Μετάβαση σε περιεχόμενο

test... axni grammi...


Recommended Posts

Koritsia ki egw prin dyo mines eixa axni grammi sto test Predictor. Telika den imoun.

Kserw polles kopeles pou epathan to idio eidika me to Predictor. Arxizw na pistevw oti kapoios prepei na tous kanei minisi gia psixiki odini. Estw na afairesoun to sxolio oti "akoma kai axni grammi thewreitai thetiko apotelesma " Prepei na exoun elattwmatiki partida den exigeitai alliws!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε αγγελοσκονη, ειμαστε πολλες τελικα τουλαχιστον τον τελευταιο καιρο..να σου πω το χρησιμοποιησα πρωτη φορα το 2001 και απο τοτε παντα predictor κανω και όταν ήμουν στον υιο μου έγκυος. Ποτέ δεν είχε βγει λανθασμενο..τωρα τι να πω ίσως βγήκε η παρτιδα χαλια.

Όντως αυτο το ακομα κι αχνη ειναι θετικο ειναι μουφα τελικα, πληθαίνουν οι κοπελες που λενε το ιδιο..

Μην επαναπαυομαστε αν κατι δεν μας κολλαει λοιπον...ο γιατρος παντα και η β χοριακη εχουν τον τελικο λογο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εδω αλλη μια παθουσα με το predictor και μαλιστα ηταν διπλο, και τα δυο εδειξαν θετικο και μετα....μηδενικη χωριακη!!!κλαψ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΚΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΤΩΡΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ Ή ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ; ΤΕΛΙΚΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ Η ΠΑΡΤΙΔΑ ΕΛΑΤΤΩΜΑΤΙΚΗ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω την εχω πατησει με το πρεντικτορ...πανε αρκετα χρονια..ειχα κανει 2 τεστ της ιδιας εταιριας και ειχαν βγει καραμπινατα θετικα και ομως δεν ημουν....παλι καλα γιατι τοτε δεν ηθελα κιολας...αλλα οπως και να εχει ειναι πολυ μουφα :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το τεστ το έκανα 28.12.09. Σε μισό λεπτό έδειξε καθαρά τη δεύτερη κόκκινη γραμμή. Ήμουν σίγουρη και πολύ χαρούμενη γιατί θα είχα ίδια ακριβώς ΠΗΤ με την πρώτη εγκυμοσυνη. Τα παιδάκια μου θα είχανε 2 χρόνια ακριβώς διάφορα ηλικίας. Όπως το ήθελα! Δε βαριέστε όμως? Πιστεύω ακράδαντα το κάθε εμπόδιο σε καλό! Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσύ Ιφιγένειά μου, τουλάχιστον είχες το άλλο σου παιδάκι παρηγοριά... ρώτα και μας τις υπόλοιπες που λαχταράμε ακόμα για το πρώτο! Εμείς με τον καλό μου μόνο που δεν βάλαμε τα κλάματα από τη χαρά μας όταν είδαμε τη γραμμή... και μετά, απαρηγόρητοι! Αυτό τουλάχιστον στο εξωτερικό θα είχε καταλήξει στα δικαστήρια. Στην Ελλάδα, έχουμε μάθει να μη διαμαρτυρόμαστε για τίποτα και αυτό μου τη δίνει. Την επόμενη φορά που θα το πάθω, κάποιος θα πρέπει να λογοδοτήσει που παίζει με την ψυχολογία μου. Τέλος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελόσκονη έχεις δίκιο! Σε καταλαβαίνω... Κι εγώ έπαιρνα κεφάλια εκείνη την ώρα! Είχα θύμωσει πολύ! Θα σου πω το κοινό και τετριμμένο... Μην αγχώνεσαι, συνέχισε να το λαχταράς και το θαύμα θα γίνει! Γιατί περί θαυμάσιου θαύματος πρόκειται! Καληνύχτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε Ειρηνακι..σοβαρα..;;;Και εγω μπηκα με ορεξη να αρχισω τα πανυγηρια,περιμενα απο εχτες τα νεα...τι ειναι παλι αυτο;;Δεν μπορω να καταλαβω με αυτο το κολοpredictor,τι γινετε....

Τελος παντων....να δουμε τι θα σου πει κ ο γιατρος...θα τα πουμε απο κοντα την Κυριακη.Πολλα φιλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρενούλα μουυυυυυυυ λυπάμαι για το αποτέλεσμα.. :( μην στεναχωριέσαι κοριτσάκι μου και τον Ιούνη ξαναπροσπαθείτε πάλι... θα τα πούμε απο κοντά την Κυριακή... :) θα είμαι με την Κατερινούλα και την κορούλα της...σε φιλω.. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia symfwnw kai egw me ta predictor mono pou emena mou bgeikan arnitika kai eimoun egkyos kai thn idia akrivos mera ekana me to clear blue kai bgeike thetiko..opws na exei dinoun diaforetika apotelesmata na mhn ta empistebeste ta predictor...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...