Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΑΜΟΝΗ ΑΠΟ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑΑΑΑ!!


Recommended Posts

MARAKI NEFELI έγραψε:

Christinne μου σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ!!!

Και εσύ να χαίρεσαι το αγοράκι σου και να το καμαρώσεις όπως επιθυμείς!!!

:kiss::kiss::kiss:

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 107
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Dystyxws Christine moy!!! Etsi einai k etsi 8a ginetai esaei!!!!

Egw pantws epi ths paroyshs de dysanasxetw me to opoio kostos(oxi oti moy perisseyoyn) giati exw balei stoxo na kanw mwrakiiiiiiiii !!!!!!

Egw ta dinw alla zhtaw kai apodeijei. Eimaste kata toy ''mayroy'' egw kai o antras moy.!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί να πω μπορεί και να δείξει. Εγώ δεν θα έκανα χωριακή νωρίτερα αλλά επειδή θα πήγαι να στο νοσοκομείο ο γιατρός ήθελε να γνωρίζει αν είμαι εγκυος. Βέβαια μόλις του είπα τα συμπτώματά μου, μου είπε οτι σίγουρα είμαι έγκυος, γιατί υπάρχει η πρό-εγκυμοσύνης και η μετά-εγκυμοσύνης υπερδιέγερση. Κόιτα εγώ πιστεύω οτι έγινε υπερδιέγερση γιατί παπάχθηκαν 15 ωάρια με τις ενέσεις από τα οποία ήταν ώρημα τα 10 όπως σου είπα. 15 ωάρια είναι αρκετα,γαι μην πω πολλά. Συμβαίνει αυτό στις εξωσωματικές!!! Πάντως εγώ ήμουν πολύ τυχερή γιατί το πέρασα χετικά ελαφριά, αν και η καρδιά μου το ξέρει. Στο διπλανό κρεβάτι στο νοσοκομείο ήταν μια κοπέλα που έπαθε υπερδιέγεση αμέσως μετά την ωοληψία και ούτε εμβριομεταφορά δεν μπόρεσε να της κάνει ο γιατρός. Έβαλε 10 κιλά από την κατακράτηση υγρών και ήταν σαν μπαλόνι η κοιλιά της! Της είχαν οξυγόνο γιατί δυσκολευόταν να ανασάνει και της κάνανε τελικά παρακέντηση και της βγάλανε 3 λίτρα υγρό. Αυτή όμως είχε πολυκυστικές ωοθήκες και αυτό επιρεάζει. Τέλοσπάντων, αυτή η κοπέλα ήταν πάρα πολύ δυνατή και αισιόδοξη που την θαύμασα!!! Εγώ δεν πιστεύω να πάθεις κάτι τέτοιο γιατί αν ήταν θα το είχες πάθει ήδη. Οι αντιθρωμβοτικές είναι καλές, εμένα μου τις κάνανε στο νοσοκομείο. Μην ανησυχείς εγώ είμαι σίγουρη 1000% οτι σε λίγες μέρες θα μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα... άντε περίπου μαζί θα γεννάμε. Μάκιαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GUAPA έγραψε:

Dystyxws Christine moy!!! Etsi einai k etsi 8a ginetai esaei!!!!

Egw pantws epi ths paroyshs de dysanasxetw me to opoio kostos(oxi oti moy perisseyoyn) giati exw balei stoxo na kanw mwrakiiiiiiiii !!!!!!

Egw ta dinw alla zhtaw kai apodeijei. Eimaste kata toy ''mayroy'' egw kai o antras moy.!!!

Ναι, έχεις απόλυτο δίκιο σ' αυτό και έτσι πρέπει να κάνουμε όλοι. αλλα, όταν δίνει απόδειξη για 300 και τον έχεις ανάγκη, τι του λες??

Να σε ρωτήσω κάτι? Μετά την υστεροσκόπηση είχες καθόλου αίμα? Εγώ είχα την ίδια μέρα, την επόμενη (χθες) δεν είχα τίποτα και σήμερα, έχω ελάχιστο βέβαια, αλλά έχω! και του τλφ. αλλά δεν τον βρίσκω!! Να ανησυχώ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

christinne εγώ μετά την υστεροσκόπηση είχα αίμα σαν κανονική περίοδο για 4-5 μέρες, είχα τρομάξει. Ήταν και εμένα επεμβατική γιατί είχαν βρει συμφήσεις στον τράχηλο, αλλα το κόστος απείχε πάρα πολύ από αυτά που αναφέρετε εσείς. 1700!!! αντίστοιχα η διαγνωστική κόστιζε 1000 !! οπότε μια χαρά μου φαίνονται αυτά που σας ζήτησαν εσάς! Ήθελα όμως να την κάνω στην κλινική της εξωσωματικής μου οπότε δεν κοίταξα καν για προσφορές γύρω γύρω... Τι να κάνουμε, έχουμε μπει στο χορό και θα χορέψουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oxi kalh moy mhn anysyxeis ka8oloy. Fysiko einai afoy egine mikroepembash. Arkei na mhn einai aimorragia!!! Mhn agxwnesai, arkei na pareis thn antibiwsh soy kai ola 8a einai kala.!!!!

Ante na exeis mia dyo meres apo kafe ews ligo aimataki.

Egw den eixa giati htan apla diagnwstikh, den xreiasthke epembash afoy htan ola ok. Parola ayta ligo kafe gia thn prwth mera eixa.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Makari Xaroylaki moy makari na eimai tyxerh me thn prwth fora kai me mono ena embryaki!!!!!

Gia yperdiegersh den nomizw oti kati 8a symbei giati poly apla ekana light fysiologiko kyklo me elaxistes ormones kai me 3 mono waria. Opote den anhsyxwwww!!!

Sigoyra opoia kai na'nai ta apotelesmata, 8a sas enhmerwswwwww!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fotini73 έγραψε:

christinne εγώ μετά την υστεροσκόπηση είχα αίμα σαν κανονική περίοδο για 4-5 μέρες, είχα τρομάξει. Ήταν και εμένα επεμβατική γιατί είχαν βρει συμφήσεις στον τράχηλο, αλλα το κόστος απείχε πάρα πολύ από αυτά που αναφέρετε εσείς. 1700!!! αντίστοιχα η διαγνωστική κόστιζε 1000 !! οπότε μια χαρά μου φαίνονται αυτά που σας ζήτησαν εσάς! Ήθελα όμως να την κάνω στην κλινική της εξωσωματικής μου οπότε δεν κοίταξα καν για προσφορές γύρω γύρω... Τι να κάνουμε, έχουμε μπει στο χορό και θα χορέψουμε...

Όντως foteini μου έτσι είναι...

Πάνω-κάτω, τα ίδια χρήματα παίζουν στα ιδιωτικά κέντρα! Αλλά δεν μπορεί να γίνει κι αλλιώς!

Κορίτσια σας ευχαριστώ, τώρα ησύχασα λίγο, γιατί τρόμαξα πάλι με το αίμα, που ερχεται και φεύγει...

Σας εύχομαι με το καλό, να κρατήσετε τα μωράκια σας σε 9 μήνες στην αγκαλίτσα σας... Λίγη υπομονή ακόμα, να περάσουν οι μέρες, και ηρεμία...

Όλα θα πάνε καλά! Εχω καλό προαίσθημα... :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσια?

Διαβαζα την κουβεντουλα σας σχετικα με την υπερδιεγερση και θελω να ρωτησω κατι...Υπερδιεγερση μπορες να παθεις σε οποιαδηποτε φαση της εξω/κης?Δε μπορει να υπαρξει προληψη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Τι κανετε κοριτσια?

Διαβαζα την κουβεντουλα σας σχετικα με την υπερδιεγερση και θελω να ρωτησω κατι...Υπερδιεγερση μπορες να παθεις σε οποιαδηποτε φαση της εξω/κης?Δε μπορει να υπαρξει προληψη?

Κοριτσάκι μου σταμάτα να αγχώνεσαι με την υπερδιέγερση!!! Αυτό είναι κάτι που απασχολεί τον γιατρό σου και μόνο!

Δεν είναι κάτι που συμβαίνει συνέχεια και πάντα υπάρχουν τρόποι αντιμετώπισης!!!

Μην διαβάζεις τίποτα για το θέμα γιατί το μόνο που θα καταφέρεις είναι να αγχωθείς και τώρα πρέπει να είσαι χαλαρή!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARAKI NEFELI έγραψε:

Κοριτσάκι μου σταμάτα να αγχώνεσαι με την υπερδιέγερση!!! Αυτό είναι κάτι που απασχολεί τον γιατρό σου και μόνο!

Δεν είναι κάτι που συμβαίνει συνέχεια και πάντα υπάρχουν τρόποι αντιμετώπισης!!!

Μην διαβάζεις τίποτα για το θέμα γιατί το μόνο που θα καταφέρεις είναι να αγχωθείς και τώρα πρέπει να είσαι χαλαρή!!! :kiss:

Τελικα χτες που τα διαβασα ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ και αγχωθηκα :) μπραβο μου!!!!

Εγραψα την ερωτηση κ εκλεισα κατευθειαν τον υπολογιστη...Ευτυχως ξεχαστηκα γρηγορα!!!!!

Ευχαριστω που παντα απαντας σε οτι μου ερθει στο μυαλο!!!!!Πραγματικα σε ευχαριστω πολυ!!!!Οσο χαλαρα κ χαρουμενα ξεκινησα τοσο αρχιζω να αγχωνομαι :( Ευτυχως που επανερχομαι συντομα σε ταξη!!!!!! :):kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες τις κοπέλες. Τα ψέμματα τελειώνουν, ή ταν ή επι τας.

2 και σήμερα.........την Δευτέρα θα ξέρουμε αν το σπορακι μας τα κατάφερε.........!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ ΑνναΤ. Δυσκολη πολύ η αναμονή, την Τετάρτη εσπασα, έβαλα τα κλάματα αλλά τώρα οκ. Δεν νοιώ8ω απολύτως τίποτα....... την Δευτέρα τα νεώτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα guapa , εχω τα εχω περασει 3 φορες και σε καταλαβαινω απολυτα.Καλα αποτελεσματα τη Δευτερα και μεχρι τοτε υπομονη , η ουρα του γαιδαρου τελειωσε , και οπως μου ειπε μια μαια καποτε , οτι ειναι να γινει θα γινει. :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...