Μετάβαση σε περιεχόμενο

θηλασμος και βαλεριανα


Recommended Posts

Μετα απο πολλα χρονια επανηλθαν οι κρισεις πανικου... :( Μαλλον πιεστηκα και κρατησα πολλα μεσα μου που τελικα δεν μπορουσα να αντεξω... Τελος παντων. Δεν ξερω αν κανει να πιω βαλεριανα. Ειναι φυτικο αλλα δεν ξερω αν και ποσο περναει στο γαλα. Και δεν ξερω και ποιον να ρωτησω... Αν ξερετε θα με βοηθουσατε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έπαιρνα στην αρχή για Κανά 2-3 μήνες .

Όταν ήρθα με το μωρό στο σπίτι δεν μπορούσα να ηρεμίσω καθόλου και να κοιμηθώ .

Ήμουνα σε μια γενική υπερένταση και ήθελα κάτι να με χαλαρώνει φυσικά .

Μην φανταστείς ότι κάνει και τίποτα ιδιαίτερο αλλά κάπως βοηθάει ,σαν να πίνεις ένα αφεψημο και να χαλαρώνεις .

Εγώ φυσικά δεν πίνω αφέψημα ,τα σιχαίνομαι ,και την έπαιρνα με μορφή χαπιού .

Μην φοβάσαι δεν περνάει στο γάλα ,όσο περνάει το χαμομήλι η μέντα και όλα τα αφέψημα ,δεν είναι κάτι κακό .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ωραια!! Ευχαριστω... Επαιρνα παλια σε μορφη υγρη. Σταγονες και με βοηθουσε... Φανταζομαι πως τωρα που εχω αποτοξινωθει τελειως θα ειναι ακομα καλυτερα. Ευχαριστω! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.anthorama.gr/users/zioziou/f ... eriana.pdf.ΕΔΩ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΗΡΕΜΙΣΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ.ΠΙΕΣ ΛΙΓΟ ΚΡΑΣΑΚΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ...
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρωτησα και τον παιδιατρο. Μου ειπε ναι αν ειναι αναγκη. Εγω δεν εχω πιει ακομα και ελπιζω να μην χρειαστει.. Ευχαριστω παντως.. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε πιες παιδι μου να ηρεμησεις...εγω μεχρι και βοτκα ειχα κατεβασει...δυο σφινακα..αποτελεσμα στον υπνο του μικρου κανενα δυστιχως...χιχιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...