Μετάβαση σε περιεχόμενο

θα τα καταφερω?????


Recommended Posts

πρωτη αποπειρα σημερα και αν και εκανε αρκετα στεναχωρηθηκα που εφευγε και δεν εδεινε καθολου σημασια στις καρτουλες.

απογοητευτικα καποια στιγμη και εβαλα τα κλαμματα....συνεχιζα μηχανικα να λεω τις λεξουλες κλαιγοντας και τοτε ηρθε κοντα μου ανοιξε το βιβλιο εδειξε το αυτοκινητο και ειπε 'τουτου'

η αρχη ειναι παντα δυσκολη και εγω δεν φανηκα δυνατη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι μου δεν έτυχε να τα ξαναπούμε απο δω αλλά λίγο πολύ απ'όλα αυτα που διαβάζω καταλαβαίνω ότι είσαι μία πολυ γλυκιά μανούλα... :):) που θες όπως όλες μας το καλύτερο για τον Σπυράκο σου...μην το βάζεις κάτω και είμαι σίγουρη ότι όοοοοοοοοοοολα θα πάνε καλάαααα... :woohoo: :woohoo: απλά κάνε υπομονή και μην σε βλέπει ο μικρούλης σου να κλαίς κρίμα δεν είναι να τον στεναχωρείς? σου στέλνω όλη την θετική μου ενέργεια...είδες με το τουτου ...σιγά σιγά όλα θα πάνε καλύτερα...θα τοδεις απλα θέλει και ο μικρούλης το χρόνο του.. ;) σε φιλώ :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασία όπως το είπες: κάθε αρχή και δύσκολη. Και ισχύει για όλες μας σε κάθε τι που ξεκινούν να κατακτήσουν τα παιδιά μας.

Και τα κλάματα έχεις δικαίωμα να βάλεις!

Πάντως ο Σπυράκος σου αποδεικνύει ότι τα πάει περίφημα σε ΟΛΑ οπότε ;):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου καλύτερα απο όλους τους λογοθεραπευτές του κόσμου μαζί θα τα πας!!!!!!!!Άπειρα Μπράβο και σε εσένα και στον πριγκιπούλη σου!!!!!!!Θα τα καταφέρετε περίφημα!!!Υπομονή και επιμονή!!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία ξέρω την ιστορία σας και βεβαιώς ξέρω οτι είσαι μία

άξια μάνα- μάνα υπόδειγμα!

Μην έχεις την απαίτηση από τις πρώτες επαφές να τα κάνετε όλα!!

Δώσε και σε εσένα και στο παιδί χρόνο προσαρμογής γι αυτό που θα κάνετε.

Κάθε μέρα και καλύτερα θα είναι!!!

Πάντως μην κλαις μπροστά του ( και εγώ έτσι θα αντιδρούσα,σε καταλαβαίνω)χαλάρωσε και απόλαυσε το '' παιχνίδι '' σας.

Και μόνο που το κάνει όλο αυτό ο Σπύρος με εσένα δίπλα του,τον κάνει

ευτυχισμένο και σίγουρο!!!!

Κάθε αρχή και δύσκολη και όλα καλα θα πάνε και το ξέρεις!!!

Καλη συνέχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...