Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά



  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια...σήμερα ενώ είχα πει να πάω τα παιδιά σχολείο και να πάω για καφεδάκι να ξεσκασω..3 τα ξημερώματα ο γιος μου ο μικρός ξυπνάει και κάνει εμετό και διάρροια ταυτόχρονα 😓😓😓 γαστρεντερίτιδα το χειρότερο μου..και θα την πάρω και εγώ εννοείται.....τώρα σπιτάκι τσαγακια φρυγανιές.. ενυδάτωση και υπομονή να περάσει!!!!!🙏
    • Είναι οι ορμόνες σου κορίτσι μου...το πέρασα κι εγώ αυτό...και στις δύο γέννες.... Είναι που πέφτουν κατακόρυφα οι ορμόνες της εγκυμοσύνης!!!ΑΛΛΑ νιώσε πόσο ευλογημένη είσαι....εγώ όπως και κάθε κοπέλα που θέλει ένα ακόμα μωρό δεν ξέρεις πόσο παρακαλάμε να έρθει ένα υγιές μωρό!! εσένα σου δόθηκε αυτή η ευλογία...ευχαρίστησε τον Θεό... προσευχήσου σε Αυτόν και θα σου δώσει την δύναμη 🙏   
    • Είναι θέμα τα εμβόλια εμάς συνήθως δεν μας προκαλούσαν πυρετό την μεγάλη είχε τύχει να την πρηστεί το μπούτι στο σημείο που το κάνει  αλλα το εμβόλιο της ανεμοβλογιάς την πείραξε έκανε και πυρετό και γκρίνια όλα μαζί εκτος αν περνάει ίωση και έπεσε με το εμβόλιο μαζί 🤷‍♀️ η μπέμπα στο πρώτη την εμβόλιο ήταν οκ σε γενικές γραμμές μόνο το πρώτο βράδυ ηταν ανήσυχη και δεν κοιμόταν εύκολα  το κεφάλι δεν το στηρίζει 100% εμένα αλλά το κρατάει όσο μπορει προσπαθεί  να το ελέγξει αλλά της φεύγει κιόλας  😂
    • 25/10 στα γενέθλια μου 🫶 Εμένα ακόμα υπάρχουν οι αναγούλες αυτές και η αηδία αλλά εντάξει παλεύεται  Εγώ στη Κρήτη βρίσκομαι 
    • Αντε ωραία αφού τα πηγαίνει καλά στο σχολείο.. ωχ αν δουλεύεις σε παιδικό κατάλαβα εκεί θα γίνεται χαμουλης με ιώσεις εμένα ο άντρας μου δουλεύει σε κδαπ και αρρωσταίνει συχνά εκεί μέσα 😅 Εμένα αν δεν πάει 2,5 χρονών το παιδί δεν το παίρνουν σχολείο οπότε περιμένω να πάει 2,5 και να δούμε τι θα κάνουμε.. στην αρχή είχα ένα άγχος πως θα πάει και ακόμα έχω αλλά τωρα θέλω να πάει για να ξεδίνει αφού σκέφτομαι που θα έρθει ο χειμώνας πως θα την κλείσω μέσα στο σπίτι 😮‍💨 αντε κορίτσι μου με το καλό να έρθει και το δεύτερο κοριτσάκι στην οικογένεια 😍
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...