Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΝΑΝΤΙΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/4/10


RUBELA

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 113
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΒΑΝΙΑ ΜΟΥ!! :)

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΑΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΜΑΛΛΟΝ 28 ΜΑΙΟΥ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΑΠΟ 20 ΜΑΙΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ! ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ... :huh:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ???? :huh::blink:

ΘΑ ΠΑΜΕ???

ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 11 ΝΑ ΔΩ ΤΙΣ ΤΕΛΙΚΕΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ! ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ.... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ζηλευω απιστευτα!εχθες οταν μου ειπε οτι ξεκιναω σημερα στις τρεις ημουν ετοιμη να σκασω!μακαρι να γινοταν να ερθετε ολεεεες εκει που θα ειμαι μαμοτοοοοοο! το αστειο ειναι οτι αυτος εχει και τον παιδοτοπο στον αλιμο κοντα σε σας και ελεγα απο μεσα μου μακαρι να με στειλει εκει για να σας δω εστω και πεταχτα!ουφ καλα να περασετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΠΑΡΘΗΚΕ....ΕΓΩ Η ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ Η ΚΑΤΡΙΝΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΙΣ 5 ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΙΑ!! ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΗ!! :)

ΣΤΑΜΜΥ ΕΛΑ ΚΑΙ 5.30 ΑΠΛΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΠΟΥ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΤΡΑΠΕΖΙ... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουμπι μου εννοεις στο οστρια στην παραλια??? 5 η ωρα????

αν εχει γυρισει ο χρηστος απο τη δουλεια(ασε τον εχουν πεθανει ,μεχρι και κυριακες δουλευει) ,να με φερει???? μπορει να κατσει και εκεινος???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειμαι ρουμπι μου!!! λιιιιγο ανακατοσουρα εχω απο εχθες αλλα κατα τα αλλα τελεια!!!

εσενα πως ειναι το νινι????????

αχ ωραια,θα το πω στον χρηστο,μακαρι να εχει τελειωσει και να με φερει!!! εκει δηλαδη θα πιουμε καφε ε?? στο οστρια??? ποπο γουσταρωωω!!! εχει και τελειο καιρο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

καλα ειμαι ρουμπι μου!!! λιιιιγο ανακατοσουρα εχω απο εχθες αλλα κατα τα αλλα τελεια!!!

εσενα πως ειναι το νινι????????

αχ ωραια,θα το πω στον χρηστο,μακαρι να εχει τελειωσει και να με φερει!!! εκει δηλαδη θα πιουμε καφε ε?? στο οστρια??? ποπο γουσταρωωω!!! εχει και τελειο καιρο!!!!

ΑΝΤΕ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ!!! :laugh:

ΕΜΕΝΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΘΑ ΒΓΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ....ΕΚΑΝΕΣ ΑΥΧΕΝΙΚΗ?? ΜΗΠΩΣ ΕΙΔΕΣ ΦΥΛΟ?? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραμονακι μου χιιχιχιχι μπαμ θα κανεις??? χιχιιχιχι

ρουμπιιι μου αντε με το καλο κουκλα μου!!! ποσο συντομα ειπε ο γιατρος θα ερθει η ρουμπιτσα ?????

εγω εκανα αυχενικη,βγηκε τελεια!!! και μας ειπε οτι μαλλον ειναι αγορακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax ithela k egw na erthw... eixa na mpw meres na kanw ti volta mou sta themata alla den eixa upologisti k empeina petaxta gia ligo opou evriska... molis exthes gurisa stin edessa... tha kanonisoume ki alli sunantisi eee???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΙΝΕ ΚΙ ΑΥΤΗ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΓΩ ΠΕΡΑΣΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ. ΑΝ ΚΑΙ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΜΑΙ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥ MAMMYLAND ΝΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ..RUBELITSA ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΟΡΓΑΝΩΣΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΟΘΗΚΕ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ.ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑ ΝΩΡΙΣ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΛΙΓΟ ΚΑΤΩ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ, ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΠΩΘΗΜΕΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΜΕΡΟΣ, ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΦΕΡΕΙ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑΔΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑ ΚΟΛΛΑΚΕΙΑ, ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ.ΘΑ ΞΑΝΑΕΡΘΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ. Μ' ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΚΟΙΝΑ ΘΕΜΑΤΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ, ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΕΞΩ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΠΑΙΔΙΑ, ΕΓΩ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΤΟΥ, ΤΑ ΚΑΜΩΜΑΤΑ ΤΟΥ, ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΜΕ ΚΟΙΤΑΝΕ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΒΑΡΙΟΥΝΤΑΙ, ΕΝΩ ΜΕ ΕΣΑΣ ΗΤΑΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΩΣΑΤΕ..

ΡΑΜΟΝΑ, ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ, ΑΠ' ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΔΟΥΛΕΥΕΣ ΣΗΜΕΡΑ; ΕΛΠΙΖΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΝΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΩ ΚΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!

ΚΑΤΡΙΝΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ; ΗΡΘΕ;ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ!

ΑΝΝΟΥΛΑ, ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΥΜΠΑΘΗΣΕ ΠΟΛΥ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ, ΟΤΑΝ ΦΥΓΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΕΛΕΓΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ: ΜΠΕΜΠΑ ΜΠΕΜΠΑ; ΚΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕ ΜΟΥ ΕΔΕΙΧΝΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΣΑΣ..ΧΙ ΧΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ....ΗΤΑΝ ΟΝΤΩΣ ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ!! :cheer:;)

ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΕΛΙΝΑ ΜΟΥ!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου τι ωραια που ηταν παλι!!αν και επρεπε να φυγω νωριτερα αποσο ηθελα!Ευτυχως με γυρισε η Σταμμουλα και μετα απο λιγα λεπτα εφτασε και το "ραντεβου"!!!!Ηταν πραγματικα ιδια με τη θεια μου!Ενοιωσα λιγο "παμε πακετο"ηταν και η αδελφη μου και ο ξαδελφος μου παρωντες!Ηταν συγκινητικο να τη βλεπεις να κοιταει φωτος της μητερας που δεν γνωρισε ποτε!Χαρηκα παααρα πολυ...που την γνωρισαμε και νοιωθω περιφανη που πηρα τη πρωτοβουλια να επικοινωνησω.."κρυφα"απο το υπολοιπο σόι!εχω 3 ανηψια..και ενα...'εγγονι"!!!!!

την επομενη φορα θα σας χορτασω καλυτερα!

Κατερινα και Αννα χαρηκα για τη γνωριμια!!

Ρουμπι αντε και στην επομενη με τη Μελινα σου(εκτος κι αν πας καιστη γιορτη της μητερας)

Μαρακι η μικρη σου ειναι πολυ γλυκια και σου μοιαζει!!!!

Σταμμουλα και εσυ να εχεις τη μικρουλα σου την επομενη..και σε ευχαριστω για την εξυπηρετηση που μας εκανες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ

DORA 1(OIKOGENIAKOS)

RUBELA

KATRINA+ELENA+MELINA

STAMYMAMY

KATERINAKI 82+NIKOLAS

ANNOYLA 82+MPEMPA

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ,ΦΙΛΙΑ

ΡΑΜΟΝΑ ΜΟΥ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕΣ,Σ"ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ

DORA 1(OIKOGENIAKOS)

RUBELA

KATRINA+ELENA+MELINA

STAMYMAMY

KATERINAKI 82+NIKOLAS

ANNOYLA 82+MPEMPA

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ,ΦΙΛΙΑ

ΡΑΜΟΝΑ ΜΟΥ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕΣ,Σ"ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΣΩ...ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΕΙΑ ΣΑΝ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΗΣ & ΩΣ ΜΕΛΙΝΑ ΓΛΥΚΕΙΑ ΣΑΝ ΜΕΛΙ!!!ΩΡΑΙΟ ΟΝΟΜΑ, ΑΝΑΜΕΣΑ Σ' ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΛΥΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΟΟΟΤΤΤΑΑΝΝΝ ΚΑΝΩ ΚΟΡΗ...ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΒΛΕΠΩ Ν' ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΠΙΣΤΑ ΤΟ ΚΑΤΕΣΤΗΜΜΕΝΟ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ (ΑΓΓΕΛΟΣ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ) ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΛΙΓΗ ΧΑΡΑ...

ΗΡΕΜΗΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ Η ΜΙΚΡΗ ΜΕΛΙΝΑ ΟΣΟ ΧΩΝΕΥΕΙΣ ΤΟ ΠΑΓΩΤΟ Ή ΖΗΤΑΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ; :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΡΙΝΑ ΣΙΓΑ ΚΑΛΕ ΑΦΟΥ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΕΞΗΠΗΡΕΤΟΥΣΑ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΜΙΚΡΕΣ.ΦΙΛΙΑ

ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΤΙΣ ΑΝΟΙΞΕΣ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ Κ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΤΡΥΦΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΥΤΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STAMYMAMY έγραψε:

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΩΡΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ ΕΝΩ ΤΟ ΚΑΣΤΑΝΟ ΣΕ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ,ΦΙΛΙΑ

ΣΤΑΜΥ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ. ΤΟ ΦΥΣΙΚΟ ΜΟΥ ΧΡΩΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ. ΑΠΛΑ ΤΟ ΕΧΩ ΔΥΝΑΜΩΣΕΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΜΟΥ ΣΚΟΥΡΥΝΕ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ, ΟΠΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ. ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΓΙΝΕ ΧΑΛΙΑ, ΟΠΩΣ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΕΓΩ. Η ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΠΡΟΦΙΛ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΓΙΝΕΙ 3 ΜΗΝΩΝ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ. ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΧΑ ΑΓΓΙΞΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕ ΒΑΦΕΣ ΤΟΣΟ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΟΣΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΛΟΧΕΙΑ. ΤΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ. ΟΥΤΕ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΜΟΥ ΕΒΑΦΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ...

ΓΕΝΙΚΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ: ΠΗΡΑ 21 ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΞΕΦΩΡΤΩΘΩ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 4 ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΣΙΚΩΘΕΙ ΣΤΑ ΠΙΟ ΧΑΛΙΑ ΣΗΜΕΙΑ, ΕΒΓΑΛΑ ΠΑΝΑΔΕΣ - ΚΑΦΕ ΚΙΛΙΔΕΣ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ, ΦΟΥΣΚΩΣΕ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΟΥ, ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΗΞΙΜΑΤΑ ΑΠΟ ΚΑΤΑΚΡΑΤΗΣΗ ΥΓΡΩΝ...ΜΑΚΑΡΙ ΣΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΑΝΑΔΕΣ.. ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΛΟΓΟΣ..ΔΕ ΜΕ ΚΟΒΩ ΝΑ ΤΑ ΚΟΒΩ ΤΑ ΓΛΥΚΑ, ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ, ΟΠΟΤΕ ΚΛΑΨΤΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΕ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...