Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΝΑΝΤΙΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/4/10


RUBELA

Recommended Posts

ωχ με τι θα ερθεις?

λοιποοον να ξερεις ενα βασικο το μαγαζι ειναι αναμεσα σε αλιμου και καλαμακιου! βοηθαει και η αμφιθεας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 113
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μην ανησυχείς την ξέρω την καφετέρια αλίμονο...λίγο πολύ όλες οι Αθηναίες πιστεύω έχουμε πιει ενα καφεδάκι εκεί, κι αν όχι την έχουμε δει περνόντας στην παραλιακή. Με το αυτοκίνητό μου θα έρθω, αφού θα έχω και τον μικρό μαζί. Άσε που με τα μέσα μαζικής μεταφοράς δεν έχω καθόλου καλή σχέση από το 2002 που πήρα το αμάξι..

ΕΙΜΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ...ΕΙΜΑΙ ΘΥΜΑ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙΜΟΝΙ..

ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΑ , ΒΓΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΕ ΦΑΕΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΕΙΝΑΕΙ, ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΑΜ...

ΤΑ ΛΕΜΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katherinaki82 έγραψε:

[quote

ANYWAY, RUBELITSA ΝΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΒΡΩ, ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΚΑΙ 17.30 ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΧΩ ΚΟΣΜΟ ΣΠΙΤΙ...ΣΝΙΦ.

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ. ΠΑΝΤΩΣ 99% ΘΑ ΕΡΘΩ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΛΕΣΜΕΝΗ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ.ΑΧ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΚΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ. ΧΤΕΣ ΟΛΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΜΟΥ ΕΙΧΑΤΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ, ΑΛΛΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΣΕ ΠΑΙΔΙΚΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 00.30.SO ΕΜΕΝΑ ΣΕ ΑΝΑΜΜΕΝΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ, ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟ MAMMYLAND ΤΟ ΟΜΟΛΟΓΩ, ΚΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΨΙΛΟΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ, ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΧΤΕΣ...ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ;;ΜΜΜ.. ΑΝΤΡΕΣ, ΠΟΥΦ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina έγραψε:

λυστε μου μια απορια η ρουμπελιτσα ποτε γενναει???

ΕΛΑ ΝΤΕ ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΑΕΙ?? ΛΟΓΙΚΑ ΜΕΧΡΙ 10 ΙΟΥΝΙΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ....ΙΣΩΣ ΚΑΙ 28 ΜΑΙΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! ΕΙΠΑ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΙΣΟΥΛΑ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΜΟΥ! ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ.... :P:huh::huh:

ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΙΘΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΑΛΙΜΟ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑΚΗ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΟΣΤΡΙΑ ΣΤΙΣ 17.00 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 18/4/10....ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΛΕΩΦΟΡΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ! ΟΠΩΣ ΕΡΧΕΣΤΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑΚΗ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΣΑΣ ΧΕΡΙ... ;);)

ΟΛΟ ΤΟ ΜΑΜΥΛΑΝΤ ΕΙΝΑΙ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΟ! :laugh: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

mama_xina έγραψε:

ποια μερη σου καλε??? μονα δικα σου ειναι??? :P:P:P

και εγω εκει ειμαι χιχιχιχι!

τα λεμε![/quote:1edkvcd3]

Κοριτσια, κοριτσια, δηλωνω και εγω κατοικος του δημου Αλιμου. Καλε ειμαστε γειτονισσες και δεν το ηξερα??? Μακαρι να μπορουσα να ερθω και εγω στη συναντηση, θα το ηθελα πολυ, δεν εχω ξαναερθει, αλλα με τις περισσοτερες απο εσας εχω μιλησει και νιωθω να σας ξερω, αλλα δυστυχως Σ/Κ δουλευω παντα... :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαννουλαααααα χελοου!

τι κανεις?

ε λοιπον ναι ναι μαλλον πρεπει να κανουμε μια αλιμιωτικη συναντηση!σε εχω φεισμπουκ? σε ρωταω γιατι θα φτιαξουμε μια ομαδα για οσους μενουν αλιμο στο φεισμπουκ οπου θα μπορει ο καθενας να λεει την γνωμη του για οσα τον ενοχλουν στην πολη μας και διαφορα τετοια!θα εχει και αρθρα για εκδηλωσεις που γινοντε κ αφορουν τα παιδια! σορρυ για την διαφιμηση αλλα την δευτερα εχουμε εγκαινια και πρεπει να μαζεψουμε καλο κοσμο!χαχαχαχα

ασχετως με το αν θα ερθεις την κυριακη μπορουμε να κανονισουμε καποια αλλη ημερα για καφε γιατι ειναι αρκετα τα κοριτσια που δε μπορουν σκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι εγινε κοριτσια?μαζευομαστε??τι λεει?Ραμονακι τα μερη σου ειναι εκει?μια χαρα!!θα χαρει παλι η κορη μου!!

thouli μην ανησυχεις..και σε σας θα γινει...παλι..!φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε κοριτσια να τα πουμε ξανα οι μερες πλησιαζουν,θα φερω κ την μικρη με τον αντρα μου να παιξουν διπλα στο παιδοτοπο.Κατρινα αυτη την φορα να σε γνωρισω κ απο κοντα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΦΙΛΕΝΑΔΑ!!! ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΕΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΧΩΡΙΣ ΕΜΕΝΑ....??? ΤΩΡΑ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ ΛΑΠ ΤΟΠ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΔΑ ...ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΕΡΘΩ....ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:):) ΚΑΛΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΦΕ ΣΤΗΝ ΟΣΤΡΙΑ ΣΤΗΝ ΤΑΜΠΕΛΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΑΠΟ ΠΟΙΟΝ ΔΗΜΑΡΧΟ ΑΝΕΡΓΗΡΘΗΚΕ Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΟΥ ΗΜΟΥΝ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ!!!!! ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΘΕΜΑ ΠΟΙΑ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΑΝΑΠΗΡΙΚΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΑΤΕ??????
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerina kafira έγραψε:

:):) ΚΑΛΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΦΕ ΣΤΗΝ ΟΣΤΡΙΑ ΣΤΗΝ ΤΑΜΠΕΛΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΑΠΟ ΠΟΙΟΝ ΔΗΜΑΡΧΟ ΑΝΕΡΓΗΡΘΗΚΕ Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΟΥ ΗΜΟΥΝ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ!!!!! ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΘΕΜΑ ΠΟΙΑ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΑΝΑΠΗΡΙΚΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΑΤΕ??????

ΚΑΛΕ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ??? :huh::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μηπως λεει το αγαλμα αναμεσα σε οστρια και παρκο? ησουν γραμματεας αυτουνου? ωχ μικρη ημουν συνεχεια εκει μια φορα την εβδομαδα στο γραφειου του μαντικου νομιζω τον λεγανε !χαχαχαχα α καλο!

αργυρης αργυριου = πρωην δημαρχος.

ασχετο τα μαθατε? δεν μας επιρρεαζει το σχεδιο καλλικρατης!ζητωωωωωω!

τελικα ποιες θα ερθουμε?καντε μια λιστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραμονα λιγες μαλλον

εσυ+αγγελος

κατερινακι 82

κατρινα+μικρη της+φιλη της

ρουμπελα +κοιλιτσα της!!!

εγω

καλε κοριτσι ποια αλλη????

για μεγαλωστε την λιστα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STAMYMAMY έγραψε:

ραμονα λιγες μαλλον

εσυ+αγγελος

κατερινακι 82

κατρινα+μικρη της+φιλη της

ρουμπελα +κοιλιτσα της!!!

εγω

καλε κοριτσι ποια αλλη????

για μεγαλωστε την λιστα!!!!!

ζουμπι -οικογενειακως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια δε θα ερθω τελικα με πηραν να ξεκινησω σε μια δουλεια στον αγιο κοσμα σε εναν καινουριο παιδοτοπο!και χαρηκα που με πηραν και στεναχωρηθηκα που δεν θα ερθω σε εσας και νιωθω αχαριστη τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκατουλες κοριτσια...ουτε εμεις θα ερθουμε...ειδατε που σας ειπα "θα ερθω εκτος απροοπτου..;"Εεε,το απροοπτο ηρθε.Συγνωμη κοριτσακια,αλλα δεν γινετε,δυστηχως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσι μου, δε μπορείς να ανεβάσεις φωτο γιατί είσαι δοκιμαστικό μέλος. Για τον ίδιο λόγο αργούν να ανέβουν οι αναρτήσεις σου. Μόλις συμπληρώσεις τις 20 αναρτήσεις θα φαίνονται κατευθείαν κ θα μπορείς να ανεβάσεις κ φωτο. Τί δείχνει το τεστάκι σου;
    • Ναι είναι κουραστικό και αυτό μωρέ τοση ώρα εκεί δεν σε αφηνουν να πας βόλτα για να μην επηρεάσει το αποτέλεσμα  Εσενα σου ειπα ποτε να την κανείς; Εμένα μου είπε μετά το Πάσχα 
    • Καλώς ήρθες αργούν να εμφανιστούν όπως είπες και katiana 1987 γιατί είσαι νέο μέλος οσο  σου επιτρέπει να γράφεις ώστε να φταστείς τα 20 μνμ για να εμφανίζονται αμέσως 😊
    • Καλημέρα και καλώς ήρθες στην παρέα με το καλό το μωρακι σας 😊 επειδη εισαι καινούργιο μέλος αργούν λίγο τα μνμ σου αλλά μόλις τα βλέπουμε θα σας απαντάμε  εμενα είναι το δεύτερο παιδάκι θα σου πω εγω τι έκανα γιατί κάθε κοπέλα θέλει και χρειάζεται διαφορετικά πράγματα  Στο ιδιωτικό που γέννησα εγω στο Ιασώ στο μαιευτήριο θα πάρεις ένα φορμάκι με το οποίο θα φύγει το μωρο από εκεί.. εγω την είχα βάλει κοντομάνικο φορμάκι και γέννησα τέλη Αυγούστου έχει πολύ ζεστη αλλά είχα μαζί μου άλλο ένα μακρυμάνικο καβάτζα το οποίο δεν χρειάστηκε..  εγω είχα πάρει νούμερο 1 το 0 είναι πολύ μικρό και γέννησα 3280γρ 49cm ήταν φαρδύ το ηθελα να είναι άνετο όλα τα είχα πάρει κοντομάνικα τα μωρά   θέλουν ελαφρυ ντύσιμο ειδικά το καλοκαίρι άσε που μεγαλωνουν πολύ γρήγορα.. από orchestra είχα πάρει  ήταν καλά γενικα τα πιο πολλά ρούχα ακόμα και τώρα που είναι 1,5 χρόνων ψωνίζω από εκεί  εγω είχα ένα μπιμπερό και μια πιπιλα κανονικά λένε η πιπιλα μπαίνει μετά που σαραντίσει το μωρο όχι νωρίτερα όποτε μάλλον η πιπιλα είναι άχρηστη στην αρχή αφού δεν επιτρέπεται αν θηλαζεις το παιδί για να μην πάθει σύγχυση θηλων.. εδώ να πω ότι εμένα πιπιλα το παιδί δεν πήρε ποτε..  τωρα ότι άλλο θες και μπορω να βοηθησω πες μου 😊
    • Καλημέρα και καλώς ήρθες κορίτσι μου. Κι εγώ τα σκέφτομαι αυτά. Αλλά όλες οι ήδη μανούλες μου είπαν να μην πάρω πολλά για αρχή και να το δω στην πορεία! Δηλαδή... 5-6 ζιπουνάκια, 5-6 φορμάκια κ.ο.κ. Το νούμερο θα το δούμε ανάλογα με τα κιλά του μωρού που θα έχει περίπου στο τέλος του 7ου φαντάζομαι! Δεν ξέρω αν λέω κάτι λάθος. Απλά κι εμένα ως πρώτο μωράκι, πάω ψάχνοντας!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...