Μετάβαση σε περιεχόμενο

xekinaw seprafar auto to mina!makari na voithisoun


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 98
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

και τι δεν εκανες...ολα τα εκανες παλι...καταστροφη....χαχαχαχαχαχαχα...ελα σε πειραζω...μου λειπει η ζαχα και ξεσπαω σε σενα :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολο με μαλωνεις! δεν με αγαπα καθολου! εγω ειμαι τοσο καλο κ ευγενικο παιδι και εσυ ολο με μαλωνεις ουαααα

χαχαχα ναι ναι κυρια μου εκανα αταξιες γιατι δε μπορω τις αδικιες!

καλε εκανα ρημα!τελειο!!!

αληθεια που ειναι το ειδωλο μας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βολταρει το ειδωλο σας.... :P:P:P:P:P καλα ειναι....

αχ μη κλαις....ασχημα το κανεις...με ξεκουφανες :P:P:P το μαμισαμε το θεμα της κελυς....χαχαχα...αραγε ποιες σε κολλησαν ραμονα να μαμας τα θεματα? :P:P:P :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελευθερια οι κακες παρεες!

κοιταξε οσον αφορα τη κελλυ καλυτερα να της μαμησουμε θετικα το θεμα να γελαει το κοριτσακι μας να της φυγει το αγχος γιατι αλλιως δεν ανεβαινω δραμα! α της το εχω ταξει της ατιμης οταν δουμε +++ να ανεβω να με κερασει καφε στη βεραντα της και οχι στη σταση των κτελ που παει με τις αλλες τις τρελες!χαχαχαχα

απαπα κακη επιρροη αυτη η ζαχα!σουτ μην κλαις θα σε δει ο γαμπρος!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δραμα?οταν θα πας δραμα με το καλο.δε σταματας και σαλονικα να σε δουμε και εμεις?για εκεινο τον πατσα :P:P:P:P:P :laugh: :laugh: :laugh:

ασε κακο πραγμα η ζαχα....ρωτα και εμενα...δε μου φτανει να της μιλαω στο Pc,την έχω και εκτος... :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sasss kai xara sassss koukles mou!!!!!!milinaki kimon liberty mou sas euxaristw poli!!!!!!!!lipon pou lete prin 2 xronia stin kriti efaga gamopilafo kai marese para poli!!!!!!!!axx an minw egguos ramoniooo na deis ti tha sou zitaw xixixixixixi!!!na dw telika pou sto kalo tha pame tokalokairi exoume alaxei 100 meroi!!!!!pame kritiiiii ante vre linaki ela k suu wraia tha nai:):):)xaxaxa ti na kanwwww xaxaxa mauta ta ktel axx ekei voleuei na vrethoume!!!axxx na minw egguos kai ama den ertheissss tha se faw!!!!!oles na rtheiteee oles!!!keranw kafe!!sas kanw kai to trapezi xixi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολες για καφε στης κελλυς σε δεκα μερες!

δε νομιζω να σε πιεζω ε κελλυ μου?χαχαχα

ρε σεις τελικα που θα παμε για καλοκαιρι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αεροδρομιο εχω περασει κ εγω απο εκει!περιμενα το λεωφορειο για το σταθμο!χαχαχαχα ρε δε περιμενετε να γινω 22κ μια μερα να παμε στο καζινο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου kelly!!Αχχχ...ωραια η Κρητη!ειχα παει οταν ειχε παρει ο αντρας μου μεταθεση!Παροτι ημουν με την κοιλια στο στομα περασα πολυ ωραια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω θα ερθω αγκαλια με το εμετοστοπ και ενα αλλο που δε θυμαμαι πως το λενε! δε θα ξανααρωστησω εμα ελεος

εμεις θα παμε εστω και για ενα τετραημερο! ΕΙΝΑΙ ΝΤΕΦΑΚΤΟ ΝΤΙΑΡ ΚΑΜ ΓΙΟΥΘ ΑΣ ΠΛΙΖΖΖΖ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ριαλι? τωρα σοβαρα εχουμε βρει σουπερ προσφορα για ξενοδοχειο!!

α το γυρο της ακροπολης...εμ εμεις θα παμε βολτα στη πλακα αυριο με το σκυλο σου φτανει?χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οου κιμον γιου αρ σοου φανι

αυριο θα περπατησουμε στη πλακα να κουρασουμε το σκυλο!

ε λοιπον κοιταξε στη ροδο ειναι πανεμορφα και αξιζει οχι μονο για διακοπες αλλα και για να ζησεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kely sou euxomai kali epituxia... ki egw ksekinisa auton ton mina serpafar, elpizw na pane ola kala giati prospathoume panw apo xrono kai exoume kourastei polu psuxologika, eidika me oli tin diadikasia twn eksetasewn ... ti problima exete eseis? se emas to exw egw, den kanw kales worriksies... gia na doume, euxomai na boithisoun ta xapia!

(ta opoia kapws me riksane, imouna akoma pio xalia tis meres pou ta epairna, ebaza ta klamata sunexeia!! esu eixes paromoia sumptwmata?)

kali epituxia mas loipon... kai suntoma me thetika apotelesmata!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...