Μετάβαση σε περιεχόμενο

xekinaw seprafar auto to mina!makari na voithisoun


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 98
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

asto vre ramona mou oi files mou apo to mammy sto fb einai 20!!!milameeee me oles xeroun pia eimai ti kanw ti prospathww ola episis kapies sas xerw proswpika....opoteee to therw gelio na mpenei na me tarazei kai na lei ta dika tis aneuf logou k aitias!!!thelisa na to lixww prin to pasxa estila tis euxes m....apo kei k peraa vlepiss theli pali na anixei thema??egw den exw tin diathesi....opote sunexizw edw mesa to thema mouu to provlima mouuu kai sunexizw...

perimenw pws k pwsna perasoun oi meresna parw ta xapia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kelly24 ksekolaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!

K A L H EPITYXIAAAAAAAAAAAAAAAA LEMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KALH EPITYXIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AKOUS??????????????????????????????????

GRIGORA EGGYOULAAAAAAAAAAAAAAA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique mou koritsaki m gluko seuxaristw poli poli poli!!!!1makariii na min tapepwrithw kai grigora na mou rthei o sporos mou!!!!

den xerete poso etoimi niwthw vre koritsia!!!!!poso to thelw auto to mwro...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχου το μωρε το παρεξηγησα τοτε βρε χρυση μαρινιω που παντα με το καλο λογο εισαι!χιλια συγγνωμη που περασε απο το μυαλο μου οτι παντα ψαχνεις τροπο να τραβηξεις την προσοχη και οποτε βλεπεις χαρα πας και σπερνεις νευρα-πονο-πανικο.εγω φταιω που παρερμηνευσα τα γλυκα σου λογια επιθεσης! αχ ποσο δε φταις καλε εσυ δεν μπηκες για να την ταραξεις που θα μεινει τωρα εγκυος...εσυ μπηκες για να την αμφισβητησεις...με αγαπη παντα! χιλια συγγνωμη βρε χρυσο μου κοριτσι.

η κελλυ ξερει πολυ καλα οτι εμεις ολες οι φιλες της θα ειμαστε διπλα της και δεν την βλεπουμε ανταγωνιστηκα αντιθετως της στελνουμε οοοολη μας τη θετικη ενεργεια και οταν μας ανακοινωσει θετικη χοριακη θα κατουρηθουμε απο χαρα και δεν ειμαστε λιγα τα ατομα που κανουμε παρεα μαζι της και στο ιντερνετ αλλα και στον εξω κοσμο!

και παλι μαρινιω μου χιλια συγγνωμη μωρε που καθε φορα που προσπαθει η κελλυ να ειναι θετικη...και εσυ μπαινεις κ της μπιμπ την ψυχολογια...εγω σε παρεξηγω!ειμαι κακια σορρυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina έγραψε:

οχου το μωρε το παρεξηγησα τοτε βρε χρυση μαρινιω που παντα με το καλο λογο εισαι!χιλια συγγνωμη που περασε απο το μυαλο μου οτι παντα ψαχνεις τροπο να τραβηξεις την προσοχη και οποτε βλεπεις χαρα πας και σπερνεις νευρα-πονο-πανικο.εγω φταιω που παρερμηνευσα τα γλυκα σου λογια επιθεσης! αχ ποσο δε φταις καλε εσυ δεν μπηκες για να την ταραξεις που θα μεινει τωρα εγκυος...εσυ μπηκες για να την αμφισβητησεις...με αγαπη παντα! χιλια συγγνωμη βρε χρυσο μου κοριτσι.

η κελλυ ξερει πολυ καλα οτι εμεις ολες οι φιλες της θα ειμαστε διπλα της και δεν την βλεπουμε ανταγωνιστηκα αντιθετως της στελνουμε οοοολη μας τη θετικη ενεργεια και οταν μας ανακοινωσει θετικη χοριακη θα κατουρηθουμε απο χαρα και δεν ειμαστε λιγα τα ατομα που κανουμε παρεα μαζι της και στο ιντερνετ αλλα και στον εξω κοσμο!

και παλι μαρινιω μου χιλια συγγνωμη μωρε που καθε φορα που προσπαθει η κελλυ να ειναι θετικη...και εσυ μπαινεις κ της μπιμπ την ψυχολογια...εγω σε παρεξηγω!ειμαι κακια σορρυ

MALLON GIA TON EAYTO SOU MILAS....DEN THA ASXOLITHW ALLO!MONO ESY KATHGOREIS!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na se kala mariniw euxomai k su grigora na mineis egguos kai na m in tapepwrithis oso taleroume egw!!!!oso giauto pou egrapses an to deis k su einai minima amfisvitisis kai taraxis les kapia pragmata k meta petas k ena kali epitixia dne einai etsi omws!!!eides prin to pasxa sou stila euxes me olo tin kali m diathesi...proseuxithika na se kala kai su me xtupas etsi an to thewreis swsto entaxei paw paso!!!alla einai krima den nomizeis??

oso gia auto pou les gia tin ramona einai adiko!!!mou exei stathei poli olo auto to diastima me voithaei psixologika kathe mera apo to til kai mou dinei kouragio kai dunami!!apektisa akoma mia fili edw mesaa kati parapanw apo fili tha lega!!!!k genika i ramonaa einai panta kaloproereti me olous...ftanei me tous kaugades einai krimaaa vgazoume kati asximo pros ta exw pou den eimaste!!!kali epitixia se oles mas!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kelly24 έγραψε:

na se kala mariniw euxomai k su grigora na mineis egguos kai na m in tapepwrithis oso taleroume egw!!!!oso giauto pou egrapses an to deis k su einai minima amfisvitisis kai taraxis les kapia pragmata k meta petas k ena kali epitixia dne einai etsi omws!!!eides prin to pasxa sou stila euxes me olo tin kali m diathesi...proseuxithika na se kala kai su me xtupas etsi an to thewreis swsto entaxei paw paso!!!alla einai krima den nomizeis??

na se pw kati twra....xwris plaka omws!

egw apla EKANA ERWTHSEIS kai perimena 1 apanthsh!esy apla neuriases...as mou apantouses irema...

loipon dikaiwma sou einai na kaneis oti theleis...kai ksereis kati?

eimai sigourh pws tha meineis eggyos prin apo emena opws leei h ramona alla XEROMAI gia auto...!egw thelw apla ton xrono mou...!

se euxaristhsa kai gia tis euxes....kai sou antapedwsa...twra sou ksekatharisa to pws to eipa...entaksei?

euxomai na katalabes...

KALH EPITYXIA kai euxaristw kai gia tis dikes sou euxes!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι μαρινιω για τον εαυτο μου μιλαω γιατι ειμαι τρελη και δεν βλεπω τι κανεις...επ σορρυ ηθελα να πω μωρε οτι εσυ εισαι χρυσο κοριτσι και δεν μιλας ολη την ωρα για αποβολες και στεναχωριες σε οτι θεμα χαρας βρεις σαν την αδικη καταρα! αντε βρε συ μαρινιω μου εχουν ανοιξει κ αλλα θεματα εγκυμοσυνης δε πας να τους πεις το ιστορικο σου να τους κανεις να νιωσουν ομορφα?δε πας να τους ευχηθεις μεσα αποτ ην καρδια σου λιγο πριν τις κατηγορησεις? ή μηπως το προβλημα σου ειναι μονο με την κελλυ μας?

και στο ελεγα βρε κουκλα μου μην το ανακοινωσεις δεν ειναι ολοι καλοπροεραιτοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε συ μαρινιω δεν καταλαβαινεις ποτε ενοχλεις και ποτε περισσευεις?

σορρυ που στο λεω αλλα την ευχη που βγαινει απο καρδιας την αναγνωριζεις χιλιομετρα μακρυα αντε καρδια μου δε σε σηκωνει το κλιμα δε το βλεπεις?

κρατα τις ευχες σου για οσους το νιωθεις δεν χρειαζεται να το παιζεις καλη ελα στην ευχη της παναγιας καλο μου φιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω έγραψε:

kelly24 έγραψε:

na se pw kati twra....xwris plaka omws!

egw apla EKANA ERWTHSEIS kai perimena 1 apanthsh!esy apla neuriases...as mou apantouses irema...

loipon dikaiwma sou einai na kaneis oti theleis...kai ksereis kati?

eimai sigourh pws tha meineis eggyos prin apo emena opws leei h ramona alla XEROMAI gia auto...!egw thelw apla ton xrono mou...!

se euxaristhsa kai gia tis euxes....kai sou antapedwsa...twra sou ksekatharisa to pws to eipa...entaksei?

euxomai na katalabes...

KALH EPITYXIA kai euxaristw kai gia tis dikes sou euxes![/quote:l6zu0apw]

ma evala ena themataki kai oi erwtiseis sou itan teliws astoxes den eixane na kanoun me to thema pou evala ena kali epitixia arkouse!!to na kaneis erwtiseis teties mono kakoproeretes fenonte!!kai den ginete na upotimas tin noimosuni mou oti itan kaloproeretes...giati an deis ton tropo pou to ergapses den theli k poli na to katlaveis!!telos panton to thema elixe edw!!i kathe mia exei ton diko tis golgotha kai den exei simasia poia tha minei prwti egguos o theos mono xerei!!!o theos th amas voithiseii k tha mas ta stilei opote theli!1apla se parakalww thel wna eimai iremii giautoo oxi alles entaseis...ola kala!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kelly24 xeromai poly pou katalaves auta pou eipa!!signwmi an pareksigithika....

loipon kalh epityxia kai euxomai na mas anakoinwseis se liges meres ta THETIKA sou apotelesmata!!!

epitrepete na sou euxithw ekei e? :)

kalhnyxta kai filia :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι Κρήτη ρε κόρες??? Ραμόνα δεν είπαμε να κατεβείτε προς τα εδώ το καλοκαίρι??? Τέλος πάντων..θα κατέβω εγώ Κρήτη :P:P Καλό ε??

Κελλάκι, ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ κοριτσάρα μου!!! Όλα να σου πάνε θαυμάσια και να γιορτάσουμε γρήγορα τα τέλεια νέα σου!!!

Φυσικά θα πάνε όλα καλά και θα το δεις!!! Μακάρι να κάνετε διακοπές με τα σποράκια σας!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μιλιναααα

για κρητη δεν ειναι σιγουρο το μονο σιγουρο ειναι οτι θα παμε ροδο εστω και για μια ωρα!το εχουμε αχτι!

ψηνεσαι να παμε ολες μαζι κρητη?αχ τι με κανετε τρελες!

εννοειται οτι ολα θα πανε καλα και το καλοκαιρι θα χαιδευουμε κοιλιτσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιουτ κιμον τι ειναι το γαμοπιλαφο?

καλα χοχλιους δε τρωω με αηδιαζουν!

γενικως εχω παθος με την κρητικη κουζινα θεωρω οτι ειναι η πιο νοστιμη γιαμιιιι

αντε μου ανοιξες την ορεξη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Weddingπιλαφο ντιαρ ειναι αρνι η κατσικι με πιλαφι βρασμενο ιν δεαρ... οι χοχλιοι μου θυμιζουν γουορμς... αι καντ ιτ γουορμς οσο υγιεινα και να ειναι.... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απαπα εμενα παλι με αηδιαζει οτι σερνεται μπιαχ

ρε μου ανοιξες τρελα την ορεξη για κρητικο φαγακι και με βλεπω γλυφαδα σημερα για φαγητο ααααχ ελα μαζι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ημουν χθες Κηφισια και εφαγα ωραια φαγακια,αμα παμε μαζι θα φοβηθει ο κοσμος!..Γενικα την μιζερια στο φαγητο δεν την μπορω.Δεν ειμαι απο αυτες που σκαλιζουν μια σαλατα 3 ωρες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αντι για κρητικο κλεισαμε τραπεζι στη πετρουπολη ουαααα

εσυ τι θα κανεις σημερα??

καλα οταν μπει η κελλυ θα της ανοιξουμε την ορεξη πριν καν μηνει εγκυος χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβαζω τον γιο μου ινγκλις ντιαρ, εχω κρυψει και τα ξυραφια... :laugh: Πως απο τα σερπαφαρ,φτασαμε στην Κρητικη κουζινα,μονο εμεις θα μπορουσαμε να το καταφερουμε...sorry βρε kelly μου,αλλα με την Ραμονα κανουμε τις πιο ανμπιλιβαμπλ συζητησεις. :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παμε σημερα ολοι μαζι να φαμε στο απολις??? ελατεεεε

αι εμ αμπιλιβαμπλ!

ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΕΓΓΛΕΖΙΚΑ? χαχαχα καλε βαλτον να διαβασει τις συζητησεις μας να τα μαθει σωστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραμονα δεν μπορω να λειψω λιγο...χαμος γινεται...τι εκανες παλι εδω?? :P:P:P:P:P:P:P:P:P για να μην ειμαι εκτος θεματος..γαμοπιλαφο..μμμμμμμμμ :laugh: :laugh: :laugh: και καλη επιτυχια στη κελυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω τι εκανα παλι μωρε? εκανα κατι εγω? εγω που δεν ξερωγ τι σημαινει η λεξη εγω?χαχαχα αληθεια τι αταξια εκανα εγω?χαχαχα

αστα γαμοπιλαφα και ελα πετρουπολη σημερα!τωρα.

η κελλυ θα ειναι απιστευτα τυχερη και το καλοκαιρι θα κανουμε διακοπες και θα μας τρεχει φερτε μου αυτο κ εκεινο και μου μυρισε αυτο κ εκεινο! αχ μια την εχουμε κ θα την προσεχουμε

για λεγε τι εκανα εγω παλι?χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...