Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΦΛΕΒΑΡΗ-ΜΑΡΤΗ 2009


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 346
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λένα έχετε την θετική σκέψη όλων μας.

Να μου φιλήσεις τον Αναστασάκο.

Ελπίζω να βγείτε γρήγορα και να μην προλάβω να έρθω

να σας δώ στο Νοσοκομείο.

Περιμένουμε νέα σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό να πάνε όλα καλά και να μην ξαναταλαιπωρηθείτε. Είναι καλό νοσοκομείο το Παπαγεωργίου. Όλα καλά θα πάνε. Να σε ρωτήσω κάτι ρε Λενάκι. Πριν παρουσιάσει αυτά τα συμπτώματα μήπως είχε κάνει εμβόλιο μερικές μέρες ή βδομάδες πριν? Ρωτάω πληροφοριακά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

papaki70 έγραψε:

Μόλις μάθαμε τα νέα. Δόξα τω Θεό. Το πουλάκι μου τι τραβάει και δεν το μαρτυράει. Άκους εκεί έρπης στο λαιμό!!!! :blink:

Papaki μου πες μας και εμάς... είναι καλά?? δεν είναι κάτι σοβαρό ε??

Τον έχω συνέχεια στο μυαλό μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εχω τελεια νεα!!!!!!!!!!!!!!

Καταρχας σας ευχαριστω ολες παρα πολυ!!!! Διαβαζα τα μηνυματα σας και ετσι οπως ειμαι πατησα τα κλαμματα!! Με συγκινησατε ψυχουλες μου!!

Δε βγηκαν ολες οι εξετασεις, αλλα αποτι φαινεται ειναι ερπης ο οποιος εκδηλωθηκε εσωτερικα στο στομα. Μας ειπαν οτι δεν ειναι μεταδοτικο αφου ειναι εσωτερικο, πως κανει πυρετο για καμια 10αρια μερες και κανει να ιαθει πληρως πολυ καιρο, μπορει κ 40 μερες.

Μια "προχειρη" διαγνωση που εκαναν (καθως δεν εχουν βγει ολες οι εξετασεις) ειναι οτι ειχε κολλησει στην αρχη απο καπου γαστρεντεριτιδα, αργησε να του περασει ειχε ηδη εξασθενησει το ανοσοποιητικο του και μετα αρχισε να βγαζει τους τραπεζιτες (εκει απεδωσαν τα δεκατα) και μετα απο κατι που εβαλε στο στομα του μολυνθηκε και ετσι ξεκινησε ο ερπης.

Βεβαια δεν ειναι ακομα 100% σιγουρο αλλα τουλαχιστον αποκλειστηκε η νοσος Καβασακι. Σημερα χαρηκα παρα πολυ!!!!

Βεβαια ταλαιπωρειται το παλικαρακι μου αλλα τουλαχιστον δεν ειναι κατι σοβαρο, θα κατσουμε καποιες μερες ακομα εκει και μετα θα γυρισουμε σπιτακι μας..

Παπακι επειδη το βιβλιαριο του το εχω στο νοσοκομειο θα το δω το βραδυ που θα ξαναπαω και θα σου πω αυριο για ακριβη ημερομηνια.

Και παλι σας ευχαριστω παρα πολυ ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μπράβο βρε κοριτσάκι!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Φαντάζομαι τί βάρος σου έφυγε!!!

Τέλεια τέλεια!!!!

Πολλά φιλιά!!!

Σας σκεφτόμαστε πάντα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα μου χαρηκα παρα πολύ. :)

Με το καλο να γυρισετε στο σπιτακι σας και ολα αυτα να ξεχαστουν.

Σιδερενιο το παλικαρακι σας να ειναι πάντα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα δεν γνωριζομαστε αλλα σημερα σε ειχα συνεχεια στο νου...

Χαρηκα πααααρα πολυ με τα νεα σου!

Να ειστε καλα κοπελα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: (den yparxei kai kanena emotion pou na xoreuei gmt na to balw...)

SIDERENIOS koukla mou!!! Ypomoni twra na perasei kai se ligo kairo 8a eiste spitaki sas!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρδούλα μου γλυκιά όλα πήγαν καλά δόξα τον θεούλη!!!!!

λίγη υπομονή ακόμα και θα πάτε σπιτάκι σας!!!

Πολλά πολλά φιλία στον Αναστασάκο και μια αγκαλίτσα στην μανουλίτσα του!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ :laugh: !!!!!!!! Πολύ πολύ ευχάριστα τα νέα σου!!!!!!! Χάρηκα πάρα πολύ με το βλασταράκι σου! Με το καλό να επιστρέψετε στο απιτάκι σας και από εδώ και στο εξής θα λέμε μόνο ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!! Τι έφαγαν, πόσα κιλά είναι κλπ κλπ :P ...Εύχομαι υγεία σε ΟΛΑ τα παιδάκια του ΚΟΣΜΟΥ!!! Είναι τόσο αθώα και αδύναμα..Κρίμα είναι να υποφέρουν :( ..

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα τωρα διαβασα για την ταλαιπωρεια που περνατε και μου μου ρθε η φατσα του μικρουλη σου στο νου απ τις φωτο που εχω δει με αυτο το μεγαλο χαμογελο!εχεις αντρακι και θα το περασει ολο αυτο,και μετα θα χαμογελατε παλι ολοι μαζι :) να ναι καλα το παιδακι σου και εσυ ευχομαι και γρηγορα σπιτι σας παλι! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι δεν ξέρεις πόσο χάρηκα με τα νέα σας :)

Σας είχα συνέχει στο μυαλό μου

Σιδερένιος ο Αναστάσης και γρήγορα να γυρίσετε

στο σπίτι σας και στην ρουτίνα σας

Ανθή μπράβο στον Πανούλη που περπάτησε :)

Καλά τρεξίματα τώρα :woohoo:

Εμείς σήμερα θα πάμε για εξετάσεις αίματος

και τα rast test ελπίζω να μην ταλαιπωρηθεί η Έλενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφου όλα καλά με τον Αναστασάκο μας ξαναγυριζω πίσω στην αγαπημένη μας ρουτινα!!!!

Χθες περπατησαμε!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Καναμε το σπιτι πέρα δώθε πολλές φορές!!!

Βέβαια σημερα δεν πολυ δειχνει διάθεση. :huh::huh::huh:

Θα ηθελα να σας ρωτησω λοιπόν.Στην αρχή ετσι κάνουν????

Δε θέλω να τον πιεζω αλλα μου αρεσε τοσο πολύ που τον εβλεπα να πηγαινει μόνος του. :cheer::cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Panayiota έγραψε:

Αφου όλα καλά με τον Αναστασάκο μας ξαναγυριζω πίσω στην αγαπημένη μας ρουτινα!!!!

Χθες περπατησαμε!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Καναμε το σπιτι πέρα δώθε πολλές φορές!!!

Βέβαια σημερα δεν πολυ δειχνει διάθεση. :huh::huh::huh:

Θα ηθελα να σας ρωτησω λοιπόν.Στην αρχή ετσι κάνουν????

Δε θέλω να τον πιεζω αλλα μου αρεσε τοσο πολύ που τον εβλεπα να πηγαινει μόνος του. :cheer::cheer::cheer::cheer:

ΜΠΡΆΒΟ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αψογος ο νεαρός!!!

Ναι έτσι κάνουν... άσε τον με τον χρόνο του και εκείνος σιγά σιγά θα αποκτήσει εμπιστοσύνη στον εαυτό του, θα συνηθήσει και το όρθιο και θα του αρέσει και μετά δεν θα τον σταματάς!!!!

Και η δικιά μου μέρα με την μέρα που περνά όλο και περισσότερο περπατάει... ενώ στις αρχές δύο βήματα και μετα μπουσούλημα... χαχαχαχα τα μανάρια μου!!! μεγαλώνουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natasoula έγραψε:

Ανθή μπράβο στον Πανούλη που περπάτησε :)

Καλά τρεξίματα τώρα :woohoo:

Εμείς σήμερα θα πάμε για εξετάσεις αίματος

και τα rast test ελπίζω να μην ταλαιπωρηθεί η Έλενα

Νatasoula ευχαριστούμε πάρα πολύ!

Εϋχομαι να μην ταλαιπωρηθεί καθόλου η μικρούλα σου και τα αποτελέσματα να είναι όλα άψογα! Περιμένουμε νέα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Panayiota έγραψε:

Αφου όλα καλά με τον Αναστασάκο μας ξαναγυριζω πίσω στην αγαπημένη μας ρουτινα!!!!

Χθες περπατησαμε!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Καναμε το σπιτι πέρα δώθε πολλές φορές!!!

Βέβαια σημερα δεν πολυ δειχνει διάθεση. :huh::huh::huh:

Θα ηθελα να σας ρωτησω λοιπόν.Στην αρχή ετσι κάνουν????

Δε θέλω να τον πιεζω αλλα μου αρεσε τοσο πολύ που τον εβλεπα να πηγαινει μόνος του. :cheer::cheer::cheer::cheer:

Panayiota καλή αρχή! Μπράβο στο μικράκι σου!

Ο Πάνος αρχικά έκανε 2-3 βηματάκια, την προηγούμενη Δευτέρα έκανε 9, τις επόμενες μέρες σχεδόν τίποτα και από την Κυριακή περπατάει κανονικότατα και ασταμάτητα. Τρέχει κιόλας το σκατούλι :P ..Ευτυχώς είναι και αρκετά σταθερός. Με τα παπουτσάκια όμως δεν το έχει πολύ. Αργούν να τα συνηθίσουν;; Στο σπίτι τον έχω με καλτσούλες με βεντουζάκια..Για πείτε οι πιο έμπειρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μου ολα καλά τελικά!!!Μπράβο πολύ χαρηκα!!!Σας σκεφτομουν συνέχεια!!!!ολα τα παιδακια αυτα έχουν!!μια το ένα μια το άλλο..και μεις μεσα στην αγωνια και το άγχος!! :(:(

Παναγιώτα-Ανθή καλο ξεκινημα στα νεα σας βηματάκια!!Ο δικος μου εκανε 2-3 βηματακια μονος του και μετα απο 10-15 μερες περπάταγε κανονικα..τωρα τρεχει κιολας,σκαρφαλώνει,πέφτει.. :P:P

Χτες πήγαμε στη παιδιατρο για εμβόλιο..το καναμε στο μπρατσακι αυτη τη φορά ;) Ειμαστε 11,5 κιλά και 82 εκατοστά!!

θα παρουμε και μαγιο φετος,και μπρατσακια μας εγραψε και αντηλιακό η γιατρος μας να μην καούμε..ποιος μας πιάνει φετος το καλοκαίρι :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Juliana ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές! Χαίρεται πολύ που περπατά! Επίτευγμα! Εγώ πάλι από πίσω του γελάω σαν χαζή..Είναι γλύκας που πηγαίνει με τα χεράκια μπροστά για ισορροπία..Για φάγωμα είναι τα μωράκια μας βρε κορίτσια!!

Λένα πολύ χάρηκα για τον Αναστασάκο σου!!! Εϋχομαι να μην ξαναταλαιπωρηθεί ΠΟΤΕ το μωρό σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζουλιάνα μου να΄σαι καλά!!!!Τι κάνει ο γιγαντακος σου;;;;

Λένα μου τι ωραια νέα!!!!

Εγω κοριτσια να πάρω μαγιο αλλα δεν το κόβω ο Νικόλας να μπαινει στη θάλασσα.Εδω στο μπάνιο και σπαράζει!!!! :S:S:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...