Μετάβαση σε περιεχόμενο

epitrepetai o thilasmos apo mitera me istoriko..??


Recommended Posts

kalispera kai xronia polla!

ithela na sas rwtisw an epitrepetai i mitera pou exei istoriko epilipsias na thilasei to paidi tis.

prokeitai gia mena.

elpizw se ligo kairo na eimai k egw upopsifia mama...

gnwrizw oti an i mitera pairnei farmaka de epitrepetai alla se periptwsi pou de pairnei alla exei istoriko k paliotera epairne farmaka...??

ti ginetai tote??

an thelete kapoia alli pliroforia gia tin periptwsi mou pou de anafera, peite mou kai tha sas tin pw!

sas euxaristw

giota

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thanks pou apantisate.

i erwtisi mou stin sumvoulo thilasmou edw tou site kata kurio logo apefthinotan kai kata proektasi se oses apo esas xerete.

ekana k erwtisi ston paidiatro tou site an uparxei periptwsi na ''klironomisei'' tin astheneia to paidi k perimenw apantisi!

nai mporesa k diavasa to pdf cesilia apla ekei anaferetai se periptwsi pou i mitera pairnei farmaka k parallila thilazei.

egw elpizw na min xanaxreiastei na parw farmaka oute prin meinw egguos oute kata tin diarkeia alla oute kai meta!

oso mporesw tha to psaxw kai o theos voithos .... ;)

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ξερεις οτι η Κα Παπαδημα δεν γραφει πλεων εδω, μπορεις να την βρεις ομως στο Parents η να καλεσεις καποιον εξηδηκευμενο συμβουλο θηλασμο στο τηλεφωνο, αμα βρω τα τηλεφωνα τους..γιατι ειμαι γραφειο και τα εχω σπιτι, A!!!

http://www.llli.org/Greece.html

δες και εδω και εχει εναν καταλογο σε word να κατεβασεις με τα τηλεφωνα των συμβουλων θηλασμου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σου το στειλω και τωρα μπορεις να το κατεβασει βεβεια, αλλα με e-mail γιατι το πμ τα κοβει, στειλε μου αν θελεις με μπ το ε-μαιλ σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο τη στιγμή που επιτρεπεται η κυηση , επιτρεπεται και ο θηλασμος . Ακομα και αν χρειαστει να παρεις φαρμακα (μακρια απο δω και να μην συμβει ΠΟΤΕ) πολλα απο αυτα ειναι συμβατα με το θηλασμο .

Σου ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα καλα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TO AN θα χρειαστει η οχι να παρεις φαρμακα εξαρταται απο την πορεια της υγειας σου η οποια ειναι το συμαντικοτερο!

αλλα και ετσι να γινει ολα θα ειναι ελεγχομενα.... για επιπεδα και εργαστηριακος ελεγχος!

τιποτα δεν θα ειναι ανεηελεκτο και κυριως οσο θηλαζεις

τωρα το αν θα κληρονομιθει...αυτο ειναι δυσκολο!

εξαραττααι απο και απο το πως εμφανιστηκε και σε σενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LaLa έγραψε:

Απο τη στιγμή που επιτρεπεται η κυηση , επιτρεπεται και ο θηλασμος . Ακομα και αν χρειαστει να παρεις φαρμακα (μακρια απο δω και να μην συμβει ΠΟΤΕ) πολλα απο αυτα ειναι συμβατα με το θηλασμο .

Σου ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα καλα :)

ΛΑΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ;;;;;

ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΟΥ (ΕΞ'ΑΠΟ'ΔΩ...)AIDS ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΥΟΦΟΡΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙΣ!!!

:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pebii emena mou emfanistike stin ilikia ton 5 alla exei amesi sxesi me tin aristeri imipligia pou exw ek gennitheis ( aristero xeri k podi einai pio adunamo k de antapokrinetai se ola opws i dexia pleyra)

( elleipsi oksigonou tis miteras mou meta ton 6.mina egkymosunis gt apo tote eixa megali kefala :silly: kai tin pieza sto stithos ) alla o giatros tis elege de einai tpt tha gennithei k ola mia xara...(gennithika me kaisariki...)

ela mou nte pou de itan etsi....

eytyxws pantws pou itan idi ston 6.mina k oxi nwritera pou to paidi diamorfwnetai akomi( tha eixa megalitero provlima) k pou exw ar. imipligia k oxi dexia gt tha eixa isws provlima k me tin omilia mou me dexia imipligia k to thema tis epilipsias tha itan pio duskolo ( kriseis me spasmous k afrous ktl-an gnwrizete apo aytin tin pathisi) k duskola na ekova ta xapia ....

eimai tyxeri stin atyxia mou !!! k eytyxws exw autous tous goneis pou molis to anakalipsane me trexane pantou k eimai mia xara twra ( gymnastikes - kolimpi ktl ktl) k eytyxws pou eixa tin eukairia na gennithw germania k ekei to thema perithalpsis k apokatastasis de sygkrinetai me edw :angry: dystyxws !!!!

sas zalisa e??

sorry :silly:

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • καλησπερα Ελισσαβετ μου!!❤️ η χοριακη της Δευτερας αυξηθηκε κατα 90% και αγχωθηκαμε με τον αντρα μου. ο γιατρος πολυ κουλ και ικανοποιημενος. φσκ εκανα και 3η μετρηση χοριακη την Τεταρτη και ευτυχως 2πλασιαστηκε οποτε μετα ηρεμησαμε.. εχω ενα παραπεμπτικο ακομη αλλα λεω να κατσω στα αυγα μου.. δε χρειαζεται να αγχωθω...  αλλωστε και περυσι οι χοριακες μου ηταν τελειες και 2πλασιαζονταν αλλα δεν υπηρχε εμβρυο... στον υπερηχο θα φανει τι γινεται.... εσυ τι κανεις κοριτσι μου;; εχετε σκεφτει αν θα κανετε αλλη ετ αμεσα; ο γιατρος τι προτεινει;
    • αχ Λευκη μου εχω κι εγω γαμοβαφτιση το Σαββατο πολυ καλης φιλης και εχω την ιδια απορια... φανταζομαι θα μου πει να κατσω στα αυγα μου!!!! 😂 ασε που θα εχω και τον αντρα μου κερβερο.... ολο λεει "στην κατασταση σου" και "στην κατασταση σου" λες και ειμαι αρρωστη.... δε λεω μου αρεσει που με εχει ματια χαδια 🥰 αλλα μην υπερβαλουμε κιολας!!! δεν θα κλειστω και σε γυαλα... επισης ρε κοριτσια, αυτο το να μην σηκωνουμε βαρη θεωρω οτι ο γιατρος εννοει γνκ μεγαλα βαρη... αλλα π.χ. μια τσαντα του σουπερ 3 κιλα δεν ειναι κατι... ενταξει δεν θα παρω και 6αδα νερα αλλα δε νομιζω οτι 3 κιλα ειναι κατι...
    • ναι εννοειταιιι!!!! θα ενημερωνουμε το πινακακι και για αυχενικη και για β επιπεδου και για ΠΗΤ και φυλο!!!! ας πανε ολα καλα και στα της οργανωσης αφηστε το πανω μου!!!! 😇🤓
    • Ευχαριστω κοριτσι μου για τις ευχες σου!!!! ❤️❤️ να χαιρεσαι το μπουμπουκι σου!!!!🤱❤️να ειναι γερο και καλοτυχο!!!!🙏
    • Λευκη μου επειδη γνκ εχω σιδηροπενικη αναιμια και παιρνω καθε μηνα σιδηρο στις μερες της περιοδου, αν παιρνεις χαπι για το θυροειδη, νομιζω πρεπει να εχει καποια χρονικη αποσταση απο το χαπι του σιδηρου..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...