Μετάβαση σε περιεχόμενο

3 ωάρια! … περισσότερες πιθανότητες;


Recommended Posts

irene σου ευχομαι και εγω μεσα απο την καρδια μου να εχεις μια τερααααααααστια χοριακη αυριο!!

ειλικρινα ευχομαι οτι καλυτερο! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 135
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να δεις το πιο γλυκο ονειρο αποψε κοριτσακι μου και ευχομαι να συνεχιστει και αυριο και για αρκετους μηνες ;);)

Καλα αποτελεσματα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να είναι όλα θετικά....καθε φορά που μια κοπελα ειναι εγκυος απο εδω μεσα ειναι σαν να μενουμε ολες!!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου. Μόλις γύρισα από τον γιατρό μου. Δυστυχώς αρνητική αλλά δε το βάζουμε ποτέ κάτω!!! Είμαι στο ψάξιμό για να δω την επόμενη κίνησή μου. Θα σας ενημερώσω. Να σας ευχαριστήσω όοοοοολες για την στήριξή σας! Τι θα έκανα χωρίς εσάς; Φιλενάδες μου πολλά φιλάκια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IreneValadia έγραψε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Μόλις γύρισα από τον γιατρό μου. Δυστυχώς αρνητική αλλά δε το βάζουμε ποτέ κάτω!!! Είμαι στο ψάξιμό για να δω την επόμενη κίνησή μου. Θα σας ενημερώσω. Να σας ευχαριστήσω όοοοοολες για την στήριξή σας! Τι θα έκανα χωρίς εσάς; Φιλενάδες μου πολλά φιλάκια!!!!!

Δεν πειραζει!!!!!!!Εχεις θετικη ενεργεια και αισιοδοξια και ολα θα πανε καλα την επομενη φορα! ;)

Πολλα φιλια! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα προς την κοιλια σου κοιταξε την με αυστηρο υφος και πες της

η επομενη ΚΙΝΗΣΗ θα ειναι ΜΑΤ!!!!!! ;)

Φιλια...και τα επομενα αποτελεσματα να ειναι τα επιθυμητα!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ με lollipop και zaxarenia.Με την αισιοδοξία σου και τη θετική σου ενέργεια όλα θα γίνουν!!!!!!Μπράβο σου πάντως που δε σε πιάνει πανικός!!!!Πολλά μπράβο!!!!!! :kiss::kiss: ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΧ ΓΛΥΚΟΥΛΑ ΜΟΥ...

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ! ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ;! ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΟΛΑ ΘΑ ΣΥΝΩΜΟΤΗΣΟΥΝ ΥΠΕΡ ΣΟΥ!!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!

ΥΓ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΛΑΘΟΥΣ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΧΟΡΙΑΚΗΣ;;;!!! :dry: (ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Σου εύχομαι καλή επιτυχία στην επόμενη προσπάθεια σου, η γνώμη μου είναι να κάνεις εξωσωματική που έχει περισσότερες πιθανότητες και είμαι σίγουρη ότι με έναν καλό γιατρό θα πετύχεις. Εγώ έχω την κορούλα μου αγκαλιά μετά απο ivf και σου στέλνουμε πολύ θετική ενέργεια και φιλάκια.

Αν χρειαστείς οποιαδήποτε πληροφορία στείλε π.μ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop

XELONITSA

STRAWBERRY

XARA35

KALLI5

tinkerbel25

Irene1

VOYLA

Θέλω να γίνω μαμά!

zaxarenia

ΖΕΝΙΑ

DeniM

labrinip

σας ευχαριστώ όλες πάααααρα πολύ! Είστε η καλύτερη παρέα! Εύχομαι ειλικρινά σε όλες σας τα καλύτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνουλα,

εσυ να εισαι καλα!Θα ερθει που θα παει.....απλα μας ζοριζει λιγο...

Σημασια εχει να εισαι αισιοδοξη και να μην το βαζεις κατω!Και απο οτι καταλαβαινω τα εχεις ολα αυτα!!!μπραβο σου για την αντιμετωπιση σου!Δινεις ενα καλο παραδειγμα προς ολες μας!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ, με συγκινεις τωρα!Να ειμαστε καλα για να κανουμε προσπαθειες!Ολα θα ερθουν και τοτε θα τα ξεχασουμε ολα!και αν ο δρομος προς την κορυφη ειναι ανηφορικος και δυσκολος....η θεα απο την κορυφη ειναι τελεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...