Μετάβαση σε περιεχόμενο

3 ωάρια! … περισσότερες πιθανότητες;


Recommended Posts

ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΤΩΡΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ,ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝΕ ΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΑΝΑΓΓΕΛΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΣΟΥ!!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ...ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.ΧΑΜΕΓΕΛΑ... :):) Η ΚΑΛΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΝΑ :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 135
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ax kouklitsa mou se euxaristo toso poli!!!!

mou dinete toso kouragio kai i psixologia mou einai ontos tooooooso thetiki!!!

ola kala!

tin tetarti tha xeroume kai i tetarti einai konta.

alla kai na kai pali ... kala na eimaste!

to poli poli na pame xeraki xeraki gia tin exosomatiki mas!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνακι μου,

μπραβο σου για την θετικη σου σκεψη!Σου ευχομαι ολοψυχα μια τεραααααααααααστια χοριακη!!!Η σκεψη μας θα ειναι κοντα σου!!!

Περασα απο το σταδιο της αναμονης της χοριακης και ξερω πως ειναι....θα περιμενουμε την τεταρτη νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na se kala xara mou!!!

konteuei i tetarti kai tha exoume grigora ta nea

idiaitera simptomata den exo alla etsi kai allios den axizei ton kopo na polidinoyme simasia... sosta?

filakia se oles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε ειρηνη αλλη μια μερα και μετα θα μαθεις...μακαρι τα ωαριακια σου να ειναι ολα ετοιμα και καλαααα!!!!

η σκεψη μας μαζι σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα τι βρηκα γεο βαγεο :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Αντε να θυμηθουμε τα παλιαααα χιχιχιχιχι, επικαιρο ομως ε????

Ειρηνη μου, ευχομαι την Τεταρτη να παρεις το αποτελεσμα μιας τερααααστιας χοριακης...Μη ξεχνας οτι 21 Απριλιου, ειναι η 111η μερα του ετους (συνολο 3), οπως επισης κ 21 του μηνος (συνολο 3)...αχ πολυ μαρεσει να το κανω αυτο...μαρεσουν οι συνειρμοι....χαχα!!!

τωρα οσον αφορα για τη χουντα των συνταγματαρχων, χμμμμ το ψαχνω ακομα τι να σου πω... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Φιλακια πολλα , πολλα, αφιερωμενοοοο (λεπτο 2.26)

http://www.youtube.com/watch?v=VZoRQFREPcU

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά «δε παλεύεσαι!» που λένε και εδώ στην Κρήτη! Τι συνειρμοί τι τραγούδια … όσο για τους συνταγματάρχες, μη νοιάζεσαι κάπου θα χωρέσουν και αυτοί … κάτσε να κοπιάσουν προς τα εδώ τα ζουζούνια που χαζεύουν στον δρόμο τόσους μήνες μαζεύοντας από εδώ και από εκεί λουλουδάκια, και θα στα φτιάξω εγώ … χιχι…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

chri μου σε ευχαριστώ και εσένα!!! Αν και δε νιώθω τίποτα το ιδιαίτερο … με έχει βαρέσει η αναισθησία στο κεφάλι μήπως;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι γιατί εχθές με έπιασε μια υστερία η αλήθεια είναι… Ενώ ένιωθα πόνο, τσιμπήματα και πρήξιμο στο στήθος … εξαφανίστηκαν σχεδόν κα με πήρε από κάτω… Με έβαλα όμως κάτω και μου τα έψαλα ένα χεράκι και συνήρθα! Χιχιχι…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eιρηνάκι?Τζα!!!

Διάβασα μόλις σήμερα τα τόσο όμορφα νέα σου και ήθελα ειλικρινά να σου ευχηθώ καλή επιτυχία και καλή τύχη για αύριο.Και ο,τι ονειρευεσαι να γίνει πραγματικότητα....!!!!! :kiss::kiss:

Και όσο αφορά τα συμπτώματα,μη δίνεις σημασία.Δεν είναι απαραίτητο ούτε να νιώσεις κάτι,ούτε να πρηστεί το στήθος!!!!!!

Περιμένω να ακούσω τα νέα σου με χαρα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε μπορεί να φανταστείς τι ανακούφιση μου δίνεις! Να σαι καλά! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ να είσαι καλά!!!!! Θα σας ενημερώσω το συντομότερο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου, κι από μένα πολλές πολλές ευχούλες να'ναι θετικά τα νέα αύριο!!! Και μη δίνεις σημασία στα συμπτώματα!! Εγώ δεν είχα κανένα!!!!!! ;):kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

de tha edina na parei ... etsi exo apofasisei apo kairo tora.

alla ekei pou emfanistikan exafanistikan kai auto me diliase ligaki.

alaaaaaa de masame ... proxorame !!!!

se euxarirto paaaaara poli!!

eipame ... tora pou dikaiothikes esi ... tora exoume dikaioma na dikaiothoume kai emeis ...

irthe kai i seira mas!

filakia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΔΕ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΠΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΑΥΡΙΟ!!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ: ΤΣΟΥΠ! ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΤΡΙΑ ΕΙΡΗΝΟ-ΜΠΙΖΕΛΑΚΙΑ!!! ΧΧΧΧΧΧΧ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ!!!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΘΕΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ! ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ, ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΠΤΩΜΑΤΑ ΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΑΠΟ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΑ!ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΜΟΝΟ ...ΘΕΤΙΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...