Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 154
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ, ΞΕΧΑΣΕ ΤΟ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ....ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΠΡΙΝ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον η πρώτη μου απάντηση ήταν "αυτή ήταν η τελευταία στεναχώρια" και παρόλο που το διόρθωσα πριν το ανεβάσω και έγραψα "αυτή να είναι η τελευταία στεναχώρια" αυτόματα ανέβασε και την πρώτη μου απάντηση...

Νομίζω κοριτσάκι μου ότι η επόμενη φορά θα είναι η τυχερή... τουλάχιστον εμένα αυτό το "μπέρδεμα" της απάντησης μου δεν μου φαίνεται τυχαίο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γεια σας !!

σας ευχαριστω ολες για τα ομορφα μυνηματακια σας!!!

απο εχθες με εχει πιασει ενας απιστευτος πονοκεφαλος !!

ισως επειδη εχει μπλοκαρει η περιοδος μου και αργει να κατεβει !!!

κοριτσια ποτε θε ερθει, μετα την αρνητικη χοριακη??? τα φαρκακα τα σταματηςα εχθες το πρωι !!!

ηλιαχτιδα μου !!! πραγματικα δεν ξερω τι να σου πω !!! ειμαστε μια απο τα ιδια !!! κουραγιο !!! και υπομονη για την επομενη !! ηλιαχτιδα μαζι θα την περασουμε και την επομενη !! θα δεις θα ειναι η τυχερη μας!!!

αχ κοριτσια νομιζω πως εχω παθει καταθλιψη !! δεν εχω ορεξη για τιποτα !! ειμαι θυμωμενη με ολους και με ολα !!!

η μια λεει στην αλλη υπομονη και εμεις οι ιδιες δεν εχουμε !!!

δεν ξερω τι αλλο να πω !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαχτιδα μου , δε βασταω καθολου γερα.Εχω μια αρνητικη διαισθηση αλλα δε βαριεσαι ειμαι συνηθισμενη να ακουω παντα η χοριακη σας ειναι 0.Δε το βαζουμε κατω εννοειται.Κοριτσια θα κοβουμε βολτες στο μαμμυλαντ και οταν με το καλο μας κατσουν τα μπεπμακια θα μιλαμε για καροτσια , γαλατα και μπειμπιλινο.Ετσι κοριτσια;Τη θελω ανασυνταγμενη την ομαδα για την επομενη προσπαθεια.Η Ζουμπι που ειναι ρε παιδια;Που εξαφανιστηκε;Δημητρα συνηλθες, εμενα την πρωτη φορα μου πηρε 1 βδομαδα με κλαματα και λυγμους , εσενα σου ευχομαι να ναι πιο ανωδυνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια υπομονη και κουραγιο και γω μια απο τα ιδια ειμαι.

Εχω σταθερο κυκλο 25-27 μερες το ανωτερο.

Αγορασα απο το internet τα τεστακια ωορηξιας και την 14 ημερα που βγηκε θετικο εκανα με τον αντρα μου συνεχεια για 3 μερες σεξ. Ολα αυτα βεβαια μετα απο σχεδον 1,5 χρονο προσπαθειων. Γυρω στην 23 μερα ξυπνησα πολυ αργα το βραδυ με εντονους πονους περιοδου, πηγα τουαλετα και οντας 1000/100 σιγουρη οτι θα μου ερθουν φορεσα σερβιετα.

Το πρωι τιποτα να μην τα πολυλογω εφτασα στην 30 μερα σημερα και περιοδος πουθενα. Επιδει καταγραφω σε ημερολογιο την περιοδο μου ποτε δεν εχει συμβει αυτο. Δεν αντεξα πηγα σε φαρμακειο σημερα και πηρα το clearblue το ψηφιακο.

Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΗΤΑΝ -ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ- :(

ενδιξεις περιοδου δεν εχω πρα μονο το στηθος μου που ειναι εδω και μερες λιγο πρηζμενο και λιγο η μεση που με τσιγκλαει....

Τωρα ομως το απογευμα ειχα κρυαδες και εβαλα θερμομετρο 37,1 :huh:

Τι να πω.................

πραγματικα δεν εχω λογια ειμαι αρρωστη?

Γιατι ολα αυτα???? η χαρα διαδεχεται την λυπη και το αντιστροφο.........

Ευχομαι ολες μας να μας ευλογησει ο θεος να κρατησουμε τα μωρα μας αγκαλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηλιαχτιδα28 έγραψε:

ΔΥΣΤΗΧΩΣ

0,10 ΑΡΝΗΤΙΚΟΤΑΤΗ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ

ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ ΕΣΥ ΒΑΣΤΑ ΓΕΡΑ

κοπελίτσα μου λυπάμαι πολύ, δεν θα σου δώσω καμία συμβουλή τα ξέρεις όλα εδω μέσα, ο χρόνος είναι η μόνη μας παρηγοριά και φυσικά εύχομαι τα καλύτερα στο μέλλον..πολύ κοντινό όμως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαχτίδα καλή δύναμη..Σε καταλαβάινουμε το έχουμε περάσει και το περνάμε, κάθε φορά παίρνω κουράγιο όταν κανονίζω τα της επόμενης φοράς.

Συννεφάκι καλή επιτυχία αύριο,κοίταξε να κοιμηθείς λίγο σήμερα ε???? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια.Μολις γυρισα απο καφε.Ειμαι πτωμα.Τελικα θα κοιμηθω το βραδυ.Να σαςπω τη μαυρη αληθεια δεν περιμενω και πολλα αυριο αλλα εχω και μια κρυφη ελπιδα , πως να το κανουμε πεθαινει τελευταια.Θα σας ενημερωσω αυριο το πρωι.Καλη μας δυναμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΩ 11.30

ΧΘΕΣ ΤΑ ΠΑΙΞΑ ΛΙΓΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ, ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΚΟΚΚΙΝΟ ΑΙΜΑ ΣΤΟ ΧΑΡΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΓΙΑΤΙ ΛΕΡΩΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΟΥΤΡΟΤΖΕΣΤΑΝ.ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΚΛΑΣΙΚΑ ΠΟΝΑΕΙ ΣΤΑ ΠΛΑΙΝΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩς ΘΑ ΜΟΥ ΡΘΡΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ, ΕΧΩ ΠΙΕΙ ΕΝΑ ΒΑΡΕΛΙ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΤΑ ΧΕΙΛΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΣΠΡΑ , ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΚΟΨΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΘΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ.ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ , ΜΟΝΟ ΛΙΓΟ ΚΑΦΕ ΗΠΙΑ. :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη επιτυχια κοριτσια!!!!dimitra0 δεν το βαζουμε κατω ;) γνωριζω ζευγαρι που ηταν 11 χρονια παντρεμενο κανανε παιδακι με βοηθεια 5 εξωσωματικων και μετα απο 1 χρονο τους ηρθε φυσιολογικα το ενα πισω απο το αλλο.Τωρα εχουν 4!!!!!Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ παιζει σπουδαιο ρολο.Τωρα τρελαινουν την μανουλα τους που εκλιπαρει για λιγη υσιχια :laugh: ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συννεφάκι μου καλημέρα

κανόνισε τι θα κάνεις σήμερα

δεν επιτρέπω στο mammy άλλη αρνητική χοριακή από δω και πέρα

άντε μπράβο

αυτος ο μήνας μας πήγε γ---όντας

κοριτσάρες μου σας ευχαριστώ όλες πολύ πολύ για τα μηνύματα σας

σήμερα είμαι κάπως καλύτερα

πάμε για την τυχερή μας φορά τώρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εμεινε μιση ωρα και δεν εχω στομαχι , εχει διπλωθει στα δυο.Ευχαριστω ηλιαχτιδα μου για την συμπαρασταση.Τετοιος αγχος δεν ειχα ουτε στις πανελληνιες. :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θελω να ακουσωωωωωω θετικη χωριακηηηηηηηηηηηη!!!!!!Αντε περιμενουμεεεεεε!!!!Με το ζορι κρατιεμαι κι εγω να παρω τεστ.Σημερα εχει 9 ο μηνας κι εγω περιμενω 13....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παω στοιχημα πως ειναι θετικη απο το συννεφακι κι εχει τρελαθει και το λεει σε ολο τον κοσμοοοοοο!!!!!Αντε γραψτο και σε εμας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια.Αρνητικη τελικα η χοριακη.Ειναι 8.6 ο γιατρος μου ειπε να κοψω τα φαρμακα και πως κανονικα επρεπε να ηταν 100.Πιστευω να μου ρθει περιοδος αμεσως , χθες ειχα κατι σταγονες αιμα.Τελοσπαντων καλη μας δυναμη , να συνεχισουμε .Εγω θα ανασυνταχθω ψυχολογικα και μπορει να κανω 4 τον Ιουνιο-Ιουλιο θα δω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε συννεφακι

τι να πω; δεν ξέρω

γιατί μας πήγε σε όλες έτσι αυτος ο μήνας;;;;;;;;;;;

θα τον βρούμε όλες όμως τον τυχερό μήνα έτσι κοριτσάρα μου;

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...