Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ


Recommended Posts

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΥΠΟΜΟΝΗ

τον φάγαμε τον γαίδαρο.......

αλήθεια σε ποιο κέντρο πας;

και σε ποια μέρα από την ωοληψία έκανες εμβρυομεταφορά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 154
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια χρονια πολλα και Χριστος Ανεστη!!!ευχομαι σε ολες σας να εχετε το επιθυμητο αποτελεσμααα...ψιλα το κεφαλι και ολα θα πανε τελειααααα!!!μην μου αγχωνεστε..ξερω θα το εχετε ακουσει και θα το εχετε βαρεθει κιολας αλλα αυτο πρεπει να κανετε!!!Δημητρα σου ευχομαι να εχεις μια θετικοτατη χοριακουλαααα...ναααα μεχρι τα υψηηη!!!χαχαχα και μεσα στην κοιλιτσα να εχεις σπορακιιι και ενα και δυο...οσα θελεις..μονο υπομονη να εχετε ολες κοπελες μου!!!ο θεουλης θα κανει σε ολες αυτο το μοναδικο δωρο..εγω δεν το ειχα συνηδητοποιησει μεχρι που αρχισα να τις νιωθω..τωρα εχω αλλα αγχοι..την β επιπεδου και μετα αν ολα πανε καλα την γαμο-βαφτιση..βλεπετε ηρθαν εκει που δεν το περιμεναμε..ευχομαι σε ολες να συμβει καπως ετσι...η πιο γλυκια εκπληξη!!!!Φιλακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια απογοητευση !!

αρνητικη χοριακη! μια μεγαλη μηδενικουρα!!

και δεν μπορω να καταλαβω το γιατι?? αφου τα εμβρυα και τα 3 ηταν αριστης ποιοτητας! τι να παιζει ρολο..στην αποτυχια??

θα μιλησω με τον γιατρο την αλλη βδομαδα !!

καλη επιτυχια στις υπολοιπες

εγω κοριτσια θα ξανακανω τον αυγουστο-σεμπτεμβριο θελω να περασει το καλοκαιρακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitra lypamai poly kai se katalavainw apolyta pws niwtheis, prin ligous mines pou ekana thn prwth kai egw anatoriomoun giati na einai arnhtikh afou opws mou elegan eixa arisths poiothtas vlastokystes kai to mono pou mou apantisan einai ena lypamai poly,kai egw perimenw thn paraskeyh na parw ta apotelesmata ths deyterhs, pistevw to 24,10 xoriakh na ginei 500 kai na mhn einai telika vioxhmikh egkhymosynnh

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρουλα σε θελω δυνατη και στο λεω εγω που εχω κανει 3 και θα συνεχισω οσο χρειαστει.Σημερα το πρωι ειχε στην τηλεοραση τον Παντο και μια 40 που πετυχε σε αυτον 3δυμακια με την 2 εξωσωματικη.Μιλαμε πηρα πολυ θαρρος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δήμητρά μου δυστυχώς έτσι είναι τα πράγματα.Όλα πήγαιναν τέλεια και σε εμένα και τις 2 φορές και στη μία είχα βιοχημική κύηση και στην άλλη αρνητική.Αν γνώριζαν οι γιατροί τι φταίει ακριβώς θα είχαν 100% επιτυχία.Θέλει και λίγο τύχη το πράγμα και να πέσουμε σε καλό κύκλο γιατί κύκλος με κύκλο είναι διαφορετικός.(Αυτό μου το είπε ο γιατρός μου.)

Μόλις ηρεμήσεις θα κλείσεις ένα ραντεβού μαζί του και θα έχεις σημειωμένες όλες σου τις απορίες.Να είσαι σίγουρη ότι μόλις ορίσετε την επόμενη προσπάθεια θα ανακουφιστείς και θα έχεις να περιμένεις κάτι με ανυπομονησία.

Η σειρά σε αυτές τις καταστάσεις συνήθως είναι ελπίδα-απογοήτευση, ξανά ελπίδα και σίγουρα κάποια στιγμή δικάιωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα μου δεν ξέρω τι να σου πω καλή μου :(:(

αυτό που έχω ξαναπεί

την κάθε δυσκολία να την ξεπερνάμε γρήγορα να οπλιζόμαστε με δύναμη και κουράγιο και να προχωράμε μπροστά γιατί σίγουρα τα καλυτερα έρχοντε

είναι στο δρόμο σου λέω ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου σας ευχαριστω ολες !!!!

περνω κουραγιο και απο εσας που εχετε κανει 2-3 εξωσωματικες και συνεχιζω !!

μπορω και διαφορετικα??

ευτυχως πεφτει καλοκαιρακι...και θα περασει γρηγορα μιας και ειναι η αγαπημενη μου εποχη!!

κοριτσια παντως να σας πω κατι?? δεν ειχα καθολου θετικη ενεργεια ολες αυτες τις μερες!! ειμουν σιγουρη για την αποτυχια !! αυτο δεν κανει καλο!! ολο μεσα στην κλαψα και στην γκρινια ειμουν!! εβλεπα και ασχημα ονειρα καθε μερα!!

γιαυτο προσεξτε κοριτσια πρεπει να ειστε ηρεμες...και οχι σαν εμενα !!

θα τα λεμε εδω μεσα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula μου σου γραφω και εδω...πίστεψέ με ούτε η ψυχολογία είναι απόλυτη επιτυχία, σε εμένα όλα πηγαίνανε τέλεια με βλαστοκύστες άριστης ποιότητας, μου βάλανε 2 κ όχ 3ή 4 γιατι περιμένανε δίδυμα. Ειχα απίστευτη ψυχολογία και περίμενα και δίδυμα όχι 1 για 2 ήμουν σίγουρη, ο αντρούλης μου 2 μέρες πριν μου έφτιαξε καρτούλα με φωτο δική μας που μου έγραφε να μας ζήσουν τα διδυμάκια μας...το είχαμε σίγουρο κ ας μην είχα συμπτώματα. Δεν λέω να μην έχουμε καλή ψυχολογία λέω απλά μην κατηγορήσεις σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση εσένα για την αρνητική΄χοριακή.

Σε φιλώ και σε νοιωθω.. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μολις εμαθα γιατι πρηζεται και ξεπρηζεται τπ στηθος μου, ειναι γιατι υπαρχουν μερες που ο οργανισμος μας δεν απορροφα καλα την προγεστερονη που παιρνουμε , και να φανταστειτε εγω παιρνω 18 μπιλιες την ημερα αλλα και παλι δεν πρεπει να τις απορροφαει καλα μερικες μερες. :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα μου χάσαμε μια μάχη άλλα όχι τον πόλεμο!!!

Είναι σίγουρο ότι θα δεις θετική χοριακή και μάλιστα σύντομα!!!

Ψηλα το κεφάλι και βουρ στον αγώνα πάλι μετά το καλοκαιράκι!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια,σημερα ειναι η ηλιαχτιδα για χοριακη και αυριο εγω.Καλα το δικο μου το εχω αποκλεισει. :(:(:( Η Δημητρούλα ελπιζω να ειναι καλυτερα σημερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα συννεφακι

σε παρακαλώ πρέπει μέχρι τέλους να σκεφτόμαστε θετικά

εγώ παρόλο που έχω ένα αρνητικο τεστ από χτες πήγα σήμερα πρωι πρωι και έδωσα αιματάκι και περιμένω με αγωνία. κατα τις 12.30 μου είπαν να πάρω τηλ.

μακάρι παναγίτσα μου

κορίτσια μια προσευχούλα και για μένα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηλιαχτιδα μου καλημερα, σου ευχομαι ολοψυχα σημερα ειναι η καλυτερη μερα της ζωης σου.Υπομονη λιγες ωρες ακομη και τον εφαγες τον γαιδαρο , εγω να δω πως θα περασει και αυτη η μερα.Καλα τα τεστ μη τα δινεις σημασια , εγω εκανα σημερα αλλο ενα hometest και βγηκε αρνητικο. :angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε συννεφακι και για σενα το ίδιο εύχομαι

αύριο να είναι η καλύτερη μέρα της ζωής σου

το αξίζεις έχεις προσπαθήσει πολύ γιαυτό.

όλες το αξίζουμε κορίτσια και σίγουρα θα έρθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηλιαχτιδα28 έγραψε:

καλημέρα συννεφακι

σε παρακαλώ πρέπει μέχρι τέλους να σκεφτόμαστε θετικά

εγώ παρόλο που έχω ένα αρνητικο τεστ από χτες πήγα σήμερα πρωι πρωι και έδωσα αιματάκι και περιμένω με αγωνία. κατα τις 12.30 μου είπαν να πάρω τηλ.

μακάρι παναγίτσα μου

κορίτσια μια προσευχούλα και για μένα

ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ όλες μας οι προσευχές σήμερα μαζί σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΛΕΣ

ΣΚΟΡΠΙΝΑ ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΣΤΑ ΥΨΗ

ΑΝ ΚΡΙΝΩ ΑΠΟ ΤΟ 82 ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΗΛΙΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...