Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ


Recommended Posts

την Παρασκευη.Αλλα ο γιατρος μου , μου φωναξε μιλαμε, δεν θα πας νωριτερα .Τις αλλες δυο φορες ετσι ειχα κανει και εκοβα τα φαρμακα μετα απο την απογοητευση.Μακαρι να μπορεσω να κρατηθω φετος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 154
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

παω στον επιταφιο.Παω να ετοιμαστω.Θα ξαναμπω οταν γυρισω .φιλια και καλη μας δυναμη.Παντως λλη μια κοπελα επιασε δυο κοριτσακια απο 2 βλαστοκυστες.Δε θυμαμαι ποια ειναι.Μαλιστα λεει δεν ειχε κανενα συμπτωμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχομαι να ειστε ολες εγκυος αυτον τον μηνα!!!!η ανασταση του χριστου να σας φερει σπορακι σε ολες τις κοιλιτσες που το περιμενουν!!!φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια είμαι και εγώ εδώ. Είμαι να κάνω χωριακή 12 του μήνα. Έχω πολύ αγωνία. Είναι πρώτη φορά που κάνω εξωσωματική λέτε να πετύχει? Καλή Ανάσταση σε όλες και με μια θετική χωριακή σε όλες εύχομαι. Θα γίνω μάνα άραγε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδες μου καλημέρα σε όλες σας.

Ελπίζω όλες να είστε καλά , εγώ τώρα πια στην 7η μέρα εμβρυομεταφορας

δεν μπορώ να πω ότι νιώθω και κάτι ιδιαίτερο μόνο λίγο πρισμένο στήθος

και που και που λίγους πόνους περιόδου.

ΑΛΛΑ είπαμε :):):)

δεν κοιτάμε συμπτώματα!!!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥΛΗΣ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΑΣΤΗΘΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΙΣ ΓΕΜΙΣΕΙ ΑΓΑΠΗ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΤΟ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaroulaki έγραψε:

Κοριτσάκια είμαι και εγώ εδώ. Είμαι να κάνω χωριακή 12 του μήνα. Έχω πολύ αγωνία. Είναι πρώτη φορά που κάνω εξωσωματική λέτε να πετύχει? Καλή Ανάσταση σε όλες και με μια θετική χωριακή σε όλες εύχομαι. Θα γίνω μάνα άραγε?

xaroulaki καλημερα !!! και εμενα ειναι η πρωτη μου εξωσωματικη !!

χοριακη κανω στις 7/4

μακαρι να ειναι πρωτη και τελαιυτεα !!!

καλη επιτυχια και σε εσενα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω βρισκομαι στην 11η μερα εμβρυομεταφορας !!

οι μερες κυλανε με αργο ρυθμο !!!

συμπτωμα κανενα !! απλα που και που πονους περιοδου που μερικες φορες ειναι εντονοι και αλλες φορες δεν εχω καθολου!!!

το στηθος ποναει ελαχιστα μονο στο πλαϊ και αυτο οταν το πιεζω !!!

δεν υπολογιζω ποια τα συμπτωματα απλα τα λεω ενημερωτικα !!

καλο ηταν να τα γραφουμε ετσι απο περιεργια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΟΡΙΑΚΗ

1. ΔΗΜΗΤΡΑ 7/4

2. ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ 8/4

3. ΣΥΝΕΦΑΚΙ 9/4

4. SCORPINA 9/4

5. ΜΑΡΙΝΑ

6. PATATA

7. LOVE BABY 10/4

8. ΧΑΡΟΥΛΑΚΙ 12/4

Υ.Γ ΕΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΤΕ ΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΣΕ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ !!!

H' AN ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα αποτελεσματα σε ολες!!!!Ευχομαι τεραστιες χοριακες :woohoo: Ειναι να κανω χοριακη 10 Απριλιου,ισως και πιο μετα :unsure: Καλη Ανασταση με υγεια και οτι ποθειτε

Υ.Γ αααα!μην ξεχασετε να με βαλετε στην λιστα!ενταξει???????????? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitra0 έγραψε:

ΧΟΡΙΑΚΗ

1. ΔΗΜΗΤΡΑ 7/4

2. ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ 8/4

3. ΣΥΝΕΦΑΚΙ 9/4

4. ΜΑΡΙΝΑ

5. PATATA

6. ΧΑΡΟΥΛΑΚΙ 12/4

Υ.Γ ΕΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΤΕ ΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΣΕ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ !!!

...ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΠΑΘΩΝ...ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΑΝΑΣΤΑΣΗ !!!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!

marinax 6/4

λεω να παω γιατι καθε μερα που περναει ειμαι πιο κοντα στο ονειρο!!

Καλη Ανασταση σε ολες τις κοπελες:μαμαδες,μελλουσες μητερες,εγκυμονουσες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΟΡΙΑΚΗ

1. ΔΗΜΗΤΡΑ 7/4

2. ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ 8/4

3. ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ 9/4

4. ΜΑΡΙΝΑΧ 6/4

5. PATATA

6. ΧΑΡΟΥΛΑΚΙ 12/4

7 lovebaby 10/4

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 8 ΜΕΡΑ.ΤΑ ΚΛΑΣΙΚΑ ΛΙΓΟ ΠΟΝΟΣ ΣΤΑ ΠΛΑΙΝΑ ΤΟΥ ΣΤΗΘΟΥΣ ΑΜΑ ΤΟ ΠΙΑΝΩ ,ΛΙΓΕΣ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ,ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ , 37,3 ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΟΥΤΡΟΤΖΕΣΤΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ, ΤΑ ΑΝΑΓΡΑΦΕΙ ΣΤΙΣ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ.ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΞΥΠΝΗΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΠΑΙΡΝΩ ΒΑΘΙΕΣ ΑΝΑΣΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΑΛΛΑ ΜΑΤΑΙΑ.ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ.ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΚΥΚΛΟΘΥΜΙΚΗ.ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΠΟΥ ΟΤΙ ΟΙ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ ΕΚΚΡΙΝΟΥΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΑΙΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ 8 ΜΕΡΑ ΚΑ ΜΕΤΑ .ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΕΣΤ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΕΓΩ ΗΔΗ ΕΚΑΝΑ , ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ HOMETEST KAI ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συννεφακι έγραψε:

ΧΟΡΙΑΚΗ

1. ΔΗΜΗΤΡΑ 7/4

2. ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ 8/4

3. ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ 9/4

4. ΜΑΡΙΝΑΧ 6/4

5. PATATA

6. ΧΑΡΟΥΛΑΚΙ 12/4

7 lovebaby 10/4

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 8 ΜΕΡΑ.ΤΑ ΚΛΑΣΙΚΑ ΛΙΓΟ ΠΟΝΟΣ ΣΤΑ ΠΛΑΙΝΑ ΤΟΥ ΣΤΗΘΟΥΣ ΑΜΑ ΤΟ ΠΙΑΝΩ ,ΛΙΓΕΣ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ,ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ , 37,3 ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΟΥΤΡΟΤΖΕΣΤΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ, ΤΑ ΑΝΑΓΡΑΦΕΙ ΣΤΙΣ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ.ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΞΥΠΝΗΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΠΑΙΡΝΩ ΒΑΘΙΕΣ ΑΝΑΣΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΑΛΛΑ ΜΑΤΑΙΑ.ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ.ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΚΥΚΛΟΘΥΜΙΚΗ.ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΠΟΥ ΟΤΙ ΟΙ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ ΕΚΚΡΙΝΟΥΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΑΙΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ 8 ΜΕΡΑ ΚΑ ΜΕΤΑ .ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΕΣΤ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΕΓΩ ΗΔΗ ΕΚΑΝΑ , ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ HOMETEST KAI ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.

EMENA PANTWS KORITSAKI O GIATROS MOU DEN ME AFHSE NA KANW OYTE KAN THN XORIAKH MIA HMERA PRIN... POSO MALLON TO TEST TOUS SPITIOU POU STHN KOUMPARA MOU 2 FORES POU HTAN EGKYOS EIXE BGEI ARNHTIKO (KAI ME POLLES HMERES KA8YSTERHSHS) KAI MIA POU DEN HTAN BGHKE 8ETIKO.....(AUTO EGINE MPORSTA STA MATIA MOU KAI APO TOTE DEN TA EMPISTEUTIKA KSANA) AUTH THN KOPELA DEN THN PANE KA8OLOU TA TEST!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συννεφακι έγραψε:

Καλημερα.Τι τεστ εννοεις ; Δε σε καταλαβαινω.

SYNNEFAKI MOU AUTO TO TEST TO KANOUN SE PROXWRHMENH EGKYMOSYNH WSTE NA DIAPISTWSOUN AN YPARXOUN SYSPASEIS STHN MHTRA KAI PWS ANTIDRA TO EBRYO STIS SYSPASEIS... 8A TO KANEIS KAI ESY ;)))

PANTWS NA KSEREIS EINAI ANWDYNO...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΝΕΝΑ ΤΕΣΤ ΓΙΑ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΥΠΑΡΧΕΙ;ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΜΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΜΕΝΑ , ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΡΘΩ ΣΤΑ ΣΥΓΚΑΛΑ ΜΟΥ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ 8 ΜΕΡΕΣ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟ ΕΚΕΙ. :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συννεφακι,να ξερεις οτι καταλαβαινω απολυτα την αγωνια σου.Εχεις απολυτο δικιο να ειναι το μυαλο σου κολλημενο εκει..κ που αλλου θα μπορουσε να ειναι...;;

Απο εμενα εχεις ολες τις ευχες μου για θετικο αποτελεσμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eυχαριστω Ζουμπι μου, να σε καλα και καλη μας Ανασταση ( κυριολεκτικα και μεταφορικα) .Εσυ τι νεα; Πως εισαι; Αφου να φανταστεις τωρα που δεν πολυβγαινω εξω και δεν εχω πει σε κανεναν για την εμβρυομεταφορα , πιστευουν οτι εχω παθει καταθλιψη και εχουν αρχισει και ανησυχουν ολοι. :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AXXX ΒΡΕ ΣΥΝΕΦΑΚΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΕΣ Ε?? ΕΚΑΝΕ ΤΕΣΤΑΚΙ !!!

ΕΝΝΟΗΤΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΣΟΒΑΡΑ ΑΥΤΟ !!! ΕΚΤΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ , ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΕΜπΙΣΤΕΥΕΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΕΣΤ !!! ΤΣΑΜΠΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΕΔΩΣΕΣ !!!

ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΡΤΗΘΩ ΕΩΣ ΤΗΝ 14η μερα !!!

σημερα ομως μου συνεβη κατι περιεργο!!

καθε πρωι βαζω μια κρεμα κολπικη vitramicyn !!! μετα πηγα μια βολτα και μολις γυρισα ειχε κατεβει η κρεμα ολη πανω στο σερβιετακι που βαζω αλλα κοριτσια δεν ηταν το χρωμα λευκο της κρεμας !!! ηταν μισο λευκο και μισο ροζ !!! ανησυχισα παλι !!! τι ηταν αυτο το ροζ?? απο που κατεβηκε?? μου λετε??

μετα αλαξα σερβιετακι , και εως τωρα δεν εχω ξαναδει ροζ !!

αχ θεε μου ποτε δεν θα ηρεμησουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ.ΤΟ ΡΟΖ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΣΗΜΑΔΙ.ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ,ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ , ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ.Ο ΠΟΝΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΤΗΝ 5 ΚΑΙ ΤΗΝ 6 ΜΕΡΑ , ΤΩΡΑ ΥΠΟΧΩΡΗΣΕ .ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΔΕ ΝΙΩΘΩ ΤΙΠΟΤΑ. ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia valte me kai emena stnh lista sas giati ekana xthes xoriakh (10 mera) kai htan 24,10 monades kai etsi mou eipan na ksanakanw stis 9/4 as elpisoume oti tha anevei kai apo vioxhmikh egkymosynh na einai fisioogikh,kalh eityxia se oles koritsia kai as elpisoume shmera mazi me to thavma ths anastasews na ginei ena thavma kai stis koilitses mas,kalo pasxa se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitra0 έγραψε:

ΧΟΡΙΑΚΗ

1. ΔΗΜΗΤΡΑ 7/4

2. ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ 8/4

3. ΣΥΝΕΦΑΚΙ 9/4

4. SCORPINA 9/4

5. ΜΑΡΙΝΑ

6. PATATA

7. LOVE BABY 10/4

8. ΧΑΡΟΥΛΑΚΙ 12/4

Υ.Γ ΕΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΤΕ ΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΣΕ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ !!!

H' AN ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συνεφακι μην ανησυχεις !! και εμενα ο πονος στο στηθος υποχωρησε !!!

να φανταστεις οταν περιμενα περιοδο ειχα πιο πολυ πονο παρα τωρα !!!

τι περιεργα πραγματα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...