Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟ TO KAΛΟΚΑΙΡΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ....


Recommended Posts

Nikulina μου :laugh: :laugh: :woohoo: :laugh:

με εκανες κι γελασα!!! Χρύσα μου αν επιτρέπεται γιατι εχεις προβλημα με τον προηγουμενο γιατρο? Σε ρωτάω γιατί εγώ αν και είμαι υπερευχαριστημενη με αυτον που είχα φοβάμαι για την επομενη εγκυμοσύνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαράκι μου δεν θέλω να πάω στον γιατρό που είχα γιατί πολύ απλά δεν είδε το πρόβλημα που είχε το μωρό..Είμαι συνέχεια με την αμφιβολία..κ αν το είχε δεί?Αν το είχαμε προλάβει??

Δεν μπορώ να πάω με τίποτα εκεί..Πού να τον ξαναεμπιστευτώ..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou ti simvainei simera? Nikulina mou les na eixe kati i kafeini simera? Eisaste treles!!!! :woohoo: :woohoo: Gelaw moni mou sto grafeio k me vlepoune oloi para3ena :silly: :silly:

An er8ete Kipro na deite to maraki elate k apo mena (k egw Kipro eimai) k an me to kalo ta kataferw k egw me vlepw k mena sto krevvati :(..alla makari na ta kataferoume k den peirazei..

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχχχααχαχααχαχ nikulina poly gelioooooo!!!!!!!

koritsiaaaa giati na eiste sto krevati an meinete egkies?????????? :blink::blink::blink:

MHN TO PROEKSOFLEITE APO TWRA...MPOREI NA EXETE MIA POLY HREMH EGKIMOSYNH AYTH THN FORA...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιώ μου εγώ θα κατσω στο κρεβάτι γιατί θα μου δέσει το τράχηλο..Κ βρε κορίτσια να σας πω τι σκέφτομαι και μην με μουτζώσετε!! :unsure:

Όταν θα μου δεσει τον τράχηλο με το καλο, θα απαγορευτούν εννοείται οι επαφές με τον αντρούλη μου..Λέτε να βρει γκόμενα? βέβαια ειναι πάντα δίπλα μου και με λατρευει αλλά ξέρω κι εγώ ? 9 μήνες ειναι αυτοί και τρομάζω!!!

Α και Χρύσα μου κι εγώ να σου πω την αλήθεια φοβάμαι μήπως δεν κατάλαβε από τα υγρα που ειχα οτι ο τραχηλος δεν πήγαινε καλα, κι από την αλλη ισως κι εγω αν πήγαινα πιο νωρισ...δεν ξέρω. Πάντως ειναι πολύ καλος γιατρος ειδικα σε θέμα συμπεριφοράς!!

Αντρη μου νομίζω μου ξαναειπες οτι εισαι από Κύπρο αλλά το ξέχασα :blush: Από ποιο μέρος, θύμησέ μου?

:kiss::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Μαρινιώ μου εγώ θα κατσω στο κρεβάτι γιατί θα μου δέσει το τράχηλο..Κ βρε κορίτσια να σας πω τι σκέφτομαι και μην με μουτζώσετε!! :unsure:

Όταν θα μου δεσει τον τράχηλο με το καλο, θα απαγορευτούν εννοείται οι επαφές με τον αντρούλη μου..Λέτε να βρει γκόμενα? βέβαια ειναι πάντα δίπλα μου και με λατρευει αλλά ξέρω κι εγώ ? 9 μήνες ειναι αυτοί και τρομάζω!!!

Α και Χρύσα μου κι εγώ να σου πω την αλήθεια φοβάμαι μήπως δεν κατάλαβε από τα υγρα που ειχα οτι ο τραχηλος δεν πήγαινε καλα, κι από την αλλη ισως κι εγω αν πήγαινα πιο νωρισ...δεν ξέρω. Πάντως ειναι πολύ καλος γιατρος ειδικα σε θέμα συμπεριφοράς!!

Αντρη μου νομίζω μου ξαναειπες οτι εισαι από Κύπρο αλλά το ξέχασα :blush: Από ποιο μέρος, θύμησέ μου?

:kiss::)

τοτε εσυ καλα θα κανεις να εισαι ξαπλα...

καλε μην ακουωωωωωωωωωωωωωωω τετοια!!!!!!!!!! :angry:

μην με συγχηζεις!!!ακου θα βρει γκομενα!!!! :ohmy::ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΙΑ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ?????ΕΓΟ ΤΟΡΑ ΓΙΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΦΕΔΕΣ....ΝΑ ΜΟΝΙ ΠΟΥ ΙΜΕ ΙΠΑ ΝΑ ΒΓΟ ΓΙΑ ΧΑΒΑΛΕ ΜΕ ΤΗΣ ΦΙΛΙΝΑΔΕΣ ΜΟΥ.....ΕΧΙ ΠΕΣΙ ΠΟΙΛ ΓΕΛΙΟ.......ΜΑΡΙΝΙΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟ ΠΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΘΑ ΠΕΣΙ ΡΑΒΙ ΤΟΥ ΤΡΑΧΙΛΟ..ΑΡΤΟ ΙΝΕ ΣΙΓΟΥΡΑ....ΕΚΙ ΠΟΥ ΛΙΓΟ ΣΤΙΝΑΧΟΡΙΕΜΕ ΙΝΕ ΠΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΡΑΒΙ ΔΕΝ ΙΝΕ ΣΙΓΟΥΡΙ ΕΠΙΤΙΧΙΑ!!!!!!!ΕΜΕΝΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΟΥ ΙΠΕ "ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΤΙ".ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΛΕΙ ΕΤΣΙ Ο ΓΙΝΕΚΟΛΟΓΟΣ{ΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΦΙΛΕΣ}ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΟΥΝΙΤΙΣ.ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΘΑ ΣΙΚΟΤΟ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΟΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΔΟΥΣΑΚΙ...ΑΦΤΟ ΜΟΝΟ.........ΚΟΡΙΤΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΟ :ΜΙΝ ΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΕΝΔΙΠΟΣΙ ΠΟΣ ΚΑΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΣΟΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ....ΠΟΣ ΑΝ ΘΑ ΙΧΑΤΕ ΠΑΙ ΠΙΟ ΝΟΡΙΣ Η ΜΙΠΟΣ Ο ΙΑΤΡΟΣ ΦΤΕΙ....ΔΕΝ ΘΙΜΑΜΕ ΘΟ ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΠΟΥ ΙΧΕ Η ΧΡΙΣΑ{ΣΙΓΝΟΜΙ} ΑΛΑ ΣΕ ΜΑΣ ΜΑΡΑΚΙ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΤΙΠΟΤΑ...ΕΓΟ ΙΧΑ ΠΑΙ ΕΚΙΝΟ ΤΟ ΠΡΟΙ ΓΙΑ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΕΝΟΤΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΚΑΙ ΕΝΟΙΤΕ ΠΟΣ ΑΦΤΟΥΣ ΙΝΕ ΙΔΟΥΚΟΥ...ΑΝ ΘΑ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑΝ ΘΑ ΕΚΑΝΟΥΝ ΤΟΥ ΧΑΖΟΥΣ???ΣΑΣ ΛΕΟ ΔΕΝ ΦΕΝΟΤΑΝ ΤΙΠΟΤΑ,ΑΦΟΥ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΕΚΛΙΣΑΝ ΡΑΝΔΕΒΟΥ ΣΤΟ 32 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ....ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΧΑΝΟ....ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ...ΑΦΟΥ ΟΤΑΝ ΙΧΑ ΦΤΑΣΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΙ{20 ΛΕΠΤΑ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΑΠΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ}ΙΧΑ ΤΗΝ ΣΑΚΟΥΛΑ ΕΞΟ.....ΕΤΣΙ ΜΙΝ ΒΑΣΑΝΙΖΕΣΤΕ ΜΟΝΕΣΑΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina na skeftese thetika!!!!tha erthei to ninaki sou!!!!!! ;);) kai tha einai gero...

H LISTA MAS:

1.mariniw

2.maimoudaki

3.stedim

4.XELONITSA

5.ΧΡΥΣΑ82

6.PIPITSAZOUZOUNA

7.ΡΟΥΛΙΝΙ

8.τονιαχαν

9.vassiliki

10.andria

11.AnnaT

12.sofilate

13.mpougatsoula24

14.nikulina

15.maraki24

16.nan

17.Elenakos

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΓΟΜΕΝΕΣ??????ΕΓΟ ΤΟΝ ΙΧΑ 7 ΜΙΝΕΣ ΧΟΡΙΣ ΧΑΔΙΑ ΚΑΙ ΦΙΛΑ...ΔΕΝ ΠΕΤΑΝΕ....ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΤΕΝΙΑ ΠΟΥ ΙΧΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΡΟΤΙΚΟ ΑΛΑΖΑΜΕ ΑΜΕΣΟΣ ΚΑΝΑΛΙ......ΤΟΡΑ ΓΕΛΑΟ ΜΕ ΤΗΣ ΦΙΛΙΝΑΔΕΣΜΟΥ ΤΟΥΣ ΛΕΟ ΑΝ ΔΟΥΝΕ ΚΑΜΙΑ ΜΕΡΑ ΤΟΝ ΚΟΣΤΑ{ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ}ΣΤΕΓΜΟ ΚΑΙ ΖΕΛΙΣΜΕΝΟΣ ΝΑ ΞΕΡΟΝ ΠΟΥ ΙΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΞ....ΣΙΓΝΟΜΙ ΛΑΘΟΣ ΑΣΚΙΣΙΣ....ΕΤΣΙ ΘΑ ΛΕΜΕ ΤΟΡΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΝΑΙ ΜΑΡΑΚΗ ΜΟΥ ΘΑ ΙΤΑΝ ΚΑΛΑ...ΑΛΛΑ ΤΟΡΑ ΜΙΝ ΜΟΥ ΣΤΙΝΑΧΟΡΙΕΣΕ ΠΑΛΙ...ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΕ ΖΑΛΙΖΟ ΠΑΛΙ ΜΕ ΦΟΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΒΙΔΕΟ :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΚΑΙ ΜΟΥ ΙΣΕ ΣΤΡΕΣΑΡΙΣΜΕΝΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Έχετε δίκιο κορίτσια, απλά ξέρετε καταραμένες ανασφάλειες!!!

Αχ τα αγγελούδια μας τι καλα να ηταν εδω!

μακαρι.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Νικουλινάκι..

Ναι στη δουλειά είμαι.. :(:(

Τί ωραίο το γλυκάκι... :P Είμαστε και σε φάση απεξάρτησης.. :woohoo:

Μου άνοιξες την όρεξη..

Εσύ τι κάνεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΛΑ..ΜΟΥ ΕΛΙΠΣΕ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΙ.ΜΠΙΚΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΟΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ 2010.ΚΑΙ ΣΤΙΝΑΧΟΡΕΤΙΚΑ ΠΟΛΙ..ΓΙΑΤΙ ΕΚΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΙΜΕ.....ΙΜΟΥΝ ΚΑΙ ΜΟΝΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΥΜΙΤΙΚΑ ΟΛΙ ΝΙΧΤΑ....ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΣΙ ΕΧΙΣ ΔΟΥΛΕΑ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ΦΕΒΓΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ....ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΛΕΙ ΤΟ ΠΡΟΙΝ ΑΦΕΝΤΙΚΟΜΟΥ ΝΑ ΓΙΡΙΣΟ ΣΤΙΝ ΔΟΥΛΕΑ.....ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΡΙΣΟ ΕΓΟ ΘΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΔΙΟΞΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΗΣ 2 ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΒΟΥΝ ΕΚΙ..ΚΑΙ ΚΕ Η 2 ΙΝΕ ΦΙΛΙΝΑΔΕΣ ΜΟΥ....ΔΕΝ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΘΟ ΚΑΝΟ ΑΦΤΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...