Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟ TO KAΛΟΚΑΙΡΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ....


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αλήθεια θα κανονισω να ρθω κάποια στιγμή γιατί απο Σεπτέμβρη εχω να ρθω και θα κανονισουμε να παμε για καφε να τα πουμε κι απο κοντά!! Εκεί ειχα πιασει το κοριτσακι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Αλήθεια θα κανονισω να ρθω κάποια στιγμή γιατί απο Σεπτέμβρη εχω να ρθω και θα κανονισουμε να παμε για καφε να τα πουμε κι απο κοντά!! Εκεί ειχα πιασει το κοριτσακι μου!

ANTE ELA EDW...ALLA TON SEPTEMVRIO SE THELW ME SPORAKI STHN KOILITSA!!!OK????? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΙΩ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ...ΜΙΝ ΣΚΕΦΤΙΣ ΑΝ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΑΝ..ΞΕΡΟ ΔΕΝ ΙΝΕ ΕΦΚΟΛΟ..ΑΛΛΑ...........ΓΙΑ ΤΟΥ ΠΟΝΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΙΝΕ ΦΙΖΙΟΛΟΓΙΚΑ ΔΙΛΑΔΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΙΣ ΚΑΦΕ ΜΙΝΑ,ΚΑΛΑ ΙΝΕ ΝΑ ΠΑΡΙΣ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΟΝΟ ΣΤΟ ΓΙΝΕΚΟΛΟΓΟΣΟΥ..ΜΙΠΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΔΟΣΙ ΚΑΠΙΑ ΜΙΟΧΑΛΑΡΟΤΙΚΑ ΧΑΠΙΑ....ΜΙΝ ΦΟΒΑΣΕ ΔΕΝ ΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ....ΙΧΑ ΜΙΑ ΦΙΛΙΜΟΥ ΠΟΥ ΚΑΦΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΙΧΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΕΘΑΝΕ ΣΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥ.ΠΟΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΤΑΛΙΓΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΙΟ ΜΕ ΟΥΡΟΥΣ ΚΑΙ ΤΕΤΙΑ..ΜΕΤΑ ΠΙΓΕ ΣΕ ΚΑΠΙΟ ΙΔΙΟΤΙΚΟ ΓΡΑΦΙΟ ΓΙΝΕΚΟΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΤΙΝ ΕΔΟΣΕ ΚΑΤΙ ΧΑΠΙΑ ΚΑΙ ΓΙΛΙΤΕΣΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

ΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΗΜΟΥΝ ΧΑΛΙΑ!!!!!!!! :(:(:(

ΜΕ ΕΠΙΑΣΑΝ ΔΥΝΑΤΑ ΓΕΡΑ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΠΑΝΤΟΥ!!!!

ΕΠΕΣΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ!!ΗΠΙΑ 2 PANADOL KAI PALI TIPOTA!!!

HTAN H MERA THS WORIKSIAS EXTHES GIA AYTO...AFOY TELEYTAIA PERIODO EIXA 5/4!

TI THA GINEI TWRA ??????KATHE WORIKSIA THA PONAW TOSO?????? :(:(

TO EXW KSANAPATHEI KAI EINAI ANIPOFOROI OI PONOI!!!!!!! :(:(:(:(

FOVAMAI MHN ME KSANAPIASOUN!!!

Τώρα είδα το μηνυματάκι σου Μαρινιώ μου,κάποιες φορές επειδή έχω δουλειά αργώ να γράψω το μήνυμα και δεν βλέπω τί έχετε γράψει.. :S

Τόσο πολύ ε?Πάντα πονούσες στην ωορηξία?

Εγώ ποτέ δεν την καταλαβαίνω..Κάνε μία ερώτηση στον γιατρό σου για σιγουριά..

Εγώ πόνεσα πολύ τώρα που μου ήρθε η πρώτη περίοδος..

Όσο για το γυμναστήριο πρέπει να περιμένω ακόμα λίγο..Μετά από δύο μήνες μου είχαν πεί..

Μαράκι μου σ'ευχαριστώ πολύ..Θα περιμένω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ ΘΑ ΒΡΕΤΙΤΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ..ΠΙΤΕΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΝΑΡΘΟ ΚΑΙ ΕΓΟ...ΘΕΛΟ ΜΙΑ ΟΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΟ ΜΕΧΡΙ ΤΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙ...ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΡΤΟ... :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΑΝ ΘΑ ΒΡΕΤΙΤΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ..ΠΙΤΕΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΝΑΡΘΟ ΚΑΙ ΕΓΟ...ΘΕΛΟ ΜΙΑ ΟΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΟ ΜΕΧΡΙ ΤΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙ...ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΡΤΟ... :woohoo: :woohoo:

ANTE WRAIAAAAAAAA!!!!!!!!!!!

OLES SEPTEMVRIO RANEBOU STHN THESSALONIKH ME FOUSKWMENESSSSSS KOILITSES!!!!!!!!TELEIA EIKONA????????????????? :silly: :silly: :woohoo:

xrysa82 nai ksanaponousa toso,,,,alla twra tha paw kai ston ginaikologo gia sigouria

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω έγραψε:

maraki24 έγραψε:

ANTE ELA EDW...ALLA TON SEPTEMVRIO SE THELW ME SPORAKI STHN KOILITSA!!!OK????? ;)[/quote:hmehveim]

Ναι έλα να συναντηθούμε όλες μαζί,πού ξέρεις μπορεί να σου φέρει πάλι γούρι.. ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΧΙΣ ΤΟ ΚΙΝΙΤΟΤΟΥ?ΠΑΡΤΟΥΝ ΤΗΛΕΦΟΝΟ ΣΤΟ ΚΙΝΙΤΟ.....ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΙΝΕ ΚΑΠΙΑ ΚΙΣΤΙ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΜΕΤΑ ΤΙΝ ΑΠΟΒΟΛΙ....ΣΤΟ ΛΕΟ ΓΙΑΤΙ ΦΙΖΙΟΛΟΓΙΚΑ Η ΟΡΕΞΙΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΙ ΚΑΝ ΝΑ ΘΟ ΝΙΟΤΙΣ.ΟΧΙ ΝΑ ΣΕ ΠΟΝΑΙ ΚΑΙ ΟΛΑΣ...ΚΑΛΑ ΙΝΕ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΟΤΙΣ ΚΑΙ ΕΣΙ ΠΙΟ ΙΡΕΜΙ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΔΕΝ ΕΧΙΣ ΤΟ ΚΙΝΙΤΟΤΟΥ?ΠΑΡΤΟΥΝ ΤΗΛΕΦΟΝΟ ΣΤΟ ΚΙΝΙΤΟ.....ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΙΝΕ ΚΑΠΙΑ ΚΙΣΤΙ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΜΕΤΑ ΤΙΝ ΑΠΟΒΟΛΙ....ΣΤΟ ΛΕΟ ΓΙΑΤΙ ΦΙΖΙΟΛΟΓΙΚΑ Η ΟΡΕΞΙΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΙ ΚΑΝ ΝΑ ΘΟ ΝΙΟΤΙΣ.ΟΧΙ ΝΑ ΣΕ ΠΟΝΑΙ ΚΑΙ ΟΛΑΣ...ΚΑΛΑ ΙΝΕ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΟΤΙΣ ΚΑΙ ΕΣΙ ΠΙΟ ΙΡΕΜΙ.......

wx les na einai kisti???? :(:(:(

agxwthika!!!

ok tha ton parw...

filia koritsia...

prepei na figw! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω έγραψε:

nikulina έγραψε:

ANTE WRAIAAAAAAAA!!!!!!!!!!!

OLES SEPTEMVRIO RANEBOU STHN THESSALONIKH ME FOUSKWMENESSSSSS KOILITSES!!!!!!!!TELEIA EIKONA????????????????? :silly: :silly: :woohoo:

xrysa82 nai ksanaponousa toso,,,,alla twra tha paw kai ston ginaikologo gia sigouria[/quote:2xjrbszl]

Δεν σας προλαβαίνω...

Καλά θα κάνεις κοριτσάκι μου,να πας να σου φύγει το άγχος..Κ εγώ μόλις μου τελειώσει θα πάω αμέσως στον γιατρό.Περιμένω το τηλέφωνο να μου δώσουν και θα πάρω να κλείσω ραντεβού.(1η φορά θα πάω σε αυτόν)

Όσο για τον Σεπτέμβριο είμαι μέσα κ εγώ..Μακάρι ρε κορίτσια να έχουμε γεμάτες κοιλίτσες μέχρι τότε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΣΟ ΓΙΑ ΠΟΝΟΥΣ ΕΓΟ ΙΜΕ ΑΠΟ ΤΙΧΕΡΕΣ:ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΜΙΝΑ ΙΧΑ ΤΟ ΠΡΟΤΟ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΟΝΕΣΑ ΚΑΤΟΛΟΥ,,,,,ΤΟΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΙΜΕΡΑ Η ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΝΟ ΟΥΤΕ ΣΤΙΝ ΚΙΛΙΑ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΣΤΙΤΟΣ...ΑΣΕ ΠΟΥ ΠΑΝΔΑ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΟΜΟΥ ΚΡΑΤΑΙ 3 ΜΕΡΕΣ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΙΩ ΣΙΓΝΟΜΙ ΔΕΝ ΙΤΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΑΝΧΟΣΟ.ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΙΝΕ ΑΦΤΑ ΝΑ ΜΙΝ ΤΑ ΑΦΙΣΙΣ ΕΤΣΙ...ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΙΝΕ ΝΑ ΕΧΙΣ ΕΝΑ ΣΤΑΤΕΡΟ ΓΙΝΕΚΟΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΞΕΡΙ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟΣΟΥ.....ΑΛΙΤΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΟ ΝΟΜΙΖΟ ΠΟΣ Η ΙΔΟΤΙΚΙ ΓΙΝΕΚΟΛΟΓΙ ΙΝΕ ΤΟΥΣ ΚΑΛΙΤΕΡΟΥΣ..ΚΑΙ ΕΣΙΣ ΠΟΥ ΙΣΤΕ ΑΠΟ ΤΕΣΑΛΟΝΙΚΙ ΜΠΟΡΙΤΕ ΝΑ ΒΡΙΤΕ ΚΑΙ ΙΑΤΡΟΥΣ ΠΟΥ ΕΦΙΜΕΡΕΒΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΙΑ...............ΟΣΟ ΓΙΑ ΡΑΝΔΕΒΟΥ ΣΤΟ ΤΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙ ΣΤΟ ΣΕΠΤΕΜΠΡΙΟ ,ΑΜΑ ΜΕΝΟ ΕΝΓΙΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΕΓΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟ ΝΑ ΕΡΤΟ ΑΘΟΥ ΘΑ ΧΡΙΑΣΤΙ ΝΑ ΙΜΕ ΜΟΝΟ ΞΑΠΛΟΜΕΝΙ:dry::dry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΟΣΟ ΓΙΑ ΡΑΝΔΕΒΟΥ ΣΤΟ ΤΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙ ΣΤΟ ΣΕΠΤΕΜΠΡΙΟ ,ΑΜΑ ΜΕΝΟ ΕΝΓΙΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΕΓΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟ ΝΑ ΕΡΤΟ ΑΘΟΥ ΘΑ ΧΡΙΑΣΤΙ ΝΑ ΙΜΕ ΜΟΝΟ ΞΑΠΛΟΜΕΝΙ:dry::dry::angry:

Ας είμαστε Πρώτα ο Θεός έγκυες Νικουλινάκι και θα έρθουμε εμείς να σε βρούμε...

:laugh: :woohoo: :woohoo: :silly: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

nikulina έγραψε:

Ας είμαστε Πρώτα ο Θεός έγκυες Νικουλινάκι και θα έρθουμε εμείς να σε βρούμε...

:laugh: :woohoo: :woohoo: :silly: :laugh:[/quote:2nvaodmg].....ΒΕΒΕΑ ΕΛΑΤΕ ΟΛΕΣ .ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΜΙΑ ΘΕΛΙ ΝΑ ΚΑΝΙ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΝΕ ΜΟΥ ΠΙΙ ΝΑ ΒΡΕΤΟΥΜΕ...ΚΑΙ ΕΛΑΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ.....ΘΑ ΧΑΡΟ ΠΟΛΙ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΟΡΙΖΟ ΑΠΟ ΚΟΝΔΑ.... :woohoo: :woohoo: ΣΑΝ ΤΙ ΙΝΕ ΤΕΣΟΛΙΝΙΚΙ ΛΙΤΟΧΩΡΟ ???ΜΙΑ ΟΡΑ ΜΕ ΤΟ ΤΡΕΝΟ... :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου κι εγω οταν μεινω εγκυος θα ειμαι ξαπλα γι αυτο θα πρεπει εσεις να΄ρθειτε στην Κύπρο να με βρειτε!!!! :laugh: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARAKI ΣΕ ΣΕΝΑ ΘΑ ΕΡΤΟΥΜΕ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΙΟΣ ;);) ΠΟΛΙ ΜΑΡΕΣΟΥΝ Ι ΓΑΜΙ :):) ΕΓΟ ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΦΙΚΑ ΙΤΑΝ -30 ΒΑΤΜΙ ΕΞΟ :blink::blink: ΔΕΝ ΙΧΑ ΜΟΝΟ ΕΓΟ ΚΟΛΑΝΤ ΑΠΟ ΚΑΤΟ ΤΟ ΝΙΦΙΚΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΙΧΑ ΚΟΛΑΝΤ ΔΙΚΑΜΟΥ ΑΠΟ ΚΑΤΟ ΤΑ ΠΑΝΤΑΛΟΝΙΑ :laugh: :laugh: ΒΕΒΕΑ ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΙ ΟΛΑΣ 13 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ...ΦΕΤΟΣ 27 ΔΕΚΕΜΠΡΙΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ 14 ΧΡΟΝΙΑ :ohmy::ohmy: ......ΕΠΙΤΡΕΨΣΕΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΡΙΖΟ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΠΟΛΙ ΜΑΡΕΣΟΥΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επέστρεψα..Νικουλίνα μου ακόμα δεν τον πήρα τηλέφωνο τον γιατρό.Μόλις τελειώσει η περίοδος θα κάνω μια προσπάθεια..Αν μου πεί 1 Ιουνίου πάλι θα πάω σε έναν άλλο.Ούτως η άλλως σε όποιον και να πάω 1η φορά θα είναι,στον παλιό μου δεν πάω ξανά..Εμένα λογικά θα με πεί για τεστ ΠΑΠ μετά απο κανένα μήνα..

Ας πάω να μου φύγει λίγο το άγχος..

Κοριτσάκια μου ας μείνουμε εγκυούλες κ ας είμαστε και στο κρεββάτι..Όσες είναι καλά θα κάνουν κατ'οίκον επισκέψεις :woohoo: :silly: :woohoo: :laugh: :silly: :blink: :woohoo:

-30????Διαβασα καλά???

Εμείς το αντίθετο..είχε 40 βαθμούς και λιώσαμε... :woohoo: :laugh: Τον Αύγουστο θα κλείσουμε 2 χρόνια γάμου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΚΟΡΙΤΙΑ...ΒΡΙΚΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΑΝΤΙΠΡΟΣΟΠΙΖΙ: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: 612099rjwzc6geeh.jpg

:woohoo: :silly: :woohoo: :silly: :woohoo: :silly: :P :laugh: :woohoo: :silly: :laugh: :P :silly: :woohoo: :laugh: :cheer: :woohoo:

Είσαι απίστευτη!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΦΟΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΑΝΤΙΠΡΟΣΟΠΙΖΙ ΑΠΟΛΙΤΑ ,,,ΜΙΑ ΦΟΓΡΑΦΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ Η ΝΙΦΟΥΛΕΣ ΜΑΣ ΜΙΑ ΙΔΕΕΑ ΓΙΑ ΠΡΟΤΙ ΝΙΧΤΑ ΤΟ ΓΑΜΟΥ :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΚΑΙ ΙΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙ ΠΟΥ Η ΓΑΜΒΡΙ ΘΑ ΣΙΝΦΟΝΟΥΝΕ ΜΕ ΜΕΝΑ :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...