Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟ TO KAΛΟΚΑΙΡΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ....


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Nikulina μου τι κάνεις? Κι εμένα μου είχε πει ο γιατρός μου να περάσουν πρώτα 3 μήνες και μετά να ξεκινλησουμε προσπάθειες, γιατί η μήτρα μας ήταν αρκετά μεγάλη και πρέπει να πάνε όλα στα φυσιολογικά τους. βέβαια μου είχε πει πως και νωρίτερα να μείνω δεν πειράζει αλλά εννοείται πως δεν το ρισκάρουμε!!! Κι εγώ από τον αλλο μήνα θα μπορούσα να ξεκινήσω τις προσπάθειες αλλά παντρευόμαστε τον Οκτώβρη οπότε ξεκινώ μετά το γάμο για να μην ρισκάρω τίποτα..

Και μην αγχώνεσαι για τίποτα!! Φιλάκια!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρια μου κι εγώ έχασα 5 κιλά αλλά αυτές τις μέρες με έπιασε ίγο η λαιμαργία μου. Κι εγω θέλω να χάσω ακόμα 3 κιλά να φτάσω στα 50!! Κι εσύ παντρεύεσαι? Πότε με το καλό? Α και τη δίαιτα κάνεις αν επιτρέπεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

8 tou mai pantrevome :)..oxi akrivws diaita alla igieini diatrofi..trwme mono mavro 4wmi, meiwsame tin posotita tou fagitou mas, trwme nwris enw alles fores trwgame k pigename amesws gia ipno, den trwme amilo me amilo diladi an fame patates den 8a fame k rizi i 4wmi, ka8olou ana4ixtika, sto santouits pou pairnoume stin douleia einai mavro 4wmi me light tiri k galopoula..auta :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Άντρια μου κι εγώ έχασα 5 κιλά αλλά αυτές τις μέρες με έπιασε ίγο η λαιμαργία μου. Κι εγω θέλω να χάσω ακόμα 3 κιλά να φτάσω στα 50!! Κι εσύ παντρεύεσαι? Πότε με το καλό? Α και τη δίαιτα κάνεις αν επιτρέπεται?
.....μαρακι :woohoo: :woohoo: ΚΑΛΑ ΣΤΕΦΑΝΑ....ΝΑ ΙΣΕ ΕΦΤΙΧΙΣΜΕΝΙ ΚΑΙ ΠΟΛΙ ΑΓΑΠΙΜΕΝΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΣΟΥ.........ΤΑ ΚΙΛΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ{ΜΑΛΟΝ ΕΠΙΔΙ ΕΧΟ ΠΟΛΑ,ΠΟΛΑ,ΠΟΛΑ,ΚΙΛΑ.......ΓΙΑΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ΔΙΕΤΑ ΑΦΟΥ ΜΕ ΤΙΝ ΕΝΓΙΜΟΣΙΝΕ {ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΤΙ ΓΡΙΓΟΡΑ}ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΕΤΕ ΠΙΣΟ?????ΘΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΜΟΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΝΓΙΜΟΣΙΝΙ ΝΑ ΜΙΝ ΒΑΛΕΤΑ ΠΟΛΑ.....
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina mouden peirazei...as ta xasoume twra ta kilakia kai meta as valoume 2-3!!!den peirazei...! ;);)

arkei na anevei to ithiko mas!!! ;)

H LISTA MAS:

1.mariniw

2.maimoudaki

3.stedim

4.XELONITSA

5.ΧΡΥΣΑ82

6.PIPITSAZOUZOUNA

7.ΡΟΥΛΙΝΙ

8.τονιαχαν

9.vassiliki

10.andria

11.AnnaT

12.sofilate

13.mpougatsoula24

14.nikulina

15.maraki24

16.nan

17.Elenakos

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΠΙΑ ΘΑ ΙΝΕ ΠΡΟΤΙ?ΠΙΑ ΘΑ ΜΑΣ ΦΕΡΙ ΓΟΥΡΙ? :lol::lol: ΚΑΙ Η ΠΡΟΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΝΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΙ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ ΤΟ ΜΙΣΤΙΚΟ :woohoo: :woohoo:

ax kai egw auto anipomonww!!!!!!ante ....... :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΤΟ ΙΝΕ ΓΙΑ ΤΗΣ ΜΕΛΟΥΝΤΕΣ ΝΙΦΕΣ.....http://http://www.youtube.com/watch?v=BIbVJNJg1_UΓΙΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΓΕΛΙΟ ΑΝΙΞΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΤΙΡΑΚΙΑ ΑΠΟ ΚΑΤΟ.............ΝΙΦΟΥΛΕΣ ...ΜΕΤΟ ΚΑΛΟ....ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ...ΠΟΛΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΓΑΜΟΥΣ.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και πάλι..

Νωρίτερα ήθελα να γράψω αλλά είχα πολύ δουλειά και βγήκα γρήγορα..Έγραψα μόνο τις ευχές μου για τις μέλλουσες νυφούλες..Αχ πόσο σας ζηλεύω..Πολύ θα ήθελα να το ξαναζούσα όπως ακριβώς το έζησα εκείνη την ημέρα..Σας εύχομαι να το χαρείτε όπως το χάρηκα κ εγώ εκείνη την ημέρα και να είστε πάντα έτσι χαρούμενες!!!!

Τώρα το θέμα που με πονάει πολύ.Τα κιλά..Πάντα είχα παραπανίσια κιλά και πάντα ήμουν με τις δίαιτες απο πολύ μικρή.Αφού αρραβωνιάστηκα το έβαλα πείσμα και χωρίς διαιτολόγο και χωρίς άγχος έχασα σε 2 χρόνια 16 κιλά.Μόνη μου..

Τα διατήρησα για 4 χρόνια και το καλοκαίρι που μας πέρασε έκανα μία προσπάθεια να κόψω το τσιγάρο αφού λέγαμε να ξεκινήσουμε προσπάθειες για μωράκι.Μέσα σε 2 μήνες έβαλα 4 κιλά!!Αμέσως έμεινα και έγκυος και έβαλα μέσα σε 6 μήνες άλλα 7!!Με το που γέννησα μετά από μια εβδομάδα έχασα τα 4..Πόσα μας μένουν??Άλλα 7..Προσπαθώ τώρα σιγά σιγά να επανέλθω..Μέχρι τον Ιούνιο που μπορώ πάλι να ξαναπροσπαθήσω εύχομαι να τα χάσω!!Αυτά με τα κιλά μου..

Κοριτσάκια κ εγώ ανυπομονώ να ακούσω τα πρώτα ευχάριστα νέα για εγκυμοσύνη...

Φιλάκια σε όλες!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΙΜΕΡΑΣΑΣ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ΣΙΜΕΡΑ?ΕΓΟ ΠΙΡΑ ΤΟ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟ ΤΗ ΓΡΑΠΣΑΤΕ ΑΛΟ....ΤΗ ΑΛΟ ΝΑ ΚΑΝΟ?ΔΟΥΛΕΑ ΔΕΝ ΕΧΟ{ΟΤΑΝ ΕΜΕΝΑ ΕΝΓΙΟΣ ΑΦΙΣΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΑΜΟΥ.ΔΟΥΛΕΒΑ ΣΕ ΚΑΛΙΤΕΡΟ ΞΕΝΟΔΟΧΙΟΥ ΑΠΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟ.}ΚΑΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΕΦΙΓΕ ΣΙΜΕΡΑ ΣΤΑ ΙΟΑΝΙΝΑ ΜΕ ΔΟΥΛΕΑΤΟΥ...ΕΤΣΙ ΙΜΕ ΜΟΝΙ ...ΕΣΙΣ ΠΟΣ ΙΣΤΕ ΣΙΜΕΡΑ?ΣΑΣ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΚΑΦΕ :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτια μου κι ευχαριστουμε για τις ευχές σας! Αντρια εσύ είσαι κοντά! ΅Εγώ Οκτώβρη παντρεύομαι και λέω στον άντρα μου δεν γίνεται να το αλλάξουμε και να γίνει πιο νωρίς τι ώστε να αρχισουμ τις προσπαθειες αλλά δυστυχώς τα έχω όλα ετοιμα και δεν γινεται!!

Νικουλινα μου από Κύπρο λίγο δυσκολο να ερθω για καφέ!!!

Χρύσα μου μην αγχωνεσαι με τα κιλά!! Αν θες να σου στείλω τη διαιτα που μου έδωσε ο διαιτολόγος μου, μεσα σε 2 εβδομάδες έχασα 4,5 κιλά!!!

Φιλάκια κορίτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΛΙΜΕΡΑ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΕΡΤΗΣ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΣΤΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟ...ΤΟΡΑ ΠΟΥ ΒΓΙΚΕ ΚΑΙ Ο ΙΛΙΟΣ..ΙΝΕ ΠΟΛΙ ΟΡΕΕΑ.ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΠΕΣ ΠΟΣ ΤΟ ΠΙΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ...ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΚΑΠΙΑ ΝΙΣΙΑ..ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΜΕΣΙ..ΑΝΑΜΕΣΑ ΕΛΕΔΕ -ΚΙΠΡΟΣ.. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

ΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΗΜΟΥΝ ΧΑΛΙΑ!!!!!!!! :(:(:(

ΜΕ ΕΠΙΑΣΑΝ ΔΥΝΑΤΑ ΓΕΡΑ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΠΑΝΤΟΥ!!!!

ΕΠΕΣΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ!!ΗΠΙΑ 2 PANADOL KAI PALI TIPOTA!!!

HTAN H MERA THS WORIKSIAS EXTHES GIA AYTO...AFOY TELEYTAIA PERIODO EIXA 5/4!

TI THA GINEI TWRA ??????KATHE WORIKSIA THA PONAW TOSO?????? :(:(

TO EXW KSANAPATHEI KAI EINAI ANIPOFOROI OI PONOI!!!!!!! :(:(:(:(

FOVAMAI MHN ME KSANAPIASOUN!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΜΑΡΙΝΙΩ..ΤΙ ΚΑΝΙΣ?ΞΑΝΑΙΧΕΣ ΤΕΤΙΟΣ ΠΟΝΟΥΣ?

APO EXTHES OXI DEN KSANAEIXA ALLA FOVAMAI PARA POLY MHN ME PIASOUN KSANA!!! :(

MIA FORA EIXA PAEI STO NOSOKOMEIO APO TETOIOUS PONOUS!!ME PIANOUN PARA POLY DYNATA!!

AX AN DEN EIXAME XASEI TA MWRAKIA MAS TWRA DEN THA PERNOUSAME TIPOTA APO AYTA.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ από μένα,

έκανα κ εγώ ένα καφέ να πιώ και είπα να μπώ να δώ τί κάνετε..Πώς είστε σήμερα??

Νικουλινα μου μοναχούλα ε??

Δεν πειράζει έχεις εμάς για παρέα.. ;) Πές πως πίνουμε όλες μαζί τον καφέ μας.. :)

Μαράκι μου θα ήθελα πολύ να μου στείλεις την δίαιτα αν σου είναι εύκολο..Πρέπει να μπώ στα παλιά μου τα ρούχα.. :(:(

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

Καλημέρα κ από μένα,

έκανα κ εγώ ένα καφέ να πιώ και είπα να μπώ να δώ τί κάνετε..Πώς είστε σήμερα??

Νικουλινα μου μοναχούλα ε??

Δεν πειράζει έχεις εμάς για παρέα.. ;) Πές πως πίνουμε όλες μαζί τον καφέ μας.. :)

Μαράκι μου θα ήθελα πολύ να μου στείλεις την δίαιτα αν σου είναι εύκολο..Πρέπει να μπώ στα παλιά μου τα ρούχα.. :(:(

Φιλιά

XRISA KALHMERA! KOITA KOPELA MOU EGW EXW NA XASW 10 KILA AKOMA!!!

ALLA TO VLEPW AISIODOKSA...GIRW STIS ARXES IOULIOU THA EIMASTE TZAMI KAI THA VGOUME STHN PARALIA KOUKLARES!!!ARXISE KAI GIMNASTHRIO...OK???EGW PAW!!!VOITHAEI PARA POLY! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιώ μου το είπες στον γιατρό σου ότι πονάς τόσο? Μήπώς είναι καμιά κυστούλα, δεν ξέρω βέβαια και μην σε τρομαζω αλλά π στο στο γιατρό σου. Κι εγω κάποιες φορες ποναω λίγο στην ωορηξία αλλά όχι τόσο!!

Νικουλίνα μου δεν πίνω καφέδες αλλά θα ήθελα τόοοοοοσο πολύ να ΄ρθω στη Θεσσαλονίκη για καφε!!!!! Σπουδασα εκει κι εχω την παρεα μου και μου λειπει πολυ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Μαρινιώ μου το είπες στον γιατρό σου ότι πονάς τόσο? Μήπώς είναι καμιά κυστούλα, δεν ξέρω βέβαια και μην σε τρομαζω αλλά π στο στο γιατρό σου. Κι εγω κάποιες φορες ποναω λίγο στην ωορηξία αλλά όχι τόσο!!

Νικουλίνα μου δεν πίνω καφέδες αλλά θα ήθελα τόοοοοοσο πολύ να ΄ρθω στη Θεσσαλονίκη για καφε!!!!! Σπουδασα εκει κι εχω την παρεα μου και μου λειπει πολυ!!!!!!

ANTE ELA THESSALONIKH NA VGOUME GIA KAFEDAKI!!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...