Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟ TO KAΛΟΚΑΙΡΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ....


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μαρινιω..ΞΕΡΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΙΝΕ ΕΦΚΟΛΟ ...ΑΛΛΑ ΕΓΟ ΠΡΙΝ ΧΡΟΝΙΑ ΑΚΟΥΣΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΟΥ ΦΙΛΟ{ΓΙΤΟΝΑΣ..ΜΕΓΑΛΟΣΑΜΕ ΜΑΖΙ}ΠΟΥ ΧΑΤΙΚΕ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ 29 ΧΡΟΝΟΝ...ΒΕΒΕΑ ΕΓΟ ΕΜΑΘΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ{ΕΓΟ ΙΜΟΥΝΑ ΕΔΟ}..ΑΦΟΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ...ΑΦΤΟ ΠΟΥ ΕΝΙΟΘΑ ΕΓΟ ΠΟΣ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΚΑΝΟ ΙΝΕ ΝΑ ΠΑΟ ΝΑ ΑΝΑΨΟ ΕΝΑ ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΙΡΙΤΟ ΑΓ.ΔΙΟΝΙΣΙΕ,ΚΑΙ ΑΠΟΚΙ ΠΙΡΑ ΜΙΑ ΙΚΟΝΑ.ΤΗΝ ΕΧΟ ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΚΑΙ ΚΑΦΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΛΕΠΟ ΤΟΝ ΘΙΜΑΜΕ.....ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΑ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΙΝΕ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΙ ΑΦΤΟΣ ΑΦΤΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ nikulina πόσο όμορφη είναι αυτή η εικόνα με το αγγελάκι! Ευχαριστούμε που την έβαλες!

μαρινιω έχεις δίκιο... Οι καλοί "φεύγουν" νωρίς... Έτσι έγινε κ με τα παιδάκια μας, άλλωστε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim έγραψε:

Αχ nikulina πόσο όμορφη είναι αυτή η εικόνα με το αγγελάκι! Ευχαριστούμε που την έβαλες!

μαρινιω έχεις δίκιο... Οι καλοί "φεύγουν" νωρίς... Έτσι έγινε κ με τα παιδάκια μας, άλλωστε...

ta mwrakia mas htan aggeloudakia....! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σαι καλα Nikulina!!!!Mε εκανες και γελασα!!! :laugh: :laugh:

Τελειες οι εικονες!!!! :laugh: :laugh: Ειδικα αυτη με τον παχουλοκομψο :P κυριο που ρουφαει την κοιλια του μολις δει την γκομενα δεν παιζεται!!!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIA K EGW EDW ANHKW..META APO MIA EGKUMOSUNH POU DUSTUXWS TELEIWSE NWRIS,META APO POLLES POLLES EKSETASEIS K ORMONIKI 8ERAPEIA ELPIZW PWS APO TELH AUFOUSTOU ME ARXES SEPTEMVRI 8A KATAFERW KSANA NA MEINW EGKUOS.EUXOMAI SE OLES MAS TA KALUTERA K META TO KALOKAIRI NA FOUSKWSOUME OLES!!!YPOMONI.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim έγραψε:

Αχ nikulina πόσο όμορφη είναι αυτή η εικόνα με το αγγελάκι! Ευχαριστούμε που την έβαλες!

μαρινιω έχεις δίκιο... Οι καλοί "φεύγουν" νωρίς... Έτσι έγινε κ με τα παιδάκια μας, άλλωστε...

...ΕΧΙ ΚΑΙ ΟΡΕΕΑ ΛΟΓΙΑ...ΟΠΙΕΣ ΞΕΡΟΥΝ ΑΝΓΛΙΚΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥ ΘΑ ΛΟΓΙΑ....ΑΛΙΟΣ ΠΙΤΕΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΝΟ ΜΙΑ ΜΕΤΑΦΡΑΣΙ :kiss::kiss::kiss: ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΝΓΕΛΟΥΔΙΑ :(:(:(
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Να σαι καλα Nikulina!!!!Mε εκανες και γελασα!!! :laugh: :laugh:

Τελειες οι εικονες!!!! :laugh: :laugh: Ειδικα αυτη με τον παχουλοκομψο :P κυριο που ρουφαει την κοιλια του μολις δει την γκομενα δεν παιζεται!!!!! :laugh: :laugh:

ΤΙ ΛΕΣ ΓΙΑ ΑΦΤΟ???
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΤΙ ΛΕΣ ΓΙΑ ΑΦΤΟ??? 1126708mh15dvbh67.gif

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!! δεν εχω λογια ρε Nikulina!!! :laugh: :laugh:

Aπο τη μια βλεπω τις εικονες σου και γελαω κ απο την αλλα εχω των αντρα μου που θελει να τηγανισει λουκανικα...κραταει την συσκευασια κ ψαχνει οδηγιες χρησης :blink::blink: ποσο να αντεξω η γυναικα??? :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΒΡΕΧΙ :angry:ΕΚΙ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΣΤΗΝ ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΒΡΕΧΙ......ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙ ΜΟΥ ΧΑΛΑΙ ΤΟ ΚΕΦΙΜΟΥ ΒΛΕΠΟ FANNY VIDEO.ΔΙΤΕ ΚΑΙ ΕΣΙΣ ΘΑ ΣΑ ΦΙΑΞΙ ΤΗΝ ΜΕΡΑ...ΤΗ ΠΙΟ ΚΑΛΙΤΕΡΟ ΑΠΟ ΓΕΛΙΟ ΤΟ ΠΡΩΗ....ΑΛΟΣΤΕ ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΙΝΕ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΙΣ ΤΙΣ ΔΙΣΚΟΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ. :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε? Εγώ είμαι στο σχολείο και βαριέμαι!! Τώρα έχω κενό και μπήκα να δς τα νέα σας!!! Ευτυχώς έχω πολλά κενά σήμερα και όλο εδώ θα είμαι!! Δασκάλα να σου πει ο άλλος!!!

Persia μου τι κάνεις? Πού χάθηκες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου..Καλή εβδομάδα..

Ελενάκο καλωσήρθες στο παρεάκι μας..Εύχομαι απο Σεπτέμβρη να αλλάξει και τίτλο ;)

Νικουλίνα τα βιντεάκια που ανέβασες έχουν πολύ γέλιο και οι εικόνες είναι πολύ όμορφες..

Μαράκι κ εγώ στην δουλειά είμαι και βαριέμαι πολύ..

Έχει πολύ ησυχία σήμερα,είναι και ο καιρός έτσι μουντός.... :(

Φιλιά σε όλες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Χρύσα μου!! Εδώ στην Κύπρο έχει πολύ ζέστη από την Παρασκευή...Βάλαμε και τα καλοκαιρινά μας για να καταλάβεις!!

¨ολες βλέπω στον αγώνα ε???

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο μενα κοριτσια!!!!!! :):):)

Τι κανετε? Πως περασατε το Σαββατοκυριακο?

Εγω πολυ ωραια, βγηκαμε και το Σαββατο το βραδυ για ποτακι και εχθες βγηκαμε για φαγητο, καφε και σινεμα!!!! :):):)

Πραγματικα το χαρηκα και ξεφυγα απο ολα αυτα που με βασανιζουν και ειπα οτι απο τωρα και ως την επομενη προσπαθεια θα προσπαθησω να ζω καλυτερα και οχι μεσα στις σκεψεις μου ολη τη μερα....

Ειμαι η Αβα που εγινα ΑνναΤ,

Φιλακια σε ολες :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθώ να μπώ πόση ώρα και κολλάει πάλι.. :(

Ελενάκο μου έτσι θα γίνει θα το δείς.. ;)

Μαράκι κ εδώ ζέστη έχουμε αλλά με συννεφιά...Μας έβρεξε και λίγο το πρωί..

Στον αγώνα όλες..Και τι αγώνα,με το ζόρυ ξύπνησα σήμερα..δεν ήθελα καθόλου να έρθω στην δουλειά!!

Δεν κοιμήθηκα καλά το βράδυ πάλι και νύσταζα..εε νυστάζω.. :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑνναΤ έγραψε:

Καλημερα κι απο μενα κοριτσια!!!!!! :):):)

Τι κανετε? Πως περασατε το Σαββατοκυριακο?

Εγω πολυ ωραια, βγηκαμε και το Σαββατο το βραδυ για ποτακι και εχθες βγηκαμε για φαγητο, καφε και σινεμα!!!! :):):)

Πραγματικα το χαρηκα και ξεφυγα απο ολα αυτα που με βασανιζουν και ειπα οτι απο τωρα και ως την επομενη προσπαθεια θα προσπαθησω να ζω καλυτερα και οχι μεσα στις σκεψεις μου ολη τη μερα....

Ειμαι η Αβα που εγινα ΑνναΤ,

Φιλακια σε ολες :kiss:

Καλημέρα Άννα πρώην Άβα ;):P;)

Έτσι πρέπει κοριτσάκι μου,να ξεφεύγουμε και λίγο δεν μπορούμε συνέχεια να είμαστε χάλια..Κ εγώ αυτό το Σαββατοκύριακο έκανα ότι κ εσύ..Μετά από πολύ καιρό βγήκα έξω με τον αντρούλη μου και τους φίλους μας..Γυρίσαμε ξημερώματα,κοιμηθήκαμε..και το μεσημέρι που ξυπνήσαμε πήγαμε έξω για φαΐ..Ήταν πάρα πολύ ωραία..Ξεχαστήκαμε λίγο..

Έτσι καλή ψυχολογία θέλει και όλα θα πάνε καλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ? :kiss: ΕΓΟ ΠΙΓΑ ΣΙΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΓΙΝΕΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΙΣΟ ΕΝΑ ΡΑΝΔΕΒΟΥ ΓΙΑ ΤΕΣΤ ΠΑΠ..{ΙΜΟΥΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΙ ΚΑΙ ΙΠΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟ ΑΠΟ ΕΚΙ}ΤΙ ΤΟ ΙΤΕΛΑ??????ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΙΜΕ ΚΑΛΑ..ΟΛΑ ΚΑΛΑ..ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΙΣΟΥΜΕ ΤΗΣ ΠΡΟΣΠΑΤΙΕΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΜΙΝΑ...ΚΑΙ ΕΓΟ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΠΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΜΙΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ... :(:(:( ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΧΙ ΠΙΙ ΤΟΤΕ ΠΟΣ ΣΕ 2 ΜΙΝΕΣ ΑΠΟ ΑΠΟΒΟΛΙ ΘΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ....ΑΛΑ ΤΟΡΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΛΕΙΙΙ.... :(:(:( ..ΑΦΙΣΤΕ ΠΟΥ ΜΕ ΡΟΤΙΣΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΕ ΑΠΟ ΕΚΙ ΠΟΣΟ ΜΙΝΟΝ ΙΜΕ :(:(:( {ΕΓΟ ΙΜΕ ΓΕΜΑΤΟΥΛΑ}ΜΑΧΕΡΙ ΣΑΣ ΛΕΟ ΜΑΧΕΡΙ.... :angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νikulina μου υπομονη 1 μηνα ακομα και μετα......ποιος μας πιανει!!!!

Να δεις οτι δεν θα αργησει να ερθει και τοτε....πανηγυρια και χαρες!!!

Αντε βαλε καμια εικονιτσα να γελασουμε :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕLENAKOS KALWS MAS HRTHES!!!KALH EPITYXIA KAI SE ESENA!!!

ANNAT SE VAZW PRWHN ABA!!OK?? ;);)

H LISTA MAS:

1.mariniw

2.maimoudaki

3.stedim

4.XELONITSA

5.ΧΡΥΣΑ82

6.PIPITSAZOUZOUNA

7.ΡΟΥΛΙΝΙ

8.τονιαχαν

9.vassiliki

10.andria

11.AnnaT

12.sofilate

13.mpougatsoula24

14.nikulina

15.minie

16.maraki24

17.nan

18.Elenakos

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Για πες εμένα που θηλάζω και ακόμα δεν έχω σωθεί . Έχω δοκιμάσει τα ΠΑΝΤΑ μέχρι και μητρικό γάλα 
    • Είμαι για Πέμπτη αλλά από την Κυριακή μέχρι σήμερα κάνω τεστ και βγαίνουν αχνές γραμμές άρα θετικό. Μακάρι η χοριακή να μην τα διαψεύσει.
    • Κορίτσι μου εμένα ο άντρας μου δεν έχει ασφαλιστική ικανότητα οπότε ρώτησα στο κέντρο και μου είπαν ότι αν δεν έχει ο σύζυγός τότε μόνο η δική μου φτάνει!! Δεν ξέρω στην πράξη τι γίνεται αλλά εμένα έτσι μου είπαν από το κέντρο!! Αν ρωτήσεις θα σε κατατοπισουν σίγουρα στο κέντρο!!
    • Κοριτσια μου επισης να σας πω οτι πηρα τηλ σμρ στο νοσοκομειο Ελενα γτ μου προτεινε μια ξαδερφη μου οτι κανουν δωρεαν σεμιναρια θηλασμου και ηθελα να ρωτησω. μου ειπε οτι αξιζει τον κοπο και μας δειχνουν αρκετα χρησιμα πραγματα... εν τελει μου ειπαν να τους καλεσω γυρω στις 32 εβδομαδες αλλα δεδομενου οτι εχω διδυμα μου ειπαν και νωριτερα να παρω δεν υπαρχει προβλημα.. η κοπελα που σας λεω θηλασε και τα 2 παιδια της και θηλαζει ακομα αραια και που... οποια γνωριζει κτ επιπλεον ας δωσει καμια πληροφορια... ❤️
    • Αχ ναι κρισιμος μηνας κι αυτος!! λογω της β επιπεδου... Ευχαριστούμε Λευκή μου για τις ευχες!!! 🥰❤️ να ειμαστε ολοι καλα και με το καλο να ερθουν τα ζουζουνια μας!!! 🙏👶🤰 ωραια που θα κανετε και τα πρωτα ψωνια σας!!! ετσι να μπαινουμε σε mood σιγα σιγα!!! κι εγω αρχισα να χαζευω κανενα παιδικο δωματιο ετσι να παρω καμια ιδεα γτ πρεπει να το βαψουμε πριν ερθουν οι μικρες.. και ιδανικα πριν πεσει πολυ η θερμοκρασια για να στεγνωσει πιο αμεσα... ασε με την τουαλετα ενα δραμα... απορω τι θα γινει τους τελευταιους μηνες.. νομιζω οτι εκει θα τη βγαζω ολη την ωρα γτ πινω και αρκετο νερο μεσα στη μερα...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...