Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟ TO KAΛΟΚΑΙΡΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ....


Recommended Posts

nikulina έγραψε:

μαρινιω.....ΙΜΕ ΠΟΛΙ ΚΑΛΙΤΕΡΑ....ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΣΚΙΣΙΣ ΓΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ...... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :blush::blush::blush::blush:

katalava kala poies askiseis???????? :lol::lol::lol::lol:

eksaskisou kala e???xaxaxaxaxaxax

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλημέρα κοριτσάκια μου,

Τί κάνετε???

Νικουλινάκι ασκήσεις ε???? :woohoo: :laugh: :woohoo: :woohoo: Με πέθανες..γελούσα μόνη μου και με κοιτούσαν στο γραφείο όλοι περίεργα..(Θα λένε ..Πάει το έχασε αυτή!!)

Κορίτσια για συνάντηση κ εγώ είμαι μέσα όποτε θέλετε!!

Φιλάκια..... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΝΑΙ....ΑΣΚΙΣΙΣ....Η ΓΙΝΕΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΙΠΕ ΝΑ ΜΙΝ ΙΜΕ ΠΙΑ ΛΙΠΙΜΕΝΙ..ΝΑ ΠΑΡΟ ΘΑ ΠΑΝΟ ΜΟΥ...{ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΝ ΠΑΡΟ ΘΑ ΒΟΥΝΑ ..ΜΕΝΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟ!!!! :laugh: :laugh: :laugh: }ΠΟΣ ΑΛΙΟΣ ΘΑ ΓΙΝΟΘΑΝ?????ΘΑ ΠΡΕΠΙ ΟΜΟΣ ΝΑ ΣΑ ΠΟ{ΓΙΑ ΝΑ ΜΙ ΜΕ ΠΑΡΞΙΓΙΣΤΕ}ΠΟΣ ΕΜΙΣ ΑΦΤΕΣ ΤΗΣ ΑΣΚΙΣΙΣ ΘΑ ΙΧΑΜΕ ΞΕΧΑΣΙ :(:(:( ...ΣΚΕΔΟΝ 8 ΜΙΝΕΣ ΙΜΑΣΤΑ ΣΑΝ ΑΔΕΛΦΙΑ..ΟΥΤΕ ΦΙΛΙΑ ΟΥΤΕ ΑΝΓΑΛΙΑ ΔΕΝ ΙΧΑΜΕ.. ;););) ΤΟΡΑ ΠΙΑ ΠΟΥ Η ΙΑΤΡΙΝΑ ΙΠΕ ΠΟΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ "ΖΕΒΓΑΡΟΝΟΥΜΕ"{ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΡΟΦΙΛΑΞΙΣ :angry::angry:}ΙΠΑΜΕ ΝΑ ΘΙΜΙΤΟΥΜΕ ΘΑ ΠΑΛΙΑ :woohoo: :woohoo:........ΝΑ ΜΙ ΣΑ ΠΟ ΠΟΣ Ι ΠΡΟΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 8 ΜΙΝΕΣ ΙΤΑΝ ΣΚΕΤΙ ΑΠΟΤΙΧΙΑ :laugh: :laugh: :laugh: ΜΕΤΑ ΟΜΟΣ ΚΑΤΙ ΕΓΙΝΕ :blink::blink::blink::blink: ........ΑΛΛΑ ΘΕΛΙ ΔΟΥΛΙΑ ΑΚΟΜΑ......ΠΟΛΕΣ ΠΟΛΕΣ ΑΣΚΙΣΙΣ...ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΟ ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΕΝΟ ΠΑΛΙ ΕΝΓΙΟΣ ΚΑΙ ΑΦΤΙΝ ΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕ ΡΑΒΗ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΑΣΚΙΣΙΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΑΛΑ..ΟΛΟ ΞΑΠΛΑ ΘΑ ΙΜΕ :side::side::side: ΓΙΑ 6 ΜΙΝΕΣ :ohmy::ohmy::ohmy: ..ΘΑ ΜΕ ΧΟΡΙΖΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ... ;);) ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΑ :kiss::kiss::kiss: ΚΑΙ ΣΕ ΑΣΚΙΣΙ ΟΛΕΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΟΒΑΡΑ....ΣΙΜΕΡΑ ΚΙΛΝΟ 2 ΜΙΝΕΣ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΕΦΙΓΕ ΤΟ ΑΝΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ...ΜΕΧΡΙ ΤΟΡΑ ΚΑΛΑ ΑΝΔΕΞΑ ΔΕΝ ΕΡΙΞΑ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΔΑΚΡΙ..ΑΦΤΟ ΙΝΕ ΚΑΛΟ ΣΙΜΑΔΙ..ΛΙΠΙΜΕΝΙ ΟΜΟΣ ΙΜΕ..ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΙΝΕ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕ...ΧΡΙΣΑ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΤΣΙ???ΚΑΛΟΣ ΘΑ ΔΕΧΤΙΚΕΣ...ΔΕΝ ΙΧΕΣ ΠΟΝΟ??? ΚΑΛΑ ΤΗ ΓΙΝΕΤΕ ΕΚΙ ΣΤΙΝ ΤΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙ??!!!ΙΔΑΤΕ ΣΙΜΕΡΑ ΤΟ ΠΑΠΑΔΑΚΗ???ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΓΕΝΙΣΕ 4 ΔΙΔΙΜΑΚΙΑ :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΚΑΙ ΦΙΖΙΟΛΟΓΙΚΙ ΣΙΛΙΠΣΙ...ΜΑΘΕΤΕ ΠΙΟ ΙΝΕ ΤΟ ΜΙΣΤΙΚΟ ...ΨΑΣΑΞΤΕ ΤΟ ΠΑΤΕΡΑ ΚΑΙ ΡΟΤΙΣΤΕΤΟΝ ΤΙ ΤΡΟΙ ΤΙ ΠΙΝΙ ...ΤΗ ΚΑΝΙ ΟΛΙ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΙΜΑΝΔΙΚΟ ΠΟΣ ΤΟ ΚΑΝΙ{ΤΗΝ ΑΣΚΙΣΙ.....ΜΙΝ ΣΚΕΦΤΙΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ....ΕΕΕΕ ΠΟΝΙΡΕΣ ΠΟΥ ΙΣΤΕ ..ΤΟ ΜΙΑΛΟ ΕΚΙ.....ΑΣΚΙΣΙ ΓΙΜΝΑΣΤΙΚΙΣ :woohoo: :woohoo: :woohoo: }ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΧΑΛΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΝΟ ΔΙΔΙΜΑΚΙ :laugh: :laugh: ,,ΤΡΙΔΙΜΑΚΙΑ :) :) :)ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ 4 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΑ ΘΑ ΙΝΕ :S :S :S
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikoulinaki μου θα περάσει η σημερινή ημέρα..θα περάσει και ο καιρός και σε λίγους μήνες θα λέμε για ευχάριστα πράγματα!!

Όσο για την περίοδο την Τετάρτη το μεσημέρι που ήρθε δεν κατάλαβα τίποτα..Αφού εχθές το πρωί σκεφτόμουνα που έλεγες κ εσύ ότι δεν πονούσες και χαιρόμουνα..Το βράδυ όμως δεν κοιμήθηκα καθόλου από τον πόνο!!:( :( :( Υπέφερα..Ξανάζησα την γέννα..Άστα..Τώρα είμαι κάπως καλύτερα..

4δυμα φυσιολογικά????Μπράβο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

Nikoulinaki μου θα περάσει η σημερινή ημέρα..θα περάσει και ο καιρός και σε λίγους μήνες θα λέμε για ευχάριστα πράγματα!!

Όσο για την περίοδο την Τετάρτη το μεσημέρι που ήρθε δεν κατάλαβα τίποτα..Αφού εχθές το πρωί σκεφτόμουνα που έλεγες κ εσύ ότι δεν πονούσες και χαιρόμουνα..Το βράδυ όμως δεν κοιμήθηκα καθόλου από τον πόνο!!:( :( :( Υπέφερα..Ξανάζησα την γέννα..Άστα..Τώρα είμαι κάπως καλύτερα..

4δυμα φυσιολογικά????Μπράβο..:kiss::kiss:

ΛΙΠΑΜΕ ΠΟΥ ΙΧΕΣ ΠΟΝΟ...ΑΠΟ ΑΙΜΑ ΠΟΣ ΠΑΣ?ΑΝ ΕΧΙΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ,ΝΑ ΠΑΡΙΣ ΤΗΛΕΦΟΝΟ ΣΤΟΝ ΙΑΤΡΟΣΟΥ....ΕΓΟ ΙΧΑ ΠΑΙ ΣΤΗ ΔΙΚΙΑΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΟΣΕ ΚΑΙΠΙΑ ΧΑΠΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΟΣΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ...ΕΦΤΙΧΟΣ ΤΗΝ ΑΛΛΙ ΜΕΡΑ ΣΤΑΜΑΤΙΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΙΑΣΤΙΚΕ...ΞΑΝΑ ΛΕΟ ΑΝ ΕΧΙΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ ΘΑ ΣΕ ΔΟΣΙ ΑΦΤΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ.....ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΚΟΛΠΙΚΟ ΙΠΕΡΙΧΟ{ΚΑΙ ΔΡΕΠΟΜΟΥΝΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ}ΝΑ ΔΙ ΑΝ ΕΧΟ ΠΟΛΙ ΑΙΜΑ..ΑΛΛΑ ΑΠΟΣ ΙΠΑ ΕΦΤΙΧΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΣΕ ΤΗΝ ΑΛΙ ΜΕΡΑ.....ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΤΕΛΙΟΣΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ...ΑΣΚΙΣΙΣ ΠΟΛΕΣ.. :woohoo: :woohoo: ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΛΙΠΑΜΕ ΠΟΥ ΙΧΕΣ ΠΟΝΟ...ΑΠΟ ΑΙΜΑ ΠΟΣ ΠΑΣ?ΑΝ ΕΧΙΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ,ΝΑ ΠΑΡΙΣ ΤΗΛΕΦΟΝΟ ΣΤΟΝ ΙΑΤΡΟΣΟΥ....ΕΓΟ ΙΧΑ ΠΑΙ ΣΤΗ ΔΙΚΙΑΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΟΣΕ ΚΑΙΠΙΑ ΧΑΠΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΟΣΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ...ΕΦΤΙΧΟΣ ΤΗΝ ΑΛΛΙ ΜΕΡΑ ΣΤΑΜΑΤΙΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΙΑΣΤΙΚΕ...ΞΑΝΑ ΛΕΟ ΑΝ ΕΧΙΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ ΘΑ ΣΕ ΔΟΣΙ ΑΦΤΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ.....ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΚΟΛΠΙΚΟ ΙΠΕΡΙΧΟ{ΚΑΙ ΔΡΕΠΟΜΟΥΝΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ}ΝΑ ΔΙ ΑΝ ΕΧΟ ΠΟΛΙ ΑΙΜΑ..ΑΛΛΑ ΑΠΟΣ ΙΠΑ ΕΦΤΙΧΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΣΕ ΤΗΝ ΑΛΙ ΜΕΡΑ.....ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΤΕΛΙΟΣΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ...ΑΣΚΙΣΙΣ ΠΟΛΕΣ.. :woohoo: :woohoo: ΦΙΛΑΚΙΑ :kiss::kiss:

Ευτυχως Νικουλίνα μου δεν έχω πολύ και ο πόνος σταμάτησε εντελώς...επιτέλους!!!!!!!!!

Αν δώ ότι αλλάζουν τα πράγματα θα πάρω τον γιατρό να ρωτήσω..

Φιλάκια.. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι μου τι κάνετε?

Εγώ την πρώτη φορά που μου ήρθε περίοδος δεν πονούσα καθόλου, τη δεύτερα πολύ λίγο και περισσότερη δυσφορία και γενικά με έπιασαν τα ψυχολογικά μου και όλο έκλαιγα και ήταν και το Σάββατο της Ανάστασης!!!

Αίμαι είχα πολύ την πρώτη φορά και με είχε προειδοποιήσει ο γιατρός. Είναι καλύτερα να φύγει το πολύ το αίμα να καθαρίσουμε κιόλας!

Εγώ σήμερα κορίτσια μου θα έκλεινα 33 εβδομάδες..Δεν γινόταν να γεννήσω τώρα?????

ΓΙΑΤΙ ΘΕΕ ΜΟΥ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε maraki24... Αυτά τα "γιατί" θα μας φάνε τη ζωή...

Πότε άραγε η ζωή θα μας δώσει αυτό που θέλουμε;

Κουράγιο...

Νikulina να είσαι πάντα καλά! Με έκανες κ γέλασα! Μπράβο κοπέλα μου!

Φιλιά σε όλες :kiss::kiss:

Υ.Γ. Μαρινιώ, κ εγώ τη δίαιτα έχω στο μυαλό μου... Έχω ούτως ή άλλως κιλάκια, αφέθηκα κ με την εγκυμοσύνη... Ναι, μια δίαιτα ή θα μου φτιάξει την ψυχολογία ή θα μου την ρημάξει τελείως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

κοριτσάκι μου τι κάνετε?

Εγώ την πρώτη φορά που μου ήρθε περίοδος δεν πονούσα καθόλου, τη δεύτερα πολύ λίγο και περισσότερη δυσφορία και γενικά με έπιασαν τα ψυχολογικά μου και όλο έκλαιγα και ήταν και το Σάββατο της Ανάστασης!!!

Αίμαι είχα πολύ την πρώτη φορά και με είχε προειδοποιήσει ο γιατρός. Είναι καλύτερα να φύγει το πολύ το αίμα να καθαρίσουμε κιόλας!

Εγώ σήμερα κορίτσια μου θα έκλεινα 33 εβδομάδες..Δεν γινόταν να γεννήσω τώρα?????

ΓΙΑΤΙ ΘΕΕ ΜΟΥ???

.....ΜΑΡΑΚΙ ΜΙΝ ΒΑΣΑΝΙΖΕΣΕ ΑΔΙΚΑ.....ΚΑΙ ΕΓΟ ΕΚΛΙΣΑ ΣΙΜΕΡΑ 2 ΜΙΝΕΣ ΑΠΟ ΠΟΤΕ Ο ΑΝΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ ΕΦΙΓΕ..ΚΑΙ ΕΓΟ ΘΑ ΙΜΟΥΝΑ 31 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ...ΑΛΛΑ ΞΕΡΙΣ ΤΗ?? ΟΣΟ ΘΑ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΝΕΑΦΤΟΥΜΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ.....ΠΑΡΤΟ ΛΙΓΟ ΠΙΑ ΧΑΛΑΡΑ ΚΑΙ ΣΚΕΠΣΟΥ ΛΙΓΟ ΠΟΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΕΡΤΗ ΚΑΠΙΟ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ......ΟΠΟΣ ΙΠΑ ΠΙΟ ΠΑΝΟ ΕΓΟ ΑΡΧΙΣΑ ΤΗΣ "ΑΣΚΙΣΙΣ"ΜΕ ΠΡΟΧΙΛΑΞΙΣ :dry::dry: ΑΣΕ ΤΗΝ ΣΚΕΠΣΙΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΤΗΝ ΜΕΛΟΝ.ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΣ ΠΟΥ ΙΝΕ ΠΙΟ ΚΑΛΑ.......
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια μου..Ειναι και που παντού τριγύρω μου βλέπω έγκυες και ξέρετε πως νιώθω!! ΜΙα πολύ καλή μου φίλη έμεινε έγκυος και το έμαθε μία εβδομάδα μετα που επέβαλα...Χαρηκα πολύ αλλά ένιωσα ασχημα ταυτόχρονα..

Πάντως για τη διαίτα που λέτε εγώ αυτό έκανα.Μετά από την αποβολή είχα φτάσει στα 58 κιλά και πριν δύο εβδομάδες που πήγα στο διαιτολόγο έφτασα στα 53!!! Θέλω να χάσω ακόμα 3!!! Αλλά η αλήθεια το ηθικό μου ανέβηκε και μου έφτιαξε η διάθεση.

Δοκιμάστε το κι εσείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim...ΑΝ ΔΕΝ ΓΕΛΕΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΘΑ ΤΡΕΛΑΤΟΥΜΕ ΕΝΔΕΛΟΣ....ΦΤΑΝΙ ΤΟΣΙ ΚΛΑΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟ ΡΙΞΙ..ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΠΟΣ ΚΑΦΕΜΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ ΕΚΛΑΨΕ ΤΟ ΙΔΙΟ...ΑΛΑ ΚΑΠΙΑ ΣΤΙΓΜΙ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΤΕΛΟΣ...ΜΙΝ ΝΟΜΙΖΙΣ ,ΚΑΙ ΕΓΟ ΠΟΝΑΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΠΑΝΔΑ ΤΟ ΘΟ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ :dry::dry: ΑΛΑ ΟΠΟΥΣ ΜΟΥ ΙΠΕ Κ Η ΓΙΝΕΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΙΜΑΣΤΕ ΙΡΕΜΕΜΕΣ ΑΜΑ ΤΕΛΟΥΜΕ ΤΟ ΟΝΙΡΟΜΑΣ ΝΑ ΓΙΝΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΙΤΑ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΔΙΕΤΑ ΘΑ ΣΑΣ ΔΟΣΟ ΜΙΑ ΙΔΕΕΑ:ΚΟΠΣΤΕ ΤΟ ΦΑΓΙΤΟ ΣΕ ΜΕΣΙ...ΔΙΛΑΔΙ ΑΠΟ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΤΡΟΤΕ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΙΑΤΟ ,ΤΟΡΑ ΤΡΟΤΕ ΜΟΝΟ ΜΙΣΟ.ΤΡΟΤΕ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΕΛΕΤΕ ΤΗΝ ΙΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ 2 ΦΕΤΕΣ ΨΟΜΙ ΤΗΝ ΙΜΕΡΑ..ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΝΑΣΕΠΤΙΚΑ..ΚΑΙ ΣΚΕΔΟΝ ΚΑΤΟΛΟΥ ΓΛΙΚΟ.ΕΓΟ ΕΚΑΝΑ ΕΤΣΙ ΣΤΙΝ ΕΝΓΙΜΟΣΙΝΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΒΑΛΑ ΚΙΛΑ ...ΙΧΑ ΧΑΣΙ 2 ΚΙΛΑ....ΒΕΒΕ ΕΓΟ ΙΜΕ ΧΟΝΔΡΙ...ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΕΧΑΣΑ 13 ΚΙΛΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΙΝΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H LISTA MAS:

1.mariniw

2.maimoudaki

3.stedim

4.XELONITSA

5.ΧΡΥΣΑ82

6.PIPITSAZOUZOUNA

7.ΡΟΥΛΙΝΙ

8.τονιαχαν

9.vassiliki

10.andria

11.ABA

12.sofilate

13.mpougatsoula24

14.nikulina

15.minie

16.maraki24

17.nan

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 mpravooooo gia ta kila!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

swmatara prepei na egines!!! ;)

stedim ante ksekina kai esy diaitoula...oles mazi na ta xasoume!!!egw exei 1 evdomada pou ksekinisa!! ;);)

nikulina mhn skeftese oso mporeis ti egine koita thn nikulina twra!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου..τι κάνετε?

Μαρινιώ μου σωματάρα δεν έγινα αλλά είμαι πολύ καλύτερα από πριν!

Εγώ απο χθες δεν είμαι στα καλά μου..Χθες βράδυ πήγαμε σε φίλους μας για φαγητό και η κοπέλα είναι έγκυος και όλο για τέτοια συζητούσαν και όταν γυρίσαμε στο σπίτι με πήρε το παράπονο και έβαλα τα κλάματα..Ελεγα στον άντρα μου "γιατί εγώ δεν θα γινόμουν καλή μάνα"? κι αυτός να με παρηγορεί!! Άκουγα που λέγανε και πονάω εκεί και δεν μπορώ κουράζομαι και σκεφτόμουν .."μακάρι να είχα το κοριτσάκι μου κι ας πονούσα, ασ υπέφερα φτάνει να έφερνα στον κόσμο τη μικρή μου!"..

Άστε που κι ό άντρας μου πήγε να βάψει το δωμάτιο ενός άλλου ζευγαριού για το κοριτσάκι του που θα γεννηθεί όπου να΄ναι..Είχαμε μείνει έγκυος περίπου τον ίδιο καιρό με αυτή την κοπέλα..Κι λέω τώρα το δικό μας δωμάτιο έπρεπε να φτιάχνουμε... :(:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Καλημέρα κορίτσια μου..τι κάνετε?

Μαρινιώ μου σωματάρα δεν έγινα αλλά είμαι πολύ καλύτερα από πριν!

Εγώ απο χθες δεν είμαι στα καλά μου..Χθες βράδυ πήγαμε σε φίλους μας για φαγητό και η κοπέλα είναι έγκυος και όλο για τέτοια συζητούσαν και όταν γυρίσαμε στο σπίτι με πήρε το παράπονο και έβαλα τα κλάματα..Ελεγα στον άντρα μου "γιατί εγώ δεν θα γινόμουν καλή μάνα"? κι αυτός να με παρηγορεί!! Άκουγα που λέγανε και πονάω εκεί και δεν μπορώ κουράζομαι και σκεφτόμουν .."μακάρι να είχα το κοριτσάκι μου κι ας πονούσα, ασ υπέφερα φτάνει να έφερνα στον κόσμο τη μικρή μου!"..

Άστε που κι ό άντρας μου πήγε να βάψει το δωμάτιο ενός άλλου ζευγαριού για το κοριτσάκι του που θα γεννηθεί όπου να΄ναι..Είχαμε μείνει έγκυος περίπου τον ίδιο καιρό με αυτή την κοπέλα..Κι λέω τώρα το δικό μας δωμάτιο έπρεπε να φτιάχνουμε... :(:unsure:

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ...ΤΙ ΚΑΝΙΣ???ΤΗ ΙΝΕ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΖΑΣΑ????ΤΗ ΙΠΑΜΕ???ΚΗΤΑΜΕ ΠΡΟΣΤΑ!!!!! ;) ΔΑΞΙ ΕΣΙ ΤΟΡΑ ΤΗ ΘΑ ΠΙΣ ΠΑΙ ΑΦΤΙΝ ΤΑΧΑΣΕ...ΑΛΑ ΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΙΓΟΡΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΠΟΦΑΣΙ ΠΟΣ ΠΑΙ ΤΕΛΙΟΣΕ,ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΙΓΟΡΑ ΘΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΜΕ...ΕΓΟ ΕΧΤΕΣ ΚΛΑΠΣΑ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΠΙΓΑ ΣΤΙΝ ΕΚΛΙΣΙΑ ΝΑ ΑΝΑΨΣΟ ΕΝΑ ΚΕΡΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΓΕΛΟΥΝΙ ΜΟΥ..ΜΕΤΑ ΟΜΟΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ........ΙΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙ ΠΟΣ ΘΑ ΙΣΟΥΝΑ ΜΙΑ ΚΑΛΙ ΜΑΝΟΥΛΑ,ΜΙΝ ΒΑΣΑΝΙΖΕΣΕ ΑΔΙΚΑ.ΞΕΡΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΙΝΕ ΕΦΚΟΛΟ ΝΑ ΒΛΕΠΙΣ ΜΟΡΑ Η ΕΝΓΙΟΣ ΑΛΛΑ ΣΚΕΠΣΟΥ :ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΗ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ?ΝΑ ΞΕΡΙΣ ΠΟΥ ΤΟΤΕ ΘΑ ΔΟΣΙΣ ΔΙΠΛΙ ΑΓΑΠΙ ΣΤΟ ΠΑΙΚΙ ΣΟΥ...ΑΛΛΑ ΕΜΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΤΟΥ :ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟ ΕΝΑ ΑΓΕΛΟΥΔΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΒΙ...ΙΝΕ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΘΕΟ ΚΑΙ ΒΑΖΙ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΑΣ.ΛΙΠΟΝ ....ΣΚΕΨΣΟΥ ΠΟΣ ΘΑ ΙΝΕ :::Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΞΕΡΙ ΤΑ ΠΑΝΔΑ ΠΙΑ ΓΙΑ ΜΑΣ...ΘΑ ΘΟΝ ΖΑΛΙΣΑΝ ΘΑ ΑΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ :laugh: :laugh: :laugh: ...ΕΛΑ ΣΕ ΕΚΑΝΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΙΣ?
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikulina μου να είσαι καλά κορίτσι μου..Έχεις δίκιο σε όλα, απλά χθες ήταν από τις μέρες που με παίρνει από κάτω. Κι έγω κάθε φορά που πάω στην εκκλησία με παίρνουν τα κλάματα. Προχθές πήγα σε μια εκκλησία που είναι για το μάτι κι ο πάτερ μου διάβασε μια ευχή για το μωράκι που έχασα και με έπιασαν κάτι κλάματα δεν μπορούσα να ηρεμήσω, κι είχα και την πεθερά μαζί μου!! Θα ερθει κι για μας η στιγμή που θα κρατάμε τα μωράκια μας αγκαλια, πού θα πάει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΙΓΟΡΑ ΤΟΣΟ ΤΟ ΚΑΙΤΕΡΟ......ΕΓΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΦΙ ΙΧΑ ΠΑΙ ΣΤΗΣ 20 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΙ...ΔΕΝ ΑΚΟΥΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΑΒΑΣΕ Ο ΠΑΠΑΣ ...ΚΑΤΟΜΟΥΝΑ ΣΤΑ ΓΟΝΑΤΑ ΚΑΙ ΕΚΕΛΕΓΑΤΟΣΟ ΠΟΛΙ ΠΟΥ ΣΤΟ ΠΑΠΑ ΤΟΥΝ ΕΔΟΣΑΝ ΤΑ ΔΑΚΡΙΑ..ΔΕΝ ΣΟΥ ΛΕΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΕΜΟΥΛΟ ΠΟΥ ΙΧΑ...ΟΠΟΥΣ ΤΟΝ ΑΚΟΥΝΜΠΟΥΣΑ ΕΤΡΕΜΕ ΚΑΙ ΑΦΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥ ΔΟΙΚΟΜΟΥ ΤΡΕΜΟΥΛΟ.....ΠΟΛΙ ΔΙΣΚΟΛΙ ΕΜΠΙΡΙΑ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina prwta to mwro mou meta auto...twra ta thimithika ola ekeina ta asxima vradia pou viwsa me thn apwleia tou mwrou mou...ponaw kai gia ton filo mou...

einai OLA!

EYXARISTW poly glikia mou gia ta kala sou logia.... :silly: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...