Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟ TO KAΛΟΚΑΙΡΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ....


Recommended Posts

με τουσ ιατρουσ απο νοσοκομιο εγο δεν θα παο και καλα...οταν εμενα ενγιοσ ιπα να παο σε νοσοκομιο γαι λογο ικονομικο...δεν ξερο μπορι να επεσα στιν περιπτοσι η μπορι η περισοτερι να ινε χαζι.....ιχα κατιστερισι 10 μερεσ οταν πιγα και επιδι ιμε γεματουλα προσ χονδρι..δεν του αρεσε..κατεφτια μου ιπε ποσ αν βαζο περισοτερα κιλα θα με στιλι στο ιποκατιο τεσαλονικι...μιν νομιζισ ποσ εχο 150 κιλα..τοτε ιμουνα 97 κιλα...τορο με τα κλαματα εφτασα 86κιλα....και οπουσ σου ελεγα το ενα ιταν αφτο που δεν με αρεσε.το δεφτερο ιταν που μου ελεγε ποσ επιδι εχο λιποσ στιν κιλια δεν μπορι να βλεπο το μορο στο ιπεριχο.εκανε εξοτερικο.μετα με εστιλε σε ινα γνοστοσ δικοτου να μου κανι κολπικο.μετα μου ιπε ποσ το μονο καλο που εχο ινε ποσ ιμε κριοσ σε ζοδιο...σαν αφτο εχι καμια σιμασια....τελοσ πανδον με εχι στιναχορεσι παρα πολι..και ετσι πιγα σε ιατρινα που τιν ιξερα και ολασ.αλλα λογο ικονομικο ελεγα να παο σε νοσοκομιο.μπορο να σου πω ποσ μετα τι εφιγα απο νοσοκομιο μου ιρτε αιμα απο στιναχορια κ νεβρα που ιχα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αυτός ο γιατρός που σου είπα έτυχε και ήταν εκείνη την ημέρα στο νοσοκομείο γιατί κάνει κάποιες εφημερίες τον μήνα.Εγώ τώρα που θα πάω στο ιατρείο του θα πάω και φυσικά θα πληρωθεί κανονικά..Απλά επειδή με ξεγέννησε μια φορά λέω να συνεχίσω σ'αυτόν..

Όσο για το αίμα είναι φυσιολογικό να σου έρθει..Είναι τα λόχεια κ εγώ είχα από την στιγμή που γέννησα..ιδίως τις πρώτες μέρες..πάρα πολύ!!

Για το νοσοκομείο δυστυχώς έτσι είναι σε ξεπετάνε αν είναι για εξετάσεις..Αλλά μετά από την εμπειρία που είχα (στην γέννα,που ήταν και δύσκολη περίπτωση λόγω αποβολής) το σκέφτομαι πρώτα ο Θεός όταν με το καλό ξαναμείνω έγκυος εκεί να πάω να γεννήσω..

.......

Μακάρι κοριτσάκι μου όλα να μας πάνε καλά και σε λίγους μήνες να λέμε για εγκυμοσύνες!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγο σε νοσοκομιο κατερινι δεν ξαναπαο...και την αποβολι τη εκανα στην κλινικι...ονδοσ πλιροσα πολι αλλα με προσεχαν...ασε που το νοσοκομιο ινε σε αθλια καταστασι...επιδι ινε παλιο φενετε και βρομικο...ι αποβολιμου ιταν γριγορι και στα ιατρικι ονομασια ινε η τελια αποβολι...εφτιχοσ σε μενα η διαστολι ιταν καλα και το μορο δεν σκαλοσε πουτενα...σε μια αλι κοπελα πυ ιταν εκι στιν κλινικι την εκαναν μικροκεσαρικι επιδι το μορο κατεβενε με την πλατι και σφινοσε.....στην ατιχια μου ιμου και τιχερι....γαι το αιμα που σε ελεγα ιταν μετα τι εφιγα απο νοσοκαμιο στιν αρχι τισ ενγιμοσινι....απο εκι ξεκινισε ..απο στιναχορια και νεβρα που ιχα για το τροπου που μου μιλισε ο ιατροσ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Na ερθω και εγω στην παρέα σας. μόνο εσεις μπορειτε να καταλάβετε την θλίψη που νιωθω για την εγκυμοσύνη που δεν προχώρησε. Αυριο θα κάνω αποξεση στην 9 βδομάδα. Κουράγιο καθόλου ειναι η πρώτη φορά που μου συμβαίνει κάτι τέτοιο και νιώθω ένα εφιάλτη ζώντανό. ο αντράς μου μου λέει να μην στενοχωριέμαι αφου έχουμε το παιδάκι μας αλλα δεν μπορεί να καταλάβει την θλίψη που νιώθω. για τον καιρο που ήμοθν εγκυος είχαν έρθει τα πάνω κάτω με όλα τα συμπτώματα και σε ένα ΣΒ όλα τέλειωσαν αιμα και τερμα. και να ανρωτιέσαι τι έκανες λάθος μήπως σε κάτι φταίς εσυ. Αυτη την στιγμη δεν θέλω καν να σκέφτομαι για άλλη εγκυμοσύνη αλλά νιώθω ότι είναι πολύ νωρισ και κάποια στιγμη πιστευω να βρώ το κουράγιο για μια 2 εκγυμοσύνη πιο πολυ για το παιδάκι που έχω. Τωρα πάντως το απόλυτο κενο. Ισως κάποια στιγμή στο μέλλον....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα κατάλαβα για το αίμα..sorry..

Εγώ για θεσσαλονίκη λέω για νοσοκομείο..Στο Παπαγεωργίου συγκεκριμένα..Έμεινα ευχαριστημένη από την αντιμετώπιση.19 ώρες έκανα να γεννήσω και όποτε ζητούσα κάτι ήταν όλοι εκεί..ίσως βέβαια ήταν και λόγω της κατάστασης..Τί να πώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nan έγραψε:

Na ερθω και εγω στην παρέα σας. μόνο εσεις μπορειτε να καταλάβετε την θλίψη που νιωθω για την εγκυμοσύνη που δεν προχώρησε. Αυριο θα κάνω αποξεση στην 9 βδομάδα. Κουράγιο καθόλου ειναι η πρώτη φορά που μου συμβαίνει κάτι τέτοιο και νιώθω ένα εφιάλτη ζώντανό. ο αντράς μου μου λέει να μην στενοχωριέμαι αφου έχουμε το παιδάκι μας αλλα δεν μπορεί να καταλάβει την θλίψη που νιώθω. για τον καιρο που ήμοθν εγκυος είχαν έρθει τα πάνω κάτω με όλα τα συμπτώματα και σε ένα ΣΒ όλα τέλειωσαν αιμα και τερμα. και να ανρωτιέσαι τι έκανες λάθος μήπως σε κάτι φταίς εσυ. Αυτη την στιγμη δεν θέλω καν να σκέφτομαι για άλλη εγκυμοσύνη αλλά νιώθω ότι είναι πολύ νωρισ και κάποια στιγμη πιστευω να βρώ το κουράγιο για μια 2 εκγυμοσύνη πιο πολυ για το παιδάκι που έχω. Τωρα πάντως το απόλυτο κενο. Ισως κάποια στιγμή στο μέλλον....

Κοριτσάκι μου σε καταλαβαίνω απόλυτα..Ότι και να σου πώ ξέρω πως δεν μπορεί να απαλύνει τον πόνο σου..Δυστυχώς τα περάσαμε κ εμείς αυτά σε πιο προχωρημένη εγκυμοσύνη..

Πάρε τον χρόνο σου και να δείς που όλα θα γίνουν καλύτερα..Έχεις ήδη ένα παιδάκι..πιστεύω θα πάρεις δύναμη και από εκείνο.

Εύχομαι να το ξεπεράσεις όσο πιο ανώδυνα γίνεται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγο ισε ισε εφτασα στην κλινικι βελικι κατερινι..εγο μενο λιτοχορο..η γενα μου ιταν 3 ορεσ ολα και ολα....και εσι αν τιμαμε καλα ισουνα 22-23 εβδομαδεσ και στο προτο παιδι..ετσι δεν ινε?ιαφτα σε μενα ιταν ι "τελια αποβολι"...επιδι γενισα σε 3 ορεσ....ποσ μορεσεσ να ανδεξισ 19 ορεσ??????δεν ξερο αν θα το ιχα ανδεξι τοσο πονο...εγο εχο ελαστικο τραχιλο και ανιξε αποτομα.και το μορο επεσε αποτομα.......αλλα περασμενα και λιγο ξεσασμενα......αφτο παλιο και αλλα κενουρια...μακαρι να μενουμε ενγιοσ αμεσοσ τι ξερκιναμε την προσπατιεσ... :woohoo: :woohoo: μολισ θα μορεσο θα τον κινιγαο τον ανδρα μου μεσα στο σπιρι :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nan έγραψε:

Na ερθω και εγω στην παρέα σας. μόνο εσεις μπορειτε να καταλάβετε την θλίψη που νιωθω για την εγκυμοσύνη που δεν προχώρησε. Αυριο θα κάνω αποξεση στην 9 βδομάδα. Κουράγιο καθόλου ειναι η πρώτη φορά που μου συμβαίνει κάτι τέτοιο και νιώθω ένα εφιάλτη ζώντανό. ο αντράς μου μου λέει να μην στενοχωριέμαι αφου έχουμε το παιδάκι μας αλλα δεν μπορεί να καταλάβει την θλίψη που νιώθω. για τον καιρο που ήμοθν εγκυος είχαν έρθει τα πάνω κάτω με όλα τα συμπτώματα και σε ένα ΣΒ όλα τέλειωσαν αιμα και τερμα. και να ανρωτιέσαι τι έκανες λάθος μήπως σε κάτι φταίς εσυ. Αυτη την στιγμη δεν θέλω καν να σκέφτομαι για άλλη εγκυμοσύνη αλλά νιώθω ότι είναι πολύ νωρισ και κάποια στιγμη πιστευω να βρώ το κουράγιο για μια 2 εκγυμοσύνη πιο πολυ για το παιδάκι που έχω. Τωρα πάντως το απόλυτο κενο. Ισως κάποια στιγμή στο μέλλον....
.......ναν μου κουραγιο...θα ερτι και η στγμι ποτε θα τεσ να δοκιμασισ ξανα...ισε τορα στην αρχι αλλα σε λιγο καιρο θα εστιματα σου θα αλαξουνε και οπουσ μου ιπε μια αλλι κοπελα εδο "οτι δεν μασ σκοτονι μασ κανι πιο δινατι"...κουραγιο και ιρεμια .και πιο σιμανδικο να μιλασ με τουσ κονδινουσου για αφτα που νιοτισ..τα ελαφροσισ πολι :kiss::kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας. Εμένα Χρύσα82 ο γιατρός μου είπε να πάω να με δει μετά την πρώτη περίοδο. Ξέρω βέβαια ότι δεν έχει μεγάλη αξία που στο λέω, γιατί οι περιπτώσεις μας ήταν διαφορετικές... Θα ήθελα να σου ζητήσω μία χάρη, με όλο το θάρρος, βέβαια. Ανέφερες ότι έχεις εμπειρία από το Παπαγεωργίου. Είναι ο γιατρός σου εκεί; Αν ναι, θα μπορούσες να μου δώσεις τα στοιχεία του; Είμαι πολύ ευχαριστημένη από τον γιατρό μου, είναι κ γιατρός κ άνθρωπος πάνω απ΄όλα, αλλά συνεργάζεται με 2 ιδιωτικές κλινικές της Θεσ/νίκης (ονόματα δεν λέω αλλά θεωρούνται οι καλύτερες), στις οποίες εγώ (χωρίς να έχω κάποια δυσάρεστη εμπειρία ως τώρα) δεν έχω πολλή εμπιστοσύνη. Νιώθω ασφάλεια σε δημόσιο νοσοκομείο, όσο κ αν ακούγεται παράξενο αυτό.

Αχ, nan μου, δεν μπορώ να σε παρηγορείσω, γιατί δεν μπορώ να παρηγορείσω ούτε τον ίδιο μου τον εαυτό. Κουράγιο, κράτα σφιχτά το παιδάκι σου κ πάρε δύναμη απο αυτό.

Φιλιά σε όλες, σας ευχαριστώ για όλα. Σας εύχομαι ό,τι επιθυμείτε να το ζήσετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου εμένα μου είπε να με δει στις 40 μέρες αλλά επειδή μου ήρθε περίοδος΄λίγο πιο νωρίς μ είδε λίγες μέρες αργότερα. Μού είπε όταν θα νιώθω καλά να πάω για το τεστ ΠΑΠ.

Νικουλίνα μου σου είπε θα σου μετρήσει και τον τράχηλο τώρα? Εμένα δεν μου είπε, εχέι σημασία πόσο είναι τωρα?

Ναν μου κουραγιο κοπέλα μου, είμαστε εδώ για ότι χρειαστείς. Δώσε όλη σου την αγάπη στο παιδάκι σου και είμαι σίγουρη θα έρθει και το δεύτερο.

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι24...ΤΙ ΚΑΝΙΣ? ΙΣΕ ΚΑΛΑ?ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΤΟΡΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ Ο ΔΕΦΤΕΡΟΣ ΠΕΡΙΟΔΟ ΘΑ ΕΡΤΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ{30 ΜΕΡΕΣ ΣΕ ΜΕΝΑ}ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΑΝΟ ΘΟ ΤΕΣΤ ΠΑΠ.ΚΑΙ ΜΕΤΡΙΣΙ ΤΟΥ ΤΡΑΧΙΛΟ ΠΡΙΝ ΝΑ ΜΕΝΟ ΕΝΓΙΟΣ..ΝΑ ΞΕΡΙ ΑΠΟ ΤΙΝ ΑΡΧΙ ΠΟΣΟ ΙΝΕ Κ ΘΑ ΧΡΙΑΣΤΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΙΤΙΣΙ ΣΙΝΕΧΙΑ...ΟΛΑ ΑΦΤΑ ΘΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΡΟΣ ΤΘ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΙΝΑ.ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ ΙΡΤΕ 21.03. ΚΑΙ ΦΙΖΙΟΛΟΓΙΚΑ 20 ΜΕ 21 ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΕΡΤΙ..ΑΝ ΤΙΜΑΜΕ ΚΑΛΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΓΙΝΕΤΕ ΣΤΗ 13 ΜΕΡΑ Η 17 ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ...ΤΟΤΕ ΜΑΛΟΝ ΘΑ ΓΙΝΙ ΚΑΙ ΜΕΤΡΙΣΙ ΤΟΘ ΤΡΑΧΙΛΟΥ.Η ΜΟΝΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΙΝΕ ΠΟΣ ΤΟ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΤΟ ΚΑΝΙ Ο ΓΙΝΕΚΟΛΟΓΟΣ Κ ΜΕΤΡΙΣΙ ΤΡΑΧΙΛΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟ ΣΤΙΝ ΤΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙ ΕΚΙ ΠΟΥ ΕΚΕΝΑ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ.....ΛΕΟ ΠΟΣ ΑΦΤΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΤΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΙΝΕΣ ΑΠΟ ΑΠΟΒΟΛΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΟΤΙΕΣ...ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΛΙΝΟ 2 ΜΙΝΕΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια..

Ναν μη κουραγιο καλη μου.. Κ εγω ετσι ακριβως ενιωθα οπως εσυ, εχω ηδη ενα παιδακι αλλα θελαμε τοσο πολυ κ ενα ακομα.. Το παιδακι σου σε εχει αναγκη, κρατα το αγκαλια και θα ερθει και το δευτερο.

Κοριτσια εγω εκανα αποξεση 23/3 (4 μερες πριν τα γενεθλια του Ανασταση μου) και πηγα και με ειδε 9/4. Ολα ηταν τελεια οπως μου ειπε και απο Ιουλιο μπορουμε να ξεκινησουμε ξανα!!

Να ρωτησω κατι νικουλινα? γιατι σου ειπε να κανεις μετρηση τραχηλου? (αν κανω χαζες ερωτησεις συγχωρεστε με, δεν εχω ξανα ασχοληθει με απωλειες :( )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είμαι κορίτσι μου. Εμένα μου ήρθε περίοδος πρίν τις 40 μέρες και μετά ακριβώς στις 28 μέρες. Δεν μου είχε πει κάτι για τη μέτρηση του τραχήλου αλλά θα τον ρωτήσω. Λέω να πάω τον επόμενο μήνα για τεστ ΠΑΠ.

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maimoudaki έγραψε:

Γεια σας κοριτσια..

Ναν μη κουραγιο καλη μου.. Κ εγω ετσι ακριβως ενιωθα οπως εσυ, εχω ηδη ενα παιδακι αλλα θελαμε τοσο πολυ κ ενα ακομα.. Το παιδακι σου σε εχει αναγκη, κρατα το αγκαλια και θα ερθει και το δευτερο.

Κοριτσια εγω εκανα αποξεση 23/3 (4 μερες πριν τα γενεθλια του Ανασταση μου) και πηγα και με ειδε 9/4. Ολα ηταν τελεια οπως μου ειπε και απο Ιουλιο μπορουμε να ξεκινησουμε ξανα!!

Να ρωτησω κατι νικουλινα? γιατι σου ειπε να κανεις μετρηση τραχηλου? (αν κανω χαζες ερωτησεις συγχωρεστε με, δεν εχω ξανα ασχοληθει με απωλειες :( )

...... ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΙΝΕ ΟΝΔΟΣ ΕΛΑΣΤΙΚΟ ΤΡΑΧΙΛΟ Η ΙΝΕ ΑΝΕΠΑΡΚΙΑ ΤΡΑΧΙΛΟΥ....ΝΑ ΣΟΥ ΠΟ ΤΗΝ ΑΛΙΤΙΑ ΚΑΙ ΕΓΟ ΔΕΝ ΞΕΡΟ..ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ Η ΜΟΝΙ ΕΞΙΓΙΣΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΣΕ ΝΑ ΜΕ ΔΟΣΙ ΙΤΑΝ ΠΟΣ ΕΧΟ ΕΛΑΣΤΙΚΟ ΤΡΑΧΙΛΟ.ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΜΟΥ ΛΕΙ ΝΑ ΘΑ ΚΑΝΟΜΕ ΟΛΑ ΑΦΤΑ ΠΡΙΝ ΝΑ ΜΕΝΟ ΕΝΓΙΟΣ...ΣΕ ΜΕΝΑ Ι ΕΤΙΑ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΙΤΑΝ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΤΡΑΧΙΛΟ...ΑΛΙΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝΕ ΝΑ ΕΞΙΓΙΣΟΥΝ ΠΟΣ ΟΛΛΑ ΙΤΑΝ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΡΟΙ ΣΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ Κ ΤΟ ΑΠΟΓΙΒΜΑ ΝΑ ΧΑΣΟ ΤΟ ΠΕΔΙ ΣΕ 3 ΟΡΕΣ...ΕΤΣΙ ΛΕΙ ΝΑ ΙΜΑΣΤΕ ΕΝΙΜΕΡΟΜΕΝΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΙ.......ΠΡΕΠΙ ΟΜΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΟ ΠΟΣ ΙΜΑΣΤΕ ΦΙΛΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΓΙΝΕΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΙΠΟΣ ΓΙΑ ΑΦΤΟ ΘΕΛΙ ΑΦΤΙΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΙΓΑ ΠΑΡΑΠΑΝΟ.....
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ κοριτσάκια μου για τις απαντήσεις σας.. :kiss:

Μάλλον θα πρέπει να πάρω ένα τηλέφωνο τον γιατρό τελικά.. :dry::dry:

Μα γιατί να μου πεί τόσο αργά?? :blink::huh::dry::huh::S:unsure: Θα σκάσω..

Μαράκι δηλαδή κ εσένα σου είχε έρθει στις 40 μέρες ε??

Άρα να περιμένω κ εγώ όπου να'ναι..

Nikulina ναι ήμουνα στην 23η εβδομάδα και ήταν το πρώτο μου :(:(

Αυτές οι 19 ώρες στην αίθουσα τοκετού,όσο κ αν ακούγετε περίεργο με βοήθησαν να συνειδητοποιήσω τί συμβαίνει και ήταν καλό και για την ψυχολογία μου..Δεν ξέρω πως να το εξηγήσω..(Σκέφτηκα πολλά..μιλούσα με τον αντρούλη μου που τον είχα δίπλα μου συνέχεια.)

Όπως είπες Νικουλίνα μου..πάνε περάσανε αυτά όμως..

Όλα καλά να μας πάνε βρε κορίτσια..

Φιλάκια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΟΜΙΖΟ ΠΟΣ Η ΚΑΦΕ ΜΙΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΡΟΤΙΣ ΤΟ ΙΑΤΡΟΣΑΣ ΠΙΑ ΙΤΑΝ Η ΕΤΙΑ ΠΟΥ ΧΑΣΑΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΣΑΣ..ΑΠΟΚΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΙ Ο ΙΑΤΡΟΣΑΣ ΤΗ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ..ΣΕ ΜΕΝΑ ΙΝΕ ΑΦΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΙΜΑ..ΕΠΙΣΙΣ ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΥ ΣΤΟΝ 3 ΜΙΝΑ ΤΙΣ ΕΝΓΙΜΟΣΙΝΙ ΘΑ ΜΕ ΡΑΠΨΙ ΚΑΙ ΘΑ ΧΡΙΑΣΤΙ ΝΑ ΙΜΕ ΣΤΟ ΚΡΙΒΑΤΙ 6 ΜΙΝΕΣ.....ΟΠΟΥΣ ΙΠΑ ΡΟΤΙΣΤΕ ΤΟΝ ΙΑΤΡΟΣΑΣ ΠΙΟ ΙΘΑΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΙΜΑ.....ΣΕ ΚΑΠΙΕΣ ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΙΝΕ ΤΟ ΤΡΑΧΙΛΟ..ΣΕ ΑΛΕΣ ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΙΝΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΒΙΟ..ΣΕ ΑΛΕΣ ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΙΝΕ Η ΜΙΤΡΑ......ΕΠΙΣΙΣ ΝΑ ΧΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΣΕ ΜΕΝΑ ΙΤΑΝ ΠΡΟΧΟΡΙΜΕΝΙ ΕΝΓΙΜΟΣΙΝΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΦΤΟ ΞΕΡΟΥΝΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΙΜΑ....ΣΕ ΜΙΚΡΟΤΕΡΕΣ ΕΝΓΙΜΟΣΙΝΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΑΝ ΚΑΤΑΛΕΒΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΙΜΑ....ΕΠΙΣΙΣ ΙΠΑΡΧΟΥ ΚΑΙ ΕΝΓΙΜΟΣΙΝΕΣ ΠΟΥ ΧΑΝΟΥΝΤΕ ΧΟΡΙΣ ΛΟΓΟ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nan kalws irthes stin parea mas!!fisika kai se katalavainoume glikia mou...mia apwleia panta ponaei...oso proxwrhmenh h mh einai mia egkimosini! :(

euxomai na meineis egkioula kai auth thn fora na exeis kai esy ena gero mwraki!!!

aisiodoksia thelw!ok? ;)

H LISTA MAS:

1.mariniw

2.maimoudaki

3.stedim

4.XELONITSA

5.ΧΡΥΣΑ82

6.PIPITSAZOUZOUNA

7.ΡΟΥΛΙΝΙ

8.τονιαχαν

9.vassiliki

10.andria

11.ABA

12.sofilate

13.mpougatsoula24

14.nikulina

15.minie

16.maraki24

17.nan

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα μαλιστα μαλιστα. Σιγουρα, ετσι ειναι, το αιτιο για την καθεμια ειναι σιγουρα διαφορετικο..

Εμενα και οι 2 γιατροι που ειχα παει μου ειπαν οτι απλα ετυχε, ηταν απλα θεμα πιθανοτητων που δεν προχωρησε η εγκυμοσυνη. Και επειση εχουμε ηδη ενα παιδακι δεν ψαχνουμε κατι ακομα. Οποτε απλα ελπιζουμε την επομενη φορα να ειμαστε πιο τυχεροι... τι να πω..

Χρυσα μηπως εκανε λαθος, μηπως μπερδευτηκε.. Κανε ενα τηλ να εισαι 100% σιγουρη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(:(

Φτάσαμε ήδη στις 17... Κ αργεί πολύ το καλοκαίρι βρε κορίτσια... Εδώ στη Θεσσαλονίκη έχει να βγάλει ήλιο από... πέρυσι (υπερβάλλω το ξέρω). Δεν κάνει καλό αυτή η καταχνιά στην ψυχολογία μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim έγραψε:

:(:(

Φτάσαμε ήδη στις 17... Κ αργεί πολύ το καλοκαίρι βρε κορίτσια... Εδώ στη Θεσσαλονίκη έχει να βγάλει ήλιο από... πέρυσι (υπερβάλλω το ξέρω). Δεν κάνει καλό αυτή η καταχνιά στην ψυχολογία μου...

........ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΒΡΕΧΙ....ΑΛΛΑ ΞΕΡΙΣ ΤΙ ΛΕΝΕ :ΚΑΝΙ ΚΡΙΟ ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΔΙΟ.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΠΟΝΙΤΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ.. ;);););) ....ΚΑΙ ΠΟΥ ΞΕΡΙΣ ΜΙΠΟΣ ΘΑΡΤΙ ΛΙΓΟ ΝΟΡΙΤΕΡΑ :whistle::whistle::whistle:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim έγραψε:

:(:(

Φτάσαμε ήδη στις 17... Κ αργεί πολύ το καλοκαίρι βρε κορίτσια... Εδώ στη Θεσσαλονίκη έχει να βγάλει ήλιο από... πέρυσι (υπερβάλλω το ξέρω). Δεν κάνει καλό αυτή η καταχνιά στην ψυχολογία μου...

kai egw Thessalonikh menw kai ontws!!!mesa sthn mouxla eimaste ALLA to prwi simera eixe ligo hlio!!!min paraponiese ;)

katalavainw pws niwtheis alla psakse na vreis na kaneis pragmata pou tha se euxarhsthsoun!asxolisou me ton eauto sou!!egw as poume arxisa diaita kai paw gimnastirio!!!

to kalokairi einai paaara poly konta!!!se 1,5 mina exoume IOUNIO!!!

to kalo pragma argei na ginei.. ;);)

nikulina esy kalitera eisai ligo vlepw e? :silly: ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αφήστε κορίτσια κ εμένα με έχει ρίξει πολύ αυτός ο καιρός..Εχθές τελικά μου ήρθε περίοδος και φαντάζομαι είναι καλό σημάδι ότι όλα πάνε καλά..Μόλις τελειώσει θα πάρω τηλ τον γιατρό να δώ τί θα μου πει..

Μαρινιώ κ εγώ ξεκίνησα να προσέχω λίγο μπας κ χάσω τα κιλά της εγκυμοσύνης..Να φύγουν τώρα....για να μπορώ να τα ξαναπάρω μετά :laugh: ;) :laugh: Μπορώ τώρα να ξεκινήσω και γυμναστήριο..Μου είχαν πεί να μου έρθει περίοδος πρώτα και μετά..

Σε ενάμιση μήνα μπαίνει το καλοκαιράκι???..Περνάει ο καιρός.. Αχ τί καλά..

Θεσσαλονίκη???Βρε κορίτσια να κανονίσουμε να βρεθούμε καμιά μέρα!!

Πολλά φιλιά σε όλες.. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...