Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟ TO KAΛΟΚΑΙΡΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ....


Recommended Posts

ΜΑΡΑΚΙ ΕΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΚΙΤΑΞΑ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΤΗΣ...ΠΡΟΧΤΕΣ ΜΟΝΙ ΤΗΣ ΙΠΕ ΠΟΣ ΙΝΕ 22ΧΡΟΝΟΝ..ΑΠΟ ΕΚΙ ΜΟΥ ΕΜΕΝΕ....ΕΓΟ ΚΙΤΑΩ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΟΤΑΝ ΚΑΠΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΙ ΚΑΠΙΟ ΠΕΡΙΕΟΡΓΟ ΟΝΟΜΑ..ΟΠΟΥ ΕΧΤΕΣ ΜΠΙΚΑ ΣΤΗ ΠΡΟΦΙΛ ΤΗΣ DIOSIA....ΚΑΙ ΕΛΙΚΡΙΝΑ ΠΡΟΤΙΜΟ DIOSIA ,,ΟΧΙ ΤΗΠΟΤΑ ΑΛΟ ΑΛΑ ΘΑ ΓΡΑΨΟ ΑΛΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΧΡΙΑΣΤΙ ΝΑ ΓΙΝΟ ΝΟΝΑ,,ΚΑΙ ΙΝΕ ΚΑΙ ΜΟΥΣΟΥΛΜΑΝΑ,ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΟ ΑΛΑ ΘΑ ΑΛΑΞΙ ΚΑΙ ΤΡΙΣΧΙΑ{ΕΤΣΙ ΓΡΑΦΕΤΕ???}..ΑΣ ΜΙΝ ΜΠΙ ΣΕ ΤΕΤΙΑ ΤΑΛΕΠΟΡΙΑ ..ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΙΝΕ DIOSIA...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΙΝΙΩ ΕΓΟ ΛΕΟ ΝΑ ΤΟ ΚΛΙΣΟΥΜΕ ΕΔΟ......

ΠΙΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΟ ,,ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΦΙΓΟ ΣΕ ΔΟΥΛΕΑ ΚΑΙ ΙΠΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΟ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

απλά Νικουλίνα μου και στα υπολοιπα κορίτσια σας ενημερώνω ότι άνοιξα άλλο ποστ, έτσι κι αλλιώς από ότι μου είπε η Χρύσα αυτό θα κλειδωθεί..Οποτε Νικουλίνα μου τα λέμε εκει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

απλά Νικουλίνα μου και στα υπολοιπα κορίτσια σας ενημερώνω ότι άνοιξα άλλο ποστ, έτσι κι αλλιώς από ότι μου είπε η Χρύσα αυτό θα κλειδωθεί..Οποτε Νικουλίνα μου τα λέμε εκει...

Δεν είναι σίγουρο καλέ!!! Απλά ζητήσαμε να κλειδωθεί... B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια,είμαι καινούργιο μέλος και χρειάζομαι την στήριξή σας...έπειτα από 2 έτη προσπαθειών και 2 αποτυχημένες σπερματεγχύσεις τον τελευταίο χρόνο αποφασίσαμε να προχωρήσουμε σε εξωσωματική από Σεπτέμβρη...η ψυχολογία μου δεν είναι καθόλου καλή έχω αρχίσει να απελπίζομαι.Εύχομαι σε όλες μας να σύμβεί επιτέλους αυτή η πολυπόθητη εγκυμοσύνη που τόσο πολύ θέλουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...