Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟ TO KAΛΟΚΑΙΡΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ....


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

tesh προσπάθησε να σκεφτείς αυτό πόσες πιθανότητες υπάρχουν να σου ξανασυμβεί το ίδιο? πολυ λίγες πιστεύω... και αν μπεις στην διαδικασία για άλλο μωράκι θα αλλάξει η ψυχολογία σου... και κάπου αν δυσκολευτείς να σκέφτεσαι αυτο που πέρασες όχι για να χάνεις το κουράγιό σου αλλά για να παίρνεις κουράγιο... για να λές αφού κατάφερα να βγώ σώα και αβλαβής απο αυτό σημαίνει ότι είμαι δυνατή και μπορω να τα καταφέρω στα δυσκολα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμένα έτσι με την πρώτη προσπάθεια ήρθανε tesh και σε όλη τη διάρκεια ούτε εμετούς ούτε ζαλάδες τίποτα δεν είχα, μόνο την 7η εβδομάδα λίγο αίμα για μια μέρα και μετά όλα πήγαιναν μια χαρά... και τώρα που το σκέφτομαι λέω μακάρι να τελείωνε την 7η εβδομάδα.... τότε δεν θα ήξερα τόσα πολλά ούτε οτι ήταν δίδυμα ούτε οτι ήταν αγοράκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δικιο εχεις αλλά το μυαλο τα σκεφτεται ολα.υγεια να εχουμε κ όλα θα γινουν...ελπίζω να μας χαρισει ολες ο Θεος ενα μωρακι να χαρουμε κι εμεις λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και βέβαια θα μας χαρίσει tesh μου... και 1 και 2 και όσα θέλεις αρκεί εσύ να είσαι καλά και να σκέφτεσαι ότι το μωράκι που θα έρθει όποτε έρθει δικαιούται να έχει μια μαμά υγιέστατη και ψυχικά και σωματικά.. ετσι δεν είναι καλή μου? απο εδώ και πέρα να επικεντρώνεις την σκέψη σου σε αυτό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tesh έγραψε:

κι εγω αυτο λεω κοριτσι μου,αφου ηταν να μου τα παρει γτ μας τυραννησε ετσι?

ισως για να καταλάβουμε πόσο δυνατές είμαστε... δεν ξέρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια! Η ώρα είναι 2:30, οπότε μάλλον σας εύχομαι την πρώτη "καλημέρα" της ημέρας!

Tesh θα συμφωνήσω με το Μαράκι, καμιά εγκυμοσύνη δεν είναι ίδια με καμία άλλη. Όταν νιώσεις έτοιμη προσπάθησε ξανά κ να θυμάσαι πως έζησες τα δύσκολα, τώρα έχεις μπροστά σου μόνο χαρές!

Εγώ έχω τις γνωστές μου αϋπνίες κ τα γνωστά τσιμπηματάκια στην καρδιά. Το πρωί θα πρέπει να πω στη μαμά μου ότι ο καρδιολόγος του μπαμπά μου δεν δίνει ελπίδες ανάκαμψης. Μου είπε ότι η καρδιά του έχει πολλαπλά προβλήματα κ δεν θα αντέξει πολύ ακόμα. Τέλος πάντων, ας μην σας ψυχοπλακώνω κ εσάς.

Αλήθεια βρε κορίτσια που είναι η Μαρινιώ? Ανυσηχώ... Μαρινιώ γράψες μας κορίτσι μου τα νέα σου... Βέβαια έχεις κ διαβάσματα τώρα, ε? Καλή σου επιτυχία!

Φιλιά σε όλες! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.........

Δήμητρα κορίτσι μου περαστικά σας και πάλι.. Μακάρι όλα να πάνε καλά!

Είπα να δώσω το παρόν πρωί πρωί γιατί Παρασκευή σήμερα όσο να πείς θα έχω δουλίτσα.!

Περιμένω πως και πως να φύγω το μεσημέρι Χαλκιδική!!! Να πάω επιτέλους να κάνω ένα μπανάκι στην θάλασσα!! :woohoo: :woohoo: :silly: :woohoo: :silly:

Νίνα πώς πήγε η δεύτερη μέρα στην δουλειά?? Φαντάζομαι λίγο καλύτερα ..Όταν ξυπνήσεις θα μας πεις τα νέα σου..

Μαράκι τί κάνεις γλυκειά μου?? Σκέφτηκες τίποτα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλημέρα κορίτσια τι κάνετε? Εγώ μόλις γύρισα από τον οδοντίατρο, έβγαλα και τον 2ο φρονημήτη και είμαι μουδιασμένη ακόμα. Δεν πόνεσα ιδιαίτερα, ελπίζω ΄΄οταν φύγει το μούδιασμα να μην πονάω.

Δήμητρα μου φρόντισε τον εαυτό σου, μην εξαντλεις από τωρα τις δυνάμεις σου. Και πήγαινε στο γιατρό να σε δει για τα φτερουγίσματα.

Χρύσα μου δεν σκέφτηκα ακόμα κάτι..Τα κορίτσια ενημερώθηκαν για ότι συνέβει με τη Μαρινιώ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γι αυτες τις αηδίες που συμβαίνουν καιρό τωρα μπαινω , διαβαζω και δεν συμμετεχω στα περισσότερα θέματα. Μεγάλο ξενερωμα. Η σπάνε πλάκα μερικοι με τον πόνο και την λαχταρα των ανθρωπων για παιδι και οικογενεια ή ειναι άρρωστα οπότε να παει να τους κοιταξει κανενας γιατρός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και σε εσάς..Πραγματικά γίνεται χαμός..Δεν το περίμενα ότι συμβαίνουν τέτοια πράγματα..Κρίμα δηλαδή γιατί εμείες ανοίγαμε την ψυχή μας τόσο καιρό..Διαβάσατε τι έγινε? Εσείς τι πιστεύετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΛΙΣΤΑΑΑΑ....?????? ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΤΗ ΝΑ ΠΩ......

ΕΜΕΝΑ Η ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΣΤΑΤΙΚΕ ΤΟΤΕ ΟΤΑΝ ΙΧΑ ΑΝΑΝΓΙ,ΚΑΙ ΑΦΤΗΝ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΦΙΓΟ ΑΠΟ ΕΚΙ {ΑΠΟ ΑΠΟΛΙΕΑ ΚΑΙ ΙΠΟΣΤΙΡΙΞΙ}ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΤΟ ΕΔΟ...ΓΙΑ ΑΦΟ ΤΗΝ ΕΥΑΡΙΣΤΟ...

ΑΠΟ ΕΚΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΔΕΝ ΘΕΛΟ ΝΑ ΠΑΡΟ ΘΕΣΙ ΓΙΑ ΑΦΤΟ...ΔΑΞΙ ΠΟΥ ΙΠΕ ΑΣΚΙΜΕΣ ΛΕΞΙΣ ,ΙΠΕ ,ΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΛΑ ΘΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΙΣΑΝ ΠΟΛΙ.ΑΛΕΣ ΟΜΟΣ ΣΙΜΦΟΥΝΟΥΣΑΝΕ ΜΑΖΙΤΗΣ....ΙΝΕ ΑΠΛΙΘΙΑ ΠΟΣ ΕΓΡΑΦΕ ΠΟΛΑ ΠΟΣΤ,ΑΛΑ ΑΝ ΚΑΠΙΑ ΔΕΝ ΣΙΜΦΟΥΝΟΥΣΕ ΜΕ ΑΦΤΟ ,ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΜΑΛΙΣΤΑ ΝΑ ΜΙΝ ΤΗΝ ΑΠΑΝΔΟΥΣΕ....ΚΑΙ ΕΓΟ ΤΗΝ ΑΠΑΝΔΙΣΑ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΕ ΚΑΠΙΟ ΑΛΟ ΠΟΣΤ...

ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟ....ΕΓΟ ΠΑΝΔΑ ΓΡΑΦΟ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΝΙΟΘΟ.....ΕΠΙΤΑ ΕΛΠΙΖΟ ΠΟΣ ΚΑΠΙΑ ΣΤΙΓΜΙ ΘΑ ΓΡΟΝΙΡΣΤΟΥΜΕ ΠΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΙΜΑ,ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΟ ΨΕΜΑΤΑ????ΔΕΝ ΘΑ ΙΝΕ ΤΟΤΕ ΧΙΡΟΤΕΡΑ?????

ΑΦΤΗΝ ΙΝΕ Η ΓΝΟΜΙ ΜΟΥ..ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΑΝ ΣΙΝΦΟΥΝΙΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ......

ΜΙΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΜΟΣ ΠΟΣ Η ΜΑΡΙΝΙΩ ΓΡΑΦΙ ΠΟΣ ΙΝΕ 22 ΧΡΟΝΟΝ....ΣΤΑ 22 ΣΚΕΦΤΕΣΕ ΠΟΣ ΟΛΑ ΙΝΕ ΡΟΔΙΝΑ....ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΕΓΑΛΟΣΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΙ ΠΟΣ ΔΕΝ ΙΝΕ ΕΤΣΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Νικουλίνα μου...Εγώ πριν γίνουν όλα αυτά κάποια κοπέλα μου είχε αναφέρει ότι κάτι περίεργο συνέβει με την Μαρινιώ κι εγώ είπα πως δεν πρόσεξα κάτι τέτοιο. Κι αφού είναι μόνο 22 γιατι στο προφιλ έγραφε ότι γεννηθηκε το 1977?

Τι να πω? Σίγουρα μέσα από το ιντερνετ δεν μπορούμε να ξέρουμε τι γίνεται...Και γιατί να κάνει τόσες δημοσιεύσεις, και τόσες πολλές εγκυμοσύνες και αποβολές...Πραγματικά τα έχασα από χτες...Η καθεμιά βγάζει τα δικά της συμπεράσματα.Το θέμα είναι τι κάνουμε με το ποστ μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΙΟ ΑΛΟ ΠΟΣΤ ,ΕΓΟ ΙΜΕ ΜΕΣΑ,,ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΙΣΤΑ...ΠΟΛΕΣ ΑΠΟ ΘΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΙΝΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ,ΔΕΝ ΜΠΕΝΟΥΝ ΠΙΑ ΕΔΟ...ΕΓΟ ΠΡΟΤΙΝΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΛΙ ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΟΡΟΣ ΠΟΥ ΑΦΤΕΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝΤΕ ΜΕΣΑ ΝΑ ΜΠΕΝΟΥ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΑ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΣ ΠΑΙ,Η ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΙΝΑ..ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΤΗ ΛΕΤΕ????ΑΑΑΑ ΚΑΙ ΚΑΦΕ ΜΙΑ ΝΑ ΓΡΑΦΤΙ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΜΟΝΙ ΤΗΣ....ΕΓΟ ΤΟΡΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΒΟ ΔΕΝ ΜΠΕΝΟ ΤΟΣΟ ΣΙΧΝΑ,Η ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΟΠΟΥΣ ΕΜΠΕΝΑ.....ΟΣΟ ΙΜΕ ΣΠΙΤΙ ΚΑΝΟ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΦΑΓΙΤΟ ,,ΚΑΙ ΑΠΟ 11 Η 12 Η ΩΡΑ ΠΟΣΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΝΟ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικουλινα μου προφανώς αρκετά κορίτσια δεν έγραφαν στο πόστ μας εξαιτίας αυτού του γεγονότος. Σκεφτήκαμε ένα όνομα με τη Χρύσα, αν συμφωνείτε κι εσείς θα το αλλάξουμε..Κι εννοείται πως έχουμε και τις δουλειές μας δεν μπορούμε να είμαστε όλη μέρα μέσα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Για πες εμένα που θηλάζω και ακόμα δεν έχω σωθεί . Έχω δοκιμάσει τα ΠΑΝΤΑ μέχρι και μητρικό γάλα 
    • Είμαι για Πέμπτη αλλά από την Κυριακή μέχρι σήμερα κάνω τεστ και βγαίνουν αχνές γραμμές άρα θετικό. Μακάρι η χοριακή να μην τα διαψεύσει.
    • Κορίτσι μου εμένα ο άντρας μου δεν έχει ασφαλιστική ικανότητα οπότε ρώτησα στο κέντρο και μου είπαν ότι αν δεν έχει ο σύζυγός τότε μόνο η δική μου φτάνει!! Δεν ξέρω στην πράξη τι γίνεται αλλά εμένα έτσι μου είπαν από το κέντρο!! Αν ρωτήσεις θα σε κατατοπισουν σίγουρα στο κέντρο!!
    • Κοριτσια μου επισης να σας πω οτι πηρα τηλ σμρ στο νοσοκομειο Ελενα γτ μου προτεινε μια ξαδερφη μου οτι κανουν δωρεαν σεμιναρια θηλασμου και ηθελα να ρωτησω. μου ειπε οτι αξιζει τον κοπο και μας δειχνουν αρκετα χρησιμα πραγματα... εν τελει μου ειπαν να τους καλεσω γυρω στις 32 εβδομαδες αλλα δεδομενου οτι εχω διδυμα μου ειπαν και νωριτερα να παρω δεν υπαρχει προβλημα.. η κοπελα που σας λεω θηλασε και τα 2 παιδια της και θηλαζει ακομα αραια και που... οποια γνωριζει κτ επιπλεον ας δωσει καμια πληροφορια... ❤️
    • Αχ ναι κρισιμος μηνας κι αυτος!! λογω της β επιπεδου... Ευχαριστούμε Λευκή μου για τις ευχες!!! 🥰❤️ να ειμαστε ολοι καλα και με το καλο να ερθουν τα ζουζουνια μας!!! 🙏👶🤰 ωραια που θα κανετε και τα πρωτα ψωνια σας!!! ετσι να μπαινουμε σε mood σιγα σιγα!!! κι εγω αρχισα να χαζευω κανενα παιδικο δωματιο ετσι να παρω καμια ιδεα γτ πρεπει να το βαψουμε πριν ερθουν οι μικρες.. και ιδανικα πριν πεσει πολυ η θερμοκρασια για να στεγνωσει πιο αμεσα... ασε με την τουαλετα ενα δραμα... απορω τι θα γινει τους τελευταιους μηνες.. νομιζω οτι εκει θα τη βγαζω ολη την ωρα γτ πινω και αρκετο νερο μεσα στη μερα...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...