Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟ TO KAΛΟΚΑΙΡΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ....


Recommended Posts

stedim σε ευχαριστώ και εσένα πολύ και εύχομαι ο μπαμπάς σου να γίνει σύντομα καλά και να χαρεί όντας γερός και δυνατός το εγγονάκι που κάποια στιγμή θα του χαρίσεις :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

DIOSA εχουμε περασει ακριβώς τα ίδια...μονο που εγώ ειχα κοριτσάκια,επίσης μονοχωριακα - διαμνιακά,ημουν συνεχεια μεσα στο νοσοκομειο, γεννησα φυσιολογικα 24+1 για τη ακριβεια, το ενα μωρο μου πεθανε αμεσως και το αλλο μια μερα μετά.

πως το αντιμετωπισανε το συνδρομο υποκλοπής?εκανες παρακεντησεις για το επιπλεον υγρο?τι σου ειπανε?σου μιλησαν για την επέμβαση στην Αγγλία?σορι που στα θυμιζω αλλα κι εγώ τοσους μηνες δεν το ξεχναω λεπτο.το μυαλο μου ειναι συνεχως στα μικρά μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina μου όντως έχεις πολύ δίκιο... και καλά και κάνετε και συζητάτε και άλλα πράγματα γιατί πολύ απλά η ζωή συνεχίζεται και με τις χαρές και με τις λύπες της και πρέπει να απασχολούμε και το μυαλό μας με κάτι άλλο γιατί αλλίως δεν μας βλέπω καλά :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΙΜΙΤΡΑ ΕΓΟ ΤΗ ΝΑ ΠΩΩΩΩΩΩ...ΙΜΕ 35 ΧΡΟΝΟΝ....ΑΧ ΝΑ ΙΜΟΥΝ 22 ΤΟΡΑ!!!!!!

ΧΕΡΟΥΜΕ ΠΟΥ Ο ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ ΙΝΕ ΚΑΛΙΤΕΡΑ....ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΙΡΑΖΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΒΙΣ...ΞΕΚΟΥΡΑΣΕΣΕ...ΘΑ ΕΡΘΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΑ....ΙΔΕΣ ΠΟΣ ΣΕ ΜΕΝΑ ΙΡΤΕ...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΠΟΝΑΝΕ ΟΛΑ...ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΘΑ ΝΙΧΙΑ....ΑΦΙΣΤΕ ΠΟΥ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΙΧΑ ΦΙΑΞ ΘΑ ΝΙΑΧΙ,ΚΑΙ ΕΧΤΕΣ ΔΕΝ ΙΧΕ ΜΕΝΙ ΤΙΠΟΤΑ..ΚΑΙ ΜΟΥ ΘΑ ΙΣΕ ΦΙΑΞΙ ΤΟΣΟ ΟΡΕΕΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

nikoulina και maraki σας ευχριστώ και τις 2 πολύ πιστέψτε με βοηθάει πολύ να το συζητάς με άτομα που σε καταλαβαίνουν... σήμερα και μόνο που βρήκα το κουράγιο να τα γράψω εδώ νιώθω για πρώτη φορά οτί είπα τι μου συνέβη και πραγματικά κάποιος με κατάλαβε... Σας ευχαριστώ πολύ.

Πολύ γρήγορα καλό μου κορίτσι να ξαναμείνεις έγκυος κι όλα θα πάνε περίφημα αυτή τη φορά!!!!! Καλή δύναμη!!!!!!!!!!

Να μιλάς εδώ……….. η καλύτερη ψυχανάλυση είναι το Mammy και τα κορίτσια του!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

diosa, πολύ ενθαρρυντικό το τικεράκι που έβαλες! Τώρα το πρόσεξα κ είμαι πλέον σίγουρη ότι όλα θα σου πάνε υπέροχα από εδώ κ πέρα! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Νικουλίνα μου άνοιξες την όρεξη!! :silly:

DIOSA μην μας ευχαριστείς..Κι εγώ μετά την αποβολή πέρασε καιρός να γράψω και μετά όταν βρήκα κοπέλες που έζησαν την ίδια απώλεια ένιωσα καλύτερα που το συζητούσα..

PIPITSAZOUZOUNA διάβασα ότι θα κανεις αρκετές εξετάσεις, σου εύχομαι κουράγιο και να πάνε όλα καλά! ;)

Μαρινιώ μου ρίξτο στο διάβασμα, άντε να πετύχουμε και κανένα καλό βαθμό :laugh:

Σ' ευχαριστώ πολύ Μαράκι μου!!!!!!!!!!!!! Να είσαι καλά!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια..

Τι έγινε όλες εδώ???

DIOSA καλωσήρθες στην παρεούλα μας.. Καλά έκανες και το έβγαλες από μέσα σου....Κ εμένα με έχει βοηθήσει πολύ η συζήτηση με τα κορίτσια εδώ.. Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά από εδώ και πέρα!

Μαρινιώ κ εγώ πάντως θα συμφωνήσω με την Pipitsazouzouna, πιστεύω ότι θα έπρεπε ο γιατρός σου να σε δει αμέσως, 15 μέρες είναι πολλές! Θα μπορούσε να κάνει έναν απλό υπέρηχο.. Anyway εσύ τον ξέρεις κ γι αυτό τον εμπιστεύεσαι..

Νικουλίνα ξύπνησες???? Χαχαχα Καλό κουράγιο και για σήμερα.. Κάθε αρχή και δύσκολη!!! Θα περάσει κ αυτό..

Δήμητρα χαίρομαι πολύ που είναι καλύτερα ο πατέρας σου..

(Καλά μέχρι να γράψω το μήνυμα στα μουλωχτά βλέπω πάλι πόσες απαντήσεις!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

maraki24 έγραψε:

Σ' ευχαριστώ πολύ Μαράκι μου!!!!!!!!!!!!! Να είσαι καλά!!!!!!!!!!!!![/quote:336d207x]

Καλό κουράγιο και καλά αποτελέσματα να έχεις!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΑ ΜΟΥ ...ΚΑΝΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ...ΑΛΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΙΝΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΕΝΟ ΣΤΟ ΠΙΡΑΣΜΟ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΖΟ ΘΑ ΦΑΓΙΤΑ....ΑΛΙΟΣ ΑΛΙΜΟΝΟ ΣΕ ΜΕΝΑ,,ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΘΑ ΙΧΑ ΒΑΛΙ ΠΑΛΙ...ΕΧΤΕΣ ΕΦΑΓΑ ΕΝΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ..ΣΚΕΤΟ!!!!!...ΣΙΜΟΔΙΑ ΛΕΜΟΝΙΟΥ....ΧΑΧΑΧΑ..ΑΦΟΥ ΟΛΙ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝΕ ..ΤΡΟΣ ΚΑΛΕ ΤΡΟΣ...ΑΛΑ ΕΓΟ ΒΡΑΧΟΣ..ΤΙΠΟΤΑ....ΤΟΥΣ ΒΓΕΝΟ ΚΑΙ ΕΙΚΟΝΟΜΙΚΙ...ΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑ ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΙΜΑΣΤΕ ΠΟΣ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ ΠΟΣ ΕΓΟ ΔΕΝ ΠΙΟ ΝΕΡΟ ΣΚΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ.......ΕΕΕΕΕΕ ΕΧΤΕΣ ΙΠΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΝΕΡΟ...ΔΕΝ ΤΡΩΟ ΑΛΑ ΠΙΝΟ ΝΕΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΠΠΠΠΠΠΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΙΙΙΙΙ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ tesh μου δεν θυμίζεις τίποτα γιατί πολύ απλά δεν τα ξέχασα... στη δική μου περίπτωση αν και ήταν πολύ αργά για να κάνουμε οτιδήποτε... μου είπαν και για Αγγλία και για αμνιοπαρακέντηση...

Αλλά δυστυχώς δεν γινόταν τίποτα εμένα αρχίσε μεγάλωσε οι κοιλιά μου πολύ απότομα.. να φανταστείς σε 12 μέρες είχε γίνει διπλή... και είχε αρχίσει να με πονάει κάτω απο το στήθος πολύ έντονα 10 μέρες πριν μπω στο νοσοκομείο σε εκείνο το διάστημα πήγα 3 φορές στο νοσοκομείο και 2 φορές στην γιατρό μου λέγοντας σε όλους οτι ΠΟΝΑΩ!!! και τι μου λέγανε?

σε κλωτσάνε τα μωρά!!!!! μα έλεγα στο ίδιο σημείο συνέχεια και τόοσο ψηλά είναι δυνατόν? και μου λέγανε οτι επειδή είναι τα πρώτα μου είμαι τόσο αγχωμένη και μεγαλοποιώ τα πράγματα.. και κάθε φορά μου έλεγαν οτι όλα είναι μια χαρά...κι όμως όλα δεν ήταν μια χαρά... ο λόγος που πονούσα ήταν οτι ο σάκος του ενός μωρού είχε 4 φορές παραπάνω υγρό απο ότι έπρεπε και είχε πρηστεί τόσο πολύ που πίεζε το συκώτι μου και το αδερφάκι του που δεν μπορούσε να παράγει αμνιακό υγρό...

αφού απο την πολύ πίεση που έφαγε το καημένο άρχισε να χάνει το υγρό και έτσι μου κάνανε εισαγωγή στο νοσοκομείο της Ξάνθης (απο όπου και είμαι) και πάλι δεν κατάλαβαν τίποτα μου κάνανε υπέρηχους και έλεγαν οτι όλα είναι καλά και μάλλον απο κάπου έχει μια τρυπούλα και χάνει υγρά... έμεινα 1 βράδυ εκεί και την επόμενη 28/04 με στείλανε στο Πανεπιστημιακό της Αλεξανδρούπολης γιατι δεν μπορούσαν να βρουν τι έχω...

Μόνο στην Αλεξανδρούπολη κατάλαβαν τι συμβαίνει και ότι τα μωρά ήταν σε 2 σάκους και όχι σε έναν όπως νόμιζαν οι γιατροί μου στην Ξάνθη και θεωρούσαν οτι το υγρό είναι αρκετό για τα μωρά αλλά δεν ήξεραν οτι όλο αυτο υγρό ήταν στο ένα μωρό και όχι και στα 2.Για την Αγγλία μου είπαν οτι μπορούσα να πάω αν το είχαν πάρει χαμπάρι 2 εβδομάδες νωρίτερα και ότι τώρα μπορούσε να σπάσει ο σάκος αναπάσα στιγμή τόσο τεντομένο που ήταν και δεν μου το πρότειναν γιατί θα κινδύνευα να πάθω ρήξη μήτρας ακόμα και να κινδυνέυσω και εγώ αν π.χ. το πάθαινα στο αεροπλάνο... και έτσι περιμέναμε μέχρι τις 3/5/2010 που θα μου έπερναν υγρό αν και είπαν οτι και αυτό ήταν πολύ επικίνδυνο λόγω υπερβολικού υγρού,αλλά δεν πρόλαβαν γιατί έσπασαν τα νερά και με έπιασαν οι πόνοι και με πήραν για να γεννήσω αλλά είχε σταματήσει η καρδιά του μωρού που έτρωγε την πίεση και είχε μείνει σε τέτοια θέση που δεν μπορούσε να βγεί με φ.τ. και έτσι αναγκάστηκαν να μου κάνουν καισαρική και να βγάλουν και το άλλο αγοράκι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA και Χρύσα82 όντως εδώ μέσα είναι καλύτερα και απο ψυχολόγο!!! χεχε και είναι και τζάμπα :P

stedim λες για το τικεράκι που μετράει το το πότε θα ξαναπροσπαθήσουμε ε?

ε λοιπόν μακάρι να μπορούσα να προσπαθήσω και αύριο, το μόνο θετικό απο όλο αυτό είναι οτι δεν με πτόησε καθόλου... αλλά με έκανε να θέλω να ξαναμείνω έγκυος 1000 φορές περισσότερο απο πρίν... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

PIPITSAZOUZOUNA και Χρύσα82 όντως εδώ μέσα είναι καλύτερα και απο ψυχολόγο!!! χεχε και είναι και τζάμπα :P

stedim λες για το τικεράκι που μετράει το το πότε θα ξαναπροσπαθήσουμε ε?

ε λοιπόν μακάρι να μπορούσα να προσπαθήσω και αύριο, το μόνο θετικό απο όλο αυτό είναι οτι δεν με πτόησε καθόλου... αλλά με έκανε να θέλω να ξαναμείνω έγκυος 1000 φορές περισσότερο απο πρίν... :)

BRAVO DIOSA....BRAVOOOOO....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο σε όλες μας nikulinaki γιατί αυτό που είδα εδώ μέσα είναι ότι παρά τα όσα έχει περάσει η καθε κοπέλα έχει θέληση και κουράγιο να κάνει ένα παιδάκι.. και αυτό είναι πολύ μεγάλη υπόθεση και μου δίνει κουράγιο... Για να καταλάβεις ο άνδρας μου μου λέει ότι αν είχε περάσει επί 10 μέρες όσα πέρασα εγώ και οτι θα έπρεπε να κάνει ξανα καισαρική για να αποκτήσει ένα παιδάκι θα το σκεφτόταν πολύ σοβαρά να μην το κάνει... και οτι με θαυμάζει που θέλω να ξαναμείνω έγκυος :laugh: (Άνδρεες) και εγώ του λέω ευτυχώς που δεν είσαι εσύ αυτός που πρέπει να μας κάνει παιδί γιατί καήκαμε!!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΧΡΙΣΑ ΜΟΥ ...ΚΑΝΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ...ΑΛΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΙΝΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΕΝΟ ΣΤΟ ΠΙΡΑΣΜΟ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΖΟ ΘΑ ΦΑΓΙΤΑ....ΑΛΙΟΣ ΑΛΙΜΟΝΟ ΣΕ ΜΕΝΑ,,ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΘΑ ΙΧΑ ΒΑΛΙ ΠΑΛΙ...ΕΧΤΕΣ ΕΦΑΓΑ ΕΝΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ..ΣΚΕΤΟ!!!!!...ΣΙΜΟΔΙΑ ΛΕΜΟΝΙΟΥ....ΧΑΧΑΧΑ..ΑΦΟΥ ΟΛΙ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝΕ ..ΤΡΟΣ ΚΑΛΕ ΤΡΟΣ...ΑΛΑ ΕΓΟ ΒΡΑΧΟΣ..ΤΙΠΟΤΑ....ΤΟΥΣ ΒΓΕΝΟ ΚΑΙ ΕΙΚΟΝΟΜΙΚΙ...ΧΑΧΑΧΑ

Kαλή δουλίτσα...

Κ εγώ όταν δούλευα σε fast food δεν είχα δοκιμάσει τίποτα!!!!!!!!!!! 1,5 μήνα και είχα φάει 2 σουβλάκια κοτόπουλου !

(Ήμουν σε φάση δίαιτας όμως :(;);) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Μπράβο σε όλες μας nikulinaki γιατί αυτό που είδα εδώ μέσα είναι ότι παρά τα όσα έχει περάσει η καθε κοπέλα έχει θέληση και κουράγιο να κάνει ένα παιδάκι.. και αυτό είναι πολύ μεγάλη υπόθεση και μου δίνει κουράγιο... Για να καταλάβεις ο άνδρας μου μου λέει ότι αν είχε περάσει επί 10 μέρες όσα πέρασα εγώ και οτι θα έπρεπε να κάνει ξανα καισαρική για να αποκτήσει ένα παιδάκι θα το σκεφτόταν πολύ σοβαρά να μην το κάνει... και οτι με θαυμάζει που θέλω να ξαναμείνω έγκυος :laugh: (Άνδρεες) και εγώ του λέω ευτυχώς που δεν είσαι εσύ αυτός που πρέπει να μας κάνει παιδί γιατί καήκαμε!!!! :laugh: :laugh:

Έτσι είναι κουκλίτσα μου, παίρνουμε κουράγιο η μία απο την άλλη!!

Όλοι οι άνδρες τα ίδια λένε?? :blink: και ο δικός μου τα ίδια έλεγε...

(Μετά απο τέτοια ταλαιπωρία και στεναχώρια θέλεις να κάνουμε παιδί?? Εγώ φοβάμαι) Πέρασε ο καιρός και τώρα δεν κρατιέται ο κύριος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA τι πέρασες και εσύ κοπέλα μου..Και μπράβο σου που δεν τα βάζεις κάτω..Να σου πω την αλήθεια εγώ είχα περάσει μια φάση που από το φοβο μου μην ξαναπάθω το ίδιο δεν ήθελα να κάνω άλλο μωρό, αλλά όσο περνάει ο καιρός γίνομαι πιο δυνατή και ακόμα περισσότερο αποφασισμένη!!Άλήθεια ποιο είναι το όνομα σου?

Νικουλίνα μου καλή δουλίτσα!!!Και εννοείται πως δεν σε βαριόμαστε!!

Χρύσα μου τι κάνεις? εγώ ήρθα στο σπίτι και κάνω δουλίτσες του σχολείου αλλά νιώθω τόσο κουρασμένη αυτές τις μέρες!! Έχω και εγχείρηση πάλι αύριο το φρονιμήτη...τι με περιμένει και πάλι!!!

Μαρινιώ μου ελπίζω να είσαι καλά.

Tesh μου τι κάνεις? Κι εσύ θα αρχίσεις προσπάθειες?

Δήμητρα μου να θυμάσαι ότι δεν πρέπει να χάνεις το κουράγιο σου και να είσαι δυνατή...Και μην ξεχνάς ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ για να μοιραζόμαστε και τις χαρές και τις στεναχωριες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να σου πω κοριτσι μου σαν να ξαναζω τον εφιαλτη...ουτε σε μενα το καταλαβαν αμέσως. ειχα κι εγω πονο κατω απο το στηθος κ σε ολη την κοιλια.σαν να πετρωνε ολοκληρη ομως κ μπερδευτηκαν οι γιατροι κ νομιζαν εχω συσπασεις,ενω δεν ειχα. ηταν το επιπλεον υγρο. Δυστηχως για μενα εμενα μου προτειναν να παω αγγλια κ αρνηθηκα κ προχωρησαμε σε παρακεντησεις...(παντα θα με τρωει το αν)η πρωτη πετυχημενη με εξαγωγη 2 λιτρων περιπου επιπλεον υγρου,μετα απο 1 μηνα ακολουθει η δευτερη - αποτυχημενη. Μου σπασαν τα νερα κ 1 βδομαδα μετα γεννησα υπο αθλιες συνθηκες,με πολύ πονο...κ αποτελεσμα... να φυγω απο κει μονη κ αδεια.

ειμαι σιγουρη οτι ξερουν ποσο πολυ ταγαπαμε..φιλια κ οτι χρειαστεις ειμαι εδω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι το όνομα μου είναι Γιελήζ είμαι μουσουλμάνα και είμαι από Ξάνθη

Αν σας φαίνεται δύσκολο το όνομα μπορείτε να χρησιμοποιείτε το DIOSA.. Δεν έχω πρόβλημα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι 24 μας ειπαν οτι μπορουμε να προσπαθησουμε ξανα...αλλά ωρες ωρες δεν ξερω αν το θελω πραγματικά. φοβαμαι παρα πολυ,τα εζησα ολα χαλια κ νομιζω παλι ετσι θα ειναι. δυσκολη εγκυμοσυνη με πολλους εμετους,αιμμοραγιες,αποκολλησεις,κολικους νεφρου κ τελος το συνδρομο...νομιζω οτι θαναι παλι ετσι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tesh μου μην βασανίζεις τον ευατό σου με το αν για την Αγγλια... κάπου διάβασα ότι και μετα την επέμβαση με το laser οι πιθανότητες να πάνε όλα καλά είναι πολύ λίγες... γιαυτό προσπάθησε να επικεντρωθείς στο καινούριο μωράκι που θα έρθει.. πιστεψέ με βοηθάει πολύ. αλήθεια πότε σου είπαν να ξαναπροσπαθήσεις?

αν ξέρεις αγγλικά δες αυτη τη σελίδα http://fetus.ucsfmedicalcenter.org/twin/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TESH μην το βάζεις κάτω..Καθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική. Ειχες μείνει έγκυος διδυμάκια φυσιολογικά ή με εξωσωματική?

Πάντα θα έχουμε το φόβο μέσα μας αλλά το χρωστάμε στον εαυτό μας να ξαναπροσπαθησουμε και να πεισμώσουμε ότι όλα θα πάνε καλά.

Γιελήζ..παράξενο όνομα..Αν το ξεχνάω συγχώρα με θα χρησιμοποιώ το DIOSA!!! :laugh:

Ωραία η Ξάνθη πάντως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...