Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟ TO KAΛΟΚΑΙΡΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ....


Recommended Posts

persia signwmh se evala twra!kai genika egrapsa kai tis egkyoules mas pou eixan thetikh xoriakh...egw distixws den eixa opote me evgala...

H LISTA MAS:

1.mariniw-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ

2.maimoudaki

3.stedim

4.XELONITSA

5.ΧΡΥΣΑ82-(ΑΥΓΟΥΣΤΟ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ)

6.PIPITSAZOUZOUNA

7.ΡΟΥΛΙΝΙ

8.τονιαχαν

9.vassiliki

10.andria

11.AnnaT

12.sofilate

13.nikulina-(ΙΟΥΝΙΟΣ)

14.maraki24-ΟΚΤΩΜΒΡΙΟ

15.nan

16.Elenakos-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ

17.persia

18.rose25

19.ΕΦΗΚΑΤΕΡΙΝΑ

20.ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ-ΙΟΥΛΙΟ

21.nemi

22.ZAXARENIA

EGKYOYLES APO THN LISTA:

1.mpougatsoula24

2.minie

krima re koritsia...krima,.,...kai hmoun toso xaroumenh!!! :(:(:(:(

den antexw na vlepw kai na thimamai posh xara eixa xthes kai simera mexri na akousw ton mikroviologo na mas leei ''arnhtikh'' kai na exoume pagwsei kai oi 2! :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μαρινιω μη στεναχωριεσαι... ολα θα γινουν εμεις να ειμαστε καλα και ολα τα αλλα ερχονται...

βουρ τον επομενο μηνα!!!!!! καντε σεξ πολυ σεξ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maimoudaki έγραψε:

μαρινιω μη στεναχωριεσαι... ολα θα γινουν εμεις να ειμαστε καλα και ολα τα αλλα ερχονται...

βουρ τον επομενο μηνα!!!!!! καντε σεξ πολυ σεξ!!!

ax maimoudaki se euxaristw pou eisai dipla mou! :kiss: :silly:

ax ksereis perasa toso xalia psixologika me olo auto...alla katalava ena!POTE KSANA MA POTEEEEEEEE TEST!!!TELOOOS!!!APATH!!!!!!!!! :angry::angry:

ME KATALAVAINEIS GIATI KAI ESY TO EXEIS PATHEI...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε ασε πολυ αθλιο συναισθημα... και να μην το ξανανιωσεις ποτε.....

δεν πειραζει αυτη η περιοδος θα ειναι και η τελευταια σου για καποιους μηνες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maimoudaki έγραψε:

ασε ασε πολυ αθλιο συναισθημα... και να μην το ξανανιωσεις ποτε.....

δεν πειραζει αυτη η περιοδος θα ειναι και η τελευταια σου για καποιους μηνες!!

EINAI SIGOYRO PWS DEN THA TO KSANANIWSW GIATI DEN THA KSANAKANW TEST!!! :angry:

SE EYXARISTW POLU!PRAGMATIKA!!!

KALHNYXTAAAA GLYKIA MOU!!!MESA APO THN PSYXH MOU SE EYXARISTW POU HSOUN DIIPLA MOU TWRA POU DEN EIMAI KALA...!

FILIA POLLA!!!NA XERESE TO AGGELOUDAKI SOU KAI ME TO KALOO NA MAS PEIS TA EYXARISTA!KAI OXI TEST ETSI???????????KATEYTHEIAN GIA XORIAKH! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΙΩ?????????????????????????????????????ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΙΣΕ Ο ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΟΥ ΙΝΕ???????ΤΗ ΣΟΥ ΙΠΕ?????

ΟΜΟΣ ΛΙΠΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ ...ΝΙΟΘΟ ΤΗΝ ΑΝΑΓΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΙΤΙΣΟ ΣΙΓΝΟΜΙ,ΠΟΥ ΣΕ ΕΒΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΙΣ ΑΦΤΗΝ ΤΗΝ ΣΤΙΝΑΦΟΡΙΑ.ΚΑΙ ΕΓΟ ΕΠΕΜΕΝΑ ΝΑ ΚΑΝΙΣ ΤΟ ΤΕΣΤ...ΛΙΠΑΜΕ ΠΟΛΙ....

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΙΗ ΟΡΑ ΙΝΕ 3 ΑΚΡΙΒΟΣ...ΓΙΡΙΣΑ 2,30 ΣΠΙΤΙ...ΠΟΛΙ ΔΟΥΛΕΑ ,ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ ΔΟΥΛΕΑ....9 ΟΡΕΣ ΔΕΝ ΕΚΑΤΣΑ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΑΦΤΗΝ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΙ ΔΕΝ ΝΙΟΘΟ ΘΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ....ΤΑ ΛΕΟ ΣΕ ΣΑΣ ,ΑΝ ΤΟ ΛΕΟ ΣΤΟΝ ΚΟΣΤΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΙΙ ΝΑ ΜΙΝ ΠΑΟ ΞΑΝΑ.....

ΜΟΛΙΣ ΓΙΡΙΣΑ ΜΠΙΚΑ ΕΔΟ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΝΕΕΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΝΙΩ...ΑΝ ΙΞΕΡΑ ΠΟΣ ΔΕΝ ΙΝΕ ΚΑΛΑ ΘΑ ΝΕΕΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΜΠΕΝΑ....

ΟΝΙΡΑ ΓΛΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.....ΚΑΙ ΜΑΡΙΝΙΩ ΝΑ ΙΣΕ ΔΙΝΑΤΙ ,ΝΑ ΜΙΝ ΘΟ ΒΑΖΙΣ ΚΑΤΟ,,ΘΑ ΕΡΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΡΑΚΙ ΓΡΙΓΟΡΑ....ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια..

Μαρινιώ μου λυπάμαι πάρα πολύ.. :( Τι να πω δεν ξέρω.. Μου φαίνεται πολύ περίεργο .. :blink: Εμένα τότε ούτε λόγος για χοριακή αφού και τα δύο τα τεστ έδειξαν θετικό ήταν σίγουρος ο γιατρός..

Να είναι λάθος η χοριακή δεν παίζει ε??

Να μην στεναχωριέσαι όμως, πάμε παρακάτω και σύντομα θα έχεις την θετική χοριακή σου (για τεστ ούτε λόγος!). Να πας στον γιατρό σου τώρα να δεις τι γίνεται..

Νικουλίνα μου κουράστηκες ε? Πρώτη μέρα ήταν θα συνηθίσεις… Αρκεί να μην κουράζεσαι τόσο πολύ όταν ξεκινήσεις τις προσπάθειες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου...

Μαρινιώ μου λυπάμαι πάρα πολύ ειλικρινά. Δεν το περίμενα..Καλά και η περίοδος? Τόσες μέρες?

Μην απογοητεύεσαι γλυκιά μου..Την επόμενη φορά..Εγώ πριν μείνω έγκυος το Σεπτέμβρη που κράτησε 22 εβδομάδες, τον Ιούνιο είχα καθυστέρηση και ήταν αχνά θετικό, έκανα χοριακή και ήταν αρνητικη. Οταν μου ήρθε περίοδος ειχα πολύ αίμα και μου είπε ο γιατρός ότι προφανώς ήμουν και απέβαλα αμεσως, μου έκανε και απόξυση μάλιστα. Δεν ξέρω αν ήταν αλήθεια βέβαια..

Μίλησες με το γιατρό σου? Ϊσως αν πήγαινες να σε δει...

Εμείς εδώ είμαστε και μην το βάζεις κάτω. Είσαι δυνατή!!

Σου στέλνω όλη μου την αγάπη.

νικουλίνα μου καλή ξεκούρασση, είναι η πρώτη μέρα..μεχρι να συνηθίσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.....

ΕΓΟ ΤΟΡΑ ΞΙΠΝΙΣΑ.....ΑΛΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΜΕ ΠΙΡΕ ΥΠΝΟΣ 5 Η ΩΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ...ΜΕΤΑ ΞΙΠΝΙΣΑ 7 ΠΟΥ ΕΦΙΓΕ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑ ΚΙΜΙΤΙΚΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΡΑ....ΤΟ ΠΡΟΙ ΠΟΝΟΥΣΑ ΠΑΝΔΟΥ ..ΤΟΡΑ ΙΝΕ ΚΑΛΙΤΕΡΑ.....ΝΟΜΙΖΟ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΙΜΕ ΚΑΛΑ.....

ΓΙΑ ΠΡΟΤΙ ΜΕΡΑ ,ΠΙΓΑ ΚΑΛΑ,ΝΟΜΙΖΟ ΕΓΟ...ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΙΠΕ ΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟ ΝΑ ΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΧΙΜΟΝΑ ΝΑ ΔΙΟΞΙ ΤΗΝ ΑΛΙ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΚΡΑΤΙΣΙ ΕΜΕΝΑ..ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ ΠΙΑΝΟΥ ΘΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ{ΕΤΣΙ ΛΕΙ}ΕΧΤΕΣ ΙΜΟΥ ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΣ..ΚΑΙ ΠΙΑΤΑ ΕΠΛΙΝΑ ,ΚΑΙ ΓΙΡΟΣ ΤΙΛΙΞΑ ,ΚΑΙ ΣΕΡΒΙΤΟΡΑ ΙΜΟΥΝΑ,,ΘΑ ΠΑΝΔΑ ΣΑΣ ΛΕΟ..ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ ΜΙΛΟΥΣΑ ΜΕ ΠΕΛΑΤΗΣ ,ΞΕΡΕΤΕ "ΑΝ ΤΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΟ.ΚΑΙ ΚΑΛΙΣΑΣ ΟΡΕΞΙ "ΚΑΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΘΙ ΤΕΤΙΑ ΕΛΕΓΑ ...ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟΟΟΟΟ ΝΑ!....ΑΦΤΑ ΤΟΥΝ ΑΡΕΣΑΝ...ΟΤΑΝ ΟΜΟΣ ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΘΕΛΙ ΝΑ ΔΙΟΞΙ ΤΗΝ ΑΛΙ ΚΟΠΕΛΑ,ΤΟΥ ΞΕΚΑΤΑΡΙΣΑ ΠΟΣ ΕΓΟ ΑΝ ΜΕΝΟ ΕΝΓΙΟΣ ,ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΙ ΧΕΡΕΤΙΣΜΑΤΑ........ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟΥ ΙΠΑ"ΦΙΛΕ ,ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΝΟ ΕΓΓΙΟΣ ,ΣΕ ΦΙΛΟ ΣΕ ΧΕΡΕΤΟ,ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΓΙΑ"...ΜΟΥ ΛΕΙ Ο ΚΟΣΤΑΣ ΓΙΑΤΗ ΤΟΥ ΜΙΛΟ ΕΤΣΙ??ΤΟΥ ΛΕΟ ,ΑΦΟΥ ΜΕ ΠΕΡΝΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΣ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΟΥΣΑ ΟΤΑΝ ΙΜΑΣΤΕ ΜΟΝΟ ΕΜΙΣ??ΜΕ ΤΟ ΣΙΣ ΚΑΙ ΣΑΣ???.......

ΑΦΤΑ ΘΑ ΝΕΕΑ ΜΟΥ....ΕΣΙΣ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ???ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΑ ΙΣΤΕ???

ΜΑΡΙΝΙΩ ΠΟΣ ΙΣΕ ΣΙΜΕΡΑ???

ΑΝΤΕ ΦΙΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIA O GIATROS EIPE NA PAW NA ME DEI AN DEN ERTHEIS SE 1 EVDOMADA PERIODOS...!

OPOTE THA DEIKSEI...! :silly:

SAS EYXARISTW!

SHMERA EIMAI POLY KALYTERA APO EXTHES!

DEN TO VAZOUME KATW!KEEP GOING!!!

ALLWSTE 22 XRONWN EIMAI OXI 52!!!!!!!!!!ETSI????????? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γεια σας, σας διαβάζω εδώ και μερικές μέρες που ξεκίνησα να ξαναμπαίνω στο Forum, μέχρι 26/04/2010 έμπαινα τακτικά στο ''poies perimenoume didimakia'' και στο ''ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010''

μιας και ήμουν έγκυος σε δίδυμα αγοράκια αλλά στις 27/04/2010 Τρίτη και 5:30 η ώρα το πρωί (στις 23+4 εβδομάδες) μπήκα στο νοσοκομείο με διαρροή αμνιακού υγρού και στις 3/5/2010 και ενώ το ένα αγοράκι μου είχε σταματήσει να χτυπάει η καρδούλα του και είχε φράξει με το σωματάκι του την 'έξοδο' απο την μήτρα αναγάστηκαν να μου κάνουν καισαρική και να βγάλουν και το άλλο μου αγοράκι το οποίο έζησε 12 ώρες και μετά σταμάτησε και η δική του καρδούλα... Ο λόγος για ότι έγινε ήταν μια ανωμαλία στον πλακούντα που έδινε περισσότερο αίμα στο ένα μωρό και πολύ λιγότερο στο άλλο (ήταν μονοζυγωτικά τα μωρά μου είχαν δηλαδή κοινό πλακούντα και χωριστούς σάκους)με αποτέλεσμα το ένα μωρό να παράγει πολύ αμνιακό υγρό και το άλλο απο πολύ λίγο εώς καθόλου... Και για να μην σας τα πολυλογώ λίγο η ατυχία μου και πολύ η ασχετοσύνη των γιατρών που με παρκολουθούσαν γιατί δεν το κατάλαβαν εγκαίρως έχασα τα μωράκια μου...

Άυριο 40ντίζω και μόλις σήμερα βρήκα το κουράγιο να γράψω κάπου γιαυτό... στα προηγούμενα θέματα που έμπαινα δεν μου πήγε η καρδιά να γράψω για να μην στεναχωρήσω τις εγκυούλες που γράφουν εκεί.. Αλλά εδώ είδα περιπτώσεις παρόμοιες με την δικιά μου και διαβάζοντας σας βρήκα και εγώ κουράγιο... και τυπικά ανήκω και εγώ εδώ αν και μου είπαν να περιμένω 8 με 10 μήνες μέχρι να ξαναμείνω έγκυος (λόγω καισαρικής) και οι 8 μήνες πάλι μετά το καλοκαίρι είναι τεχνικά,απλά αρκετά μετά το καλοκαίρι ;)

Μαρινιω θέλω να σου πω ένα πράγμα μόνο και να σου ευχηθώ πολύ σύντομα να έχεις ένα μωράκι στην κοιλίτσα σου "Ο ΕΠΙΜΕΝΩΝ ΝΙΚΑ"

Συγγνώμη για το μεγάλο post και αν υπάρχουν και άλλες κοπέλες με παρόμοια εμπειρία θα ήθελα να το μοιραστούμε.

Σας ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας..

Α και Μαρινιώ μπορείς να με βάλεις και εμένα στη λίστα σας αν θέλεις. :)

Επίσεις να πω ότι μέχρι να μας βάλουν το Internet στο σπίτι μπορεί να μην μπαίνω πολύ συχνά, τώρα μπήκα απο το μαγαζί του μπαμπά μου.

Σας φιλώ όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA LYPAMAI POLY GIA OTI PERASES KAI SOU EUXOMAI PLEON KALH EPITYXIA!!!FILIA POLLA!KAI EYXARISTW GIA TA KALA SOU LOGAKIA :)

LISTA MAS:

1.mariniw-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ

2.maimoudaki

3.stedim

4.XELONITSA

5.ΧΡΥΣΑ82-(ΑΥΓΟΥΣΤΟ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ)

6.PIPITSAZOUZOUNA

7.ΡΟΥΛΙΝΙ

8.τονιαχαν

9.vassiliki

10.andria

11.AnnaT

12.sofilate

13.nikulina-(ΙΟΥΝΙΟΣ)

14.maraki24-ΟΚΤΩΜΒΡΙΟ

15.nan

16.Elenakos-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ

17.persia

18.rose25

19.ΕΦΗΚΑΤΕΡΙΝΑ

20.ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ-ΙΟΥΛΙΟ

21.nemi

22.ZAXARENIA

23.DIOSA

EGKYOYLES APO THN LISTA:

1.mpougatsoula24

2.minie

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιώ μου………. συγγνώμη κιόλας εάν σε κουράζω…………….. αλλά……….. κάτι δε μου κάθεται και πολύ καλά με το Γυναικολόγο σου………….

Έχεις καθυστέρηση σήμερα…….. πόσο….. περίπου 15 μέρες…………… και θα σε δει σε 1 εβδομάδα???????????????????????????????????????

Τι περιμένει δηλαδή???????????????? Να μείνεις ένα μήνα χωρίς περίοδο????????????????? Δεν τον καταλαβαίνω………… συγγνώμη………………………..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Μαρινιώ μου………. συγγνώμη κιόλας εάν σε κουράζω…………….. αλλά……….. κάτι δε μου κάθεται και πολύ καλά με το Γυναικολόγο σου………….

Έχεις καθυστέρηση σήμερα…….. πόσο….. περίπου 15 μέρες…………… και θα σε δει σε 1 εβδομάδα???????????????????????????????????????

Τι περιμένει δηλαδή???????????????? Να μείνεις ένα μήνα χωρίς περίοδο????????????????? Δεν τον καταλαβαίνω………… συγγνώμη………………………..

KOITA APLA VGHKE ANRNHTIKH H XORIAKH KAI MOU EIPE OTI SIGOURA DEN EISAI EGKYOS!APLA PERNA NA SE DW KAI AN EINAI NA SOU DWSW XAPIA NA SOU ERTHEI PERIODOS META APO 1 EVDOMADA..GIA NA MHN ME FORTWSEI AKOMA ME XAPIA,,,,AYTO!KATALAVES? :)

KAI EYXARISTW GIA OLA!FILIA :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA..ΚΑΛΙΣΠΕΡΑ...

ΛΙΠΑΜΕ ΠΟΛΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ ΚΑΙ ΕΣΙ ΑΦΤΗΝ ΤΗΝ ΔΙΣΕΡΑΣΤΙ ΕΜΠΙΡΙΑ.....ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΟΣΙ ΣΟΥ ΕΧΟ ΔΙ ΕΝΑ ΔΟΚΟΥΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟ DISCOVERI CHANEL...ΚΑΙ ΕΚΙ ΕΔΙΧΝΑΝ ΠΟΣ ΑΝ ΚΑΠΙΑ ΕΓΙΜΟΣΙΝΙ ΙΝΕ ΜΕ ΔΙΔΙΜΑΚΙΑ ΙΠΑΡΧΙ ΔΙΝΑΤΟΤΗΤΑ ΚΑΠΙΕΣ ΦΛΕΒΕΣ ΜΕ ΑΙΜΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΑΠΟ ΜΙΑ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ ΣΕ ΑΛΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΔΙΝΑΤΟ ΜΟΡΟ ΝΑ ΡΟΥΦΑΙ ΚΙΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΤΟ ΑΙΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ ΤΟΥ ΑΛΟΥΝΟΥ...ΒΕΒΕΑ ΣΕ ΕΚΙΝΙ Ι ΠΕΡΙΠΤΟΣΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΙΔΑ ,ΤΗΝ ΕΚΑΝΑΝ ΣΤΗΝ ΜΙΤΕΡΑ 3 ΕΠΕΝΔΑΣΙΣ ,,ΕΠΙΚΙΝΔΙΝΕΑ,ΜΕ ΠΟΛΙ ΜΕΓΑΛΟ ΡΙΣΚΟ,ΚΑΙ ΕΖΙΣΕ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΜΟΡΑΚΙ....ΣΟΥ ΘΑ ΛΕΩ ΑΦΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΝ ΝΙΟΘΙΣ ΠΟΣ ΚΑΠΙΟΣ ΦΤΕΙ,,ΑΠΛΟΣ ΙΤΑΝ ΝΑ ΓΙΝΙ...ΞΕΡΟ ΠΟΣ ΙΝΕ ΔΙΚΟΛΟ ,ΑΛΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΙΡΕΜΙΣΙΣ ΨΙΧΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΝΙΟΘΙΣ ΚΑΛΙΤΕΡΑ...ΤΟ ΛΕΟ ΑΠΟ ΠΡΟΣΟΠΙΚΙ ΕΜΠΙΡΙΑ,ΚΑΙ ΙΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙ ΠΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΣΙΜΦΟΝΟΥΝΕ.....ΟΠΟΥΣ ΚΑΙ ΜΑΡΑΚΙ ΠΟΥ Η ΠΕΡΑΣΜΕΝΙ ΠΑΡΑΣΚΕΒΙ ΔΕΝ ΙΤΑΝ ΚΑΛΑ, ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΤΟΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΕΝΙΣΙ ,ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΟ ΙΧΑ ΑΥΡΙΟ ΤΗΝ ΤΙΘΑΝΙ ΙΜΕΡΟΜΕΝΙΑ ΓΕΝΙΣΙΣ,,ΑΛΑ ΔΕΝ ΙΤΑΝ ΝΑ ΙΝΕ...ΠΟΝΕΣΑ ΠΟΛΙ ,ΑΛΑ ΤΟΡΑ ΣΚΕΤΟΥΜΕ ΝΑ ΜΕΝΟ ΓΡΙΓΟΡΑ ΕΓΓΙΟΣ..

ΛΙΠΟΝ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΔΟΣΙ ΔΙΝΑΜΙ ΝΑ ΠΡΟΧΟΡΙΣΙΣ ΠΡΟΣΤΑ..ΦΙΛΑΚΙΑ..ΚΑΙ ΜΙΝ ΞΕΧΝΑΣ ΠΟΥ ΕΔΟ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΙΣ ΝΑ ΜΙΛΙΣΙ ΣΕ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

΄Μαρινιώ μου τι κάνεις? Πώς είσαι?

DIOSA καλώς ήρθες στην παρέα μας...Λυπάμαι πολύ για την απώλεια σου, σε καταλαβαίνου,ε όλες εδω γιατί λίγο πολύ τα έχουμε περάσει. Να είσαι δυνατή και την επόμενη φορά όλα θα πάνε καλά. Εγώ ήμουν έγκυος κοριτσάκι και την 22η εβδομάδα είχα πόνους γέννας με αποτέλεσμα να γεννησω κανονικά αλλά δεν τα κατάφερε το κοριτσάκι μου. Μετά από 4 μήνς μου φαίνονται όλα όσα έζησαν σαν ενα κακό όνειρο που ακόμα πονάει αλλά δεν το αφήνω να με πάρει από κάτω. ΚΙ εσύ το ίδιο να κάνεις..Και για ότι χρειαστείς εμείς εδώ είμαστε..

Νικουλίνα μου "η πιο καλή γκαρσόνα είμαι εγω..."!!! :laugh: :silly:

Καλή ξεκούραση κουκλα μου...

Φιλάκια σε όλες! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω έγραψε:

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

KOITA APLA VGHKE ANRNHTIKH H XORIAKH KAI MOU EIPE OTI SIGOURA DEN EISAI EGKYOS!APLA PERNA NA SE DW KAI AN EINAI NA SOU DWSW XAPIA NA SOU ERTHEI PERIODOS META APO 1 EVDOMADA..GIA NA MHN ME FORTWSEI AKOMA ME XAPIA,,,,AYTO!KATALAVES? :)

KAI EYXARISTW GIA OLA!FILIA :kiss::kiss::kiss:[/quote:3o6mu7jh]

ΟΚ κούκλα!!!!!!!!!!!!

Εύχομαι τα καλύτερα!!!!!!!!!!!!!!!

Και προσπάθησε ν΄απασχολήσεις το μυαλό σου με διάφορα........... έχεις κι εξεταστική θαρρώ............ να βοηθήσεις την περίοδο σου να κατέβει.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikoulina και maraki σας ευχριστώ και τις 2 πολύ πιστέψτε με βοηθάει πολύ να το συζητάς με άτομα που σε καταλαβαίνουν... σήμερα και μόνο που βρήκα το κουράγιο να τα γράψω εδώ νιώθω για πρώτη φορά οτί είπα τι μου συνέβη και πραγματικά κάποιος με κατάλαβε... Σας ευχαριστώ πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικουλίνα μου άνοιξες την όρεξη!! :silly:

DIOSA μην μας ευχαριστείς..Κι εγώ μετά την αποβολή πέρασε καιρός να γράψω και μετά όταν βρήκα κοπέλες που έζησαν την ίδια απώλεια ένιωσα καλύτερα που το συζητούσα..

PIPITSAZOUZOUNA διάβασα ότι θα κανεις αρκετές εξετάσεις, σου εύχομαι κουράγιο και να πάνε όλα καλά! ;)

Μαρινιώ μου ρίξτο στο διάβασμα, άντε να πετύχουμε και κανένα καλό βαθμό :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικουλίνα μου άνοιξες την όρεξη!! :silly:

DIOSA μην μας ευχαριστείς..Κι εγώ μετά την αποβολή πέρασε καιρός να γράψω και μετά όταν βρήκα κοπέλες που έζησαν την ίδια απώλεια ένιωσα καλύτερα που το συζητούσα..

PIPITSAZOUZOUNA διάβασα ότι θα κανεις αρκετές εξετάσεις, σου εύχομαι κουράγιο και να πάνε όλα καλά! ;)

Μαρινιώ μου ρίξτο στο διάβασμα, άντε να πετύχουμε και κανένα καλό βαθμό :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια...

Μαρινιώ μου... τι να πω? Έχε πίστη κορίτσι μου, ακόμα κ αν τώρα δεν είσαι έγκυος, θα είσαι πολύ σύντομα... Το θέλεις πολύ κ θα γίνει (το ξέρεις κ εσύ ότι έχω δίκιο, έτσι?) Μόνο 22 είσαι? Χριστέ μου, εγώ στα 22 ήμουν στα ξενύχτια κ στις κραιπάλες... :blush::blush: Ως (πολύ) μεγαλύτερή σου λοιπόν συνιστώ: Να έχεις θετική σκέψη κ όλα θα γίνουν!

Νίνα μου καλή αρχή στη δουλειά! Μπράβο που δεν απογοητεύθηκες κ δεν τα παράτησες, μπράβο που πάλεψες για την αμοιβή σου! Να προσέχεις τον εαυτό σου!

diosa καλώς ήρθες στην παρέα μας! Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου για όσα πέρασες. Καλά έκανες κ μας έγραψες την ιστορία σου... Εύχομαι από εδώ κ πέρα όλα να πάνε όπως επιθυμείς... Μην ξεχνάς, άλλωστε, ότι έχεις κ 2 αγγελούδια να σε προστατεύουν πια...

Εγώ κορίτσια τα ίδια... Μετράω τις μέρες που χάνω από τη ζωή μου μην κάνοντας τίποτα... Ευτυχώς ο μπαμπάκας μου είναι λίγο καλύτερα κ αυτό μου δίνει λίγο κουράγιο...

Φιλάκια σε όλες! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA..ΕΓΟ ΞΕΡΟ ΘΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 2 ΜΙΝΕΣ ,ΚΑΙ ΤΗΣ ΘΕΟΡΟ ΦΙΛΕΣ,ΚΑΠΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΛΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΦΙΛΙΝΑΔΕΣ ΜΟΥ..ΞΕΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΤΗΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΙΟ,ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΕΓΓΙΜΟΣΙΝΙ,ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΣΙΖΙΤΟ ΜΑΖΙΤΟΥΣ,ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΝΔΙΠΟΣΙ ΠΟΣ ΜΕ ΒΑΡΕΤΙΚΑΝ ΜΕ ΘΑ ΔΙΚΑΜΟΥ..ΦΙΣΙΚΑ ΙΝΕ ΝΑ ΜΙΝ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΟΥ,ΑΛΑ ΚΑΙ ΕΓΟ ΕΚΙ ΕΧΟ ΤΟ ΜΙΑΛΟ,,ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΙ ΕΓΓΙΜΟΣΙΝΙ Η ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ....

ΕΔΟ ΟΜΟΣ ΑΝ ΝΙΟΘΟ ΠΟΣ ΚΑΤΙ ΜΕ ΠΝΙΓΙ ΤΟ ΛΕΟ ΑΜΕΣΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΒΟΙΤΑΝΕ ΑΦΟΥ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΟΥΝ......ΒΕΒΕΑ ΣΙΖΙΤΑΜΕ ΚΑΙ ΑΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΘΑ ΠΑΙΔΙΑΜΑΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...