Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟ TO KAΛΟΚΑΙΡΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ....


Recommended Posts

KORITSIA EIXATE DIKIO!!!!!!!!!!!!2 AXNA THETIKA TEST SELF CLEARRR SHMERA TO APOGEYMAAAAA!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

NIKULINA,STEDIM,MARAKI,OOOLLESS OOOOLES XRYSA!SIGNWMH OSES KSEXNAw!!!

EIMAI EGKYOS SIMFWNA ME AYTA?????

O GIATROS EIPE GIA SIGOURIA NA KANW B XORIAKH!!!!!!!!!!!! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

H LISTA MAS:

1.mariniw-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ

2.maimoudaki

3.stedim

4.XELONITSA

5.ΧΡΥΣΑ82-(ΑΥΓΟΥΣΤΟ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ)

6.PIPITSAZOUZOUNA

7.ΡΟΥΛΙΝΙ

8.τονιαχαν

9.vassiliki

10.andria

11.AnnaT

12.sofilate

13.mpougatsoula24

14.nikulina-(ΙΟΥΝΙΟΣ)

15.maraki24-ΟΚΤΩΜΒΡΙΟ

16.nan

17.Elenakos-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ

18.minie

19.rose25

20.ΕΦΗΚΑΤΕΡΙΝΑ

21.ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ-ΙΟΥΛΙΟ

22.nemi

23.ZAXARENIA

EGKYOULES APO THN LISTA:

1.MARINIW

KORITSIA EINAI APISTEYTA GOURIKH AYTH H LISTAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!

APISTEYTH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OLES THA MEINETE ME THN MIA!!!!!!!!!!!!

EMEIS ME DIAKEKOMENH SYNOUSIA!!!!!!!

AX TRELENOMAIIIIIIIIIIIIIIIIIII :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω έγραψε:

KORITSIA EIXATE DIKIO!!!!!!!!!!!!2 AXNA THETIKA TEST SELF CLEARRR SHMERA TO APOGEYMAAAAA!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

NIKULINA,STEDIM,MARAKI,OOOLLESS OOOOLES XRYSA!SIGNWMH OSES KSEXNAw!!!

EIMAI EGKYOS SIMFWNA ME AYTA?????

O GIATROS EIPE GIA SIGOURIA NA KANW B XORIAKH!!!!!!!!!!!! :blink:

Κοριτσάκι μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :silly: :woohoo: :silly: :silly: :silly: :silly: :woohoo: :silly: :woohoo: :silly:

Αχ δεν ξέρει πόσο χάρηκα!!!! Ημουν σίγουρη..!!!!!!!!!!Όλα καλά να σου πάνε και σε 9 μήνες να κρατάς στην αγκαλιά σου ένα υγιέστατο μωράκι!!!!!!!!!!!!!!

Άντε να παίρνουμε σειρά......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια..

Τι κάνετε?

Πού είστε όλες σήμερα που έχουμε ευχάριστα..

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Πάντως Μαρινιώ σαν να το ήξερα εχθές ότι θα έχουμε νέα και μπήκα να δώ.. Ήταν οι κουμπάροι μου στο σπίτι και φύγανε αργά, πριν πάω για ύπνο πήγα να κλείσω το pc και λέω ας ρίξω μια ματιά……………. Και είδα το μηνυματάκι σου!!! :woohoo: Μπράβο κουκλίτσα μου..

Νικουλίνα τι έγινε τελικά με την δουλειά? Τι είπε ο αντρούλης σου?

Persia δύσκολη περίπτωση κουκλίτσα μου, σε μπέρδεψαν περισσότερο.. Πάρε ακόμα μια γνώμη και μετά τα ζυγίζεις και βλέπεις ποιον εμπιστεύεσαι περισσότερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιώ μου ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΟΥ!!!

Είδες κοπέλα μου..Μπράβο...¨Εκανες την αρχή και είμαι σίγουρη οτι θα είσαι το γούρι μας. Με το καλό μια καλή χοριακή και να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη1!!!

είμαι πολύ πολύ χαρούμενη για σενα γλυκιά μου...ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

Καλημέρα κορίτσια..

Τι κάνετε?

Πού είστε όλες σήμερα που έχουμε ευχάριστα..

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Πάντως Μαρινιώ σαν να το ήξερα εχθές ότι θα έχουμε νέα και μπήκα να δώ.. Ήταν οι κουμπάροι μου στο σπίτι και φύγανε αργά, πριν πάω για ύπνο πήγα να κλείσω το pc και λέω ας ρίξω μια ματιά……………. Και είδα το μηνυματάκι σου!!! :woohoo: Μπράβο κουκλίτσα μου..

Νικουλίνα τι έγινε τελικά με την δουλειά? Τι είπε ο αντρούλης σου?

Persia δύσκολη περίπτωση κουκλίτσα μου, σε μπέρδεψαν περισσότερο.. Πάρε ακόμα μια γνώμη και μετά τα ζυγίζεις και βλέπεις ποιον εμπιστεύεσαι περισσότερο.

ax kopela mouuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!pragmatika na eisai kala!!!!!!!!!!!

6 h wra paw gia xoriakhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!!!!

kai se 40 lepta mou eipe autos tha einai etoima ta apotelesmata!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Μαρινιώ μου ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΟΥ!!!

Είδες κοπέλα μου..Μπράβο...¨Εκανες την αρχή και είμαι σίγουρη οτι θα είσαι το γούρι μας. Με το καλό μια καλή χοριακή και να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη1!!!

είμαι πολύ πολύ χαρούμενη για σενα γλυκιά μου...ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

marakiiiiiiiiiii mouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ax na sai kala!!!!!!!!!!

esy ti les????

epeidh vghke axno thetiko paizei na einai lathos???????

ooooxi e???????????????????

pesssssssssssssssssssss :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πέρσια μου εγώ κατάληξα ότι σε όσους περισσότερους γιατρούς πηγαίνεις τόσο μπερεδεύσαι. Στη Λευκωσία σε ποιο θα πας?

Κι εγώ σκεφτόμουν να πάω κάποιο άλλο αλλά αυτός που είχα στο μυαλό μου δεν τον βρίσκεις εύκολα στο τηλεφωνο και αυτό δεν μου αρέσει καθόλου.

ηρέμησε και μέτά ψάξε το..

Μαρινιω μου κι εμενα το πρώτο ήταν αχνά θετικό και σε πολλές άλλες κοπελες το ίδιο. Να προσεχεις τον εαυτό σου και υπομονή μέχρι την Παρακευή. Στον αντρούλη σου το είπες? Θα πας πιο νωρίς για χοριακή?

Νικουλίνα μου πε μας τα νέα σοΥ!!!

χρύσα μου τι κάνεις? όλες καλά??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

χρύσα μου τι κάνεις? όλες καλά??

καλά είμαι Μαράκι..στην δουλειά κλασικά..Ακόμη δεν ήρθε το boss και είμαι χαλαρά.. B)B)B)

Σκέφτομαι το σαββατοκύριακο, θέλω να φύγω να πάω για μπανάκι στην Θαλασσα...μακάρι να μπορέσουμε να φύγουμε!!

Εσείς πότε σταματάτε??(τα σχολεία) Σε τί σχολείο διδάσκεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

πέρσια μου εγώ κατάληξα ότι σε όσους περισσότερους γιατρούς πηγαίνεις τόσο μπερεδεύσαι. Στη Λευκωσία σε ποιο θα πας?

Κι εγώ σκεφτόμουν να πάω κάποιο άλλο αλλά αυτός που είχα στο μυαλό μου δεν τον βρίσκεις εύκολα στο τηλεφωνο και αυτό δεν μου αρέσει καθόλου.

ηρέμησε και μέτά ψάξε το..

Μαρινιω μου κι εμενα το πρώτο ήταν αχνά θετικό και σε πολλές άλλες κοπελες το ίδιο. Να προσεχεις τον εαυτό σου και υπομονή μέχρι την Παρακευή. Στον αντρούλη σου το είπες? Θα πας πιο νωρίς για χοριακή?

Νικουλίνα μου πε μας τα νέα σοΥ!!!

χρύσα μου τι κάνεις? όλες καλά??

THA PAW 6 H WRA GIA XORIAKH KAI SE 40 LEPTA THA EXOUN VGEI!!!!!!!!!!!!!!!!!

ETSI MOY EIPE ENAS STO MIKROVIOLOGIKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγώ στη δουλειά και προπαθώ να τλειώσω όλα αυτά που εχω να κάνω!!

Είμαι σε δημοτικό σχολείοο αλλά είμαι ειδική δασκάλα για αυτό έχω χρονο, δουλεύω ατομικά με τα παιδιά που έχουν προβλήματα!

Την Παρασκευη έχουμε αργία τα σχολεία στην Κύπρο και την επόμενη Τετάρτη κλείνουν τα σχολεία για τους μαθητές και την Παρασκευή εμείς.

Την παρασκευη θα πάω πάλι για φρονημήτη :angry::unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Ναι Μαρινιώ μου βγαίνουν πολύ γρήγορα τα αποτελέσματα. Κανόνισε να μπεις να μας πεις τα νέα ε? Θα περιμενουμε!!

an arghsw tha glentameeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to elpizw!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KORITSIA PEITE MOU OTI EFOSON VGHKE THETIKO THA EIMAI EGKYOOOOOSSSSSSSSSSS

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ...ΒΛΕΠΟ ΘΑ ΝΕΕΑ ΚΑΙ ΧΕΡΟΥΜΕ ΠΟΛΙ....ΑΝΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΙΡΕ ΤΟ ΤΑΡΟΣ ΝΑ ΚΑΝΙ ΤΟ ΤΕΣΤ....

ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΓΛΙΚΟ,ΝΑ ΕΧΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΙ ΕΓΙΜΟΣΙΝΙ,ΚΑΙ ΣΕ 9 ΜΙΝΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΑΛΙΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΜΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΠΑΝΟ ΑΠΟ ΟΛΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ...ΒΛΕΠΙΣ ΠΟΥ ΝΙΟΘΙΣ ΚΑΛΙΤΕΡΑ ΤΟΡΑ ΠΟΥ ΞΕΡΙΣ ΠΟΥ ΙΣΕ ΕΓΙΟΣ,ΓΙΑΤΗ ΝΑΙ ΙΣΕ ΕΓΙΟΣ...ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΔΕΚΑΤΙ ΜΕΡΑ ΚΑΤΙΣΤΕΡΙΣΙ ,ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΠΡΕΔΙΚΤΟΡ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΔΙΞΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΙ,ΟΥΤΕ ΠΟΣ ΙΜΕ ΟΥΤΕ ΠΟΣ ΔΕΝ ΙΜΕ...ΤΟ ΑΦΙΣΑ ΚΑΙ ΕΓΟ ΣΤΟ ΒΑΝΙΟ,ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΛΕΠΤΑ ΠΟΥ ΠΙΓΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΑΞΟ ΙΔΑ ΑΧΝΙ ΓΡΑΜΙ...ΤΗΝ ΑΛΙ ΜΕΡΑ ΠΙΡΕ ΤΟ CLER BLU.ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΡΟΤΟ ΛΕΠΤΟ ΕΔΙΞΕ ΕΓΙΜΟΣΙΝΙ....ΚΑΙ ΙΜΟΥ ΜΟΝΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΙΧΑ ΜΕ ΠΙΟΝ ΝΑ ΧΑΡΩ,ΚΑΙ ΕΤΞΙ ΞΕΚΙΝΙΣΑ ΘΑ ΤΗΛΕΦΟΝΙΜΑΤΑ.....Τ

ΕΣΙ ΤΟΡΑ ΟΜΟΣ ΠΡΟΣΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙ,ΔΕΝ ΘΑ ΣΙΚΟΣΙΣ ΒΑΡΙ ,ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΙΣ ΔΟΥΛΕΣ,ΚΑΙ ΟΣΟ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΜΠΟΡΙΣ ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ.....ΑΔΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΘΑ ΝΕΕΑ ΣΟΥ ΠΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΙΜΑ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΝΑΙ ΣΙΝΦΟΝΙΣΕ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΟ ΔΟΥΛΕΑ....ΑΛΑ ΠΟΛΙ ΤΟ ΙΠΟΠΣΙΑΖΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΚΡΑΤΙΣΙ ΓΙΑ ΠΟΛΙ....ΑΦΤΟΣ ΙΝΕ ΜΑΘΙΜΕΝΟΣ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΕ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΜΕ ΒΡΙ ΕΚΙ ,ΝΑ ΤΟΥΝ ΚΑΝΟ ΟΛΑ ΘΑ ΓΟΥΣΤΑ,ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΕΣ ΜΑΖΙ,ΓΕΝΙΚΑ ΟΤΑΝ ΙΝΕ ΣΠΙΤΙ ΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ....ΑΠΟ ΣΙΜΕΡΑ ΟΜΟΣ ΑΦΤΟΣ ΘΑ ΕΡΤΙ 4.30 ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΓΟ ΕΚΙΝΙ ΤΗΝ ΟΡΑ ΘΑ ΦΙΓΟ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΑ...ΙΔΙ ΕΛΕΓΕ ΑΠΟ ΕΧΤΕΣ ΤΗΝ ΘΑ ΚΑΝΙ ΜΟΝΟΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΣΕΣ ΟΡΕΣ....ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΠΑΡΟ 30 Ε ΧΟΡΙΣ ΑΣΦΑΛΙΑ..ΙΠΑ ΤΟΥΛΑΚΙΣΤΟΝ 2 ΜΙΝΕΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟ..ΚΑΙ ΒΕΒΕΑ ΤΟΥΝ ΕΝΙΜΕΡΟΣΑ {ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ }ΠΟΣ ΘΕΛΟ ΝΑ ΜΕΝΟ ΕΓΓΙΟΣ ΚΑΙ ΜΟΡΙ ΣΕ 2 ΜΙΝΕΣ ΝΑ ΦΙΓΟ....ΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΘΑ ΒΡΟ ΚΑΘΙ ΚΑΛΙΤΕΡΟ ΘΑ ΦΙΓΟ ΑΠΟ ΕΚΙ...ΤΟΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟ ΤΗΛΕΦΟΝΟ ΑΠΟ ΑΦΤΟΣ ΜΕ ΑΘΛΙΤΙΚΑ ΙΔΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗ ΘΑ ΜΟΥ ΠΙΙ...ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ??ΜΑΡΕΣΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΣΤΑ ΑΘΛΙΤΙΚΑ ΙΔΙ...ΤΟ ΟΡΑΡΙΟ ΙΝΕ 6 ΟΡΕΣ.ΕΝΟ ΣΤΟ FAST FOOD ΙΝΕ 8 ΜΕ 9 ΟΡΕΣ..ΒΕΒΕΑ ΑΦΤΟΣ ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΘΑ ΣΑΒΑΤΟΚΙΡΙΑΚΑ ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΠΑΙ ΚΑ ΜΙΑ ΟΡΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ,ΑΛΑ ΝΑ ΜΙΝ ΦΟΒΑΜΕ ,ΘΑ ΠΑΡΟ ΕΝΑ ΤΑΛΕΡΟ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ.....

ΕΓΟ ΕΛΕΓΑ ΣΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΟ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΦΤΑΤΟΥ ΝΑ ΜΠΟΥΝΕ ΟΑΛ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ..ΑΦΤΟΣ ΤΟΡΑ ΘΑ ΠΛΙΡΟΤΙ ΜΕΣΟΝ ΤΡΑΠΕΖΙ..ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΤΗ ΚΕΝΟΥΡΙΟ ΣΙΣΤΙΜΑ ΙΝΕ ΑΦΤΟ..ΑΛΑ ΑΦΟΥ ΘΑ ΜΠΕΝΟΥ ΕΚΙ ,ΑΣ ΜΕΝΟΥΝ ΕΚΙ.....ΕΓΟ ΘΑ ΠΛΙΡΟΤΟ ΚΑΦΕ ΚΙΡΙΑΚΙ....

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΡΟ ΠΟΣ ΘΑ ΚΟΥΡΑΣΤΟ ΠΟΛΙ,,ΑΛΑ ΜΕ ΜΙΑ ΚΕΝΟΥΡΙΑ ΕΓΙΜΟΥΣΙ ΘΑ ΕΧΟ ΟΛΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟ...ΘΑ ΙΜΕ ΣΤ ΚΡΙΒΑΤΙ 6 ΜΙΝΕΣ....ΟΥΦ ΟΥΦ ΟΥΦ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΚΑΙ ΝΑΙ ΣΙΝΦΟΝΙΣΕ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΟ ΔΟΥΛΕΑ....ΑΛΑ ΠΟΛΙ ΤΟ ΙΠΟΠΣΙΑΖΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΚΡΑΤΙΣΙ ΓΙΑ ΠΟΛΙ....ΑΦΤΟΣ ΙΝΕ ΜΑΘΙΜΕΝΟΣ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΕ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΜΕ ΒΡΙ ΕΚΙ ,ΝΑ ΤΟΥΝ ΚΑΝΟ ΟΛΑ ΘΑ ΓΟΥΣΤΑ,ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΕΣ ΜΑΖΙ,ΓΕΝΙΚΑ ΟΤΑΝ ΙΝΕ ΣΠΙΤΙ ΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ....ΑΠΟ ΣΙΜΕΡΑ ΟΜΟΣ ΑΦΤΟΣ ΘΑ ΕΡΤΙ 4.30 ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΓΟ ΕΚΙΝΙ ΤΗΝ ΟΡΑ ΘΑ ΦΙΓΟ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΑ...ΙΔΙ ΕΛΕΓΕ ΑΠΟ ΕΧΤΕΣ ΤΗΝ ΘΑ ΚΑΝΙ ΜΟΝΟΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΣΕΣ ΟΡΕΣ....ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΠΑΡΟ 30 Ε ΧΟΡΙΣ ΑΣΦΑΛΙΑ..ΙΠΑ ΤΟΥΛΑΚΙΣΤΟΝ 2 ΜΙΝΕΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟ..ΚΑΙ ΒΕΒΕΑ ΤΟΥΝ ΕΝΙΜΕΡΟΣΑ {ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ }ΠΟΣ ΘΕΛΟ ΝΑ ΜΕΝΟ ΕΓΓΙΟΣ ΚΑΙ ΜΟΡΙ ΣΕ 2 ΜΙΝΕΣ ΝΑ ΦΙΓΟ....ΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΘΑ ΒΡΟ ΚΑΘΙ ΚΑΛΙΤΕΡΟ ΘΑ ΦΙΓΟ ΑΠΟ ΕΚΙ...ΤΟΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟ ΤΗΛΕΦΟΝΟ ΑΠΟ ΑΦΤΟΣ ΜΕ ΑΘΛΙΤΙΚΑ ΙΔΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗ ΘΑ ΜΟΥ ΠΙΙ...ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ??ΜΑΡΕΣΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΣΤΑ ΑΘΛΙΤΙΚΑ ΙΔΙ...ΤΟ ΟΡΑΡΙΟ ΙΝΕ 6 ΟΡΕΣ.ΕΝΟ ΣΤΟ FAST FOOD ΙΝΕ 8 ΜΕ 9 ΟΡΕΣ..ΒΕΒΕΑ ΑΦΤΟΣ ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΘΑ ΣΑΒΑΤΟΚΙΡΙΑΚΑ ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΠΑΙ ΚΑ ΜΙΑ ΟΡΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ,ΑΛΑ ΝΑ ΜΙΝ ΦΟΒΑΜΕ ,ΘΑ ΠΑΡΟ ΕΝΑ ΤΑΛΕΡΟ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ.....

ΕΓΟ ΕΛΕΓΑ ΣΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΟ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΦΤΑΤΟΥ ΝΑ ΜΠΟΥΝΕ ΟΑΛ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ..ΑΦΤΟΣ ΤΟΡΑ ΘΑ ΠΛΙΡΟΤΙ ΜΕΣΟΝ ΤΡΑΠΕΖΙ..ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΤΗ ΚΕΝΟΥΡΙΟ ΣΙΣΤΙΜΑ ΙΝΕ ΑΦΤΟ..ΑΛΑ ΑΦΟΥ ΘΑ ΜΠΕΝΟΥ ΕΚΙ ,ΑΣ ΜΕΝΟΥΝ ΕΚΙ.....ΕΓΟ ΘΑ ΠΛΙΡΟΤΟ ΚΑΦΕ ΚΙΡΙΑΚΙ....

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΡΟ ΠΟΣ ΘΑ ΚΟΥΡΑΣΤΟ ΠΟΛΙ,,ΑΛΑ ΜΕ ΜΙΑ ΚΕΝΟΥΡΙΑ ΕΓΙΜΟΥΣΙ ΘΑ ΕΧΟ ΟΛΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟ...ΘΑ ΙΜΕ ΣΤ ΚΡΙΒΑΤΙ 6 ΜΙΝΕΣ....ΟΥΦ ΟΥΦ ΟΥΦ

Νικουλίνα μου καλά θα κάνεις και θα πας στην δουλειά.. Να περνάει και η ώρα σου λίγο, άσε που 30€ είναι πολύ καλά λεφτά.. έτσι κ αλλιώς για λίγο καιρό θα την κάνεις την δουλειά 1-2 μήνες μετά θα είσαι εγκυούλα.. ;);)

Κ εγώ είχα δουλέψει πριν από 7-8 χρόνια σε fast food. Ήταν έτσι καλοκαίρι .. πολύ κάψα!!!! Ετοίμαζα τα σάντουιτς και ήμουνα δίπλα στις ψησταριές.. :blink: Αν έχει δουλειά το καλό είναι ότι δεν θα καταλαβαίνεις πότε θα περνάει η ώρα. . Καλή αρχή !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΑΡΙΣΤΟ ΧΡΙΣΑ ΜΟΥ...ΕΤΣΙ ΙΠΑ ΚΑΙ ΕΓΟ ΣΤΟΝ ΚΟΣΤΑ,ΓΙΑ 2 ΜΙΝΕΣ ΑΝΤΕ ΝΑ ΙΝΕ ΚΑΙ 3..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΕΝΟ ΕΓΙΟΣ ΑΜΕΣΟΣ,ΑΛΑ ΠΕΡΣΙ ΔΕΝ ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΠΡΟΤΟ ΜΙΝΑ ΕΓΙΟΣ ΙΧΕ ΠΕΡΑΣΗ 6 ΜΙΝΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΕΝΟ...ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΔΟΝ .ΙΠΑ ΤΟΥΛΑΚΙΣΤΟΝ ΘΑ ΛΕΦΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΑ ΝΑ ΒΓΑΛΟ...Η ΔΙΚΙΑΜΟΥ ΓΙΑΤΡΙΝΑ ΜΟΥ ΙΠΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΞΕΓΕΝΙΣΙ Η ΤΑΡΙΦΑ ΤΙΣ ΙΝΕ 1100 ΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΙ ΓΕΝΑ ΚΑΙ 1300 ΜΕ ΚΕΣΑΡΙΚΙ...ΕΠΙΤΑ Η ΚΛΙΝΙΚΙ ΙΝΕ ΓΙΡΟ ΣΤΑ 1300 ΚΑΙ ΑΝΕΣΤΙΣΙΟΛΟΓΟΣ 200,ΑΑΑ ΙΝΕ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ 300..ΟΛΑ ΜΑΖΙ 3000 Ε....ΤΙΧΕΟ ???...ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΟΟΟ.ΟΠΟΥΣ ΛΕΙ ΚΑΙ Η ΔΙΑΦΙΜΙΣΙ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΘΑ 30 Ε ,ΘΟΥ ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΖΑΡΙ...ΑΦΟΥ ΜΕ ΞΕΚΙΝΙΣΙ ΜΕ ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ....ΤΟΝ ΡΟΤΙΣΑ ΠΟΣΑ ΘΑ ΠΑΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΙ 25 ...ΜΕ ΑΣΦΑΛΙΑ ΛΕΟ ΕΓΟ...ΜΕ ΚΙΤΑΞΕ ΚΑΙ ΑΜΕΣΟΣ ΜΕ ΡΟΤΙΣΕ ΑΝ ΙΜΕ ΞΕΝΙ..ΤΟΥ ΛΕΟ ΠΟΣ ΝΑΙ...ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΙ ΕΠΙΔΙ ΙΣΕ ΞΕΝΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΑΝ ΜΟΡΟ ΝΑ ΣΟΥ ΚΟΛΑΟ ΕΙΝΣΙΜΑΤΑ....ΤΟΝ ΚΙΤΑΞΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΙΠΑ ΠΟΣ ΑΝ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΕΤΣΙ ΜΕ ΨΣΕΜΑΤΑ ΝΑ ΜΙΝ ΤΟ ΣΙΖΙΤΑΜΕ ΚΑΝ...ΜΕ ΡΟΤΙΣΕ ΤΙ ΕΝΩΟ..ΚΑΙ ΤΟΥ ΙΠΑ ΠΟΣ ΤΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΤΟΥΣ ΞΕΡΟ ΚΑΛΑ ..ΙΜΕ 13 ΧΡΟΝΙΑ ΕΔΟ ΚΑΙ ΙΧΑ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΘΑ ΜΑΘΟ....ΚΑΙ Ο ΝΟΜΟΣ ΙΝΕ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΞΕΝΟΥΣ.... ΜΕΤΑ ΤΟΥ ΙΠΑ ΠΟΣ Η ΚΑΛΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΚΑΛΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ....ΤΟΥ ΙΠΑ ΕΤΣΙ ΠΟΣ ΕΓΟ ΣΟΥ ΙΠΑ ΠΟΣ ΨΑΧΝΟ ΔΟΥΛΕΑ ΓΙΑ 2 ΜΙΝΕΣ ΜΕ 3 ΜΙΝΕ,ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΦΤΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΙΙ ΤΗΝ ΑΛΙΤΙΑ....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΙ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΙΣΟ ΕΞΙ...ΚΑΙ ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΙΜΕ ΕΞΙΝΙ...ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΝΑ ΜΙΝ ΜΑΤΙΑΖΟΥΜΕ...ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΔΟΝ ΤΟΥ ΠΙΡΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΛΡΦΟΝΟ ΕΧΤΕΣ ΒΡΑΔΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΠΟΣ ΣΙΝΦΟΝΙΣΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΠΑΟ..ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΙ ΑΠΟ ΣΙΜΕΡΑ ΑΛΑ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΙΝ ΤΟΥ ΒΑΛΟ ΤΟ ΜΑΧΕΡΙ ΣΤΟ ΛΕΜΟ ΚΑΙ ΝΑ ΖΙΤΙΣΟ ΕΝΣΙΜΑΤΑ,,,ΤΟΥ ΙΠΑ ,ΠΟΣ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΣΙΝΦΟΝΙΣΑΜΕ ΑΦΤΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ..ΑΣΕ ΤΟΥ ΙΠΑ ΠΟΥ ΙΝΕ ΛΙΓΑ ΚΑΙ ΑΦΤΑ...ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΜΟΥ ΙΠΕ 27Ε ΛΙΓΟ??.ΝΑΙ ΤΟΥ ΙΠΑ ..ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΜΟΥ .ΛΕΙ 30..ΟΥΤΕ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ.ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΠΟ ΣΙΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΟ...

ΤΕΛΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΑΣΙΣ ΔΟΥΛΕΑ ΔΕΝ ΙΝΕ ΔΙΣΚΟΛΟ..ΕΓΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΕΡΕΣ ΒΡΙΚΑ...ΤΕΛΙΚΑ ΔΟΥΛΕΣ ΙΠΑΣΧΟΥΝ...ΑΛΑ ΙΝΕ ΛΙΓΙ ΑΦΤΙ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΨΑΧΝΟΥ..ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΙΠΕΣ ΧΡΙΣΑ 30 ΔΕΝ ΙΝΕ ΛΙΓΑ..900 Ε ΤΟ ΜΙΝΑ....ΑΛΑ ΑΦΤΑ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΑ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ..ΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΟΥΣΑ 25 ΘΑ ΕΠΕΡΝΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΙΩ ..ΠΟΤΕ ΓΡΑΦΙΣ????ΝΟΜΙΖΟ ΠΟΣ ΓΕΑΒΑ ΔΙΑΒΑΖΙΣ ΑΦΤΕΣ ΤΗΣ ΜΕΡΕΣ,ΔΕΝ ΘΑ ΘΙΜΙΤΙΣ ΤΙΠΟΤΑ...ΤΟΡΑ ΙΣΕ ΧΑΡΟΥΜΕΝΙ...ΑΝ ΔΕΝ ΙΝΕ ΝΑ ΔΟΣΙΣ ΑΦΤΕΣ ΤΗΣ ΜΕΡΕΣ,ΜΙΝ ΔΙΑΒΑΣΙΣ ΤΟΡΑ ,,ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΠΑΣ ΠΡΟΤΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ,ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ,ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ Η ΜΕΤΑΑΥΡΙΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΙΣ....ΕΓΟ ΤΟ ΒΡΑΔΙ ΘΑ ΙΜΕ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΑ,ΑΛΑ ΘΑ ΒΑΛΟ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΙ ΘΑ ΝΕΕΑ ΣΟΥ.....ΙΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙ ΠΟΥ ΘΑ ΙΝΕ ΚΑΛΑ ΝΕΕΑ....

ΦΙΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΙΙΙΙΙ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΜΑΡΙΝΙΩ ..ΠΟΤΕ ΓΡΑΦΙΣ????ΝΟΜΙΖΟ ΠΟΣ ΓΕΑΒΑ ΔΙΑΒΑΖΙΣ ΑΦΤΕΣ ΤΗΣ ΜΕΡΕΣ,ΔΕΝ ΘΑ ΘΙΜΙΤΙΣ ΤΙΠΟΤΑ...ΤΟΡΑ ΙΣΕ ΧΑΡΟΥΜΕΝΙ...ΑΝ ΔΕΝ ΙΝΕ ΝΑ ΔΟΣΙΣ ΑΦΤΕΣ ΤΗΣ ΜΕΡΕΣ,ΜΙΝ ΔΙΑΒΑΣΙΣ ΤΟΡΑ ,,ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΠΑΣ ΠΡΟΤΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ,ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ,ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ Η ΜΕΤΑΑΥΡΙΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΙΣ....ΕΓΟ ΤΟ ΒΡΑΔΙ ΘΑ ΙΜΕ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΑ,ΑΛΑ ΘΑ ΒΑΛΟ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΙ ΘΑ ΝΕΕΑ ΣΟΥ.....ΙΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙ ΠΟΥ ΘΑ ΙΝΕ ΚΑΛΑ ΝΕΕΑ....

ΦΙΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΙΙΙΙΙ.....

kopela moy SAVVATO grafw kai prepei na diavasw...alla zalizomai. :( ..!

polyyyyyyyyyy!!!

kalh douleia nikulina mou!!!!!!!!!

filakiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

se eyxaristwww

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικουλίνα μου μπράβο για τη δουλειά και καλή αρχή κοπέλα μου. Μπράβο σου για τον τσαμπουκα, έτσι πρέπει να είμαστε γιατί κάτι τέτοιοι είναι που προσπαθούν να τα εκμεταλλευτούν όλα. Άντε με το καλό να έρθει και η δική σου στιγμή που θα μας ανακοινώσεις τα ευχαριστα!

Μαρινιώ μου περιμένουμε τα νέα σου...Λογικά όπου να'ναι θα έχουμε τα αποτελέσματα...ανυπομονώ..

Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικουλινα μου μπραβο σου για τη δουλειακαι ευχομαι ολα καλα να πανε. δουλεψα και εγω καποτεοταν εκανα το μεταπτυχιακο μου αγγλια. ειναι πολυ κουραστικο αλλα οταν εχεις αναγκη τα χρηματα τι να κανεις? παντως ομως τα λεφτα που σου δινει ειναι πολυ καλα,θα σου δοθει η ευκαιρια να αποταμιευσεις κιολας και μετα οταν με το καλο μεινεις εγκυος τοτε ολα τα παρετας!!

μαρινιω μου χαρηκα παρα πολυ με τα νεα σου.ευχομαι να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και ο θεος να ειναι διπλα σου και να σε βοηθα.σε 9 μηνες απο τωρα η μαλλον σε 8 να εχεις ενα γερο μωρακι στα χερια σου:)

περιμενουμε και τα νεα απο τη χοριακη αν και δεν υπαρχει πλεον αμφιβολια οτι εισαι εγκυος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα!! τι κανετε??

αχ ρε μαρινιω συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!! πολυ χαρηκα μπραβο μπραβο!!!

νικουλινα μια χαρα τα ειπες!!!

εχω να μπω παρα πολυ καιρο δεν τα διαβασα ολα καλο βραδυ σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIAAAAAAAAAAA NIWTHW TOOOSOO DOWN!!!!!!

2 THETIKAAAAAAAA TEST KAI ARNHTIKH XORIAKHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!EINAI DYNATON?????????????????????????GAMWTO EINAI KAI SELF CLEAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(:(:(:(:(:(:(:(:(

MA GIATI NA EIMAI TTTTTTTOOOOOOOOOOOSOOOOOOOOOOOOO GKANTEMOOOOOOOOOOO????????????????GIATI TOOOOOOOSO ANAKSIOPISTA TA TEST????????????????GIATIIIII??????????????????

KALA ELEGA NA KANW KATEYTHEIAN XORIAKH :(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...