Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟ TO KAΛΟΚΑΙΡΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ....


Recommended Posts

Αχ Νίνα μου είναι αλήθεια ότι στη Vodafone απαιτούνται καλά ελληνικά κ αγγλικά. Δούλευα 1μιση χρόνο στην εξυπηρέτηση πελατών κ ξέρω. Όντως κάνουν σεμινάριο εδώ κ σου μαθαίνουν τα προγράμματα που δουλεύουν στον υπολογιστή (δεν χρησιμοποιούν word κ τέτοια). Είναι αρκετά αυστηρά, όμως οι όλοι πια είναι μόνο απόφοιτοι λυκείου. Μάλλον με τη γλώσσα στράβωσε ο τύπος. Τι να πω? Μην απογοητευθείς, αυτός έχασε! Να ψάξεις κ αλλού,σου το λέω εγώ που γνώρισα πολλούς ηλίθιους εργοδότες! Υπομονή, όλα θα πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ...ΠΟΣ ΙΣΤΕ ΣΙΜΕΡΑ???

ΔΙΜΙΤΡΑ ΕΧΙΣ ΔΙΚΙΟ ΑΛΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΙ...ΞΕΡΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΟ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΑ ΕΠΙΔΙ ΙΣΕ ΞΕΝΙ.....ΘΑ ΤΟ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ....

ΜΑΡΑΚΙ ΠΟΣ ΠΕΡΑΣΕΣ????

ΜΑΡΙΝΙΩ....ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ...ΑΦΑΝΤΟΣ ΑΚΟΜΑ????ΑΦΟΥ ΤΕΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΒΙ ,ΠΡΟΣΕΧΕ..ΜΙΝ ΚΑΝΙΣ ΔΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΙΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΕ.....ΣΙΜΕΡΑ ΙΝΕ 9 ΜΕΡΑ ΚΑΤΙΣΤΕΡΙΣΙ????ΑΝΔΕ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΙΝΕ 10 ΜΕΡΑ,,,,ΤΟΤΕ ΠΙΑ ΠΑΙ ΠΡΟΣ ΕΓΓΙΜΟΣΙΝΙ.....ΙΧΕΣ ΚΑΙ ΑΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟΣΙ ΚΑΤΙΣΤΕΡΙΣΙ??ΔΙΛΑΔΙ ΣΕ ΡΟΤΟ ΑΝ ΕΧΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΚΙΚΛΟ....

ΧΡΙΣΑ..ΚΑΛΙΜΕΡΡΡΡΡΑΑΑΑΑΑ

ΠΕΡΣΙΑ ΠΟΣ ΙΣΕ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου,

Τι κάνετε? Πώς είστε σήμερα?

Εγώ είμαι πολύ χαρούμενη!!! Παρόλο που δεν συνέχισα την δίαιτα της Μαρίας έφτασα στα κιλά που ήμουν πριν την εγκυμοσύνη!! :silly: :silly: :woohoo: :woohoo: :silly:

Μείνανε τώρα άλλα 3-4 που είχα βάλει πέρυσι το καλοκαίρι. Αν τα χάσω κ αυτά θα είμαι πολύ ευχαριστημένη!!

Σας γράφω πρωί πρωί γιατί δεν ξέρω πως θα πάει η μέρα μου σήμερα..

Νικουλίνα μου υπομονή, κάτι θα βρεθεί.. Είναι δύσκολη εποχή αλλά δεν μπορεί, κάτι θα υπάρχει!

Μαρινιώ τίποτα ακόμα???

Οι υπόλοιπες??

Φιλάκια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα γλύκες! Τι κάνετε?

Νικουλίνα μου μην απογοητεύσαι..θα βρεις κάτι απλά είναι δύσκολοι καιροί. Θα τα καταφέρεις είμαι σίγουρη. Εγώ περασα καλά αλλά χρειάζομαι ύπνο και έχω τόοοοοοσα πολλά να κάνω και στο σπίτι και στη δουλειά!!!

Χρύσα μου δουλειά ε? Μπράβο για τα κιλά ου. Κι εγώ αρχίζω να προσέχω απο σήμερα γιατί το παράκανα αυτές τις μέρες.

Μαρινιώ μου 9 μέρες???Είναι πολλές!!!!!!!!!!! :silly: :woohoo:

Δημητρούλα μου όλα καλά? Οι υπόλοιπες?

Φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΑ ΜΟΥ ..ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟ....ΟΝΔΟΣ ΟΤΑΝ ΧΑΝΙΣ ΚΙΛΑ ΙΝΕ ΕΥΡΑΡΙΣΤΟ....ΞΕΡΙΣ ΕΓΟ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΙΑΖΕ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΜΟΥ...ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΣΚΕΤΙΚΑ ΔΙΕΤΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΙΑ...ΕΠΙΤΑ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΙΧΑ ΠΡΟΒΛΙΜΑ..ΕΤΣΙ ΤΟΥΛΑΚΙΣΤΟΝ ΕΛΕΡΓΕ ΑΦΤΟΣ....ΑΛΑ ΟΤΑΝ ΕΜΕΝΑ ΕΓΓΙΟΣ ΚΑΙ ΙΧΑ ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΜΕ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ{ΤΟ ΡΙΜΑΔΙ ΔΕΝ ΙΘΕΛΕ ΝΑ ΚΑΤΑΒΙ ΚΑΤΟ ΑΠΟ 115},Η ΓΙΑΤΡΙΝΑ ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΕΧΟ ΚΑΠΙΟ ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΓΓΙΜΟΣΙΝΙ ,Η ΑΚΟΜΑ ΧΙΡΟΤΕΡΟ ΝΑ ΕΧΙ ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΤΟ ΜΟΡΟ,,,,ΞΕΚΙΝΙΣΑ ΜΙΑ ΔΙΚΙΑΜΟΥ ΔΙΕΤΑ...ΔΙΛΑΔΙ ΠΕΡΙΚΟΠΙ ΘΑ ΠΑΝΔΑ...ΑΦΤΟ ΤΟ ΞΕΚΙΝΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ 4 ΜΙΝΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ 6 ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ ΔΕΝ ΙΧΑ ΒΑΛΙ ΚΙΛΑ,ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΙΧΑ ΧΑΣΙ 2 ΚΙΛΑ...ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΧΟ ΧΑΣΙ ΑΛΑ 17 ΚΙΛΑ...ΑΛΑ ΤΡΩΟ ΘΑ ΠΑΝΔΑ ΑΛΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ.

ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟΡΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΙ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ..ΧΕΡΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΚΙΤΑΟ ΣΕ ΚΑΘΡΕΦΙ...

ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

17 κιλά Νικουλίνα??

Μπράβο..παλιά είχα το μεράκι και το κουράγιο να κάνω δίαιτα..

Μόλις αρραβωνιάστηκα έβαλα κάποια κιλά απότομα είχα ήδη και πολλά παραπάνω,το έβαλα πείσμα όμως και μόνη μου μέσα σε ένα χρόνο έχασα 16 όπως ακριβώς εσύ Νικουλίνα,έτρωγα τα πάντα παο λίγο..Από τότε έχω παραπάνω αυτά τα 4 που σας είπα ότι θέλω να χάσω ακόμα..

Πραγματικά αν αρχίσεις και χάνεις και αλλάξει όλη η ψυχολογία σου μπορείς να κάνεις θαύματα! Δεν ξέρω όμως γιατί..δεν μπορώ να ακολουθήσω πρόγραμμα πλέον..Ελπίζω να αλλάξει αυτό σύντομα :) :)

Μαράκι εσύ δεν δουλεύεις σήμερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΑ.ΑΠΛΟΣ ΝΕΒΡΙΑΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΜΙΛΙΣΕ Ο ΤΙΠΟΣ.....ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΔΟΣ...ΠΡΟΧΤΕΣ ΚΑΙ ΕΧΤΕΣ ΤΟ ΠΡΟΙ ΕΧΑΓΑ ΠΟΡΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΑ ΜΑΓΑΖΙΑ.....ΑΛΑ ΟΜΟΣ ΕΧΤΕΣ ΤΟΒΡΑΔΙ,ΠΙΓΑ ΣΕ 2 ΜΑΓΑΖΙΑ ΚΑΙ Η ΙΔΙΟΚΤΙΤΕΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΙΠΑΝ ΟΧΙ..ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΙΜΕΡΑ 1 ΟΡΑ ΠΑΟ ΝΑ ΜΙΛΙΣΩ ΜΕ ΕΝΑ ΑΠΟ ΑΦΤΟΣ...ΙΝΕ SE FAST FOOD ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΛΕΨΟ ΣΑΝ ΣΕΡΒΙΤΟΡΑ....ΠΑΟ ΝΑ ΔΩ ΤΗ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΟ ΕΧΙ ΚΑΙ ΑΝ ΒΑΖΙ ΑΣΦΑΛΙΑ...ΑΠΛΟΣ ΙΝΕ ΒΡΑΔΙΝΕΣ ΩΡΕΣ,ΑΦΤΟ ΛΙΓΟ ΜΕ ΧΑΛΑΙ ..ΑΛΑ ΤΗ ΝΑ ΚΑΝΟ...

ΤΟ ΔΕΦΤΕΡΟ ΜΟΥ ΙΠΕ 25 Ε ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΟ ΚΑΙ 25 ΕΝΣΙΜΑΤΑ ΑΛΑ ΙΜΙΑΠΑΣΚΟΛΙΣΙ...ΤΟ ΩΡΑΡΙΟ ΙΝΕ ΑΠΟ 6 ΑΠΟΓΙΒΜΑ ΜΕΧΡΙ 12 ΜΕΣΑΝΙΧΤΑ..ΙΝΕ ΚΑΤΑΣΤΙΜΑ ΜΕ ΑΘΛΙΤΙΚΑ ΙΔΙ...ΑΦΤΟ ΜΑΡΕΣΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ,ΑΛΑ ΙΝΕ ΣΕ ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑ,ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΕΧΙ ΚΙΝΙΣΙ ΑΠΟ ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ...ΔΙΛΑΔΙ ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΙ ΕΒΔΟΜΑΔΑ..ΑΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΙΠΕ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΠΟΣ ΘΑ ΞΕΚΙΝΙΣΟ ΑΠΟ ΤΟΤΕ..ΑΠΛΟΣ ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΙ...

ΤΟΡΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ.....ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΟ ΔΟΥΛΕΑ ,ΘΑ ΒΡΟ ΙΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙ ΓΙΑ ΑΦΤΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΑ ΕΜΕΝΑ ΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΙΧΕ ΤΡΟΜΑΞΙ ΓΙΑΤΡΙΝΑ..ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΙΧΑ ΚΑΝΙ ΑΦΤΟ....ΒΕΒΕΑ ΚΑΙ Η ΑΠΟΒΟΛΙ ΜΕ ΒΟΙΤΙΣΕ ΣΕ ΑΦΤΟ...ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΙ ΕΧΑΣΑ ΑΠΟΤΟΜΑ 9 ΚΙΛΑ ΣΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ.....ΘΑ ΑΛΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ.....ΑΦΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΦΙΛΟΣ {ΙΤΑΝ ΣΙΝΑΔΕΛΦΟ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΙΟ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΒΑ,ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΣΤΕΝΙ ΦΙΛΙΑ}ΤΟΝ ΡΟΤΑΙ ΤΟ ΚΟΣΤΑ ΑΝ ΕΒΑΛΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΙ ΜΟΔΕΛΟ..ΓΕΛΑΙ ΚΑΙ ΛΑΙ ΠΟΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΓΝΟΡΙΖΙ...ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΛΕΙ ΠΟΣ ΦΤΑΝΙ ΤΟΣΑ....ΧΑΧΑΧΑ ΚΑΙ ΑΝ ΣΑΣ ΛΕΟ ΠΟΣ ΑΝ ΘΑ ΑΚΟΥΟ ΑΦΤΑ ΝΙΟΘΟ ΠΟΛΙ ΟΜΟΡΦΑ...ΝΙΟΘΟ ΦΙΛΙΚΙΑ...ΑΛΑ ΕΧΟ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΧΑΣΟ ΚΙΛΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κι γλω θέλω να χάσω 4!!!

είμαι στη δουλειά αλλά τα παιδιά κάνουν πρόβες για τη γιορτή και γίνεται χαμός. Κάνω και τις αξιολογήσεις των παιδιών και είμαι μπροστά τον υπολογιστή οπότε χαλαρά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο βρε Νικουλίνα μου,

Μαράκι εμείς σιγά-σιγά θα τα χάσουμε..4 μείνανε..

Αχ μόλις ήρθε το boss και έχει νεύρα...τί με περιμένει..! :(

Θα μπώ πιο μετά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ζουζουνες μου!!!!!!!!!!!!!!

ναι σημερα ειναι η 10η μερα καθυστερησης.... :blink:

αλλα τωρα θερμοκρασια το πρωι εχω 36,8!

αρα ερχετε??????? :silly:

αχ κοριτσια χθες μου ελεγε το αντρακι μου τις τελευταιες ημερες μου εχει καρφωθει στο μυαλο οοτι εισαι εγγυος!δεν ξερω γιατι...

εγω το ακουγα και στεναχωριομουν,,,γιατι λεω παλι θα τον απογοητευσω!!! :(:(:( περασε πολλα και αυτος μαζι μου....αχ!!! :silly: :silly:

παρασκευη θα παω για χοριακη.... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΙΩ ΔΕΝ ΤΟΥ ΙΠΕΣ ΑΚΟΜΑ???ΜΙΝ ΦΟΒΑΣΕ ..ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΦΤΗ...ΜΑΛΙΣΤΑ ΘΑ ΧΑΡΙ ΠΟΛΙ ,ΑΝ ΥΟ ΘΕΛΙ ΦΙΣΙΚΑ..ΠΕΣΤΟ ΝΑ ΧΑΡΙΤΕ ΜΑΖΙ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΤΗΝ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ...ΚΑΙ 36,8 ΙΝΕ ΚΟΝΔΑ ΣΤΟ 37...ΑΛΑ ΕΤΣΙ ΠΟΣ ΚΑΝΙΣ ΔΕΝ ΙΝΕ ΚΑΛΑ...ΣΤΙΝΑΧΟΡΙΣΕ ΚΑΙ ΑΝ ΙΣΕ ΕΓΓΙΟΣ ΝΑ ΞΕΡΙΣ ΠΟΣ ΕΠΙΡΕΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΡΟ.....ΤΕΕΕΕΣΣΣΣΣΤΤΤΤΤΑΑΑΑΚΚΚΚΚΚΗΗΗΗΗΗΗΗ..ΣΕ 10 ΜΕΡΑ ΔΙΧΝΙ 100% ΑΝ ΙΣΕ ΕΓΓΙΟΣ...ΔΟΣΕ 10 Ε ΚΑΙ ΚΑΝΤΟ ΝΑ ΙΡΕΜΙΣΟΥΜΕ....ΜΕΧΡΙ ΠΑΡΑΣΚΕΒΙ ΙΝΕ ΠΟΛΕΣ ΜΕΡΕΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΜΑΡΙΝΙΩ ΔΕΝ ΤΟΥ ΙΠΕΣ ΑΚΟΜΑ???ΜΙΝ ΦΟΒΑΣΕ ..ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΦΤΗ...ΜΑΛΙΣΤΑ ΘΑ ΧΑΡΙ ΠΟΛΙ ,ΑΝ ΥΟ ΘΕΛΙ ΦΙΣΙΚΑ..ΠΕΣΤΟ ΝΑ ΧΑΡΙΤΕ ΜΑΖΙ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΤΗΝ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ...ΚΑΙ 36,8 ΙΝΕ ΚΟΝΔΑ ΣΤΟ 37...ΑΛΑ ΕΤΣΙ ΠΟΣ ΚΑΝΙΣ ΔΕΝ ΙΝΕ ΚΑΛΑ...ΣΤΙΝΑΧΟΡΙΣΕ ΚΑΙ ΑΝ ΙΣΕ ΕΓΓΙΟΣ ΝΑ ΞΕΡΙΣ ΠΟΣ ΕΠΙΡΕΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΡΟ.....ΤΕΕΕΕΣΣΣΣΣΤΤΤΤΤΑΑΑΑΚΚΚΚΚΚΗΗΗΗΗΗΗΗ..ΣΕ 10 ΜΕΡΑ ΔΙΧΝΙ 100% ΑΝ ΙΣΕ ΕΓΓΙΟΣ...ΔΟΣΕ 10 Ε ΚΑΙ ΚΑΝΤΟ ΝΑ ΙΡΕΜΙΣΟΥΜΕ....ΜΕΧΡΙ ΠΑΡΑΣΚΕΒΙ ΙΝΕ ΠΟΛΕΣ ΜΕΡΕΣ....

fisika kai to thelei!!!

san trellos kanei sthn idea!!!

afou leei zw kai anapnew gia na mou peis eisai egkios kai na pane oooolaaa kala!!!!!!!!!

kai me sigkinei poly... :silly: snif snif,,,

kserei oti exw 10 imeres kathisterisi,,,alla epeidi den prospathisame poly den enthoysiazomaste...pisteuoume oti einai apo thn stenaxwria...

alla an htan mono apo auto toso poly tha arghsei?????

euxomai na exw ena mikro mikro sporaki mesa mou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΙΩ.......ΕΓΟ ΕΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ....ΕΜΙΣ ΠΕΡΣΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΟ ΟΛΟ ΠΡΟΣΠΟΘΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟΣΕΣ ΜΙΝΕ..ΚΑΝΑΜΕ ΣΙΝΕΧΙΑ ΣΑΝ ΚΟΥΝΕΛΑΚΙΑ,ΚΑΙ ΟΜΟΣ ΤΙΠΟΤΑ...ΤΟ ΙΧΑ ΧΟΡΤΑΣΙ ΤΟ "ΖΕΒΓΑΡΟΜΑ"ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΑ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΓΙΜΝΟ,ΕΛΕΓΑ "ΠΑΛΙΙΙΙΙΙ?????"ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ ΙΧΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 4 ΤΟ ΜΙΝΟΣ..ΙΧΑ ΑΠΟΓΟΙΤΕΧΤΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΙΠΑ ΠΟΣ ΠΑΙ ΤΕΛΙΟΣΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΙΟ ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΙΠΑΡΧΙ...ΕΚΙΝΟ ΤΟ ΜΙΝΑ ΙΧΑΜΕ ΕΠΑΧΙ 4 ΦΟΡΕΣ ΟΛΟ ΤΟ ΜΙΝΑ...ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΞΑΝΑ ΙΡΤΕ...ΑΦΟΥ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΙ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΚΑΤΙΣΤΕΡΙΣΙ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΠΟΣ ΔΕΝ ΚΑΝΟ ΚΑΝΕΝΑ ΤΕΣΤ ΑΦΟΥ ΑΠΟΚΛΙΕΤΕ ΝΑ ΙΜΕ,,,ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΙΜΕ ΑΠΟ ΑΕΡΑ ????ΚΑΙ ΟΜΟΣ,ΠΙΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΙΔΑΜΕ ΠΡΟΤΑ ΤΟ ΣΑΚΟΥΛΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΙΔΑΜΕ ΠΟΣ ΙΧΑ ΕΝΑ ΦΑΣΟΥΛΙ ΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ.....

ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΓΝΟΜΙ ΜΟΥ...ΝΟΜΙΖΟ ΠΟΣ ΙΣΕ...ΚΑΙ ΜΙΝ ΤΟ ΑΠΟΚΛΙΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ ΠΟΛΕΣ ΦΟΡΕΣ...ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΙΣ ΣΙΝΕΧΙΑ ΔΕΝΑΜΟΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ "ΣΠΟΡΑΚΙ"ΚΑΙ ΦΤΑΝΟΥΝ ΕΚΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΙ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου Μαρινιώ..όταν είναι να μπω στο μάμμυ πρώτα εσένα σκέφτομαι κι αν έχεις κανενα νέο να μας πεις!!!

Η στεναχώρια μπορεί να επηρεάσει αλλά 10 μέρες???

Και να σου πω και κάτι η κολλητή μου 3 παιδιά ξέρεις πως τα έκανε? Πρόσεχε με τον τρόπο που κατάλαβα κάνεις και εσυ και εγώ και φαντάζομαι και άλλες κοπέλες!! Ειδικά στο πρώτο δεν το πίστευε..10 μέρες καθυστέρηση και αποφάσισε να κάνει τεστ και ήταν θετικό φυσικά!

Ότι και να είναι γλυκιά μου να είσαι θετική..Αλλά επειδή δεν ξέρουμε ακόμα να είσαι προσεκτική και να μην κουράζεσαι...Περιμένουμε όλες με τρελλή αγωνία τα νέα σου!! :silly: ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΙΩ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΚΑΛΑ....ΑΠΟΚΤΙΣΕΣ ΜΑΜΟΥΛΕΣ ΠΟΛΕΣ ΕΔΟ.....ΧΑΧΑΧΑΧΑ.....

ΓΙΑΣΟΥ ΜΑΡΑΚΙΙΙΙΙΙ.....ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΙΚΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ????ΑΝΤΕ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΕΛΙΟΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΟΛΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΙΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ....ΜΕΤΑ ΕΤΙΜΑΣΙΕΣ ΤΟΥ ΓΑΜΟ ΠΟΣ ΠΑΙ???ΟΛΑ ΚΑΛΑ?????

ΓΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΔΙΜΙΤΡΑ ....ΣΕ ΒΛΕΠΟ...ΠΟΣ ΙΣΕ????Ο ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ ΙΝΕ ΛΙΓΟ ΚΑΛΙΤΕΡΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!

Μαρινιώ μου όταν έμεινα έγκυος είχαμε 1 επαφή όλη κι όλη... Κι αυτή... άστα να πάνε! :blush: Είμασταν κουρασμένοι, νυσταγμένοι... Ήταν οι πρώτες μέρες που μπήκε ο μπαμπάς μου στο νοσοκομείο βλέπεις... Παιδί μου, αν είναι να΄ρθει, θα΄ρθει... Εσύ να ξεκουράζεσαι κ να ονειρεύεσαι παραλίες κ παιδάκια να τρέχουν... :woohoo:

Νίνα μου δουλειά θα βρεις γιατί έχεις όρεξη κ θέληση! Αυτό είναι το σημαντικότερο!

Ο μπαμπάκας μου αναπνέει πια χωρίς οξυγόνο. Το πρωί τον πήρα κ πήγαμε βόλτα (με το ζόρι) 10 λεπτά κ μετά πάλι πίσω. Είναι μεγάλη πρόοδος αυτή για μας... Δυστυχώς όμως έχει κατάθλιψη (κατάλοιπο της παραμονής στα νοσοκομεία) κ δεν μιλάει ούτε έχει όρεξη για τίποτα.

Αχ Μαράκι... Θα έδινα τα πάντα για να δίδασκα σε σχολείο... Είναι το όνειρο της ζωής μου... Αδιόριστη, βλέπεις... Σου στέλνω πολλά φιλάκια κ ευχές καλό τέλος της σχολικής χρονιάς! :woohoo:

Φιλιά σε όλες, καλό σας απόγευμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια..

Τι κόλλημα τρελό έφαγε το mummy σήμερα…

Άρχισαν οι ζέστες κορίτσια, έχω σκάσει, δεν έχω και κανένα παράθυρο εδώ κοντά..υποφέρω.. :ohmy::ohmy:

Να δούμε πότε θα ανοίξουν τα air-condition στην εταιρεία..(αφήστε που όταν το κάνουν εγώ θα παγώνω..πάντα έτσι γίνεται λόγω χώρου).. :blink::blink:

Θα αργήσω να φύγω απο την δουλειά μου φαίνεται :(:(:( και πως βαριέμαι :S:S:unsure: αυτή η ώρα είναι η χειρότερη..μένω σχεδόν μόνη μου μέσα στην απόλυτη ησυχία!! :(

Μαράκι όντως πως πάνε οι ετοιμασίες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικουλίνα μου δεν ξεκουράστηκα, κάνω δουλίτσες και ταυτόχρονα σας διαβάζω!!!

Οι ετοιμασίες καλά πάνε, βασικά κολλησα στο θέμα της διακόσμησης, πήρα αρκετές προσφορές και τώρα πρέπει να αποφασίσω. Μετά έχω τα προσκλητήρια κ τις βέρες. Κάποια στιγμή θα αρχισω κ πρόβες για μαλλιά, νυφικό και τέτοια. Τώρα που τελειώνει κ το σχολείο θα έχω χρονο να ασχοληθώ.

Δημητρα μου αδιοριστη ε? Κι εγώ δουλεύω ως αντικαταστάτρια και λογικά του χρόνου θα είμαι συμβασιούχος. Ευχαριστώ για τις ευχές σου και εύχομαι με το καλό να διοριστείς κι εσύ.

Χρύσα μου έλα στην Κύπρο και να δεις ζέστες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΙΜΙΤΡΑ ΧΕΡΟΥΜΕ ΠΟΛΙ ΠΟΥ Ο ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ ΠΑΙ ΚΑΛΙΤΕΡΑ...ΑΦΟΥ ΣΙΚΟΤΙΚΕ ΚΑΙ ΠΙΓΑΤΕ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ ,ΙΝΕ ΚΑΛΑ.....ΟΣΟ ΓΙΑ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ,ΝΟΜΙΖΟ ΠΟΣ ΙΝΕ ΦΙΖΙΟΛΟΓΙΚΑ....ΞΕΡΙΣ ΑΠΟΜΑ ΣΕ ΑΦΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΕΣΙ ΝΙΟΘΟΥΝ ΠΟΣ ΙΝΕ ΒΑΡΟΣ ΓΙΑ ΑΛΟΥΣ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΙΝΕ ΚΑΛΑ.......ΔΙΣΤΙΧΟΣ ΙΧΑ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΓΙΑ 9 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΠΑΡΕΛΕΖΙΑ ,ΣΕ ΔΕΞΙ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΑΡΕΣΤΕΡΟ ΠΟΔΙ,,,ΕΤΣΙ ΕΝΙΘΕ ΑΦΤΙΝ,ΠΟΣ ΙΤΑΝ ΒΑΡΟΣ ΓΙΑ ΘΑ ΠΑΙΔΙΑ..ΣΙΝΕΧΙΑ ΑΚΛΕΓΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΟΥΣΕ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ ΠΟΣ ΘΕΛΙ ΝΑ ΦΙΓΙ ,ΝΑ ΠΑΙ ΣΤΟ ΑΛΟ ΚΟΣΜΟ......

ΧΡΙΣΑ ,,ΦΕΤΟΣ ΛΟΓΟ ΚΡΙΣΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΑΝΙΓΟΥΝ ΤΟ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ...ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΙΚΟΝΟΜΙΑ....ΕΤΣΙ ΕΣΙ ΠΑΡΕ ΤΟ ΜΑΓΙΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΛΙΑΚΟΣΟΥ ΜΑΖΙ ΣΟΥ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΟΣ ΠΙΓΑ ΚΑΙ ΜΙΛΙΣΑ ΜΕ ΑΦΤΟ ΑΠΟ FAST FOOD,ΚΑΙ ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΧΡΙΑΖΕΤΕ ΚΟΠΕΛΑ....ΤΟΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΣΙΝΦΟΝΙ....

ΜΟΥ ΙΠΕ ΤΟ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΟ 25 Ε ΧΟΡΙΣ ΑΣΦΑΛΙΑ..ΑΝ ΤΕΛΟ ΑΣΦΑΛΙΑ ΙΝΕ 20 ΜΕ 4 ΩΡΕΣ ΑΣΦΑΛΙΑ.....ΜΕΧΡΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΟΥ ΙΠΕ 27 ΧΟΡΙΣ ΑΣΦΑΛΙΑ.....ΤΟ ΩΡΑΡΙΟ 5 ΤΟ ΑΠΟΓΙΒΜΑ ΜΕΧΡΙ 2 ΤΗΝ ΝΙΧΤΑ....ΣΤΑ 27Ε ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΙΝΕ 810 Ε ΤΟ ΜΙΝΑ ...ΕΓΟ ΕΛΙΚΡΙΝΑ ΤΟ ΣΚΕΤΟΥΜΕ ...2 ΜΙΝΕΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ....ΑΛΑ ΕΔΟ ΔΕΝ ΑΠΟΦΑΣΙΖΟ ΕΓΟ.....ΕΔΟ ΑΛΟΣ ΘΑ ΠΙ ΝΑΙ Η ΟΥ.......ΘΑ ΔΟΥΜΕ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Γλυκιά μου Μαρινιώ..όταν είναι να μπω στο μάμμυ πρώτα εσένα σκέφτομαι κι αν έχεις κανενα νέο να μας πεις!!!

Η στεναχώρια μπορεί να επηρεάσει αλλά 10 μέρες???

Και να σου πω και κάτι η κολλητή μου 3 παιδιά ξέρεις πως τα έκανε? Πρόσεχε με τον τρόπο που κατάλαβα κάνεις και εσυ και εγώ και φαντάζομαι και άλλες κοπέλες!! Ειδικά στο πρώτο δεν το πίστευε..10 μέρες καθυστέρηση και αποφάσισε να κάνει τεστ και ήταν θετικό φυσικά!

Ότι και να είναι γλυκιά μου να είσαι θετική..Αλλά επειδή δεν ξέρουμε ακόμα να είσαι προσεκτική και να μην κουράζεσαι...Περιμένουμε όλες με τρελλή αγωνία τα νέα σου!! :silly: ;):)

ποπο σοβαρα μιλας μαρακι??????????

τι σπερμα ειχαν αυτοι?????χαχαχχα με διακεκομενη συνουσια 3 παιδια!!!!!!!!!

οοοοοοοο αυτα ειναι τα ωραια!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια. χαθηκα αυτες τις μέρες γιατι δεν ημουν και στα καλυτερα μου..

Μαράκι μου καλωσορισες. Δάβασα πέρασες ωραια και χαιρομαι γιαυτό:)τελικα ενα ταξιδακι ολοι το χρειαζομαστε για να χαλαρωσουμε και να ξεφυγουμε λιγο. τωρα για το γαμο και εγω ειχα κολλησει στην διακοσμηση αλλα ευτυχως το ατομο που την ανελαβε ειχε ταλεντο και τα εκανε ολα αψογα! οτι θες εδω ειμαι..

Νικουλινα μου χαρηκα που διαβασα πως βρηκες δουλεια αλλα σιγουρα ειναι δουλεια που σε εκφραζει? ειναι πολυ κουραστικη δουλεια και αυριο πρωτα ο θεος με μια εγκυμοσυνη πως θα τα καταφερεις? ξερω πως ειναι η αναγκη γιατι το περνω αυτο αλλα για ενα μωρό αξίζει???

μαρινιώ μου εσκασα εγω..καθημερινα μπαινω απλα για να μαθω νεα σου! ευχομαι πουρεκκα μου ολα καλα να πανε και την παρασκευη να εχουμε θετικα νεα αν και ειμαι σιγουρη:) δεν μπορει τοσες μέρες καθυστερηση...

Δήμητρα μου πως είσαι? ο πατέρας σου πως είναι? παει καλύτερα?

χρυσα μου οσο πιο πολυ σκεφτομαστε τα κιλα που εχουμε να χασουμε τοσο πιο δυσκολο ειναι γιατι ειναι κ ο παράγοντας ψυχολογια που επηρεαζει! εγω εχασα 5 μεχρι να βγω από την κλινικη και μετα εχασα αλλα 3. τα εχασα ολα τα κιλα εγκυμοσυνης πολυ ευκολα χωρις να αγχωθω αλλα ειναι και η στεναχωρια μεσα...

σας φιλω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIGA X8ES SE ALLO GUNAIKOLOGO KAI KAMIA SXESI ME OSA MOU EIPE O ALLOS GUNAIKOLOGOS POU PIGA. AUTOS POU PIGA X8ES MOU EIPE TA IDIA ME T GIATRO POU ME GENNISE.

DEN MOU EKANE KOLPIKO ELEGXO G MOU EIPE PWS TO DIAFRAGMA STI MITRA MOU DEN FAINETAI ME UPERIXO ALLA MONO ME KAISARIKI KAI ME RWTISE TI MOU EIPE O GIATROS POU ME GENNISE. EKEINOS MOU EIPE PWS DEN EXW DIAFRAGMA KAI PWS DEN EFTAIGE I MITRA MOU G TO XAMO TOU MWROU MOU! PIO POLLA PISTEVEI PWS TO MWRO MOU EPAA8E UPO3IA. DEN TREFOTAN KANONIKA LOGW PERITULI3IS OMFALIOU LWROU KAI TO EXASA!

MOU EIPE PWS I MITRA MU NAI MEN EXEI SXIMA KARDIAS ALLA APO TIN STIGMI POU DEN EKANA APOVOLI ALLA PROWRO TOKETO TOTE NA MIN FOVAMAI TIPOTA. MPORW NA MEINW 3ANA EGKUOS ALLA OXI SE 3 MINES OPWS MOU EIPE O GIATROS POU ME GENNISE ALLA SE 6 AN KAI EGW 8A DOKIMASW TN ALLO MINA KAI OTI 8ELEI O 8EOS.ME EVALE NA KANW E3ETASEIS GIA XRWMOSWMATA, ERU8RA, TO3OPLASMA. EIDE K TIS E3ETASEIS G 8ROMVOFILIA K MOU EIPE OTI EINAI MIA XARA DEN EXW TPT. ENW O PROIGOUMENOS GUNAIKOLOGOS MOU EIPE PWS DEN EINAI AUTES OI E3ETASEIS, NA KANW ALLES! TI NA PISTEPSW? PEITE MOY..:(

NA KANW AUTES TIS E3ETASEIS POU MOU EIPE KAI NA PAW NA ME DEI 3ANA NA DOUME TI 8A KANOUME.

EVALA RANTEVOU KAI SE ALLO GUNAIKOLOGO STN LEUKWSIA, NA PARW KAI MIA 4 GNWMI KAI 8A DW KAI TI 8A MOU PEI K AUTOS K 8A APOFASISW. FOVAMAI NA PAW NA KANW LAPAROSKOPISI GIATI T EKANE MIA KOPELA KAI META EDW K 2 XRONIA PROSPA8EI NA MEINEI EGKUOS KAI DEN TA KATAFERNEI. DEN EXW ALLO MWRO KAI FOVAMAI MPAS KAI MOU KANEI KAMIA ZIMIA!

TI PISTEUETE ESEIS?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΣΙΑ ,ΚΑΛΙΣΠΕΡΑ....

ΔΕΝ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΝΑ ΚΑΝΙΣ,,ΑΛΑ ΣΕ ΣΙΜΒΟΥΛΕΒΟ ΝΑ ΚΑΝΙΣ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΙΣ ΕΣΙ ΠΟΥ ΙΝΕ ΣΟΣΤΑ... ΜΙΠΟΥ ΣΕ ΜΠΕΡΔΕΒΟΥΝ ΟΝΔΟΣ Η ΓΙΑΤΡΙ??? ΔΑΞΙ ΘΑ ΠΑΣ ΝΑ ΖΙΤΙΣΙ ΑΛΙ ΓΝΟΜΙ,ΑΛΑ ΑΝ ΑΦΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΤΟΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΙΙ ΘΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΔΕΦΤΕΡΟ???ΤΟΤΕ ΤΗ ΘΑ ΚΑΝΙΣ??ΘΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΕΜΤΟ? ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΤΗ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ..ΝΟΜΙΖΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΙΝΑ ΔΙΑΛΕΞΙΣ ΕΝΑ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΔΙΝΙ ΕΠΙΣΤΟΣΙΝΙ.ΠΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΔΟΣΙ ΣΙΓΟΥΡΙΑ......ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΙΣ ,ΕΓΟ ΔΕΝ ΙΜΕ ΣΤΗΝ ΤΕΣΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ,ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΕΧΟ ΚΑΝΙ ΤΕΤΕΑ ΕΞΕΤΑΣΙΣ..ΜΙΠΟΣΗ ΑΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΞΕΡΟΥΝΕ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ....

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΑ ΠΟΥ ΒΡΙΚΑ,ΔΕΝ ΙΝΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΑΡΕΣΙ ,,ΑΛΑ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟ ΘΑ ΔΟΥΛΕΨΟ,ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΛΟΓΟ ΑΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΙΓΟ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΣΠΙΤΙ,,..ΚΑΙ ΒΕΒΕΑ ΞΕΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΟΥΡΑΣΤΟ,,,ΑΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ????ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΜΕΝΟ ΕΓΓΙΟΣ ,ΘΑ ΕΧΟ ΟΛΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟ,ΑΦΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΜΙΝΑ ΘΑ ΜΟΥ ΡΑΨΟΥΝ ΤΟ ΤΡΑΧΙΛΟ ΚΑΙ ΘΑ ΙΜΕ ΞΑΠΛΑ 6 ΜΙΝΕΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...