Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟ TO KAΛΟΚΑΙΡΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ....


Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσάκια μου...

Τί κάνετε?Εγώ εχθές όντως κουράστηκα πολύ αλλά τουλάχιστον τελείωσα με τις δουλειές!Μου έμεινε λίγο σίδερο και 2 πλυντήρια αλλά πού να τα βάλω με τέτοια βροχή..απο εβδομάδα!

Νικουλίνα καλή μου φαίνεται η ιδέα σας..αφού μπορεί γιατί να μην το κάνει ο άντρας σου.Όσο για σένα μακάρι να πας έστω και για 5 μήνες που είπες.Είναι καλή περίπτωση.

Μαρινιώ τί έγινε ακόμα να έρθει??

Εχθές έμαθα ότι μια πολύ καλή μου φίλη είναι έγκυος και πήρα μεγάλη χαρά.Το ήθελε πολύ και έπιασε με την 1η προσπάθεια.Μακάρι Παναγίτσα μου να της πάνε όλα καλά και να πάρει στην αγκαλίτσα της το αγγελούδι της σε 9 μήνες.

Μόλις το μάθαμε με ρώτησε ο άντρας μου εμείς πότε μπορούμε να ξεκινήσουμε και του είπα απο αρχές Ιουλίου.Και μου λέει δεν γίνεται πιο γρήγορα :woohoo: :woohoo: όλο για εγκυμοσύνες ακούμε..Βιάζεται το πουλάκι μου..Θα δούμε..Μακάρι να μας πάνε όλα καλά βρε κορίτσια..

Φιλάκια σε όλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

zouzounes mou geia saS!!!AKOMA NA ERTHEI H PERIODOS...ALLA SHMERA EIXA PONAKIA PERIODOU! :(:( AX ERXETE NOMIZW..... :silly: :silly:

nikulina mou kalh h idea!!! kante thn!!! ;)

xrysa ante wraia nea einai auta!!

vre koritsia emena mou eixan vrei sto flintzani oti tha akousw gia egkimosini....alla akoma tipota :blink: den pezei na htan gia mena e?giati mou eipan tha akouseis gia egkimosini! :P:P

filiaaaaaaaaa :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΣΠΕΡΑ....

ΜΑΡΙΝΙΩ,ΜΙΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΕ...ΑΛΑ ΠΙΓΕΝΕ ΝΑ ΚΑΝΙΣ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΦΤΙΣ....ΤΟΥΛΑΚΙΣΤΟΝ ΘΑ ΞΕΡΙΣ ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΙ,Η ΙΣΕ Η ΔΕΝ ΙΣΕ....ΑΛΑ ΑΜΑ ΙΣΕ ΑΦΤΟ ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΠΟΥ ΕΧΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΙ ΚΑΛΟ....ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΛΙΤΣΑΝΙ ΕΓΟ ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΛΙ ΠΙΣΤΕΒΟ....ΕΧΟ ΜΙΑ ΓΝ ΟΣΤΙ ΚΑΙ ΠΑΝΔΑ ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΕΚΙ ΜΑΣ ΛΕΙ ΤΟ ΦΛΙΤΣΑΝΙ...ΤΗ ΝΟΜΙΖΙΣ ΠΟΣ ΒΓΕΝΙ ΚΑΦΕ ΦΟΡΑ????ΕΝΑ ΔΡΟΜΟ ,ΜΙΑ ΓΡΑΜΑ.ΔΑΧΤΙΛΙΔΙΑ,ΚΑΙ ΠΑΝΔΑ Η ΚΑΡΔΙΑΜΟΥ ΙΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΠΟΥ ΣΕ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΧΟΡΕΣ ΙΜΟΥΝ ΧΑΛΙΑ....ΠΙΣΤΕΒΟ ΟΜΟΣ ΣΕ ΤΡΑΠΟΥΛΕΣ......2 ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑ ΜΟΥ ΒΓΙΚΑΝΕ ΑΛΙΤΙΝΑ....ΤΟΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΑΝ ΠΡΟΚΑΛΙΣΑΜΕ ΕΜΙΣ ΤΗΝ ΜΙΡΑ ,ΑΛΑ ΒΓΙΚΑΝΕ...ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΙΠΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑ ΚΑΝΟ.....Η ΠΡΟΤΙ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΙΑ ΘΕΑ ΜΟΥ.ΙΝΟΥ 21 ΧΡΟΝΟΝ.ΚΑΙ ΕΠΙΔΙ ΤΟΤΕ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΙΤΑΝ ΙΔΙ ΕΔΟ ,ΕΓΟ ΠΙΓΕΝΑ ΣΤΟ ΠΡΟΞΕΝΙΟ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑ ΝΑ ΖΙΤΙΣΟ ΒΙΖΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΤΟ ΚΑΙ ΕΓΟ...ΤΟΤΕ Ι ΘΕΑ ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΘΑ ΠΑΟ 3 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΟ.ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΔΟΣΟΥΝ,ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΓΙΝΕ...ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΦΤΟ..ΕΓΟ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΨΑ ΕΦΟΣΟΝ Ο ΚΟΣΤΑΣ ΙΤΑΝ ΕΔΟ..ΚΑΙ ΟΜΟΣ ΠΑΝΤΡΦΤΙΚΑΜΕ 27 ΔΕΚΕΒΡΙΟΥ ΤΙΝ ΙΔΙΑ ΧΡΟΝΙΑ..ΤΟΤΕ Ο ΚΟΣΤΑ ΔΕΝ ΙΧΕ ΑΔΙΑ ΠΑΡΑΜΟΝΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΙΑΣΑΝΕ ΑΣΤΙΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΣΤΙΛΑΝ ΣΠΙΤΙ...ΑΦΤΑ ΔΕΝ ΙΧΕ ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΙ Η ΘΕΑ ΜΟΥ......Η ΔΕΦΤΕΡΙ ΦΟΡΑ ΕΚΑΝΑ ΠΡΙΝ 4 ΧΡΟΝΙΑ.ΙΞΕΡΕ ΜΙΑ ΦΙΛΙ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΧΙ ΠΙΙ ΓΙΑ ΝΕΚΡΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΠΕΤΑΝΕ Ο ΠΕΤΕΡΟΣ ΜΟΥ,ΜΕΤΑ ΜΑΙ ΙΠΕ ΠΟΣ ΒΛΕΠΙ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΚΟΝΔΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΚΛΙΣΙΑ,,ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΑΛΑΞΑΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΝΙΚΙΑΣΑΜΕ ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΚΛΙΣΙΑ,ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΙΜΑΔΙΚΟ ΜΑΣ ΙΠΕ ΠΟΣ ΘΑ ΜΕΝΟ ΕΓΓΙΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΘΑ ΙΝΕ ΑΓΟΡΙ..ΒΕΒΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΧΙ ΤΟΤΕ ΠΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΤΙ ΣΙΝΔΟΜΑ.....ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΡΓΙΣΕ ΝΑ ΕΡΤΙ ,ΚΑΙ ΙΤΑΝ ΑΓΟΡΙ...ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΖΙΣΙ....ΤΟΡΑ ΣΕ ΤΡΟΜΑΞΑ ,ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΙΝΕ????ΟΠΟΥΣ ΙΠΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΒΟ ΣΕ ΦΛΙΤΣΑΝΙ ΑΛΑ ΠΙΣΤΕΒΟ ΣΕ ΤΑΡΟ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΑ ΜΟΥ ΣΕ ΒΛΕΠΟ ΝΑ ΞΕΚΙΝΑΣ ΚΑΙ ΕΣΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ....ΙΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙ ΠΟΣ Ο ΑΝΔΡΑΣΟΥ ΛΑΤΡΕΒΙ ΘΑ ΠΑΙΔΙΑ...

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΤΗ ΦΙΛΙ ΣΟΥ.ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΙ ΜΙΑ ΕΦΚΟΛΙ ΕΓΙΜΟΣΙΝ.ΚΑΙ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ...

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΤΗ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ Ο ΠΕΛΑΡΓΟΣ..:):):)..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΕΝΙΣ ΚΑΙ ΕΣΙ ΓΡΙΓΟΡΑ ΕΓΓΙΟΣ ΚΑΙ ΙΣΕ ΠΑΡΕΕΑ ΜΕ ΤΗΝ ΦΙΛΙ ΣΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina mou kai koritsakia mou den eimai kala!!!!!!!!!!

ti epatha????????eklega me to paramikro simera...kai stenaxwriomoun!!!!!!!eixa mia anakatwsoura,mia zalada kai ponous periodou,alla pouthena h periodossssss :huh::blink: :silly:

axxxxxxxxxx tha trelathwwwwwwwwww piaaaaaaaaaa :ohmy: :silly:

afou eklega giati EFAGA SOKOLATA!!!kai mou leei to antraki mou!!!kala klais twra giati efages 4 kommatakia sokolata kai xalases thn diaita???me douleueis!??????xaxxaxxaxa ta epekse o kaimenos gamwth mou1!!

ma ti epatha???? :blush::blush::blush:

KALHNYXTA KORITSAKIA MOU GLYKAAAAAAA :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΑΛΙΜΕΡΑ .....ΚΑΙ ΚΑΛΙ ΕΒΔΟΜΑΔΑ...

ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΕ ΛΙΓΙ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΔΕΝ ΧΑΛΑΙ Η ΔΙΕΤΑ..ΜΙΝ ΚΛΕΣ,,ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΠΑ ΠΑΡΙΣ ΛΙΓΑ ΓΡΑΜΑΡΙΑ,ΚΑΙ ΤΗ ΕΓΙΝΕ?ΙΝΕ ΛΟΓΟΣ ΑΦΤΟ ΝΑ ΚΛΕΣ?????Ι ΜΙΠΟΣ ΤΟΡΑ Η ΧΟΡΜΟΝΕΣ ΣΟΥ ΧΙΡΟΠΙΔΑΝΕ,ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΦΤΟ ΚΛΕΣ????ΕΧΙΣ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΚΑΝΙ ΑΦΤΟ ΤΟ ΤΕΣΤ ΠΙΑ????ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΗ ΘΑ ΤΡΛΑΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ..

ΧΡΙΣΑ ΜΟΥ...ΠΟΣ ΞΕΚΙΝΙΣΕ Η ΜΕΡΑ ΣΟΥ ??ΕΧΙΣ ΣΙΜΕΡΑ ΔΟΥΛΕΑ??

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΣΜΑΣ ΠΟΣ ΠΕΡΑΣΕΣ...

ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΔΙΜΙΤΡΑ...ΕΣΙ ΠΟΣ ΙΣΕ??

ΠΕΡΣΙΑ..ΤΗ ΚΑΝΙΣ?

ΕΓΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΙΜΕΡΑ ΠΑΟ ΝΑ ΡΟΤΙΣΟ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΑ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΙΤΙΣΙ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΟ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα..

Καλή επιτυχία Νικουλίνα, μακάρι να βρεις κάτι! :kiss:

Μαρινιώ θα μας τρελάνεις… Κάνε το τεστ να σιγουρευτείς καλή μου. :blink: Από συμπτώματα μοιάζουν με αυτά της εγκυμοσύνης, αλλά καμιά φορά επειδή το σκεφτόμαστε πολύ το μυαλό μας κάνει παιχνίδια. :dry:

Εύχομαι να έχεις καλά νέα σύντομα!!

Θα ξαναμπώ σε λίγο γιατί έχω λίγο δουλίτσα τώρα..

Φιλιά

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsia......!!!!!!!!!

plisiazoun oi meres gia thn xoriakh....! ;)

simera tha parw thl ton mikroviologo na dw pote mporei!!! :dry:

alla vre koritsia afou eixa ponoys periodoy,,,,,den eprepe na mou erthei????

an hmoun egkios den tha eixa tosous poonous osous xthes!

etsi den einai??????

olo pigaina toualeta na dw an irthe alla mpa,...tipota! :dry::huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου γλυκα!!! Γύρισα!!!!!Περάσαμε πολύ ωραία αλλά ήταν λίγες μέρες :silly: :unsure::) Χθες είχε πολύ κύμα και το πλοιο όλο κουνιόταν, γύρισα τώρα στο σπίτι κι ακόμα εχω την αίσθηση ότι κουνιέμαι!!!

Εσείς τι κάνετε? Διάβασα τα νέα σας!

Μαρινιώ μου ακόμα τίποτα? ΜΑς έσκασες!!!Καλά εσύ πώς αντέχεις? Κάνε ένα τεστ να μας φύγει το άγχος!

Νικουλίνα μου καλή τύχη με τη δουλειά και μην στεναχωριέσαι...Όταν υπάρχει αγάπη και είστε ενωμένοι με τον αντρούλη σου όλα θα πάνε καλά. Κι εμένα ο δικός μου έχει δικιά του δουλειά και όλο τρέχει για να μπορεί να βρίσκει πελάτες/

Χρύσα μου τι κάνεις?Δουλειές ε? Εγώ δεν ξέρω από πού να αρχίσω σήμερα!!!

Πέρσια μου καλύτερα που γύρισες εστω και για λίγο στο σχολείο γιατί έτσι ξεχνιέσαι. ¨Οσον αφορά το γιατρό ευτυχώς που πήρες και δευτερη γνωμη. Τώρα κάνε όλα όσα πρέπει και σε λίγο καιρο είμαι σίγουρη πως θα έχεις αγκαλιά ένα υγιέστατο μωράκι.

Δήμητρα μου νομίζω πως το φτερούγισμα που νιώθεις πρέπει να είναι από αγχος και σεναχώρια αλλά μην το αφήσεις έτσι, να πας σε γιατρό να είσαι σίγουρη ότιτ όλα είναι οκ!

Φιλάκια πολλά..μου λείψατε φιλενάδες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιώ μου ό,τι κ αν συμβαίνει θα είναι για καλό, είτε είσαι είτε δεν είσαι, αυτό να σκέφτεσαι. Όντως τα συμπτώματα περιόδου κ εγκυμοσύνης είναι παρόμοια, επίτηδες βέβαια, για να μας τρελαίνουν! :blink: Και... ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!!! (συγνώμη που φωνάζω :unsure:)

Νίνα μου σου εύχομαι καλή επιτυχία! :woohoo: Θα σου κάνει καλό η δουλειά (αρκεί να μην είναι κουραστική), θα ξεφύγεις κ λίγο...

Χρύσα μου καλή δουλειά!

Εγώ σήμερα είμαι σπίτι. Ε, πρέπει να γίνονται κ οι δουλειές του σπιτιού, ε? ;)

Κάλή μέρα σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε βρε Καλώς τα κορίτσια..

Καλωσήρθες Μαράκι..Πώς περάσατε? φαντάζομαι τέλεια αν εξαιρέσουμε το κύμα..Πολύ γκαντεμιά.. :(

Δημητρούλα κ εσύ σπίτι δουλειές??Αχ ας ήμουν κ εγώ στο σπίτι μου κ ας έκανα κ δουλειές.. :(

Δεν έχω πάλι όρεξη για δουλειά σήμερα..Και γίνεται χαμός.. :dry:

Ααα ξεκίνησα απο εχθές το filicine.Μου έβαλε ιδέες ο αντρούλης μου και λέω ας το πάρω καλού κακού. ;)

Το σαββατο έκλεισα επιτέλους δωμάτιο στην Μήλο!!!! :woohoo: :silly: :woohoo: :silly: :woohoo: Καιρός ήταν ευτυχώς το βρήκα και σε πολύ καλή τιμή. :P :woohoo:

Μαρινιώ τί έγινε?έκλεισες ραντεβού??

Όπως είπε και η Δήμητρα τα συμπτώματα είναι ίδια. Κ εγώ όταν είχα μείνει έγκυος είχα πόνους περιόδου και μάλιστα κάθε φορά που άλλαζα μήνα μέχρι και την 23η εβδομάδα. Κάνε βρε κανένα τεστάκι..

Νικουλίνα ακόμα στο ψάξιμο..μακάρι να έχεις καλά νέα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

Βρε βρε Καλώς τα κορίτσια..

Καλωσήρθες Μαράκι..Πώς περάσατε? φαντάζομαι τέλεια αν εξαιρέσουμε το κύμα..Πολύ γκαντεμιά.. :(

Δημητρούλα κ εσύ σπίτι δουλειές??Αχ ας ήμουν κ εγώ στο σπίτι μου κ ας έκανα κ δουλειές.. :(

Δεν έχω πάλι όρεξη για δουλειά σήμερα..Και γίνεται χαμός.. :dry:

Ααα ξεκίνησα απο εχθές το filicine.Μου έβαλε ιδέες ο αντρούλης μου και λέω ας το πάρω καλού κακού. ;)

Το σαββατο έκλεισα επιτέλους δωμάτιο στην Μήλο!!!! :woohoo: :silly: :woohoo: :silly: :woohoo: Καιρός ήταν ευτυχώς το βρήκα και σε πολύ καλή τιμή. :P :woohoo:

Μαρινιώ τί έγινε?έκλεισες ραντεβού??

Όπως είπε και η Δήμητρα τα συμπτώματα είναι ίδια. Κ εγώ όταν είχα μείνει έγκυος είχα πόνους περιόδου και μάλιστα κάθε φορά που άλλαζα μήνα μέχρι και την 23η εβδομάδα. Κάνε βρε κανένα τεστάκι..

Νικουλίνα ακόμα στο ψάξιμο..μακάρι να έχεις καλά νέα..

αντε καλη επιτυχια και σε εσενα!!!

τελειαααααααα ΜΗΛΟ ΘΑ ΠΑΣ ΕΣΥ Ε?????

ΩΡΑΙΑΑ!!!!! :woohoo:

πηρα τηλ και μου ειπε οτι εχει Παρασκευη χρονο για χοριακη!!!

ποπο ποιος περιμενει??αλλα μονο αυτον εμπιστευομαι... :blink::dry:

να παω λετε ή να κανω τεστακι...αν και ουτε αυτα 100% τα εμπιστευομαι! :angry:

βρε χρυσα αληθεια ειχες πονους περιοδου κανονικοτατους?????πως γινεται αυτο???? :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Te-στα-κι!!τε-στα-κι!!κανε ενα βρε! μεχρι την Παρασκευηηηηηηηηη..... :kiss:

τεστακι ε?τα εμπιστευεσαι εσυ Kimon mou??

εγω οχι...για αυτο ειπα και χοριακη κατευθειαν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω έγραψε:

αντε καλη επιτυχια και σε εσενα!!!

τελειαααααααα ΜΗΛΟ ΘΑ ΠΑΣ ΕΣΥ Ε?????

ΩΡΑΙΑΑ!!!!! :woohoo:

πηρα τηλ και μου ειπε οτι εχει Παρασκευη χρονο για χοριακη!!!

ποπο ποιος περιμενει??αλλα μονο αυτον εμπιστευομαι... :blink::dry:

να παω λετε ή να κανω τεστακι...αν και ουτε αυτα 100% τα εμπιστευομαι! :angry:

βρε χρυσα αληθεια ειχες πονους περιοδου κανονικοτατους?????πως γινεται αυτο???? :blink:

Ναι στη Μήλο θα πάω..Ανυπομονώ..:woohoo:

Εγώ θα έλεγα να κάνεις ένα τεστάκι να σου φύγει και το άγχος!!!

Και όσο για τους πόνους πραγματικά είχα απλά δεν ήταν τόσο έντονοι..Σε κάθε αλλαγή του μήνα και απ'όσα είχα διαβάσει στα διάφορα βιβλία εγκυμοσύνης είναι φυσιολογικό!!! ;) Άντε κάνε το τεστ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου πολύ ωραία ήταν..Και η παρέα καλή και γενικά καλά.Το κύμα όντως μεγάλη γκαντεμιά, μας τα χάλασε χθες! Τωρα δουλίτσες και έχω και για το σχολείο χίλια δυο πράγματα να κάνω..Μαγειρεύω και φακόρυζο...κοπιάστε!!

Μήλο ε? Πρέπει να είναι ωραία..Άντε να πας και να γυρίσεις με φουσκωμένη κοιλίτσα..Κι εγώ λέω να αρχίσω το φολικό από Αύγουστο!

Άντε πλησιάζει ο καιρός, καλή αρχή να έχουμε όλες!

Μαρινιώ μου την Παρασκευή??? Θα τρελλαθούμε από την αγωνία!! Πάρε μωρέ ένα τεστ και βλέπουμε, πάρε το clear blue. Και όντως παιδιά τα συμπτώματα εγκυμοσύνης είναι σχεδόν ίδια με της περιόδου...οπότε δεν βγάζουμε άκρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω έγραψε:

Kimon έγραψε:

τεστακι ε?τα εμπιστευεσαι εσυ Kimon mou??

εγω οχι...για αυτο ειπα και χοριακη κατευθειαν....[/quote:avz0rxwk]

Εγώ πάλι χοριακή δεν είχα κάνει καθόλου.. Έκανα 2 τεστάκια βγήκαν θετικά και μετά πήγα στον γιατρό.!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγώ δυο τεστ είχα κάνει και βγήκαν θετικά..και με τόση καθυστέρηση θα δείξει μην το φοβάσαι...

Άντε κορίτσια ας αρχίσουμε τα καλοπιάσματα να κάνει το τεστ να μας φύγει κι εμάς η αγωνία!!! :laugh: :silly: :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

κι εγώ δυο τεστ είχα κάνει και βγήκαν θετικά..και με τόση καθυστέρηση θα δείξει μην το φοβάσαι...

Άντε κορίτσια ας αρχίσουμε τα καλοπιάσματα να κάνει το τεστ να μας φύγει κι εμάς η αγωνία!!! :laugh: :silly: :)

an den eimai diladi...mallon apo to agxos kai thn stenaxwria exei ginei olo auto e? :huh:

telos pantwn koritsia den to sizitaw allo giati agxwnomai,,,,!!!

thn paraskeuh tha paw gia xoriakh!!!kai tha sas pw tote ta neakia mou....mexri tote apla den tha to skeftomai,...

oufff!!! :silly: :silly: :silly: :silly:

euxitheite mou na dw kat8i THETIKOOOOOOOOOOOOOOOOOO :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλίτσα μου όπως νιώθεις καλύτερα..εμείς εδώ είμαστε...

Σου εύχομαι ολόψυχα να βγεί θετικό και να πάνε όλα ΤΕΛΕΙΑ! Ξέρεις πόσο σε νοιαζόμαστε κι ας γνωριζόμαστε μόνο διαδικτυακά!!!

Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες Μαράκι! Καλή προσαρμογή στην καθημερινότητα!

Χρύσα μου καλά να περάσετε στη Μήλο! Να χαλαρώσετε κ να διασκεδάσετε όσο τραβάει η ψυχή σας!

Μαρινιώ.... Σου εύχομαι μια χοριακή ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! (με το συμπάθειο! :blush: ) Βέβαια κ το clear blue είναι καλό, ε? Προσπάθησε όμως να ηρεμήσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ...ΔΕΝ ΒΡΙΚΑ ΤΙΠΟΤΑ ..ΠΙΡΑ ΟΛΑ ΘΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΜΕ ΤΗ ΣΙΡΑ..ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ..ΟΛΙ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝΕ ΠΟΣ ΔΕΝ ΧΡΙΑΖΟΥΝΤΕ Η ΠΟΣ ΠΙΡΑΝ ΙΔΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ....ΚΑΙ ΕΚΙ ΣΤΟ VODAFON ,ΜΑΛΟΝ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ ΙΜΕ ΞΕΝΙ...ΑΦΟΥ ΜΠΙΚΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΙΛΙΣΑ ΤΟΥ ΙΔΙΟΚΤΙΤΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΙ..."ΤΟΡΑ ΤΗ ΝΑ ΠΩ ,ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΙΣ ΓΝΟΣΤΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΡΤΟΥΝ ΕΔΟ,ΑΛΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΣΤΗΝ ΤΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙ",,ΤΟΥ ΙΠΑ ΔΑΞΙ ΘΑ ΠΑΟ ΑΝ ΙΝΕ,,ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΠΕΤΑΞΕ ΕΝΑ "ΕΠΙΤΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΞΕΡΙΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΙΣ ΕΛΛΙΝΙΚΑ,,ΕΣΙ ΞΕΡΙΣ??" ΤΟΥ ΑΠΑΝΔΙΣΑ ΠΟΣ ΞΕΡΟ..ΤΟΥ ΙΠΕ ΟΜΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΡΑΦΟ ΚΑΛΑ ΕΛΙΝΙΚΑ..ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΜΙΑ ΦΑΤΣΑ ΣΑΝ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΕ,ΙΔΕΣ??....ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΜΟΣ ΤΟΥ ΙΠΑ ΕΓΟ ΠΟΣ ΑΦΤΟ ΔΕΝ ΙΝΕ ΚΑΠΙΟ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΙΜΑ,ΙΠΑΧΙ ΚΑΠΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΣΤΟΥΣ ΙΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΑΝ ΚΑΝΙΣ ΛΑΘΟΣ ΟΡΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΤΟ ΔΙΟΡΤΟΝΙ....ΜΟΥ ΛΕΙ ΜΕΤΑ"ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΙΣ ΑΦΤΟ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΞΕΡΙΣ ΚΑΙ ΙΠΟΛΟΓΙΣΤΙ.ΕΣΙ ΞΕΡΙΣ ΜΟΥ ΛΕΙ??""ΤΟΥ ΑΠΑΝΔΙΣΑ ΠΟΣ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟ...ΕΠΙΤΑ ΜΟΥ ΛΕΙ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΞΕΡΙΣ ΑΓΛΙΚΑ.ΕΓΟ ΑΠΟ ΕΚΙ "ΞΕΡΟ ΚΑΙ ΑΓΛΙΚΑ ΚΑΙ ΕΛΙΝΙΚΑ ΚΑΙ ΙΤΑΛΙΚΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΡΟΜΑΝΙΚΑ"..ΟΤΑΝ ΙΔΕ ΟΜΟΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΠΑΝΔΙΣΑ ΕΤΣΙ ΣΤΗΝ ΨΙΧΡΑ,ΜΟΥ ΛΕΙ "ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΤΗ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ"ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΟΣΕ ΚΑΠΙΑ ΑΠΑΝΔΙΣΙ,,ΟΥΤΕ ΝΑΙ ΟΥΤΕ ΟΧΙ.....ΑΛΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΤΙ ΕΡΟΤΙΣΙ ΑΝ ΞΕΡΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΟ ΕΛΙΝΙΚΑ....ΚΑΙ ΡΟΤΩ ΕΓΟ ΤΟΡΑ ΜΙΠΟΣ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΠΑΟ ΝΑ ΚΑΝΟ ΚΑΠΙΟ ΠΑΛΕΠΙΣΤΙΜΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΟ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΑ ΚΑΙ???ΠΟΥ ΑΦΤΗΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΟΡΟ ΚΑΠΙΑ ΚΑΛΙ ΔΟΥΛΕΑ....ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΝΑ ΤΟΝ ΡΟΤΙΣΟ "ΕΓΟ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΖΙΤΑΣ ΘΑ ΚΑΝΟ,ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΟ,ΚΑΙ ΜΙΛΑΟ ΞΕΝΕΣ ΓΛΟΣΕΣ,ΚΑΙ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΘΑ ΠΑΟ..ΕΣΙ ΟΜΟΣ ΠΟΣΑ ΜΟΥ ΔΙΝΙΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΦΤΑ?"ΕΦΙΓΑ ΑΠΟ ΕΚΙ ΚΑΙ ΙΜΟΥ ΦΟΥΝΔΟΜΕΝΙ...ΑΝ ΜΕ ΤΣΙΜΟΥΣΕ ΚΑΠΙΟΣ ΜΕ ΜΙΑ ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΘΑ ΕΣΚΑΓΑ....ΣΤΗΝ ΑΛΙ ΜΕΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΕΧΟ ΠΡΟΙΠΙΡΙΣΙΑ....ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΔΟΝ...ΘΑ ΔΟ ΤΗΝ ΘΑ ΚΑΝΟ...ΞΕΡΕΤΕ ΕΔΟ ΣΤΟ ΛΙΤΟΧΟΡΟ Η ΞΕΝΕΣ ΔΟΥΛΕΒΟΥΝ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΣΕ ΚΑΤΑΡΙΟΤΙΤΑ,ΚΑΙ ΠΟΣ ΕΓΟ ΤΟΡΑ ΝΑ ΠΑΟ ΝΑ ΖΙΤΙΣΟ ΔΟΥΛΕΑ ΣΕ ΜΑΓΑΖΙΑ ΣΑΝ ΠΟΥΛΙΤΡΙΑ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...