Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟ TO KAΛΟΚΑΙΡΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ....


Recommended Posts

μαρινιω έγραψε:

Αβα έγραψε:

etsi opws ta les einai!!!alla kai esy grapstous ekei pou kses...

eisai kalitera twra???????pes mouuu ;)[/quote:1rswsg0q]

Ναι καλυτερα ειμαι Μαρινιω μου, μου δινετε στηριξη και ανεβαινει κι εμενα η διαθεση μου, προσπαθω να κανω και αλλα πραγματα π.χ. εχθες πηγα στο κομμωτηριο, θελω να ξεκινησω και γυμναστηριο να ξεδωσω λιγο αλλα με ταλαιπορει μια ιωση εδω και μια εβδομαδα. Απλως ειναι πολυ προσφατο το γεγονος με το εξωμητριο, η λαπαροσκοπηση εγινε 24/03 και καποιες ωρες με παιρνει απο κατω, που θα παει ομως, θα νιωσω καλυτερα σιγα-σιγα. Πιστευω οτι μολις πεσει τελειως η χοριακη μου και συνερθουν οι ορμονες μου, θα ειμαι μια χαρα!!!! :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

minie se evala kai esena edw...KALH EPITYXIA ME TA EMVRIAKIA SOU TON MAIO!!!EYXOMAI NA FYGEIS PRWTH=PRWTH!!! :woohoo: :kiss:

H LISTA MAS:

1.mariniw

2.maimoudaki

3.stedim

4.XELONITSA

5.ΧΡΥΣΑ82

6.PIPITSAZOUZOUNA

7.ΡΟΥΛΙΝΙ

8.τονιαχαν

9.vassiliki

10.andria

11.ABA

12.sofilate

13.mpougatsoula24

14.nikulina

15.minie

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

μακαρι μαρινιω μου να γινουν οπως τα λες φυσικα θα σας ενημερωνω :)

κοριτσια ευχομαι σε ολες σας να φυγετε πολυ γρηγορα απο αυτη την λιστα με υγιη μωρακια το σημαντικοτερο.καλη επιτυχια :kiss::kiss:

se euxaristoume paraaaaaa poly rose mou!!!! :kiss::kiss:

MAKARI!!!!!Panw apo ola na einai GERA!!! :silly: ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Δυστυχώς θα συμφωνήσω με την Άβα, κάποιοι μάλλον χαίρονται με τις ατυχίες των άλλων, ίσως γιατί έτσι καλύπτουν δικά τους προβλήματα κ άγχη. Σταμάτησα να ασχολούμαι με τους άλλους, μετά το θεϊκό που μου είπε η πεθερά μου: "΄Ελα μωρέ, δεν πειράζει, θα κάνετε άλλο, εγώ έχω ήδη εγγόνια, δεν στεναχωρήθηκα πολύ"!!! Δεν ήξερα αν έπρεπε να κλάψω όταν το άκουσα, με έπιασαν όμως υστερικά γέλια... Είναι κ οι ορμόνες βλέπετε... :unsure:

Χθες, μία εβδομάδα κ μία μέρα μετά την απόξεση, ξεσήκωσα όλο το σπίτι... Καθάρισα, συμμάζεψα, εξαφάνισα υπερήχους κ εξετάσεις... Σήμερα έβαλα 200 πλυντήρια... Μου τελειώνουν όμως οι δουλειές κ αναρωτιέμαι κ εγώ πώς θα απασχολώ το μυαλό μου. Λέω να ξαναψάξω για δουλειά, part-time βέβαια γιατί έχω κ τον πατέρα μου που χρειάζεται φροντίδα. Μήπως απογοητευτώ χειρότερα έτσι; :dry: Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim έγραψε:

Καλησπέρα! Δυστυχώς θα συμφωνήσω με την Άβα, κάποιοι μάλλον χαίρονται με τις ατυχίες των άλλων, ίσως γιατί έτσι καλύπτουν δικά τους προβλήματα κ άγχη. Σταμάτησα να ασχολούμαι με τους άλλους, μετά το θεϊκό που μου είπε η πεθερά μου: "΄Ελα μωρέ, δεν πειράζει, θα κάνετε άλλο, εγώ έχω ήδη εγγόνια, δεν στεναχωρήθηκα πολύ"!!! Δεν ήξερα αν έπρεπε να κλάψω όταν το άκουσα, με έπιασαν όμως υστερικά γέλια... Είναι κ οι ορμόνες βλέπετε... :unsure:

Χθες, μία εβδομάδα κ μία μέρα μετά την απόξεση, ξεσήκωσα όλο το σπίτι... Καθάρισα, συμμάζεψα, εξαφάνισα υπερήχους κ εξετάσεις... Σήμερα έβαλα 200 πλυντήρια... Μου τελειώνουν όμως οι δουλειές κ αναρωτιέμαι κ εγώ πώς θα απασχολώ το μυαλό μου. Λέω να ξαναψάξω για δουλειά, part-time βέβαια γιατί έχω κ τον πατέρα μου που χρειάζεται φροντίδα. Μήπως απογοητευτώ χειρότερα έτσι; :dry: Φιλιά σε όλες!

AX autes oi petheressssss!!!!! :angry::angry::angry:

e oxi!!!!den legonte auta !!!egw kses ti tha ths elega?????????????

an tote kanoume paidaki min to deis!!deen exeis anagkh efoson exeis alla!!!!!!!!! :angry::angry:

ai sto kalo pia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigxistika!!!! :ohmy:

emas pou ton leei h pethera mou ''eseis pote den prokeite na kanete oikogeneia???''

xmmmmmmm........neuriasaaaaaa :angry::angry:

NAI!!!!!!!!!NA VREIS DOULEIA!!!THA KSEFIGEIS 4 WRITSES ETSI!!!!!!!!!

FILIA KAI TI NA PW???KOPSTOUS TON AERA!!!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, Μαρινιώ μου, δεν είναι κακός άνθρωπος η πεθερά μου, ΧΑΖΗ είναι μέχρι εκεί που δεν παίρνει!!! Ευτυχώς ο αντρούλης μου τη βάζει στη θέση της (όταν βέβαια καταλαβαίνει τι γίνεται!). Όσο για το θέμα "οικογένεια"... Δύο άνθρωποι ΕΙΝΑΙ οικογένεια όταν είναι μαζί, αγαπιούνται κ χαράζουν κοινή πορεία. Με τον άντρα μου είμαστε οικογένεια, έρθει δεν έρθει το πολυπόθητο παιδί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γεια σας...Μεχρι πριν δύο μήνες ήμουν κι εγώ εγκυούλα και πανευτυχισμένη. Στην 22η εβδομάδα γέννησα κανονικά αλλά δεν έχω πια το κοριτσάκι μου.

Χρύσα κοπέλα μου σε καταλαβαίνω απόλυτα. Κι όλες οι κοπέλες στο περιβάλλον μου είναι έγκυες και με επηρεάζει πάρα πολύ αλλά το παλεύω..

Οπότε κορίτσια μου ανήκω κι εγώ στην ομάδα σας..Κανονικά μπορώ από τον επόμενο μήνα να αρχίσω προσπάθειες αλλά έχουμε το γάμο μας τον Οκτώβρη και δεν θέλω να διακινδυνεύσω την εγκυμοσύνη μου. Θέλω αυτή τη φορλα να φτάσω μέχρι το τέλος και να πάνε όλα καλά...ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ..

Φιλάκια :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 lipamai pooly gia thn apwleia sou! :(

me to kalooo o gamos sas!!! :) kai kalh epitixia kai se esas!!! :kiss:

H LISTA MAS:

1.mariniw

2.maimoudaki

3.stedim

4.XELONITSA

5.ΧΡΥΣΑ82

6.PIPITSAZOUZOUNA

7.ΡΟΥΛΙΝΙ

8.τονιαχαν

9.vassiliki

10.andria

11.ABA

12.sofilate

13.mpougatsoula24

14.nikulina

15.minie

16.maraki24

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Κορίτσια μου γεια σας...Μεχρι πριν δύο μήνες ήμουν κι εγώ εγκυούλα και πανευτυχισμένη. Στην 22η εβδομάδα γέννησα κανονικά αλλά δεν έχω πια το κοριτσάκι μου.

Χρύσα κοπέλα μου σε καταλαβαίνω απόλυτα. Κι όλες οι κοπέλες στο περιβάλλον μου είναι έγκυες και με επηρεάζει πάρα πολύ αλλά το παλεύω..

Οπότε κορίτσια μου ανήκω κι εγώ στην ομάδα σας..Κανονικά μπορώ από τον επόμενο μήνα να αρχίσω προσπάθειες αλλά έχουμε το γάμο μας τον Οκτώβρη και δεν θέλω να διακινδυνεύσω την εγκυμοσύνη μου. Θέλω αυτή τη φορλα να φτάσω μέχρι το τέλος και να πάνε όλα καλά...ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ..

Φιλάκια :kiss::kiss:

Μαρακι μου,μιλούσαμε στις Καλοκαιρινές Μανούλες..Τα λέμε τώρα και από εδώ..

Πολλά ακούμε και πολλά θα ακούσουμε δυστυχώς..

Μεγάλωσε η λίστα μας..Εύχομαι να είναι γουρλίδικη για όλες!!!!!!!!!!!

Φιλάκια κοριτσάκια.. :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim έγραψε:

Καλησπέρα! Δυστυχώς θα συμφωνήσω με την Άβα, κάποιοι μάλλον χαίρονται με τις ατυχίες των άλλων, ίσως γιατί έτσι καλύπτουν δικά τους προβλήματα κ άγχη. Σταμάτησα να ασχολούμαι με τους άλλους, μετά το θεϊκό που μου είπε η πεθερά μου: "΄Ελα μωρέ, δεν πειράζει, θα κάνετε άλλο, εγώ έχω ήδη εγγόνια, δεν στεναχωρήθηκα πολύ"!!! Δεν ήξερα αν έπρεπε να κλάψω όταν το άκουσα, με έπιασαν όμως υστερικά γέλια... Είναι κ οι ορμόνες βλέπετε... :unsure:

Χθες, μία εβδομάδα κ μία μέρα μετά την απόξεση, ξεσήκωσα όλο το σπίτι... Καθάρισα, συμμάζεψα, εξαφάνισα υπερήχους κ εξετάσεις... Σήμερα έβαλα 200 πλυντήρια... Μου τελειώνουν όμως οι δουλειές κ αναρωτιέμαι κ εγώ πώς θα απασχολώ το μυαλό μου. Λέω να ξαναψάξω για δουλειά, part-time βέβαια γιατί έχω κ τον πατέρα μου που χρειάζεται φροντίδα. Μήπως απογοητευτώ χειρότερα έτσι; :dry: Φιλιά σε όλες!

Συγνωμη που θα το πω οπως το σκεφτομαι αλλα μου φαινεται τραγικα χαζη η πεθερα σου. Το κακο με τις πεθερες ειναι οτι πρεπει να τις αντεχουμε και να τις ανεχομαστε ειτε ειναι καλες ειτε ειναι κακες ειτε ειναι χαζες. Και η δικια μου στην ιδια κατηγορια ανηκει. Οταν της ειπα οτι ειχα αιμοραγια,( αυτη δεν ηξερε οτι ημουν εγκυος γιατι πρωτα θελαμε να δουμε οτι ολα πανε καλα και μετα να το ανακοινωσουμε),μου λεει "κι εγω ειχα κατι αιμοραγιες μετα τα σαραντα".

Υπονοησε δηλ. οτι μπαινω στη κλιμακτηριο κι εγω μολις εκλεισα τα 33! Ελεος!!!

Stedim πιστευω οτι ειναι καλη ιδεα να βρεις μια δουλιτσα για να ξεφυγεις λιγο. Κι εγω ψαχνω να κανω διαφορα πραγματα για να μπορεσω να προχωρησω παραπερα.

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΙΛΑΙ ΧΟΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΣ ΙΝΕ ΝΑ ΕΧΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟΛΙΑ ΠΑΙΔΙΟΥ.......ΑΛΛΑ ΠΟΣΟ ΔΙΚΕΟ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΣ ΠΕΤΕΡΕΣ........ΕΜΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΔΕΝ ΙΧΑΜΕ ΕΠΑΦΙ ΜΕ ΤΙΝ ΠΕΤΕΡΑ ΜΟΥ ΕΔΩ Κ 4 ΧΡΟΝΙΑ..ΕΠΙΔΙ ΕΜΙΣ ΦΙΓΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗ ΡΟΜΑΝΙΑ ΕΔΟ Κ ΠΟΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΧΑΣΑΜΕ ΤΗΝ ΕΠΑΦΙ ΜΕ ΤΗΝ ΙΚΟΓΕΝΙΑ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ {ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΙ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ}.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΔΟΝ...ΠΡΙΝ 1 ΜΙΝΑ ΜΑΣ ΒΡΙΣΚΕ ΜΕΣΑ ΤΟΥ FACBOOK Η ΑΔΕΛΦΙ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ.ΕΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΝ ΛΕΝΕ ΠΟΣ ΕΓΟ ΔΕΝ ΘΕΛΟ ΝΑ ΕΧΟ ΕΠΑΦΙ ΜΑΖΙΤΟΥΣ ΑΦΙΝΟ ΜΙΝΙΜΑ ΜΕ ΤΟ ΑΡΙΤΜΟ ΤΕΛΕΦΟΝΟ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΠΕΡΑΝΕ ΤΕΛΕΦΟΝΟ.....ΤΗ ΠΙΤΕΣΒΕΤΕ ΠΟΣ ΠΟΤΙΣΕ ΠΡΟΤΙ ΦΟΡΑ?????ΑΝ ΙΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΜΑΖΙ!!!!!!!ΑΛΛΑ Ο ΑΝΔΡΑΣΜΟΥ ΟΜΟΣ ΤΗΝ ΑΠΑΝΔΙΣΕ ΠΟΣ ΜΕ ΕΣΤΙΛΕ ΣΤΟ HOLLIOWD ΝΑ ΓΙΝΟ ΒΕΔΕΤΑ!!!!!ΔΕΝ ΙΞΕΡΑ ΤΗ ΝΑ ΚΑΝΟ ...ΝΑ ΦΙΛΣΟ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ Η ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΙΣΟ....ΑΛΛΑ ΕΚΙΝΙ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΙ ΕΝΙΟΣΑ ΠΟΛΗ ΟΡΕΕΑ.ΕΝΙΟΣΑ ΠΟΣ Ο ΑΔΝΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΑΓΑΠΑΙ ΠΟΛΙ.ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΜΟΣ ΠΟΣ ΟΤΑΝ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΙΠΕ ΠΟΣ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΑΝΓΕΛΟΥΔΗ ΜΑΣ ΔΕΝ ΙΠΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ ΛΙΠΑΤΕ ΟΥΤΕ ΧΕΡΕΤΕ....ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕ ΙΝΕ ΝΑ ΜΑΣ ΧΟΡΙΖΙ....ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΙ ΑΦΤΙΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ.... :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω έγραψε:

nikulina mou kala eisai???????? :kiss:
...ΙΜΕ ΛΙΓΟ ΚΑΛΙΤΕΡΑ....ΕΜΑΘΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΦΙΛΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΠΕΘΤΕ ΠΟΛΛΙ ΠΙΟ ΧΙΡΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΙΠΑ ΔΟΞΕΣΕ Ο ΘΕΟΣ ΠΟΥ ΙΜΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΧΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΠΟΥ ΚΑΠΙΑ ΣΤΙΓΜΙ ΘΑ ΚΑΝΟ ΠΑΙΔΙ....ΕΝΟ Η ΦΙΛΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΙ ΠΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΠΟΣ ΤΑ ΞΑΝΑ ΚΑΝΙ ΠΑΙΔΙ..ΙΤΑΝ ΕΝΓΙΣ ΣΤΟ ΠΡΟΤΟ ΚΕ ΤΗΝ ΟΡΑ ΠΟΥ ΙΧΕ ΠΟΝΟΣ ΚΑΤΙ ΕΠΑΘΕ Κ ΕΣΠΑΣΕ Η ΜΙΤΡΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΠΑΙ Κ ΤΟ ΜΩΡΟ Κ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑΝ ΤΗΝ ΜΙΤΡΑ..ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΑΛΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΡΟΤΗΣΟ ΑΛΛΑ.......ΜΟΛΙΣ ΕΚΛΙΣΑ ΙΠΑ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΑΡΙΣΤΟ ΠΟΥ ΙΜΕ ΚΑΛΑ.ΑΠΟ ΕΚΙΝΙ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΙ ΙΠΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΙΜΕ ΠΙΑ ΛΙΠΙΜΕΝΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ..ΗΠΑΡΧΟΥΝΕ ΚΕ ΧΡΟΤΕΡΑ... :kiss::kiss::kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντα θα υπάρχουν χειρότερα ΔΥΣΤΥΧΩΣ!!!! Κ εγώ ένα μήνα τώρα ακούω διάφορες περιπτώσεις που συνέβησαν σε κοντινούς μου ανθρώπους τα οποία δεν τα γνώριζα και στεναχωριέμαι που συμβαίνουν τόσο συχνά!!

Εύχομαι η φίλη σου nikulina μου να το ξεπεράσει όσο πιο ανώδυνα γίνεται..

Να κάτι τέτοια ακούς και λες Δόξα τον Θεό..

Εύχομαι να είστε όλες καλά...

Πολλά φιλάκια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, Άβα μου όπως το είπες είναι: "τραγικά χαζή"... Ούτε εγώ που τη ζω δεν θα μπορούσα να το διατυπώσω καλύτερα... Πέρασα όμως πολλά (κ περνάω ακόμα) στη ζωή μου κ έμαθα να μη δίνω σημασία σε τρίτους. Άλλωστε αυτό είναι οι πεθερές: τρίτοι. Στο σπιτάκι τους αυτές, στο δικό μας εμείς.

Αχ nikulina μου, διάβασα την ιστορία σου, έκλαψα πολύ με όσα πέρασες. Τι να πω, δύναμη κοπέλα μου κ κουράγιο...

Φιλιά σε όλες, καλή δύναμη μας εύχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

........ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΙΜΕ ΚΑΛΑ ΗΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΧΙΡΟΤΕΠΑ....ΚΟΡΙΤΙΑ ΔΕΝ ΘΕΝ ΙΜΕ ΕΓΟΙΣΤΡΙΑ ΑΛΛΑ ΕΥΑΡΙΣΤΟ ΣΤΟΝ ΘΕΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΧΟ ΤΗΝ ΥΓΙΑ ΜΟΥ...ΞΑΦΝΙΚΑ ΟΛΛΑ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΜΟΥ ΦΕΝΟΥΝΤΕ ΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ...ΤΗΝ ΛΙΠΑΜΕ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΗ......ΝΑ ΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΚΑΛΑ ΝΕΑ.....ΚΑΙ ΑΦΙΝ Η ΛΙΣΤΑ ΠΟΥ ΦΙΑΞΑΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΜΙΚΡΕΝΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΟ ΤΗΝ ΝΑ ΓΡΑΠΣΤΕ ΜΙΑ ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΑΦΤΕΣ ΠΟΥ ΕΜΕΝΑΝ ΕΝΓΙΟΣ....ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΙΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΝΓΙΜΟΣΙΝΙ. ;);):P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

........ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΙΜΕ ΚΑΛΑ ΗΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΧΙΡΟΤΕΠΑ....ΚΟΡΙΤΙΑ ΔΕΝ ΘΕΝ ΙΜΕ ΕΓΟΙΣΤΡΙΑ ΑΛΛΑ ΕΥΑΡΙΣΤΟ ΣΤΟΝ ΘΕΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΧΟ ΤΗΝ ΥΓΙΑ ΜΟΥ...ΞΑΦΝΙΚΑ ΟΛΛΑ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΜΟΥ ΦΕΝΟΥΝΤΕ ΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ...ΤΗΝ ΛΙΠΑΜΕ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΗ......ΝΑ ΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΚΑΛΑ ΝΕΑ.....ΚΑΙ ΑΦΙΝ Η ΛΙΣΤΑ ΠΟΥ ΦΙΑΞΑΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΜΙΚΡΕΝΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΟ ΤΗΝ ΝΑ ΓΡΑΠΣΤΕ ΜΙΑ ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΑΦΤΕΣ ΠΟΥ ΕΜΕΝΑΝ ΕΝΓΙΟΣ....ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΙΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΝΓΙΜΟΣΙΝΙ. ;);):P:P

ennoeitai nikulina apo katw tha grafoume poies meinan egkioules!!!!!!!

poso thelwww na vgenei mia mia!!!!! :woohoo: :woohoo:

ante koritsia...den emeine poly!!!

2-3 mines kai oles tha eimaste apo katw!!!!!!!!!!!!!

:woohoo: :kiss:

enwmenes tha nikisoume kai afhste tous allous na lene kakies!!!

einai epeidh mas zhleuoun!! :P

filiaaa :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω έγραψε:

enwmenes tha nikisoume kai afhste tous allous na lene kakies!!!

einai epeidh mas zhleuoun!! :P

filiaaa :kiss:

ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΙΝΙΩ.... ;);)

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ..ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ... :)

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΠΟΒΟΛΗ..ΠΟΤΕ ΣΑΣ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΠΑΤΕ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΕΛΕΓΧΟ?ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΑΝ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ ΚΛΠ??

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ 01 ΙΟΥΝΙΟΥ Κ ΕΠΑΘΑ ΕΝΑ ΣΟΚ..ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 40 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ! :unsure:ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΟΜΑΙ..ΗΤΑΝ Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΟΥ.. ΙΣΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΜΗΝΕΣ ΠΑΛΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΤΟΤΕ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ..ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΣ ΜΕ ΔΙΑΦΩΤΙΣΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΡΩ ΕΝΑ ΤΗΛ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΡΩ..ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΝΟΧΛΩ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ..

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.. :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρισα82 ..τι κανισ?ποσ ισε?εμενα μου ιπε ιατρινα μου ποσ μετα απο 2 μινεσ μπορο να αρχιζο τιν προστατια για το επομενο παιδι....ομοσ να ξερια που απο τοτε που εχασα το παιδι μου {16.02.2010}πιγα για ελενχο 2 φορεσ και ατιν την εβδομαδα θα την παρο τελεφονο για με διι παλι.προτι φορα που πιγα ιχα 2 εβδομαδεσ μετα την αποβολι αλα ιχα ακομα αιμα....μετα πιγα ξανα οταν μου εχι ερτι περιοδο..τορα θελι να με διι καταρι χορισ αιμα....μου ιπε οτι πρεπι τορα να κανο τεστ παπ και μετα μετρισι το τραχιλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πρεπι να σου πω ποσ ιμε φιλι με την ιατρινα μου ..και ισοσ για αφτο με βλεπι σινεχια.........και οποσ βλεπισ μποτρο τορα να βλεπο κ παιδια χορισ να ποναο τοσο πολι... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΝΙΚΟΥΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ..

ΕΣΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ??

ΣΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ???

ΕΜΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΗΡΘΕ..ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΑΣΑ 06/03/2010..ΤΑ ΛΟΧΕΙΑ ΜΟΥ ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 20 ΜΕΡΕΣ..

ΑΥΤΟΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΞΕΓΕΝΝΗΣΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΩΡΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ,ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ Κ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟΣΟ ΑΡΓΑ..ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ..

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ..ΣΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ Κ ΕΓΩ ΤΑ ΒΛΕΠΩ..ΠΡΟΧΘΕΣ ΟΜΩΣ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΣΑΡΑΝΤΙΣΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ(ΤΟ ΓΕΝΝΗΣΕ 02/03/2010)...ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΕΦΥΓΑ..ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΚΟΜΑ..ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ..

ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ..

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγο εχασα 16.02 2010 και περιοδοσ μου ιρτε 21.03.2010.μου ιρτε μπολικο αιμα και τρομαχα γιατι εγο εχο λιγο αιμα και ροζ .αφτιν την φορα μου ιρτε κοκινο και μπολικο..αλλα με κραστισε 3 μερεσ οπουσ το κανονικο περιοδο.μετα τη εχασα ιχα αιμα κοκινο την προτι εβδομαδα αλλα μετα ιχα μεχρι μου ιρτε περιοδο καφε αιμα .γιαφτα μου ιπε ιατρινα νε παο να με διι ιπεδι δεν ιχε σταματισι το καφε και ξαφνικα ιρτα πολι κοκινο.πονο ομοσ δεν ιχα καθολου...μου εκανε ενδιποσι γιατι δεν πονουσα σαν το περιοδο.τορα περιμενο να μου ερτι ξανα να δουμε αν ερχετε στα 30 μερεσ οπουσ μου ερχοταν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπως σου είπα και πρίν εμένα το αίμα μου κράτησε γύρω στις 18-20 μέρες..απο τότε τίποτα..περιμένω κ εγώ να μου έρθει να τελειώνουμε!Να μπούμε σε μια σειρά..

Μακάρι να μην πονάμε τώρα όταν μας έρχεται..κ εγώ πονούσα πάρα πολύ με την περίοδο..όλο με χάπια ήμουν!

Θα πάρω και τον γιατρό ένα τηλέφωνο μεσα στην εβδομάδα να δώ τι θα μου πεί..Ελπίζω να με δεχτεί σύντομα..

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...