Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟ TO KAΛΟΚΑΙΡΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ....


Recommended Posts

maraki24 έγραψε:

Χρύσα μου πότε αρχίζεις τις προσπάθειες? Ξεκίνα το από τώρα,εμένα για να καταλάβεις μου είπε και από τώρα αν θέλω να το αρχίσω,,

Εμένα μου είπε ο γιατρός καλό θα είναι να περιμένω να περάσουν 4 μήνες,δηλαδή 3-4 κύκλοι.Με τους μήνες μπορώ να ξεκινήσω απο μέσα Ιουλίου αλλά αν το πάρουμε με τον κύκλο θέλει να περιμένω άλλους 2 και πότε θα έρθουν.. :dry:

Φαντάζομαι όταν πάω 05/07 θα μου πεί ότι μπορούμε να ξεκινήσουμε..

Βασικά εμείς απλά θα σταματήσουμε να προσέχουμε..δεν θέλω να αγχωθούμε καθόλου μετρώντας μέρες κτλ. Αν περάσει ο καιρός(πχ έρθουν Χριστούγεννα) και δεν έχουμε κάποιο αποτέλεσμα τότε θα αρχίσουμε να κάνουμε εντατικές προσπάθειες ;)

Έτσι το σκεφτόμαστε..Θα δείξει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΙ ΜΑΡΑΚΙ ΤΗ ΘΑ ΚΑΝΙΣ? ΘΑ ΠΡΙΜΕΝΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΓΑΜΟ? ΤΗ ΘΑ ΚΑΝΙΣ?

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΙΘΙΑ,ΕΓΟ ΒΙΑΖΟΥΜΕ...ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΠΟΣ ΕΧΟ ΙΔΙ 35 ΧΡΟΝΙΑ,ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΒΟ ΠΟΣ ΔΕΝ ΕΧΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟ ΑΛΟ...ΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΣ ΚΑΤΙ ΕΧΟ ΣΤΟ ΣΤΙΤΟΣ.ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΟ,ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΟ ΝΑ ΚΑΝΟ ΠΑΙΔΙΑ..ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΛΟΓΟ ΙΤΑΝ ΙΛΙΚΙΑ...ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΙΧΑ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΟ,ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΡΟ ΕΝΑ ΧΑΠΙ ΤΗΝ ΙΜΕΡΑ ΓΙΑ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΧΙΜΟΤΕΡΑΠΙΕΣ,ΚΑΙ ΑΠΑΓΟΡΕΒΕΤΕ ΕΓΓΙΜΟΣΙΝΙ....ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΑΘΟ ΤΗ ΕΧΟ ,ΙΧΑ ΤΡΕΛΑΤΙ.....

ΓΙΑ ΑΦΤΟ ΛΕΟ ΠΟΣ ΒΙΑΖΟΥΜΕ..ΓΙΑΤΗ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟΝΟ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΔΙΣΚΟΛΟ ΙΝΕ.....

ΕΣΙ ΜΑΡΑΚΙ ΠΟΥ ΙΣΕ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΜΙΚΡΟΤΕΡΙ ΕΧΙΣ ΟΛΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΟ ΣΤΑ 25 ΜΟΥ...ΤΟΡΑ ΜΕΤΑΝΙΟΝΟ ΠΟΛΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΟΤΕ ΠΑΙΔΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΙΟ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΒΑ ΕΧΙ 12 ΔΟΜΑΤΙΑ...ΣΙΜΙΤΟΣ ΔΟΥΛΕΒΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΣΕ ΚΑΦΕΜΕΡΙΝΙ ΒΑΣΙ{ΙΝΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΙ}...ΚΑΙ ΕΧΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΕΦΤΕΡΙ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΣΑΒΑΤΟΚΙΡΙΑΚΟ,ΓΙΟΡΤΕΣΙ,ΚΑΙ 2 ΜΙΝΕΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΕΡΙ{ΑΦΤΙΝ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΙΖΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙ.ΔΙΛΑΔΙ ΤΗΝ ΒΑΖΙ 105 ΕΝΣΙΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΠΑΡΙ ΤΑΜΙΟ} ..ΕΓΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΙΜΟΥ ΚΑΦΕ ΜΕΡΑ..ΔΟΥΛΕΨΑ ΣΚΕΔΟΝ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΚΙ....ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ,ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΙΣΕ ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΔΕΦΤΕΡΙ ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΟΞΙ....ΚΑΙ ΑΦΤΗΝ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΙΖΙ ΚΑΦΕ ΜΕΡΑ ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΟΞΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΙ 1 Η 2 ΜΙΝΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΑ......ΦΙΣΙΚΑ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΙΠΑ ΤΙΠΟΤΑ..ΑΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΩ,ΦΙΣΙΚΑ ΙΝΕ ΝΑ ΣΤΙΝΑΧΟΡΙΟΥΝΤΕ,ΕΠΙΤΑ ΙΝΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΝΔΙΞΙ ΠΟΣ ΔΕΝ ΙΝΕ ΦΑΡΕΣΤΙΜΕΝΟ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΠΟ ΑΦΤΕΣ..ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΑΛΑ ΕΓΟ ΕΤΣΙ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ......

ΧΡΙΣΑ..ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 4 ΜΙΝΕΣ ΝΑ ΜΕΝΙΣ ΕΓΙΟΣ ΔΕΝ ΜΠΙΡΑΖΙ...ΕΜΕΝΑ ΕΠΙΔΙ ΜΟΥ ΦΟΥΚΟΣΕ ΤΟ ΣΤΙΤΟΣ ΛΙΓΟ ΝΟΡΙΣ,ΡΟΤΙΣΑ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΙΝΑ ΑΝ ΜΠΙΡΑΖΙ ΑΝ ΜΕΝΟ ΕΝΓΙΟΣ ΝΟΡΙΤΕΡΑ..ΚΑΙ ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΔΕΝ ΙΠΑΡΧΙ ΠΡΟΒΛΙΜΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΧΡΙΣΑ..ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 4 ΜΙΝΕΣ ΝΑ ΜΕΝΙΣ ΕΓΙΟΣ ΔΕΝ ΜΠΙΡΑΖΙ...ΕΜΕΝΑ ΕΠΙΔΙ ΜΟΥ ΦΟΥΚΟΣΕ ΤΟ ΣΤΙΤΟΣ ΛΙΓΟ ΝΟΡΙΣ,ΡΟΤΙΣΑ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΙΝΑ ΑΝ ΜΠΙΡΑΖΙ ΑΝ ΜΕΝΟ ΕΝΓΙΟΣ ΝΟΡΙΤΕΡΑ..ΚΑΙ ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΔΕΝ ΙΠΑΡΧΙ ΠΡΟΒΛΙΜΑ...

Το ξέρω κοπέλα μου ότι δεν πειράζει αλλά καλό θα είναι να περάσει αυτό το διάστημα,ούτως η άλλως θέλω πρώτα να κάνω το τεστ ΠΑΠ και μετά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΑΔΕ ΜΑΡΑΚΙ ΕΦΤΑΣΕ Η ΟΡΑ ΝΑ ΦΙΓΙΣ...ΑΔΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΙΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ....

ΧΡΙΣΑ ΤΗ ΟΡΑ ΣΚΟΛΑΣ ΕΣΙ?

:angry::angry: Κανονικά 16:00..

Αλλά απάνια φεύγω στην ώρα μου..Στην καλύτερη περίπτωση 16:30-17:30..

:angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΟ ΤΟΡΑ ΨΑΧΟ ΝΑ ΒΡΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΤΕΝΙΑ "ΣΕΧ ΑΝΔ ΤΗΕ CTY",ΜΙΠΟΣ ΜΠΙΚΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΙΤΕ......ΠΟΛΙ ΜΑΡΕΣΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΑΦΤΟ ΚΑΙ Η ΝΙΚΟΚΙΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΟΣΙ...

ΤΗ ΝΑ ΚΑΝΟ ΜΕΧΡΙ ΘΑ ΕΡΤΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ???ΦΑΙ ΓΙΑ ΣΙΜΕΡΑ ΕΧΟ ΦΑΚΕΣ...ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΑΛΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΦΑΟ,ΓΙΑ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ..ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ ΤΟ ΕΧΟ ΧΑΜΙΛΟ ,ΙΝΕ 58,ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΞΕΚΙΝΑΙ ΑΠΟ 60....ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΓΟΦΕΝ ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΙ...ΕΤΣΙ ΤΡΟΜΕ ,ΦΑΚΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΧΙ ΣΙΔΕΡΟ...:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΑΔΕ ΛΙΓΟ ΕΧΙΣ ΚΑΙ ΕΣΙ....ΓΙΑΤΗ ΟΜΟΣ ΝΑ ΚΑΘΙΣΙΣ ΜΙΑ ΟΡΑ ΕΠΛΙΠΕΟΝ?ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΔΟΥΛΕΑ ΔΕΝ ΦΕΒΓΕΤΕ?

Οχι δυστυχώς..Όποτε μου πουν ότι μπορώ να φύγω τότε μόνο..Άστα τι να κάνουμε όμως που είναι δύσκολες εποχές..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειμαι μαρακι μου.πηγα σχολειο ναι ολη αυτη την εβδομαδα.στην αρχη ενιωθα καπως,δεν ηθελα να παω γιατι ενιωθα πως αφηνα το μωρο μου μονο του:( μπορω να πω πως μου εκανε καλο που πηγα σχολειο γιατι ασχολουμαι με κατι αλλο!

εγω κοριτσια αυριο θα ξερω αν μπορω να δοκιμασω αυτο το μηνα...

ο νεος μου γυναικολογος μου ειπε πως ισως χρειαστει να κανω χρωμοσωμικες εξετασεις.μηπως γνωριζετε τι ειναι αυτές και σε τι χρησιμευουν? φυσικα θα ρωτησω αυριο το γιατρο που θα παω αλλα ηθελα να δω αν γνωριζετε περι τινος προκειται? ειναι ο λεγομενος καρυοτυπος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kopelies mou glykes !!!!!!!!!ti kanete???????

emena afanth akoma h periodos!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

maraki24 kala na peraseis!!!!!

nikulina mou ola kala?? simera prwi thermokrasia 37 eixa!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΙΩ..... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΣΙΜΕΡΑ ΙΝΕ Η 5 ΜΕΡΑ????ΚΑΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΕΝΑ ΤΕΣΤ,ΝΑ ΙΡΕΜΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΙΣ.....ΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΕΓΟ ΘΕΛΟ ΜΟΝΟ ΚΑΛΑ ΝΕΕΑ,,ΕΕΕΕΕ...... :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΝΑ ΙΣΕ ΕΓΓΙΟΣ..ΦΕΝΕΤΕ ΠΟΣΟ ΠΟΛΙ ΘΟ ΘΕΣ :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια! Αϋπνίες έχω κ πάλι... Ε, τις συνήθισα πια, έχω συχνά... :P:P

Μαρινιώ, δεν θα πω τίποτα μην το γρουσουζέψω.. Φτου φτου φτου! Κρατάω την ανάσα μου κ περιμένω καλά νέα! :laugh: :laugh: :laugh:

Αχ Μαράκι καλό σας ταξίδι!!! Να γεμίσετε τις μπαταρίες κ να γυρίσετε καλύτερα από ποτέ!

Νικουλίνα μου πρέπει να είναι ωραίο το sex and the city2... Είναι λίγο νωρίς για να το βρεις όμως...

Εγώ αν έρθει ποτέ η 2η περίοδος (είμαι στην 32η μέρα... :blush: ) κ τελειώσει με το καλό έχω να πάω για καρδιογράφημα(νιώθω "φτερουγίσματα" στην καρδια τελευταία) κ για την καθιερωμένη μου εξέταση στον οφθαλμίατρο... Αχ γέρασα κορίτσια... :dry::dry: Κ μετά τεστ παπ (αν κ έχει 8 μήνες που έκανα), αλλαγή γυναικολόγου κ τσουπ, φτάνω στον Αύγουστο...

Καλό ξημέρωμα σε όλες... Καλό Σαββατοκύριακο με γέλια κ χαρές! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΤΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ....ΤΗ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΣΙΜΕΡΑ???ΑΑΑ ΝΑΙ ΞΕΡΟ.....Η ΜΑΡΑΚΙ ΙΝΕ ΠΙΑ ΣΕ ΡΟΔΟΣ,,,,Η ΧΡΙΣΑ ΕΤΙΜΑΖΕΤΕ ΓΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΙ......Η ΔΙΜΙΤΡΑ ΚΙΜΑΤΕ ,ΑΦΟΥ ΜΕΣΑΝΙΧΤΑ ΙΤΑΝ ΣΕ ΙΠΟΛΟΓΙΣΤΙ..........Η ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΕΤΡΑΙ ΤΗΣ ΜΕΡΕΣ:)ΚΑΙ ΜΑΛΟΝ ΚΙΜΑΤΕ ΤΕΤΕΑ ΟΡΑ:):)...ΣΑΣ ΠΕΤΙΧΑ????

ΔΙΜΙΤΡΑ ΝΟΜΙΖΟ ΠΟΥ ΙΝΕ ΦΙΖΙΟΛΟΓΙΚΑ ΝΑ ΕΧΙΣ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ...ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕ ΤΟΣΑ ΠΟΛΑ ...ΠΟΣΑ ΝΑ ΑΝΔΕΞΙ ΚΑΙ ΙΗ ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ...ΕΠΙΤΑ Ι ΚΑΤΑΣΤΑΣΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΤΕΛΙΟΣΕ ΑΚΟΜΑ,ΚΑΙ ΚΑΦΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΛΕΠΙΣ,Η ΚΑΡΔΙΑΣΟΥ ΣΠΑΙ....ΠΟΣΑ ΝΑ ΑΝΔΕΞΙ????ΚΑΛΑ ΙΝΕ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ...ΝΑ ΠΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ....

ΕΓΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΕΧΤΕΣ ΔΕΝ ΙΜΕ ΚΑΛΑ....ΕΧΤΕΣ ΙΡΤΕ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΟΣΕ ΤΟ ΝΕΕΟ ΠΟΣ ΤΟΥΝ ΕΚΟΨΑΝ 200Ε ΑΠΟ ΜΙΣΤΟ......ΔΕΝ ΘΑ ΔΟΥΛΕΒΟΥΝ ΠΙΑ ΘΑ ΣΑΒΑΤΑ,ΕΠΙΔΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΙ ΔΟΥΛΕΑ...ΙΜΕ ΠΟΛΙ ΣΤΝΑΧΟΡΙΜΕΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΜΕ ΑΦΤΑ ΠΛΙΡΟΝΑ ΤΟ ΝΙΚΙΟ..Η ΚΑΘΙ ΑΛΟ.....ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΜΑΛΟΝ ΑΝΑΓΑΣΤΙΚΑ ΘΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΨΑΞΟ ΚΑΠΙΑ ΔΟΥΛΕΑ....ΑΛΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΕΛΙ....ΘΑ ΨΑΞΟ ΓΙΑ ΚΑΠΙΑ ΔΟΥΛΕΑ ΧΟΡΙΣ ΝΑ ΧΡΙΑΣΤΙ ΝΑ ΣΙΚΟΣΟ ΒΑΡΙ...ΑΧ ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΔΕΝ ΞΕΡΟ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

Τί κάνετε?? Εγώ τελικά δεν θα πάω Χαλκιδική, θα κάτσω σπίτι να κάνω δουλίτσες.Ήδη απο το πρωι έχω ξεσηκώσει το σπίτι!!Ελπίζω τουλάχιστον να τελειώσω μέχρι το βράδυ..

Μαρινιώ μου πως αντέχεις??Εχώ θα είχα τρελλαθεί!!Αν και όταν έμεινα έγκυος άργησα κ εγώ πολύ να κάνω το τεστ.Ελπίζω μέσα στην εβδομάδα να μας πεις τα ευχάριστα..

Νικουλίνα μου δύσκολα τα πράγματα κ εμένα τον άντρα μου έχει 6-7 μήνες που δεν τους πληρώνουν κανονικά..Τους καθυστερούν πολύ,να φανταστεις τώρα του χρωστάνε 2 μήνες!!Ευτυχώς εγώ στην δουλειά μου δεν έχω τέτοιο πρόβλημα αλλιώς θα ήμασταν πολύ δύσκολα..

Το Μαράκι θα είναι στην Ρόδο τώρα,ελπίζω μόνο να μην τους βρέχει όπως εμάς εδώ!

Δημητρούλα μου εύχομαι όλα να είναι καλά.Κάνε ένα τσεκ-απ να σου φύγει και το άγχος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα νικουλινα μου μην στεναχωριεσαι..κ εμενα δεν πληρωνουν τν αντρα μου κανονικαή μαλλον δεν τον πληρωνουν οσα του ειχαν υποσχεθει και εμεις ευτυχως μενουμε στην μαμα μου ακομα μεχρι να τελιωσει το σπιτι μας!!! ευτυχως που εχω και γω κυβερνητικη δουλεια αλλιως δεν ξερω πως θα τα βγαζαμε περα!

δημητρα μου να σταματησεις να αγχωνεσαι. ξερω πως ειναι ευκολο να τ λεμε αλλα πρεπει να τ κανουμε αλλιως τ αγχος θα μας φαει!! υπομονη.. παντα λενε οτι μετα απο μια μπορα ερχεται ο ηλιος, στο ευχομαι με ολη μου την ψυχη:)

εσυ χρυσα μου πως και δεν πηγες χαλκιδικη? εγω ευτυχως καπου γλυτωνω με τις δουλιες του σπιτιου γιατι μενουμε με τους γονεις μου οποταν ειμαι καπως χαλαρη. κανω φυσικα δουλιες και μαγειρευω αλλα οχι καθημερινα!!

μαρινιω μου τι γινεται? κανενα ευχαριστο νεο? εγω θυμαμαι στην εγκυμοσυνη μου ειχα λιγουρες και αναγουλες τα πρωινα και το υποψιαστηκα και ετσι εκανα χοριακι και ηταν θετικο.

κοριτσια πηγα σημερα σε αλλο γυναικολογο και μου ειπε πως τελικα η μητρα μου που εχει σχημα καρδιας εχει διαφραγμα και πρεπει να κανω λαπαροσκποπηση το συντομοτερο και οτι μετα απο 2 μηνες θα μπορω να μεινω εγκυος! ειμαι χαλια.. ο αλλος ο γιατρος μου γιατι δν μου τα ειπε ολα αυτα? με εκανε καισαρικη και δεν το ειδε? τοσο χαζος ηταν?

κοριτσια εχασα τ μωρο μου απο λαθος του, δεν με προσεξε οσο επρεπε:( παω να σκασω, δεν μπορω να το χωνεψω! και χωρις να με βαλει σε οποιαδηποτε εξεταση απλα μου ειπε με μεγαλη ευκολια και ανεση να προχωρησω γ επομενο μωρο χωρις να κανω οτιδηποτε για να αποκλεισω αλλους παραγοντες που ισως να συνεβαλαν στο να χασω το μωρο μου...

ειμαι συγχυσμενη,στεναχωρημενη και ο αντρας μου ειναι στρατο 3μερο για να με αγκαλιασει...μου λειπει..δεν ξερω απο που να πιαστω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες! Είμαι με 3 ώρες ύπνο αλλά είμαι καλά. Ο μπαμπάς μου σήμερα με ρώτησε τι μήνα έχουμε! Καλά, με αυτό τον καιρό κ εγώ κοντεύω να ξεχάσω ότι είναι καλοκαίρι... Τουλάχιστον ήρθε η ακατανόμαστη το πρωί

:silly: !!! Άντε να περνούν σιγά-σιγά αυτοί οι μήνες της αναμονής...

Μαρινιώ... κάνε ένα τεστάκι μέσα στη βδομάδα, ε? Καλό είναι να ξέρεις τα ευχάριστα για να προσέχεις περισσότερο τον εαυτό σου! :woohoo:

Αχ βρε Νίνα μου... Μην στεναχωριέσαι κοριτσάκι. Η κατάσταση είναι δύσκολη για όλους. Εμένα ο άντρας μου είναι στον ιδιωτικό τομέα κ ζούμε με τον φόβο της ανεργίας κάθε μέρα. Εσύ θα πρέπει να προσέχεις στην επόμενη εγκυμοσύνη, ε? Αν μπορείς ψάξε για δουλειά αλλά όταν με το καλό έρθει το παιδάκι σου σταμάτα τα όλα, μην το διακινδυνέψεις. Ακόμα κ αν η δουλειά σου δεν είναι κουραστική, ίσως να έχει άγχος... Ρώτα κ τη γιατρό σου όταν έρθει η ώρα, αφού είστε φίλες θα σε συμβουλέψει σωστά...

Σ΄ ευχαριστώ persia μου για τη συμπαράσταση. Έχεις δίκιο για το άγχος, το παλεύω καθημερινά. Όσο για αυτά που σου είπε ο γιατρός, σκέψου ότι με τη λαπαροσκόπηση θα βρεις κ θα λύσεις την αιτία του κακού κ ο δρόμος για το επόμενο μωράκι θα είναι ορθάνοιχτος! Να πιαστείς από αυτό... Ο καλός σου σε νιώθει κ ας μην τον έχεις στην αγκαλιά σου, το αγγελάκι σας σας προστατεύει... ,είμαστε κ όλες εμείς εδώ... δεν είσαι μόνη, βλέπεις? Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΣΠΕΡΑ...

ΜΠΙΚΑ ΛΙΓΟ ΑΡΓΑ ..ΤΟ ΞΕΡΟ...ΒΛΕΠΟ ΚΙΝΙΣΙ ΙΧΕ ΣΙΜΕΡΑ.....ΛΙΠΟΝ:

ΜΑΡΙΝΙΩ ...ΠΡΟΣΟΧΙ..ΚΑΙ ΜΙΝ ΜΟΥ ΣΤΙΝΑΧΟΡΙΕΣΕ,,ΟΤΙ ΘΕΛΙ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΓΙΝΙ...ΣΟΥ ΣΙΣΤΙΝΟ ΟΜΟΣ ΝΑ ΜΙΝ ΚΟΥΡΑΣΤΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΝ ΕΧΙΣ ΕΠΑΧΕΣ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ....ΚΑΤΣΙ ΠΡΟΤΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΦΤΙΣ ΠΟΣ ΟΛΑ ΙΝΕ ΚΑΛΑ....ΑΔΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΕΦΤΕΡΑ ΤΕΣΤ.......ΘΑ ΙΣΕ ΠΙΑ ΣΤΗΝ 8 ΜΕΡΑ ΚΑΘΙΣΤΕΡΙΣΙ ΚΑΙ ΘΑ ΦΑΝΙ...Η ΠΙΓΕΝΕ ΚΑΙ ΚΑΝΙ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΙ....

ΠΕΡΣΙΑ....ΧΕΡΟΥΜΕ ΠΟΛΙ ΠΟΥ ΙΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΛΙΤΕΡΑ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΕΣΕ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΙΑ...ΘΙΜΑΣΕ ΠΟΥ ΣΟΥ ΘΑ ΕΛΕΓΑ????..ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΠΙΓΕΣ ΣΕ ΚΑΠΙΟ ΑΛΟ ΓΙΑΤΡΟ,ΚΑΘΙ ΙΝΕ ΚΑΙ ΑΦΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΙΠΕ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΙΣ..ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΘΑ ΚΑΝΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΙΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΤΗΝ ΑΛΙ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΝΙΣ ΕΓΓΙΟΣ.....

ΧΡΙΣΑ ..ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΕΣ ΣΙΜΕΡΑ....ΠΡΟΣΕΞΕ ΟΜΟΣ ΝΑ ΜΙΝ ΚΟΥΡΑΣΤΙΣ ΠΟΛΙ ΓΙΑΤΙ Η ΔΟΥΛΕΣ ΔΕΝ ΤΕΛΙΟΝΟΥ ΠΟΤΕ....ΑΛΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ....

ΔΙΜΙΤΡΑ ..ΠΟΥ ΙΣΕ ?? ΑΑΑ ΕΣΙ ΛΙΓΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΜΠΕΝΙΣ,ΜΕΤΑ ΤΗΣ ΜΙΑ......ΑΛΑ ΜΠiΚΕΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΣΙΜΕΡΑ...ΑΑΑΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣ ΤΗΝ ΔΕΦΤΙΚΕΣ...ΑΔΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΕΛΕΦΤΕΡΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΠΙΑ.....

ΕΓΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΙΝΑΧΟΡΙΜΕΝΙ ΙΜΕ...ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΑΝΧΟΜΕΝΙ..ΟΛΟ ΣΚΕΤΟΥΜΕ ΠΟΣ ΝΑ ΘΑ ΒΓΑΛΟ ΠΕΡΑ ΜΑ ΘΑ ΛΕΦΤΑ...Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΘΕΛΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΙ ΝΑ ΠΣΑΞΟ ΔΟΥΛΕΑ...ΝΟΜΙΖΙ ΠΟΣ ΓΙΑ ΑΦΤΟ ΕΧΟ ΧΑΣΙ ΤΟ ΜΟΡΑΚΙ ΜΑΣ...ΑΠΟ ΠΟΛΙ ΔΟΥΛΕΑ ΠΟΥ ΕΡΙΞΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ.....ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΤΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ..ΝΕ ΜΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΛΙΓΑ ΛΕΦΤΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΙ ..ΑΛΑ ΑΦΤΑ ΘΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΠΙΘΑΝΙ ΕΓΓΙΜΟΣΙΝΙ...ΣΤΗΝ ΠΡΟΤΙ ΔΟΣΑΜΕ ΣΚΕΔΟΝ 1500 Ε ΜΠΟΡΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΟ ΜΕΧΡΙ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΜΟΡΟ...ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΤΙΚΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΛΙΡΟΝΟΥΜΕ ..ΤΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ????....ΤΟΡΑ ΑΝ ΞΑΝΑ ΜΕΝΟ ΕΓΓΙΟΣ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ 3 ΜΙΝΑ ΠΑΛΙ ΘΑ ΜΟΥ ΦΙΓΟΥ ΓΙΡΟ ΣΤΟ 1000Ε ΜΠΟΡΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΟ...ΝΑ ΜΟΝΟ Η ΕΞΕΤΑΣΙ ΤΟΥ ΤΡΑΧΙΛΟΥ ΙΝΕ 150 Ε ΚΑΙ Η ΤΙΜΙ ΚΛΙΝΙΚΙ ΓΙΑ ΡΑΨΙΜΟ ΤΡΑΧΙΛΟ ΙΝΕ 450 .Η ΓΙΑΤΡΙΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΙ ΛΕΦΤΑ????ΚΑΙ ΒΕΒΕΑ...ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΜΙ ΜΟΥ ΠΑΡΙ ΟΣΟ ΠΕΡΝΙ ΑΛΑ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΠΕΡΝΙ.....ΤΟΡΑ ΑΣΦΑΛΙΑ ΕΧΟ ΙΚΑ,ΑΛΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΙ ΔΕΝ ΠΑΟ ΟΥΤΕ ΜΕ ΣΦΕΡΕΣ..ΤΟΣΙ ΒΡΟΜΑ ΠΟΥ ΕΧΙ ΕΚΙ....ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΙ ΠΑΡΟΧΙ..ΑΦΙΣΤΕ ΚΑΛΙΤΕΡΑ.....ΕΓΟ ΠΛΙΡΟΣΑ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΙ ΓΙΑ ΑΠΟΒΟΛΙ 600 + 100 Ε ΑΝΕΣΤΙΣΙΟΛΟΓΟΣ...ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΑ ΜΟΥ ΕΔΟΣΑΝ ΠΙΣΟ?????ΚΑΤΙΣΤΕ ΚΑΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΝ ΠΕΣΕΤΕ....ΛΙΠΟΝ ΜΟΥ ΕΔΟΣΑΝ ΠΙΣΟ 31,19Ε ...ΤΟΣΟ ΚΑΛΙΠΤΙΟ ΙΚΑ ΜΙΑ ΒΡΑΔΙΑ ΣΕ ΙΔΙΟΤΙΚΙ ΚΛΙΝΙΚΙ....ΟΡΕΕΕΑ ΔΕΝ ΙΝΕ???? ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΔΟΝ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΘΑ ΔΙΚΑΜΟΥ......

ΠΡΕΠΙ ΟΜΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΑΡΙΣΤΙΣΟ ΓΙΑ ΘΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ...ΞΕΡΟ ΠΟΥ ΠΑΝΔΟΥ ΙΝΕ ΔΙΣΚΟΛΑ..ΟΛΙ ΕΧΟΥΝ ΔΙΣΚΟΛΙΕΣ ΜΕΤΑ ΛΕΦΤΑ...ΑΛΑ ΟΤΑΝ ΣΕ ΧΤΙΠΑΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΟΤΕ ΙΝΕ ΠΟΛΙ ΔΙΣΚΟΛΟ......

ΑΔΕ ΚΑΛΙ ΝΙΧΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΝΟΡΑ ΓΛΙΚΑ...ΚΑΙ ΝΑ ΞΙΜΕΡΟΣΙ ΜΙΑ ΚΑΛΙΤΕΡΙ ΜΕΡΑ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

glykia mou nikulina nai an den erthei tha kanw!loipon akou...valte protereothtes,an pisteueis pws prwta prepei na ftiaksete to oikonomiko tote anavalete tis prospatheies sas gia ligo,..alla apo oti mas les exeis ena xriso antra,se prosexei polu kai oi dyo thelete paidaki opote giati oxi?

eyxomai na pane ola kala...a!!!pekste kai kanena tzokeraki!pote den ksereis :lol::lol: emeis paizoume alla olooo xanoume :(

stedim kai esena se euxaristw

kalhnyxtaaaaaaaaaa koukles mou!! ;):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ..ΚΑΛΙΜΕΡΑ...ΠΟΥ ΙΣΤΕ ΣΙΜΕΡΑ?

ΕΓΟ ΙΜΕ ΛΙΓΟ ΚΑΛΙΤΕΡΑ..ΣΚΕΦΤΙΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΟΥΜΕ ΚΑΠΙΑ ΦΙΛΑΔΙΑ...ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΑΝ ΣΑΣ ΕΧΟ ΠΙ ,Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΙΝΕ ΜΑΡΑΝΓΟΣ...ΤΟΡΑ ΣΚΕΦΤΙΚΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΙΑ ΦΙΛΑΔΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΘΑ ΜΙΑΡΑΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΧΟΡΙΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑ ΠΟΥ ΙΝΕ ΚΟΝΔΑ....ΤΟ ΟΡΑΡΙΟ ΤΟΥ ΑΝΔΡΑΜΟΥ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΑΤΟΥ ΙΝΕ 8 ΜΕ 4....ΜΕΤΑ ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΚΑΝΙ ΚΑΠΙΕΣ ΜΕΡΕΜΕΤΕΣ....ΑΦΤΑ ΘΑ ΓΡΑΨΣΟΥΜΕ"ΞΙΛΟΥΡΓΙΚΕΣ ΜΕΡΕΜΕΤΕΣ"..ΣΚΕΦΤΙΚΑΜΕ ΠΟΣ ΤΟΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΙΣΙ ,ΚΟΣΜΟ ΔΕΝ ΑΓΟΥΡΑΖΟΥΝ ΚΕΝΟΥΡΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΗ ΚΙΤΑΝΕ ΝΑ ΣΙΝΔΙΡΟΥΝ ΘΑ ΠΑΛΙ.....ΠΟΣ ΣΑΣ ΦΕΝΕΤΕ Η ΙΔΕΕΑ ΜΑΣ????...ΟΣΟ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ,ΜΙΑ ΓΝΟΣΤΙ ΜΟΥ ΜΟΥ ΙΠΕ ΓΙΑ ΚΑΠΙΑ ΔΟΥΛΕΑ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΙΜΑ VODAFON,ΟΠΟΥ ΔΟΥΛΕΒΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΙΝΕ ΕΓΓΙΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΙΣΙ ΣΕ ΛΙΓΟ...ΘΑ ΠΑΟ ΑΓΡΙΟ ΝΑ ΡΟΤΙΣΟ...ΕΠΙΣΙΣ ΙΔΑ ΣΤΟ ΟΑΕΔ ΠΟΣ ΖΙΤΑΝΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΣΑΝ ΠΟΥΛΙΤΡΙΑ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΙΜΑ ΜΕ ΑΝΔΡΙΚΑ ΡΟΥΧΑ..ΘΑ ΡΟΤΙΣΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΦΤΟ......ΤΟ ΚΑΛΟ ΙΝΕ ΠΟΣ ΣΕ ΑΦΤΕΣ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΣ ΣΙΜΦΟΝΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΟ...ΔΕΝ ΙΝΕ ΒΑΡΙ ΔΟΥΛΕΑ......ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΥΡΙΟ ΤΗ ΕΓΙΝΕ....ΒΕΒΕΑ ΣΤΟ VODAFON ΜΑΛΟΝ ΘΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟ ΛΙΓΟ ΜΕΧΡΙ ΘΑ ΜΠΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΣΕ 8 ΜΙΝΑ..ΤΗΝ ΞΕΡΟ ΦΑΤΣΙΚΑ,ΕΧΙ ΚΙΛΙΑ ΑΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΠΟΣΟ ΜΙΝΟΝ ΙΝΕ.....ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟ ΑΝ ΧΡΙΑΣΤΙ..ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΙΝΕ ΠΟΣ ΚΑΝΙΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΘΕΛΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΑ ΜΠΡΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΙ ΜΕ ΚΑΠΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΕΦΟΣΟΝ ΙΜΕ ΑΝΕΡΓΙ...ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΦΤΟΣ ΑΠΟ VODAFON ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΙ ΓΙΑ 5 ΜΙΝΕΣ ΜΕ 100% ΕΠΙΔΟΤΟΥΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ...ΜΠΡΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΙ ΣΑΝ ΕΚΠΕΔΕΨΣΙ,ΣΑΣ ΜΕ ΜΑΘΕΝΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΑ..ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΠΟΣ ΛΕΓΕΤΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΑΛΑ ΜΟΥ ΙΠΕ Η ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ ΜΟΥ...ΕΓΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΟ ΠΑΡΑΠΑΝΟ ΔΟΥΛΕΑ 5 Η6 ΜΙΝΕΣ ΙΝΕ ΑΡΚΕΤΑ....ΕΛΠΙΖΟ ΝΑ ΜΕΝΟ ΕΓΓΙΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΙΣΟ.....ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΙΠΑΡΧΙ ΠΙΑ ΠΕΡΙΤΟΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ....ΙΜΕ ΙΔΙ ΜΕΓΑΛΙ ,ΙΜΕ ΙΔΙ ΓΡΙΑ...ΧΑ ΧΑ ΧΑ .......

ΠΑΛΙ ΕΓΡΨΣΑ ΠΟΛΑ....ΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΑΣ ΝΙΟΘΟ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ .

ΕΛΠΙΖΟ ΝΑ ΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ..ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.......ΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΙΤΕ ΤΗΝ ΓΝΟΜΙ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΔΕΕΑ ΜΑΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...