Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟ TO KAΛΟΚΑΙΡΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ....


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

persia έγραψε:

ante mariniw mou ola na pane kala kai suntoma na akousoume ta euxarista!

3ekourasou omws k ligo.. kalo diavasma

egw exw keno twra, sxolaw se 10 lepta

σε ευχαριστω κοπελα μου και εσενα... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσακια μου ανησυχω!!!!!!!!!!

βοηθηστε μεεεεε!!!!!!!

σημερα οταν κατουραω απο το πρωι βλεπω καθε φορα μικρα ασπρα κομματακια στα ουρα!!!!!!!!!! :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

τι ειναι αυτο????????????????

πρωτη φορα το βλεπω στα ξαφνικαααααααααααα :silly: :blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω έγραψε:

βρε κοριτσακια μου ανησυχω!!!!!!!!!!

βοηθηστε μεεεεε!!!!!!!

σημερα οταν κατουραω απο το πρωι βλεπω καθε φορα μικρα ασπρα κομματακια στα ουρα!!!!!!!!!! :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

τι ειναι αυτο????????????????

πρωτη φορα το βλεπω στα ξαφνικαααααααααααα :silly: :blink::blink:

μαρινιω μου μην ανησυχεις...επειδη κανεις διαιτα και πινεις υποθετω αρκετο νερο...το λιπος φευγει μεσω ουρων... ;)

κι εγω που ξεκινησα διαιτα και πινω παρα πολυ νερο το βλεπω σε καθημερινη βαση.

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΙΩ....ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΙΣ ΦΑΓΟΥΡΑ Η ΤΣΟΥΚΣΙΜΟ ,ΜΙΝ ΑΝΙΣΙΧΙΣ....ΤΟΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΝΑ ΧΑΡΙΣ??????ΕΜΕΝΑ ΣΤΙΣ ΠΡΟΓΕΝΕΤΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΙΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ,ΜΟΥΒΡΙΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΤΟ ΙΔΙΟ...ΕΣΤΙ ΚΟΜΑΤΙΑ...ΜΟΥ ΙΠΑΝΕ ΠΟΣ ΙΝΕ ΑΠΟ ΘΑ ΑΛΑΤΑ ΑΠΟ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ.....ΠΡΟΣΟΠΙΚΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΘΑ ΑΛΜΙΡΑ ΚΑΙ ΤΡΩΩ ΠΟΛΑ ΑΛΜΙΡΑ,,ΑΛΑ ΔΕΝ ΠΙΝΟ ΣΚΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΕΡΑ....ΑΝ ΟΜΟΣ ΕΣΙ ΕΧΙΣ ΦΑΓΟΥΡΑ Η ΤΟΥΚΣΙΜΟ Η ΕΧΙ ΜΙΑ ΑΣΚΙΜΙ ΜΙΡΟΔΙΑ,,ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΙΣ ΝΑ ΠΑΡΙΣ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ..:>

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια! Είχα λίγες μέρες να μπω κ χρειάστηκα αρκετή ώρα να σας διαβάσω όλες!

Καταρχήν, καλώς ήρθες Ζαχαρένια! Λυπάμαι για την τρομερή σου απώλεια... Ελπίζω όμως να πάνε από εδώ κ πέρα όλα καλά. Εγώ έχω πάρει πολλές φορές δύναμη από τα άλλα κοριτσάκια εδώ μέσα, το ίδιο να κάνεις κ εσύ, βοηθάει!

Μαρινιώ μην κουράζεσαι λέμε! Όσο για τα ασπράκια, αν δεν έχεις άλλα συμπτώματα, μην τα δίνεις σημασία! Μπορεί να είναι κ για καλό! ;);)

Μαράκι μου σου εύχομαι να περάσετε ΤΕΛΕΙΑ στο ταξίδι σας! Όλα τα άλλα δεν έχουν καμία σημασία κ δεν θα έπρεπε να τους δίνεις τόση σημασία κ να χαλιέσαι! Στείλε το παρελθόν στο...παρελθόν, εκεί ανήκει!

Νικουλίνα σ΄ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Ο μπαμπάς μου είναι λίγο καλύτερα σωματικά, αλλά δεν ανταποκρίνεται πολύ στο περιβάλλον. Κάνουμε όλοι τον καραγκιόζη μπροστά του...

Εγώ κορίτσια το filicine το παίρνω ήδη εδώ κ ένα μήνα. Βέβαια κ πριν το έπαιρνα 2 μήνες νωρίτερα κ τι κατάλαβα? Πάντως λένε ότι κάνει καλό, ακόμα κ αν δεν σκοπεύεις να κάνεις παιδάκι... Όσο για την μέτρηση τραχήλου, εμένα μου την έκανε ο γιατρός κ όταν διαπιστώθηκε η εγκυμοσύνη κ όταν με εξέτασε μετά την απόξεση (μου είπε ότι είναι καλός, αν κ δεν κατάλαβα τι σημαίνει αυτό...)

Πάλι με έπιασε η πολυλογία. Χίλια συγνώμη για το τεράστιο ποστ. Θα μπαίνω πιο συχνά για να μην μένω τόσο πίσω στη συζήτηση!

Φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gwgaki mou se yper euxaristw alla prwth fora to akouw...! :blink::huh::lol:

nikulina kai esy to exeis dei???na pineis neraki

stedim na sai kala!!!makari na einai gia kalo... :silly:

esena pws einai o mpampakas sou???/einai kalitera?// :( se skeftome....

filia pollaaa :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΙΩ ΕΓΟ ΘΑ ΙΧΑ ΑΦΤΑ ΠΕΡΣΙ ΟΤΑΝ ΕΜΕΝΑ ΕΓΓΙΟΣ.ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΙΣ ΦΑΝΙΚΑΝ...ΤΟΡΑ ΔΕΝ ΕΧΟ ΤΙΠΟΤΑ....[*][*]ΔΙΜΙΤΡΑ ΧΕΡΟΥΜΕ ΠΟΣ ΙΣΕ ΚΑΛΑ,ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΙ ΟΜΟΣ ΛΙΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ...ΕΛΠΙΖΟ ΝΑ ΚΑΛΙΤΕΡΨΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΧΕΣΤΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΟΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΛΑΣ....[*][*]ΟΝΙΡΑ ΓΛΙΚΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου,

Τι κάνετε? Εχθές είχα πολύ δουλειά και δεν είχα χρόνο να γράψω,μόνο διάβαζα στα κλεφτά τα μηνυματάκια σας..

Μαρινιώ αυτό που είπε το Γωγάκι κ εγώ το έχω ακούσει.. :dry:

Στις πόσες μέρες είσαι σήμερα?(καθυστέρησης) Όλα καλά να πάνε βρε κουκλίτσα μου..

Μαράκι μου πώς είσαι σήμερα? Ελπίζω καλύτερα..

Νικουλίνα άργησες σήμερα… Σου πήρα την πρωτιά.. :silly: :P:)B)

Αυτά τα λίγα προς το παρόν, να κάνω κάτι δουλίτσες και θα ξαναμπώ μετά..Φιλάκια!!!

Αχ,τι καλά που είναι Παρασκευή σήμερα………….. :woohoo: :woohoo:

Θα πάτε για κανένα μπανάκι?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ...ΠΟΣ ΙΣΤΕ ΣΙΜΕΡΑ????[*][*]ΧΡΙΣΑ ΜΟΥ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΑ ΙΣΕ?..ΣΕ ΒΛΕΠΟ ΠΟΛΙ ΠΡΟΙΝΙ ΣΙΜΕΡΑ....ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΙΡΕ ΙΠΝΟΣ ΣΙΜΕΡΑ...ΤΟΡΑ ΞΙΠΝΙΣΑ :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΑΛΑ ΚΙΜΙΤΙΚΑΜΑ ΕΧΤΕΣ ΑΦΓΑ....ΙΔΑΜΕ ΚΑΤΙ ΤΕΝΙΕΣ :laugh: :laugh: [*][*]ΜΑΡΑΚΙ ΠΟΥ ΙΣΕ ΣΙΜΕΡΑ????ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΙΓΕΤΕ?ΣΙΜΕΡΑ Η ΑΥΡΙΟ? ΕΛΑ ΜΠΕΣ ΚΑΙ ΠΕΣΜΑΣ ΠΟΣ ΟΛΑ ΙΝΕ ΚΑΛΑ ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσι..Ναι κλασικά..στη δουλειά..

Αχ, ναι μωρέ το ξέχασα..

Μαράκι μου πότε φεύγετε??? :)

Ελπίζω να είσαι καλά.. θα περάσει κ αυτή η μέρα πού θα πάει..

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΣ ΙΝΕ ΤΟ ΚΑΙΡΟ ΣΤΗΝ ΤΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙ?ΣΕ ΜΑΣ ΙΝΕ ΕΤΙΜΟ ΝΑ ΒΡΕΧΙ...ΠΟΣΟ ΘΑ ΚΡΑΤΙΣΙ ΑΦΤΟ ΤΟ ΚΑΙΡΟ..ΜΟΥ ΣΠΑΙ ΘΑ ΝΕΒΡΑ....ΟΛΟ ΜΕΣΑ ΚΑΘΟΥΜΕ...ΕΦΤΙΧΟΣ ΕΧΟ ΚΑΙ ΑΥΛΙ ΚΑΙ ΑΣΚΟΛΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΜΕ ΘΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΜΟΥ.......ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ?????ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΠΡΙΟΣ?

ΑΑΑΑ ΕΣΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ?ΠΙΡΑ ΤΗΛΕΦΟΝΟ ΣΕ ΕΚΙΝΟ ΑΛΑ ΙΝΕ ΠΟΛΙ ΑΚΡΙΒΟ ..ΜΟΥ ΙΠΕ 150Ε..ΣΤΟΥΣ ΑΛΟΥΣ ΠΟΥ ΙΧΑ ΠΑΙ ΕΓΟ ΜΟΥ ΙΠΑΝΕ 100Ε..ΓΙΑΤΗ ΤΟΣΙ ΔΙΑΦΟΡΑ,,ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΟ...ΤΕΛΟΣΠΑΝΔΟΝ ΘΑ ΔΩ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΠΟΣ ΙΝΕ ΤΟ ΚΑΙΡΟ ΣΤΗΝ ΤΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙ?ΣΕ ΜΑΣ ΙΝΕ ΕΤΙΜΟ ΝΑ ΒΡΕΧΙ...ΠΟΣΟ ΘΑ ΚΡΑΤΙΣΙ ΑΦΤΟ ΤΟ ΚΑΙΡΟ..ΜΟΥ ΣΠΑΙ ΘΑ ΝΕΒΡΑ....ΟΛΟ ΜΕΣΑ ΚΑΘΟΥΜΕ...ΕΦΤΙΧΟΣ ΕΧΟ ΚΑΙ ΑΥΛΙ ΚΑΙ ΑΣΚΟΛΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΜΕ ΘΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΜΟΥ.......ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ?????ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΠΡΙΟΣ?

ΑΑΑΑ ΕΣΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ?ΠΙΡΑ ΤΗΛΕΦΟΝΟ ΣΕ ΕΚΙΝΟ ΑΛΑ ΙΝΕ ΠΟΛΙ ΑΚΡΙΒΟ ..ΜΟΥ ΙΠΕ 150Ε..ΣΤΟΥΣ ΑΛΟΥΣ ΠΟΥ ΙΧΑ ΠΑΙ ΕΓΟ ΜΟΥ ΙΠΑΝΕ 100Ε..ΓΙΑΤΗ ΤΟΣΙ ΔΙΑΦΟΡΑ,,ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΟ...ΤΕΛΟΣΠΑΝΔΟΝ ΘΑ ΔΩ.....

Εμείς συννεφιά έχουμε, βγαίνει λίγο ο ήλιος και ξαναφεύγει μετά..Δεν νομίζω να μας βρέξει όμως. Θα δείξει. Πάντως κ εμένα μου την δίνει που είναι έτσι και κυρίως το ΣΚ. :angry::angry:

Σ’ αυτόν τον γιατρό δεν θα πάω τώρα. Δεν έχω να κάνω καμία εξέταση. Πρώτα ο Θεός όταν ξαναμείνω έγκυος θα πάω γι αυχενική εκεί.

Τώρα έχω στον γιατρό ραντεβού 04/07 για να κάνω τεστ ΠΑΠ .

(Είναι λίγο ακριβός αλλά είναι πάρα πολύ καλός!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΔΟ ΙΔΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΒΡΕΧΙ......:(:(

ΣΙΓΟΥΑ ΚΑΙ ΙΝΕ ΚΑΛΟΣ,ΕΦΟΣΟΝ ΕΧΙ ΤΕΤΙΑ ΤΙΜΙ....ΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΙΧΕ ΚΟΣΜΟ ΘΑ ΧΑΜΙΛΟΝΙ ΤΗΝ ΤΙΜΙ......ΘΑ ΨΑΞΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΙ ΜΙΠΟΣ ΚΑΝΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΙ ΕΔΟ....ΜΕΤΑ ΕΧΟ ΜΙΑ ΦΙΛΙ ΠΟΥ ΜΕΝΙ ΛΑΡΙΣΑ..ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΑΛΙΣΑ ΚΑΙ ΑΦΤΗΝ ΝΑ ΡΟΤΙΣΙ......ΞΕΡΙΣ ΚΙΤΑΩ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΦΤΑ....ΞΕΡΙΣ ΣΤΟΥΣ ΙΔΙΟΤΙΚΟΥΣ ΠΛΙΡΟΝΟΥΜΕ ΠΟΛΙ.....ΑΝ ΞΕΚΙΝΑΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΣΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΔΟΣΟ ΜΕΧΡΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ 3 ΜΙΝΑ ΠΙΑΝΙΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ...ΑΛΑ ΓΙΑ ΑΦΤΟ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΨΣΑ????ΓΙΑΤΗ ΚΛΕΓΟΥΜΕ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουκλίτσες μου..Τι κάνετε??? Εγώ σήμερα ξύπνησα με θετική διάθεση παρότι σήμερα είναι μια δυσκολη μέρα αφού κανονικά θα γεννούσα! Είπα πως δεν θα αφήσω να με πάρει από κάτω.. :(:dry::unsure: Φεύγουμε το απόγευμα στις 6 και ακόμα δεν ετοίμασα τίποτα και δεν ξέρω πότε θα προλάβω. Στις 1 σχολάω και από Λευκωσία πρέπει να φύγουμε στις 3.

Χθες βγήκαμε για φαγητό με ένα άλλο ζευγάρι και μετά πήγαμε βόλτα να ακούσουμε το Μητροπάνο με την Πέγκυ Ζήνα που ήρθαν για συναυλία. Ήπια και αρκετό κρασάκι και μου έφτιαξε η διάθεση. :silly: Έχω πολλά να κάνω οποτε το μυαλό μου θα το έχω απασχολημένο για να,ην σκέφτομαι τίποτα άλλο.

Νικουλίνα μου τι κάνεις?

Χρύσα μου κι εσύ δουλειά ε?

ΜΑρινιώ μου ακόμα να έρθει η άτιμη ε??? Άντε να μάθουμε επιτέλους τι συμβαίνει!!

Δήμητρα μου θέλει πολύ υπομονή και ψυχική δύναμη να αντέξεις να βλέπεις τον πατέρα σου σε αυτή την κατάσταση, είμαι σίγουρη πως τα έχεις και τα δύο. Οι σκέψεις μας είναι μαζί σου!

Πέρσια μου τι κάνεις;? Γύρισες στο σχολείο?

ξέχασα καμία???

Φιλάκια...Θα είμαι εδώ προς το παρόν και μετά θα τα ξαναπούμε τη Δευτέρα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΔΕ ΜΑΡΑΚΙ ..ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΙΣ...ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ....ΝΑ ΚΑΘΑΛΑΒΟ ΠΟΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΟΥΛΙ ΣΟΥ???ΑΦΟΥ ΒΓΙΚΑΤΕ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΙΝΕ....ΜΙΝ ΞΕΧΑΣΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΞΙΣ ΠΟΣΟ ΠΟΛΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΣ..Ι ΑΝΔΡΕΣ ΤΕΤΕΑ ΘΕΛΟΥ,ΝΑ ΜΑΣ ΞΕΡΟΥΝ ΕΡΟΤΕΒΜΕΝΕΣ .......:):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΙΜΕΡΙΝΙ ΜΕΡΑ,,,ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ,,,ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΣΚΟΤΟΝΙ ΜΑΣ ΚΑΝΙ ΠΙΟ ΔΙΝΑΤΙ.....Η ΖΩΙ ΠΡΟΧΟΡΑΙ,ΚΑΙ ΕΜΙΣ ΜΑΖΙΤΙΣ,ΘΕΛΟΥΜΕ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑι Νικουλίνα μου όλα καλά..Ακριβώς βγήκαμε πληγωμένες από αυτό που μας συνέβει αλλά πιο δυνατές και ο Θεός να βάλει το χέρι του!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΚΑΘΙΣΕΤΕ?....ΘΕΛΟ ΚΑΙ ΕΓΟ..ΒΟΛΤΑ ΜΕ "ΤΗΝ ΒΑΡΚΟΛΑ"....ΘΕΛΟ ΝΑ ΦΙΓΟ ΑΠΟ ΕΔΟ....ΑΦΤΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕ ΝΕΒΡΙΑΖΙ ΠΟΛΙ.....ΣΕ ΜΑΣ ΜΑΡΑΚΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΙΝΕ ΧΑΛΙ..ΜΙΑ ΒΡΕΧΙ ,ΜΙΑ ΒΓΕΝΙ ΙΛΙΟΣ,ΑΛΑ ΚΑΝΙ ΚΡΙΟ ΑΚΟΜΑ...ΘΑ ΒΡΑΔΙΑ ΚΡΙΟΝΟΥΜΕ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικουλίνα μου επιστρέφουμε Δευτέρα πρωί! Εδώ έχει πολύ ζέστη, ελπίζω και στη Ρόδο να είναι καλός ο καιρός..Μου έλειψε πολύ η Θεσσαλονίκη :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου καλά να περάσετε !!!! Την επόμενη φορά ελάτε Θεσσαλονίκη.. :woohoo: :woohoo:

Εμείς έχουμε ήλιο εδώ και λίγη ώρα..Ελπίζω να μην μας βρέξει.

:dry::dry:

Κ εμείς είναι να φύγουμε στην Χαλκιδική σήμερα αλλά μας είπε η πεθερά μου εχθές ότι την Κυριακή έχουμε να πάμε σε μια βάφτιση.. ο ξάδερφος του άντρα μου βαφτίζει το μωράκι του.. ακόμα δεν έχουμε αποφασίσει τι θα κάνουμε..Κάτι άκουσα και για βροχές αύριο.. θα δούμε..

Δεν περνάει η ώρα σήμερα, θέλω να πάω στο σπιτάκι μου.. :(:(

Σκέφτομαι τελικα να ξεκινήσω το filicine απο τώρα,μου είχαν περισσέψει 2 κουτιά από την εγκυμοσύνη και τα έχω σπίτι. Μέχρι να πάω στον γιατρό θέλω άλλο ένα μήνα.. :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου πότε αρχίζεις τις προσπάθειες? Ξεκίνα το από τώρα,εμένα για να καταλάβεις μου είπε και από τώρα αν θέλω να το αρχίσω,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΡΙΣΑ.....ΙΝΕ ΚΑΜΙΑ????

ΕΔΟ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΡΕΛΑΤΙΚΕ..ΤΟΡΑ ΕΧΙ ΙΛΙΟ ΑΛΑ ΒΡΕΧΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΙ!!!!!!!!ΒΓΙΚΕ ΚΑΙ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ......ΕΦΤΙΧΟΣ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΕΡΤΟ ΣΠΙΤΙ...ΠΙΓΑ ΝΑ ΠΑΡΟ ΨΩΜΙ....ΚΑΙ ΒΡΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΙΝ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΜΟΥ ΕΚΙ...ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΛΙ ΜΟΥ ΙΠΕ ΝΑ ΠΑΟ ΔΟΥΛΕΑ......ΑΧ , ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΣ ΝΑ ΠΑΟ????ΑΠΛΟΣ ΤΟΥ ΙΠΑ ΠΟΣ ΘΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΤΗΣ ΠΡΟΣΠΑΤΙΕΣ ΣΕ ΛΙΓΟ,ΚΑΙ ΑΝ ΜΕΝΟ ΕΓΓΙΟΣ ΤΗ ΘΑ ΚΑΝΟ?ΕΓΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟ......ΞΕΡΕΤΕ ΤΗ ΜΟΥ ΙΠΕ????...ΠΟΣ ΕΠΙΔΙ ΤΟΡΑ ΙΜΕ ΑΝΕΡΓΙ ΚΑΙ ΕΧΟ ΚΑΡΤΑ ΑΝΕΡΓΙΑ ,ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΙ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΟΥΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΝΟ ΕΝΓΙΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΙ ΑΠΟΛΙΣΙ ΤΗ ΘΑ ΤΟ ΣΙΝΕΧΙΣΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ {ΑΣ ΙΜΕ ΕΓΟ ΣΠΙΤΙ}ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ.......ΑΦΤΑ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΛΙΓΟ ΣΤΗΝ ΣΚΕΨΙ....ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΚΟΡΙΣΤΙΑ ΤΗ ΝΑ ΚΑΝΟ....Η ΑΛΑ 2 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΒΟΥΝ ΕΚΙ ,ΙΝΕ ΦΙΛΙΝΑΔΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΣΤΑΤΙΚΑΝ ....ΙΤΑΝ Η ΜΟΝΕΣ ΠΟΥ ΙΡΤΑΝ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΙ ΕΚΙΝΙ ΤΗ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΙ ΜΕΡΑ,ΕΝΟ ΕΓΟΥ ΤΟΥΣ ΕΛΕΓΑ ΠΟΥ ΙΜΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΕΡΤΟΥ...ΚΑΙ ΟΜΟΣ ΙΡΤΕΝΕ 11 ΟΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΙ........ΜΠΑ ΜΠΑ ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΠΑΟ...ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟ....ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΙ ΑΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΠΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΟ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΑ,ΑΛΑ ΟΧΙ ΕΤΣΙ.....ΜΙΑ ΑΠΟ ΑΦΤΕΣ ΘΕΛΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ ΝΑ ΜΕΝΙ ΕΓΙΟΣ,,ΑΛΑ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΤΗΣ ΔΕΝ ΕΧΙ ΔΙΝΑΤΑ "ΣΠΟΡΑΚΙΑ"ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΜΙΑ ΤΕΡΑΠΙΑ ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΙ ΚΑΙ ΑΦΤΙΝ ΜΙΠΟΣ ΘΑ ΜΕΝΙ ΕΓΓΙΟΣ....ΑΝ ΜΕΝΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΠΑΟ ,,ΑΛΙΟΣ ΟΧΙ,ΟΧΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγχαρητήρια!!!! Μια καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη κορίτσι μου!!!! Πάμε ο μήνας έχει μπει υπέροχααααα!
    • Καλημέρα κορίτσι μου!! Μπράβο ο μπεμπούλης!! Λογικά τώρα θα σε βλέπει ανά βδομάδα υποθέτω! 🤗🤗🧿🧿🧸
    • Καλημέρα. Κι εγώ είχα ψάξει το θέμα της φύλαξης των βλαστοκυττάρων, μας είχαν δώσει και έντυπα απ' τον γιατρό, αλλά το είχαν αφήσει εντελώς πάνω μας. Απ' ότι θυμάμαι (γιατί έχουν περάσει κοντά τρία χρόνια) οι ιδιωτικές τράπεζες κρατάνε τα βλαστοκύτταρα για 20 χρόνια και πληρώνεις ένα σημαντικό ποσό τον χρόνο για φύλαξη. Τα βλαστοκύτταρα αυτά μπορεί να χρησιμοποιηθούν σε συγκεκριμένες ασθένειες, σπάνιες, και όπως καταλαβαίνεις αν εμφανιστούν μέσα στα 20 πρώτα χρόνια της ζωής του παιδιού. Η δημόσια τράπεζα απ' την άλλη, ουσιαστικά δέχεται δωρεές και βοηθάει όποιον έχει ανάγκη και απευθυνθεί σε αυτήν. Δηλαδή σε περίπτωση που χρειαστείτε στο μέλλον, ψάχνουν στο παγκόσμιο καταθετήριο να βρουν συμβατά με την περίπτωσή σας (παγκόσμιο, αν θυμάμαι καλά), όχι τα δικά σας. Η διαδικασία της συλλογής- φύλαξης γίνεται εξ ολοκλήρου από εσάς, που πρέπει να επικοινωνήσετε μαζί τους, να πάρετε το κιτ λίγες μέρες πριν τον τοκετό και ο σύζυγος να τρέξει μέσα σε σύντομο διάστημα μετά τον τοκετό να το παραδώσει. Επίσης, απ' ΄ότι θυμάμαι, και στις δύο περιπτώσεις, είναι αυστηρά προσωπική η χρήση για το άτομο. Δεν μπορούν στο μέλλον να χρησιμοποιηθούν από εξ αίματος συγγενή, ούτε καν μεταξύ αδελφών. Με μια επιφύλαξη όλα αυτά, γιατί έχει περάσει καιρός από τότε που τα έψαχνα. Αν θέλεις, μπορώ να σου στείλω το όνομα της ιδιωτικής τράπεζας που είχαν προτείνει σε εμάς και να τους ρωτήσεις. Εγώ είχα πάρει τηλέφωνο και μου είχαν εξηγήσει αναλυτικά.
    • Κοριτσια αρνητική τελικα! 0,1 σημερα 11η μερα, δεν νομιζω μεχρι την Δευτερα να ανεβει. Ο γιατρ΄΄ος ειπε οτι βιαστηκα και να κάνω την Τριτη να δουμε. Εγω ειμαι σιγουρη οτι δεν προκειται να ανεβει. Αν ηταν 4 θα ελεγα οτι εχει μια ελπιδα
    • Καλημέρα κορίτσια μου!!χτες πρώτος καρδιοτοκογράφος για μας 🍒.. Ο μικρούλης μας μια χαρά 2500 🧿 ετοιμοπόλεμος και σε θέση που ελπίζουμε να μην αλλάξει 🤗🤗..την άλλη εβδομάδα πάλι ραντεβού 💙🧿
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...