Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟ TO KAΛΟΚΑΙΡΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ....


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε? Ζαχαρένια μου καλως ήρθες στην παρέα μας.Λυπάμαι πολύ που πέρασες και εσύ τα ίδια. Όλες μας πονάμε και ελπίζουμε για το μέλλον. Για ότι θες εδώ είμαστε.

Εγώ δεν είμαι καθόλου καλά, τσακώθηκα πολύ άσχημα με το δικό μου και απλά είμαι ΧΑΛΙΑ. Η ζωή είναι πολύ άδικη μαζί μου, συνεχεια κατι μου συμβαίνει, νομίζω πως εφτασα το τελευταίο καλοπάτι, δεν έχει πιο κάτω με την ψυχολογία μου.

Συγνώμη βρε κορίτσια που ας μαυρίζω την ψυχή απλά δεν είμαι καθόλου καλα΄.

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νικουλίνα σου έστειλα με pm τα στοιχεία που μου ζήτησες.

Τί εξέταση θα κάνεις και πρέπει να πας εκεί?

Μαράκι μου τον ματιάξαμε εχθές μου φαίνεται που λέγαμε πόσο καλός είναι που θα σε πάει κρουαζιέρα.Όλα θα στρώσουν θα το δείς.Έχει να κάνει και με την ψυχολογία σου,προσπάθησε να ηρεμήσεις και όλα θα πάνε καλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ZAXARENIA KALWS MAS IRTHES KALH EPITYXIA!!!!!POTE ARXIZEIS PROSPATHEIES?????NA TO GRAPSW?

nikulina wraia ante kalh epityxia!!!afou ksekinas 20 iouniou POTE DEN PERIMENEIS AKRIVWS HMEROMHNIA???????????DILADI META POTE KANONIKA PERIMENEIS PERIODO?? ;)

ANTE NA EISAI H PRWTH POU THA FYGEI!!!!

EGW AKOMAAAAA NA THN DW THN PERIODO!!! :huh::blink:

PERIERGO....NIWTHW KAI KATI TSIMPIMATA PERIERGA :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω έγραψε:

H LISTA MAS:

1.mariniw-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ

2.maimoudaki

3.stedim

4.XELONITSA

5.ΧΡΥΣΑ82-(ΑΥΓΟΥΣΤΟ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ)

6.PIPITSAZOUZOUNA

7.ΡΟΥΛΙΝΙ

8.τονιαχαν

9.vassiliki

10.andria

11.AnnaT

12.sofilate

13.mpougatsoula24

14.nikulina-(ΙΟΥΝΙΟΣ)

15.maraki24-ΟΚΤΩΜΒΡΙΟ

16.nan

17.Elenakos-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ

18.minie

19.rose25

20.ΕΦΗΚΑΤΕΡΙΝΑ

21.ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ-ΙΟΥΛΙΟ

22.nemi

23.ZAXARENIA

ΠΕΙΤΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΞΕΚΙΝΑΤΕ ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΚΟΝΤΑ......... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια χθες εστειλα μήνυμα στον κύριο Παρασχο απο την ιστοσελίδα και μου είπε ότι θα πρέπει να κάνω κολπική εξέταση και να μετρηθεί ο τράχηλος. Ίσως μου είπε να χρειαστεί και υστεροσκόπηση. Νικουλίνα μου εσένα ποια εξέταση σου είπαν να κάνεις?

Το γιατρό μου πάντως που τον ρώτησα για μετρηση τραχήλου μου είπε πως δεν έχει σημασσία το μήκος του τώρα αλλά κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΙΠΕ ΓΙΑ ΜΕΤΡΙΣΙ ΤΡΑΧΙΛΟΥ,ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΑΛΟ ΟΧΙ...Η ΜΕΡΙΧΙ ΤΡΑΧΙΛΟΥ ΓΙΝΕΤΕ ΕΚΙ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ..ΕΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΙΠΕ Η ΔΙΚΙΑΜΟΥ......ΓΙΑ υστεροσκόπηση.ΟΥΤΕ ΞΕΡΟ ΤΙ ΙΝΕ..ΤΗ ΙΝΕ ΑΦΤΟ? ΕΠΙΣΙΣ ΜΟΥ ΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΟ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΙ ΠΡΙΝ ΝΑ ΜΕΝΟ ΕΝΓΙΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΠΟ ΑΡΧΙ ΠΟΣΟ ΙΝΕ...ΑΝ ΙΝΕ ΑΝΕΠΑΡΚΙΑ ΤΡΑΧΙΛΟΥ Η ΕΛΕΣΤΙΚΟ ΤΡΑΧΙΛΟ....ΑΝ ΙΝΕ ΑΝΕΠΑΡΚΙΑ ΤΡΑΧΙΛΟΥ ΤΟΤΕ ΙΝΕ ΜΙΚΡΟ ΔΙΛΑΔΙ ΦΙΖΙΟΛΟΓΙΚΟ ΙΝΕ ΓΙΡΟ ΣΕ 4 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ,ΑΝ ΙΝΕ ΜΙΨΡΟΤΕΡΟ ΑΠΟ 2,5 ΙΝΕ ΑΝΕΠΑΡΚΙΑ....ΕΛΑΣΤΙΚΟ ΠΟΥ ΜΑΛΟΝ ΑΦΤΑ ΕΧΟ ΕΓΟ ΙΝΕ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΙΝΕ ΣΕ ΦΙΖΙΟΛΟΓΙΚΑ ΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΑΝΙΓΙ ΑΠΟΤΟΜΑ..ΔΙΛΑΔΙ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΠΟΥ ΠΙΕΖΙ ΑΝΙΓΙ ΑΠΟΤΟΜΑ,ΞΑΦΝΙΚΑ,ΓΙΑ ΑΦΤΟ ΜΑΛΟΝ ΔΕΝ ΤΟ ΙΔΑΝ ΣΕ ΜΕΝΑ......ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασικά από ότι κατάλαβα η υστεροσκόπηση είναι μια εξέταση που ελέγχει τα πάντα κολπικα αλλά δεν είναι κάτι που πρέπει να γίνει, κοστίζει και πολύ από ότι είδα.Εμένα την β' επιπέδου μου την έκανε αυτός στο ιατρείο του, και δεν νομίζω να μου μέτρησε τον τράχηλο, ίσως να καταλάβαινε κατι..Νομίζω πως θα άλλαξω γιατρό και θα δω που μπορώ να πάω για μέτρηση τραχήλου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΜΕΡΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΙΡΑ ΤΗΛΕΦΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟ ΤΗΝ ΤΙΜΙ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΙ {ΤΡΑΧΙΛΟΥ}ΚΑΙ ΜΟΥ ΙΠΑΝ ΓΙΡΟ ΣΕ 100 ΕΥΡΟ....ΓΙΑΤΗ ΤΟΣΟ ΑΚΡΙΒΟ ΔΕΝ ΞΕΡΟ...ΑΦΟΥ ΟΠΟΥΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΙΝΕ ΟΠΟΥΣ ΚΑΝΙΣ ΚΟΛΠΙΚΟ ΙΠΕΡΙΧΟ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΟΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΘΑ ΚΑΝΙΣ ΑΦΤΟ ΠΟΥ ΝΙΟΘΙΣ...ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΧΙΣ ΕΜΠΙΣΤΟΣΙΝΙ,ΑΛΑΞΕΤΟΝ.....ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΑΛΑ Η ΔΙΚΙΑΜΟΥ ΓΙΑΤΡΙΝΑ ΜΟΥ ΔΙΝΙ ΠΟΛΙ ΔΙΝΑΜΙ,,ΕΓΟ ΔΕΝ ΤΕΛΟ ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΑΞΟ....ΜΑΛΙΣΤΑ ΛΕΩ ΠΟΣ ΑΝ ΕΚΙΝΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΜΕ ΕΒΛΕΠΕ ΑΦΤΗΝ ΤΑ ΙΧΕ ΣΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ..ΤΟ ΠΙΣΤΕΒΟ ΑΦΤΟ...ΑΛΑ ΠΙΓΑ ΤΕΣΑΛΟΝΙΚΙ ΓΙΑ Β.ΕΠΙΠΕΔΟΥ,ΣΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΙ ΔΕΝ ΚΑΝΙ ΚΑΝΕΝΑ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω έγραψε:

ZAXARENIA KALWS MAS IRTHES KALH EPITYXIA!!!!!POTE ARXIZEIS PROSPATHEIES?????NA TO GRAPSW?

nikulina wraia ante kalh epityxia!!!afou ksekinas 20 iouniou POTE DEN PERIMENEIS AKRIVWS HMEROMHNIA???????????DILADI META POTE KANONIKA PERIMENEIS PERIODO?? ;)

ANTE NA EISAI H PRWTH POU THA FYGEI!!!!

EGW AKOMAAAAA NA THN DW THN PERIODO!!! :huh::blink:

PERIERGO....NIWTHW KAI KATI TSIMPIMATA PERIERGA :blink:

[*][*]ΜΑΡΙΝΙΩ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΤΙ 14 Η 16 ΤΟ ΜΙΝΟΣ...ΙΠΑ ΜΕΤΑ ΤΟΥ 20 ΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ..ΜΑΛΟΝ ΑΠΟ 25 ΘΑ ΕΧΟ ΤΗΣ ΓΟΝΙΜΕ ΗΜΕΡΕΣ... :woohoo: :woohoo: :woohoo: [*][*]ΑΛΑ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΙΚΟΣΟΥ ΠΟΥ ΙΝΕ????ΟΕΟΕΕΕΕΕΕ?ΕΣΙ ΝΑ ΙΣΕ ΠΡΟΤΙ....ΑΛΑ ΚΑΝΙ ΕΝΑ ΤΕΣΤ....ΞΕΡΙΣ ΠΟΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΑ ΣΙΜΤΟΜΑΤΑ ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΜΙΝ ΙΝΕ ΑΛΙΘΙΝΑ ΤΗ ΝΑ ΙΝΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΦΑΝΔΑΖΟΥΜΕ.ΞΕΡΙΣ ΕΓΟ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΟΜΙΖΑ ΠΟΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΙΝΕ ΑΚΟΜΑ ΜΕΣΑ..ΣΑΝ ΕΝΙΟΘΑ ΠΟΣ ΚΟΥΝΙΤΕ ΕΚΙ..ΞΕΡΙΣ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΧΑΙΔΕΒΑ ΤΟ ΚΙΛΙΑΜΟΥ.....
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

μαρινιω έγραψε:

[*][*]ΜΑΡΙΝΙΩ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΤΙ 14 Η 16 ΤΟ ΜΙΝΟΣ...ΙΠΑ ΜΕΤΑ ΤΟΥ 20 ΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ..ΜΑΛΟΝ ΑΠΟ 25 ΘΑ ΕΧΟ ΤΗΣ ΓΟΝΙΜΕ ΗΜΕΡΕΣ... :woohoo: :woohoo: :woohoo: [*][*]ΑΛΑ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΙΚΟΣΟΥ ΠΟΥ ΙΝΕ????ΟΕΟΕΕΕΕΕΕ?ΕΣΙ ΝΑ ΙΣΕ ΠΡΟΤΙ....ΑΛΑ ΚΑΝΙ ΕΝΑ ΤΕΣΤ....ΞΕΡΙΣ ΠΟΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΑ ΣΙΜΤΟΜΑΤΑ ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΜΙΝ ΙΝΕ ΑΛΙΘΙΝΑ ΤΗ ΝΑ ΙΝΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΦΑΝΔΑΖΟΥΜΕ.ΞΕΡΙΣ ΕΓΟ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΟΜΙΖΑ ΠΟΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΙΝΕ ΑΚΟΜΑ ΜΕΣΑ..ΣΑΝ ΕΝΙΟΘΑ ΠΟΣ ΚΟΥΝΙΤΕ ΕΚΙ..ΞΕΡΙΣ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΧΑΙΔΕΒΑ ΤΟ ΚΙΛΙΑΜΟΥ..... [/quote:1yctl3jl]

ζουζουνα μου δηλαδη ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ?????????ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ....ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ!!!

ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΚΟΜΑ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ???

ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΝΙΩΘΩ ΑΛΛΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΚΟΜΑ... :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΠΙΡΑ ΑΠΟΦΑΣΙ !!!!!ΜΕΤΑ ΤΗΣ 25 ΙΟΥΝΙΟΣ ΞΕΚΙΝΑΜΕ......ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΙΝ ΜΕ ΚΑΝΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟ ΠΟΛΙ....ΑΠΟ ΣΙΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΩ ΝΑ ΠΑΡΟ FILICINE...ΜΟΥ ΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΙΝΑ ΜΟΥ ΠΟΣ ΒΟΙΤΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΩ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΩ ΜΑΣ! ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΣΥΝΥΘΩΣ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΙΣ ΜΕΤΡΟΙΤΗΣ ΚΑΙ ΧΑΛΑΜΕ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΜΕ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ.ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ,ΠΑΡΤΟΝ ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ:)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΦΕΥΓΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙ,ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΣΕΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΑΥΤΗ ΑΠΟΔΡΑΣΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://http://www.youtube.com/watch#!v=SEvuSTeZf10

Για το κοριτσάκι μου..Πάνε 4 μήνες ακριβώς που σε έχασα και ακόμα πονάει..Την Παρασκευή θα έπρεπε να γεννηθείς, γιατί ρε γμτ, γιατί μου το πήρες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ...ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ...ΞΕΡΙΣ ΠΟΣ ΚΑΙ ΕΓΟ ΝΙΟΘΟ ΤΟ ΙΔΙΟ.....ΑΛΑ ΑΠΟ ΕΧΤΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΙΠΕ ΓΙΑΤΡΙΝΑ ΠΟΣ ΞΕΚΙΝΑΜΕ..ΝΙΟΘΟ ΚΑΛΙΤΕΡΑ.....ΠΟΣΟ ΔΙΣΚΟΛΟ ΙΝΕ ....ΑΛΑ ΚΙΤΑΜΕ ΠΡΟΣΤΑ..ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΙΠΑΜΕ?????......ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΞΕΡΙΣ ΠΟΣ ΙΠΟΦΕΡΙ ΚΑΙ ΑΦΤΟΣ ...ΑΠΛΟΣ Η ΑΝΔΡΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΧΝΟΥΝ ΕΦΚΟΛΑ.....ΜΠΟΡΟΥΝ ΟΜΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝΕ ΝΑ ΜΙΝ ΚΛΕΣ Η ΝΑ ΜΙΝ ΣΤΙΝΑΧΟΡΙΕΣΕ,,,ΚΑΙ ΞΕΡΙΣ ΓΙΑΤΗ ???ΕΠΙΔΙ ΙΠΟΦΕΡΟΥ ΚΑΙ ΑΦΤΟΥΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ.ΤΟΥΣ ΠΟΝΑΙ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΕΤΣΙ...ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΣΘΟΥΝ ΝΑ ΙΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..ΑΛΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΛΑΘΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΜΙΝ ΤΟ ΘΕΛΟΥ Η ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΜΙΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ...ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΓΙΑΤΗ ΜΑΛΟΣΑΤΕ ,,ΑΛΑ ΣΚΕΨΟΥ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΑΦΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΙΠΑ.........ΕΠΙΤΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΙΣ ΠΙΣΟ......ΠΙΣΤΕΒΟ ΠΟΣ ΜΑΛΟΣΑΤΕ ΑΠΟ ΤΙΠΟΤΑ....ΕΓΟ ΣΕ ΣΙΜΒΟΥΛΕΒΟ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΙΣ ΑΓΓΑΛΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΦΙΛΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΙΣ ΠΟΣ ΛΙΠΑΣΕ....ΜΕΤΑ ΠΕΣΤΟΥ ΟΛΑ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΝΙΟΘΙΣ ΓΙΑ ΤΗΣ 4 ΜΙΝΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ,ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΣ ΠΟΥ ΤΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΙ.....ΙΝΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΙΣ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΑΦΤΕΣ ΤΗΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΔΙΣΚΟΛΕΣ.....ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΕΒΟ ΠΟΣ ΣΕ ΣΕΝΑ ΜΑΖΕΒΟΥΝΤΕ ΟΛΑ,ΚΑΙ ΑΝΧΟΣ ΤΟΥ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ,ΚΑΙ Η ΔΟΥΛΕΑ...ΠΟΣΑ ΝΑ ΑΝΔΕΞΙΣ????...ΠΙΓΕΝΕ ΝΑ ΘΑ ΒΡΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΤΕ ΕΚΙΝΟ ΤΟ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΝΑ ΙΡΕΜΙΣΙ ΚΑΙ ΕΣΙ ΛΙΓΟ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου,

Μαράκι μου γιατί σε έπιασε η μελαγχολία??Δυστυχώς δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι..

Είχαμε ακριβώς ένα μήνα διαφορά.Εμένα η ΠΗΤ μου ήταν 04/07/2010.Κ εγώ μάλλον έτσι θα είμαι σε έναν μήνα ε?

Πρέπει να κοιτάμε μπροστά,να σκεφτόμαστε αισιόδοξα..Για όλους έχει ο Θεός,θα έρθει κ σε εμάς το θαυματάκι που τόσο πολύ θέλουμε..

Νικουλίνα κ εγώ θα πάρω filicine,μου το είχε πεί ο γιατρός 04 ιουλίου που θα πάω θα τον ρωτήσω πότε να το αρχίσω..Με το καλό κοπέλα μου,σου εύχομαι να έρθει γρήγορα το σποράκι σου..

Εμάς μας βλέπω τελικά από τον Αύγουστο και μετά..Να πάμε τις διακοπούλες μας και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες ;) Χαλαρά βέβαια θέλω να πιστεύω και χωρίς άγχος,όπως και την πρώτη φορά.. ;);)

Όλα θα πάνε καλά κορίτσια..Μην μου αγχώνεστε..

Φιλάκια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΙΣΠΕΡΑ ΧΡΙΣΑ....ΓΙΑ TO FILICINE Η ΔΙΚΙΟΑΜΟΥ ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΙΝΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ 2 ΜΙΝΕΣ ΠΡΙΝ ΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ...ΕΓΟ ΑΠΟ ΣΙΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΡΟ...ΤΟ ΙΧΑ ΠΑΡΙ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΜΑΣΤΟΓΡΑΦΙΑ ΑΛΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΙΣΑ ΤΟΤΕ,ΓΙΑΤΗ ΔΕΝ ΙΞΕΡΑ ΑΝ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΜΕΝΟ ΕΓΙΟΣ ΤΟΡΑ Η ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΙΟ ΚΑΙΡΟ...ΑΦΟΥ ΕΧΤΕΣ ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΑΠΟ ΤΟΡΑ ΕΛΕΦΤΕΡΕΣ ΕΠΑΦΕΣ,ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΟ ΠΑΛΙ......ΟΣΟ ΓΙΑ ΗΜΕΡΟΜΕΝΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΕΓΟ ΙΧΑ 11.06.2010...ΚΑΙ ΙΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΟ ΠΕΣΜΕΝΙ,ΑΛΑ ΑΠΟ ΕΧΤΕΣ ΙΜΕ ΚΑΛΙΤΕΡΑ.....ΒΕΒΕΑ ΘΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΕΧΟ,ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΙ ΜΕΡΑ ΧΟΡΙΣ ΝΑ ΜΙΝ ΡΙΞΟ ΕΝΑ ΔΑΚΡΙ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΞΕΡΙΣ ΠΟΣ ΙΠΟΦΕΡΙ ΚΑΙ ΑΦΤΟΣ ...ΑΠΛΟΣ Η ΑΝΔΡΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΧΝΟΥΝ ΕΦΚΟΛΑ.....ΜΠΟΡΟΥΝ ΟΜΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝΕ ΝΑ ΜΙΝ ΚΛΕΣ Η ΝΑ ΜΙΝ ΣΤΙΝΑΧΟΡΙΕΣΕ,,,ΚΑΙ ΞΕΡΙΣ ΓΙΑΤΗ ???ΕΠΙΔΙ ΙΠΟΦΕΡΟΥ ΚΑΙ ΑΦΤΟΥΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ.ΤΟΥΣ ΠΟΝΑΙ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΕΤΣΙ...ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΣΘΟΥΝ ΝΑ ΙΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..ΑΛΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΛΑΘΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΜΙΝ ΤΟ ΘΕΛΟΥ Η ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΜΙΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ...ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΓΙΑΤΗ ΜΑΛΟΣΑΤΕ ,,ΑΛΑ ΣΚΕΨΟΥ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΑΦΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΙΠΑ.........ΕΠΙΤΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΙΣ ΠΙΣΟ......ΠΙΣΤΕΒΟ ΠΟΣ ΜΑΛΟΣΑΤΕ ΑΠΟ ΤΙΠΟΤΑ....ΕΓΟ ΣΕ ΣΙΜΒΟΥΛΕΒΟ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΙΣ ΑΓΓΑΛΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΦΙΛΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΙΣ ΠΟΣ ΛΙΠΑΣΕ....ΜΕΤΑ ΠΕΣΤΟΥ ΟΛΑ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΝΙΟΘΙΣ ΓΙΑ ΤΗΣ 4 ΜΙΝΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ,ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΣ ΠΟΥ ΤΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΙ.....ΙΝΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΙΣ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΑΦΤΕΣ ΤΗΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΔΙΣΚΟΛΕΣ.....ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΕΒΟ ΠΟΣ ΣΕ ΣΕΝΑ ΜΑΖΕΒΟΥΝΤΕ ΟΛΑ,ΚΑΙ ΑΝΧΟΣ ΤΟΥ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ,ΚΑΙ Η ΔΟΥΛΕΑ...ΠΟΣΑ ΝΑ ΑΝΔΕΞΙΣ????...ΠΙΓΕΝΕ ΝΑ ΘΑ ΒΡΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΤΕ ΕΚΙΝΟ ΤΟ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΝΑ ΙΡΕΜΙΣΙ ΚΑΙ ΕΣΙ ΛΙΓΟ......

Θα συμφωνήσω Νικουλίνα,

Ένας φίλος του άντρούλη μου όταν έμαθε για το μωρό τον πήρε τηλέφωνο και του είπε ότι τώρα περισσότερο από ποτέ πρέπει να κάνει πίσω σε ορισμένα πράγματα και πολύ υπομονή,να είναι κοντά μου και να προσπαθήσουμε να συζητάμε για όλα όσα μας πονάνε!!(Ευτυχώς και ο Γιαννάκης μου αλλά και εγώ είχαμε την ανάγκη ο ένας του άλλου)Είναι δύσκολα και δυστυχώς η θλίψη προκαλεί και πολλές εντάσεις.Μιλούσε φυσικά εκ πείρας.Είχε περάσει κ εκείνος το ίδιο με την γυναίκα του και το αφήσανε δυστυχώς πολύ χωρίς να το συζητήσουνε μέχρι που φτάσανε στο διαζύγιο,ευτυχώς λίγο πριν εκδοθεί τα ξαναβρήκανε και τώρα έχουν αγκαλίτσα το μόλις 2 μηνών αγοράκι τους.

Θέλω να πώ πως πρέπει να τα συζητάμε όλα,ότι μας προβληματίζει και μαζί ενωμένοι θα πάμε παρακάτω όσο κ αν μας πονάει,τουλάχιστον θα έχουμε κάποιον να κλάψουμε στον ώμο του και να μας καταλάβει.Είναι πολύ σημαντικό!!Αν δεν είχα τον αντρούλη μου δεν ξερω κ εγώ τι θα έκανα...προσπάθησε να δώσεις τόπο στην οργή και όλα θα πάνε καλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΚΑΛΙΣΠΕΡΑ ΧΡΙΣΑ....ΓΙΑ TO FILICINE Η ΔΙΚΙΟΑΜΟΥ ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΙΝΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ 2 ΜΙΝΕΣ ΠΡΙΝ ΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ...ΕΓΟ ΑΠΟ ΣΙΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΡΟ...ΤΟ ΙΧΑ ΠΑΡΙ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΜΑΣΤΟΓΡΑΦΙΑ ΑΛΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΙΣΑ ΤΟΤΕ,ΓΙΑΤΗ ΔΕΝ ΙΞΕΡΑ ΑΝ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΜΕΝΟ ΕΓΙΟΣ ΤΟΡΑ Η ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΙΟ ΚΑΙΡΟ...ΑΦΟΥ ΕΧΤΕΣ ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΑΠΟ ΤΟΡΑ ΕΛΕΦΤΕΡΕΣ ΕΠΑΦΕΣ,ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΟ ΠΑΛΙ......ΟΣΟ ΓΙΑ ΗΜΕΡΟΜΕΝΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΕΓΟ ΙΧΑ 11.06.2010...ΚΑΙ ΙΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΟ ΠΕΣΜΕΝΙ,ΑΛΑ ΑΠΟ ΕΧΤΕΣ ΙΜΕ ΚΑΛΙΤΕΡΑ.....ΒΕΒΕΑ ΘΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΕΧΟ,ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΙ ΜΕΡΑ ΧΟΡΙΣ ΝΑ ΜΙΝ ΡΙΞΟ ΕΝΑ ΔΑΚΡΙ.......

Κ εμένα έτσι μου είχε πεί για το filicine,Καλό κάνει κακό δεν κάνει.Από τον Ιούλιο θα το ξεκινήσω κ εγώ μάλλον.

Είναι λογικό να αισθανόμαστε έτσι αλλά όπως έχω ξαναπεί καλό θα είναι να μην μας πάρει απο κάτω..

Ξεκινάς προσπάθειες τώρα!!!!Πρέπει να έχεις καλή ψυχολογία!!!! ;);)

Όλα καλά θα πάνε θα το δείς..Σε λίγους μήνες η λίστα μας θα έχει γεμίσει εγκυούλες ;)B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΜΑΛΟΝ ΘΑ ΤΟ ΤΗΝ ΞΕΚΙΝΙΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΡΑ{ΛΙΣΤΑ}.....Η ΜΑΡΙΝΙΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ:):)ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΓΙ ΑΛΙΘΙΝΟ ..ΑΦΟΥ ΤΟ ΘΕΛΙ ΠΑΡΑΠΟΛΙ..ΦΕΝΕΤΕ.

Μακάρι,μακάρι..Σε όλες θα ΄ρθει βρε Νικουλινάκι μου..Άγχος δεν θέλει!Όλα θα γίνουν αρκεί να ήμαστε καλά.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΟ ΔΕΝ ΙΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΝΧΟΜΕΝΙ...ΟΤΑΝ ΙΝΕ ΝΑ ΕΡΤΙ ΝΑ ΕΡΤΙ..ΕΓΟ ΤΑ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟ ΜΕ ΛΑΧΤΑΡΑ....Ο ΑΝΔΑΣ ΜΟΥ ΙΔΙ ΜΕΤΡΑΙ ΤΟΥ ΜΙΝΕΣ ..ΛΕΙ ΑΝ ΜΕΝΟ ΤΟΡΑ,ΔΙΛΑΔΙ ΑΦΤΟ ΤΟ ΜΙΝΑ,ΘΑ ΓΕΝΙΣΙ ΜΑΡΤΙΟΣ ...ΔΙΛΑΔΙ ΚΡΙΟΣ ΟΠΟΥΣ ΕΓΟ,,ΔΙΛΑΔΙ ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΟΣ Η ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΙ.........ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΠΙΟΣ ΕΧΙ ΑΝΧΟΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ????ΕΓΟ Η ΑΦΤΟΣ? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...