Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟ TO KAΛΟΚΑΙΡΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ....


Recommended Posts

nikulina έγραψε:

ΜΑΡΙΝΙΩ....ΤΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?....Η ΖΩΗ ΙΝΕ ΕΤΣΙ ΙΝΕ,ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΣΚΙΜΑ...ΕΜΙΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΙΝΕ ΝΑ ΠΡΟΧΟΡΙΣΟΥΜΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΙΠΟΣΤΟΥΜΕ ....ΑΛΑ Ο ΘΕΟΣ ΜΑΣ ΔΙΝΙ ΔΙΝΑΜΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΠΟΝΟ....ΚΑΛΑ ΚΑΝΙΣ ΚΑΙ ΚΛΕΣ ..ΕΤΣΙ ΘΑ ΝΙΟΤΙΣ ΚΑΛΙΤΕΡΑ....ΜΙΝ ΚΡΑΤΑΣ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ..ΦΙΖΙΟΛΟΓΙΝΑ ΙΝΕ ΝΑ ΚΛΕΣ ,ΙΤΑΝ Η ΓΙΑΓΙΑ ΣΟΥ.....ΤΟΡΑ ΙΝΕ ΕΚΙ ΠΑΝΟ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΧΕΣΙ ΑΠΟ ΕΚΙ....

exw 2 aggeloudakia pou kserw pws me prosexoun....h giagiaka mou kai to mwraki mou....na einai kala mono ekei pou einai...tipota allo.... :(:(

kopela mou eisai dipla mou kai se euxaristw!!!

kserw pws kai esy ponas....kai eyxomai h zwh na mas antameipsei sto mellon kai na niwsoume tosh xara oso pono pirame toso kairo kai akoma megalyterh xara,....to aksizoume! :(

etsi?????? :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΙΜΕΡΑ?[*][*]ΕΓΟ ΣΙΜΕΡΑ ΙΜΕ ΧΑΡΟΥΜΕΝΙ ΑΛΑ ΤΑΥΤΟΧΟΝΑ ΠΟΛΙ ΛΙΠΙΜΕΝΙ.....ΣΙΜΕΡΑ Ο ΑΝΔΡΟΥΛΙ ΜΟΥ ΕΧΙ ΓΕΝΕΤΛΙΑ .ΚΛΙΝΙ ΘΑ 36...ΙΜΕ ΧΑΡΟΥΜΕΝΙ ΓΙΑΤΗ ΤΟΝ ΕΧΟ ΣΠΙΤΙ,ΑΛΑ ΙΜΕ ΛΙΠΙΜΕΝΙ ΓΙΑΤΗ ΓΙΑ 6 ΜΙΝΕΣ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΠΟΣ ΤΟ ΑΓΓΟΡΑΚΙ ΜΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΧΟΤΑΝ ΣΤΗΝ ΖΩΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ,ΙΤΑΝ ΤΟ ΚΑΛΙΤΕΡΟ ΔΟΡΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΚΑΝΟ...ΑΛΑ ΤΟΡΑ,,Η ΚΙΛΙΑΜΟΥ ΙΝΕ ΑΔΙΑ ...ΔΙΣΤΙΧΟΣ.....[*][*]ΕΥΤΙΧΟΣ ΣΙΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ :laugh: :laugh: ΘΑ ΠΑΜΕ ΕΔΟ ΓΙΡΟ ΓΙΑ ΙΛΙΟΤΕΡΑΠΙΑ B)B)B) ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΦΕΒΓΟΥΝ ΣΠΙΤΙΤΟΥΣ.... :woohoo: :woohoo: [*][*]ΜΑΡΙΝΙΩ ΠΟΣ ΙΣΕ ΣΙΜΕΡΑ?ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΤΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ,ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΣΚΑΣ ΛΙΓΟ...ΠΑΤΕ ΣΤΙΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ.... :kiss::kiss: [*][*]ΜΑΡΑΚΙ ΤΗ ΛΕΝΕ ΘΑ ΔΟΝΔΙΑ ΣΙΜΕΡΑ?[*][*]ΔΙΜΙΤΡΑ ,ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ[*][*]ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΙ ΜΙΑ ΙΠΕΡΟΧΟ ΜΕΡΑ ΣΙΜΕΡΑ ,ΒΓΙΤΕ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ..ΚΑΛΑ ΣΕ ΣΑΣ ΜΑΡΑΚΙ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΕΧΙ ΠΙΟ ΖΕΣΤΙ ΑΠΟ ΕΔΟ,,[*][*]ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλημέρα κορίτσάκια μυο όμορφα! Είμαι καλύτερα αν και είμαι λίγο φουσκωμένη. Ευτυχώς δεν πονάω τόσο όσο φοβόμουν αλλά δυσκολεύομαι να φάω...δεν πειράζει δίαιτα!!!

Νικουλίνα μου μάκρι να ήταν μόνο ακόμα ένα αλλά είναι 3 που πρέπει να βγάλω ακόμα..έχω δρόμο!! Να σου πω ότι είσαι ΤΥΧΕΡΗ που πήγες Καστοριά. Είναι η αγαπημένη μου πόλη, η παρέα μου σχεδόν όλη είναι από εκεί και πήγα πάρα πολλές φορές..απλά τη λατρεύω!!!

Μαρινιώ μου περάσαμε τόσα και τα μοιραστήκαμε σαν αδερφια..Εννοείται πως σε νιώθουμε και σε έχουμε στο μυαλό μας, δεν χρειάζεται να μας ευχαριστείς. Βγάλε από μέσα σου ότι σε πονά, ξέσπασε, κλάψε και θα νιώσεις καλύτερα.

Μας χρωστάει η ζωή και μας αξίζει να έχουμε ένα υγιέστατο μωράκι και ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικουλίνα μου γλυκιά να χαίρεσαι τον αντρούλη σου. Να είσαι χαρούμενη και κοίτα να απολαύσεις τη μέρα. Θα του κάνεις του χρόνου το δώρο και θα έχει διπλή αξία..Μην το σκέφτεσαι..όπου να ναι θα ξαναφουσκώσουν οι κοιλίτσες μας!!!

Είμαι καλύτερα, λίγο φουσκωμένη..Έχει απίστευτη ζέστη εδώ αλλά ακόμα δεν έχουμε πάει θαλασσα!! Τωρα σκέφτομαι τι θα μαγειρέψω το μεσημέρι!!!

ΒΑριέμαι πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΣΕ ΕΥΑΡΙΣΤΟ...ΞΕΡΙΣ ΑΠΟ ΠΡΟΙ ΚΛΕΟ ΚΑΙ ΓΕΛΑΟ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ...ΑΛΑ ΤΗ ΝΑ ΚΑΝΙ ΕΤΣΙ ΙΝΕ Η ΖΩΙ.........ΕΓΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΓΙΡΕΨΣΟ ΣΙΜΕΡΑ..ΙΠΑΜΕ ΠΟΣ ΣΙΜΕΡΑ ΘΑ ΦΑΜΕ ΕΞΟ..ΚΑΙ ΜΕΣΙΜΕΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΙ.......ΟΝΔΟΣ Ι ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΠΟΛΙ ΟΡΕΕΑ,ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΙ,ΜΟΥ ΦΑΝΙΚΕ ΡΟΜΑΝΤΙΚΙ,,ΕΚΙ ΙΝΕ ΟΡΕΕΑ ΝΑ ΠΑΟ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΕΤΞΙ ΝΑ ΜΕΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΒΡΑΔΙΑ....:):)...ΜΑΡΑΚΙ ΣΕ ΠΟΝΑΝΕ ΚΑ ΘΑ 3?ΓΙΑΤΗ ΝΑ ΘΑ ΒΓΑΛΙΣ ΟΛΑ?ΒΓΑΛΕ ΜΟΝΟ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΣΕ ΠΟΝΑΝΕ...ΕΤΣΙ ΣΟΥ ΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΘΑ ΒΓΑΛΙ?ΑΝ ΙΝΕ ΚΑΛΑ ΜΙΝ ΘΑ ΒΓΑΛΙΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικουλίνα μου και οι 4 δεν έχουν εμφανιστεί, είναι μέσα ακόμα αλλά το πρόβλημα είναι πως και οι 4 σπρώχνουν τα υπόλοιπα δόντια επεοδή δεν έχουν χώρο να βγουν και αν τους αφήσω θα στραβώσουν τα δόντια μου, οπότε δεν το γλυτώνω!!!! Έβγαλα ακτινογραφία και τα είδα πως είναι και εννοείται πως καλύτερα να πονέσω παρά να στραβώσουν τα δόντια μου!!!

Και Νικουλίνα ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ είπαμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΣΠΕΡΑ.....ΠΟΥ ΙΣΤΕ ΣΙΜΕΡΑ???ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΜΠΙΚΕ???[*]ΕΓΟ ....ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΟΝΙΜΑΣ....ΦΙΓΑΝΕ.. ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΣΤΗΝ ΚΑΦΕΜΕΡΙΝΟΤΙΤΑ.ΑΛΙΤΙΑ ΙΝΕ ΠΟΣ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ΑΦΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΑΛΑ ΞΕΧΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ....ΕΧΤΕΣ ΠΕΡΑΣΑ ΤΕΛΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΡΔΟΥΛΙ ΜΟΥ..ΒΓΙΚΑΜΕ ΓΙΑ ΦΑΙ ΤΟ ΜΕΣΙΜΕΡΙ ,ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΘΑΛΑΣΑ ,ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΦΑΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΥΣ ΑΦΙΣΑΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ{ΘΑ ΠΕΤΕΡΙΚΑ} ΚΑΙ ΕΜΙΣ ΒΓΙΚΑΜΕ ΕΞΟ ΓΙΑ ΠΟΤΟ ΜΕ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΥΣ...ΠΙΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΙΣΑΜΕ ΜΕΧΡΙ 4 ΤΟ ΠΡΟΙ. :laugh: :laugh: :laugh: ΚΟΡΙΤΣΙ ΧΟΡΕΨΑ :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΕΧΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΧΟΡΕΨΟ..ΣΙΜΕΡΑ ΝΙΟΘΟ ΤΙΨΣΙΣ ΟΜΟΣ..ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙΜΟΥ....ΑΦΙΣΤΕ ΠΟΥ ΜΕ ΙΔΑΝΕ ΚΑΙ ΓΙΤΟΝΕΣ...ΤΗ ΘΑ ΙΠΑΝΕ ΔΕΝ ΞΕΡΟ...ΑΛΑ ΚΑΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΙΠΕ ΧΕ.....{ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ...ΒΕΒΕΑ ΣΙΓΝΟΜΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΟΥ ΧΡΙΣΙΜΙΟΠΙΟ ΤΕΤΙΕΣ ΛΕΞΙΣ,,,,ΑΛΑ ΟΤΟΝ ΜΕΝΙΣ ΣΕ ΜΙΚΡΟ ΧΟΡΙΟ ΕΤΣΙ ΙΝΕ..ΟΛΙ ΑΣΚΟΛΟΥΝΕ ΜΑΖΙΜΟΥ...ΙΔΙΚΑ Ι ΓΙΤΟΝΙΣΕΣ :angry::angry: } Ο ΑΝΔΡΟΥΛΙΣ ΜΟΥ ΟΜΟΣ ΙΤΑΝ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΒΛΕΠΕ ΕΤΣΙ,ΓΙΑ ΑΦΤΟ ΔΕΝ ΙΤΕΛΕ ΝΑ ΦΙΓΟΥΜΕ ΠΙΟ ΝΟΡΙΣ :laugh: :laugh: :laugh:ΒΕΒΕΑ ΟΛΑ ΑΦΤΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 BAILES.. :woohoo: :woohoo: [*][*]ΕΛΠΙΖΟ ΝΑ ΙΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ...ΦΙΛΑΚΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε? Ακόμα να ξυπνήσετε ή ε'ιστε στη δουλειά??

Μαρινιώ μου τι κάνεις γλυκιά μου? ΕΛπίζω να είσαι καλύτερα.

Χρύσα μου ξέχασα να σε ρωτήσω πώς πας με τη διαίτα??

Νικουλίνα μου ξεκουράζεσαι τώρα που έφυγε η πεθερά??

Δήμητρα μου ελπ0ίζω τα ν έα του μπαμπά σου να είναι καλύτερα..

Εγώ εδώ στο σχολείο, έχουν μια εκδήλωση τα παιδιά και δεν κάνω μάθημα οπότε βαριέμαι!!! Ευτυχώς το δόντι καλά, απλά μου έχει μείνει λόγο φούσκωμα στο μάγουλο. Χθες δεν κοιμήθηκα καθόλου καλά, με έπιανε ένας σπαστικός βήχας σαν να με επιανε φαγούρα στο λαιμό, πολύ σπαστικό!

Γενικά αυτές τις μέρες με έχουν πιάσει οι μελαγχολίες μου κι πολλές ευαισθησιες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ...ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ??[*][*]ΟΝΔΟΣ ΜΑΡΑΚΙ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΥΜΕ ΤΟΡΑ.... :laugh: :laugh: ΞΕΡΙΣ ΜΕ ΤΗ???ΜΕ ΚΑΤΙ ΣΙΝΔΟΝΙΑ ΓΙΑ ΠΛΙΣΙΜΟ ΚΑΙ ΣΙΔΕΡΟΜΑ ΜΕΤΑ....ΝΑ ΤΟΡΑ ΠΟΥ ΕΦΙΓΑΝ ΝΑ ΣΙΜΑΖΕΨΣΟ ΛΙΓΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ,ΝΑ ΜΙΑ ΣΚΟΥΠΑ .ΜΙΑ ΜΑΠΑ.ΛΙΓΟ ΣΙΔΕΡΟΜΑ....ΟΛΑ ΑΠΟ ΟΛΑ :laugh: :laugh: ΟΝΔΟΣ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΥΜΕ :laugh: :laugh: :laugh: ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΜΑΛΟΝ...ΣΙΜΕΡΑ ΙΧΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΣ ΣΤΟ ΛΟΓΙΣΤΙ ,ΚΑΙ ΚΑΙ ΙΠΟΓΡΑΦΕΣ ΣΤΟ Κ.Ε.Π.....ΜΟΥ ΕΦΙΓΕ Η ΜΕΡΑ :dry::dry::dry: ΑΛΑ ΚΑΛΑ ΙΝΕ ..ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΕΡΤΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ,ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΟ ΠΑΡΕΕΑ.....ΤΟ ΠΡΟΙ ΠΟΥ ΞΙΠΝΙΣΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΦΕΝΟΤΑΝ ΑΔΙΟ... :laugh: :laugh: ΝΑ ΠΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΙΠΟΥΝ Η ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΣ???? :laugh: ΔΕΝ ΞΕΡΟ....[*][*]ΜΑΡΙΝΙΩ ΠΟΥ ΙΣΕ ???ΠΕΣΜΑΣ ΘΑ ΝΕΕΑ ΣΟΥ...ΕΧΙΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΠΙΣ...ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΔΟΝ,ΕΛΠΙΖΟ ΝΑ ΙΣΕ ΚΑΛΑ...[*][*]ΜΑΡΑΚΙ ΧΕΡΟΥΜΕ ΠΟΥ ΣΟΥ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΠΟΝΟΣ :):) ΑΛΑ Η ΒΙΧΑ...ΑΠΟ ΠΟΥ??ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙ..ΙΣΕ ΑΛΕΡΓΙΚΙ ΣΕ ΚΑΤΙ?ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΤΟΥΝ ΤΡΕΧΟΥΝ ΠΟΛΙ ΘΑ ΜΑΤΙΑ..ΑΛΑ ΙΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΙΡΙ..ΚΑΦΕ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΠΑΘΕΝΙ......ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΕΛΑΝΚΟΛΙΑ ,ΘΟ ΕΧΟ ΚΑΙ ΕΓΟ...ΝΑ ΤΟΡΑ ΠΟΥ ΠΛΙΣΙΑΖΟΥ Η ΜΕΡΕΣ,ΠΟΝΑΟ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ..ΚΑΙ ΑΝΑΡΟΤΙΕΜΕ ΠΟΣ ΘΑ ΙΤΑΝ ΑΝ............ :huh::huh::huh::(:( [*][*]ΧΡΙΣΑ ΜΟΥ ..ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΑΘΙΝΑ ΙΣΕ???[*][*]ΔΙΜΙΤΡΑ..ΟΛΑ ΚΑΛΑ?..ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΣΙΝΕΧΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια! Κ εγώ σήμερα με καθάρισμα σπιτιού κ πλύσιμο ρούχων πέρασα τη μέρα μου Νικουλίνα μου! Αύριο έχει σιδέρωμα (αν δεν βρέξει σήμερα κ στεγνώσουν τα ρουχάκια μου :dry: ). Καλά έκανες κ βγήκες κ πέρασες καλά, δεν θα κάθεσαι να δίνεις λογαριασμό σε κανένα! Το έχεις ανάγκη για να είσαι εσύ καλά κ να γίνεις μια γελαστή μανούλα για το παιδάκι σου στο μέλλον. Άλλωστε πονάμε πολύ μέσα μας, άσχετα αν δεν φαίνεται αυτό στους άλλους.

Μαράκι μου τα δοντάκια θέλουν υπομονή... Σκέψου όμως ότι μετά θα έχεις ξενοιάσει από τους παλιοφρονιμήτες!

Ο μπαμπάκας μου τα ίδια... Υπάρχουν μέρες που τρώει, σηκώνεται μόνος του, μας μιλάει, και άλλες που δεν κάνει τίποτα παρά μόνο κοιμάται. Από τις λίγες γνώσεις ψυχολογίας που έχω, υποθέτω ότι εκτός από τις σωματικές ασθένειες έχει κ κατάθλιψη, πράγμα λογικό για έναν άνθρωπο που πέρασε 5 μήνες στο κρεβάτι. Πόσο καλό θα του έκανε ένα εγγονάκι... Τώρα πια δεν ξέρω αν θα προλάβω να του το δώσω... Ναι, έχετε δίκιο έχουν μια μελαγχολία οι μέρες... Ας ελπίσουμε να περάσει κ αυτή!

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

deia sas koritsakia mou...pragmatika den eimai kai sta kalitera mou...

vre koritsia exw kai kathisterisi kai olo thelw na koimamai kai sigkinoume kai polu pio eukola....ti na pw :(:blink::huh:

stedim euxomai o mpampakas sou na ginei kala....exw tromaksei me toses apwleies pou exw viwsei kai akouw gia toys teleutaiouys mines!!!ti ginete???olous twra tous pairnei o Theoulhs? :(

euxomai na ginei to THAYMA kai na ginei kala...!proseuxhsou...pane sthn ekklhsia,nistepse gia liges meres kai euxomai o Xristoulhs na sas voithisei!!! :silly:

nikulina den exw polles meres na mpw...alla katalaveneis kapws eimai teleutaia...see euxaristw gia to endiaferon kai pali :kiss:

maraki mou mhn se pianoun kai sena oi melagxolies!!!

filia polla koukles mou!!!

kalhnyxta! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοπελιές………………

Επέστρεψα εχθές το απόγευμα..΄Ηταν πάρα πολύ ωραία αλλά δυστυχώς κράτησε λίγο… :(

Μαρινιώ μου συλλυπητήρια..Είχα μέρες να μπω και τώρα είδα για την γιαγιάκα σου.. Όπως είπαν και τα υπόλοιπα κορίτσια εύχομαι να είναι η τελευταία απώλεια που βιώνεις!!!

Νικουλίνα Φύγανε οι φιλοξενούμενοι??Να χαίρεσαι και τον άντρα σου..Πότε είχε γενέθλια? Το Σάββατο? Το Σάββατο είχε και ο δικός μου!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Μαράκι δυστυχώς δεν έκανα τίποτα με την δίαιτα.. Την έχω σταματήσει καιρό τώρα αλλά έχω σκοπό να την βάλω στο πρόγραμμα σύντομα!! Πώς είσαι σήμερα με τον βήχα και με τα δόντια?? Περαστικά βρε κοριτσάκι μου..

Θα μπω λίγο αργότερα πάλι φιλάκια..(έχω λίγη δουλίτσα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeraaaaaaaaa!!!!!!!!!!

xrisa mou na sai kala!euxaristw poly!!!

KORITSIAAAA KALO MHNA NA EXOYME!!!NAI NAI EFTASE TO KALOKAIRAKI POY TOOOSOO PERIMENAME!!!ANTE VALTE MPROS OSES EISTE GIA TWRA KAI PEITE MAS NA GRAPSOUME AN EISTE EGKIOULA TELIKA!!! :)

ANTE KALE THELW NA GRAPSW EGGYOULESSSSSSSSSSSSSSSS :woohoo:

emena akoma na erthei h periodos!! :P:blink::huh:

apo thn stenaxwria lete na einai????na einai diataraxh?? :blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μαρινιώ μου!!!!!!!!!

Πότε περίμενες???????????

Μήπως πρέπει να μιλήσεις με το Γυναικολόγο σου???????????

Χωρίς να θέλω να σε απογοητεύσω πάντως...... άγχος & στενοχώρια...... "αναστατώνουν" τον κύκλο μας..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω έγραψε:

kalhmeraaaaaaaaa!!!!!!!!!!

emena akoma na erthei h periodos!! :P:blink::huh:

apo thn stenaxwria lete na einai????na einai diataraxh?? :blink::blink:

Καλό μήνα να έχουμε και καλό καλοκαίρι..Σωστά..

Μαρινιώ πόσες μέρες έχεις καθυστέρηση???? Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να είναι απο την στεναχώρια αλλά και απο το άγχος... Έυχομαι όμως να είναι κάτι άλλο :woohoo: :woohoo: Άντε να γίνει η αρχή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια μου!! Τι κανετε? Καλό μήνα και καλό καλοκαίρι!!Περασαν ήδη 4 μήνες από τότε που εχασα το κοριτσάκι μου. Την Παρασκευή 4/6 ειχα την ΠΗΤ μου..Ο καλός μου για να μην τα σκέφτομαι κανόνισε έκπληξη τριήμερη κρουαζιέρα στη Ροδο, φεύγουμε την Παρασκευή και επιστρέφουμε Δευτέρα!!!!

Μαρινιώ μου πόσες μέρες ΄΄εχεις καθυστέρηση?

Χρύσα μου κι εγώ τα παράτησα και πήρα ξανά 2 κιλά αλλά άρχια να προσέχω όσο μπορώ. Τώρα ειδικά με τη ζέστη μόνο φρούτα τρωω και κανένα γιαουρτάκι. Τα δοντια ευτυχώς καλά προς το παρόν αλλα ο βήχας μου έσπασε τα νεύρα. Λέτε να έχω καμιά αλεργία και να μην το ξερω?

Δήμητρα μου υπομονή και δύναμη κορίτσι μου!

Νικουλίνα μου ακόμα κοιμάσαι??

PIPITSAZOYZOYNA κι εσύ προπαθείς κορίτσι μου? Για πες κανένα νεο και εσυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Καλημερα κορίτσια μου!! Τι κανετε? Καλό μήνα και καλό καλοκαίρι!!Περασαν ήδη 4 μήνες από τότε που εχασα το κοριτσάκι μου. Την Παρασκευή 4/6 ειχα την ΠΗΤ μου..Ο καλός μου για να μην τα σκέφτομαι κανόνισε έκπληξη τριήμερη κρουαζιέρα στη Ροδο, φεύγουμε την Παρασκευή και επιστρέφουμε Δευτέρα!!!!

Μαρινιώ μου πόσες μέρες ΄΄εχεις καθυστέρηση?

Χρύσα μου κι εγώ τα παράτησα και πήρα ξανά 2 κιλά αλλά άρχια να προσέχω όσο μπορώ. Τώρα ειδικά με τη ζέστη μόνο φρούτα τρωω και κανένα γιαουρτάκι. Τα δοντια ευτυχώς καλά προς το παρόν αλλα ο βήχας μου έσπασε τα νεύρα. Λέτε να έχω καμιά αλεργία και να μην το ξερω?

Δήμητρα μου υπομονή και δύναμη κορίτσι μου!

Νικουλίνα μου ακόμα κοιμάσαι??

PIPITSAZOYZOYNA κι εσύ προπαθείς κορίτσι μου? Για πες κανένα νεο και εσυ!!

οοοοοοοοοοοοοοοοο τι γλυκοςςς συζυγος!!!!! :woohoo:

να τον χερεσαι!!!!!!

αχ μωρε ποσο με συγκινουν κατι τετοια!!! :silly:

κοριτσια 2η μερα καθυστερησης ειναι...!

δεν νομιζω να εγινε κατι...εχω πονους περιοδου οποτε θα ερθει που θα παει η βρωμοπεριοδοσ :angry::angry:

pipitsa mouuu poso xeromai pou se blepwwwwwww :woohoo: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ....ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΛΕΜΕ ΚΑΛΙΣΠΕΡΑ ΤΟΡΑ..ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΙΝΕ?[*][*]ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΙΜΕ ΚΑΛΑ.. :woohoo: :woohoo:ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΦΤΟ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΤΙ ΤΟΡΑ{ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ}ΘΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΕΛΕΦΤΕΡΕΣ ΕΠΑΦΕΣ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΤΟΡΑ ΙΡΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΙΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΟΣΕ ΠΡΑΣΙΝΟ ΦΟΣ :woohoo: :woohoo: ΔΙΛΑΔΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ 20 ..ΞΕΚΙΝΑΜΕ :woohoo: :woohoo: ..ΙΜΕ ΕΤΙΜΙ...ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΙΝ ΜΕ ΚΑΝΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟ ΠΟΛΙ,ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΙΑΣΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ :laugh: :laugh: [*][*]ΣΕ ΣΑΣ ΒΛΕΠΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...[*][*]ΜΑΡΙΝΙΩ,,ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ...ΚΑΤΙΣΤΕΡΙΣΙ.....ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΙΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΑΝΧΟΣ,,,ΑΛΑ ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΙΝΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΟ :woohoo: :woohoo: ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΙΝΕ ΑΦΤΟ ..ΜΙΝ ΑΝΧΟΝΕΣΕ ΟΜΟΣ,ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΝ ΙΝΕ ΤΟΡΑ ΘΑ ΙΝΕ ΤΟ ΑΛΟ ΜΙΝΑ.. ;);) [*][*]ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ...ΡΟΔΟΣ...ΟΡΕΕΑ...ΑΦΤΥ Η ΑΝΔΡΕΣ ΙΝΕ ΙΠΕΡΟΧΙ ΟΤΑΝ ΘΕΛΟΥΝΕ....ΠΟΥ ΞΕΡΙΣ ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΠΙΑΣΕΤΕ ΚΑΤΙ ΕΚΙ :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΕΕΕΕΕ ΠΟΝΙΡΕΣ ΠΟΥ ΠΙΓΕ ΤΟ ΝΟΥΣΑΣ??????ΨΑΡΙΑ ΕΝΟΥΣΑ ΝΑ ΠΙΑΣΙ....ΕΣΙΣ ΤΙ ΣΚΕΦΤΙΚΑΤΕ?????[*][*]ΧΡΙΣΑ ΜΟΥ...ΝΑ ΧΕΡΕΣΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΣΟΥ...ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΑ ΜΕ ΥΓΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ....ΚΑΙ ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΑ ΔΟΣΙ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΕΠΙΤΙΜΙΤΕ..ΛΙΠΟΝ Ο ΑΝΔΡΑΣΜΟΥ ΓΕΝΙΤΙΚΑΙ ΣΤΗΝ 29.05.1974...ΚΑΙ ΛΕΓΕΤΕ ΚΟΣΤΑΣ...ΜΙΠΟΣ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣΟΥ ΛΕΓΕΤΕ ΚΟΣΤΑ :ohmy::ohmy::ohmy: ΑΝ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣΟΥ ΑΝΔΡΑΣ ΕΧΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΤΑΚΤΙΡΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟΜΟΥ,,ΠΕΡΝΑΣ ΖΑΧΑΡΙ ΜΑΖΙΤΟΥ....Ο ΔΙΚΟΣΜΟΥ ΙΝΕ ΠΟΛΙ ΙΡΕΜΟΣ ΑΝΔΡΑΣ...ΑΦΟΥ ΟΤΑΝ ΜΑΛΟΝΟΥΜΕ,ΙΝΕ ΣΑΝ ΕΧΟ ΜΟΝΟΛΟΓΟ :laugh: :laugh: [*][*]ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΧΡΙΣΑ ΜΟΥ...ΝΑ ΧΕΡΕΣΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΣΟΥ...ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΑ ΜΕ ΥΓΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ....ΚΑΙ ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΑ ΔΟΣΙ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΕΠΙΤΙΜΙΤΕ..ΛΙΠΟΝ Ο ΑΝΔΡΑΣΜΟΥ ΓΕΝΙΤΙΚΑΙ ΣΤΗΝ 29.05.1974...ΚΑΙ ΛΕΓΕΤΕ ΚΟΣΤΑΣ...ΜΙΠΟΣ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣΟΥ ΛΕΓΕΤΕ ΚΟΣΤΑ :ohmy::ohmy::ohmy: ΑΝ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣΟΥ ΑΝΔΡΑΣ ΕΧΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΤΑΚΤΙΡΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟΜΟΥ,,ΠΕΡΝΑΣ ΖΑΧΑΡΙ ΜΑΖΙΤΟΥ....Ο ΔΙΚΟΣΜΟΥ ΙΝΕ ΠΟΛΙ ΙΡΕΜΟΣ ΑΝΔΡΑΣ...ΑΦΟΥ ΟΤΑΝ ΜΑΛΟΝΟΥΜΕ,ΙΝΕ ΣΑΝ ΕΧΟ ΜΟΝΟΛΟΓΟ :laugh: :laugh: [*][*]ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Νικουλίνα σ'ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και στις ανταποδίδω..Τώρα που έφτασε και ο καιρός γρήγορα με ένα υγιέστατο σποράκι..

Ο δικός μου είναι 4 χρόνια μικρότερος.Είναι πραγματικά πολύ ήρεμος,όπως ακριβώς το είπες συνήθως μαλώνω μόνη μου..Με βοηθάει..με καταλαβαίνει..

Είμαστε πολύ τυχερές,σπανίζουν τέτοιοι άντρες!! ;););)

Μαράκι κ εσένα θα σε πάει Κρουαζιέρα?? Τί καλός που είναι.. Να περάσετε τέλεια,να χαλαρώσετε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ???? ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΕΝΝΑ ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΝΕΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΠΑΛΥΝΩ ΤΟΝ ΠΟΝΟ.ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΘΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ ΞΑΝΑ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ. ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΣΩ ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ...ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ...ΠΑΛΙ ΠΡΟΤΙ ΕΓΟ????ΚΑΛΑ ΙΠΑ ΠΟΣ ΜΠΕΝΟ ΣΕ ΚΑΦΙΜΕΡΙΝΟΤΙΤΑ :laugh: :laugh: :laugh: [*][*]ΖΑΧΑΡΙΝΑΛΙΠΑΜΕ ΠΟΛΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ ΑΦΤΙΝ ΤΗΝ ΤΡΑΓΟΔΙΑ..ΞΕΡΟ ΠΟΣ ΙΝΕ ΠΟΛΙ ΔΙΣΚΟΛΟ,ΤΟ ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΕΓΟ ΣΤΗΝ 23 ΕΒΔΟΜΑΔΑ......ΠΕΡΑΣΑΝ ΣΚΕΔΟΝ 4 ΜΙΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΑ ΠΟΝΑΟ ΣΑΣ ΤΗΣ ΠΡΟΤΕΣ ΜΕΡΕΣ....ΑΠΛΟΣ ΤΟΡΑ ΕΜΕΘΑ ΝΑ ΖΙΣΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ,ΑΦΤΟ..........ΟΜΟΣ ΙΝΕ ΚΑΛΟ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΕ ΣΤΟ ΜΕΛΟΝ ,ΣΕ ΚΑΠΙΑ ΑΛΙ ΕΓΙΜΟΣΙΝΙ,,ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΙ ΚΑΛΟ,ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΣ ΟΣΟ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΕ ΤΟΣΟ ΘΑ ΤΕΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ.......ΛΙΠΟΝ ΚΑΛΟΣΙΡΤΕΣ ΚΑΙ ΕΦΟΥΜΕ ΝΑ ΣΟΥ ΕΡΤΙ ΓΡΙΓΟΡΑ ΕΝΑ ΜΟΡΑΚΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΣΤΗΝ ΑΓΓΑΛΙΑ ΣΟΥ :kiss::kiss::kiss: [*][*]ΜΑΡΙΝΙΩ..ΤΗ ΚΑΝΙΣ ? ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΟ ΝΕΟ? :woohoo: :woohoo: [*][*]ΙΠΟΛΙΠΕΣ ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΙ ΔΟΥΛΕΑ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,τί κάνετε??

Ζαχαρένια καλωσόρισες στο παρεάκι μας. Λυπάμαι πολύ γι αυτό που σου συνέβη. Εύχομαι όλα να πάνε καλά από εδώ και πέρα και σύντομα με ένα μωράκι στην αγκαλιά σου.

Καλημέρα Νικουλίνα, μέχρι στιγμής τα πράγματα στη δουλειά είναι χαλαρά αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι θα γίνει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ...ΜΠΟΡΙΣ, ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΟ , ΝΑ ΜΟΥ ΠΙΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ?ΣΕ ΡΩΤΟ ΓΙΑΤΗ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΚΑΝΟ ΠΡΙΝ ΘΑ ΜΕΝΟ ΕΓΙΟΣ ΚΑΙ Η ΓΙΑΤΡΙΝΑ ΜΟΥ ΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΠΑΛΙ ΕΚΙ ΠΟΥ ΜΕ ΙΔΑΝ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΑΠΟΒΟΛΙΣ...ΕΓΟ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΧΟ ΕΠΙΣΤΟΣΙΝΙ ΠΙΑ,ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΑΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΟ ΝΑ ΠΑΟ ΕΚΙ..ΒΕΒΕΑ ΤΟΡΑ ΔΕΝ ΕΧΟ ΤΗ ΝΑ ΧΑΣΟ,,ΑΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΘΑ ΝΙΟΘΟ ΚΑΛΑ.....ΑΝ ΜΠΟΡΙΣ ΔΟΣΕΜΟΥ ΤΟ ΤΗΛΕΦΟΝΟ Η ΔΙΕΦΙΝΣΙ ,,ΒΕΒΕΑ ΑΝ ΘΕΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου καλημέρα και καλή εβδομάδα! Εγώ βρυκολακιασα χθες το βράδυ! 🤣 Στις 5 κοιμήθηκα!  @Elk όλα να πάνε καλά με τον γιατρό και σε σένα! Θα τον ρωτήσεις και για το πότε θεωρεί ότι πρέπει να γίνει η καισαρική λογικά! Εγώ για φωλιά είδα από εκεί που λες και από jukki. Θα δω πού θα καταλήξω! @Χρύσακι τέλεια που θα πας και νωρίτερα, να σου φύγει η αγωνία! 
    • Σπέρμα έχετε ελέγξει?  Πιστεύω πως το θέμα σας είναι είτε κακής ποιότητας ωαρίων, είτε σπέρματος.. Το λέω γιατί δεν είναι μόνο η δυσκολία σύλληψης αλλά και οι παλίνδρομες και η βιοχημική που υποδηλώνουν κάποιο θέμα... Εφόσον έχεις καλές ορμονολογικές, σταθερό κύκλο, κάνεις ωορρηξίαμ έκανες σαλπιγγογραφία, τότε συνήθως μιλάμε για θέμα στην ποιότητα στο σπέρμα ή στα ωάρια.  Τα ωάρια δεν μπορείς να τα ελέγξεις,  μόνο εκ του αποτελέσματος.. Αλλά το σπέρμα είναι εύκολο. Και με μερικές βιταμίνες μπορείς να λύσεις το πρόβλημα. ή επίσης αν πχ υπάρχει θέμα στην κινητικότητα τότε με μια απλή σπερματέγχυση το λύνεις γρήγορα.. Ξέρω πως δεν θέλεις να μπεις σε περαιτέρω διαδικασίες, αλλά γνώμη μου είναι, εφόσον είναι να το προσπαθείς κάνε ένα μπαμ δυνατά και γερά, προσπάθησε το και με διαφορετικό τρόπο και αν δεν κάτσει οκ το αφήνεις. Εφόσον το θέλεις τοσο πολύ δικαιούσαι να το προσπαθήσεις και πιο εντατικά.. Και ας είναι και για 3ο.. τι σημασία έχει εφόσον το θέλεις τοσο πολύ! Για  εξετάσεις σπέρματος (με κατακερματισμό μαζί) αν μένεις θεσσαλονίκη να πας στην Λυμπέρη (https://spermogene.com/team-member/στεφανία-λυμπέρη/ πραγματικά θα σε βοηθήσει και θα σου πει τι να κάνεις.. Επίσης να ξέρεις πως δεν χρειάζεται να έρθει και ο άντρας σου μαζί.. Μπορείς απλά να πας το σπέρμα από το σπίτι μέσα σε ουροσυλλέκτη  μέσα σε 45λεπτά με 1 ώρα..  (Εγώ έτσι είχα κάνει) Από εκεί θα ξεκινούσα στη θέση σου..  Καλή επιτυχία εύχομαι!  
    • Περιμένουμε να μας πεις! Τελική ευθεία νομίζω πως έχουμε μπει κορίτσια μου όλες!!! Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε!
    • Καλημέρα κορίτσια!  Κι εγώ το νιώθω από πολύ νωρίς το μωρό, από αρχές της 16ης εβδομάδας! Είναι ανακουφιστικο, ειδικά άμα σε βάζει ο γιατρός μια φορά το μήνα για υπέρηχο. Στη πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα κλείσει τις 22 εβδομάδες και δεν το είχα νιώσει καθόλου! Είχε να κάνει η θέση του πλακούντα πολύ που ήταν πρόσθιος. Τώρα είναι οπίσθιος και δεν απορροφάει τις κλωτσιές 😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...