Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟ TO KAΛΟΚΑΙΡΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ....


Recommended Posts

diaylos kalws irthes sthn parea mas!!!!esy poso kairo prosaptheis?pes mas to story sou an thes,....edw ta leme emeis! ;)

pws se lene vasika??? :)

KALH EPITYXIAAAAA KAI SE ESENA!!!! :woohoo:

H LISTA MAS:

1.mariniw-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ

2.maimoudaki

3.stedim

4.XELONITSA

5.ΧΡΥΣΑ82-(ΑΥΓΟΥΣΤΟ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ)

6.PIPITSAZOUZOUNA

7.ΡΟΥΛΙΝΙ

8.τονιαχαν

9.vassiliki

10.andria

11.AnnaT

12.sofilate

13.mpougatsoula24

14.nikulina-(ΙΟΥΝΙΟΣ-ΙΟΥΛΙΟΣ)

15.maraki24-ΟΚΤΩΜΒΡΙΟ

16.nan

17.Elenakos-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ

18.minie

19.rose25

20.ΕΦΗΚΑΤΕΡΙΝΑ

21.ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ-ΙΟΥΛΙΟ

22.nemi

23.diaylos- Σεπτεμβριος - Οκτώβριος

ΠΕΙΤΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΞΕΚΙΝΑΤΕ ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΚΟΝΤΑ.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

KORITSIA XTHES TO VRADY EKEI POU KOIMOMOUN ME EKEGE TO STOMAXI MOU KAI ITHELA NA TA VGALW :x:x:x

VRE LETE???ALLA DEN PROSPATHOUME AKOMA OLOKLHRWMENA...KATALAVENETE TI ENNOW... ;) ARA POLY APITHANO NA EGINE KATI!!!

PANTWS TO STOMAXI MOU ME PONAEI...AISTHANOMAI KAOURES!KAPSIMO....GIATI LETE NA SYMVAINEI AYTO?????? :blink::blink::blink:

nikulina mouuuu ante glykia mou elpizw na mas eferes tixi :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια. Τι κάνετε?

ΜΑρινιώ μου περίοδο πότε περιμενεις? Λες να εγινε κάτι? ;):)

Νικουλίνα μου καλωσόρισες πίσω!! Δεν πήγα σε άλλο γιατρό γιατί όσους ήξερα δεν είχαν άδειο ραντεβου.Αύριο όμως είναι η μεγάλη μέρα :unsure::S

Diaylos καλώς ήρθες στην παρέα μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια κ απο εμένα..

Τί κάνετε?

Εχθές πήρα τηλέφωνο τον γιατρό και μου είπε πως είναι φυσιολογικό να είναι άστατη η περίοδος μετά την αποβολή.Να μην αγχώνομαι γιατί πρίν 2 εβδομάδες που με είδε ήταν όλα πολύ καλά..

Σήμερα το πρωί τελικά ήρθε.. :woohoo: Έφυγε το άγχος μάλλον γι αυτό..Το καλό είναι ότι δεν πόνεσα καθόλου!! :woohoo: :woohoo: Αν δεν πήγαινα στην τουαλέτα δεν θα το καταλάβαινα..Φτου,φτου...μην το ματιάξω.. :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Μαράκι αύριο η μεγάλη μέρα ε? Άντε να ηρεμήσεις κ εσύ λίγο..Εύχομαι να μην είναι κάτι σοβαρό..

Μαρινιώ κορίτσι..Τί έγινε?? λες?????? Μακάρι...Να κάνεις εσύ την αρχή γιατί εμείς αργούμε ακόμα.. ;);)

Νικουλίνα μέχρι την Σκόπελο φτάσατε?? Μπράβο....Σας ζηλεύω... :blush: Μέχρι πότε θα κάτσει η πεθερά σου?Σήμερα που θα πάτε??? :woohoo: :woohoo:

Diaylos καλωσήρθες στην παρεούλα μας..κάτσε χαλάρωσε λίγους μήνες να σου φύγει και το άγχος και όλα θα πάνε καλά μετά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΚΑΛΑ ΙΣΤΕ?[*]ΕΓΟ ΤΟΡΑ ΞΙΠΝΙΣΑ,ΚΑΙ ΕΣΤΙΛΑ ΤΗΝ ΠΕΤΕΡΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΙ ΚΑΦΕ :laugh: :laugh: :laugh: ΚΙΜΙΤΙΚΑ ΠΟΛΙ ΚΑΛΑ ,ΣΑΝ ΜΟΡΟ :laugh: :laugh: [*]ΜΑΡΙΝΙΩ ΚΑΛΑ ΛΕΙ ΜΑΡΑΚΙ..ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟ? ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΝΑ ΙΝΕ... :woohoo: :woohoo: [*]ΜΑΡΑΚΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥ ΙΡΤΕ Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΛΙΤΟΣΙΣ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥ..ΚΑΝΙ ΙΠΟΜΟΝΙ ΚΑΙ ΣΙΜΕΡΑ..ΕΕΕΕ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΛΙΓΟ ΠΟΝΟ ΘΑ ΕΧΙΣ ...ΑΛΑ ΑΠΟ ΜΕΤΑ ΑΥΡΙΟ...ΑΔΙΟ ΠΟΝΙ :laugh: :laugh: :laugh: [*]ΑΔΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΥ ΘΑ ΤΕΛΙ Η ΠΕΤΕΡΑ ΣΙΜΕΡΑ ΝΑ ΠΑΜΕ......ΕΓΟ ΠΡΟΤΙΝΟ ΤΟ ΓΙΡΟ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ :laugh: :laugh: ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΘΑ ΠΙΑΣΙ?????.........ΜΠΑ...ΤΟ ΠΟΛΙ ΜΕΧΡΙ ΤΕΜΠΙ ΚΑΙ ΝΕΙ ΠΟΡΙΙ ΣΙΜΕΡΑ.....ΔΕΝ ΑΝΔΕΧΟ ΑΛΟ.....ΘΕΛΙ ΝΑ ΚΑΘΙΣΙ ΜΕΧΡΙ ΚΙΡΙΑΚΙ.....ΜΑΛΟΝ ΤΗΝ ΑΡΕΣΕ ΕΔΟ.... :angry::angry::angry: ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΑΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΑ...ΕΓΟ ΟΜΟΣ ΜΕΝΟ ΠΙΣΟ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ....Ο ΑΝΔΡΑΣ ΤΗΣ ΟΜΟΣ ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΙ ΔΟΡΟ ΤΗΣ ΔΙΚΑΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ.. :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟ ΘΑ ΙΝΕ....ΑΛΟΣΤΕ ΙΝΕ ΔΡΟΠΙΙ ΝΑ ΜΙΝ ΘΟ ΔΕΧΟΥΜΕ :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΙΝΕ? :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΧΡΙΣΑ....ΚΑΙ ΕΓΟ ΔΕΝ ΠΟΝΕΣΑ..ΑΦΤΟ ΙΝΕ ΚΑΛΟ.ΠΡΙΝ ΠΟΝΟΥΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ ΤΗΝ ΠΡΟΤΙ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ..ΤΟΡΑ ΤΙΠΟΤΑ....ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΟΥ ΕΧΙ ΕΡΤΙ ΝΟΡΙΤΕΡΑ ΜΕ 4 ΜΕΡΕΣ...3 Η 4 ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ ΘΑ ΠΑΡΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΤΑΤΕΡΟΠΙΙΣΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικουλίνα μου ναι ναι..Ντροπή...Τα δώρα τα δέχονται αμέσως!!.... :woohoo:

Θα σας κάνει δώρο τις διακοπές??????

Δεν μου λες :dry::dry: ..Δεν μου τους στέλνεις μια βόλτα απο εδώ, να τους ξεναγήσω στην Θεσσαλονίκη..να τους πάω και μια βόλτα και στην Χαλκιδική αν θέλουν δεν έχω πρόβλημα, η Μήλος είναι ακριβή ρε κορίτσια.... :woohoo: :woohoo: :silly: :woohoo: :silly: :woohoo: :silly:

;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΧΡΙΣΑ....ΚΑΙ ΕΓΟ ΔΕΝ ΠΟΝΕΣΑ..ΑΦΤΟ ΙΝΕ ΚΑΛΟ.ΠΡΙΝ ΠΟΝΟΥΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ ΤΗΝ ΠΡΟΤΙ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ..ΤΟΡΑ ΤΙΠΟΤΑ....ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΟΥ ΕΧΙ ΕΡΤΙ ΝΟΡΙΤΕΡΑ ΜΕ 4 ΜΕΡΕΣ...3 Η 4 ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ ΘΑ ΠΑΡΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΤΑΤΕΡΟΠΙΙΣΙ.

Μακαρι να πάει έτσι γιατί κορίτσια ιδίως την προηγούμενη φορά (1η) πέθανα στον πόνο..Υπέφερα πολύ...Είπαμε φτου,φτου μην το ματιάξω..

;)

Αυτή την φορά ήρθε στις 44 ημέρες :woohoo: :woohoo: Όλο τον Ιούνιο δεν θα έχω καθόλου μέσα Ιουλίου πάλι και ελπίζω η τελευταία ;) :woohoo:

Τί καλά ξεκινάμε και τα μπανάκια στην θάλασσα τώρα..τέλεια..

Κορίτσια το Σαββατο τα ξημερώματα ξεκινάμε για Αθήνα..πως και πως το περιμένω..Έχω να πάω 4 χρόνια!!!Λίγο ταλαιπωρία βέβαια γιατί θα ξεκινήσουμε για την επιστροφή μάλλον Κυριακή αργά το βράδυ να δούμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπου ιπα και πριν λιγεσ ημερεσ ο ανδρασ τησ περεταμου {δεν μπορο να του πω πετερωσ}ινε ιταλοσ και οπου φενετε εχι χριματα....τορα εγο δεν μπικα σε λεπτομεριεσ,αλα μου ιπε ποσ δεν περιμενε να τον προσεχο παρα πολι,δεν περιμενε να περασι τοσο καλα......εμισ με την πετεραμου δεν ιχαμε καθολου σκεσι στα τελεφτεεα χρονια,καμια δεκαρια δεν βρετικαμε καθολο...και τορα ιχα κανι εγο διεφινσι στο facebook και μασ βρικανε εκι...και ετσι βρετικαμε.......για αφτα ιμου τοσο ανχομενι με τον ερχομοτισ εδο...τελοσ πανδον ......οσο για τησ διακοπεσ ,εγο τελο να παο ιταλια ....αν τελι να μασ θα κανι δορο εγο δεν λεο οχι.....και μια που λεσ για χαλκιδικι..ορεεα θα ινε να τουσ παο ,,αλα ακομα καλιτερα θα ινε να παρο εγο τον ανδρουλι μου και να παμε μονι μασ.....αχ τη ορεεα.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικουλίνα μου δεν της λες ότι έχεις και κάτι φίλες ταλαιπωρημενες που πολύ θέλουν να πάνε διακοπές??? :silly: :woohoo:

Χρύσα μου και εγω όσες φορές μου ήρθε από τότε που απέβαλα δεν πονούσα μόνο τώρα τη Δυτέρα αλλά καμιά ώρα πονούσα και πέρασε. Μ'αλιστα παλιά το καταλαβαινα ότι μου ερχόταν γιατι ειχα συμπτώματα καμιά βδομάδα πριν. Τώρα εμφανίζεται στα ξαφνικά και δεν το καταλαβαινω!!!

Κι εγώ θελω βόλτες, ταξίδια...Βαρεθηκα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρισα μια που πασ αθινα..κανι μια στασι στο λιτοχωρο να σου τα δοσο να τουσ πασ αθινα ,μια που θελου και εκι.....θελου να δουνε την ακροπολι......εγο βεβεα ψεματα του ιπα.....γινετε χαμοσ στην αθινα,δεν ιδατε στο τηλεορασι ..σκοτονουντε εκι....δαξι μασ πιστεπσαν και με βοιται και η τηλεορισι... :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια δαξι βγαλαμε δρομολογιο :laugh: :laugh: λιπον προτα στο ολιμποσ ,στα πριονια προτα ,μετα στην παλια μοναστιρι του αγ.διμιτριου,μετα στο μουσιο του διον.....μετα ερχομαστε σπιτι να μαγιρεβουμε κατι στον ανδρουλι μου,,και μετα παραλια για ιλιο τεραπια :side::side:B):side: ....γλιτοσα ,δεν εχι μεγαλο δρομολογιο....αυριο τεμπι.και θα δουμε τι αλο......[*]φιλακια απο μενα ,θα μπο λιγο αργοτερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERAAAAAAAA ZOUZOUNES MOUUU!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

PERIMENW TO SAVVATO TO POLY THN PALIOPERIODO!!!

ENTAKSEI MWRE EGW PISTEYW THA ERTHEI...AS MHN TO VAZW STO MYALO MOU KAI THN KATHISTERHSW TZAMPA... :silly: :blush:

OPOTE PERIMENOYME KAI ;);) VLEPOUME!!!

maraki24 makari glikoula mou...

xrysa eides pou tzampa agxwnosoun?sou eipa egw...apo to agxos to kathistereis... :)

nikulina kale trexa mazi ths kai otan pernate apo kanena taksidiwtiko grafeio pes ths ''wraia tha htan na paw mia evdomada se ena nisaki...ligo makriaaa apo edw,,,'' :P:P:P

se euxaristw kai esena gia tis euxes sou!!!!!!!!!!

filiaaaaaaaaaa :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια! Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές! Να είστε πάντα καλά κ με φουσκωμένες κοιλίτσες σύντομα! (όχι καλέ δεν εννοώ από το φαγητό... ;))

Αχ! Με ξεσηκώσατε με τα ταξίδια σας! Νίνα μου το καλοκαίρι αν όλα πάνε καλά (με τον μπαμπά μου εννοώ) θα πάμε Λεπτοκαρυά. Είναι κοντά στο Λιτόχωρο, μπορεί κ να βρεθούμε!

Εγώ πήγα στο Πανεπιστήμιο χθες κ σήμερα λόγω εκλογών κ έτσι ξέφυγα για λίγες ώρες. Λέω να ξαναρχίσω να ασχολούμαι με το διδακτορικό (αν κ γέρασα κ το βαριέμαι κάπως...) Περιμένω περίοδο την 1η Ιουνίου (για να μπει καλά ο μήνας :(:(:( )

Μαρινιώ μου γιατί έβγαλες τον Αύγουστο δίπλα από το ονοματάκι μου? Λες να γίνει κάτι νωρίτερα? ;);)

Φιλάκια πολλά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΙΜΙΤΡΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ....ΞΕΡΙΣ ΕΓΟ ΛΑΤΡΕΒΟ ΤΗΝ ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑ,ΑΦΟΥ ΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕ Η ΓΙΑ ΕΝΑ ΓΛΙΚΟ ΠΑΜΕ ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑ,ΑΚΙ ΣΤΟ ΕΓΕΟ Η ΣΤΟ ΤΣΟΥΧΑ{ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΑΝ ΕΤΣΙ ΓΡΑΦΕΤΕ}...Η ΦΙΛΙΝΑΔΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΒΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΛΕΝΕ ΠΟΣ Η ΚΑΤΑΓΟΓΙΜΟΥ ΔΕΝ ΙΝΕ ΑΠΟ ΡΟΜΑΝΙΑ ΤΗ ΑΠΟ ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑ,,,ΑΦΟΥ ΟΤΑΝ ΒΓΕΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΠΟΥ ΠΑΜΕ?ΚΑΙ ΕΓΟ ΑΠΑΝΔΑΟ :ΣΤΟ ΧΟΡΙΟ ΜΟΥ:):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω έγραψε:

nikulina kale trexa mazi ths kai otan pernate apo kanena taksidiwtiko grafeio pes ths ''wraia tha htan na paw mia evdomada se ena nisaki...ligo makriaaa apo edw,,,'' :P:P:P [*]ΛΕΣ ΜΑΡΙΝΙΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΟ ΣΕ ΤΑΞΙΔΙΟΤΙΚΟ ΓΡΑΦΙΟ????ΕΧΙΣ ΔΙΚΙΟ ΕΚΙ ΤΑΤΟΥΣ ΠΑΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΟ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΝΙΣΙ.....ΝΑ ΕΧΙ ΚΑΤΙ KANARES H CARAIBE H HAWAI H ΚΑΤΙ ΤΕΤΕΑ,ΤΟΥΣ ΑΦΙΝΟ ΑΦΤΟΥΣ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΟΥΝ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΛΕΤΕ?????? :laugh: :laugh: :laugh: ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΓΙΝΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΙΤΑ ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia eipa na to pw kai se esas...sas niwthw poly konta mou...simera viwsa allh mia apwleia!efyge h giagiaka mou! :(

kalo taksidi giagiaka mou...

na sas exei KAla o Theoulis,,,esena ,to mwro mou kai ton filo mas 25 xronwn....oloi figate mesa se diastima 3 minwn! :(

ti ginete vre koritsia???tha iremisw pote??

giati ? :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συλληπητήρια Μαρινιώ μου... Είδα πρώτα το άλλο σου ποστ οπότε μοιραία επαναλαμβάνομαι... Θα το ξαναευχηθώ, όμως, δεν πειράζει... Εύχομαι λοιπόν αυτή να είναι η τελευταία απώλεια που βιώνεις... Κάνε κουράγιο κ υπομονή, μην απελπίζεσαι κ μην τα παρατάς... Σε σκέφτομαι πολύ κ σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ....ΠΟΣ ΙΣΤΕ ΣΙΜΕΡΑ?[*]ΜΑΡΙΝΙΩΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ..ΣΙΛΙΠΙΤΙΡΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ....ΛΙΠΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ....ΑΦΤΗΝ ΙΝΕ Η ΖΩΗ,ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΣΚΙΜΑ...Ο ΘΕΟΣ ΜΑΣ ΔΙΝΙ ΚΑΙ ΧΑΡΕΣ ΑΛΑ ΠΟΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΑΣ ΔΙΝΙ ΚΑΙ ΠΟΛΙ ΛΙΠΙΙ...ΜΙΝ ΘΑ ΒΑΛΙΣ ΚΑΤΟ ,ΘΑ ΕΡΤΙ ΚΑΙ Η Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΧΑΡΙΣ ΠΟΛΙ..ΞΕΡΙΣ ΠΑΝΔΑ ΛΕΝΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΚΑΘΕΓΙΝΑ ΒΓΕΝΙ ΠΑΝΔΑ ΙΛΙΟΣ.....ΦΙΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συλληπητήρια κι από μένα Μαρινιώ μου……

Να είσαι καλά να την θυμάσαι πάντα…….

Θα έρθει και το καλύτερο αύριο…….

Πίστη κι υπομονή χρειάζεται κορίτσι μου……..

Καλημέρα Nikulina.......

Καλή συνέχεια στις εκδρομούλες με την πεθερά......

Παρεπιπτόντως...... όλο το χρυσάφι του κόσμου να μου τάζανε...... εγώ δεν......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA..ΚΑΛΙΜΕΡΑ.....ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΕΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΟ Η ΕΚΔΡΟΜΕΣ .ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΦΕΒΓΙ ΑΠΟ ΜΙΑΛΟ ΤΟ ΑΝΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ....ΚΑΙ ΞΕΡΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΟΣΟΥΝ ΚΑΤΙ...ΤΟ ΚΑΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑΜΟΥ...ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΟ ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΑΝ ΘΑ ΔΕΧΤΟ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΑΦΤΟΥΣ.....ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΖΙΤΙΣΑΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΙΧΑ ΑΝΑΓΓΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ....ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΟ ΠΟΣ ΕΧΟ ΑΝΑΓΙ ΤΟΡΑ...ΑΠΟ ΕΚΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΑΝ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΤΗΣ ΠΕΤΕΡΑΜΟΥ ΕΠΙΜΕΝΙ ΠΟΛΙ..ΘΑ ΔΕΧΤΟ ΓΙΑΤΗ ΔΕΝ ΘΕΛΟ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΒΑΛΟ........ΑΠΟ ΕΒΓΕΝΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ..ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια..Είχαμε δυσαρεστα βλέπω..

Μαρινιώ μου γλυκιά μου κοπέλα συλληπητήρια..Τρίτωσε το κακό όπως λέμε και στην Κύπρο. Εύχομαι να είναι και η τελευταία απώλεια γλυκιά μου, να είσαι δυνατή και θα έχεις τρία αγγελάκια δίπλα σου να σε προστατεύουν. Εμείς εδώ είμαστε να το θυμάσαι!

Εγώ μόλις γύρισα από τον οδοντίατρο, έκανα εγχείρηση αλλά μόνο τον ένα τελικά γιατί ζαλίστηκα από την ένεση που μου έκαναν. Τον επόμενο στις 11/6 και Θεος βοηθός. Ακόμα δεν έχει φυγει εντελώς η νάρκωση οπότε σχετικά είμαι καλά, μονο πολύ δυνατό πονοκέφαλο.

Τουλάχιστον να τους βγάλω πριν αρχίσω τις προσπάθειες για μωράκι,να ξεμπερδεύω με αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΣΠΕΡΑ....ΕΜΙΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΓΙΡΙΣΑΜΕ..ΙΜΑΣΤΑΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΣΙΜΕΡΑ....ΙΝΕ ΠΟΛΙ ΟΡΕΕΑ....ΤΟΡΑ ΜΠΙΚΑ ΝΑ ΔΩ ΘΑ ΝΕΕΑ ΣΑΣ....[*][*]ΜΑΡΑΚΙ ..ΠΟΣ ΙΣΕ ?ΑΚΟΜΑ ΠΟΝΑΣ? ΤΟΥΛΑΚΙΣΤΟΝ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΝΑ..ΑΔΕ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΕΜΕΝΕ ..ΚΑΝΙ ΛΙΓΙ ΗΠΟΜΟΝΙ ΑΚΟΜΑ..ΦΙΛΑΚΙ..[*][*]ΧΡΙΣΑ ΜΟΥ..ΤΗ ΚΑΝΙΣ?ΦΕΝΕΤΕ ΠΟΥ ΙΧΕΣ ΠΟΛΙ ΔΟΥΛΕΑ ΣΙΜΕΡΑ...ΑΔΕ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΝΑ ΕΧΙΣ..ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ....[*][*]ΚΑΛΙΝΙΧΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΝΙΡΑ ΓΛΙΚΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

korotsakia mou pragmatika me sigkinisate poly :silly:

na ste kala gia thn simparastash kai ta kala sas logia!

sas euxaristw para polyyy mesa apo thn psixoula mou...eimai poly asxima!

siimera eklega me ligmous sthn ekklhsia,zalistika den mporousan na me sineferoun!!

den anteksa....h theia moy me eipe klapse mhn ta kratas mesa sou...klapse poulaki mou....ax :(:(:(

ti na kanoume?

pipitsazouzouna,maraki,hikulina,xrysa,stedim xilia euxatristwww :woohoo: :woohoo: :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΙΩ....ΤΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?....Η ΖΩΗ ΙΝΕ ΕΤΣΙ ΙΝΕ,ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΣΚΙΜΑ...ΕΜΙΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΙΝΕ ΝΑ ΠΡΟΧΟΡΙΣΟΥΜΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΙΠΟΣΤΟΥΜΕ ....ΑΛΑ Ο ΘΕΟΣ ΜΑΣ ΔΙΝΙ ΔΙΝΑΜΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΠΟΝΟ....ΚΑΛΑ ΚΑΝΙΣ ΚΑΙ ΚΛΕΣ ..ΕΤΣΙ ΘΑ ΝΙΟΤΙΣ ΚΑΛΙΤΕΡΑ....ΜΙΝ ΚΡΑΤΑΣ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ..ΦΙΖΙΟΛΟΓΙΝΑ ΙΝΕ ΝΑ ΚΛΕΣ ,ΙΤΑΝ Η ΓΙΑΓΙΑ ΣΟΥ.....ΤΟΡΑ ΙΝΕ ΕΚΙ ΠΑΝΟ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΧΕΣΙ ΑΠΟ ΕΚΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σπέρμα έχετε ελέγξει?  Πιστεύω πως το θέμα σας είναι είτε κακής ποιότητας ωαρίων, είτε σπέρματος.. Το λέω γιατί δεν είναι μόνο η δυσκολία σύλληψης αλλά και οι παλίνδρομες και η βιοχημική που υποδηλώνουν κάποιο θέμα... Εφόσον έχεις καλές ορμονολογικές, σταθερό κύκλο, κάνεις ωορρηξίαμ έκανες σαλπιγγογραφία, τότε συνήθως μιλάμε για θέμα στην ποιότητα στο σπέρμα ή στα ωάρια.  Τα ωάρια δεν μπορείς να τα ελέγξεις,  μόνο εκ του αποτελέσματος.. Αλλά το σπέρμα είναι εύκολο. Και με μερικές βιταμίνες μπορείς να λύσεις το πρόβλημα. ή επίσης αν πχ υπάρχει θέμα στην κινητικότητα τότε με μια απλή σπερματέγχυση το λύνεις γρήγορα.. Ξέρω πως δεν θέλεις να μπεις σε περαιτέρω διαδικασίες, αλλά γνώμη μου είναι, εφόσον είναι να το προσπαθείς κάνε ένα μπαμ δυνατά και γερά, προσπάθησε το και με διαφορετικό τρόπο και αν δεν κάτσει οκ το αφήνεις. Εφόσον το θέλεις τοσο πολύ δικαιούσαι να το προσπαθήσεις και πιο εντατικά.. Και ας είναι και για 3ο.. τι σημασία έχει εφόσον το θέλεις τοσο πολύ! Για  εξετάσεις σπέρματος (με κατακερματισμό μαζί) αν μένεις θεσσαλονίκη να πας στην Λυμπέρη (https://spermogene.com/team-member/στεφανία-λυμπέρη/ πραγματικά θα σε βοηθήσει και θα σου πει τι να κάνεις.. Επίσης να ξέρεις πως δεν χρειάζεται να έρθει και ο άντρας σου μαζί.. Μπορείς απλά να πας το σπέρμα από το σπίτι μέσα σε ουροσυλλέκτη  μέσα σε 45λεπτά με 1 ώρα..  (Εγώ έτσι είχα κάνει) Από εκεί θα ξεκινούσα στη θέση σου..  Καλή επιτυχία εύχομαι!  
    • Περιμένουμε να μας πεις! Τελική ευθεία νομίζω πως έχουμε μπει κορίτσια μου όλες!!! Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε!
    • Καλημέρα κορίτσια!  Κι εγώ το νιώθω από πολύ νωρίς το μωρό, από αρχές της 16ης εβδομάδας! Είναι ανακουφιστικο, ειδικά άμα σε βάζει ο γιατρός μια φορά το μήνα για υπέρηχο. Στη πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα κλείσει τις 22 εβδομάδες και δεν το είχα νιώσει καθόλου! Είχε να κάνει η θέση του πλακούντα πολύ που ήταν πρόσθιος. Τώρα είναι οπίσθιος και δεν απορροφάει τις κλωτσιές 😊
    • Καλημερα κορίτσια μου! Τελικα με πήρε τηλ κ θα παω 12:40. Ναι θα σας ενημερώσω!    εγω αρρώστησα κιολας! Κρύωσα, με πονούσε κατω απο το στήθος, ο λαιμός.. δεν κοιμήθηκα καλα.. σημερα ειμαι Κάπως καλυτερα.  Εγω αντι λίκνο πήρα καλαθουνα με την βάση της γιατι είναι πανω κατω το σπιτι και θελω να την εχω κατω να μην ανεβοκατεβαίνω και στην αρχή λεω να την εχω εκεί αντι στην κούνια, αν και πήρα κ εγω φωλιά. Είναι το πρώτο μας παιδί ίσως να κανουμε κ υπερβολές.. θα δείξει..  @Elkκοριτσι μου αναμένουμε και τα δικά σου νέα! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...