Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟ TO KAΛΟΚΑΙΡΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ....


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοπελιές καλημέρα………… καλησπέρα μάλλον.. :unsure:

Γινόταν χαμός σήμερα πάλι και τώρα κατάφερα να μπω να δω τα μηνυματάκια σας.

Κορίτσια να τους χαίρεστε όλους.. Δεν νομίζω να υπάρχει κάποιος που να μην έχει έστω έναν Κώστα ή μία Ελένη.. Κ εγώ έχω την αδερφή μου, την γιαγιά μου, ξαδέρφια, Θείους, φίλους..χαμός.. :)

Μαρινιώ καλή όρεξη μμμμμμμ κ έχω μια πείνα!.. Κ εμάς η γιαγιά θα μας κάνει το τραπέζι αλλά το βράδυ..Να δώ πού θα πρωτοπάμε. :dry:

Μαράκι περαστικά σου ξανά και υπομονή..

Νικουλίνα καλό κουράγιο με τις ετοιμασίες..Να τον χαίρεσαι τον αντρούλη σου.. :P έχεις και βοήθεια όμως τώρα… Την πεθερά σου.. ;);) Καλώς την δέχτηκες.. :lol::lol:

Φιλάκια θα τα πούμε κ πιο μετά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κ από εμένα!

Σήμερα πήρα "άδεια" από τη μαμά μου κ έμεινα σπίτι μου, αν κ βέβαια η μανούλα μου χρειάζεται την άδεια περισσότερο από εμένα... Αλλά δεν μπορώ άλλο κοριτσάκια, κουράστηκα με όλα αυτά... Ας ελπίσουμε ότι τον Αύγουστο που θα αρχίσω ξανά προσπάθειες για νινί να έχουν φτιάξει όλα...

Nikulina μου να τον χαίρεσαι τον αντρούλη σου κ να τον καμαρώσεις γρήγορα πατέρα! Να χαιρόμαστε όλους τους εορτάζοντες, εγώ έχω την κουμπαρούλα μου που γιορτάζει κ την ευχαριστώ που με έκανε νονά! Καλώς δέχτηκες την πεθερούλα σου, καλό κουράγιο ;);)

Μαράκι εμένα όταν με ρωτάνε αν έχω παιδιά, τους λέω ότι έχω ένα 40χρονο...!!! Έτσι τους βουλώνω κ τα στόματα για το πότε θα γίνω μάνα επιτέλους!

Μαρινιώ με λένε Δήμητρα, το stedim βγαίνει από τα ονόματά μας (Στέλιος+Δήμητρα) κ το χρησιμοποιώ πλέον παντού!

Φιλιά! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑΜΕ ΠΑΛΙ!!!!!!!ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΟ ΜΠΕΝΟ ΝΑ ΔΩ ΤΗ ΛΕΤΕ....ΟΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΜΙΣΙ ΕΛΑΔΑ ΓΙΟΡΤΑΖΙ ΣΙΜΕΡΑ..ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΤΕ ΤΟ ΒΡΑΔΙ.[*]ΔΙΜΙΤΡΑ ΚΑΛΟ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΙ ΝΑ ΒΓΙΣ ΛΙΓΟ ΝΑ ΞΕΣΚΑΣ.ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΟΥΛΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΤΕ ΜΙΑ ΒΟΛΙΤΑ ,ΜΙΝ ΞΕΧΝΑΣ ΠΟΥ ΚΑΙ ΑΦΤΟ ΠΕΡΝΑΙ ΔΙΣΚΟΛΑ.ΑΦΤΟΣ ΣΤΙΝΑΧΟΡΙΕΤΕ ΔΥΩ ΦΟΡΕΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΑΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΠΟΥ ΣΕ ΒΛΕΠΙ ΝΑ ΙΠΟΦΕΡΙ...[*]ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΤΕΡΑΜΟΥ ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΙ ΠΑΡΕ ΠΟΛΙ...ΔΑΞΙ ΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΙΠΑΜΕ ΤΗ ΑΛΟ ΝΑ ΠΟΥΜΕ???????ΑΣΕ ΠΟΥ ΙΝΕ ΠΡΟΤΙ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΚΑΙ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΚΑΤΟΥΜΕ ΟΛΟ ΟΡΤΙΑ ΠΡΟΣΤΑ ΤΗΣ,ΝΑ ΝΑ ΜΙΝ ΤΗΝ ΛΙΠΙ ΤΙΠΟΤΑ.....ΑΛΑ ΙΝΕ Ι ΠΡΟΤΗ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΜΑΘΙ ΠΟΥ ΙΝΕ ΘΑ ΠΑΓΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΝΑ ΘΑ ΠΑΡΙ ΜΟΝΙ ΤΗΣ......ΑΦΙΣΤΕ ΠΟΥ ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΝΤΡΦΙΚΕ ΔΕΦΤΕΡΙ ΦΟΡΑ{Ο ΠΕΤΕΡΟΣ ΜΟΥ ΠΕΘΑΝΕ} ΚΑΙ ΙΡΤΕ ΦΙΣΙΚΑ ΜΑ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΤΗΣ ΠΟΥ ΙΝΕ......ΙΤΑΛΟΣ :huh::huh::huh: ΕΦΤΙΧΟΣ ΜΙΛΑΟ ΣΠΑΤΑ ΙΤΑΛΙΚΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΙΛΙΣΟΥΜΕ...ΑΛΙΟΣ ΤΗ ΘΑ ΕΚΑΝΑ??ΑΛΑ ΦΕΝΕΤΕ ΚΑΛΟ ΑΝΤΡΟΠΟΣ[*]ΚΟΡΙΤΣΙ ΦΙΛΑΚΙΑ...Ιpte Ο ΑΝΔΡΟΥΛΙ ΜΟΥ ΣΠΙΤΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeraaaaaaaaaaaaaa se olaaaaaaaaa ta omorfaaaaaaaaaaa koritsakia mouuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :kiss::kiss::kiss:

EINAI SAVVATOKYRIAKOOOOOOOOOOOO KOITAKSTE NA TO XAROUMEEEEEEEEEE OOOOOOOOSOOOOOOOOOOOOOO MPOROUMEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

AKOUSTE KAI AYTO NA ANEVEITEEEEEEEEE :woohoo: :woohoo: http://http://www.youtube.com/watch?v=2R-G57noPQU&feature=player_embedded#!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου γλυκά. Πώς περνάτε?

Εγώ δεν είμαι στα πολύ καλά μου...

Ευτυχώς χθες με εκοψε και πήρα τηλ τον οδοντίατρο και μου έδωσε αντιβίωση και σήμερα δεν πονάω καθόλου.

Καλά να περάσετε!

Φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mouuu pws perasate???????

egw ekpliktika!!!!kai pou dn pigame..... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

koritsia opou kai na pigena evlepa kati koritsakia mwrakia glykaaa kai ta xazeyame me ton antroulh mou kai legame makari na mas erthei kai emas oso pio sintoma ginete sthn agkalia mas mia mpoumpou..... :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορριτσια καλιμερα....ιμε πολι κουρασμενι....πιγαμε βολτεσ με το σοι....πιγαμε προτα βεργινα .μετα βερια και εδεσα....αυριο θελι η πετεραμου να παμε μετεορα.... :dry::dry::dry: αλα κοριτια επιδι πιγα πολεσ φορεσ ,ξερο τη κουρασι εχι. :dry::dry: ακομα δεν αποφασισα...θα δουμε ...καλα η περεταμου ιτελε να βλεπι ολι την ελαδα σε 3 μερεσ :blink::blink::blink: εμενα ομοσ δεν με ροτισε αν εχο διατεσι για βολτεσ :S:S:S ...αλα ο ανδρα μου θα το πλιροσι ακριβα....[*]εσισ τι κανετε ποσ περασατε?ξερο η μαρινιψ τελλλιιιιαααα.μπαβο κοριτσι μου....ομοσ εσι μαρακι γιατι δεν ισουνα καλα εχτεσ?ελπιζο τορα να ισε καλιτερα... :kiss::kiss::kiss: οτι και αν ινε θα περασι....[*]φιλια σε ολεσ,και οτανθα εχο χρονο :S:S ια ξανα μπω :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

κορριτσια καλιμερα....ιμε πολι κουρασμενι....πιγαμε βολτεσ με το σοι....πιγαμε προτα βεργινα .μετα βερια και εδεσα....αυριο θελι η πετεραμου να παμε μετεορα.... :dry::dry::dry: αλα κοριτια επιδι πιγα πολεσ φορεσ ,ξερο τη κουρασι εχι. :dry::dry: ακομα δεν αποφασισα...θα δουμε ...καλα η περεταμου ιτελε να βλεπι ολι την ελαδα σε 3 μερεσ :blink::blink::blink: εμενα ομοσ δεν με ροτισε αν εχο διατεσι για βολτεσ :S:S:S ...αλα ο ανδρα μου θα το πλιροσι ακριβα....[*]εσισ τι κανετε ποσ περασατε?ξερο η μαρινιψ τελλλιιιιαααα.μπαβο κοριτσι μου....ομοσ εσι μαρακι γιατι δεν ισουνα καλα εχτεσ?ελπιζο τορα να ισε καλιτερα... :kiss::kiss::kiss: οτι και αν ινε θα περασι....[*]φιλια σε ολεσ,και οτανθα εχο χρονο :S:S ια ξανα μπω :kiss::kiss::kiss::kiss:

wx agries diatheseis exei h petheroula sou!!!!xaxaxaxax :P:huh::huh: elpizw na ksekourasteis otan fygei!!!

gw kala eimai....mia xara!ligo zalades exw alla dn kserw giati :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε?

Έχω μέρες να μπω..Σαββατοκύριακο ξεσήκωσα όλο το σπίτι, έκανα μια καλή γενική καθαριότητα και εχθές ΔΟΥΛΕΥΑ!!!Είχε και πολύ δουλειά..Όλοι οι φίλοι μας ήταν έξω (μαζί και ο αντρούλης μου) και εγώ το καημένο στο μεροκάματο :huh::huh: :woohoo: :woohoo: :blink:

Τι καλά άνοιξε και ο καιρός σήμερα..Έτσι φαίνεται τουλάχιστον μέχρι στιγμής. Την Κυριακή χαλάζι μας έριξε..Κατακλυσμός !! Τέτοιο πράγμα δεν το έχω ξαναδεί. :ohmy::ohmy:

Νικουλίνα πού πήγατε σήμερα?? Στην Ακρόπολη???? :woohoo: :woohoo: :woohoo: Φαντάζομαι πρώτη φορά έρχεται στην Ελλάδα η πεθερούλα σου.. Υπομονή μωρέ..Κ εγώ αν πήγαινα κάπου 1η φορά θα ήθελα να το γυρίσω το μέρος να δω όσα περισσότερα μέρη μπορώ..Γι αυτό φυσικά κ ο αντρούλης μου όταν του λέω να πάμε κάπου συμφωνεί αλλά με όρους… ;)

Να φανταστείτε για το Σαββατοκύριακο που θα πάμε Αθήνα του έχω υποσχεθεί από τώρα ότι δεν θα του ζητήσω να πάμε στην Ακρόπολη.. :blush: (βέβαια δεν θα έχουμε και χρόνο) ;)

Τι κάνετε οι υπόλοιπες? Μαράκι πέρασε ο πόνος??

Μαρινιώ ζαλάδες??Μήπως έχεις χαμηλό αιματοκρίτη?

Εμένα ρε κορίτσια δεν μου έχει έρθει ακόμα περίοδος.. :(:unsure::ohmy::huh::dry::dry::blink::S Πέρασα και τις 40 μέρες!!42 σήμερα..Μήπως πρέπει ν’ ανησυχήσω? Στο γιατρό που πήγα πριν 2 εβδομάδες όλα ήταν καλά..Συνήθως ο κύκλος μου είναι 35-38 ημέρες..Θα περιμένω μέχρι την Πέμπτη και μετά θα πάρω τηλέφωνο τον γιατρό..να δούμε..Αυτά τα νέα μου..

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε γλυκά μου κοριτσάκια? Εγώ παιδεύομαι με δόντια και περίοδο!!!

Μου ήρθε χθες η άτιμη, πάλι στις 26 μέρες!! Το καλό οπως πάει δεν θα έχω κοντά στο γάμο!

Μαρινιώ μου τι έπαθες και ζαλίζεσαι? Παίρνεις βιταμίνες?

Χρύσα μου πολύ δουλειά..Νομίζω χρειάζεσαι διακοπές!! Ακόμα να σου έρθει ε? Είναι πιθανόν μετά την αποβολή να είναι ακανόνιστος ο κύκλος. Εμένα μου είχε έρθει και πιο νωρίς από τις 40 μέρες!!!

Νικουλίνα μου άραγε σε ποιο μέρος της Ελλάδας να είσαι??? :laugh:

Βόλτες με την πεθερούλα ε?? Καλά να περάσεις!! :silly: :lol:

Εγώ ήρθα στο γραφείο του αντρούλη μου αλλά μάλλον θα την κάνω για σπίτι να ξεκουραστώ και λίγο γιατί έχω αρκετό αίμα και στις 6 έχω ραντεβού με άλλο ανθοπωλείο να δω τι παίζει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερούδια! Πόσο χαίρομαι που σας διαβάζω!!! Έχω γενέθλια σήμερα, γίνομαι αισίως 32... :unsure::unsure::unsure: Ευχηθείτε μου του χρόνου τέτοια μέρα να έχω ένα νινάκι στην αγκαλιά μου κ να το νταχτιρντίζει (υπάρχει τέτοια λέξη ή εγώ την έκανα? :unsure: ) ο μπαμπάκας μου...

Χρύσα μου, μάλλον θα μας κάνει περίεργα γυρίσματα η περίοδος για λίγο καιρό ακόμα... Μην ανυσηχείς άδικα...

Μαρινιώ ζαλάδες βλέπω!!!! Λες? :woohoo: :woohoo: :woohoo: Σου εύχομαι κοριτσάκι να είναι για καλό! Α, έτσι είναι... Έχεις ευθύνη σε αυτό το τόπικ! :laugh: Εσύ το άνοιξες, εσύ πρέπει να κάνεις την αρχή... ;);)

Νίνα μου ταξιδάκια, ε? Αν η βαλίτσα σου είναι λίγο βαριά, να ξέρεις είναι επειδή είμαι κ εγώ μέσα νοερά (κ νοερά είμαι βαριά, μη νομίζεις :unsure: ).

Σας φιλώ κοριτσάκια! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δήμητρα μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Να είσαι πάντα ευτυχισμένη και όλα να σου έρχονται όπως τα επιθυμείς!

Του χρόνου στο εύχομαι από καρδιάς να έχεις ένα πανέμορφο και υγιέστατο μωράκι στην αγκαλιά σου..

Πολύχρονη κουκλίτσα μου :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim mou les?mpaaa :P kale xronia polla!!!!!!!!polyxronh kai tou xronou ena GERO mpempe na se koitaei sta matia kai na sou xamogelaei mwre :) :silly:

koritsia tha trelathwwwwwwwwww PANTOU OPOU KAI NA PAW VLEPW EGGYES H ME MWRAKIAAA KAI TRELENOMAI!!!!KATHOMAI KAI TA XAZEYW ,PAIZW MAZI TOUS,THA LENE AYTH DEN PAEI KALA :laugh: :laugh: :P:P:P ALLA THELW TOOOSOOOOLY ENA MPEMPE.... :silly:

XRYSA MOU PARE ENA THL TON GIATRO..ELPIZW NA EINAI OLA KALA

maraki pernw vitamines alla tipota!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια…

Δημητρούλα μου, κοριτσάκι μου… Χρόνια πολλά για εχθές!!!!! :kiss::kiss: Δεν μπόρεσα να μπω το απόγευμα και τώρα το είδα!!

Σου εύχομαι υγεία πάνω απ’ όλα και σύντομα με ένα σποράκι στην κοιλίτσα!!! Όλα να πάνε καλά και με τον πατέρα σου…

Εχθές κορίτσια κουράστηκα πάρα πολύ. :blink::blink:

Αμέσως μετά την δουλειά πήγα να πάρω δωράκια για τα ανιψάκια μου στην Αθήνα και για την βαφτισιμιά μου . Δεν μπορούσαμε να αποφασίσουμε τι να τους πρωτοπάρουμε !!Αφού καταλήξαμε πήγαμε για διάφορες άλλες δουλίτσες και για τα ψώνια του σπιτιού. Μόλις γυρίσαμε είχε έρθει η ξαδέρφη μου με τη βαφτισιμιά μου στην αδερφή μου και κάθισα να παίξω λίγο μαζί της. Πήγα τελικά σπίτι 22:30 από τις 07:50 που είχα φύγει..και το καλύτερο??? Είχαμε διακοπή νερού και δεν μπορούσα να κάνω ντουζάκι :blink::huh::angry::angry::angry: ..Σήμερα ξύπνησα από τις 06:15 για να προλάβω!!!

Σήμερα έχω σκοπό να πάρω τον γιατρό τηλέφωνο..Κανένα σύμπτωμα βρε κορίτσια..τί να πω.. ψιλοαγχώθηκα… :huh:

Αυτά προς το παρόν..

(Στη δουλειά σήμερα έχουμε ησυχία… :woohoo: :silly: :woohoo: :woohoo: )

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα χρυσουλια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

χρυσα μου ταλεπωρια και εσυ ε??? :(

αντε καλη ξεκουραση!!! ;)

μην αγχωνεσε...την καθυστερησεις περισσοτερο την παλιοπεριοδο!!! :angry: :silly:

ευχομαι να μην την καναδουμε σε λιγο καιρο........ ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H LISTA MAS:

1.mariniw-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ

2.maimoudaki

3.stedim

4.XELONITSA

5.ΧΡΥΣΑ82-(ΑΥΓΟΥΣΤΟ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ)

6.PIPITSAZOUZOUNA

7.ΡΟΥΛΙΝΙ

8.τονιαχαν

9.vassiliki

10.andria

11.AnnaT

12.sofilate

13.mpougatsoula24

14.nikulina-(ΙΟΥΝΙΟΣ-ΙΟΥΛΙΟΣ)

15.maraki24-ΟΚΤΩΜΒΡΙΟ

16.nan

17.Elenakos-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ

18.minie

19.rose25

20.ΕΦΗΚΑΤΕΡΙΝΑ

21.ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ-ΙΟΥΛΙΟ

22.nemi

ΠΕΙΤΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΞΕΚΙΝΑΤΕ ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΚΟΝΤΑ......... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia..ti kanete?

Egw den tin palevw allo! Sas eprixa me ta dontia moy alla alitheia den xerw ti ginete kathe mera o ponos metaferete se poio polla dontia kai pairnw kai antiviwsi. Lete na epatha kamia molunsi? Varethika kai eknevrizomai me tin katastasi!

Eseis ti nea? Mariniw mou pws pas me tis zalades?

Nikoulina akoma trigirnas stin ellada? :laugh:

Oi upoloipes kala?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Geia sas koritsia..ti kanete?

Egw den tin palevw allo! Sas eprixa me ta dontia moy alla alitheia den xerw ti ginete kathe mera o ponos metaferete se poio polla dontia kai pairnw kai antiviwsi. Lete na epatha kamia molunsi? Varethika kai eknevrizomai me tin katastasi!

Eseis ti nea? Mariniw mou pws pas me tis zalades?

Nikoulina akoma trigirnas stin ellada? :laugh:

Oi upoloipes kala?

ελα κοριτσακι μου τι πραγμα ειναι αυτο πια~!~~~

σιγουρα ΜΑΤΙ ΕΧΕΙΣ!!!!!!ΡΙΞΕ ΕΝΑ ΞΕΜΑΤΙΑΣΜΑ!!! ;)

ΕΓΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΜΩΡΕ...ΑΠΛΑ ΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑΚΙΑ,ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΠΑΛΙΟΠΕΡΙΟΔΟ :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ontws gia xematiasma eimaste ki egw ki o kalos mou. Edw kai ena mina olo kati mas simvainei se themata ugeias!

Emena moy irthe i akatonomasti ti deftera kai exw arketoutsiko aima...Kane upomoni akoma 2 mines kai meta tha kaneis dialeimma ena 9 mino!! ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις θα κάνουμε προσπάθεια πάλι απο τον Σεπτέμβριο και μετά γιατί σε ένα χρόνο κάναμε 4 και εχω γίνει ράκος ψυχολογικά και γιατι έχουμε ξετιναχτεί οικονιμικα... :( εύχομαι καλη επιτυχία σε όλες μας! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω έγραψε:

H LISTA MAS:

1.mariniw-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ

2.maimoudaki

3.stedim

4.XELONITSA

5.ΧΡΥΣΑ82-(ΑΥΓΟΥΣΤΟ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ)

6.PIPITSAZOUZOUNA

7.ΡΟΥΛΙΝΙ

8.τονιαχαν

9.vassiliki

10.andria

11.AnnaT

12.sofilate

13.mpougatsoula24

14.nikulina-(ΙΟΥΝΙΟΣ-ΙΟΥΛΙΟΣ)

15.maraki24-ΟΚΤΩΜΒΡΙΟ

16.nan

17.Elenakos-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ

18.minie

19.rose25

20.ΕΦΗΚΑΤΕΡΙΝΑ

21.ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ-ΙΟΥΛΙΟ

22.nemi

23.diaylos- Σεπτεμβριος - Οκτώβριος

ΠΕΙΤΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΞΕΚΙΝΑΤΕ ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΚΟΝΤΑ......... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ..ΚΑΛΙΣΠΕΡΑ....ΕΦΤΑΣΑ ΣΠΙΤΙ..ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ....ΙΜΕ ΠΟΛΙ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΙ.... :blink::blink: ΦΤΑΣΑΜΕ ΜΕΦΡΙ ΤΗΝ ΣΚΟΠΕΛΟ...ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΙΓΑΜΕ ΜΕΤΕΟΡΑ....ΚΑΙ ΣΑΣ ΙΧΑ ΟΛΕΣ ΣΤΟ ΜΙΑΛΟ ΜΟΥ..ΕΒΑΛΑ ΜΙΑ ΚΑΛΙ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ;););) ΕΚΙ ΙΝΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΚΟΝΔΑ ΤΟ ΘΕΟ :lol::lol: [*]ΔΙΜΙΤΡΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΑ.ΙΝΕ ΛΙΓΟ ΑΡΓΑ ΑΛΑ ΕΥΧΟΥΜΕ ΣΟΥ ΔΟΣΙ Ο ΘΕΟΣ ΟΤΙ ΕΠΙΤΙΜΙΣ..ΠΡΟΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΥΓΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΙΧΙΑ..ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΑ ΕΡΧΟΥΝΕ...[*]ΧΡΙΣΑ ΠΙΡΕΣ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ?ΤΗ ΣΟΥ ΙΠΕ?[*]ΜΑΡΙΝΙΩ ΕΧΙΣ ΖΑΛΑΔΕΣ????[*]ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΙΝΕ ΜΕ 2 ΜΑΤΙΑ ,ΚΑΙ 2 ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ 2 ΧΕΡΙΑ... :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΜΑΚΑΡΙ ,ΜΑΚΑΡΙ,,,,ΛΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΦΕΡΕ Η ΠΕΤΕΡΑΜΟΥ ΤΙΧΙ?????? :woohoo: :woohoo: ΑΝ ΙΝΕ ΕΤΣΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΔΕΧΟ ΑΛΙ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.....ΤΗ ΣΤΟ ΚΑΛΟ 1000 ΝΙΣΙΑ ΕΧΙ ΕΛΑΔΑ..ΘΑ ΤΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΦΤΑ...ΜΟΝΟ ΝΑ ΣΑΣ ΦΕΡΙ ΤΙΧΙ ΕΣΑΣ....ΓΙΑΤΗ ΕΜΕΝΑ,ΟΧΙ...ΑΦΟΥ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕΝΙ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΑ :blink::blink::blink: ΑΛΑ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟ ΤΗΝ ΤΙΣΙΑ ΑΦΤΙΝ ΑΝ ΙΝΕ :woohoo: :woohoo: :woohoo: [*]ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΣΙ ΠΟΣ ΙΣΕ??ΠΟΝΑΣ ΑΚΟΜΑ??ΔΕΝ ΜΠΟΡΙΣ ΝΑ ΒΡΙΣ ΚΑΠΙΟΝ ΠΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΤΑ ΒΓΑΛΙ?Η ΜΙΠΟΣ ΑΦΤΟΣ ΙΝΕ ΔΙΚΟΣΟΥ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΕΣ ΑΛΟ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σπέρμα έχετε ελέγξει?  Πιστεύω πως το θέμα σας είναι είτε κακής ποιότητας ωαρίων, είτε σπέρματος.. Το λέω γιατί δεν είναι μόνο η δυσκολία σύλληψης αλλά και οι παλίνδρομες και η βιοχημική που υποδηλώνουν κάποιο θέμα... Εφόσον έχεις καλές ορμονολογικές, σταθερό κύκλο, κάνεις ωορρηξίαμ έκανες σαλπιγγογραφία, τότε συνήθως μιλάμε για θέμα στην ποιότητα στο σπέρμα ή στα ωάρια.  Τα ωάρια δεν μπορείς να τα ελέγξεις,  μόνο εκ του αποτελέσματος.. Αλλά το σπέρμα είναι εύκολο. Και με μερικές βιταμίνες μπορείς να λύσεις το πρόβλημα. ή επίσης αν πχ υπάρχει θέμα στην κινητικότητα τότε με μια απλή σπερματέγχυση το λύνεις γρήγορα.. Ξέρω πως δεν θέλεις να μπεις σε περαιτέρω διαδικασίες, αλλά γνώμη μου είναι, εφόσον είναι να το προσπαθείς κάνε ένα μπαμ δυνατά και γερά, προσπάθησε το και με διαφορετικό τρόπο και αν δεν κάτσει οκ το αφήνεις. Εφόσον το θέλεις τοσο πολύ δικαιούσαι να το προσπαθήσεις και πιο εντατικά.. Και ας είναι και για 3ο.. τι σημασία έχει εφόσον το θέλεις τοσο πολύ! Για  εξετάσεις σπέρματος (με κατακερματισμό μαζί) αν μένεις θεσσαλονίκη να πας στην Λυμπέρη (https://spermogene.com/team-member/στεφανία-λυμπέρη/ πραγματικά θα σε βοηθήσει και θα σου πει τι να κάνεις.. Επίσης να ξέρεις πως δεν χρειάζεται να έρθει και ο άντρας σου μαζί.. Μπορείς απλά να πας το σπέρμα από το σπίτι μέσα σε ουροσυλλέκτη  μέσα σε 45λεπτά με 1 ώρα..  (Εγώ έτσι είχα κάνει) Από εκεί θα ξεκινούσα στη θέση σου..  Καλή επιτυχία εύχομαι!  
    • Περιμένουμε να μας πεις! Τελική ευθεία νομίζω πως έχουμε μπει κορίτσια μου όλες!!! Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε!
    • Καλημέρα κορίτσια!  Κι εγώ το νιώθω από πολύ νωρίς το μωρό, από αρχές της 16ης εβδομάδας! Είναι ανακουφιστικο, ειδικά άμα σε βάζει ο γιατρός μια φορά το μήνα για υπέρηχο. Στη πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα κλείσει τις 22 εβδομάδες και δεν το είχα νιώσει καθόλου! Είχε να κάνει η θέση του πλακούντα πολύ που ήταν πρόσθιος. Τώρα είναι οπίσθιος και δεν απορροφάει τις κλωτσιές 😊
    • Καλημερα κορίτσια μου! Τελικα με πήρε τηλ κ θα παω 12:40. Ναι θα σας ενημερώσω!    εγω αρρώστησα κιολας! Κρύωσα, με πονούσε κατω απο το στήθος, ο λαιμός.. δεν κοιμήθηκα καλα.. σημερα ειμαι Κάπως καλυτερα.  Εγω αντι λίκνο πήρα καλαθουνα με την βάση της γιατι είναι πανω κατω το σπιτι και θελω να την εχω κατω να μην ανεβοκατεβαίνω και στην αρχή λεω να την εχω εκεί αντι στην κούνια, αν και πήρα κ εγω φωλιά. Είναι το πρώτο μας παιδί ίσως να κανουμε κ υπερβολές.. θα δείξει..  @Elkκοριτσι μου αναμένουμε και τα δικά σου νέα! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...