Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟ TO KAΛΟΚΑΙΡΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ....


Recommended Posts

nikulina έγραψε:

μακαρι μαρινιω να ερτι....αλα μαρινιω να σε ροτισο : με το σκολιο μετα τη τα κανισ?μπορισ να πασ και ενγιοσ?δεν ξερο γιαφτο σε ρωτο...μμμμμμ διακοπεσ.....και εγο περιμενο να παο....προσ το παρον αυριο ερχετε πετεραμου...αχ αχ αχ...και μετα μου ιπε μαμα μου που θελου να ερθου για μια εβδομαδα....διακοπεσ πιοσ ξερι...μαλον θα παο εγο μονι μου στιν ιταλια μια εβδομαδα και μετα βλεπουμε...

teliwnw kopela mou!!!!!twra se 1 mina pernw to ptixio mouuu ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

maraki24 έγραψε:

απλα έχω μακρύ διάδρομο στο χώρο δεξίωσης γι'αυτό δεν ξέρω τι θα μου βγεί. Θα βάλω λουλούδια λίλιουμ μεσα σε ψηλά βάζα άσπρα. Αυτά που θα είναι δίπλα μας θα έχουν και άσπρα τριαντάφυλλα με γκλιτερ ασημί!

Δεν ξέρω πως σας ακούγεται αλλά όταν το δείτε είναι ωραίο. Στο νυφικό μπυκέτο θέλο άσπρους κρίνους. Θέλω λιτά πράγματα με ασπρο και λίγο ασημί χρώμα γιατί και το νυφικό έχει ασημί.

Εννοείται είστε όλες καλεσμένες!!

[*]ΜΑΡΑΚΙ ΙΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙ ΠΟΣ ΔΑ ΔΙΞΙ ΟΛΑ ΠΟΛΙ ΟΡΕΕΑ,ΚΑΙ ΕΣΙ ΘΑ ΙΣΕ ΜΙΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΙ ΝΙΦΙ....ΕΓΟ ΛΑΤΡΕΒΟ ΤΟ ΧΡΟΜΑ ΤΗΣ ΛΕΒΑΝΔΑΣ.ΚΑΙ ΤΟ ΑΣΙΜΙ ΙΝΕ ΑΡΧΟΝΤΙΚΟ..ΘΑ ΙΝΕ ΠΟΛΙ ΟΡΕΕΑ..
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΠΑΛΙ ΕΓΟ ΠΡΟΤΙ???ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΔΟΝ ..ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΟΣ ΙΣΤΕ ?ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΙΤΡΕ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΕ 4 ΜΕΡΕΣ ΝΟΡΙΤΕΡΑ....ΕΤΣΙ ΞΑΦΙΚΑ ΜΟΝΟ ΜΟΥ ΦΟΥΣΚΟΣΕ ΛΙΓΟ ΤΟ ΣΤΙΤΟΣ..ΔΕΝ ΠΟΝΕΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΟΝΑΟ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΜΑΛΟΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΠΟΒΟΛΙ ΜΟΥ ΕΦΙΓΑΝ Η ΠΟΝΙ...ΕΓΟ ΠΟΝΟΥΣΑ ΤΗΝ ΠΡΟΤΙ ΜΕΡΑ ΠΟΛΙ...ΑΛΑ ΤΟΡΑ ΤΙΠΟΤΑ..ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΖΑΛΙΖΟΥΜΕ ΛΙΓΟ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ από μένα!!!

Νικουλίνα φαντάζομαι φυσιολογικό είναι..Κ εγώ περιμένω να έρθει η δεύτερη..36 μέρες κ ακόμα τίποτα..Είχα που είχα μεγάλο κύκλο λέτε να μεγαλώσει κ άλλο??Να μου έρχεται ανα 40 ημέρες :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Καλά θα ήταν και κυρίως το καλοκαίρι!!! ;););):P

Φαντάζομαι όμως θα στρώσει, αρχή είναι ακόμα..

Εσάς κορίτσια έχει αλλάξει ο κύκλος σας ή είναι όπως και πριν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΔΑ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 30 ΗΜΕΡΕΣ...ΓΙΑΦΤΑ ΜΟΥ ΚΑΝΙ ΕΝΔΙΠΟΣΙ ΠΟΣ ΙΡΤΕ ΝΟΡΙΣ..ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΔΕΝ ΙΡΤΕ ΝΟΡΙΤΕΡΑ.....ΤΗ ΚΑΝΙ Ο ΑΝΔΡΑ ΣΟΥ? ΠΟΣ ΙΝΕ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε ομορφούλες?

Νικουλίνα και μένα έχουν μειωθεί οι πόνοι καμία σχέση με πριν. Μου έρχεται σταθερά στις 28 και μία φορά στις 26 μέρες. Ελπίζω να μείνω έτσι αν και ποτέ δεν είχα πρόβλημα με αυτό.

Με έχουν πεθάνει τα δόντια μου κορίτσια πονάω πολύ και την άλλη παρασκευή θα πάω για επέμβαση στους φρονιμήτες και Θεός βοηθός!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.......ΟΧ ΜΑΡΑΚΙ ΔΟΝΔΙΑ???!!!!! ΣΕ ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΑΤΙΜΑ??? ΜΑΡΑΚΙ ΘΑ ΤΑΛΕΠΟΡΙΤΙΣ ΤΟΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΙΤΟΣΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΝΟ,ΓΙΑΤΗ ΜΕΤΑ ΑΝ ΜΕΝΙΣ ΕΝΓΙΟΣ ΙΝΕ ΔΙΣΚΟΛΟ ΓΙΑ ΕΠΕΜΒΑΣΙ...ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!

ΝΙΚΟΥΛΙΝΑ ΜΟΥ ΧΘΕΣ ΣΧΕΔΟΝ ΕΚΛΑΙΓΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ! ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟΥς ΔΥΟ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΥΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΞΕΜΠΡΔΕΥΩ, ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕΤΑ ΑΝ ΜΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ.

ΠΗΓΑ ΧΘΕΣ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΜΕΙΝΑΜ ΕΓΚΥΟΣΣ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΚΑΙΡΟ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΕΝΝΑΕΙ ΚΙ ΕΚΕΙΝΗ ΟΠΟΥ ΝΑ 'ΝΑΙ. ΣΥΖΗΤΟΥΣΑΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΩς ΡΩΤΗΣΕ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΕΙ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΙΔΕ.

:unsure: ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ! :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARAKI ..MΙΝ ΒΑΣΑΝΙΖΕΣΕ ΑΔΙΚΑ....ΟΥΤΕ ΣΕ ΜΕΝΑ ΙΔΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ Β ΕΠΙΠΕΔΟΤ ΚΑΙ ΟΜΟΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΒΜΑ ΕΧΑΣΑ......ΚΑΙ ΕΓΟ ΤΟ ΕΧΟ ΑΠΟΡΙΑ..ΠΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΙΔΑΝΕ?ΑΣΕ ΤΟΡΑ ΕΓΟ ΤΡΕΛΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑΤΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΙΠΕ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΙΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΙ....ΕΦΟΣΟΝ ΘΑ ΠΛΙΡΟΝΟΥΜΕ ,ΔΕΝ ΙΝΕ ΓΕΑΜΠΑ...ΓΙΑΤΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΙΠΕ .ΕΓΟ ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΟ,ΝΑ ΤΑ ΖΙΤΙΣΟ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ....ΕΠΙΤΑ ΤΟΣΑ ΕΦΤΑ ΔΟΣΑΜΕ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚ ΤΗ ΙΤΑΝ ΑΛΑ 200Ε..ΑΛΑ ΤΟΥΛΑΚΙΣΤΟΝ ΘΑ ΙΞΑΡΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΛΟΓΟ.....ΤΟΡΑ ΕΧΟ ΦΟΒΙΕΣ ΜΙΠΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΣΙΜΒΙ ....ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΔΕΧΟ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοπελιές..

Μαράκι μου καταρχήν περαστικά σου, δύσκολη περίπτωση οι φρονιμίτες και ο χειρότερος εφιάλτης μου ο πονόδοντος!!!

Τώρα με το θέμα του γιατρού δεν ξέρω τι να σου πω..Είναι πολύ δύσκολο. Σίγουρα είναι μια απόφαση που πρέπει να πάρεις με τον άντρα σου αφού πρώτα το συζητήσετε. Και άντε σε σένα υπάρχει μία πιθανότητα να μην το κατάλαβε ή να μην μπορούσε να το δει… Εμένα???? Που το μωράκι μου είχε από την αρχή πρόβλημα και δεν το είδε ο γιατρός? Τι αυχενική ,τι τεστ Papp-a και όλες τις εξετάσεις + τους υπερήχους ..Από την μια σκέφτομαι καλύτερα που δεν το είδε γιατί έζησα 23 καταπληκτικές εβδομάδες..Αν το είχε δει φαντάζομαι θα ήταν πολύ λιγότερες γιατί σίγουρα θα μου είχε ζητήσει διακοπή κύησης. Το μόνο που σκέφτομαι είναι μήπως τυραννιόταν το καημενούλη μου, αν και μέχρι τελευταία στιγμή κλωτσούσε πάρα πολύ κι ας είχε πρόβλημα.

Να επιστρέψω στο θέμα του γιατρού, εγώ δυστυχώς δεν έχω την δύναμη να το κυνηγήσω, για το μόνο λόγο που ίσως θα το έκανα θα ήταν για να μην ταλαιπωρηθεί καμία κοπέλα έτσι άδικα ξανά, να μην περάσει τα ίδια με εμένα, αλλά από την άλλη θέλω να πάω μπροστά και όχι πίσω και μπλέκοντας σε τέτοιες περιπέτειες μόνο πίσω μπορούμε να πάμε..

Anyway ο κάθε άνθρωπος αποφασίζει για τον εαυτό του…(sorry για το μεγάλο ποστ.. Απλά εχθές μ’ ενημερώσανε και για τα τελευταία αποτελέσματα και εκεί φάνηκε ότι ο γιατρός θα μπορούσε να το έχει δει)

Φιλιά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

MARAKI ..MΙΝ ΒΑΣΑΝΙΖΕΣΕ ΑΔΙΚΑ....ΟΥΤΕ ΣΕ ΜΕΝΑ ΙΔΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ Β ΕΠΙΠΕΔΟΤ ΚΑΙ ΟΜΟΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΒΜΑ ΕΧΑΣΑ......ΚΑΙ ΕΓΟ ΤΟ ΕΧΟ ΑΠΟΡΙΑ..ΠΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΙΔΑΝΕ?ΑΣΕ ΤΟΡΑ ΕΓΟ ΤΡΕΛΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑΤΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΙΠΕ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΙΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΙ....ΕΦΟΣΟΝ ΘΑ ΠΛΙΡΟΝΟΥΜΕ ,ΔΕΝ ΙΝΕ ΓΕΑΜΠΑ...ΓΙΑΤΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΙΠΕ .ΕΓΟ ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΟ,ΝΑ ΤΑ ΖΙΤΙΣΟ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ....ΕΠΙΤΑ ΤΟΣΑ ΕΦΤΑ ΔΟΣΑΜΕ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚ ΤΗ ΙΤΑΝ ΑΛΑ 200Ε..ΑΛΑ ΤΟΥΛΑΚΙΣΤΟΝ ΘΑ ΙΞΑΡΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΛΟΓΟ.....ΤΟΡΑ ΕΧΟ ΦΟΒΙΕΣ ΜΙΠΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΣΙΜΒΙ ....ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΔΕΧΟ..

Ισως να μην χρειαζότανε Νικουλίνα σε σένα εξετάσεις.Ήταν καθαρά απο τον τράχηλο έτσι?γι αυτό θα σου κάνουν στην επόμενη πρώτα Ο Θεός εγκυμοσύνη περίδεση..Τώρα δεν ξέρω βέβαια για το μικρόβιο που λέγατε..

Άντε φτάνει όχι άλλη στεναχώρια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!

Επιτέλους σήμερα κατάφερα να μπω! Διάβασα όλα τα μυνήματά σας! Χθες πήγα στον γιατρό που τα βρήκε όλα καλά (πάντα όλα καλά τα βρίσκει κ μετά... :( )

Μαράκι το άσπρο χρώμα είναι υπέροχο για στολισμό γάμου! Η ώρα η κάλη κ καλούς απογόνους! :kiss: Περαστικά με τους φρονιμίτες, εγώ έβγαλα τους 2 στα 18 τις μέρες που έδινα Πανελλήνιες! Φρίκη!

Σας ευχαριστώ όλες για τον ενδιαφέρον σας για τον πατέρα μου όπως σας ευχαριστώ κ για τις προσευχούλες που κάνατε για εμάς. Βγήκε απο την κλινική τη Δευτέρα, αλλά η κατάσταση είναι κακή. Δεν αυτοεξυπηρετείται, ενώ πλέον δεν θέλει κ να φάει. Είναι πολύ δύσκολο κοριτσάκια μου να βλέπεις τον μπαμπάκα σου να λιώνει μέρα με την ημέρα κ να μην μπορείς να κάνεις τίποτα...

Νίνα μου σε ευχαριστώ για όλα. Αν κ το δικό μου το μωράκι ήταν πολύ μικρό, κάναμε μόνο ιστολογική εξέταση η οποία δεν έδειξε τίποτα.

Χρύσα μου όλα θα πάνε κατ΄ευχήν την επόμενη φορά. Είσαι καλύτερα προετοιμασμένη τώρα- έτσι νιώθω εγώ, ότι την πρώτη φορά είχα άγνοια κινδύνου...

Μαρινιώ τι έγινε; Πες μας παιδί μου κ ανησυχώ!

Φιλιά σε όλες! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim έγραψε:

Καλησπέρα κοριτσάκια!

Επιτέλους σήμερα κατάφερα να μπω! Διάβασα όλα τα μυνήματά σας! Χθες πήγα στον γιατρό που τα βρήκε όλα καλά (πάντα όλα καλά τα βρίσκει κ μετά... :( )

Μαράκι το άσπρο χρώμα είναι υπέροχο για στολισμό γάμου! Η ώρα η κάλη κ καλούς απογόνους! :kiss: Περαστικά με τους φρονιμίτες, εγώ έβγαλα τους 2 στα 18 τις μέρες που έδινα Πανελλήνιες! Φρίκη!

Σας ευχαριστώ όλες για τον ενδιαφέρον σας για τον πατέρα μου όπως σας ευχαριστώ κ για τις προσευχούλες που κάνατε για εμάς. Βγήκε απο την κλινική τη Δευτέρα, αλλά η κατάσταση είναι κακή. Δεν αυτοεξυπηρετείται, ενώ πλέον δεν θέλει κ να φάει. Είναι πολύ δύσκολο κοριτσάκια μου να βλέπεις τον μπαμπάκα σου να λιώνει μέρα με την ημέρα κ να μην μπορείς να κάνεις τίποτα...

Νίνα μου σε ευχαριστώ για όλα. Αν κ το δικό μου το μωράκι ήταν πολύ μικρό, κάναμε μόνο ιστολογική εξέταση η οποία δεν έδειξε τίποτα.

Χρύσα μου όλα θα πάνε κατ΄ευχήν την επόμενη φορά. Είσαι καλύτερα προετοιμασμένη τώρα- έτσι νιώθω εγώ, ότι την πρώτη φορά είχα άγνοια κινδύνου...

Μαρινιώ τι έγινε; Πες μας παιδί μου κ ανυσυχώ!

Φιλιά σε όλες! :kiss:

perastika kai pali ston mpampaka souuuuuuuuuuu kalh mou!!! :(

malwsame xthes me ton diko mouuu kai den eimai poly kala......!!!!!!!autoooooooo :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ΄ευχαριστώ Μαρινιώ μου! Οι άντρες θέλουν κανάκεμα παιδί μου κ να τους λες σε όλα ναι! Υπομονή κ όλα θα φτιάξουν!

Α! Διόρθωσα και την ορθογραφία του "ανησυχώ", σορρυ για το λάθος βιασύνης(κάνω κ διδακτορικό τρομάρα μου!!!!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim έγραψε:

Σ΄ευχαριστώ Μαρινιώ μου! Οι άντρες θέλουν κανάκεμα παιδί μου κ να τους λες σε όλα ναι! Υπομονή κ όλα θα φτιάξουν!

Α! Διόρθωσα και την ορθογραφία του "ανησυχώ", σορρυ για το λάθος βιασύνης(κάνω κ διδακτορικό τρομάρα μου!!!!!!!)

axxx euxaristw stedim!!!poio einai to kanoniko sou onoma???????????

ante glykia mouuu tha exoume mpempe to kalokairi???????????

pooooooosooooooooooo to perimenwwwww den fantazese :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Ο πόνος καλά κρατεί...Ευχαριστώ για τις ευχές σας μπάντως. Δεν μας έφταναν όλα τα άλλα ο δικός μου εδώ και3 εβδομάδες πνίγεται στον βήχα και τελικά έχει άσθμα!!

Νικουλίνα μου σίγουρα δεν αλλάζει κάτι απλά ίσως αν μας μετρούσαν και τον τράχηλο να φαινόταν κάτι, δεν ξέρω. Για εξετάσεις ρώτησα κι εγώ και μου είπαν πως δεν έχει κάτι που πρέπει να γίνει.

Χρύσα μου γλυκιά μην στεναχωριέσαι έτσι ήταν γραφτό να μας συμβεί, δυστυχώς. Γρήγορα να έχεις μωράκι και να πάνε όλα καλά.

Stedim μου είμαι σίγουρη πως είναι πολύ δύσκολο αυτό που συμβαίνει στο μπαμπά σου και σου εύχομαι ολόψυχα να είσαι δυνατή και ο Θεός να του δίνει κουράγιο.

Μαρινιώ μου ένα έχω να σου πω ΑΝΤΡΕΣ!!! Εμένα μου έχει σπάσει τα νεύρα αυτες τις εβδομάδες που είναι άρρωστος και εκνευρίζομαι που δεν μου δίνει σημασία!!! Χειρότεροι κι από τα μωρά είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΜΕ ΚΑΙ ΕΓΟ.......ΑΑΑΑΑΑΠΟΛΑ ΒΛΕΠΟ ΣΙΜΕΡΑ....ΧΕΡΟΥΜΕ ΠΟΣ ΙΣΕ ΕΔΟ......ΙΧΑ ΤΗΝ ΕΝΔΙΠΟΣΙ ΠΟΣ ΜΟΝΟ ΕΓΟ ΓΡΑΦΟ ΕΔΟ,ΑΦΟΥ ΑΝΙΓΑ ΚΑΙ ΕΒΛΕΠΕ Ι ΝΟΥΛΙΝΑ ΓΡΑΨΣΕ.......ΠΛΑΚΑ ΣΑΣ ΚΑΝΟ....[*]ΣΤΕΔΙΜ ΠΟΣ ΙΣΕ? ΛΙΠΑΜΕ ΠΟΛΙ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΕΞΙ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΡΟΜΑΖΙ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΣΚΕΠΨΙ ΠΟΥ ΤΑ ΜΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΙΝΕ ΕΤΣΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ....ΠΟ ΠΟ ΠΟ...ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟ ΙΝΕ ΝΑ ΧΑΡΙΣ ΤΟ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ ΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΤΟΝ ΕΧΙΣ ΑΚΟΜΑ...ΚΑΙ ΟΠΟΥΣ ΣΟΥ ΙΠΑ..ΟΤΙ ΧΡΙΑΣΤΙΣ..ΚΡΑΤΑ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ..ΞΕΡΟ ΠΟΥ ΙΝΕ ΠΟΛΙ ΔΙΣΚΟΛΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΙ,,ΑΛΑ ΤΗ ΜΠΟΡΙΣ ΝΑ ΚΑΝΙΣ?ΤΙΠΟΤΑ..ΕΤΣΙ ΚΑΙΤΑ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΡΙΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΙΣ.[*]ΜΑΡΙΝΙΩ..ΙΝΕ ΠΡΟΤΙ ΦΟΡΑ???ΟΧΙ!!!ΕΤΣΙ ΙΝΕ ΘΑ ΖΕΒΓΑΡΙΑ,,ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟ ΑΧΙΖΙ ΝΑ ΜΑΛΟΣΙΣ ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΥ,,ΜΑΤΑ ΟΜΟΣ Η ΑΓΑΠΙ ΙΝΕ ΠΙΟ ΔΙΝΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΧ{ΕΤΣΙ ΣΤΗΝ ΨΙΧΡΑ}ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ :woohoo: :woohoo: ΕΛΑ ΤΟΡΑ ΠΙΓΕΝΕ ΣΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΓΓΑΛΙΑΣΕΤΟΝ ΚΑΙ ΦΙΛΙΣΕΤΟΝ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...ΞΕΡΙΣ ΕΓΟ ΛΕΟ ΣΤΟ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΠΟΣ ΙΝΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ... :blink::blink::blink: ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΥ ΠΕΤΑΟ ΚΑΙ ΜΙΑ...."ΕΓΟ ΟΜΟΣ ΤΟ ΛΕΜΟ"..ΚΑΙ ΣΕ ΡΟΤΟ :ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΓΙΡΝΑΙ ΧΟΡΙΣ ΝΑ ΠΑΡΙ ΕΝΔΟΛΙ ΑΠΟ ΤΟ ΛΕΜΟ? ΟΧΙ!!!!!ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΟΤΟΥ ΚΑΙ ΑΦΤΙ ΚΑΛΑ.....ΠΕΣΜΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΕΚΑΝΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΙΣ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ...ΕΓΟ ΣΙΜΕΡΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΜΙΝ ΓΙΡΝΑΟ ΠΙΣΟ,ΝΑ ΠΡΟΧΟΡΙΣΟ ΚΑΙ Ο ΤΙ ΘΕΛΘ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΓΙΝΙ..ΕΕΕΕ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΠΙΑ .ΑΦΤΑ ΕΧΟ ΣΙΝΕΧΙΑ ΣΤΟ ΜΙΑΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΝΑΧΟΡΙΕΜΕ ΑΔΙΚΑ....ΑΧΟΝΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΕ ΝΑ ΜΙΝ ΤΟ ΞΑΝΑ ΠΕΡΑΣΟ....ΕΕΕΕ ΤΟΤΕ ΠΟΣ ΝΑ ΠΙΑΣΟ ΠΑΙΔΑΚΙ?????ΑΠΟ ΣΙΜΕΡΑ ΑΛΑΖΟ.....ΤΟΡΑ ΑΝ ΘΑ ΚΡΑΤΙΣΙ ΜΟΝΟ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΘΑ ΦΑΝΙ :dry::dry::dry::dry: ΧΑ ΧΑ ΧΑ.[*]ΧΡΙΣΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΧΕΡΟΥΜΕ ΠΟΣ ΜΑΣ ΙΠΕΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ..ΑΦΤΟ ΜΟΥ ΔΙΧΝΙ ΠΟΥ ΙΣΕ ΠΙΟ ΑΝΕΤΙ ΜΕ ΜΑΣ..ΕΓΟ ΙΧΑ ΤΗΝ ΕΝΔΙΠΟΣΙ ΠΟΣ ΚΡΑΤΟΥΣΕΣ ΜΙΑ ΑΠΟΣΤΑΣΙ..ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΚΑΝΟ ΛΑΘΟΣ.ΕΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΦΑΝΙΚΕ...ΣΕ ΙΧΑ ΡΟΤΙΣΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗ ΕΓΙΝΕ ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΔΙΣΕΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΕΟΡΙΣΑ ΠΟΣ ΤΕΣ ΝΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΦΤΟ ΔΕΝ ΣΕ ΞΑΝΑΡΟΤΙΣΑ....ΤΕΛΟΥ ΠΑΝΔΟΝ ΤΗΝ ΑΛΙ ΦΟΡΑ ΘΑ ΔΙΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΙΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ..ΚΑΙ ΕΥΟΜΕ ΝΑ ΓΙΝΕ ΟΣΟ ΓΡΙΓΟΡΟΤΕΡΑ ΓΙΝΕΤΕ.[*]ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ...ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ΣΙΜΕΡΑ?[*]ΠΡΟΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΤΑ ΝΑ ΠΩ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥ ΠΟΥ ΥΟΡΤΑΖΟΥ...[*]ΑΛΑ ΕΠΙΤΡΕΨΤΕΜΟΥ ΝΑ ΠΩ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΥΟΡΤΑΖΙ ΣΙΜΕΡΑ...ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝ ΓΕΝΙΟΤΑΝ ΚΑΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΑ ΙΤΑΝ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΟΥ...ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΠΙΣΙΣ ΥΟΡΤΑΖΙ ΣΙΜΕΡΑ..ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΠΑΜΠΑΚΑ ΜΟΥ.[*]ΣΕ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΠΙΟΣ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΙ ..ΝΑ ΤΟΥ ΧΕΡΕΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝΕ ΥΓΙΑ.....ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!! Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν!

Νικουλίνα μου να τους χαίρεσε!! ΚΙ εγώ ¨Ελενα θα έβγαζα το κοριτσάκι μου :(

Χρόνια πολλα και στη μαμά μου και στην πανέμορφη βαφτισιμιά μου!!

Τι κάνετε? Εγω βαρεμάρα...Πήρα όλυς τους οδοντίατρους που ήξερα για να μου κάνουν άμεσα τα δόντια αλλά δεν μπορεί κανένας οπότε την ΠΑρασκευή!!

Εσείς τι νέα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγο μαρακι ετιμαζο κατι μεζεδακια.....δεν θα τον γιορταζο ..αλα να ολο και κατι θελι να εχο ετιμο..μπιποσ καπιοσ θα ερτι....αχ και αν σασ λεο ποσ δεν εχο κατολου διατεσι......αλα για να νοτι ο ανδαρσ μου καλα θα του κανο το χατιρι.....ααααα ιρτε και η πετερα μου :(......εφτιχοσ θα κατισι μονο 5 ημερεσ....:)......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου καλημέρα και καλή εβδομάδα! Εγώ βρυκολακιασα χθες το βράδυ! 🤣 Στις 5 κοιμήθηκα!  @Elk όλα να πάνε καλά με τον γιατρό και σε σένα! Θα τον ρωτήσεις και για το πότε θεωρεί ότι πρέπει να γίνει η καισαρική λογικά! Εγώ για φωλιά είδα από εκεί που λες και από jukki. Θα δω πού θα καταλήξω! @Χρύσακι τέλεια που θα πας και νωρίτερα, να σου φύγει η αγωνία! 
    • Σπέρμα έχετε ελέγξει?  Πιστεύω πως το θέμα σας είναι είτε κακής ποιότητας ωαρίων, είτε σπέρματος.. Το λέω γιατί δεν είναι μόνο η δυσκολία σύλληψης αλλά και οι παλίνδρομες και η βιοχημική που υποδηλώνουν κάποιο θέμα... Εφόσον έχεις καλές ορμονολογικές, σταθερό κύκλο, κάνεις ωορρηξίαμ έκανες σαλπιγγογραφία, τότε συνήθως μιλάμε για θέμα στην ποιότητα στο σπέρμα ή στα ωάρια.  Τα ωάρια δεν μπορείς να τα ελέγξεις,  μόνο εκ του αποτελέσματος.. Αλλά το σπέρμα είναι εύκολο. Και με μερικές βιταμίνες μπορείς να λύσεις το πρόβλημα. ή επίσης αν πχ υπάρχει θέμα στην κινητικότητα τότε με μια απλή σπερματέγχυση το λύνεις γρήγορα.. Ξέρω πως δεν θέλεις να μπεις σε περαιτέρω διαδικασίες, αλλά γνώμη μου είναι, εφόσον είναι να το προσπαθείς κάνε ένα μπαμ δυνατά και γερά, προσπάθησε το και με διαφορετικό τρόπο και αν δεν κάτσει οκ το αφήνεις. Εφόσον το θέλεις τοσο πολύ δικαιούσαι να το προσπαθήσεις και πιο εντατικά.. Και ας είναι και για 3ο.. τι σημασία έχει εφόσον το θέλεις τοσο πολύ! Για  εξετάσεις σπέρματος (με κατακερματισμό μαζί) αν μένεις θεσσαλονίκη να πας στην Λυμπέρη (https://spermogene.com/team-member/στεφανία-λυμπέρη/ πραγματικά θα σε βοηθήσει και θα σου πει τι να κάνεις.. Επίσης να ξέρεις πως δεν χρειάζεται να έρθει και ο άντρας σου μαζί.. Μπορείς απλά να πας το σπέρμα από το σπίτι μέσα σε ουροσυλλέκτη  μέσα σε 45λεπτά με 1 ώρα..  (Εγώ έτσι είχα κάνει) Από εκεί θα ξεκινούσα στη θέση σου..  Καλή επιτυχία εύχομαι!  
    • Περιμένουμε να μας πεις! Τελική ευθεία νομίζω πως έχουμε μπει κορίτσια μου όλες!!! Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε!
    • Καλημέρα κορίτσια!  Κι εγώ το νιώθω από πολύ νωρίς το μωρό, από αρχές της 16ης εβδομάδας! Είναι ανακουφιστικο, ειδικά άμα σε βάζει ο γιατρός μια φορά το μήνα για υπέρηχο. Στη πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα κλείσει τις 22 εβδομάδες και δεν το είχα νιώσει καθόλου! Είχε να κάνει η θέση του πλακούντα πολύ που ήταν πρόσθιος. Τώρα είναι οπίσθιος και δεν απορροφάει τις κλωτσιές 😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...