Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟ TO KAΛΟΚΑΙΡΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ....


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε? Εγώ το έριξα στον ύπνο σήμερα, και τώρα με περιμένει σίδερο για 2-3 ωρίτσες!!!

Stedim όλες μου οι ευχές μαζίσ ου κορίτσι μου. ΚΑλή δύναμη, να δίνεις όλη τη θετική σου ενέργεια στον μπαμπά σου και ότι θέλει ο θεος θα γίνει. Ότι χρειαστείς, αν θες να μιλήσεις εμείς εδώ είμαστε, μια παρέα.

Νικουλίνα μου τι κάνεις? Οι υπόλοιπες?

Φιλάκια κορίτσια! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορτσια ΕΓΟ ΔΙΣΚΟΛΕΒΟ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ....ΕΧΟ ΚΑΤΙ ΝΕΒΡΑ...ΜΟΛΙΣ ΜΠΕΝΟ ΜΕ ΠΕΤΑΙ ΕΞΟ...ΕΧΟ ΑΣΙΡΜΑΤΟ ΜΟΔΕΜ.....ΑΛΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΟ ΚΙΝΙΣΙ ΣΙΜΕΡΑ...ΠΟΥ ΙΣΤΕ??Η ΜΙΠΟΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΙΣ?ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια...

Τί κάνετε?Καλό σαββατοκύριακο να έχουμε..

Εγώ έχω πολύ τρέξιμο αυτές τις μέρες..Ήρθα σπίτι για 5 λεπτά και πάλι θα φύγω..

Μπήκα μόνο να σας πώ ότι εχθές μιλούσα με μια φίλη μου νοσηλεύτρια και τις έλεγα ότι θέλω να κάνω μαστογραφία,έτσι μου μπήκε τώρα μετά απο αυτό που πέρασε η Νικουλίνα..Μου είπε ότι αν σκέφτομαι να προσπαθήσω ξανά για μωρό να μην το κάνω τώρα γιατί θέλει να περάσει ένας χρόνος λόγω της μεγάλης ραδιενέργειας.!!νικουλίνα σε έιπε τίποτα η γυναικολόγος σου???Ρώτησέ την.Ήθελα να σου το πώ για να το ξέρεις μην χρειαστεί μετά να κάνεις κάτι που δεν θα θέλεις.Μου είπε ότι ούτε σε νεογέννητα δεν κάνει να πλησιάζεις για κάποια 24ωρα αν κάνεις!!

Αυτό ήθελα να σας πώ γιατί θα το ξεχνούσα και είναι σημαντικό..Φιλάκια αν μπορέσω θα μπώ κι πιο αργά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ,

ΚΙ ΕΓΩ ΛΕΩ ΑΠΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ. Η ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 10 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΝΟΙΩΘΩ ΟΤΙ ΓΕΝΝΗΣΑ ΧΘΕΣ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟΥ. ΟΠΟΤΕ ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΧΑΛΑΡΑ ΝΑ ΧΑΣΩ ΚΑΙ ΛΙΓΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΞΑΝΑΦΟΥΣΚΩΣΕΙ. ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ. ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ.

ΠΑΝΤΩΣ ΕΝΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ ΛΟΓΩ ΠΙΕΣΗΣ ΠΟΥ ΝΟΙΩΘΩ ΠΙΑΝΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΣΑΝ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΜΟΥ.

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

Καλησπέρα κοριτσια...

Τί κάνετε?Καλό σαββατοκύριακο να έχουμε..

Εγώ έχω πολύ τρέξιμο αυτές τις μέρες..Ήρθα σπίτι για 5 λεπτά και πάλι θα φύγω..

Μπήκα μόνο να σας πώ ότι εχθές μιλούσα με μια φίλη μου νοσηλεύτρια και τις έλεγα ότι θέλω να κάνω μαστογραφία,έτσι μου μπήκε τώρα μετά απο αυτό που πέρασε η Νικουλίνα..Μου είπε ότι αν σκέφτομαι να προσπαθήσω ξανά για μωρό να μην το κάνω τώρα γιατί θέλει να περάσει ένας χρόνος λόγω της μεγάλης ραδιενέργειας.!!νικουλίνα σε έιπε τίποτα η γυναικολόγος σου???Ρώτησέ την.Ήθελα να σου το πώ για να το ξέρεις μην χρειαστεί μετά να κάνεις κάτι που δεν θα θέλεις.Μου είπε ότι ούτε σε νεογέννητα δεν κάνει να πλησιάζεις για κάποια 24ωρα αν κάνεις!!

Αυτό ήθελα να σας πώ γιατί θα το ξεχνούσα και είναι σημαντικό..Φιλάκια αν μπορέσω θα μπώ κι πιο αργά..

[*]ΧΡΙΣΑ ΜΟΥ.....ΔΕΝ ΜΟΥ ΙΧΑΝ ΠΙ ΤΙΠΟΤΑ..ΟΥΤΕ Η ΓΙΝΕΚΟΛΟΓΟΣ ΟΥΤΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΕΚΑΜΑ ΜΑΣΤΟΓΡΑΦΙΑ...ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝΕ????ΑΛΠΟΣ Ε ΡΟΤΙΣΕ ΑΝ ΤΟΡΑ ΙΜΕ ΕΝΓΙΟΣ...ΔΕΝ ΞΕΡΟ....ΚΑΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΑΣΤΟΓΡΑΦΙΑ ΔΕΝ ΙΞΕΡΕ ΠΟΥ ΕΓΟ ΘΑ ΞΕΚΙΝΑΟ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΤΙΕΣ,ΑΛΑ Η ΓΙΝΕΚΟΛΟΓΟΣ ΞΕΡΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΙΠΕ ΤΙΠΟΤΑ???? ΜΟΝΟ ΘΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΣ ΑΝΔΕΝ ΕΧΙΣ ΚΑΠΙΟ ΠΡΟΒΛΙΜΑ {ΟΠΟΥ ΙΧΑ ΕΓΟ ΣΤΟ ΣΤΙΤΟΣ}ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΜΑΣΤΟΓΡΑΦΙΑ.ΠΡΙΝ ΘΑ 40 ΜΟΝΟ ΜΕ ΧΑΡΤΙ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΙΣ ΜΑΦΤΟΓΡΑΦΙΑ...ΜΠΟΡΙ ΟΜΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΙ ΙΠΕΡΙΧΟ...ΚΑΙ ΕΚΙ ΦΕΝΕΤΕ ΑΝ ΕΧΙΣ ΚΑΤΙ...ΚΑΙ ΕΓΟ ΑΝ ΔΕΝ ΠΟΝΟΥΣΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΙΓΕΝΑ.....ΤΟΡΑ ΘΑ ΤΗΝ ΡΟΤΙΣΟ ΑΝ ΙΝΕ ΕΤΣΙ {ΓΙΑ ΡΑΔΙΟΕΝΕΡΓΙΑ}ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΙΟΣ ΘΑ ΤΗΝ ΠΕΡΝΟ ΤΗΛΕΦΟΝΟ ΓΙΑΤΗ ΤΕΛΙΟΣΑ ΤΗΝ ΤΕΡΑΠΙΑ ΜΕ ΑΝΤΙΒΙΟΤΙΚΑ ΑΛΑ ΕΓΟ ΕΧΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΠΙΑ ΕΝΟΧΛΙΣΙ...ΘΑ ΣΕ ΕΝΙΜΕΡΟΣΟ....
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΕΜΙ..... ΚΑΛΟΣΙΤΡΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΕΑ ΜΑΣ..ΠΡΟΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΙΣΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ...ΜΕΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΕΡΙΣΤΙΣΟ ΓΙΑ ΤΗΣ ΕΧΦΕΣ..ΕΓΟ ΙΜΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΑΧΤΕΣ ΠΟΥ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΙ ΕΦΟΣΟΝ ΣΕ ΛΙΓΟ ΠΡΟΠΑΤΟ ΓΙΑ ΔΕΦΤΕΡΟ ΜΟΡΟ..Η ΠΡΟΤΙ ΦΟΡΑ Η ΕΝΓΙΜΟΣΙΝΙ ΜΟΥ ΠΙΓΕ ΜΕΧΡΙ 23 ΕΒΔΟΜΑΔΑ....ΤΟΡΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΓΙΑ ΔΕΦΤΕΡΟ ΕΦΟΣΟΝ ΤΟ ΠΡΟΤΟ ΠΙΓΕ ΝΑ ΚΑΝΙ ΠΑΡΕΕΑ ΣΤΟ ΘΕΟΥΛΙ ΜΑΣ.....ΕΣΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΙΣΕ ΕΤΙΜΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΜΙΝ ΔΙΣΤΑΖΙΣ ΓΙΑ ΔΕΦΤΕΡΟ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΙΣΤΕ?????ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΣΕ ΣΙΜΕΡΑ......[*]ΧΡΙΣΑ ΘΕΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΣ ΔΕΝ ΙΣΧΙ ΠΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΑΣΤΟΓΡΑΦΙΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΜΕΝΙΣ ΕΝΓΙΟΣ 1 ΧΡΟΝΟ...ΜΙΛΙΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΘΑΝΟΣ ΠΑΡΑΣΚΟΣ ,ΠΟΥ ΙΝΕ ΙΔΙΚΟΣ ΣΕ ΑΦΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΜΕΝΟ ΕΜΓΙΟΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΙΑ Η ΔΥΩ ΜΙΝΕΣ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΕΚΑΝΑ ΜΑΣΤΟΓΡΑΦΙΑ.....[*]http://www.ivf-embryo.gr/ti-einai-mastografia.htm?gclid=CO3gsIqQ16ECFVWY2AodvVGtIQ[*]ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΟΝΔΟΣ ΑΠΑΝΔΑΙ ΤΗΛΕΦΟΝΙΚΑ....ΕΓΟ ΕΔΟΣΑ ΘΑ ΣΤΙΧΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΡΟΤΙΣΙΜΟΥ ΚΑΙ ΑΦΤΟΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΔΙΣΕ ΣΙΜΕΡΑ ΤΗΛΕΦΟΝΙΚΟΣ....ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΑΠΟΡΙΕΣ ΣΚΕΤΙΚΑ ΜΑ ΑΦΤΑ ΠΟΤΙΣΤΕΤΟΝ....ΘΑ ΣΑ ΑΠΑΝΔΙΣΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικουλίνα μου σε αφήσαμε μόνη σήμερα???? :silly:

Τι κάνεις? Οι αλλες δουλειά?

Σκεφτόμουν κι εγώ να ρωτήσω το συγκεκριμένο γιατρό αλλά δεν ξέρω αν θα μου απαντήσει τηλεφωνικά γιατί είμαι και Κύπρο.

Εγώ ήρθα στο σπίτι και ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ θα ξεκουραστώ αυτή τη βδομάδα!! Αλλά έχω πολύ δουλειά στο σχολείο οπότε δεν γλυτώνω την κούραση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια..

Είχα ένα πολύ δύσκολο σαββατοκύριακο και τώρα μόλις είδα τα μηνύματά σας.

Το Σαββατο ήμουν όλη μέρα στο νοσοκομείο με τον μπαμπά μου(ευτυχώς όλα καλά) και την Κυριακή δυστυχώς πέθανε ο μπαμπάς μιας φίλης μου και ήμουν όλη μέρα εκεί.Σήμερα πήγα δουλειά αλλά έφυγα 11:30 για την κηδεία..Δύσκολα πράγματα.. :(:(

Νικουλινάκι μου χαίρομαι που είναι έτσι,γιατί στεναχωρέθηκα όταν μου το είπανε.Πάντως ρώτησα και την αδερφή μου που έκανε τον Οκτώβριο γιατί έχει μια κυστούλα που την παρακολουθεί χρόνια τώρα και μου είπε ότι ο γιατρός της πρίν προχωρήσουν στην μαστογραφία την ρώτησε αν έχει σκοπό να ξεκινήσει προσπάθειες για μωρό.Είναι ελεύθερη ακόμα και του είπε όχι κ αυτός της είπε οτι τουλάχιστον για 6 μήνες απαγορεύεται.Σίγουρα όμως ο γιατρός που ρώτησες γνωρίζει καλύτερα.Ίσως εδώ Θεσ/νίκη είναι διαφορετικά ή είναι άλλη εξέταση..Τί να πώ..

Έχω και τον αντρούλη μου στο κρεββάτι με τράβηγμα στην μέση..Όλα μαζί βρε παιδί μου :(:S

Αύριο ελπίζω να έχω λίγο χρόνο να μπώ απο την δουλειά..

Φιλάκια κοριτσάκια Να'μαστε όλες καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΑΛΙΜΕΡΑ..ΠΑΛΙ ΕΓΟ ΠΡΟΤΙ????ΑΧ ΠΟΣ ΦΕΝΟΥΝΤΕ Η ΤΕΜΠΕΛΙΔΕΣ{ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΘΑ ΛΕΟ}......ΧΡΙΣΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΡΑ ΜΙΛΙΣΑ ΜΕ 3 ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΟΣΑΝ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΑΝΔΙΣΙ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΙΝΕΣ..ΤΟΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΟ ..ΚΑΙ ΕΓΟ ΙΧΑ ΣΤΙΝΑΧΟΡΙΤΙ ΕΠΙΔΙ ΘΕΛΟ ΓΡΙΓΟΡΑ ΜΟΡΑΚΙ,ΠΟΥ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟ 1 ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΑΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΝΙΣΟ..ΙΧΑ ΑΝΧΟΤΙ ΠΟΛΙ..ΑΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΥ ΙΠΑΝΕ ΠΟΣ Η ΜΑΣΤΟΓΡΑΦΙΑ ΨΣΙΧΙΑΚΙ ΔΕΝ ΕΧΙ ΤΟΣΙ ΡΑΔΙΟΕΝΕΡΓΙΑ ΣΑΝ ΤΗΣ ΑΛΕΣ ΡΑΔΙΟΓΡΑΦΙΕΣ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΕΛΙΚΑ....ΑΛΙΘΙΑ ΙΝΕ ΠΟΣ ΑΠΟ ΤΙΝ ΑΡΧΙ ΤΟ ΜΙΝΑ ΟΛΟ ΣΤΙΝΑΧΟΡΙΕΣ ΙΧΑ...ΕΛΠΙΖΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΜΕΝΕ ΑΛΙ ΣΤΙΝΑΧΟΡΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΤΗ ΚΑΝΙΣ?ΠΡΟΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟ ΚΑΛΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΙ ΝΑ ΕΧΙΣ....ΑΝ ΕΧΙΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΡΟΤΙΣΙΣ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΙΛΕ ΜΙΝΙΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΣΕ ΑΠΑΝΔΑΙ ΤΗΛΕΦΟΝΙΚΟΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΙΛΙ ΕΜΑΙΛ....ΠΟΡΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΟ ΣΙΤΕ ΤΟΥ ΑΝΑΚΑΛΙΨΑ ΠΟΣ ΕΧΙ ΣΕΛΙΔΑ ΜΑ ΠΑΘΙΣΕΙΣ ΤΟΥ ΤΡΑΧΙΛΟ,,,ΜΑΛΟΝ ΘΑ ΤΟΥ ΣΤΙΛΟ ΚΑΜΙΑ ΑΛΙ ΕΡΟΤΙΣΙ.........ΑΑΑ ΜΑΡΑΚΙ ΣΙΓΝΟΜΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΡΟΤΙΣΟ,ΕΣΙ ΟΤΑΝ ΕΧΑΣΕΣ ΣΕ ΡΟΤΙΣΑΝ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΞΕΤΑΣΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΣ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ?ΣΕ ΡΟΤΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΛΙ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΕΧΑΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΗΣ ΣΑΝ ΕΜΑΣ {ΞΑΦΝΙΚΑ,ΕΤΣΙ ΓΡΙΓΟΡΑ}ΤΗΝ ΙΠΑΝΕ ΠΟΣ ΕΧΙ ΑΝΕΠΑΡΚΙΑ ΤΡΑΧΙΛΟΥ ΑΛΑ ΤΟΡΑ ΠΟΥ ΒΓΙΚΑΝΕ ΘΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΕΛΙΚΑ ΙΧΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ ΠΙΓΕ ΣΤΟ ΜΟΡΟ....ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΒΟΛΙ ΤΗΝ ΙΠΕ Ο ΓΙΝΕΚΟΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΠΟΣ ΘΑ ΤΗΝ ΡΑΨΣΙ {Ο ΠΟΥΣ ΕΜΑΣ}ΑΛΑ ΤΟΡΑ ΑΛΑ ΤΗΝ ΛΕΙ...ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΡΟΤΙΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΙΣ ΤΟΥ ΜΟΡΟΥ Η ΤΗΣ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ..ΕΣΕΝΑ?ΕΠΙΤΑ ΕΓΙΝΑΝ ΟΛΑ ΤΟΣΟ ΓΡΙΓΟΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΙΚΑΜΕ ΚΑΝ...[*]ΧΡΙΣΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΣΟΥ....ΕΧΙ ΠΡΟΒΛΙΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΣΙ ΧΡΟΝΙΑ Η ΤΟΡΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑΝ?[*]ΜΑΡΙΝΙΩ ΠΟΥ ΙΣΕ?ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΓΡΑΨΣΕΣ ΑΠΟ ΣΑΒΒΑΤΟ.ΕΛΠΙΖΟ ΝΑ ΙΣΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΛΑ.[*]ΣΤΕΔΙΜ ΠΟΣ ΙΣΕ....ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΙΣ ΔΙΝΑΜΙ,ΚΑΙ ΜΙΝ ΘΑ ΒΑΖΙΣ ΚΑΤΟ..ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΣΙΣ ΠΕΣΜΑΣ ΤΙ ΚΑΝΙΣ....ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΙ ΑΓΓΑΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERAAAAAAAAA KOUKLESSSSSSS MOU!!!!!EPITELOYS MPHKA STO INTERNET!!!EXW FOVERO TREKSIMO ME THN SXOLH....EIMAI STO TELOS VLEPETE KAI EINAI ZORI!! :silly:

ESEIS TI MOU KANETE????????????? :woohoo: :woohoo: mou leipsateee

nemi na xeresai to maraki soy kai kalh epityxia kai sto 2o nini...na erthei me to kalo....!!!!!!!!filakia

H LISTA MAS:

1.mariniw-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ

2.maimoudaki

3.stedim

4.XELONITSA

5.ΧΡΥΣΑ82-(ΑΥΓΟΥΣΤΟ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ)

6.PIPITSAZOUZOUNA

7.ΡΟΥΛΙΝΙ

8.τονιαχαν

9.vassiliki

10.andria

11.AnnaT

12.sofilate

13.mpougatsoula24

14.nikulina-(ΙΟΥΝΙΟΣ-ΙΟΥΛΙΟΣ)

15.maraki24-ΟΚΤΩΜΒΡΙΟ

16.nan

17.Elenakos-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ

18.minie

19.rose25

20.ΕΦΗΚΑΤΕΡΙΝΑ

21.ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ-ΙΟΥΛΙΟ

22.nemi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΙΩ ΚΑΛΙΜΕΡΑ . ΜΕΤΑ ΟΜΟΣ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ,ΕΡΧΕΤΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟΚΕΡΑΚΙ:):)ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΙΣ ΜΕ ΤΑ ΒΑΝΑΚΙΑ ,ΜΕ ΒΟΛΤΕΣ,,,,,ΣΑΝ ΠΟΣΟ ΕΧΙΣ ΑΚΟΜΑ??????1 ΜΙΝΑ?Η ΤΕΛΙΟΝΕΤΕ ΠΙΟ ΝΟΡΙΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΜΑΡΙΝΙΩ ΚΑΛΙΜΕΡΑ . ΜΕΤΑ ΟΜΟΣ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ,ΕΡΧΕΤΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟΚΕΡΑΚΙ:):)ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΙΣ ΜΕ ΤΑ ΒΑΝΑΚΙΑ ,ΜΕ ΒΟΛΤΕΣ,,,,,ΣΑΝ ΠΟΣΟ ΕΧΙΣ ΑΚΟΜΑ??????1 ΜΙΝΑ?Η ΤΕΛΙΟΝΕΤΕ ΠΙΟ ΝΟΡΙΣ?

1 MINA NAI....META ELPIZW NA ERTHEI KAI TO MPEMPE MOU NA ME KANEI XAROUMENHHHHHHH!!!!!!!!!!!

KORITSIA KLEISAME GIA THN NHSI DIAKOPES!!!!!!!!EIMAI POLY XAROUMENH!!!KAI KLEISAME AUGOUSTOOOO OPOTE KSERETE THA XALARWSOUME KAI TSOUP THA ERTHEI TO MPEMPAKI!!!!!!!!!E????????? :silly: :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι μαρινιω να ερτι....αλα μαρινιω να σε ροτισο : με το σκολιο μετα τη τα κανισ?μπορισ να πασ και ενγιοσ?δεν ξερο γιαφτο σε ρωτο...μμμμμμ διακοπεσ.....και εγο περιμενο να παο....προσ το παρον αυριο ερχετε πετεραμου...αχ αχ αχ...και μετα μου ιπε μαμα μου που θελου να ερθου για μια εβδομαδα....διακοπεσ πιοσ ξερι...μαλον θα παο εγο μονι μου στιν ιταλια μια εβδομαδα και μετα βλεπουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες τι κάνετε? Εγώ μόλις γύρισα από το ανθοπωλείο, πήγα να δω για τη διακόσμηση του γάμου.

Νικουλίνα μου εγώ όταν απέβαλα ο γιατρός τα έδειξε όλα στον αντρα μου και του είπε πως ο πλακούντας ήταν μια χαρά κι επειδή το άπογευμα πριν αποβάλω μου πήρε υγρά για καλλιέργεια επειδή είχα πολλά. Τα αποτελέσματα ήταν καλά οπότε αποκλείστηκε και το ενδεχόμενο να είχα κάποιο μικρόβιο.Ετσι καταλήξαμε στην ανεπάρκεια τραχήλου.

Μαρινιώ μου καλή επιτυχία και καλό πτυχίο!!! Ωραίες φάσεις!

Χρύσα μου περαστικά στον μπαμπά και στον αντρούλη σου!

Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια...

Είμαι ακόμα στη δουλειά και τα έχω παίξει..Να δώ τί ώρα θα φύγω πάλι σήμερα..

Νικουλίνα ο άντρας μου έκανε μια απότομη κίνηση την κυριακή το πρωί και τον τράβηξε η μέση..Με περιμένει πως και πως να πάω σπίτι να τον τρίψω λίγο..

Μαράκι σ'ευχαριστώ..Κλείσατε στολισμό?Απ'όσο ξέρω οι τιμές στην Κύπρο ξεφεύγουν σε τέτοιες περιπτώσεις ε??Εγώ ήμουν πολύ τυχερή..Ο στολισμός μ'άρεσε πάρα πολύ και μου βγήκε και πολύ οικονομικός σε σχέση με τις τιμές που ακούω..

Μαρινιώ που κλείσατε διακοπές???? Άντε ωραία να χαλαρώσετε κ εσείς λίγο..

Αργεί όμως ο Αύγουστος........Θέλω επειγόντως Διακοπές!!!!!!!!!

:P :P :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου δεν κατέληξα ακόμα απλά θα πάω σε διάφορα για να πάρω τιμές και το πιο οικονομικό θα το πάρω γιατί είναι κρίμα να δώσω τόσα λεφτά για κάτι που δεν θα μείνει.

Ευτυχώς θα βάλω πολλά κεριά τα οποία θα τα πάρω πολύ φτηνά γιατί θα μας τα κάνει ένας φίλος του άντρα μου που έχει εργοστάσιο κεριών. Δεν θέλω με τίποτα να μου βγει πολλά για το στολισμό, θα δείξει όμως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Χρύσα μου δεν κατέληξα ακόμα απλά θα πάω σε διάφορα για να πάρω τιμές και το πιο οικονομικό θα το πάρω γιατί είναι κρίμα να δώσω τόσα λεφτά για κάτι που δεν θα μείνει.

Ευτυχώς θα βάλω πολλά κεριά τα οποία θα τα πάρω πολύ φτηνά γιατί θα μας τα κάνει ένας φίλος του άντρα μου που έχει εργοστάσιο κεριών. Δεν θέλω με τίποτα να μου βγει πολλά για το στολισμό, θα δείξει όμως!!

Καλα θα κάνεις,ψάξτο όσο μπορείς..Εμένα τότε μου έλεγε ο κουμπάρος μου να μην το παιδέψουμε και πολύ και τελικά του βρήκα στολισμό στην μισή τιμή.!!!Και μ'άρεσε πάρα πολύ,αν μπορέσω όταν πάω σπίτι θα βάλω καμια φωτογραφία..Είχα κ εγώ κεριά μέσα σε κουτί απο plexiglass και απο πάνω τα λουλούδια σε ποτήρι martini..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απλα έχω μακρύ διάδρομο στο χώρο δεξίωσης γι'αυτό δεν ξέρω τι θα μου βγεί. Θα βάλω λουλούδια λίλιουμ μεσα σε ψηλά βάζα άσπρα. Αυτά που θα είναι δίπλα μας θα έχουν και άσπρα τριαντάφυλλα με γκλιτερ ασημί!

Δεν ξέρω πως σας ακούγεται αλλά όταν το δείτε είναι ωραίο. Στο νυφικό μπυκέτο θέλο άσπρους κρίνους. Θέλω λιτά πράγματα με ασπρο και λίγο ασημί χρώμα γιατί και το νυφικό έχει ασημί.

Εννοείται είστε όλες καλεσμένες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου καλημέρα και καλή εβδομάδα! Εγώ βρυκολακιασα χθες το βράδυ! 🤣 Στις 5 κοιμήθηκα!  @Elk όλα να πάνε καλά με τον γιατρό και σε σένα! Θα τον ρωτήσεις και για το πότε θεωρεί ότι πρέπει να γίνει η καισαρική λογικά! Εγώ για φωλιά είδα από εκεί που λες και από jukki. Θα δω πού θα καταλήξω! @Χρύσακι τέλεια που θα πας και νωρίτερα, να σου φύγει η αγωνία! 
    • Σπέρμα έχετε ελέγξει?  Πιστεύω πως το θέμα σας είναι είτε κακής ποιότητας ωαρίων, είτε σπέρματος.. Το λέω γιατί δεν είναι μόνο η δυσκολία σύλληψης αλλά και οι παλίνδρομες και η βιοχημική που υποδηλώνουν κάποιο θέμα... Εφόσον έχεις καλές ορμονολογικές, σταθερό κύκλο, κάνεις ωορρηξίαμ έκανες σαλπιγγογραφία, τότε συνήθως μιλάμε για θέμα στην ποιότητα στο σπέρμα ή στα ωάρια.  Τα ωάρια δεν μπορείς να τα ελέγξεις,  μόνο εκ του αποτελέσματος.. Αλλά το σπέρμα είναι εύκολο. Και με μερικές βιταμίνες μπορείς να λύσεις το πρόβλημα. ή επίσης αν πχ υπάρχει θέμα στην κινητικότητα τότε με μια απλή σπερματέγχυση το λύνεις γρήγορα.. Ξέρω πως δεν θέλεις να μπεις σε περαιτέρω διαδικασίες, αλλά γνώμη μου είναι, εφόσον είναι να το προσπαθείς κάνε ένα μπαμ δυνατά και γερά, προσπάθησε το και με διαφορετικό τρόπο και αν δεν κάτσει οκ το αφήνεις. Εφόσον το θέλεις τοσο πολύ δικαιούσαι να το προσπαθήσεις και πιο εντατικά.. Και ας είναι και για 3ο.. τι σημασία έχει εφόσον το θέλεις τοσο πολύ! Για  εξετάσεις σπέρματος (με κατακερματισμό μαζί) αν μένεις θεσσαλονίκη να πας στην Λυμπέρη (https://spermogene.com/team-member/στεφανία-λυμπέρη/ πραγματικά θα σε βοηθήσει και θα σου πει τι να κάνεις.. Επίσης να ξέρεις πως δεν χρειάζεται να έρθει και ο άντρας σου μαζί.. Μπορείς απλά να πας το σπέρμα από το σπίτι μέσα σε ουροσυλλέκτη  μέσα σε 45λεπτά με 1 ώρα..  (Εγώ έτσι είχα κάνει) Από εκεί θα ξεκινούσα στη θέση σου..  Καλή επιτυχία εύχομαι!  
    • Περιμένουμε να μας πεις! Τελική ευθεία νομίζω πως έχουμε μπει κορίτσια μου όλες!!! Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε!
    • Καλημέρα κορίτσια!  Κι εγώ το νιώθω από πολύ νωρίς το μωρό, από αρχές της 16ης εβδομάδας! Είναι ανακουφιστικο, ειδικά άμα σε βάζει ο γιατρός μια φορά το μήνα για υπέρηχο. Στη πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα κλείσει τις 22 εβδομάδες και δεν το είχα νιώσει καθόλου! Είχε να κάνει η θέση του πλακούντα πολύ που ήταν πρόσθιος. Τώρα είναι οπίσθιος και δεν απορροφάει τις κλωτσιές 😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...