Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟ TO KAΛΟΚΑΙΡΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ....


Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσάκια κ από εμένα!

Ευτυχώς βρήκα λίγο χρόνο για να γράψω. Nikulina μου χάρηκα πολύ που όλα πήγαν καλά! Περαστικά κ σιδερένια καλή μου από εδώ κ πέρα! Τα άσχημα τελείωσαν! Μην κάνεις τέτοιες σκέψεις (τα λέω σε σένα για να τα ακούω κ εγώ)... Τα παιδάκια μας είναι στον ουρανό κ μόνο αυτό έχει σημασία, τίποτα άλλο. Όσο για τον μπαμπά μου, σ΄ευχαριστώ για τις ευχές. Τον Ιανουάριο νοσηλεύτηκε για πνευμονικό οίδημα, εκεί μάθαμε πως έχει στεφανιαία νόσο, χειρουργήθηκε πριν 2 μήνες περίπου στην καρδιά κ τώρα νοσηλεύεται ξανά λόγω νεφρικής ανεπάρκειας. Δεν σηκώνεται πλέον από το κρεβάτι, δυστυχώς δεν έχουμε πολλές ελπίδες για ανάκαμψη... :(:( Είμαι σχεδόν όλη μέρα στην κλινική, γι΄αυτό δεν μπαίνω πια συχνά. Σήμερα είχα δουλειές κ θα πάω σε λίγο.

Μαράκι περαστικά, σε καταλαβαίνω απόλυτα, εγώ έχω 2 εγκυμονούσες γειτόνισσες κ τις βλέπω κάθε μέρα στο μπαλκόνι! Άντε να γεννήσουν με το καλό να ησυχάσω κ εγώ!

Χρύσα μου χάρηκα πολύ που όλα είναι καλά! Θέλω να ελπίζω πως ξεπληρώσαμε στη ζωή ό,τι της χρωστούσαμε κ τώρα μας χρωστάει αυτή...

Καλή επιτυχία Μαρινιώ στις εξετάσεις! Εμείς θα προσπαθήσουμε ξανά τον Αύγουστο, όπως κ εσείς!

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μαρινιω έγραψε:

H LISTA MAS:

1.mariniw-(ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ)

2.maimoudaki

3.stedim-(ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ)

4.XELONITSA

5.ΧΡΥΣΑ82-(ΑΥΓΟΥΣΤΟ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ)

6.PIPITSAZOUZOUNA

7.ΡΟΥΛΙΝΙ

8.τονιαχαν

9.vassiliki

10.andria

11.AnnaT

12.sofilate

13.mpougatsoula24

14.nikulina-(ΙΟΥΝΙΟΣ-ΙΟΥΛΙΟΣ)

15.maraki24-(ΟΚΤΩΜΒΡΙΟ)

16.nan

17.Elenakos-(ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ)

18.minie

19.rose25

20.ΕΦΗΚΑΤΕΡΙΝΑ

21.ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ-(ΙΟΥΛΙΟ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια,

Πού χαθήκατε??Σήμερα είχα χρόνο να μπω και δεν έβλεπα καμία να είναι μέσα.

Stedim κουράγιο κοριτσάκι μου, είναι πολύ ψυχοφθόρο να μπαινοβγαίνεις κάθε μέρα στην κλινική. Εύχομαι να γίνει γρήγορα καλά ο πατέρας σου..

Μαράκι το θέμα με τους μύκητες με απασχολεί συχνά και εμένα τώρα τελευταία. Ο γιατρός μου είπε ότι δεν είναι κάτι ανησυχητικό και να συνεχίσω να βάζω την κρέμα. Αλλά δυστυχώς ξεχνιέμαι και με πιάνουν πάλι από την αρχή..

Pipitsazouzouna και Μαρινιώ καλά αποτελέσματα να έχετε!!!

Φιλιά..

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΟ ΙΜΕ ΚΑΛΑ ..ΔΕΝ ΜΠΕΝΕ ΣΙΧΝΑ ΤΟΡΑ ΙΑΤΗ ΚΑΤΑΡΙΖΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ...ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΙ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΡΧΕΤΕ Ι ΠΕΤΕΡΑΜΟΥ ΕΠΙΣΚΕΠΣΙ :x:x:x ΕΛΠΙΖΟ ΝΑ ΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΕΣ..ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΟ ΙΜΕ ΚΑΛΑ ..ΔΕΝ ΜΠΕΝΕ ΣΙΧΝΑ ΤΟΡΑ ΙΑΤΗ ΚΑΤΑΡΙΖΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ...ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΙ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΡΧΕΤΕ Ι ΠΕΤΕΡΑΜΟΥ ΕΠΙΣΚΕΠΣΙ :x:x:x ΕΛΠΙΖΟ ΝΑ ΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΕΣ..ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

:ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy: wxxxxxxxxx kouragioooooooooooo!!!!!!!!!!!!

egw se ligo tha paw gimnastirio na kanw kormara... ;):P

exei polyyyyyyyyyyy zesth!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΕΔΙΜ ΣΕ ΕΥΑΡΙΣΤΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ...ΕΛΙΠΙΖΟ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ...ΝΑ ΕΧΙΣ ΠΙΣΤΙ ΣΤΟ ΘΕΟ ΠΟΣ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΙ ΚΑΛΑ...ΝΑ ΕΧΙΣ ΔΙΝΑΜΙ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΒΙ..

ΧΡΙΣΑ ΧΕΡΟΥΜΕ ΠΟΥ ΙΣΕ ΚΑΛΑ...ΓΙΑΤΗ ΟΜΟΣ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΙΣ ΤΕΣΤ ΠΑΠ?ΕΓΟ ΕΚΑΝΑ ΤΟΡΑ ΔΙΛΑΔΙ 2 ΜΙΝΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΙ.

ΜΑΡΙΝΙΩ ΙΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙ ΠΟΣ ΙΣΕ ΙΔΙ ΚΟΡΜΑΡΑ.. :laugh: :laugh: :laugh: ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ ΕΧΙ ΖΕΣΤΙ ΑΛΑ ΦΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΒΟΝΟ...ΙΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΙΠΟΣ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΚΑΝΙΣ ΚΑΠΙΕ ΕΧΕΤΑΣΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΣ ΓΙΑΤΗ ΚΑΝΙΣ ΣΙΝΕΧΙΑ ΜΙΤΙΚΕΣ...ΑΣΚΕΤΙ ΙΜΕ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ...

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ,ΝΑ ΙΣΤΕ ΚΑΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΙΩ ΤΗ ΚΑΝΙΣ ΠΟΣ ΙΣΕ??ΜΑΛΟΝ ΚΟΥΑΣΜΕΝΙ ΑΠΟ ΓΙΜΝΑΣΤΙΡΙΟ.....ΚΑΙ ΕΓΟ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΠΛΟΣ ΕΓΟ ΙΧΑ ΤΟ ΓΙΜΑΣΤΙΡΙΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.....ΑΛΑ ΝΑ ΒΛΕΠΙΣ ΔΕΝ ΙΔΑ ΤΗΝΠΕΤΕΡΑΜΟΥ ΓΙΑ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΣΚΕΦΤΙΚΕ ΝΑ ΕΡΤΙ,,ΙΝΕ ΚΑΙ ΠΡΟΤΙ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΛΑΚΟΤΙΚΑ ΣΕ ΔΟΥΛΙΕΣ..ΝΑ ΝΑ ΜΙΝ ΛΕΙ ΠΟΣ ΔΕΝ ΙΝΕ ΝΙΚΟΚΙΡΑ Ι ΝΙΦΙ ΤΙΣ{ΣΚΣΙΛΑ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΙ}ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΧΑΡΙ ΤΟΥ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟ ...ΑΛΙ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΑΙ ΑΦΤΟΣ ΕΚΙ ΑΝ ΘΕΛΙ....ΜΙΝ ΝΟΜΙΖΕΤΑ ΠΟΣ ΚΑΙ ΑΦΤΟΣ ΔΕΝ ΤΗ ΘΕΛΙ ΑΛΑ ΘΕΛΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΞΙ ΠΟΣ ΔΕΝ ΕΧΙ ΑΝΑΝΓΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ....ΙΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙ ΠΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΣΙ ΜΙΑ ΕΒΟΜΑΔΑ...ΑΛΑ ΕΓΟ ΘΑ ΙΜΕ ΜΟΝΟ ΝΕΒΡΑ...Ο ΚΑΙΜΕΝΟΣ ΤΙ ΕΧΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΜΑΡΙΝΙΩ ΤΗ ΚΑΝΙΣ ΠΟΣ ΙΣΕ??ΜΑΛΟΝ ΚΟΥΑΣΜΕΝΙ ΑΠΟ ΓΙΜΝΑΣΤΙΡΙΟ.....ΚΑΙ ΕΓΟ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΠΛΟΣ ΕΓΟ ΙΧΑ ΤΟ ΓΙΜΑΣΤΙΡΙΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.....ΑΛΑ ΝΑ ΒΛΕΠΙΣ ΔΕΝ ΙΔΑ ΤΗΝΠΕΤΕΡΑΜΟΥ ΓΙΑ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΣΚΕΦΤΙΚΕ ΝΑ ΕΡΤΙ,,ΙΝΕ ΚΑΙ ΠΡΟΤΙ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΛΑΚΟΤΙΚΑ ΣΕ ΔΟΥΛΙΕΣ..ΝΑ ΝΑ ΜΙΝ ΛΕΙ ΠΟΣ ΔΕΝ ΙΝΕ ΝΙΚΟΚΙΡΑ Ι ΝΙΦΙ ΤΙΣ{ΣΚΣΙΛΑ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΙ}ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΧΑΡΙ ΤΟΥ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟ ...ΑΛΙ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΑΙ ΑΦΤΟΣ ΕΚΙ ΑΝ ΘΕΛΙ....ΜΙΝ ΝΟΜΙΖΕΤΑ ΠΟΣ ΚΑΙ ΑΦΤΟΣ ΤΗ ΘΕΛΙ ΑΛΑ ΘΕΛΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΞΙ ΠΟΣ ΔΕΝ ΕΧΙ ΑΝΑΝΓΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ....ΜΙΜΕ ΣΙΓΘΡΙ ΠΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΣΙ ΜΙΑ ΕΒΟΜΑΔΑ...ΑΛΑ ΕΓΟ ΘΑ ΙΜΕ ΜΟΝΟ ΝΕΒΡΑ...Ο ΚΑΙΜΕΝΟΣ ΤΙ ΕΧΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ....

nai nai kourasmenh eimai!!!2 wres ekana aerobic!!!alla to euxaristithika...meta vgikame kai voltoula me to antraki mou! :)

nikulina to niwthw pws tha erthei ksana to aggeloudaki mou ton Augousto :) pws perimenw auth thn agia wra!

koita me thn pethera apla deksoy thn...mhn xalas thn zaxarenia sou...siga mwre...ligo tha erthei...kai meta tha thn deis meta apo polyy kairooo ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΤΙ ΕΠΙΤΙΜΙΣ ΕΣΙ..ΑΥΓΟΥΤΟ ΤΕΣ ΤΟΤΕ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ ΘΑ ΙΝΕ.... :woohoo: :woohoo: ΝΑ ΜΙΝ ΠΕΡΙΜΕΝΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΑΠΛΟΣ ΜΙΝ ΑΝΧΟΝΕΣΕ ..ΟΤΑΝ ΙΝΕ ΝΑ ΓΙΝΙ ΘΑ ΓΙΝΙ..ΝΑ ΙΣΕ ΙΡΕΜΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΝΒΑΝΙΣ.....

ΕΓΟ ΠΑΛΙ ΤΗ ΝΑ ΠΟ ..????ΣΕ ΜΑΣ ΠΑΛΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΑΠΟΦΕΒΓΙ ΤΟΡΑ...ΜΟΥ ΛΕΙ ΠΟΣ ΙΜΕ ΑΡΟΣΤΙ ΚΑΙ ΕΣΤΙ ΚΙΜΑΤΕ ΠΛΑΤΙ

:angry::angry::angry: ΞΕΡΙΣ ΤΟΡΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΙΤΟΣ ΤΡΟΜΑΞΕ ΠΟΛΙ ΚΑΙ ΟΛΙ ΜΕΡΑ ΜΕ ΠΕΡΝΙ ΤΗΛΕΦΟΝΑ ΝΑ ΔΙ ΤΗ ΚΑΝΟ :blink::blink: ΤΟΥ ΛΕΟ ΠΟΣ ΙΜΕ ΚΑΛΑ,,ΑΛΑ ΑΦΟΤΣ ΣΤΙΝΑΧΟΡΙΕΤΕ ΑΚΟΜΑ..ΜΟΥ ΛΕΙ ΜΕΧΡΙ ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΙΠΕΡΙΧΟ ΔΕΝ ΘΑ ΙΡΕΜΙΣΙ. :huh::huh::huh:
ΓΙΑ ΑΕΡΟΒΙΚ ΣΚΕΦΤΙΚΕΣ ΝΑ ΚΑΝΙΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ?ΑΝ ΝΑΙ ΤΟΤΕ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΟ :TAE.BO.CARDIO.ΨΑΚΣΕ ΣΤΟ ΥOUTUBE ΙΝΕ ΠΟΛΙ ΕΦΚΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟ .ΕΓΟ ΕΧΟ ΤΟ DVD 45 ΛΕΠΤΑ..ΑΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟ ΟΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΙ ΟΡΕΕΟ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ..ΑΧ ΠΟΣ ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΚΛΕΟ..ΠΟΛΑ ΛΕΝΕ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΝΙΟΤΟ..ΝΑ ΦΑΝΤΑΧΤΙΣ ΤΟΥ ΧΑΓΙΑΝΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΑΛΑ ΤΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥ ΣΙΝΕΧΙΑ,ΙΝΕ ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΝΙΟΤΟ{ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΟΝΙΡΑ}.ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΕΧΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ...ΕΛΠΙΖΟ ΝΑ ΙΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ..ΕΓΟ ΘΑ ΣΙΝΕΧΙΖΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ..ΠΑΝΑΤΕΝΑΜΕ ΙΤΕΛΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΑΥΛΙ ΠΡΟΣΤΑ...ΤΟΡΑ ΚΑΤΣΕ ΦΙΑΞΕ...ΒΕΒΕΑ ΚΑΝΟ ΚΕ ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ..ΕΧΤΕΣ ΣΙΔΕΡΟΣΑ 3 ΟΡΕΣ..ΑΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΙ ΜΕΡΙΑ ,ΓΕΜΙΖΙ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΜΟΥ..

ΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΟ ..ΠΟΣΟ ΞΕΦΤΙΛΑ ΕΦΤΑΣΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..ΕΧΤΕΣ ΜΟΥ ΙΠΑΝΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΑ ΣΑΣ ΠΟΛΙΤΡΙΑ ΣΕ ΜΑΓΑΖΙΙ ΝΕ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ..ΠΙΓΑ ΚΑΙ ΡΟΤΙΣΑ {ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΗΝ ΙΧΕΡΑ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΕΧΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙΙ}ΚΑΙ ΤΗ ΜΟΥ ΙΠΕ??!!!!10ε ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ

:angry::angry::angry: ΓΙΑ 5 ΟΡΕΣ ΠΡΟΙΙ ΚΑΙ 4 ΟΡΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΙ....ΑΚΟΥΣΑΤΕ 10ε ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΒΕΒΕΑ ΧΟΡΙΣ ΑΣΦΑΛΙΑ...ΕΓΟ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΕΧΙΟ ΕΠΕΡΝΑ 1000Ε ΜΕ 25 ΕΝΣΙΜΑ....ΤΗΝΚΙΤΑΞΑ ΚΑΛΑ ΙΠΑ ΣΙΓΝΟΜΙ ΓΙΑ ΕΝΟΧΛΙΣΙ ΚΑΙ ΕΦΙΓΑ..10ΕΥΡΟ ΝΑ ΤΗΣ ΘΑ ΔΟΣΟ ΑΝ ΤΑ ΕΧΙ ΑΝΑΝΓΙ..ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑ ΑΞΙΑ......
ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΟΜΕΡΦΙ ΜΕΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!πως ειστε?????????

εγω παω για μαθημα στο πανεπιστημιο!!!!!!!!!!!φιλακιαααααααααα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑ ΚΑΛΑ ..ΠΟΥ ΙΣΤΕ ΟΛΕΣ???????ΞΕΡΟ Η ΜΑΡΙΝΙΩ ΕΧΙ ΜΑΘΙΜΑΤΑ.....Η ΑΛΕΣ ΠΟΥ ΙΣΤΕ???ΜΑΛΟΝ ΕΠΕΣΕ ΠΟΛΙ ΔΟΥΛΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :blink::blink::blink: ΚΑΙ ΕΓΟ ΚΑΘΟΥΜΕΕΕΕΕΕ :dry::dry: ΔΡΟΠΙΜΟΥΥΥΥΥ :blush::blush::blush: ΣΤΟ ΙΠΟΛΟΓΙΣΤΙ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοπελιές....

Νικουλίνα μου δίκιο έχεις..Έχει πέσει πολύ δουλειά..Κάθε μέρα πάω σπίτι 18:00-19:00 και ίσα ίσα προλαβαίνω να μαγειρέψω,να συμμαζέψω το σπίτι και να κάνω κανένα μπανάκι.

Μ'αρέσει που ήθελα να ξεκινήσω και γυμναστήριο...Με τέτοια ωράρια χλωμό το βλέπω.. :(:(

Αυτό το Σ/Κ είπαμε να μην πάμε Χαλκιδική να κάτσω να τελειώσω τις δουλειές μου.Έχω ακόμα λίγα καλοκαιρινά να πλύνω και να συμμαζέψω και την ντουλάπα μου..+ τις άλλες κλασικές δουλειές...Μόνο που τα σκέφτομαι κουράζομαι!

Anyway όλα θα γίνουν...

Εσείς που λέει και η Νικουλίνα που χαθήκατε??? Όλα καλά??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε?¨Εγώ στο σχολείο και βρήκα επιτέλους λίγο χρόνο να σας γράψω. Είμαι πολύ κουρασμένη..τρεις μέρες έμειναν για την έκθεση και μετά θα ρίξω πολύ ύπνο! Είμαι δουλειά και κλείνουν τα μάτια μου από την κούραση!!!

Χρύσα μου πώς πάει η δίαιτα? Νικουλίνα μου σε καταλαβαίνω με τις δουλειές γιατί κι εγώ όλο τρέχω αυτή τη βδομάδα..

ΜΑρινιώ μου τι νέα?

Οι άλλες τι κάνουν? Στο μεταξύ βλέπω παντού έγκυος και λέω ΘΕΛΩ και εγώ το κοριτσάκι μου!!

Κ ΘΕΛΩ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!! :silly: :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:x ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ....ΠΟΛΙΙΙΙΙ ΔΟΥΛΕΑ ΒΛΕΠΟ......ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΤΕ ΓΙΑΤΗ ΕΤΣΙ ΞΕΧΝΕΣΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΚΑΜΑΣ..... :(:(:( ΠΡΟΒΛΙΜΑΤΑ....ΕΠΙΔΙ ΕΓΟ ΤΕΛΙΟΣΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ {ΝΑ ΤΟ ΕΤΙΜΑΖΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΤΕΡΑΜΟΥ :x:x:x }..ΤΟΡΑ ΞΕΚΙΝΑΟ ΑΕΡΟΒΙΚ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ :whistle::whistle::whistle: ΟΤΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟ ΔΙΛΑΔΙ ΝΑ ΚΑΝΟ....ΒΛΕΠΕΤΕ ΜΕ ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΑΣΚΟΛΙΤΟ :blink::blink: ΙΝΕ ΠΟΛΙ ΕΥΚΟΛΟ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΙΤΑΣ....ΑΛΑ ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΑΣ ΣΕ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΡΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ :ohmy::ohmy::ohmy: ΑΛΑ ΠΥ ΘΑ ΠΑΙΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟ :evil::evil::evil: ΡΙΞΤΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΝΑ ΔΙΤΕ,,,ΚΑΙ ΠΟΥ ΞΕΡΕΤΕ ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΣΑ ΑΡΕΣΙ[*]http://www.youtube.com/watch?v=GP-ADSVstD0[*]ΒΕΒΕΑ ΑΝΕΧΕΤΕ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ......ΑΛΑ ΜΠΑΑΑ ΠΟΥ ΝΑ ΒΡΙΤΕ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΕΣΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΑ ΠΟΥ ΕΠΕΣΕ.....ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Κι εγώ δουλίτσες στο σπίτι σήμερα... Αυτό το σιδέρωμα κ το συμμάζεμα των καλοκαιρινών ρούχων με αποτελείωσε!!! :blink:

Σε λίγο θα ανέβω στην κλινική στον μπαμπά μου. Την Δευτέρα θα βγει- οι γιατροί δεν μπορούν να κάνουν πια τίποτα άλλο. Η κατάσταση είναι μη αναστρέψιμη. Τώρα αρχίζουν τα δυσκολότερα... Κάντε μια προσευχούλα για εμάς, βρε κορίτσια, οι δικές μας πια δεν πιάνουν...

Φιλιά σε όλες! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΕΔΙΜ .....ΛΙΠΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ...ΔΙΝΑΜΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ..ΤΗ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟ ΑΛΑ.....ΠΟΣΑ ΝΑ ΑΝΔΕΞΙΣ????ΔΙΝΑΜΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΔΙΝΑΜΙ......ΤΟΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΙΝΕ ΘΕΛΙΜΑ ΘΕΟ..ΟΤΙ ΘΕΛΙ ΑΦΤΟΣ ΘΑ ΓΙΝΙ.....ΝΑ ΚΑΤΣΙΣ ΝΑ ΝΑ ΧΑΡΙΣ ΤΟ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ ΟΣΟ ΘΑ ΤΟΥΝ ΕΧΙΣ ΑΚΟΜΑ..ΘΑ ΠΡΟΣΕΧΦΙΤΟ ΓΙΑ ΑΦΤΟΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΗΚΟΓΕΝΙΑ ΣΟΥ,,ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΟΥΣΙ ΔΙΝΑΜΙ Ο ΘΕΟΣ..ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΛΙΠΙΤΙΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΔΙΜΙΤΡΑ ΑΝ ΕΧΙΣ ΑΝΑΝΓΙ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΜΙΝ ΔΙΣΤΑΖΙΣ....ΜΟΝΟ ΠΕΣΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΟ ΘΑ ΙΜΕ ΚΟΝΔΑΣΟΥ....ΞΕΡΟ ΠΟΣ ΔΕΝ ΓΝΟΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΚΟΝΔΑ ΑΛΑ ΘΑ ΤΟ ΙΤΕΛΑ ΠΟΛΙ ΝΑ ΣΕ ΒΟΙΤΙΣΟ...ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΙΛΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΟΝΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΤΕΣ ΒΟΙΤΙΑ ΠΑΡΕΜΟΥ ....ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΤΕΣ ΝΑ ΞΕΣΠΑΣΙΣ ΣΕ ΚΑΠΙΟΝ...ΦΙΛΙΑ..ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΙΣ ΕΓΟ ΜΕΝΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟ..ΔΙΛΑΔΙ ΙΜΕ ΚΟΝΔΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου ψοφισαααααααααα :silly: :ohmy:

μαζεψα ολα τα χειμωνιατικα,εβγαλα τα καλοκαιρινα και καθαρισα την ντουλαπα και πριν ειχα παει και γυμναστηριο!!!!

και ολα αυτα σε 3 ωρες!!!!!!!!!!!

ψοφισααααααααααααα :(

αλλα ηθελα να τα τελιωσω!!!!! ;);););)

stedim o THEOS MAZI SAS!!!

tha paw na anapsw ena keraki sthn Agia Marina pou einai h ''prostatida '' mou....opote exw kati diskolo paw ekei kai proseyxomai kai niwthw pws me akouei...

tha paw na proseuxithw kai gia esena psixi mou!!! :silly:

KALH DYNAMH NA EXETE!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...