Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟ TO KAΛΟΚΑΙΡΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ....


Recommended Posts

KALHMERA KORITSAKIA MOY!!!!!

andria kalws irthes...euxomai na to petixeis kai esy to oneiro sou...sillipitiria gia thn apwleia soy!!!

den peirazei....gia thn lista! ;)

opote:

H diorthwmeni lista:

H LISTA MAS:

1.mariniw

2.maimoudaki

3.stedim

4.XELONITSA

5.ΧΡΥΣΑ82

6.PIPITSAZOUZOUNA

7.ΡΟΥΛΙΝΙ

8.τονιαχαν

9.vassiliki

10.andria

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια τι κάνετε? εμείς συνεχίζουμε εξετάσεις με τον άντρα μου. Ελπίζω να μείνω φυσιολογικά έγγυος,δεν μου έχει αποκλίσει ο γιατρός και αυτή την πιθανότητα, μέχρι την επόμενη εξωσωματική.Θα δούμε τι μας επιφυλάσει το μέλλον μας..

Καλή επιτυχία σε όλες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XELONITSA έγραψε:

Κοριτσάκια τι κάνετε? εμείς συνεχίζουμε εξετάσεις με τον άντρα μου. Ελπίζω να μείνω φυσιολογικά έγγυος,δεν μου έχει αποκλίσει ο γιατρός και αυτή την πιθανότητα, μέχρι την επόμενη εξωσωματική.Θα δούμε τι μας επιφυλάσει το μέλλον μας..

Καλή επιτυχία σε όλες μας.

γεια σου xelonitsa..egw adiathetisa xthes kai den mporw na pw oti eimai kai xaroumenh...einai meta thn apovolh h periodos...!

kala apotelesmata sou euxomai kai na vgeis kai prwth prwth!!! :woohoo: :kiss:

egw tha arghsw mallon...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια κι εγω ανηκω σε αυτη την κατηγορια μετα την εξωμητριο που ειχα τον προιγουμενο μηνα, ο γιατρος μας ειπε οτι μπορουμε να ξαναπροσπαθησουμε σε δυο μηνες αλλα ακομη δεν ξερω ποτε ακριβως, ισως απο Σεπτεμβριο.

Ξερετε τι εχω παθει? με πιανει ενας φοβος ωρες- ωρες κι ενα αγχος, δεν ξερω αν θα τα καταφερω ποτε, ειναι κι κοσμος που ρωταει, "εσεις ποτε θα κανετε παιδακι?". Θελω να ξεφυγω λιγο, να ηρεμησω, αλλα το μυαλο μου ειναι εκει. Εχετε καμια συμβουλη για το πως να το αντιμετωπισω?

Φιλια σε ολες και ευχομαι αυτη η λιστα να εχει μονο θετικα αποτελεσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hallo ava....

apla otan o kosmos leei tetoia tou styl : eseis pote tha kanete paidaki...

esu tha kaneis oti de takouses i tha kleineis ta aytia sou.....tetoia atoma panta vriskomoun kati na sou poun gia na se stenaxwresoun... egw pote de to exw rwtisei se kamia gnwsti - fili gt skeftomai k lew gia na min kanei tha uparxei logos.... ektos an erthei apo moni tis k mou milisei...

kai gia na xefygeis to kalitero einai na asxolitheis me alla pragmata.. voltes - taxidakia - athlitismo - i an exeis kapoia alla endiaferonta!!!

kai tha deis oti tha sourthei k tha aporeis pou pws pote?? :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας κορίτσια

και εγώ μάλλον εδω ανήκω,δεν έχω μείνει ποτε έγκυος αν και έχουμε κάνει προσπάθιες και με ενέσεις και με χάπια αλλα τίποτα.

και είπαμε να κάνουμε εξωσωματικη,στο γιατρο θα πάμε μετα τον Μάη γιατι δεν υπάρχουν ανοιχτα ραντεβου,οπότε ελπίζω μέσα στο καλοκαίρι να ειμαι έγκυος μαζι με τις υπόλοιπες κοπέλες της λίστας

φιλιά σε όλες και μακάρι η λίστα να είναι τυχερη και να μας φέρει πολλα μωράκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou ABA KAI sofilate!!! Elpizw grigora oles na meinoyme egkioules me GERA mwrakia!!!!!!

H LISTA MAS:

1.mariniw

2.maimoudaki

3.stedim

4.XELONITSA

5.ΧΡΥΣΑ82

6.PIPITSAZOUZOUNA

7.ΡΟΥΛΙΝΙ

8.τονιαχαν

9.vassiliki

10.andria

11.ABA

12.sofilate

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpougatsoula24 se vazw kai esena!!!!!! :woohoo:

kalh mas epitixia ksaderfoula mou!!!!!!!!! :woohoo:

H LISTA MAS:

1.mariniw

2.maimoudaki

3.stedim

4.XELONITSA

5.ΧΡΥΣΑ82

6.PIPITSAZOUZOUNA

7.ΡΟΥΛΙΝΙ

8.τονιαχαν

9.vassiliki

10.andria

11.ABA

12.sofilate

13.mpougatsoula24

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ευχομαι καλη επιτυχια σε ολες σας.εγω δεν ανηκω σε αυτη την λιστα γιατι καθε μηνα προσπαθουμε ασχετα αν δεν εχουμε πολλες ελπιδες!εκτος βεβαια αν κανει επεμβαση αμεσα και μετα αναγκαστικα θα περιμενουμε για το επιθυμητο αποτελεσμα.θα ενημερωσω ομως :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αβα να τους γραψεις ολους εκει πουδεν πιανει μελανι με τιποτα!! Αντε ο καθενας χωρις να ξερει παει και λεει οτι του κατεβαινει!!!

Εγω εκανα την αποξεση 4 μερες πριν τα γενεθλια του μικρου μου και ειχα κατι θειαδες να μου λενε να κανω και δευτερο και πως ειμαι χαζη που δε θελω αλλο ακομα!!!

Οχι τιποτα αλλο αλλα αν τις βρισεις δε θα βρεις και το δικιο σου! Οποτε κλεινουμε τα αυτακια μας και δε δινουμε σημασια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

κοριτσια ευχομαι καλη επιτυχια σε ολες σας.εγω δεν ανηκω σε αυτη την λιστα γιατι καθε μηνα προσπαθουμε ασχετα αν δεν εχουμε πολλες ελπιδες!εκτος βεβαια αν κανει επεμβαση αμεσα και μετα αναγκαστικα θα περιμενουμε για το επιθυμητο αποτελεσμα.θα ενημερωσω ομως :kiss:

rose mou meine esy twra egkioula kai min mpeneis pote ma pote se auth thn lista!!!alla na mas enimerwneis e??? ;)

filia pollaaa :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpougatsoula24 έγραψε:

ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ευχαριστω πολυ πολυ καλη επιτυχια σε ολα μας τα κοριτσακια

με το καλωωωωωωωωωωωωωω

zouzounaaaaaaaaaaaa mou!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου,

Χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη!!!

Το καλοκαιράκι πλησιάζει...

Εύχομαι να έχουμε όλες πολύ γρήγορα, υγιή σποράκια στην κοιλίτσα μας!!

Φιλάκια :kiss::kiss::kiss:

Υ.Γ Αβα μου, όπως λέει και το μαιμουδάκι γράφτους όλους!!

Εγώ γύρισα την Τρίτη στη δουλειά μετά απο ένα μήνα αναρρωτικής κ ενώ μάθανε τί έγινε(χωρίς λεπτομέρειες φυσικά) με ρωτούσανε συνέχεια:

Όλα καλά? ή Πού πήγε η κοιλιά σου?

Απλά και μόνο για να μάθουν το τι ακριβώς έγινε..Μιλάμε για γαιδούρια όχι αστεία!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thanks ava!!!

typaki e?? :woohoo: :woohoo: marese ayto!!

koita an peraseis kai pernas diafora stin zwi theleis de theleis ( etsi toulaxiston ginetai me mena) ginesai aneti - pio dynati kai prospatheis k pio xallllllariiiiiiii!!! ( salonikiwtiko lll :woohoo: )

giauto astous allous na lene kai na koitane ton ''popo'' tous( min to pw kwlo ) :P :P :silly: :silly:

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου,

Χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη!!!

Το καλοκαιράκι πλησιάζει...

Εύχομαι να έχουμε όλες πολύ γρήγορα, υγιή σποράκια στην κοιλίτσα μας!!

Φιλάκια :kiss::kiss::kiss:

Υ.Γ Αβα μου, όπως λέει και το μαιμουδάκι γράφτους όλους!!

Εγώ γύρισα την Τρίτη στη δουλειά μετά απο ένα μήνα αναρρωτικής κ ενώ μάθανε τί έγινε(χωρίς λεπτομέρειες φυσικά) με ρωτούσανε συνέχεια:

Όλα καλά? ή Πού πήγε η κοιλιά σου?

Απλά και μόνο για να μάθουν το τι ακριβώς έγινε..Μιλάμε για γαιδούρια όχι αστεία!!!!

sovara milas twra?????????????? :angry::angry::angry::angry:

ELEOINOI TYPOI!!!!!!!AN EINAI DYNATON!!!!!!!!!!

exeis pou exeis ta xalia sou theloun na koutsompoleuoun kiolas!!!!!!!!den tous evrises????????????? :angry:

ta piraaa agria!!!!!!!!!!

kopela mou xestous olous!!!

esy na eisai kala!!!filia :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina kalh epitixia kai se esena!!!!!! :kiss: oti thes pes to mas edw...oles exoume perasei mia apwleia...kouragio! :kiss:

H LISTA MAS:

1.mariniw

2.maimoudaki

3.stedim

4.XELONITSA

5.ΧΡΥΣΑ82

6.PIPITSAZOUZOUNA

7.ΡΟΥΛΙΝΙ

8.τονιαχαν

9.vassiliki

10.andria

11.ABA

12.sofilate

13.mpougatsoula24

14.nikulina

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοριτσια βλεπω μεγαλη δυναμη σε ολες σας!!!

Δυστυχως ο περισσοτερος κοσμος οταν δεν περναει τετοιες φασεις δεν ειναι σε θεση να μας καταλαβει και εχω την αισθηση οτι πολλοι ανθρωποι χαιρονται (ισως υποσυνειδητα) με το κακο που παθαινει ο αλλος.Μακαρι να κανω λαθος. :unsure:

Σας ευχαριστω για την στηριξη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αβα έγραψε:

Μπραβο κοριτσια βλεπω μεγαλη δυναμη σε ολες σας!!!

Δυστυχως ο περισσοτερος κοσμος οταν δεν περναει τετοιες φασεις δεν ειναι σε θεση να μας καταλαβει και εχω την αισθηση οτι πολλοι ανθρωποι χαιρονται (ισως υποσυνειδητα) με το κακο που παθαινει ο αλλος.Μακαρι να κανω λαθος. :unsure:

Σας ευχαριστω για την στηριξη.

etsi opws ta les einai!!!alla kai esy grapstous ekei pou kses...

eisai kalitera twra???????pes mouuu ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου,

Άβα μου όσο μπορούμε είμαστε δυνατές,αλλά είναι και ώρες που δεν μπορείς να κάνεις τίποτα..Απλά αφήνεσαι στην θλίψη :(:(

Εχθές ήταν πολύ περίεργη η νύχτα και με έχει επηρεάσει πολύ..

Ένιωθα κλωτσιές..Σαν να με κλωτσούσε το μωρό..Αφού έπιανα την κοιλιά μου να δώ.. :(:(:S

Αυταπάτες..!!

Άντε να έρθει το καλοκαίρι,να πάμε τις διακοπούλες μας να χαλαρώσουμε λίγο!!

Και μετά με το καλό να ξεκινήσουμε και τις προσπάθειες..Εύχομαι για όλες μας τα καλύτερα κορίτσια!!!Μακάρι να μας πάνε όλα τέλεια και να έχουμε μόνο ευχάριστα να λέμε εδώ πέρα.. ;)

Φιλιά :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι μαρινιω μου να γινουν οπως τα λες φυσικα θα σας ενημερωνω :)

κοριτσια ευχομαι σε ολες σας να φυγετε πολυ γρηγορα απο αυτη την λιστα με υγιη μωρακια το σημαντικοτερο.καλη επιτυχια :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...