Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟ TO KAΛΟΚΑΙΡΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ....


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι κάνετε ομορφούλες? Εγώ είμαι ΠΤΩΜΑ στην κούραση!! Πολλή δουλειά και δεν του πέρασε ακόμα του αντρούλη μου. Ευχαριστώ πάντως για τις ευχές σας..

Εγώ ξεκινάω Οκτώβρη τις προσάθειες :unsure::(

Φιλάκια σε όλες, θα τα πούμε αύριο που θα έχω περισσότερο χρόνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α κορίτσια ξέχασα να σας πω τι έπαθα χθες βράδυ..Έβλεπα όνειρο όλα όσα είχα γίνει τη μέρα που απέβαλα, σαν να το ξαναζούσα με λίγες παραλλαγές και ένιωθα και τον πόνο..Με ΄ξυπνησε ο άντρας μου γιατί έκλαιγα ενώ κοιμόμουν..Πολύ περίεργο ε? :(

Και δεν με φτάνουν όλα τα άλλα μάλλον έχω μύκητες γιατι έχω ενοχλήσεις στον κόλπο και λίγη φαγούρα. Επειδή έιμαι εκπαιδευμενη όμως,γιατι έχω πολύ συχνα εφοδιαστικα με τις κρεμούλες μου από το φαρμακείο! :silly: Φιλια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω έγραψε:

μαρινιω έγραψε:

[/quote:q6d1ijql]

KOUKLITSA MOU EGW APO AYGOUSTO POU SFIGGOUN GIA TA KALA OI ZESTES!! :silly: ANTE KAI TOU XRONOU NA GIORTAZOUME OLES MAS AUTH TH MERA! FILIA POLLA SE OLES!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H LISTA MAS:

1.mariniw-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ

2.maimoudaki

3.stedim

4.XELONITSA

5.ΧΡΥΣΑ82

6.PIPITSAZOUZOUNA

7.ΡΟΥΛΙΝΙ

8.τονιαχαν

9.vassiliki

10.andria

11.AnnaT

12.sofilate

13.mpougatsoula24

14.nikulina-(ΙΟΥΝΙΟΣ-ΙΟΥΛΙΟΣ)

15.maraki24

16.nan

17.Elenakos-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ

18.minie

19.rose25

20.ΕΦΗΚΑΤΕΡΙΝΑ

21.ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ-ΙΟΥΛΙΟ

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo:

ΠΕΡΑΣΑ ΕΝΑ ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ....ΕΔΩΣΑ ΚΑΙ ΑΓΓΛΙΚΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΠΗΡΑ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥΥΥΥ :silly:

ΕΛΕΝΑΚΟΣ ΜΑΖΙ ΞΕΚΙΝΑΜΕ.... ;););)

ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑΑΑΑ :woohoo: :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιώ….. έδωσες κι εσύ???? Για το Michigan???? Proficiency???? Πώς σου φανήκανε τα θέματα????

Εγώ 1η φορά έδωσα, για το Michigan και θαρρώ τα πήγα καλά….. γεγονός είναι πάντως πως ήμουν πολύ καλύτερα ψυχολογικά και πολύ λιγότερο αγχωμένη από κάθε άλλη φορά……

Άντε….. καλά αποτελέσματα να έχουμε κοριτσάκι……

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Μαρινιώ….. έδωσες κι εσύ???? Για το Michigan???? Proficiency???? Πώς σου φανήκανε τα θέματα????

Εγώ 1η φορά έδωσα, για το Michigan και θαρρώ τα πήγα καλά….. γεγονός είναι πάντως πως ήμουν πολύ καλύτερα ψυχολογικά και πολύ λιγότερο αγχωμένη από κάθε άλλη φορά……

Άντε….. καλά αποτελέσματα να έχουμε κοριτσάκι……

PIPITSA MOYYYYYYYYYYYYYYY :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: POSO XEROMAI POY SE VLEPW!!!

EMENA OPWS KAI POLLA ALLA PAIDIA MAS FANHKE DYSKOLO TO LISTENNING :angry::angry: KAI PANTA EKEI KOVOMAI!! :(:(

TI NA PW?????eLPIZW NA ME VOITHISE KAI H TYXH AYTH TH FORA!!!

GIATI EINAI H 2h POU DINW KAI VARETHIKA!!!!! :angry:

ELPIZW NA MOU PEIS ESY TA EYXARISTAAAAAAAAAAAA :woohoo:

KAI EGW AN EXW THA SOU PWW :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι βρήκα το Reading δυσκολάκι, 3 ερωτήσεις δεν πρόλαβα να τις απαντήσω, όσο για το Listening..... μερικές απαντησούλες.... φωνάζανε μόνες τους!!!!

Και στα προφορικά τα πήγα πολύ-πολύ καλύτερα απ' όσο φανταζόμουνα!

Καλά αποτελέσματα να έχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Εγώ πάλι βρήκα το Reading δυσκολάκι, 3 ερωτήσεις δεν πρόλαβα να τις απαντήσω, όσο για το Listening..... μερικές απαντησούλες.... φωνάζανε μόνες τους!!!!

Και στα προφορικά τα πήγα πολύ-πολύ καλύτερα απ' όσο φανταζόμουνα!

Καλά αποτελέσματα να έχουμε!

SYGNWMH ALLA POU DINEIS???????

EMEIS KAI MIA KOPELA APO ATHINA POU DINEI KAI EGW THESSALONIKH OLOI PROFORIKA DINOUME IOYNIO :blink::huh:

TO VALAN ARGA TWRA!!!

PERIERGO MOY FENETE :blink:

KOITA ONTWS MERIKA HTAN PANEYKOLA STO LISTENNING ALLA MERIKA DYSKOLA :P

GIA AYTO DEN KSERW KAI TI EKANA!

THA DEIKSEI OMWS... ;)

KALH MAS APOTELESMATA LOIPONNNNNNNNN :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΦΙΕΡΟΜΕΝΟ ΣΕ ΟΛΕΣ....ΞΕΡΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΙΝΕ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΕΝΟΥΡΙΟ ΑΛΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΕΧΤΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΠΟΥ ΙΜΑΣΤΑΝ....ΑΚΟΥΣΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΙΠΑ ΑΦΤΟ ΜΟΥ ΤΕΡΙΑΖΙ :kiss::kiss::kiss:http://www.youtube.com/watch?v=GtxbCqJ34CE

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΛΙΜΕΡΑ....ΠΟΣ ΙΝΕ Ο ΑΝΔΡΑ ΣΟΥ?ΑΚΟΜΑ ΑΡΟΣΤΟΣ ΙΝΕ?

  • ΕΓΟ ΜΕ ΑΝΤΙΒΙΟΤΙΚΑ ΙΜΕ ΑΠΟ ΠΑΡΑΣΚΕΒΙ{ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΛΕΓΜΟΝΙ ΣΤΟ ΣΤΙΤΟΣ}ΜΟΥ ΒΓΙΚΑΝΕ ΚΑΙ ΑΤΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΟ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΜΑΚΑΡ ΤΟ ΠΑΡΑΓΟΓΙΚΟΜΟΥ ΟΡΓΑΝΟ ΝΑ ΙΝΕ ΚΑΛΑ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΑΛΑ ΨΣΙΧΟΛΟΓΙΚΑ ΙΜΕ ΛΙΓΟ ΠΕΣΜΕΝΙ ΓΙΑΤΗ ΤΟΡΑ ΘΑ ΕΜΠΕΝΑ ΣΤΗΝ ΜΙΝΑ ΜΟΥ.....ΕΧΤΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΠΟΥ ΙΜΑΣΤΑΝ ΙΤΑΝ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΝΓΙΟΣ 37 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ :dry::dry::dry: ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΠΟΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΤΣΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΙΜΕ ΚΑΙ ΕΓΟ....ΤΗ ΝΑ ΠΟ ΚΟΡΙΤΙΑ ΜΟΥ ΔΟΣΑΝΕ ΘΑ ΔΑΚΡΙΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΠΟΥ ΙΝΕ ΚΑΙ ΑΓΟΡΙ..... :huh::huh::huh: Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΟΣ ΜΙΛΟΥΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ,ΚΑΙ ΜΕ ΡΟΤΙΣΕ ΓΙΑΤΗ ΔΑΚΡΙΣΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΙΠΑ ΠΟΣ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΜΠΙΚΕ ΣΤΟ ΜΑΤΙ.......ΝΑΙ ΜΟΥ ΙΧΕ ΜΠΙ ΜΙΑ ΕΝΓΙΟΣ ΜΕ ΜΙΑ ΚΙΛΙΑ ΟΣ ΠΕΡΑ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικουλίνα μου δεν του πέρασε εντελώς αλλά τουλάχιστον σταμάτησε να κάνει πυρετό. Σήμερα αρρωστησε η μαμά μου..μάλλον είναι ίωση!

Εγω΄έχω πολύ τσούξιμο στα γεννητικά όργανα (sorry) κιόλας και λίγο φαγούρα. Πήρα κάποιοα φάρμακα για μύκητες αλλά δεν ξέρω ανκάνουν κάτι, προηγουμένως είχα και λίγο ίχνοσ από αίμα. Θα παρω τηλ το γιατρό να παω να με δει μάλλον.

Νικουλίνα μου εμείς τώρα με την έκθεση είδα εκατοντάδες έγκυες!! Με πήρε και μένα από κάτω να σου πω την αλήθεια αλλά δεν το δείχνω γιατί με μαλώνουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μαράκι και Nikulina.

Μαρινιώ μου, στην Αθήνα έδωσα. Συγκεκριμένα Προφορικά στα Κεντρικά Γραφεία της Ελληνο-Αμερικανικής Ένωσης & Γραπτά στην Ένωση Σμυρναίων (Νίκαια, πολύ κοντά στο σπίτι μου).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΓΟ ΠΟΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΡΙΒΟΥΜΕ...ΚΑΙ ΞΕΡΙΣ ΝΕΒΡΙΑΖΟ ΚΑΙ ΟΛΑΣ ΠΟΥ :ΓΑΤΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΜΟΥ ΝΑ ΚΡΙΒΟΥΜΕ????????ΙΝΕ ΔΡΟΠΙ ΝΑ ΙΠΟΦΕΡΟ??????????ΙΝΕ ΔΡΟΠΙ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ?????ΜΕ ΡΟΤΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΣΟ ΠΟΛΙ ΜΕ ΠΟΝΑΙ ΕΜΕΝΑ?????ΓΙΑΤΗ ΝΑ ΜΕ ΜΑΛΟΝΟΥ???...ΣΤΟ ΚΑΤΟ ΚΑΤΟ ΔΕΝ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑΝ ΑΦΤΟΥΣ,ΔΕΝ ΠΟΝΕΣΑΝ ΑΦΤΟΥΣ,ΚΑΙ ΠΑΝΟ ΑΠΟ ΟΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΣ ΙΝΕ ΝΑ ΧΑΣΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΛΑΧΤΑΡΟΥΣΑ......ΚΑΙ ΟΠΙΟΝ ΔΕΝ ΑΡΕΣΙ ΝΑ ΜΙΝ ΜΕ ΚΑΝΙ ΠΑΡΕΕΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙ ΜΟΥ ΜΙΛΑΙ ΚΑΙ ΟΛΑΣ ..ΔΕΝ ΜΠΙΡΑΖΙ..Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΦΙΛΙ ΙΝΕ ΑΦΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΤΕΓΟΥΝΕ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ{ΜΟΥ}ΚΑΙ ΜΑΣ ΔΙΝΟΥ ΕΝΑ ΟΜΟ ΝΑ ΚΛΑΨΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΛΙΚΡΙΝΙ ΑΝΓΑΛΙΑ..ΟΧΙ ΑΦΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ "ΠΑΛΙ ΚΛΕΣ"Η "ΜΙΝ ΚΕΛΣ ΑΛΟ ,,ΘΑ ΑΡΟΣΤΙΣΙ" Η "ΔΕΝ ΜΠΙΡΑΖΙ ΘΑ ΕΡΤΙ ΑΛΟ"......ΑΛΑ ΕΛΑ ΔΕ ΠΟΥ ΜΕ ΜΠΙΡΑΖΙ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΙΔΑ ΚΑΝ ...ΚΑΙ ΞΕΡΙΣ ΤΗ ΜΕ ΤΡΟΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ?????ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΙ...ΠΟΥ ΠΙΓΕ ΤΟ ΚΟΡΜΑΚΙ ΤΟΥ???ΤΙ ΤΟΝ ΕΚΑΝΑΝ???ΤΟΝ ΠΕΤΑΞΑΝ ΣΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ??????ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΝΑΙ ΠΟΛΙ...................ΑΙΔΕ ΑΠΟ ΑΛΟΥ ΞΕΚΙΝΙΣΑ ΚΑΙ ΑΛΟΥ ΚΑΤΕΛΙΞΑ....ΣΙΓΝΟΜΙ ΑΝ ΞΙΝΟ ΠΛΙΓΕΣ,,,ΑΛΑ ΝΑ ΑΦΤΑ ΤΑ ΕΧΟ ΣΤΟ ΜΙΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΒΓΙΚΑΝΕ.....ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΣΕ ΣΑΣ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΘΑ ΠΟ ΟΛΑ[*]ΜΑΡΑΚΙ ΑΦΤΟ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟ ΑΦΙΕΡΟΝΟ ΣΕ ΜΑΣ ,ΑΦΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΓΙΣΑΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣhttp://www.youtube.com/watch?v=qJW0_cfRc9QΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΕΧΙ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τί κάνετε??΄

Διάβασα γρήγορα γρήγορα τα μηνυματάκια σας και είπα να δώσω κ εγώ το παρών...

Μαρινιώ εγώ Αύγουστο με Σεπτέμβριο λέω να ξεκινήσω τις προσπάθειες..

Το απόγευμα έχω γιατρό οπότε το βραδάκι θα μπώ να σας πώ τα νέα..Γίνεται χαμός στο γραφείο και δεν έχω πολύ χρόνο τώρα να γράφω..

Φιλιά σε όλες.. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H LISTA MAS:

1.mariniw-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ

2.maimoudaki

3.stedim

4.XELONITSA

5.ΧΡΥΣΑ82-(ΑΥΓΟΥΣΤΟ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ)

6.PIPITSAZOUZOUNA

7.ΡΟΥΛΙΝΙ

8.τονιαχαν

9.vassiliki

10.andria

11.AnnaT

12.sofilate

13.mpougatsoula24

14.nikulina-(ΙΟΥΝΙΟΣ-ΙΟΥΛΙΟΣ)

15.maraki24-ΟΚΤΩΜΒΡΙΟ

16.nan

17.Elenakos-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ

18.minie

19.rose25

20.ΕΦΗΚΑΤΕΡΙΝΑ

21.ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ-ΙΟΥΛΙΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοπελιές,

Πως είστε σήμερα? Εγώ σήμερα είμαι πολύ καλά γιατί μου έφυγε και το τελευταίο άγχος που είχα!!!! :)

Πήγα στον γιατρό εχθές το βράδυ και μου είπε ότι όλα έχουν επανέλθει φυσιολογικά και ότι όλα είναι τέλεια!! :woohoo: :woohoo:

Του είπα για τους πόνους που είχα όταν ήρθε η περίοδος κ μου είπε ότι κάπως έτσι θα είναι και στην επόμενη, είναι φυσιολογικό να μην ανησυχώ.. :dry:

Μου είπε για τεστ ΠΑΠ να πάω σε ένα δίμηνο δηλαδή αρχές Ιουλίου. Επίσης μου είπε να μην ανησυχώ καθόλου και κυρίως να μην φοβάμαι να ξαναμείνω έγκυος! Μετά τον Ιούλιο φυσικά.. ;)

Όπως σας είχα πει άλλαξα γιατρό αλλά είμαι τυχερή γιατί ο συγκεκριμένος γιατρός που πήγα τώρα γνώριζε την περίπτωσή μου λόγω του ότι ήταν εφημερία την επόμενη μέρα (της γέννας) στο νοσοκομείο κ επειδή η περίπτωση ήταν σπάνια έδωσε βάση και το θυμότανε!

Του έδειξα και τα αποτελέσματα των εξετάσεων και απλά μου επιβεβαίωσε ότι ήταν ένα καθαρά τυχαίο γεγονός.

Τώρα για την τύχη μου δεν έχω να πω και πολλά … :(:(

Δεν χρειάζεται να κάνω καμία εξέταση επιπλέον…

Όλα καλά λοιπόν από εδώ και πέρα πολύ αισιοδοξία και όλα θα μας πάνε τέλεια!!!!

Φιλιά σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

Καλημέρα κοπελιές,

Πως είστε σήμερα? Εγώ σήμερα είμαι πολύ καλά γιατί μου έφυγε και το τελευταίο άγχος που είχα!!!! :)

Πήγα στον γιατρό εχθές το βράδυ και μου είπε ότι όλα έχουν επανέλθει φυσιολογικά και ότι όλα είναι τέλεια!! :woohoo: :woohoo:

Του είπα για τους πόνους που είχα όταν ήρθε η περίοδος κ μου είπε ότι κάπως έτσι θα είναι και στην επόμενη, είναι φυσιολογικό να μην ανησυχώ.. :dry:

Μου είπε για τεστ ΠΑΠ να πάω σε ένα δίμηνο δηλαδή αρχές Ιουλίου. Επίσης μου είπε να μην ανησυχώ καθόλου και κυρίως να μην φοβάμαι να ξαναμείνω έγκυος! Μετά τον Ιούλιο φυσικά.. ;)

Όπως σας είχα πει άλλαξα γιατρό αλλά είμαι τυχερή γιατί ο συγκεκριμένος γιατρός που πήγα τώρα γνώριζε την περίπτωσή μου λόγω του ότι ήταν εφημερία την επόμενη μέρα (της γέννας) στο νοσοκομείο κ επειδή η περίπτωση ήταν σπάνια έδωσε βάση και το θυμότανε!

Του έδειξα και τα αποτελέσματα των εξετάσεων και απλά μου επιβεβαίωσε ότι ήταν ένα καθαρά τυχαίο γεγονός.

Τώρα για την τύχη μου δεν έχω να πω και πολλά … :(:(

Δεν χρειάζεται να κάνω καμία εξέταση επιπλέον…

Όλα καλά λοιπόν από εδώ και πέρα πολύ αισιοδοξία και όλα θα μας πάνε τέλεια!!!!

Φιλιά σε όλες!!

μπραβοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

αντε καλη μας επιτυχια λοιπον!!!!!!!! :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eχουμε πει μην μας παιρνει απο κάτω δεν χρειάζεται! αισιοδοξία και όλα θα πανε καλά. εγω όταν ακουω το ονειρα ονειρα του θανου Μικρούτσικου τραγουδι Αλεξιου πεφτω στα πατώματα.Αλλα και αυτο οτι πρεπει είναι για να μελαγχολήσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nan έγραψε:

Eχουμε πει μην μας παιρνει απο κάτω δεν χρειάζεται! αισιοδοξία και όλα θα πανε καλά. εγω όταν ακουω το ονειρα ονειρα του θανου Μικρούτσικου τραγουδι Αλεξιου πεφτω στα πατώματα.Αλλα και αυτο οτι πρεπει είναι για να μελαγχολήσεις.

AX KOPELA MOY....OTAN THIMASAI TON PONO THS APWLEIAS...DEN EINAI EYKOLO....

:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ξέρω ότι δεν είναι ευκολο.Ολο λέω να τώρα θα έκανα την αυχενικη διαφάνεια κλπ ο άντρας μου εκνευρίζεται. Μου λεει τι τα σκαλιζεις και αν και εφοσον ότι ήταν να γίνει θα γινοταν ετσι και αλλιως αφου δεν ηταν να μεινει.Η λογικη μου αυτο λεει αλλα όλο και το σκέφτομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια? Εγώ καλά ευτυψώς καλύτερα με τους μύκητες.πολύ κούραση όμως νιωθω εξαντλημένη..

Χρυσα μου μπράβο κοπέλα, χαίρομαι που όλα είναι καλά.Να σκεφτεσαι θετικά!

Μαρινιώ μου από χθες βράδυ όλο αυτό το τραγούδι μου έχει καρφωθεί μες στο μυαλό και με εκφράζει απόλυτα..Είσαι μες στο μυαλό μου..

Κι εμένα κορίτσια με παίρνει απο κάτω, τώρα ειδικά με την κρατική έκθεση όλο έγκυες βλέπω και όλο σκέφτομαι κι εγώ έτσι θα ήμουν..,

Δυστυχως δεν γυρνάει τίποτα πίσω.

Σκέφτομαι κιόλας να αλλάξω γιατρό? Ειναι πολύ καλός άνθρωπος και εντάξει απεναντι μου αλλά φοβάμαι..δύσκολη απόφαση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σπέρμα έχετε ελέγξει?  Πιστεύω πως το θέμα σας είναι είτε κακής ποιότητας ωαρίων, είτε σπέρματος.. Το λέω γιατί δεν είναι μόνο η δυσκολία σύλληψης αλλά και οι παλίνδρομες και η βιοχημική που υποδηλώνουν κάποιο θέμα... Εφόσον έχεις καλές ορμονολογικές, σταθερό κύκλο, κάνεις ωορρηξίαμ έκανες σαλπιγγογραφία, τότε συνήθως μιλάμε για θέμα στην ποιότητα στο σπέρμα ή στα ωάρια.  Τα ωάρια δεν μπορείς να τα ελέγξεις,  μόνο εκ του αποτελέσματος.. Αλλά το σπέρμα είναι εύκολο. Και με μερικές βιταμίνες μπορείς να λύσεις το πρόβλημα. ή επίσης αν πχ υπάρχει θέμα στην κινητικότητα τότε με μια απλή σπερματέγχυση το λύνεις γρήγορα.. Ξέρω πως δεν θέλεις να μπεις σε περαιτέρω διαδικασίες, αλλά γνώμη μου είναι, εφόσον είναι να το προσπαθείς κάνε ένα μπαμ δυνατά και γερά, προσπάθησε το και με διαφορετικό τρόπο και αν δεν κάτσει οκ το αφήνεις. Εφόσον το θέλεις τοσο πολύ δικαιούσαι να το προσπαθήσεις και πιο εντατικά.. Και ας είναι και για 3ο.. τι σημασία έχει εφόσον το θέλεις τοσο πολύ! Για  εξετάσεις σπέρματος (με κατακερματισμό μαζί) αν μένεις θεσσαλονίκη να πας στην Λυμπέρη (https://spermogene.com/team-member/στεφανία-λυμπέρη/ πραγματικά θα σε βοηθήσει και θα σου πει τι να κάνεις.. Επίσης να ξέρεις πως δεν χρειάζεται να έρθει και ο άντρας σου μαζί.. Μπορείς απλά να πας το σπέρμα από το σπίτι μέσα σε ουροσυλλέκτη  μέσα σε 45λεπτά με 1 ώρα..  (Εγώ έτσι είχα κάνει) Από εκεί θα ξεκινούσα στη θέση σου..  Καλή επιτυχία εύχομαι!  
    • Περιμένουμε να μας πεις! Τελική ευθεία νομίζω πως έχουμε μπει κορίτσια μου όλες!!! Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε!
    • Καλημέρα κορίτσια!  Κι εγώ το νιώθω από πολύ νωρίς το μωρό, από αρχές της 16ης εβδομάδας! Είναι ανακουφιστικο, ειδικά άμα σε βάζει ο γιατρός μια φορά το μήνα για υπέρηχο. Στη πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα κλείσει τις 22 εβδομάδες και δεν το είχα νιώσει καθόλου! Είχε να κάνει η θέση του πλακούντα πολύ που ήταν πρόσθιος. Τώρα είναι οπίσθιος και δεν απορροφάει τις κλωτσιές 😊
    • Καλημερα κορίτσια μου! Τελικα με πήρε τηλ κ θα παω 12:40. Ναι θα σας ενημερώσω!    εγω αρρώστησα κιολας! Κρύωσα, με πονούσε κατω απο το στήθος, ο λαιμός.. δεν κοιμήθηκα καλα.. σημερα ειμαι Κάπως καλυτερα.  Εγω αντι λίκνο πήρα καλαθουνα με την βάση της γιατι είναι πανω κατω το σπιτι και θελω να την εχω κατω να μην ανεβοκατεβαίνω και στην αρχή λεω να την εχω εκεί αντι στην κούνια, αν και πήρα κ εγω φωλιά. Είναι το πρώτο μας παιδί ίσως να κανουμε κ υπερβολές.. θα δείξει..  @Elkκοριτσι μου αναμένουμε και τα δικά σου νέα! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...