Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟ TO KAΛΟΚΑΙΡΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ....


Recommended Posts

Νικουλινα μου περαστικα κουκλα μου, ευχομαι να μην ειναι τιποτα..

Μαρινιω μου συμφωνω απολυτα μαζι σου, τι χαλια ειναι αυτα??????

Σε τι χωρα ζουμε?????? :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι κοριτσια τα ειδα στην τηλεοραση εδω στην Κύπρο! Χαμός ε? Στεναχωρέθηκα για αυτούς που σκοτώθηκαν τόσο άδικα! Και η μια η κοπελα ήταν κι έγκυος..ΝΑ προσέχετε κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΣΠΕΡΑ...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΕΧΙ ΦΑΙ ΤΟ ΑΝΧΟΣ...ΣΙΜΕΡΑ ΚΑΤΑΡΙΣΑ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ,ΠΟΥ ΔΕ ΙΧΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ,ΑΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΣΚΟΛΙΤΟ ΜΕ ΚΑΤΙ.....ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΞΕΚΙΝΑΟ ΚΑΠΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΙΣ ΚΑΙ ΕΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΤΗ ΝΑ ΠΙΣΤΕΒΟ...Ο ΘΕΟΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΙ ΝΑ ΜΕ ΤΙΜΟΡΙ?????ΠΡΟΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΦΤΟ....ΣΙΜΕΡΑ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΛΑΜΑ....ΜΠΟΡΙ ΟΜΟΣ ΝΑ ΜΙΝ ΙΝΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΟΒΑΡΟ...ΕΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟ.....ΕΛΠΙΖΟ ΑΚΟΜΑ...Η ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΘΕΝΙ ΠΑΝΔΑ ΤΕΛΕΦΤΕΕΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΣΠΕΡΑ...
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΕΧΙ ΦΑΙ ΤΟ ΑΝΧΟΣ...ΣΙΜΕΡΑ ΚΑΤΑΡΙΣΑ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ,ΠΟΥ ΔΕ ΙΧΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ,ΑΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΣΚΟΛΙΤΟ ΜΕ ΚΑΤΙ.....ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΞΕΚΙΝΑΟ ΚΑΠΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΙΣ ΚΑΙ ΕΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΤΗ ΝΑ ΠΙΣΤΕΒΟ...Ο ΘΕΟΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΙ ΝΑ ΜΕ ΤΙΜΟΡΙ?????ΠΡΟΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΦΤΟ....ΣΙΜΕΡΑ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΛΑΜΑ....ΜΠΟΡΙ ΟΜΟΣ ΝΑ ΜΙΝ ΙΝΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΟΒΑΡΟ...ΕΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟ.....ΕΛΠΙΖΟ ΑΚΟΜΑ...Η ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΘΕΝΙ ΠΑΝΔΑ ΤΕΛΕΦΤΕΕΑ....

glikia mou akou...emena h mama mou eixe kati san ogko...ekane thn eksetash kai EYTYXWS DEN HTAN TIPOTA!!!!!!!htan mia aplh kistoula pou efige meta apo ligo.........!!!!!!!!!!!!!!

gia auto se parakalw iremise!!! :(:(:(

entaksei??????????????

a!!!emena me pire thl o giatros simera -vgike to test pap kai vrike leei pali mias elafrias morfhs kolpitida kai tha me dwsei pali farmaka!!!

ti na peis????????????tha to kanoume afou prepei!!!!

PERASTIKA MAS!!!!!!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κοριτσια! Νικουλίνα μου μην στεναχωριεσαι κοπελα μου, κι η κολλητή μου ειχε βρει κάτι όταν ήταν 22 χρονών εκανε ενα σωρο εξετασεις και δεν ήταν τίποτα. Μην αγχώνεσαι γλυκια μου.

Μαρινιώ μου κι εγώ είχα πολλες φορές κολπίτιδα και παρα πολλές φορες μύκητες, μην ανησυχεις κάνε τη θεραπεια σου και θα ειναι μια χαρά.

Έγω εχω τον αντρούλη μου αρρωστο και ξέρετε πως ειναι με του άντρεςς!!

:(:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια..

Νικουλινάκι μου εύχομαι να μην είναι τίποτα σοβαρό..

Θα κάνεις όλες τις απαραίτητες εξετάσεις και θα δείς..όλα καλά θα πάνε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ.....ΤΟΡΑ ΓΙΡΙΣΑ ...ΠΙΓΑ ΚΑΙ ΜΕ "ΤΡΙΠΟΣΑΝ"ΜΟΥ ΠΙΡΑΜ ΑΙΜΑ ΓΙΑ ΚΑΠΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΙΣ..ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΙΒΜΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΟ ΕΚΙ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΜΑΣΤΟΓΡΑΦΙΑ.........ΟΤΙ ΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ.......ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΤΑΝΙ ΑΦΤΑ ..ΕΧΤΕΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΡΙΖΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΡΠΑΞΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΡΙΟΜΑ ΟΡΕΟΤΑΤΙ....ΑΦΟΥ ΣΙΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΙΔΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΕΞΕΤΑΖΙ,ΜΟΥ ΑΝΑΒΛΙΤΙΚΕ ΚΑΠΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΙΣ ΛΟΓΟ ΚΡΙΟΜΑΤΟΣ....ΜΟΥ ΛΕΙ ΠΟΤΕ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΚΡΙΟΣΟ ΤΟΣΟ ΠΟΛΙ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΙΩ ΠΟΣ ΙΝΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΤΕΣΑΛΟΝΙΚΙ???ΙΝΕ ΗΡΕΜΑ????ΕΣΙ ΚΟΡΙΤΙ ΜΟΥ ΝΑ ΑΠΟΦΕΒΓΙΣ ΝΑ ΒΓΙΣ ΑΦΤΕΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΕΣ....ΜΟΝΟ ΑΝ ΙΝΕ ΕΠΙΓΟΝ...ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟ ΣΤΟ ΤΗΛΕΟΡΕΣΙ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΣΤΙΝΑΧΟΡΕΣΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ....ΙΔΙΚΑ Η ΚΟΠΕΛΕ ΕΝΓΙΟΣ......ΜΑΡΑΚΙ ΤΗΜΑΣΕ ΠΟΣ ΙΝΕ ΣΤΟΝ 4 ΜΙΝΑ?????ΜΕ ΤΗ ΑΓΟΝΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΙΣ ΝΑ ΜΑΤΙΣ ΤΟ ΦΙΛΟ ΤΟΥ ΜΟΡΟΥ????ΠΟ ΠΟ ΣΤΙΝΑΧΟΡΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΤΗΣ...ΕΧΑΣΕ ΘΑ ΠΑΝΔΑ.........ΑΑΑΑ ΜΑΡΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΣΟΥ...ΝΑΙ ΞΕΡΟ ..ΙΝΕ ΓΡΙΝΕΑΡΙΔΕΣ Η ΑΝΔΡΕΣ...ΑΛΑ ΤΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina μου περαστικά σου! Να έχεις δύναμη κ όλα θα πάνε καλά! Προσπάθησε μόνο να μην βάζεις με το μυαλό σου άσχημα πράγματα που-προφανώς-να μην ισχύουν. Υπομονή κορίτσι μου κ δύναμη!

maraki24 περαστικά στον αντρούλη σου κ υπομονή σε σένα! Οι άντρες θέλουν κανάκεμα, σε όποια ηλικία κ αν βρίσκονται!

μαρινιω περαστικά κ σε σένα!

Είμαι πολύ στεναχωρημένη με τα χθεσινά γεγονότα στην Αθήνα. Τα έμαθα το βράδυ που γύρισα σπίτι, γιατί όλη την ημέρα έτρεχα σε γιατρούς. Τελικά ο μπαμπάκας μου μπήκε στην εντατική χθες αλλά το απόγευμα θα πάει σε δωμάτιο κ θα πάω κ εγώ από εκεί.

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΜΑΡΙΝΙΩ ΠΟΣ ΙΝΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΤΕΣΑΛΟΝΙΚΙ???ΙΝΕ ΗΡΕΜΑ????ΕΣΙ ΚΟΡΙΤΙ ΜΟΥ ΝΑ ΑΠΟΦΕΒΓΙΣ ΝΑ ΒΓΙΣ ΑΦΤΕΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΕΣ....ΜΟΝΟ ΑΝ ΙΝΕ ΕΠΙΓΟΝ...ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟ ΣΤΟ ΤΗΛΕΟΡΕΣΙ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΣΤΙΝΑΧΟΡΕΣΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ....ΙΔΙΚΑ Η ΚΟΠΕΛΕ ΕΝΓΙΟΣ......ΜΑΡΑΚΙ ΤΗΜΑΣΕ ΠΟΣ ΙΝΕ ΣΤΟΝ 4 ΜΙΝΑ?????ΜΕ ΤΗ ΑΓΟΝΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΙΣ ΝΑ ΜΑΤΙΣ ΤΟ ΦΙΛΟ ΤΟΥ ΜΟΡΟΥ????ΠΟ ΠΟ ΣΤΙΝΑΧΟΡΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΤΗΣ...ΕΧΑΣΕ ΘΑ ΠΑΝΔΑ.........ΑΑΑΑ ΜΑΡΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΣΟΥ...ΝΑΙ ΞΕΡΟ ..ΙΝΕ ΓΡΙΝΕΑΡΙΔΕΣ Η ΑΝΔΡΕΣ...ΑΛΑ ΤΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.....

perastikoulia sou!!!!!!!! :( skepsou thetika kai ksekourasou....filia :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια για τις ευχές σας...Εχω αγχωθεί πάρα πολύ γιατί έχουμε την κρατική έκθεση και θα συμμετέχουμε και μου έχει βγει το λάδι!!

Νικουλίνα μου περαστικά και να σκέφτεσαι θετικά!Χάθηκα τόσο άδικα αυτοί οι άνθρωποι και μια τόσο δα ψυχούλα..

Εγώ αύριο κανονικά θα έμπαινα στο μήνα μου..πώς περνάει ο καιρός ε?

Stedim περαστικά στον μπαμπά σου κι εύχομαι να γυρίσει γρήγορα στο σπίτι γερός και δυνατός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΑΑΑΑ ΚΚΚΑΑΑΑΛΛΛΛΑΑΑΑΑ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΕΧΟ ΜΙΑ ΚΙΣΤΙ 1,3 ΧΙΛΟΣΤΑ ΑΛΑ ΙΝΕ ΜΕ ΙΓΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΤΕΡΑΠΙΑ ΜΕ ΑΝΤΙΒΙΟΤΙΚΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΙ ΤΟ ΠΟΝΟ...Η ΚΙΣΤΙ ΤΗ ΙΧΑ ΚΑΙΡΟ ΑΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΙΞΕΡΑ.....ΤΟΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΓΙΜΟΣΙΝΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΠΙΡΑΚΤΙΚΕ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΦΛΕΓΜΟΝΙ......ΘΑ ΧΡΙΑΣΤΙ ΟΜΟΣ ΚΑΠΙΑ ΣΤΙΓΜΙ ΝΑ ΠΑΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΟ ΙΓΡΟ ΜΕ ΚΑΠΙΑ ΣΙΡΙΝΓΑ.... :-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΑΑΑΑ ΚΚΚΑΑΑΑΛΛΛΛΑΑΑΑΑ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΕΧΟ ΜΙΑ ΚΙΣΤΙ 1,3 ΧΙΛΟΣΤΑ ΑΛΑ ΙΝΕ ΜΕ ΙΓΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΤΕΡΑΠΙΑ ΜΕ ΑΝΤΙΒΙΟΤΙΚΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΙ ΤΟ ΠΟΝΟ...Η ΚΙΣΤΙ ΤΗ ΙΧΑ ΚΑΙΡΟ ΑΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΙΞΕΡΑ.....ΤΟΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΓΙΜΟΣΙΝΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΠΙΡΑΚΤΙΚΕ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΦΛΕΓΜΟΝΙ......ΘΑ ΧΡΙΑΣΤΙ ΟΜΟΣ ΚΑΠΙΑ ΣΤΙΓΜΙ ΝΑ ΠΑΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΟ ΙΓΡΟ ΜΕ ΚΑΠΙΑ ΣΙΡΙΝΓΑ.... 1529417d1lvplqgmc.gif:-p

XARHKAAAAAAAAAAAAAAAA PARAAAAAAAAAAAAA POLY!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

MPRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!

NA SAI KALA GLYKIA MOU!!!!!!!!!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Νικουλίνα μου μπράβο κορίτσι μου, είδες ότι πήγαν όλα καλά?? Χάρηκα πάρα πάρα πάρα πολύ!!

Οι υπόλοιπες πώς είστε? Εγώ πέρασα μια άσχημη νύχτα γιατί ειχα τον καλό μου με πυρετό κι με το ζόρι καταφερα να κοιμηθώ λίγο και έχω και μια δύκολη μέρα μπροστά μου. Δεν ξέρω τι θα πρωτο προλάβω σήμερα, οπότε σας γράφω τώρα που είμαι σχολείο και δεν έχω μάθημα!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!!

Νικουλινα μου μραβο κοριτσι μου!!!!!!! Πολυ χαρηκα!!!!!!! Αντε απο δω και περα μονο ευχαριστα να ακουμε :) .

Μαρακι περαστικα στον αντρουλη σου!

Εμεις φευγουμε σημερα απο Θεσσαλονικη, ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ!!!!!!!!!θα περασουμε απο Λαρισα για δυο μερες και μετα Αθηνα για αρκετο καιρο, γιατι η δουλεια του αντρα μου χαλαρωσε για τους επομενους δυο μηνες, οποτε αρχιζουν σιγα σιγα οι διακοπες!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Φιλακια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia mouuuuuuuuuuuuuu :woohoo:

ti mou kanete????????????????? :)

egw eimai kala...an kai trexw apo to prwi! :silly:

maraki24 perastikoulia sas!!!!!

ANNAT den saresei h thessalonikh mas kai xerese????????????

kala hsoun edw kai den eipes na vrethoume!!! :ohmy:

pote tha ksanaertheis? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κ απο μένα..

Νικουλίνα μου ΜΠΡΑΒΟ..Ολα καλά πήγανε και έτσι θα είναι απο εδώ και πέρα όλα..

Αυτές τις μέρες γίνεται χαμός στο γραφείο και δεν μπαίνω πολύ συχνά..

Περαστικά στον Πατέρα σου Δημητρούλα και στον άντρα σου Μαράκι!!

Παρασκευή σήμερα και δεν βλέπω την ώρα να φύγω..να πάω στο σπιτάκι μου!!

Αύριο μάλλον θα πάμε Χαλκιδική και έχω πολλές δουλειές να κάνω!!

Φιλάκια....

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H LISTA MAS:

1.mariniw

2.maimoudaki

3.stedim

4.XELONITSA

5.ΧΡΥΣΑ82

6.PIPITSAZOUZOUNA

7.ΡΟΥΛΙΝΙ

8.τονιαχαν

9.vassiliki

10.andria

11.AnnaT

12.sofilate

13.mpougatsoula24

14.nikulina-ΜΑΙΟΣ

15.maraki24

16.nan

17.Elenakos

18.minie

19.rose25

20.ΕΦΗΚΑΤΕΡΙΝΑ

πειτε μου και απο ποιον μηνα θα ξεκινησετε προσπαθειες να γραψουμε για να περιμενουμε νεακια.....!!!!!!!αντε εφτασε ο καιροςςςςςςς :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΩ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟ ΠΟΣ ΤΗΣ ΠΡΟΣΠΑΤΙΕΣ ΕΓΟ ΘΑ ΤΑ ΞΕΚΙΝΙΣΟ ΑΠΟ ΤΟΡΑ... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΑΛΑ ΞΕΚΙΝΙΣΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΤΙΒΙΟΤΙΚΑ..... :angry::angry::angry: ΕΤΣΙ ΙΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙ ΠΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΙΑΣΟ :blink::blink::blink: ΕΤΣΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΟΣ ΤΟΡΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΙΣΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΙ ΑΓΟΝΑ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: .......ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΕΝΕΤΕ ΠΟΣ ΙΜΕ ΚΑΛΙΤΕΡΑ ΤΟΡΑ.....ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.. :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΜΑΡΙΝΩ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟ ΠΟΣ ΤΗΣ ΠΡΟΣΠΑΤΙΕΣ ΕΓΟ ΘΑ ΤΑ ΞΕΚΙΝΙΣΟ ΑΠΟ ΤΟΡΑ... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΑΛΑ ΞΕΚΙΝΙΣΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΤΙΒΙΟΤΙΚΑ..... :angry::angry::angry: ΕΤΣΙ ΙΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙ ΠΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΙΑΣΟ :blink::blink::blink: ΕΤΣΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΟΣ ΤΟΡΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΙΣΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΙ ΑΓΟΝΑ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: .......ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΕΝΕΤΕ ΠΟΣ ΙΜΕ ΚΑΛΙΤΕΡΑ ΤΟΡΑ.....ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.. :kiss::kiss::kiss:

ΣΕ ΕΒΑΛΑ ΜΑΙΟ!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΑΝΤΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑ :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ. :kiss::kiss::kiss: ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ΣΙΜΕΡΑ??ΕΓΟ ΙΜΕ ΠΑΡΟΝ ΕΔΟ :laugh: :laugh: :laugh: ...

  • ΜΑΡΙΝΙΩΤΗ ΚΑΝΙΣ?ΛΙΠΟΝ ΘΑ ΓΡΑΠΙΣΙΣ ΣΤΙΝ ΛΙΣΤΑ ΝΙΚΟΥΛΙΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΟΥΝΙΟ - ΙΟΥΛΙΟΣ. ΝΟΜΙΖΟ ΠΟΣ ΤΑ ΣΤΡΟΤΟΥΜΕ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ.ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΡΟΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΙΣΤΙ ΑΦΤΙΝ ΤΗ ΘΑ ΓΙΝΙ...ΓΙΑΤΗ ΑΝ ΔΕΝ ΧΑΜΙΛΟΝΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΗΒΙΟΣΙ ΤΑ ΧΡΙΑΣΤΙ ΝΑ ΜΠΕΝΟ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΘΟ ΒΓΑΛΟΥΝΕ ΤΟ ΙΓΡΟ...ΒΕΒΕΑ ΘΑ ΠΕΣΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΝΕΣΤΕΖΙΑ :unsure::unsure::unsure: ΚΑΙ ΑΝ ΙΜΕ ΕΝΓΙΟΣ ΠΟΣ ΘΑ ΓΙΝΙ??? :dry::dry::dry: [list:297snusk]ΜΑΡΑΚΙ ΠΟΣ ΙΝΕ Ο ΑΝΔΡΑΣΟΥ?ΕΛΠΙΖΟ ΠΟΣ ΙΝΕ ΚΑΛΙΤΕΡΑ.ΑΔΕ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑΤΟΥ ...ΓΙΑ ΝΑ ΙΡΕΜΙΣΙΣ ΚΑΙ ΕΣΙ ;););) ..ΑΦΤΟΥΣ ΔΕΝ ΙΝΕ ΝΑ ΑΡΟΣΤΕΝΟΥ..ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΡΟΣΤΕΝΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ..ΜΕ ΑΝΧΟΝΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ,ΧΙΡΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΝΙ...ΑΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟ ΚΑΤΙ ...ΕΓΟ ΤΟΝ ΕΜΑΘΑ ΕΤΣΙ ΓΡΙΝΙΑΡΙΣ ΟΤΑΝ ΙΝΕ ΑΡΟΣΤΟΣ :laugh: :laugh: :laugh: ΤΟΡΑ ΔΕΝ ΜΕ ΜΠΙΡΑΖΙ ΝΑ ΤΟΝ "ΓΑΡΓΑΛΑΟ"ΟΤΑΝ ΙΝΕ ΑΡΟΣΤΟΝ :laugh: :laugh: ΑΛΑ ΚΑΤΣΙ ΝΑ ΚΑΝΟ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΟ ΕΓΟ ΜΕΤΑ ΑΝ ΤΟΝ "ΓΑΡΓΑΛΑΟ"ΜΕΤΑ :woohoo: :woohoo: [list:297snusk]ΧΡΙΣΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΙΣ ΣΤΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΙ[list:297snusk]ΣΤΕΔΙΜ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ..ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ ΤΗ ΕΧΙ ΚΑΙ ΜΠΕΝΙ ΣΙΝΕΧΙΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΙΟ?ΕΛΠΙΖΟ ΝΑ ΓΙΝΗ ΚΑΛΙΤΕΡΑ,ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΣΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΘΑ ΕΝΙΟΤΕΣ ΚΑΛΙΤΕΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ...ΕΜΕΝΑ ΠΟΛΙ ΜΕ ΑΝΧΟΝΙ ΘΑ ΝΟΣΟΚΟΜΙΑ..ΕΧΟ ΚΑΙ ΕΓΟ ΘΟ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΙΝΕ ΑΡΟΣΤΟΣ..ΘΑ ΤΕΛΕΦΤΕΕΑ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΙ ΚΑΙ 4 ΕΝΧΙΡΙΣΙΣ.Ι ΜΙΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΤΟ ΣΙΚΟΤΙ ΠΟΥ ΚΑΡΑΤΙΣΕ 8 ΟΡΕΣ..ΒΕΒΕΑ ΕΓΟ ΔΕΝ ΙΜΟΥΝ ΕΚΙ.ΝΟΜΙΖΟ ΠΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΙΤΑΝ ΠΟΛΙ ΔΙΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΟ ΞΑΠΛΟΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΕΝΔΑΤΗΚΙ......ΚΟΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΔΙΝΑΜΙ ΜΕΓΑΛΙ ΝΑ ΕΧΙΣ :kiss::kiss::kiss:

[/list:u:297snusk][/list:u:297snusk][/list:u:297snusk]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω έγραψε:

H LISTA MAS:

1.mariniw-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ

2.maimoudaki

3.stedim

4.XELONITSA

5.ΧΡΥΣΑ82

6.PIPITSAZOUZOUNA

7.ΡΟΥΛΙΝΙ

8.τονιαχαν

9.vassiliki

10.andria

11.AnnaT

12.sofilate

13.mpougatsoula24

14.nikulina-(ΙΟΥΝΙΟΣ-ΙΟΥΛΙΟΣ)

15.maraki24

16.nan

17.Elenakos

18.minie

19.rose25

20.ΕΦΗΚΑΤΕΡΙΝΑ

πειτε μου και απο ποιον μηνα θα ξεκινησετε προσπαθειες να γραψουμε για να περιμενουμε νεακια.....!!!!!!!αντε εφτασε ο καιροςςςςςςς :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...