Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟ TO KAΛΟΚΑΙΡΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ....


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ..ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑ..ΕΓΟ ΜΕ ΜΙΣΙ ΚΑΡΔΙΑ ΠΙΓΑ ΓΙΑ ΨΟΝΙΑ.Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΘΕΛΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΨΣΙΣΟΥΜΕ.. :angry: :angry: ΚΑΙ ΕΠΙΔΙ Η ΦΙΛΙΝΑΔΕΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΒΟΥΝΕ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΨΣΙΣΟΥΜΕ ΣΕ ΜΕΝΑ...ΘΑ ΕΧΟ ΠΟΛΙ ΔΟΥΛΕΑ,ΝΑ ΘΑ ΕΤΙΜΑΖΟ ΚΑΙ ΝΑ ΘΑ ΜΑΖΕΒΟ ΜΕΤΑ :huh: :huh: :huh: ΑΛΙΘΙΑ ΙΝΕ ΠΟΣ ΔΕΝ ΕΧΟ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΡΕΞΙ..ΑΛΑ ΘΑ ΤΟΥ ΤΟ ΚΑΝΟ ΤΟ ΧΑΤΙΡΙ...ΕΠΙΤΑ Η ΦΙΛΙΝΑΔΕΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝΕ ΣΙΝΕΧΙΑ ΜΑΖΙΜΟΥ ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΕ ΑΦΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ :dry: :dry: ΕΤΣΙ ΤΟΥΣ ΘΑ ΧΡΟΣΤΑΟ.....ΜΑΡΙΝΙΩ ΧΕΡΟΥΜΕ ΠΟΥ ΟΛΑ ΙΝΕ ΚΑΛΑ.ΠΟΥ ΙΣΕ ΚΑΛΑ..ΣΙΓΝΟΜΙ ΑΝ ΣΕ ΡΟΥΤΟΥΣΑ ΣΙΝΕΧΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΑΝ ΠΙΓΕΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ,ΑΛΑ ΚΑΛΑ ΙΝΕ ΝΑ ΜΙΝ ΤΑ ΑΦΙΣΙΣ.ΤΟΡΑ ΕΣΙ ΙΣΕ ΠΟΛΙ ΝΕΕΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΓΙΝΕΚΟΛΟΓΙΚΟ ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΕΧΙΣ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΣΤΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΛΕΒΙΣ.ΣΤΟ ΛΕΟ ΑΦΤΟ ΕΠΙΔΙ ΕΓΟ ΤΟΡΑ ΛΙΠΑΜΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΛΙ ΠΙΟ ΝΟΡΙΣ ΑΣΠΟΥΜΕ ΣΤΑ 25 ΜΟΥ.ΤΟΡΑ ΛΕΟ ΠΟΣ ΔΕΝ ΕΧΟ ΠΟΛΙ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΘΟ ΠΟΛΙΜΙΣΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΙΜΑ .ΙΜΕ ΙΔΙ 35 ΚΑΙ ΟΣΟ ΠΑΙ ΔΙΣΚΟΛΕΒΙ.ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟΝΟ ΤΟΣΟ ΤΟ ΧΙΡΟΤΕΡΟ.ΜΑΡΑΚΙ ΨΙΦΙΖΟ ΓΟΝΙΔΙΣ..ΠΟΛΙ ΠΙΟ ΣΙΝΓΙΝΙΤΙΚΟ...Η ΙΛΙΑΔΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΙ..ΧΡΙΣΑ ΘΟ ΣΚΕΦΤΙΚΑ ΣΤΙΝ ΑΡΧΙ ΓΙΑ ΜΙΝΙΣΙ,ΑΛΑ ΜΕΤΑ ΟΜΟΣ ΙΠΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟ?ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΙΝΕ ???ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΦΕΡΟΥΝΕ ΠΙΣΟ???Η ΓΙΝΕΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΙΝΕ ΜΑΖΙΜΟΥ 100%ΣΕ ΟΤΙ ΑΠΟΦΑΣΙΖΟ....ΕΝΟΙΤΕ ΠΟΣ ΞΑΝΑ ΣΕ ΑΦΤΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΤΙΣΟ.ΙΔΙ Η ΔΙΚΕΑΜΟΥ ΓΙΑΤΡΙΝΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑ ΕΣΤΙΛΕ ΚΟΣΜΟ ΕΚΙ.ΚΑΙ ΕΓΟ ΤΟ ΛΕΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΜΙΝ ΠΑΝΕ ΕΚΙ...ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΦΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑ ΠΟΛΙ ΚΑΛΟ ΣΑΒΑΤΟΚΙΡΙΑΚΟ..ΚΑΙ ΜΙΝ ΞΕΧΑΣΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΛΑ,,,ΑΦΙΤΕ ΘΑ ΠΡΟΒΛΙΜΑΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.....ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΑ :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια με πήρε ο γιατρος και μου είπε πως δεν είναι κάτι συνεχητικό οι πόνοι που έχω κατω αλλά είναι τόσο έντονο και θέλω να το ελέγξουμε δεν εχει προβλημα να πάω να με δει. Επίσης του είπα ότι κάποιες φορες όταν φταρνίζουμε νιώθω που μου φεύγουν λίγα ούρα (σορρυ κιόλας) και μου είπε αυτό σημαίνει ότι χαλάρωσαν τα τοιχωματα της ουρήθρας και όταν είναι πολύ έντονο γίνεται χειρουργική επέμβαση ή όταν΄είναι έγκυος η κοπέλα αποφευγουμε το φυσιολογικο τοκετό και προτειμουν την καισαρική για να μην επειδεινωθεί το πρόβλημα!!! Αγχώθηκα λίγο αλλά προς το παρόν δεν είναι έντονο οπότε το αφήνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Κορίτσια με πήρε ο γιατρος και μου είπε πως δεν είναι κάτι συνεχητικό οι πόνοι που έχω κατω αλλά είναι τόσο έντονο και θέλω να το ελέγξουμε δεν εχει προβλημα να πάω να με δει. Επίσης του είπα ότι κάποιες φορες όταν φταρνίζουμε νιώθω που μου φεύγουν λίγα ούρα (σορρυ κιόλας) και μου είπε αυτό σημαίνει ότι χαλάρωσαν τα τοιχωματα της ουρήθρας και όταν είναι πολύ έντονο γίνεται χειρουργική επέμβαση ή όταν΄είναι έγκυος η κοπέλα αποφευγουμε το φυσιολογικο τοκετό και προτειμουν την καισαρική για να μην επειδεινωθεί το πρόβλημα!!! Αγχώθηκα λίγο αλλά προς το παρόν δεν είναι έντονο οπότε το αφήνω!

elpizw ola na pane kala!!!kai na mhn se tromokratei autos!!!

mia xara tha pane ola!!! :)

skepsou aisiodoksa!!!

nikulina se euxaristw gia to endiaferon!!!na sai kala! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κ καλή Πρωτομαγιά!

Ελπίζω να περνάτε όλες καλά σήμερα κ αύριο να μας λέτε πόσο ωραία περάσατε! Εγώ πήγα στους γονείς μου το πρωί (δυστυχώς ο πατέρας μου πλέον δεν σηκώνεται από το κρεβάτι) κ το απογευματάκι θα πάω με τον αντρούλη μου βολτίτσα στην παραλία με τα πόδια, έτσι για να δούμε αν ήρθε η άνοιξη τελικά...

maraki, δεν ξέρω αν κατάλαβα σωστά το πρόβλημα, αλλά ρώτα τον γιατρό σου για τις ασκήσεις Κέγκελ (δεν ξέρω βέβαια αν βοηθάνε σε αυτό που έχεις). Σφίγγεσαι για λίγα δευτερόλεπτα (σαν να θέλεις να κρατηθείς πριν πας τουαλέτα) κ μετά χαλαρώνεις. Τα κάνεις αυτό 10 φορές την ημέρα κ σε λίγους μήνες είσαι οκ! Αν κ αμφιβάλλω αν έχεις χαλάρωση τοιχωμάτων ουρήθρας, συμβαίνει σπάνια σε νέες γυναίκες (έρχεται με την ηλικία...) κ κυρίως σε όσες έχουν κάνει πάνω από τρεις φυσιολογικούς τοκετούς ή πολλές εγκυμοσύνες (οι ορμόνες της εγκυμοσύνης φέρνουν χαλάρωση). Μάλλον είναι κάτι παροδικό, ψαξ΄το όμως, καλό είναι να μην αφήνουμε τίποτα...

Α! Κ εγώ προτιμώ τον Γονίδη κ, ναι, να κάνεις το βιντεοκλιπάκι με φωτογραφίες σας κ μουσικούλα για τον γάμο, το έκανα κ εγώ κ άρεσε πολύ!

Φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια για τις απαντήσεις σας...αααα και ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!

Το διάβασα κι εγλω για αυτές τις ασκήσεις και θα το προσπαθήσω. Μου το είπε και ο γιατρός ότι αυτό συνήθως το παθαίνουν γυναίκες με 2-3 γέννες. Κι η μαμά μου το έχει πάντως, δεν ξέρω αν είναι και κληρονομικο!!

Stedim περαστικά στον μπαμπά σου.

Χθες δεν κάναμε τίποτα, έβρεχε πολύ στην Κύπρο και πήγαμε για καφέ το μεσημεράκι και μετά για μεξικάνικα με φίλους. Σήμερα έχει ποδόσφαιρο οπότε θα πάμε στο γήπεδο!!!

Αντρια πού χάθηκες εσύ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΠΕΡΑΣΑΑΑΑΑΑ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):)

ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ!!!ΟΛΗ Η ΦΥΣΗ ΑΝΘΥΣΜΕΝΗ!!!!!!ΚΑΙ Ο ΓΛΥΚΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΚΟΨΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΕ!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε? Κάλή εβδομάδα, ξεκινάει μια δύσκολη εβδομάδα για μένα από απόψη δουλειάς!!!

Χθες είδατε που σας έλεγα ότι θα πάω ποδόσφαιρο?? Πήρε το πρωτάθλημα η ομάδα μας και με τον καλό μου πανυγηρίζαμε με το μηχανάκι..πολύ γέλιο!!!

ΜΑρινιώ μου χαίρομαι που πέρασες ωραία, αλλά πες μου στη Χαλκιδική υπήρχε περίπτωση να μην περάσεις καλά???

Οι αλλες πού χαθηκατε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!!!!!!!!! :woohoo:

μολις μου ηρθε περιοδος και ειμαι πολυ χαρουμενη γιατι μετα την αποβολη εσιαξε παλι στις 28 ημερεσ ηρθε απο την πρωτη φορα μετα την αποβολη που ειχε αργησει!! :)

θα τρελαθουμε εμεις χερομαστε που μας ερχετε στις 28 ημερες!!!μετα θα λυπομαστε!! :lol::lol::lol::P

φιλακιααααααααααααα

οι αλλες που ειστε??????????????nikulina????????? :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοπέλα μου!! Εμένα πάντα μου ερχόταν στις 28 ή στις 30 μέρες και μου εχει τύχει και στις 26 ή στις 32 αλλά πολύ σπάνια. Εγώ νόμιζα πως θα ήταν πολύ άστατος ο κύκλος μου μετά την αποβολή αλλά τελικά μια χαρά! Και καλά κάνεις που χαίρεσαι γιατί όταν έχουμε σταθερό κύκλο είναι πιο εύκολο να υπολογίζουμε και τις γόνιμες μέρες!! Σωστά?? :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Μπράβο κοπέλα μου!! Εμένα πάντα μου ερχόταν στις 28 ή στις 30 μέρες και μου εχει τύχει και στις 26 ή στις 32 αλλά πολύ σπάνια. Εγώ νόμιζα πως θα ήταν πολύ άστατος ο κύκλος μου μετά την αποβολή αλλά τελικά μια χαρά! Και καλά κάνεις που χαίρεσαι γιατί όταν έχουμε σταθερό κύκλο είναι πιο εύκολο να υπολογίζουμε και τις γόνιμες μέρες!! Σωστά?? :silly:

ETSI ETSI!!! ;):) ANTE KALA PAME......!!!!!!!!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια..Τί κάνετε?Καλό μήνα..

Ήταν τέλειος ο καιρός..Πήγαμε Χαλκιδική και παραλίγο θα έκανα κ μπάνιο..Με τα χίλια ζόρια κρατήθηκα!Τέλειος ήταν ο καιρός!!Αχ τί καλά που έρχεται το καλοκαίρι..Τρελαίνομαι για την Θάλασσα!

Μαρινιώ μου μπράβο αυτό δείχνει ότι όλα επανήλθαν στην θέση τους.Μακάρι κ εμένα να μου έρθει κανονικά και χωρίς πόνο αυτήν την φορά..

Φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικουλίνα μου πώς είσαι? Περιμένουμε τα νεα σου από το γιατρό. Ειμαι σίγουρη ότι όλα θα ειναι καλά. Μην αγχώνεσαι και να είσαι αισιοδοξη. ΅Εμεις εδω ειμαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΚuLINA AN PERIMENEIS PERIODO MPOREI GIA AUTO NA NIWTHEIS KATI SKLHRO STO STITHOS!!!KAI EGW TO EXW PATHEI!!!MHN AGXWNESEEEEEEEEEEE :silly: :( EYXOMAI OLA NA PANE KALA!PERIMENW NEAKIA SOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

KALH MAS MERA KORITSIAAAAAA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!!!!!

Τι κανετε? πως περασατε το ΣΚ?

Εγω πηγα στην Κομοτηνη στην οικογενεια μου και περασαμε πολυ πολυ ωραια!!!!!

Νικουλινα μου μην αγχωνεσαι πριν κανεις την εξεταση, το πιο πιθανο ειναι να μ ην ειναι τιποτα. Ειχα κι εγω ενα σκληρο στο στηθος αλλα δεν ηταν κατι επικινδυνο , ηταν ενα ινοαδενομα, το ειχα βρει πριν δυο χρονια κι επειδη δεν ηταν κατι κακο το αφησα και το εβγαλα τωρα με την λαπαροσκοπηση που εκανα για το εξωμητριο. Ολα θα πανε καλα μην ανησυχεις. Τα επικινδυνα ειναι μικρα σαν εσωτερικα σπυρακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω έγραψε:

ΝΙΚuLINA AN PERIMENEIS PERIODO MPOREI GIA AUTO NA NIWTHEIS KATI SKLHRO STO STITHOS!!!KAI EGW TO EXW PATHEI!!!MHN AGXWNESEEEEEEEEEEE :silly: :( EYXOMAI OLA NA PANE KALA!PERIMENW NEAKIA SOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

KALH MAS MERA KORITSIAAAAAA

ΙΧΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΡΙΝ 13 ΗΜΕΡΕΣ...ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΙΝΕ ΑΠΟ ΠΕΡΙΟΔΟ....:dry::dry::dry:ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ΠΟΣ ΙΣΤΕ ΣΙΜΕΡΑ???ΕΓΟ ΕΧΟ ΡΑΝΔΕΒΟΥ ΣΤΗΣ 7 ΓΙΑ ΜΑΣΤΟΓΡΑΦΙΑ....
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!

nikulina μου γράψε μας τα νέα που θα έχεις από το γιατρό, έτσι; Ελπίζω να μην είναι τίποτα σοβαρό. Κράτα την ψυχραιμία σου κ όλα θα είναι μια χαρά! :kiss::kiss:

Εμένα κορίτσια μου ήρθε σήμερα περίοδος, στις 35 μέρες μετά την απόξεση. Ελπίζω την επόμενη φορά να έρθει στην ώρα της, στις 28 μέρες, όπως με είχε συνηθίσει τόσα χρόνια. Ευτυχώς δεν έχω καθόλου πόνο κ μπόρεσα να κάνω δουλειές στο σπίτι. Αύριο θα ξαναμπεί ο μπαμπάς μου στο νοσοκομείο κ δεν ξέρω αν θα έχω χρόνο.

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim έγραψε:

Καλημέρα σας!

nikulina μου γράψε μας τα νέα που θα έχεις από το γιατρό, έτσι; Ελπίζω να μην είναι τίποτα σοβαρό. Κράτα την ψυχραιμία σου κ όλα θα είναι μια χαρά! :kiss::kiss:

Εμένα κορίτσια μου ήρθε σήμερα περίοδος, στις 35 μέρες μετά την απόξεση. Ελπίζω την επόμενη φορά να έρθει στην ώρα της, στις 28 μέρες, όπως με είχε συνηθίσει τόσα χρόνια. Ευτυχώς δεν έχω καθόλου πόνο κ μπόρεσα να κάνω δουλειές στο σπίτι. Αύριο θα ξαναμπεί ο μπαμπάς μου στο νοσοκομείο κ δεν ξέρω αν θα έχω χρόνο.

Φιλιά σε όλες!

EUXOMAI OLA NA PANE KALA KAI ME ESAS!!!

THA SIAKSEI META....H PERIODOS!!!

EMENA ME EXEI PETHANEI!!!EXW POLY AIMA SHMERA :(:(:(

nikulina mou pes mas ti egine!!!ok??????????????filiaaa :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H LISTA MAS:

1.mariniw

2.maimoudaki

3.stedim

4.XELONITSA

5.ΧΡΥΣΑ82

6.PIPITSAZOUZOUNA

7.ΡΟΥΛΙΝΙ

8.τονιαχαν

9.vassiliki

10.andria

11.AnnaT

12.sofilate

13.mpougatsoula24

14.nikulina

15.maraki24

16.nan

17.Elenakos

18.minie

19.rose25

20.ΕΦΗΚΑΤΕΡΙΝΑ

peite mou kai poion mina tha arxisei h kathemia...na grapsoume apo dipla!an kserete akrivws! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΚΑΛΙΜΕΡΑ...ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΙΝΕ ΟΠΟΥΣ ΕΛΠΙΖΑ............ΚΑΤΙ ΕΧΟ....ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΑΚΡΙΒΟΣ ΤΗ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΕΝΑ ΣΟΡΟ ΕΞΕΤΑΣΙΣ....ΟΤΑΝ ΘΑ ΞΕΡΟ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΩ....ΝΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΥΓΙΑ ΠΑΝΟ ΑΠΟ ΟΛΑ.....ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΚΑΛΙΜΕΡΑ...ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΙΝΕ ΟΠΟΥΣ ΕΛΠΙΖΑ............ΚΑΤΙ ΕΧΟ....ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΑΚΡΙΒΟΣ ΤΗ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΕΝΑ ΣΟΡΟ ΕΞΕΤΑΣΙΣ....ΟΤΑΝ ΘΑ ΞΕΡΟ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΩ....ΝΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΥΓΙΑ ΠΑΝΟ ΑΠΟ ΟΛΑ.....ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( PERASTIKA NA EINAI KOPELA MOU!!!!!!!!ENHMERWSE MAS TI EGINE!!!FILAKIA KAI O XRISTOYLHS MAZI SOU! :kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου γλυκό ευχομαι να είναι περαστικό και να πάνε όλα μια χαρά. Να μας ενημερώνεις, σε έχουμε στο μυαλό μας. Φιλάκια πολλά και η ΠΑναγία να σε βοηθήσει να μην ειναι τίποτα. :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Τι έγινε κορίτσια? Πού χαθήκατε σήμερα? Νικουλίνα μου πώς είσαι?

ela maraki.....simera h mera einai SKATA!!!!!!!!!! :( epeisodia-skotwmoi!!!!fasariesssssssssss :angry::angry::angry::angry:

san den ntreponte na skotwnoun athwo kosmo!!!!!!!!!!!!!!! :angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια!!  Εγώ όπως σας είπα διακοπές... για όλους τους άλλους βέβαια εκτός από εμένα! 🤣 είχε έρθει η αδερφή μου με δύο μικρά κ μου βγήκε το λάδι κορίτσια... από εχθές το βράδυ έμεινα πάλι μόνη!  @_piripiri_εμείς είμαστε πολύ κοντά! Εγώ έχω ΠΗΤ 11/12 , επειδή πάω για vbac όμως,  με βλέπω κάπου στις 20 να μπαίνω!  @Kiddoμου , από 13 Ιουνίου δυστυχώς! Κ όμως ναι το νιώθω,  σαν ψαράκι 😍🥰 Σ αυτή τη βδομάδα που πέρασε ήταν πιο έντονα!  Είμαι 17+5 σήμερα ❤️
    • Καλημέρα κορίτσια! Εγώ είδα λάθος το ρολόι για 6 αντί για 5 που ήταν και βρικολάκιασα! Με βάση την εφαρμογή περιμένω την Πέμπτη ή την Παρασκευή, έκανα ένα τεστ σήμερα από αυτά τα 6 μέρες νωρίτερα και αρνητικό. Συμπτώματα μόνο πονάκια περιόδου, πόνος στη μέση και ελάχιστα πρησμένο στήθος. Μάλλον κουβάς και αυτός ο μήνας Εν τω μεταξύ στην αρχή μου φάνηκε ότι κααααατι ψιλοεβλεπα αλλά δε νομίζω τελικά, λογικά κάνουν γραμμουλες τα μάτια μου
    • Καλησπέρα κορίτσι μου γλυκό...πως είσαι εσύ;;  Ναι έχω δύο μεγάλα κορίτσια σωστά θυμάσαι!  Αυτή είναι η καινούργια γυναικολόγος που πήγα....είναι σε αυτή δύο κύκλους και πάω στον τρίτο ( έλειπα κ εγώ εκτός νησιού αρκετό διάστημα και όσο καταφέραμε να ελέγξουμε)  Σου ανεβάζω τις εξετάσεις του Φλεβάρη που έκανα να δείς προλακτίνη! Μου είπε είναι εντάξει ο ενδοκρινολόγος μου και η γυναικολόγος! Υγρό βγάζω  ακόμα αλλά έχω κάνει όλες τις απαραίτητες εξετάσεις στείλαμε μέχρι και υγρό να γίνει κυτταρολογικη εξέταση και ήταν καθαρή....δεν ξέρουμε που οφείλεται! Αλλά αφού όλα είναι οκ δεν υπάρχει κάτι άλλο να κάνω μου είπε η γιατρός!!!  Πήγα στην γιατρό 19η μέρα κύκλου και κάναμε έναν υπέρηχο και εκεί είδε ότι είχα εικόνα πως έγινε η ωορρηξία αλλά δεν μπορούσε να προσδιορισει το πότε μου είπε λογικά δύο τρεις μέρες πριν!  Έκανα την εξέταση και όταν της την έστειλα μου είπε ή έχω έλλειψη ή τελικά δεν έγινε!! Θα το δούμε από την αρχή του Κύκλου όταν έρθει περίοδος!! Πφφφ εκεί μπερδεύτηκα ( βέβαια πάλι θα φύγω εκτός για οικογενειακούς λόγους και δεν ξέρω κατά πόσο θα προλάβω! ) τώρα θα κάνει κ εξετάσεις σπέρματος ο σύντροφός μου να δούμε τι γίνεται ( εκείνος θα της κάνει εκεί που θα είμαστε αναγκαστικά για να μην το αφήσουμε κ άλλο πίσω) μου είπε ότι ανάλογα το σπέρμα θα προχωρήσουμε με φάρμακα για ωορρηξία κτλ!! 
    • Τώρα κατάφερα να μπω σορυ γτ αργοπορημένη απάντηση μου .. Έχω κάνει ορμονολογικες και ήταν καλές μου είπε! Τώρα αν όντως έγινε ωορρηξία όπως είδε στον υπέρηχο σε μια δυο μέρες πρέπει να αδιαθεσω σήμερα είναι 29η ημέρα! Μίλησα με την γυναικολόγο και μου είπε αυτή η μέτρηση δείχνει η ότι τελικά δεν έγινε ωορρηξία ή ότι έχω έλλειψη...με μπέρδεψε λίγο γτ ενώ στον υπέρηχο είδε ότι είχα εικόνα πως έγινε μετά μου είπε αυτό! Πφφφ
    • Όντως ρε συ τι κάνει η @Girly?τώρα θα έχει μάθει και φύλο μωρού σίγουρα!!!!!! Ναι ρε αγάπη αδιαθετησα......και μάλιστα ακριβώς στην ώρα της!!!!!το περίμενα μετά το χθεσινό τεστ!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...