Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟ TO KAΛΟΚΑΙΡΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ....


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo:

nikulina kantoys minisi!!!!kai mhn ksanapas ston idio ennoeite!!! :angry: NTROPH TOUS!!!!!!!!

egw piga xthes ston giatro mou kai OLA EINAI TELEIA MOU LEEI!!!!!!! :):):)

oute kistes exeis,oute tipota!mia xara eisai!!!

kai ta tsimpimata leei pou eniwses htan apo thn woriksia tha hsoun kai kriwmeni...auta!!!

kaname ksana test pap kai perimenw apotelesmata Deutera!!!euxomai kai ayto na einai kalo ayth thn fora...! ;)

eimai poly xaroumenh pou ola einai kala epitelous!!!!!!!!!!!! :):) :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Νικουλίνα πως είσαι σήμερα? Απαράδεκτοι κορίτσι μου..

Εμένα εκείνη τη μέρα με κοίταξε και κολπικά ο γιατρός οπότε δεν μπορώ να πω τίποτα. ΤΟ μονο που μου έχει καρφωθεί ειναι τα πολλά υγρά που είχα και από οτι διάβασα είναι σύμπτωμα της ανεπάρκειας τραχήλου. Στο μεταξύ μου ήρθε περίοδος χθες και πονάω πολύ κάτω στα γεννητικά όργανα, κυρίως όταν περπατώ.Λέω να τον πάρω τηλ να τον ρωτήσω..τι λέτε?

Μπράβο Μαρινιώ μου για το γιατρό και ελπίζω να είναι όλα τέλεια και σύντομα να έχεις σποράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Νικουλίνα πως είσαι σήμερα? Απαράδεκτοι κορίτσι μου..

Εμένα εκείνη τη μέρα με κοίταξε και κολπικά ο γιατρός οπότε δεν μπορώ να πω τίποτα. ΤΟ μονο που μου έχει καρφωθεί ειναι τα πολλά υγρά που είχα και από οτι διάβασα είναι σύμπτωμα της ανεπάρκειας τραχήλου. Στο μεταξύ μου ήρθε περίοδος χθες και πονάω πολύ κάτω στα γεννητικά όργανα, κυρίως όταν περπατώ.Λέω να τον πάρω τηλ να τον ρωτήσω..τι λέτε?

Μπράβο Μαρινιώ μου για το γιατρό και ελπίζω να είναι όλα τέλεια και σύντομα να έχεις σποράκι!

ευχαριστω πολυ! :)

ennoeite na ton pareis thl!!!pare panadol extra!einai poly kalo!!!

emena me egrapse ena dinato xapi pou den to iksera kai mou leei na to pareis se ponous periodou-woriksias!xalarwnei tis sispaseis ths mhtras!!!!

;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέρεις τι, είναι πολύ περίεργος πόνος..Σαν να έχω κουραστεί πολύ και πονάω..Τον πήρα αλλά είχε εξέταση και θα με πάρει πίσω..Στο μεταξύ έχω τόσα πολλα να τον ρωτήσω που θα κλείσω και ραντεβού για τέστ ΠΑΠ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Ξέρεις τι, είναι πολύ περίεργος πόνος..Σαν να έχω κουραστεί πολύ και πονάω..Τον πήρα αλλά είχε εξέταση και θα με πάρει πίσω..Στο μεταξύ έχω τόσα πολλα να τον ρωτήσω που θα κλείσω και ραντεβού για τέστ ΠΑΠ.

na pas kalh mou!!!

ante aurio mpainei kai episimia h anoiksh!!!

egw tha paw Xalkidiki!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

me pareoula kai me ton kalo mou!!

eseis???????poy tha pate na kanete stefanakia????? ;):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαλκιδικι ε??? Τυχερούλα!! Θυμάμαι τελειώναμε τις εξετάσεις και φεύγαμε για θάλασσα Χαλκιδική!! Τι ωραίεες εποχές!!

Εμείς δεν κανονίσαμε τίποτα ακόμα..θα δείξει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFIERWMENO STO ANTRAKI MOY....!!!

OSO KAI DYSKOLA KAI AN PERNAME THELW NA TOU PW OTI TON LATREUW...! :silly: :kiss:

http://http://www.youtube.com/watch?v=LeT2_5H4_ms&playnext_from=TL&videos=dY_yeQETntQ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H LISTA MAS:

1.mariniw

2.maimoudaki

3.stedim

4.XELONITSA

5.ΧΡΥΣΑ82

6.PIPITSAZOUZOUNA

7.ΡΟΥΛΙΝΙ

8.τονιαχαν

9.vassiliki

10.andria

11.AnnaT

12.sofilate

13.mpougatsoula24

14.nikulina

15.maraki24

16.nan

17.Elenakos

18.minie

19.rose25

20.ΕΦΗΚΑΤΕΡΙΝΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Μαρινιώ μου!!! Όλα θα πάνε καλά...

Να σας πω..για τραγούδι στο γάμο είμαι ανάμεσα σε 2. Το ένα είναι της αγγελικής ηλιάδη το "δεν φοβάμαι" και το άλλο είναι παλιό και μου το έχει αφιερώσει πολλές φορές ο άντρας μου του γονίδη με τη, αντζυ σαμίου "αμοιβαίος έρωτας"..Εσείς τι λέτε? ΘΑ προσπαθησω να τα ανεβάσω να τα ακούσετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου προτεινω ενα πολυ ωραιο???

και αν δεν θες για το γαμο...σιγουρα σε εκφραζει ;)

παντως ειναι υπεροχο! :)

http://http://www.youtube.com/watch?v=7QpWR-SrWhc&playnext_from=TL&videos=pvu63ezfUc8

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τα δύο είναι πολύ συγκινητικά για μένα, το πρώτο μου κάνει λίγο πιο ρομαντικό..Αλλά και το δεύτερο αρέσει και στο Σαββα μου...

Δεν έχω αποφασίσει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Και τα δύο είναι πολύ συγκινητικά για μένα, το πρώτο μου κάνει λίγο πιο ρομαντικό..Αλλά και το δεύτερο αρέσει και στο Σαββα μου...

Δεν έχω αποφασίσει!!

psifizw GONIDI !!!! :)

h Hliadh den maresei katholou!!!

to diko mou sarese?? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι είναι κι αυτό πολύ ωραίο.Βασικά έ΄χω πάαρα πολλα που μου αρέσουν και λέω να τα βάλω σε βιντεάκι με φωτογραφίες και να του κάνω έκλπηξη στο γάμο! Τι λες? Και να το δείξουν με βιντεοπροβολέα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Ναι είναι κι αυτό πολύ ωραίο.Βασικά έ΄χω πάαρα πολλα που μου αρέσουν και λέω να τα βάλω σε βιντεάκι με φωτογραφίες και να του κάνω έκλπηξη στο γάμο! Τι λες? Και να το δείξουν με βιντεοπροβολέα!!

teleioooooooo!!!!!!!!!!!to exw dei kai einai toso sigkinitiko!!!afou eklega otan eixa dei ena tetoio kai den tous iksera kai kala autous pou pantreuontousan! :silly: :P

auto to refrenaki ''o teleytaios mou stathmos'' na to valeis!!!tairiazei apolita!!!egw pantws auto tha epileksw ws tragoudi gamou gia mena,...otan me to kalo erthei h wra! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Ούτε εμένα μου αρεσει η ηλιάδη αλλά μου αρεσουν πολύ τα λόγια του τραγουδιού!

tou gonidh einai poly pio sigkinitiko!!

kai exei wraia logakia!!!

eidika sthn arxh!!!anatrixiasa!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

Προσπαθούσα εχθές να μπώ και με πετούσε συνέχεια έξω..

Νικουλίνα μου λυπάμαι,ξέρω είναι ακόμα πιο δύσκολο όταν ξέρεις ότι κάποιος έφταιξε ή ότι κάποιος δεν έκανε απλά το αυτονόητο!!!΄Κ εγώ σοκαρίστηκα στην αρχή,ήθελα να κάνω μηνύσεις κτλ,αλλά πραγματικά δεν ξέρω αν θα έβρισκα την δύναμη να το συνεχίσω..

Σε κρατάει πίσω η όλη διαδικασία και δεν σε αφήνει να πας μπροστά!!Σίγουρα με κάποιο τρόπο πρέπει να πληρώσουνε ή τουλάχιστον να μην τους αφήσουμε να κάνουνε ξανά τα ίδια λάθη και χαθούν τζάμπα και άλλα μωράκια..Αλλά πραγματικά εγώ δεν νομίζω πως μπορώ να μείνω πίσω..

Ας πάμε σε κάτι ευχάριστο..Μαράκι ήδη έχασα 2 κιλά,βέβαια την χάλασα λίγο την δίαιτα την Τετάρτη το βράδυ γιατί είχαμε κόσμο και έκανα κανελόνια :blush::blush::blink: δεν άντεξα και έφαγα :S:blush::S ..Σημασία έχει ότι άρχισε και κατεβαίνει η ζυγαριά..

Μαρινιώ μπράβο κορίτσι μου όλα καλά..Όχι άγχος από εδώ και πέρα οκ? Κ εμείς Χαλκιδική τελικά θα πάμε για Σ/Κ..θα έχει και καλό καιρό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!! Δεν πειραζει αν την χάλασες μια φορά! Απλά όταν τυχαίνει να βγαίνει για φαγητό τρώγε πολύ σαλάτα και πίνε νερό, έτσι ότι και να φας θα είναι μικρή ποσότητα.

Κι εγώ τη χάλασα χθες με την περίοδο θέλω να τα φάω όλα και τσάκισα μια κρέπα!!!

Μαρινιώ μου είναι όντως πολύ συγκινητική η΄ιδεα με το βιντεακι, το είχαμε κάνει σε μια φίλη μου στην αποφοιτηση και ρίξαμε πολύ κλάμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι ειμαι στην δουλειά και δεν μπορώ να τα ακούσω για να σου πώ την γνώμη μου..Αυτό με το Βίντεο πραγματικά είναι τέλειο..Κ εμείς το είχαμε κάνει στον γάμο μας και ήταν τέλειο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειράζει, θα προσπαθήσω κάποια στιγμή να το κάνω το βιντεάκι τα τραγούδια δηλαδη προς το παρον και να το βάλω να το ακούσετε.

Μαρινιώ εσύ ποτε με το καλο θα βάλεις την κουλούρα? :laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιώ μάλλον στην Ποτίδαια θα πάμε γι αρχή και μετά βλέπουμε..

Μαράκι μου απο την ώρα που τα μαγείρευα τα λιγουρευόμουνα..Άντεξα το μεσημέρι,το απόγευμα και το βράδυ λύγισα.. :(

Δεν πειράζει..Άλλα 4,5 μέχρι τον Ιούλιο θέλω να χάσω..Σιγά-σιγά.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια!!  Εγώ όπως σας είπα διακοπές... για όλους τους άλλους βέβαια εκτός από εμένα! 🤣 είχε έρθει η αδερφή μου με δύο μικρά κ μου βγήκε το λάδι κορίτσια... από εχθές το βράδυ έμεινα πάλι μόνη!  @_piripiri_εμείς είμαστε πολύ κοντά! Εγώ έχω ΠΗΤ 11/12 , επειδή πάω για vbac όμως,  με βλέπω κάπου στις 20 να μπαίνω!  @Kiddoμου , από 13 Ιουνίου δυστυχώς! Κ όμως ναι το νιώθω,  σαν ψαράκι 😍🥰 Σ αυτή τη βδομάδα που πέρασε ήταν πιο έντονα!  Είμαι 17+5 σήμερα ❤️
    • Καλημέρα κορίτσια! Εγώ είδα λάθος το ρολόι για 6 αντί για 5 που ήταν και βρικολάκιασα! Με βάση την εφαρμογή περιμένω την Πέμπτη ή την Παρασκευή, έκανα ένα τεστ σήμερα από αυτά τα 6 μέρες νωρίτερα και αρνητικό. Συμπτώματα μόνο πονάκια περιόδου, πόνος στη μέση και ελάχιστα πρησμένο στήθος. Μάλλον κουβάς και αυτός ο μήνας Εν τω μεταξύ στην αρχή μου φάνηκε ότι κααααατι ψιλοεβλεπα αλλά δε νομίζω τελικά, λογικά κάνουν γραμμουλες τα μάτια μου
    • Καλησπέρα κορίτσι μου γλυκό...πως είσαι εσύ;;  Ναι έχω δύο μεγάλα κορίτσια σωστά θυμάσαι!  Αυτή είναι η καινούργια γυναικολόγος που πήγα....είναι σε αυτή δύο κύκλους και πάω στον τρίτο ( έλειπα κ εγώ εκτός νησιού αρκετό διάστημα και όσο καταφέραμε να ελέγξουμε)  Σου ανεβάζω τις εξετάσεις του Φλεβάρη που έκανα να δείς προλακτίνη! Μου είπε είναι εντάξει ο ενδοκρινολόγος μου και η γυναικολόγος! Υγρό βγάζω  ακόμα αλλά έχω κάνει όλες τις απαραίτητες εξετάσεις στείλαμε μέχρι και υγρό να γίνει κυτταρολογικη εξέταση και ήταν καθαρή....δεν ξέρουμε που οφείλεται! Αλλά αφού όλα είναι οκ δεν υπάρχει κάτι άλλο να κάνω μου είπε η γιατρός!!!  Πήγα στην γιατρό 19η μέρα κύκλου και κάναμε έναν υπέρηχο και εκεί είδε ότι είχα εικόνα πως έγινε η ωορρηξία αλλά δεν μπορούσε να προσδιορισει το πότε μου είπε λογικά δύο τρεις μέρες πριν!  Έκανα την εξέταση και όταν της την έστειλα μου είπε ή έχω έλλειψη ή τελικά δεν έγινε!! Θα το δούμε από την αρχή του Κύκλου όταν έρθει περίοδος!! Πφφφ εκεί μπερδεύτηκα ( βέβαια πάλι θα φύγω εκτός για οικογενειακούς λόγους και δεν ξέρω κατά πόσο θα προλάβω! ) τώρα θα κάνει κ εξετάσεις σπέρματος ο σύντροφός μου να δούμε τι γίνεται ( εκείνος θα της κάνει εκεί που θα είμαστε αναγκαστικά για να μην το αφήσουμε κ άλλο πίσω) μου είπε ότι ανάλογα το σπέρμα θα προχωρήσουμε με φάρμακα για ωορρηξία κτλ!! 
    • Τώρα κατάφερα να μπω σορυ γτ αργοπορημένη απάντηση μου .. Έχω κάνει ορμονολογικες και ήταν καλές μου είπε! Τώρα αν όντως έγινε ωορρηξία όπως είδε στον υπέρηχο σε μια δυο μέρες πρέπει να αδιαθεσω σήμερα είναι 29η ημέρα! Μίλησα με την γυναικολόγο και μου είπε αυτή η μέτρηση δείχνει η ότι τελικά δεν έγινε ωορρηξία ή ότι έχω έλλειψη...με μπέρδεψε λίγο γτ ενώ στον υπέρηχο είδε ότι είχα εικόνα πως έγινε μετά μου είπε αυτό! Πφφφ
    • Όντως ρε συ τι κάνει η @Girly?τώρα θα έχει μάθει και φύλο μωρού σίγουρα!!!!!! Ναι ρε αγάπη αδιαθετησα......και μάλιστα ακριβώς στην ώρα της!!!!!το περίμενα μετά το χθεσινό τεστ!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...