Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟ TO KAΛΟΚΑΙΡΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ....


Recommended Posts

ΜΑΡΙΝΙΩ ΑΝ ΔΕΝ ΙΝΕ ΠΡΟΒΛΙΜΑΤΑ ΥΓΙΑΣ ΜΕ ΙΠΟΜΟΝΙ ΟΛΑ ΛΙΝΟΥΝΤΕ ΚΑΙ ΒΕΒΕΑ ΨΣΙΧΡΕΜΙΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ ,ΙΝΕ ΠΟΛΙ ΜΙΚΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ.ΤΟΡΑ ΜΟΝΟ ΤΡΟΝΕ ΚΑΙ ΚΙΜΟΥΝΘΕ..ΣΕ 20 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΘΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσάκια μου! Τι κάνετε? Εγώ εδώ στο σχολείο, έχουμε διάλειμμα τώρα!

¨ΑνναΤ είναι πολύ δύσκολο να μην έχεις εμπιστοσύνη στο γιατρό σου γι'αυτό κάνε ότι σου λέει η καρδιά σου! Εύχομαι να πάνε όλα καλα αυτή τη φορά!

ΜΑρινιώ μου από οικογενειακά προβλήματα άλλο τίποτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ από εμένα και καλή εβδομάδα..

Μαράκι ξεκίνησα την δίαιτά σου.. :laugh: Εύχομαι να τα καταφέρω..

Δεν είπες..πήγες στην έκθεση?Βρήκατε τίποτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου κι εγώ αρχίζω εντατικά τη διαίτα σήμερα γιατί το παράκανα την προηγούμενη εβδομάδα..οπότε καλή μας επιτυχία!!! Στο μεταξύ το σπανακορυζο αν θες το τρως αλλιώς επαναλαμβάνει κάποιο από τα προηγούμενα γεύματα.

Πήγαμε στην έκθεση, πήραμε πολλά διαφημιστικά τα οποία θα πρέπει εγώ να τα μελετήσω!! Θέλουμε να πάμε με αυτά τα μεγάλα τα κρουαζιερόπλοια που πάνε σε πολλές χώρες ή ΚΑραϊβική και τέτοια!! Απλά θέλω να με βολέψουν οι ημερομηνίες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή μας επιτυχία λοιπόν.. ;)

Να σε ρωτήσω,τα φαγητά τα μαγειρεύουμε κανονικά ή χωρίς καθόλου λάδι?

Και όταν λέει σαλάτα πόσο περίπου εννοεί??Και κάτι ακόμα (Sorry) το γιαούρτι το μεσημέρι πειράζει αν δεν το φάω?Θέλω να πώ είναι συνδιασμός τροφών που πρέπει να τηρείτε κατά γράμμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν...το γιαούρτι δεν πειράζει αν δεν το φας, αν θέλεις μπορείς να το φας για ενδιάμεσο. Σαλάτα εγώ τρώω αρκετή για να με κρατήσει, να μην πεινάσω καιο μπορείς να βάλεις μέσα 1 ή δύο κουταλιές λάδι (ανάλογα με την ποσότητα). Όσο μπορείς απέφυγε το λάδι ,καλύτερα σχαρας κι αν πρέπει να βάλεις, βάλε λίγο και να είναι ελαιόλαδο. Και οπ συνδυασμός δεν τηρείτε κατά γράμμα αλλά καλύτερα έτσι. Βασικά στην αρχή ίσως πεινάς λίγο αλλά μετά θα συνηθίσεις. Εγώ στην αρχή το τηρούσα κατα γράμμα (σχεδόν) και έχασα εύκολα κιλά. Τώρα που τα μπερδευω λίγο δεν χάνω τόσο εύκολα!! Ότι θες άλλο ρώτα με..

Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! NIKULINA ΚΑΙ ΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΑΣ,ΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ?ΘΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΟΛΑ??ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΗ ΣΚΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Κ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΤΟ ΜΗΤΡΙΚΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ!ΟΠΟΥ ΒΡΕΙ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ "ΑΓΚΑΛΙΑ",ΤΑ ΠΛΕΝΕΙ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ!ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΟΙ ΣΚΥΛΙΤΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΓΚΗ ΤΗ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ ΤΑ ΘΑ ΔΟΣΟ.ΙΔΙ ΜΟΥ ΖΙΤΙΣΑΝ ΜΙΑ ΦΙΛΙΚΙΑ.ΘΑ ΧΡΙΑΣΤΙ ΝΑ ΘΑ ΚΡΑΤΙΣΟ ΓΙΑ 2 ΜΙΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΘΑ ΜΑΘΟΥΝ ΝΑ ΦΑΝΕ ΜΟΝΟΣΤΟΥ.ΑΛΑ ΟΠΟΥΣ ΙΠΑ ΚΑΙ ΕΧΤΕΣ ΚΑΙ Η ΓΑΤΑ ΜΟΥ ΕΨΑΧΝΕ ΤΟ ΓΑΤΟΥΛΙ ΠΟΥ ΓΕΝΙΤΙΚΕ ΝΕΚΡΟ.ΤΙ ΙΝΕ Η ΜΙΤΡΟΤΙΤΑ, ΞΕΡΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΛΙΠΙ ΕΝΑ,ΤΟΝ ΦΟΝΑΖΕ ΑΚΟΜΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΦΗΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ!!! :)

nikulina euxaristw pou mou to eipes giati den to eixa dei!!

H LISTA MAS:

1.mariniw

2.maimoudaki

3.stedim

4.XELONITSA

5.ΧΡΥΣΑ82

6.PIPITSAZOUZOUNA

7.ΡΟΥΛΙΝΙ

8.τονιαχαν

9.vassiliki

10.andria

11.AnnaT

12.sofilate

13.mpougatsoula24

14.nikulina

15.maraki24

16.nan

17.Elenakos

18.minie

19.rose25

20.ΕΦΗΚΑΤΕΡΙΝΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου....πού χαθήκατε σήμερα? Προσπαθούσα να μπω και το πρωί αλλά με πετούσε συνέχεια.Τι κάνετε? Εγώ δεν είμαι και στα πολύ καλά μου. Έριξα και ένα καβγα χθες με το δικό μου για βλακείες!! Σχόλασα και ληρθα στο γραφείο τώρα για να κάνω΄άλλες δουλίτσες και έχει μια ζέστη :angry: :silly: απίστευτη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες!

ΑνναΤ είναι όντως δύσκολη η θέση σου... Εγώ μάλλον θα έψαχνα για άλλο κέντρο, γιατί η εμπιστοσύνη είναι πολύ σημαντική σε τέτοιες καταστάσεις. Να φανταστείς εγώ θα αλλάξω γυναικολόγο (κ ας είναι εξαίρετος ο άνθρωπος) για να μη μου θυμίζει τίποτα την προηγούμενη δυσάρεστη εμπειρία... Είμαι τρελή, το ξέρω!!! :silly: Είναι καλό πάντως που έχεις χρόνο να το σκεφτείς πιο ψύχραιμα. Σου εύχομαι ό,τι κ αν αποφασίσεις να μην έχει σημασία, γιατί αυτή τη φορά όλα θα είναι σωστά κ θα γίνεις μανούλα χωρίς κανένα πρόβλημα! :)

Αχ, βρε κορίτσια, θέλω να με πιάσει κ εμένα αυτός ο ιός που υπάρχει κ όλες εγκυμονούν... Τι να κάνω για να κολλήσω κ εγώ? :silly:

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...

Τί κάνετε?Πώς είστε σήμερα?

Αυτές τις μέρες είχα πολύ δουλειά στο γραφείο και δεν είχα χρόνο να μπώ..Ξεκίνησα να ψάχνω και δωμάτιο για τις διακοπές το καλοκαίρι και έχω χάσει την μπάλα..τα αεροπορικά τα έχω ήδη κλείσει!!

:) :woohoo:

Μαράκι μου τί κάνεις?Είσαι καλύτερα? Μπορώ να πώ πως με την δίαιτά σου δεν πεινάω καθόλου!!Είναι πολύ καλή..Βέβαια κάνω κάποιες αλλαγές.. :blink::huh::unsure:

Ελπίζω μέχρι το καλοκαίρι να έχω καταφέρει να τα χάσω τα κιλά..αλλιώς πως θα βγάλω το κορμί στην Μήλο??????? :lol: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΆνναΤ κάνε αυτό που σε κάνει να νιώθεις πιο άνετα.Κ εγώ άλλαξα γιατρό..

Νικουλίνα να σου ζήσουν βρε τα γατάκια..

Αυτά τα νέα μου..Α..stedim..Πήρα τηλέφωνο στον Γιατρό που σου έλεγα και μου έκλεισε ραντεβού 10 Μαΐου.Θα σου πώ εντυπώσεις!!

Φιλάκια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια..Είμαι πολύ καλά σήμερα, λίγο αγχωμένη γιατί αύριο θα έχω επιθεωρητή στο σχολείο :dry::huh:

ΜΑρινιώ μου μου ΄κανε πλάκα και εγώ παρξηγήθηκα!! Αλλά τα βρήκαμε!

Χρύσα μου χαίρομαι που σου άρεσε η διαίτα..Θα πάτε Μήλο ε? Μου είπε μια φίλη που είχε πάει ότι είναι πολύ ωραία.Πότε έκλεισες?

Άλλαξατ όλες γιατρό ε? Εγω τον συμπαθώ πολύ αλλά δεν ξέρω αν πρέπει να τον αλλάξω. Από τη μια ειναι πολύ καλός και από την άλλη φοβάμαι. Θα δείξει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι για 15αύγουστο έκλεισα.

Μόνο τότε μπορώ να πάρω άδεια δυστυχώς!!Μήπως αυτή η φίλη σου θυμάται και πού είχε μείνει???? :(:(

Από τόσο νωρίς λένε δεν τα κλείνουνε τα δωμάτια,αν τους πάρεις όμως τέλη Μαΐου που ζητάνε δεν θα υπάρχει τίποτα άσε που οι τιμές θα έχουν ξεφύγει..Την έχω πατήσει έτσι!

Anyway θα ψάξω ακόμα λίγο και ότι γίνει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου θα την ρωτήσω το βράδυ αν είναι. Είναι από Θεσσαλονίκη η κοπέλα. Θα μάθω και θα σου πω.

Μήπως αν ψάξεις τώρα πυ μπαίνει ο Μάιος? Κοίταξες και στο ιντερνετ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνεχίζω το ψάξιμο δεν σταμάτησα..Με βοήθησαν και κάποια κορίτσια απο το forum δίνοντάς μου διευθύνσεις αλλά τζίφος..Σε αναμονή μέχρι τέλη Μαΐου.Σε 1-2 μόνο θα πάρω ξανά απο εβδομάδα για να μου πούνε την τιμή (ούτε αυτό δεν ξέρανε)..

Περιμένω πως και πως να περάσει η ώρα να φύγω απο την δουλειά..Έχω κανονίσει καφεδάκι μετά με κάτι φίλες..Είναι απο τις ελάχιστες φορές που ξέρω ότι θα φύγω σίγουρα στην ώρα μου!!

:woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia kleinete diakopoules e??

emeis logw oikonomikhs krishs...sta xwria mas sthn xalkidikh tha thn vgaloyme!! :(

alla kalo kai auto apo to tipota...na xalarwsoume mpas kai erthei to sporaki mas!!! :woohoo: :woohoo:

etsi kopelies??????????? ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μένα. τι κακό και αυτό με την οικονομική κρίση. Ιδιως εμεις που είδαμε μείωση μισθού μας κακοφάνηκε και είχαμε ανοιχτεί και λιγάκι ευτυχως οχι πολυ. Και εμεις φετος δεν έχει διακοπές γιατί μετακομίζουμε κιολας αλλά ευτυχως μπανάκια θα κανουμε. Να ειναι καλά η θεια που έχει σπίτι στην θάλασσα ζει μόνη της και θέλει παρεα.by the way καλα είναι να έχεις καταγωγη απο χαλκιδική η κανα νησάκι την βγάζεις ζάχαρη .Οσο για μωράκι εμας μας είπαν μετα το καλοκαίρι εξαλλου ουτε περιοδος 15 μετα την απόξεση δεν μου έχει έρθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nan έγραψε:

Γεια σας και απο μένα. τι κακό και αυτό με την οικονομική κρίση. Ιδιως εμεις που είδαμε μείωση μισθού μας κακοφάνηκε και είχαμε ανοιχτεί και λιγάκι ευτυχως οχι πολυ. Και εμεις φετος δεν έχει διακοπές γιατί μετακομίζουμε κιολας αλλά ευτυχως μπανάκια θα κανουμε. Να ειναι καλά η θεια που έχει σπίτι στην θάλασσα ζει μόνη της και θέλει παρεα.by the way καλα είναι να έχεις καταγωγη απο χαλκιδική η κανα νησάκι την βγάζεις ζάχαρη .Οσο για μωράκι εμας μας είπαν μετα το καλοκαίρι εξαλλου ουτε περιοδος 15 μετα την απόξεση δεν μου έχει έρθει

ANTE ME to kalo h metakomish sas!!!!!!!! ;):)

ase h oikonomikh krish mas exei gonatisei olous!!!

kai kopela mou TO NIWTHW OTI H LISTA MAS THA EINAI POLYYYYYYY GOURIKH!!!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια μου κι εμείς δεν βλέπω να πηγαίνουμε διακοπές με τόσα έξοδα που έχουμε και με το γάμο αλλά θα δείξει!!

Άντε και το καλοκαίρι να έρθουν και τα σποράκια μας. Μου λεει κι η βαφτισιμιά μου σήμερα "νονά γιορτάζεις τώρα που είναι η γιορτή της μητέρας¨? και της λέω όχι αφού δεν έχω μωράκι και τι μου απαντάει: "έχεις αβγουλάκι τώρα σε λίγο καιρό θα γεννήσεις μωράκι" και μου έριξε και ένα σ'αγαπώ πολύ και με τρέλλανε!!!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Αχ κορίτσια μου κι εμείς δεν βλέπω να πηγαίνουμε διακοπές με τόσα έξοδα που έχουμε και με το γάμο αλλά θα δείξει!!

Άντε και το καλοκαίρι να έρθουν και τα σποράκια μας. Μου λεει κι η βαφτισιμιά μου σήμερα "νονά γιορτάζεις τώρα που είναι η γιορτή της μητέρας¨? και της λέω όχι αφού δεν έχω μωράκι και τι μου απαντάει: "έχεις αβγουλάκι τώρα σε λίγο καιρό θα γεννήσεις μωράκι" και μου έριξε και ένα σ'αγαπώ πολύ και με τρέλλανε!!!! :silly:

αχου glikoula mouuuuuuu :silly: :kiss::kiss:

poso xronwn einai????kserei kai ta augoulakia apo th mama to kalo mou????? :woohoo: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι 5 χρονών αλλά πανέξυπνη..Όταν απέβελα είχε έρθει να με δει και μου έφερε λουλούδια και μου λέει δεν πειραζει νονά είναι αγγελάκι στον ουρανό το μωράκι σου..Το θυμάμαι και βουρκώνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Είναι 5 χρονών αλλά πανέξυπνη..Όταν απέβελα είχε έρθει να με δει και μου έφερε λουλούδια και μου λέει δεν πειραζει νονά είναι αγγελάκι στον ουρανό το μωράκι σου..Το θυμάμαι και βουρκώνω...

ax kalh mou!!! :silly: :)

na thn xereste!!!pragmatika ta mikra paidia soy dinoun allh dynamh!!!eina i kathares psixoules gemates agnothta!!!ksereis oti ta lene xwris kakia,oikto,poniria!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μια χαρά είναι κορίτσι μου ο μπέμπης σου 🥰 καλα και εμένα είχε πέσει έξω εμένα μου είχε πει το πολύ μέχρι 3 κιλά και τελικά πήγε 3280 συγγνώμη που δεν θυμάμαι λογικά το έχεις ξανά πει το πρώτο παιδάκι σου πως το γέννησες φυσιολογικά ;
    • Καλημέρα κορίτσια!! @Antonia2 και έγκυος να μην είναι κάποιος όταν τρομάζει σφίγγετε και είναι λογικό να πονάει μετά!! @ΛΕΥΚΗ μου ήρθε η μέρα επιτέλους!! Περιμένουμε νέα σου για να μας πεις και πότε θα κάνεις την αυχενική 
    • Συγχαρητήρια!!!! Μια καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη κορίτσι μου!!!! Πάμε ο μήνας έχει μπει υπέροχααααα!
    • Καλημέρα κορίτσι μου!! Μπράβο ο μπεμπούλης!! Λογικά τώρα θα σε βλέπει ανά βδομάδα υποθέτω! 🤗🤗🧿🧿🧸
    • Καλημέρα. Κι εγώ είχα ψάξει το θέμα της φύλαξης των βλαστοκυττάρων, μας είχαν δώσει και έντυπα απ' τον γιατρό, αλλά το είχαν αφήσει εντελώς πάνω μας. Απ' ότι θυμάμαι (γιατί έχουν περάσει κοντά τρία χρόνια) οι ιδιωτικές τράπεζες κρατάνε τα βλαστοκύτταρα για 20 χρόνια και πληρώνεις ένα σημαντικό ποσό τον χρόνο για φύλαξη. Τα βλαστοκύτταρα αυτά μπορεί να χρησιμοποιηθούν σε συγκεκριμένες ασθένειες, σπάνιες, και όπως καταλαβαίνεις αν εμφανιστούν μέσα στα 20 πρώτα χρόνια της ζωής του παιδιού. Η δημόσια τράπεζα απ' την άλλη, ουσιαστικά δέχεται δωρεές και βοηθάει όποιον έχει ανάγκη και απευθυνθεί σε αυτήν. Δηλαδή σε περίπτωση που χρειαστείτε στο μέλλον, ψάχνουν στο παγκόσμιο καταθετήριο να βρουν συμβατά με την περίπτωσή σας (παγκόσμιο, αν θυμάμαι καλά), όχι τα δικά σας. Η διαδικασία της συλλογής- φύλαξης γίνεται εξ ολοκλήρου από εσάς, που πρέπει να επικοινωνήσετε μαζί τους, να πάρετε το κιτ λίγες μέρες πριν τον τοκετό και ο σύζυγος να τρέξει μέσα σε σύντομο διάστημα μετά τον τοκετό να το παραδώσει. Επίσης, απ' ΄ότι θυμάμαι, και στις δύο περιπτώσεις, είναι αυστηρά προσωπική η χρήση για το άτομο. Δεν μπορούν στο μέλλον να χρησιμοποιηθούν από εξ αίματος συγγενή, ούτε καν μεταξύ αδελφών. Με μια επιφύλαξη όλα αυτά, γιατί έχει περάσει καιρός από τότε που τα έψαχνα. Αν θέλεις, μπορώ να σου στείλω το όνομα της ιδιωτικής τράπεζας που είχαν προτείνει σε εμάς και να τους ρωτήσεις. Εγώ είχα πάρει τηλέφωνο και μου είχαν εξηγήσει αναλυτικά.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...