Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟ TO KAΛΟΚΑΙΡΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ....


Recommended Posts

καλησπέρα κοριτσάκια μου,

πού χαθήκατε σήμερα όλες??καλά λένε τα κορίτσια....

Εγώ μόλις γύρισα σπίτι.Είχα πάει για τα ψώνια της εβδομάδας.Μόλις φάγαμε τώρα..θα πιώ κ ένα καφεδάκι κ μετά δουλειές..

Καλό Σ/Κ σε όλες..Καλά να περάσετε σε ότι κ αν κάνετε..

Φιλιά :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας φιλενάδες!! Εγώ έχω ξεσκιστεί στο σιδέρωμα κι έχω κι άλλα τόσα να κάνω..Δεν άντεξα όμως και μπήκα στα γρήγορα να μάθω τα νέα σας...

Προς το παρών φιλάκια πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιδέρωμα ε??

κ εγώ έχω 2 πλυντήρια να σιδερώσω..Άστα..κοιμήθηκε όμως τώρα ο αντρούλης μου στο σαλόνι και δεν μπορώ να κάνω τίποτα.Θα πιώ το καφεδάκι μου κ μετά ξεκινάω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ σιδερώνω τα καλοκαιρινά και έχω άλλα δύο πλυντήρια...Κ βαριέμαι!!!!

Αργότερα θα πάμε στην έκθεση για τα ταξίδια και μετά βολτούλα!!

Δεν ξέρω αν καταφέρω αύριο να μπω αλλιώς τη Δευτέρα..

Καλά να περάσετε κορίτσια!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!

απο το καλοκαιρι και μετα λεμε να βαλουμε μπρος για δευτερο

παιδακι :)

η κατερινουλα κλεινει τα δυο και νομιζω οτι ειναι καιρος να αποκτηση ενα αδερφακι :):)

ελπιζω να μεινω αστραπιαια εγκυος οπως στην κατερινουλα :)

ουτε 10 φορες δεν προσπαθησαμε :laugh: :laugh: :laugh:

θα δουμε :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΦΗΚΑΤΕΡΙΝΑ έγραψε:

καλησπερα κοριτσια!

απο το καλοκαιρι και μετα λεμε να βαλουμε μπρος για δευτερο

παιδακι :)

η κατερινουλα κλεινει τα δυο και νομιζω οτι ειναι καιρος να αποκτηση ενα αδερφακι :):)

ελπιζω να μεινω αστραπιαια εγκυος οπως στην κατερινουλα :)

ουτε 10 φορες δεν προσπαθησαμε :laugh: :laugh: :laugh:

θα δουμε :):):)

Καλησπέρα ΕΦΗΚΑΤΕΡΙΝΑ..Σου εύχομαι απο το καλοκαίρι κ μετά να έχεις στην κοιλίτσα σου και το δεύτερο παιδάκι σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΙΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ....ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ???ΕΓΟ ΧΑΛΙΑ :(:(:( ΠΟΝΑΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ......ΕΧΤΕΣ ΙΜΑΣΤΑΝ ΣΕ ΕΝΑ ΓΙΟΡΓΟ...ΚΑΙ ΦΙΓΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙ :laugh: :laugh: :laugh: ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΓΛΕΝΔΙ ΠΙΑ :laugh: :laugh: :laugh: ΑΛΛΑ ΙΠΙΑ ΚΑΙ 2 ΠΟΤΑ ΚΑΙ ΕΓΙΝΑ ....ΠΟΛΙ ΧΑΡΟΥΜΕΙ :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΔΕΝ ΦΤΑΝΙ ΜΟΝΟ ΑΦΤΟ ,ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΦΤΑΣΑ ΣΠΙΤΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΝΟ ΕΝΑ ΜΠΑΝΙΟ...ΤΗΝ ΕΧΙ ΠΙΑΣΕ ΠΟΝΙ ΓΙΑ ΓΕΝΑ ΤΗΝ ΓΑΤΑ ΜΟΥ :blink::blink::blink: ΚΑΙ ΔΕΝ ΙΤΕΛΕ ΝΑ ΚΑΘΕΤΕ ΜΟΝΙ ΤΗΣ...ΕΤΣΙ ΕΓΙΝΑ ΚΑΙ ΜΑΜΥ :dry::dry::dry: ΓΕΝΙΣΕ 4 ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΝΑ ΠΙΓΕ ΝΑ ΚΑΝΙ ΠΑΡΕΕΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΜΟΥ{ΓΕΝΙΤΙΚΕ ΝΕΚΡΟ}...ΚΟΡΙΤΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΚΙΜΙΤΙΚΑ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΟΡΑ ΣΙΜΕΡΑ :dry::dry::dry::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια! Εχω χαθει παρα πολυ γιατι ειχαμε αρρωστο τον μικρο και τωρα εχει μπει νοσοκομειο :( Κανουμε ενα καρο εξετασεις και δεν ξερουν τι εχει... Ελπιζω να εχουμε αισιο τελος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑνναΤ έγραψε:
Καλημερα κοπελιες!!!!
Νιλουλινα να σου ζησουν τα γατακια!!!!! ΑΝΝΑ ΣΕ ΕΥΕΡΙΣΤΟ...ΙΜΕ ΜΙΑ ΖΟΟΦΙΛΙ..ΑΓΑΠΑΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ ΘΑ ΖΩΑ.ΟΤΑΝ ΕΜΕΝΑ ΕΝΓΙΟΣ ΚΑΙ ΠΙΑΓΑ ΣΤΗΝ ΓΙΝΕΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΙΠΑ ΠΟΣ ΕΧΟ ΓΑΤΑ ΚΑΙ ΕΠΙΔΙ ΤΗΝ ΕΧΟ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΥ ΙΤΑΝ ΛΙΓΟ ΔΙΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΧΟΡΙΣΟ.ΤΟ ΣΙΖΙΤΙΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΟ ΕΞΕΤΑΣΙΣ ΑΛΛΑ ΕΠΙΔΙ ΤΗΝ ΕΧΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΕΧΟ ΑΝΤΙΣΟΜΑΤΑ ΣΤΟ ΑΦΟΤΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΠΟΥ ΙΝΕ ΕΠΙΚΙΝΔΙΝΟ ΓΙΑ ΤΗΣ ΕΝΓΙΜΟΝΟΥΣΕΣ....ΕΦΤΙΧΟΣ ΔΕΝ ΧΡΙΑΣΤΙΚΕ ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΣΟ,Η ΕΞΕΤΑΣΙΣ ΙΤΑΝΕ ΚΑΛΑ....ΤΟΥΛΑΚΙΣΤΟΝ ΑΦΤΙΝ ΕΓΙΝΕ ΜΑΜΑ ΕΝΟ ΕΓΟ ....... :huh: :huh: ΕΠΙΣΙΣ ΑΦΤΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΠΕΡΝΕΤΕ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΜΟ ΠΟΥ ΚΑΝΙ ΤΗΣ ΑΝΑΝΓΙ ΤΗΣ..ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑΜΟΥ ΠΑΙ ΜΟΝΟ ΕΞΟ ΕΠΙΔΙ ΕΧΟ ΑΒΛΙ ΠΡΟΣΤΑ .ΒΕΒΕΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΝΓΙΜΟΣΙΝΙ ΔΕΝ ΤΗΝΙΧΑ ΑΚΟΜΠΙΣΙ ΣΚΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ....ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ .ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΕΦΗΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΛΟΣΙΡΤΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΕΑ ΜΑΣ.ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΙΝ ΠΡΟΣΠΑΤΙΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΝΙΣ ΑΜΕΣΟΣ ΕΝΓΙΟΣ.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας παλι και απο μένα. Ειμαι η κοπέλα που πριν 2 βδομαδες περίπου ειχα παλλιδρομη κύηση στην 9τη εβδομάδα. ειμαι πολύ καλήτερα και μιας και είναι το 1 δυσάρεστο γεγονός που συμβαίνει στα 35 χρόνια της ζωησ μου συνηδητοποιώ πόσο δυνατοί είμαστε εμεις οι ανθρωποι. Τις πρώτες μέρες όλο έκλαιγα και δεν μιλιόμουν. Τωρα σιγα σιγα αρχιζω να βλέπω τα πράγματα πιο θετικά. Μου κάνει καλό να γράφω στο φόρουμ γιατι λέω πράγματα που δεν τα συζητω με άλλους, δεν μου είναι εύκολο και για τον αντρα μου ακόμα την απώλεια δεν την βίωσε όπως εγω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια τι κάνετε?

Καλως ήρθατε στην παρέα μας για τα νέα κορίτσια και σύντομα με ένα μωράκι!!

Νικουλίνα μου να σου ζήσουν τα γατάκια σου!! Ναν σε καταλαβαίνουμε απόλυτα πίστεψε με απλά να ξέρεις ότι αφού ήταν γραφτό να αποβάλεις καλύτερα τώρα παρά μετα. Εγώ αυτό λέω γιατί είναι πολύ χειρότερο να είναι μεγάλο να το νιώθεις που κλωτσάει..Εννοείται καλύτερα να μην μας συνέβαινε ΠΟΤΕ αυτό αλλά δυστυχώς δεν τα οριζουμε εμείς. ΝΑ είσαι δυνατή και θα έρθει και για μας ένα μωράκι αφού το θέλουμε τόσο πολύ.

Φιλάκια πολλά, θα πάω στο γήπεδο με τον αντρούλη μου, πάει για πρωτάθλημα η ομάδα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α και Ναν για τον άντρα σου που λες σε καταλαβαίνω γιατί κανενας άντρας δεν μπορε΄΄ι να νιώσει τον πόνο μας. Εμένα ο άντρας μου έκλαψε πολύ και πόνεσε γιατί γέννησα κανονικά και με έβλεπε να υποφέρω αλλά πιο πολύ άγχος είχε για μένα γιατι ίσως να κινδύνευα κι εγώ. Εδώ είμαστε πάντως για να μοιραζομαστε ότι μας πονα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maimoudaki περαστικα στο μικρο σου.

Nan ευχομαι να μην εχεις αλλο δυσαρεστο γεγονος και απο εδω και περα να σου ερχονται ολα θετικα. Καταλαβαινω τον πονο σου και ειναι πολυ νωρις ακομη αλλα θα δεις πως καθε μερα θα νιωθεις και καλυτερα.

Μακαρι κοριτσια μου να μας ερθουν σε ολες ευκολα απο εδω και περα, το ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου. :):):):)

κοριτσια πειτε μου σας παρακαλω τη γνωμη σας σε κατι που με απασχολει. Η εγκυμοσυνη που ειχα ηταν απο εξωσωματικη και δυστυχως ηταν εξωμητρια. Ειχα κανει ολες τις εξετασεις που υπαρχουν και δεν υπηρχε κανενα θεμα με τις σαλπιγγες μου, ουτε συμφησεις, ουτε παλιες φλεγμονες, ουτε μικροβια, ολα ηταν καλα. Απο το κεντρο εξωσωματικης μου ειπανε οτι μπορει να υπηρχε καποια παλια φλεγμονη και να μην την ειχαν δει και μαλιστα ο γιατρος της εξωσωματικης μου ειπε οτι μπορει να μου ξανασυμβει και απο την αλλη σαλπιγγα. Ο γυναικολογος μου ομως μου ειπε οτι δεν υπηρχε τιποτα και τωρα μετα την λαπαροσκοπηση που ελεγξε και την αλλη σαλπιγγα παλι μου ειπε οτι αποκλυεται να το ξαναπαθω. Εγω ψαχνοντας και αναλυοντας και ρωτωντας και τον γυναικολογο μου και αλλον ενα γυναικολογο για δευτερη γνωμη καταληξαμε στο συμπερασμα οτι μαλλον εφταιγε η μεγαλη δοση προγεστερονης (ορμονης για οσες δεν ξερεται) που μου δινανε στο κεντρο, μετα την εμβρυομεταφορα. Ο γιατρος της εξωσωματικης ειναι μεγαλο ονομα και δεν το δεχεται. Εγω τι να κανω? Πως να ξαναπαω σε αυτο το κεντρο? Ο αντρας μου λεει να το ξανασυζητησουμε μαζι του και να του πουμε να μας μειωσει την προγεστερονη. Εσεις τι θα κανατε στη θεση μου?

Συγνωμη που σας κουραζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑνναΤ η προγεστερονη ειναι σκευασματα σαν το utrogestan?

Νομιζω οτι κανενας γιατρος δεν θα παραδεχοταν οτι η αποτυχια προηλθε απο "λαθος" δικο του ;) κ να το συζητησετε μαζι του δεν πιστευω να δεχτει την δικη σας δοσολογια.Μπερδεμενο θεμα... :unsure: κι εγω στην θεση σου θα αναρωτιωμουν "πως θα ξαναπαω σε αυτο το κεντρο?"

Αν του εχεις εμπιστοσυνη και νιωθεις ανετα συνεχισε μαζι του,αν οχι,ρωτα τον γυναικολογο σου και δοκιμασε καπου αλλου!

Σε οτι κ αν αποφασισετε παντως καλη επιτυχια! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

ΑνναΤ η προγεστερονη ειναι σκευασματα σαν το utrogestan?

Νομιζω οτι κανενας γιατρος δεν θα παραδεχοταν οτι η αποτυχια προηλθε απο "λαθος" δικο του ;) κ να το συζητησετε μαζι του δεν πιστευω να δεχτει την δικη σας δοσολογια.Μπερδεμενο θεμα... :unsure: κι εγω στην θεση σου θα αναρωτιωμουν "πως θα ξαναπαω σε αυτο το κεντρο?"

Αν του εχεις εμπιστοσυνη και νιωθεις ανετα συνεχισε μαζι του,αν οχι,ρωτα τον γυναικολογο σου και δοκιμασε καπου αλλου!

Σε οτι κ αν αποφασισετε παντως καλη επιτυχια! :kiss:

Lollipop μου καταρχην σε ευχαριστω για την απαντηση. Η προγεστερονη ειναι τα utrogestan. Σε αυτο το κεντρο δινουν σε ολες 12 τη μερα, ειτε πραγματικα τα χρειαζομαστε ειτε οχι.Εμπιστοσυνη του γιατρου δεν μπορω να μην του εχω γιατι ειναι αναγνωρησμενος επιστημονας και εδω στο φορουμ εχω ακουσει τα καλυτερα λογια. Ο γυναικολογος μου βεβαια μου ειπε να παω σε αλλον αλλα δεν ξερω αν ειναι καλο να αλλαζω συνεχεια γιατρους. Τελος παντων ειναι πραγματικα μπερδεμενο θεμα και ευτυχως εχω δυο μηνες μπροστα μου μεχρι την επομενη προσπαθεια οποτε ελπιζω ως τοτε να εχω βρει την σωστη λυση.

Φιλακια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΙΩ ΤΗ ΚΑΝΙΣ?ΠΟΣ ΙΣΕ?ΛΙΠΟΝ Η ΓΑΤΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ 4 ΓΑΤΑΚΑΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΝΑ ΠΙΓΕ ΣΤΟ ΟΥΡΑΝΟ ΝΑ ΚΑΝΙ ΠΑΡΕΕΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ....ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣ ΚΑΙ Η ΓΑΤΕΣ ΠΟΝΑΝΕ ΑΝ ΧΑΝΟΥΝ ΕΝΑ ΓΑΤΑΚΑΙ...ΕΧΤΕΣ ΟΛΙ ΜΕΡΑ ΤΟΝ ΕΨΑΧΝΕ..ΤΟΝ ΦΟΝΑΖΕ..Η ΜΙΤΡΟΤΙΤΑ ΙΝΕ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΖΩΑ......ΟΠΟΥΣ ΒΛΕΠΙΣ ΙΜΕ ΜΙΑ ΤΡΕΛΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΙ ΠΟΛΙ ΘΑ ΖΩΑ...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΜΑΡΙΝΙΩ ΤΗ ΚΑΝΙΣ?ΠΟΣ ΙΣΕ?ΛΙΠΟΝ Η ΓΑΤΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ 4 ΓΑΤΑΚΑΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΝΑ ΠΙΓΕ ΣΤΟ ΟΥΡΑΝΟ ΝΑ ΚΑΝΙ ΠΑΡΕΕΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ....ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣ ΚΑΙ Η ΓΑΤΕΣ ΠΟΝΑΝΕ ΑΝ ΧΑΝΟΥΝ ΕΝΑ ΓΑΤΑΚΑΙ...ΕΧΤΕΣ ΟΛΙ ΜΕΡΑ ΤΟΝ ΕΨΑΧΝΕ..ΤΟΝ ΦΟΝΑΖΕ..Η ΜΙΤΡΟΤΙΤΑ ΙΝΕ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΖΩΑ......ΟΠΟΥΣ ΒΛΕΠΙΣ ΙΜΕ ΜΙΑ ΤΡΕΛΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΙ ΠΟΛΙ ΘΑ ΖΩΑ...:)

:(:(:(:(:( ax thn kahmenoula mwre!etsi einai...opws niwthoume emeis niwthoun kai aytes!paizei me ta alla ta gatakia??

nai ston ourano einai ola ta mwrakia mas... :silly:

egw kaloutsika eimai...kati mikroprovlimatakia oikogeneiaka mono...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΑ ΝΑ ΚΑΝΙΣ ΑΦΤΟ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΒΙΣ ΠΟΣ ΙΝΕ ΚΑΛΙΤΕΡΑ...ΑΝ ΕΧΙΣ ΚΑΠΙΑ ΑΠΙΒΟΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΟΥ ΠΙΓΕΝΕΣ,ΚΑΛΑ ΙΝΕ ΝΑ ΠΑΣ ΑΛΟΥ.ΑΦΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΙΣ ΚΑΙ ΕΣΙ ΕΜΠΙΣΡΟΣΙΝΙ ΚΑΙ ΝΑ ΙΣΕ ΠΙΟ ΗΡΕΜΙ ΨΙΧΟΛΟΓΙΚΑ...ΚΑΛΑ ΙΝΕ ΝΑ ΤΟ ΣΙΖΙΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΝΕΚΟΛΟΓΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΕΣ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΝΙΟΤΙΣ.ΘΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΙ ΚΑΙ ΘΑ ΨΑΞΤΕ ΓΙΑ ΑΛΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΖΙ..ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΝΙΣ ΕΝΓΙΟΣ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΙΣΕ ΙΡΕΜΙ.ΕΓΟ ΙΧΑ ΠΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΟ ΣΤΗΝ ΤΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙ ΓΙΑ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΙΔΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΜΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΟΡΕΣ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙΜΟΥ ..ΑΝΑΡΟΤΙΕΜΕ ΟΝΔΟΣ ΔΕΝ ΙΔΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΤΡΑΧΙΛΟ Η ΜΙΠΟΣ ΚΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΙΤΕΞΑΝΕ,ΕΝΟ ΤΟ ΙΧΑ ΖΙΤΙΣΙ...ΤΟΡΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΠΑΟ ΝΑ ΚΑΝΟ ΜΕΤΡΙΣΙ ΤΟΥ ΤΡΑΧΙΛΟΥ.ΓΙΝΕΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΠΑΛΙ ΕΚΙ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΠΑΟ ΑΛΑ ΕΓΟ ΔΕΝ ΘΕΛΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟ ΕΜΠΙΣΤΟΣΙΝΙ.ΤΗΝ ΙΠΑ ΝΑ ΨΑΞΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΛΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΙ ΠΡΟΒΛΙΜΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H LISTA MAS:

1.mariniw

2.maimoudaki

3.stedim

4.XELONITSA

5.ΧΡΥΣΑ82

6.PIPITSAZOUZOUNA

7.ΡΟΥΛΙΝΙ

8.τονιαχαν

9.vassiliki

10.andria

11.AnnaT

12.sofilate

13.mpougatsoula24

14.nikulina

15.maraki24

16.nan

17.Elenakos

18.minie

19.rose25

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...