Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟ TO KAΛΟΚΑΙΡΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ....


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έχεις δίκιο Νικουλίνα μου, είσαι δυσκολη θέση! Βασικά διακοπές τώρα δενξ μπορώ να πάω αλλά ψάχνω για το μήνα του μέλιτος.΄Λέγαμε να πάμε κρουαζιέρα με αυτά τα τεράστια πλοια που πάνε σε πολλές χώρες! Αυτό το Σαββατοκύριακο έχει έκθεση εδώ στην Κύπρο για τα ταξίδια θα πάω για να δω τι παίζει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑ ΚΡΟΥΑΖΙΕΡΑ ...ΜΑΡΕΣΙ ΠΟΛΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΑΒΙ..ΠΙΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ ΜΕ ΚΑΡΑΒΙ ..ΟΡΕΕΑ..ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥ ΠΟΛΙ ΘΑ ΤΑΧΙΔΙΑ...ΝΟΜΙΖΟ ΑΝ ΘΑ ΙΧΑ ΠΟΛΑ ΛΕΦΤΑ ΘΑ ΠΙΓΕΝΑ ΠΑΝΔΟΥ...ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΙΠΕ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΜΕ ΠΑΙ ΤΑΧΙΔΙ..ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΣΚΑΣΟ..ΜΑΛΟΝ ΘΑ ΑΛΟ ΜΙΝΑ..ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΙ ΝΑ ΦΙΓΙ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΑ....ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΙΝΑ ΘΟΥ ΜΕΛΙΤΟΣ ΣΕ ΜΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΕΛΙΟΣΕ {ΟΠΟΥΣ ΛΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ}ΑΦΟΥ ΠΑΝΤΡΕΦΤΙΚΑΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΜΙΝΑ ΙΡΤΑΜΕ ΕΔΟ...ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΜΙΝΑ ΤΟ ΜΕΛΙΤΟΣ ΚΑΝΟΥΜΕ...ΟΠΟΥ ΤΟ ΛΕΙ :ΠΙΟΣ ΑΛΟΣ ΕΚΑΝΕ ΜΙΝΑ ΤΟΥ ΜΕΛΙΤΟΣ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι κ εγώ...

Καλησπέρα..Τί κάνετε κοριτσάκια μου??

Εγώ είχα πολύ δουλειά τόση ώρα,μόλις χαλάρωσα λίγο κ μπήκα να δώ τα νέα σας..Να πώ κι εγώ χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν..

Πώς θα ήθελα κ εγώ τώρα να είμαι στο μπαλκονάκι μου και να πίνω καφέ :(

Ανοίξατε και ωραίο θεματάκι για τα ταξίδια!!!!

Πολύ ωραία ιδέα η κρουαζιέρα για γαμήλιο ταξίδι..Κ εμείς το σκεφτόμασταν τότε αλλά τελικά επιλέξαμε κάτι άλλο..Ήταν τέλειο!!

Νικουλίνα σε ζηλεύω!! κ Εγώ θα ήθελα να κρατήσει το γαμήλιο ταξίδι μου τόσα χρόνια!!! :laugh: :woohoo: :laugh: :woohoo:

Άντε να έρθει το καλοκαιράκι να πάμε διακοπούλες να χαλαρώσουμε..Να μας φύγει το άγχος..να μας έρθουν νινάκια... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου καλησπέρα!!! Τι κάνεις? ¨Αντε να έρθει και κανένα νινι στην παρέα μας να κάνει την αρχή..Εγώ μάλλον η τελευταία θα είμαι γιατί μέχρι τον Οκτώβρη....Ουφ αργώ ακόμα :huh::unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου να 'μαστε καλά κ όποτε θέλουν ας έρθουν τα νινάκια..

Άσε που και ο τίτλος της Λίστας μας είναι από το καλοκαίρι κ μετά... :woohoo: :laugh: :woohoo: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera..ti mou kanete? :laugh: Egw eimai grafeio k vargieme...Axxx pote 8a er8ei i wra na sxolasw? :(

K egw maraki mou 8elw na paw stin ek8esi gia ta3idia..Twra na doume an ta kataferoume me tosa trexamata pou exoume gia to gamo!!! Simera 8a pame na diale3oume tourta...Agorasa mia figoura pou 8a tin topo8etisoume 4ila stin tourta!! na sas tin steilw?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑΣΟΥ ΧΡΙΣΑ :kiss::kiss: ΤΕΤΙΑ ΜΙΝΑ ΤΟΥ ΜΕΛΙΤΟΣ ΔΕΝ ΕΥΧΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ...ΙΠΙΡΧΕ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΙΧΕΜΕ ΑΠΟ 3 ΔΟΥΛΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ.ΕΓΟ ΕΦΕΒΓΑ ΑΠΟ ΣΠΙΤΙ 8 Η ΩΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΓΙΡΝΟΥΣΑ 3 ΤΗΝ ΝΙΧΤΑ :S:S:S ΑΦΟΥ ΕΓΟ ΓΕΛΟΥΣΑ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΡΟΤΟΥΣΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΟΡΙΤΕΡΑ ....ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΛΟ ΛΟΓΟ ΠΟΣ ΔΕΝ ΙΧΑΜΕ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΣΕΧ ΔΕΝ ΛΕΟ ΕΡΟΤΑ ΓΙΑΤΗ ΑΦΤΟ ΘΕΛΙ ΕΝΑ ΠΡΕΛΟΥΔΙΟΥ ΠΡΟΤΑ ...ΕΜΙΣ ΔΕΝ ΙΧΑΜΕ ΧΡΟΝΟ... :blink::blink::blink: ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΣΕ 3 ΤΗΝ ΝΙΧΤΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΝΙΣ ΕΝΑ ΜΠΑΝΙΟ ΠΑΙ ΜΙΣΙ ΟΡΑ ..ΠΟΤΕ ΤΟ ΣΕΧ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΠΑΣ ΠΑΛΙ ΔΟΥΛΕΑ :blink::blink::blink: ΝΑ ΕΠΙΔΙ ΕΜΙΣ ΙΠΑΜΕ ΠΡΟΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΙΔΙΑ :huh::huh::huh:ΤΕΛΟΥΣ ΠΑΝΔΟΝ ΤΟΡΑ ΧΟΡΤΕΝΟ ΚΑΤΣΙΜΟ :laugh: :laugh: :laugh: [*] ΜΑΡΑΚΙ ΝΑ ΣΕ ΡΟΤΙΣΟ ΚΑΤΙ? ΕΧΙΣ ΞΑΝΑ ΠΑΙ ΜΕ ΚΑΡΑΒΙ???ΣΕ ΡΟΤΑΟ ΝΑ ΜΙΝ ΠΑΤΙΣ ΟΠΟΥΣ ΜΙΑ ΓΝΟΣΤΙΜΟΥ ΠΟΥ ΠΙΓΕ ΤΑΞΙΔΙ ΜΕ ΚΡΟΑΖΕΡΟΠΛΙΟ ΚΑΙ 5 ΜΕΡΕΣ ΕΚΑΤΣΕ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΕΠΙΔΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΙΚΟΤΙ ΑΠΟ ΤΟΣΙ ΖΑΛΑΔΑ ΠΟΥ ΙΧΕ :unsure::unsure::unsure: ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΟ ΞΕΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΙΣΕ ΟΛΟ ΞΑΠΛΟΜΕΝΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΣΚΟΠΟ ;););) ΜΙΝ ΠΑΘΕΝΙΣ ΤΙΝ ΠΛΑΚΑ ΤΗΣ ΖΩΙ ΣΟΥ :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria έγραψε:

Kalispera..ti mou kanete? :laugh: Egw eimai grafeio k vargieme...Axxx pote 8a er8ei i wra na sxolasw? :(

K egw maraki mou 8elw na paw stin ek8esi gia ta3idia..Twra na doume an ta kataferoume me tosa trexamata pou exoume gia to gamo!!! Simera 8a pame na diale3oume tourta...Agorasa mia figoura pou 8a tin topo8etisoume 4ila stin tourta!! na sas tin steilw?

ΣΟΥ ΔΙΝΟ ΜΙΑ ΙΔΕΕΑ ΓΙΑ ΦΙΓΟΥΡΑ ΠΑΝΟ ΣΤΗΝ ΤΟΥΡΤΑ :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΛΕΓΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΖΩΡΙ :woohoo: :woohoo:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Idi agorasa tin figoura pou evala pio panw...hehe...egw i8ela na agorasw auti pou mou evales twra nikulina mou alla o andras mou fwnaze!!! :woohoo: ...8a pame na doume deigmata gia tourta na doume ti allo 8a valoume...Skeftika louloudia na peftoune apo tin korifi mexri to 1o pato..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΘΑ ΒΑΛΙΣ ΟΡΕΕΑ ΘΑ ΙΝΕ.....ΤΟΥΡΤΑ ΤΗΣ ΝΙΦΙ ΙΝΕ....ΑΛΛΑ ΝΑ ΒΑΛΙΣ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΡΕΣΙ ΕΣΕΝΑ..ΠΡΟΤΑ ΠΡΕΠΙΝΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΙΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΕ ΑΛΟΥΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andria θα προτιμούσα κ εγώ αυτήν την φιγούρα που έβαλε η Nikoulina... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Και μένα τότε ο άντρας μου φώναζε όταν του έδειχνα τίποτα τέτοιο..Θέλουν να δείχνουν ότι εμείς τους κυνηγάμε... :lol:

Αχ..ωραία διαδικασία το τρέξιμο του γάμου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!!!! :):):):)

Σας ευχαριστω για την στηριξη ποπυ μου δωσατε εχθες,

σημερα ειμαι καλυτερα που επεστρεψε κι ο αντρας μου ;)

Σας φιλω :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hehe :woohoo: ..Euxaristw koristakia mou!! Xrisa mou eipa na kanei k ekeinos kati gia to gamo giati oi perissoteres apofaseis vgenoun apo mena..K etsi k alliws autos anakali4e tis figoures k eipa na ton afisw na kanei mia fora to diko tou :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria έγραψε:

Hehe :woohoo: ..Euxaristw koristakia mou!! Xrisa mou eipa na kanei k ekeinos kati gia to gamo giati oi perissoteres apofaseis vgenoun apo mena..K etsi k alliws autos anakali4e tis figoures k eipa na ton afisw na kanei mia fora to diko tou :silly: :silly:

ligooo omws e???

mhn to parakaneis!! :P:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

epeidh xathike h lista...thn ksanagrafw!! ;)

H LISTA MAS:

1.mariniw

2.maimoudaki

3.stedim

4.XELONITSA

5.ΧΡΥΣΑ82

6.PIPITSAZOUZOUNA

7.ΡΟΥΛΙΝΙ

8.τονιαχαν

9.vassiliki

10.andria

11.AnnaT

12.sofilate

13.mpougatsoula24

14.nikulina

15.maraki24

16.nan

17.Elenakos

18.minie

19.rose25

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑΣΑΣ...ΝΑΜΑ ΚΑΙ ΕΓΟ :laugh: :laugh: ΠΙΓΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ :P:P:P [*]ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΙΤΙΑ....ΤΟ ΒΡΑΔΙ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΕΝΑ ΓΙΟΡΓΟ...ΔΟΣΤΕΜΟΥ ΙΔΕΕΣ ΤΗ ΝΑ ΠΑΡΟ.....ΔΕΝ ΠΙΝΙ ,ΑΠΑΓΟΡΕΒΙ ΝΑ ΦΑΙ ΓΛΙΚΑ{ΕΧΙ ΠΟΛΙ ΖΑΗΑΡΟ},ΔΕΝ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΟ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΙΝ 1 ΜΙΝΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕ Η ΓΙΝΕΚΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΙΡΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ.ΚΑΙ ΚΟΛΟΝΙΑ ΤΟΥ ΠΙΡΑ ΠΕΡΣΙ :blink::blink::blink::blink::blink: ΤΗ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΩ????????????????????????????????ΔΕΝ ΕΧΟ ΙΔΕΕΑ :S:S:S ΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΝ ΙΝΕ ΠΟΛΙ ΑΚΡΙΒΟ..20 Η 30 ΕΥΡΟ ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι κι εγώ!!!

Άντρια μου αν μπορείς μου λες κι εμένα από που πήρες τις φιγούρες? Ψάχνω κι εγώ..Βασικά μου έμεινε και η διακόσμηση της εκκλησίας και της δεξίωσης και η τούρτα. Εσύ πόσο καιρό πριν κανόνισες για την τούρτα?

Νικουλίνα μου πάρε ένα μπουκάλι καλό κρασί ή ουίσκι..δεν μου έρχεταιι κάτι άλλο.

Αννα μου χαίρομαι που είσαι καλά και για ότι χρειαστείς εμείς εδώ είμαστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΓΙΑΣΑΣ...ΝΑΜΑ ΚΑΙ ΕΓΟ :laugh: :laugh: ΠΙΓΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ :P:P:P [*]ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΙΤΙΑ....ΤΟ ΒΡΑΔΙ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΕΝΑ ΓΙΟΡΓΟ...ΔΟΣΤΕΜΟΥ ΙΔΕΕΣ ΤΗ ΝΑ ΠΑΡΟ.....ΔΕΝ ΠΙΝΙ ,ΑΠΑΓΟΡΕΒΙ ΝΑ ΦΑΙ ΓΛΙΚΑ{ΕΧΙ ΠΟΛΙ ΖΑΗΑΡΟ},ΔΕΝ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΟ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΙΝ 1 ΜΙΝΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕ Η ΓΙΝΕΚΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΙΡΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ.ΚΑΙ ΚΟΛΟΝΙΑ ΤΟΥ ΠΙΡΑ ΠΕΡΣΙ :blink::blink::blink::blink::blink: ΤΗ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΩ????????????????????????????????ΔΕΝ ΕΧΟ ΙΔΕΕΑ :S:S:S ΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΝ ΙΝΕ ΠΟΛΙ ΑΚΡΙΒΟ..20 Η 30 ΕΥΡΟ ;);)

egw tha proteina ena vivlio... ;):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!

Που χαθηκατε σημερα? Μπαινω καθε μερα και σας διαβαζω παρολο που δεν γραφω συχνα. Να εχετε ολες ενα ομορφο Σαββατοκυριακο. :):):)

Φιλακια :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ από μένα!

maraki24 κ andria η ώρα η καλή! Να κάνετε τον γάμο των ονείρων σας κ να μην επηρεαστείτε από τη γνώμη κανενός! Θυμάμαι την περίοδο ετοιμασίας του γάμου μου (κ τον ίδιο τον γάμο φυσικά!) ως την πιο ευτυχισμένη της ζωής μου, παρ΄ όλα τα τρεχάματα κ το άγχος.

Άντε κ μετά τους γάμους... να έρθουν για όλες μας κ άλλα ευχάριστα!

Φιλιά κ καλό Σαβ/ριακο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...