Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟ TO KAΛΟΚΑΙΡΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ....


Recommended Posts

καλημέρα κοριτσάκια μου!! τι κάνετε σημερα?? εγώ δουλειά πάλι!!

Πήγα χθες στον οδοντιατρο και μου είπε ότι πρεπει να κάνω έπέμβαση να βγάλω τους φρονιμίτες μου. Εδώ κι ένα χρόνο με ενοχλούν και δεν έχουν χώρο να βγουν και σπρώχνουν τα αλλα δόντια!! Τον άλλο μηνα θα τα κάνω και φοβάμαι :ohmy::S

Ααααα και γράφω τη διαιτα και την στελνω...συγνωμη για την καθυστερηση :(:side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσάκια μου...

Κ εγώ στο γραφείο είμαι..Να πώ στα νέα μέλη της λίστας μας καλή επιτυχία..Εύχομαι γρήγορα όλες οι κοιλίτσες να γεμίσουν με σποράκια!!! :kiss:

Νικουλίνα είσαι πολύ τυχερή που δεν πονάς..μπράβο..

Εγώ ακόμα έχω λίγο. :blink::dry::blink::blink::dry::S

8 ημέρες..μια φίλη μου μου είπε ότι κ αυτή την πρώτη φορά που της ήρθε μετά απο την γέννα είχε 12 μέρες περίοδο..Άντε να τελειώσει να πάω στον γιατρό..

Μαράκι Κουράγιο..Κ εγώ τρέμω στην ιδέα του οδοντιατρου..

Όσο για την δίαιτα μην αγχώνεσαι..Όποτε μπορέσεις..Ααα και ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων..

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΧΡΙΣΑ...ΝΑΙ ΕΥΤΙΧΟΣ ΔΕΝ ΕΧΟ ΠΟΝΟ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ,ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΠΑΝΔΑ 3 ΜΕΡΕΣ ,ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΙ ΠΑΛΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΙΧΑ...ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΜΑΛΟ 3 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΚΡΑΤΙΣΙ.....:):):) ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΕΧΙ ΚΑΙ ΠΟΛΙ ΝΕΡΟ :):)

ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΣΕ ΣΑΣ ΤΙ ΚΑΙΡΟ ΕΧΕΤΕ ΑΛΑ ΣΕ ΜΑΣ ΙΝΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ ΟΡΕΕΑ...ΜΑΛΟΝ ΘΑ ΠΑΟ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΟ ΦΑΡΑΝΓΙ ΤΟΥ ΕΝΙΠΕΕΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα παλιά με κρατούσε 4 ημέρες,τα τελευταία 2 χρόνια όμως άλλαξε και κρατούσε 6.Ελπίζω να μην ανέβουμε κ άλλο τώρα.. :(:(

3 ημέρες???Μπράβο ρε κορίτσι..Καλό αυτό..

Να πας βολτίτσα καλά θα κάνεις..Αν μπορέσω κ εγώ το απόγευμα θα πώ τον αντρούλη μου να βγούμε για κανένα καφεδάκι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Να και η δίαιτα!!! Καλή επιτυχία!!! Αν έχεις κάποια απορία πες μου. [file name=_7_.doc size=38400]http://www.mammyland.com/images/fbfiles/files/_7_.doc[/file]

Σ'ευχαριστώ πολύ Μαράκι μου!!!Απο Δευτέρα θα την ξεκινήσω!!

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!!!

Τι κανετε?

Νικουλινα ποσα γατακια εκανε η γατα σου?

Εγω κοριτσια απο εχθες ειμαι μονη μου γιατι εφυγε ο αντρουλης μου για επαγγελματικο ταξιδι ευτυχως μονο για δυο μερες και οταν μενω μονη μου δεν την παλευω, με παιρνει απο κατω, σκεφτομαι αρνητικα,δενθελω να σηκωθω απο το κρεβατι και γενικα δεν εχω ορεξη για τιποτα και ολο μου ερχεται στο μυαλο η σκεψη " θα μας δωσει ποτε ο θεος παιδακι?".

Ειμαστε στην Θεσσαλονικη απο τον περασμενο Αυγουστο και δεν εχω προλαβει να κανω φιλες.

Τελος παντων ελπιζω να μην σας φορτωσα τα δικα μου.

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι πολυ ασχημο αυτο το συναισθημα, εγω δεν ζηλευω τις κοπελες που εχουν παιδακια ,αντιθετα με βοηθανε να πιστεψω οτι θα τα καταφερω κι εγω, ομως τον τελευταιο καιρο αποφευγω να βρισκομαι με κοπελες που εχουν παιδακια γιατι ποναω πολυ μεσα μου.

Μηπως αρχιζω να γινομαι κακια? Δεν ξερω τι να πω?

Θελω να το ξεπερασω ολο αυτο και να παω μπροστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑνναΤ έγραψε:

Ειναι πολυ ασχημο αυτο το συναισθημα, εγω δεν ζηλευω τις κοπελες που εχουν παιδακια ,αντιθετα με βοηθανε να πιστεψω οτι θα τα καταφερω κι εγω, ομως τον τελευταιο καιρο αποφευγω να βρισκομαι με κοπελες που εχουν παιδακια γιατι ποναω πολυ μεσα μου.

Μηπως αρχιζω να γινομαι κακια? Δεν ξερω τι να πω?

Θελω να το ξεπερασω ολο αυτο και να παω μπροστα.

Είναι σαν να τα έγραψα εγώ αυτά τα λόγια!!!Φαντάζομαι όλες έτσι νιώθουμε..Κ εμένα όταν φεύγει ο άντρας μου έστω και για λίγο με πιάνει η κατάθλιψη!!Το έχει καταλάβει και τώρα τελευταία αποφεύγει να βγαίνει πολύ..

Άννα μου που μένεις?Εγώ είμαι κοντά στην Θεσσαλονίκη και μπορούμε να τα λέμε όποτε θες..

Είναι καλό να έχεις κοντά σου ανθρώπους που καταλαβαίνουν πως νιώθεις..Γι αυτό και όλη την ώρα προσπαθώ να μπώ εδώ να μάθω τα νέα σας..

Μαζί θα το ξεπεράσουμε κορίτσια..Όλα θα γίνουν!!

Πολλά φιλιά :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ? ΕΓΟ ΤΟΡΑ ΓΙΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΟΛΤΑ ΜΟΥ....ΤΟΣΙ ΟΡΕΕΑ ΜΕΡΕ ΙΝΕ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΚΑΤΙΣΤΕ ΜΕΣΑ ΒΓΙΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ....ΕΓΟ ΜΟΛΙΣ ΓΙΡΙΣΑ ΕΒΓΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΛΟΝΑΚΙ ΜΠΑΜΠΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΛΙΝΑ....ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΚΑΦΕΔΑΚΗ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ:)....ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΙΜΟΥΝΑ ΚΑΙ ΕΓΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΦΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΕΦΙΓΕ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ,ΑΛΛΑ ΕΦΤΙΧΟΣ ΕΧΤΕΣ ΓΙΡΙΣΕ ΚΑΙ ΙΜΕ ΚΑΛΙΤΕΡΑ......ΑΑΑΑΑΑ Η ΓΑΤΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΓΕΝΙΣΕ ΑΚΟΜΑ.....ΜΑΣ ΚΑΤΙΣΤΕΡΙ {ΕΝΟ ΣΙΜΠΛΙΡΟΣΕ ΤΗΣ ΜΕΡΕΣ,63,}ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΙ ΚΑΘΟΛΟΥ........ΟΠΟΤΕ ΕΧΙΣ ΕΛΕΦΤΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΙΣ ΤΗ ΝΑ ΚΑΝΙΣ {ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΑΝ ΔΟΥΛΕΒΙΣ}ΕΛΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟ....ΕΓΟ ΚΑΤΟΥΜΕ ΜΟΝΙ ΑΠΟ ΠΡΟΙ ΜΕΧΡΙ ΘΑ ΕΡΤΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ...ΑΦΤΟ ΙΣΧΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΧΡΙΣΑ....ΑΦΟΥ ΜΕΝΟΥΜΕ ΚΟΝΔΑ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou geia sas!!!!!!simera eixe teleia mera...

egw hmoun sto panepistimio to prwi...meta piga gimnastirio kai twra tha kanw mpanaki kai meta tha diavasw ligaki....

se 2 mines teliwnw kai thn sxolh mou!! :)

nikulina kala ekanes kai piges voltoula!!!kala eisai?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:)ΜΑΡΙΝΙΩ ΙΜΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.....ΕΧΙ ΤΟΣΙ ΟΡΕΕΑ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΙΝΕ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΚΑΤΙΣΟΥΜ Ε ΜΕΣΑ...ΑΦΟΥ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΜΟΛΙΣ ΘΑ ΕΡΤΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΑΡΠΑΞΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΑΓΟΥΡΑΖΟ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΦΙΑΞΟ ΤΟ ΒΑΛΚΟΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΒΛΙ...ΝΑ ΟΜΟΡΦΕΝΙ ΛΙΓΟ...ΝΑ ΠΑΡΟ ΚΑΙ ΕΓΟ ΛΙΓΟ ΔΙΝΑΜΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΟΕΡΦΕΑ ΤΟΥΣ:)ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΠΙΡΕΣ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ?
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

:)ΜΑΡΙΝΙΩ ΙΜΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.....ΕΧΙ ΤΟΣΙ ΟΡΕΕΑ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΙΝΕ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΚΑΤΙΣΟΥΜ Ε ΜΕΣΑ...ΑΦΟΥ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΜΟΛΙΣ ΘΑ ΕΡΤΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΑΡΠΑΞΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΑΓΟΥΡΑΖΟ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΦΙΑΞΟ ΤΟ ΒΑΛΚΟΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΒΛΙ...ΝΑ ΟΜΟΡΦΕΝΙ ΛΙΓΟ...ΝΑ ΠΑΡΟ ΚΑΙ ΕΓΟ ΛΙΓΟ ΔΙΝΑΜΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΟΕΡΦΕΑ ΤΟΥΣ:)ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΠΙΡΕΣ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ?

thn allh evdomada exw kleisei kai rantevou na me eksetasei...kai na me dei...opote tha sas enimerwsw!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΟΡΕΕΑ....ΤΟΡΑ ΕΧΙΣ ΠΟΝΟΥ?

eutyxws OXI toso oso tote...pou kai pou exw....alla kai polla ygra.... :blink:

euxaristw gia to endiaferon sou kalh mou...

paw na kanw mpanaki!!!!!!!!!!!ta leme meta.....filiaaaaaaaaaaa :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφες!!! Τι κάνετε? Εγώ βαριέμαι!!! Λείπει κι ένας μαθητής μου και τώρα δεν έχω να κάνω άλλο μάθημα μέχρι τις 1 που σχολάω!!

Μαρινιώ μου τι σπουδάζεις; Άντε με το καλό να πάρεις το πτυχίο σου!!

Κι εδώ έχει ππολύ ζέστη και το βράδυ θα βγω με τον αντρούλη μου, ένα φίλο του και μια φίλη του...να κάνουμε προξενιο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΙΜΕΡΑ.....ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΙΟΡΤΑΖΟΥΝ...ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΣΙΝΓΕΝΙΣ ΠΟΥ ΙΟΡΤΑΖΟΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΧΕΡΣΤΕ :laugh: :laugh: :laugh:[*]ΜΑΡΑΚΙ ΤΗ ΚΑΝΙΣ???ΠΡΟΧΕΝΙΟ???? ;););) ΜΠΡΑΒΟ :woohoo: :woohoo: ΕΓΟ ΙΜΕ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΚΑΙ ΠΙΝΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ...ΣΕ ΜΑΣ ΣΙΜΕΡΑ ΕΧΙ ΣΙΝΕΦΙΑ.... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέχασα να ευχηθώ κι εγώ..Χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν ή έχουν συγγενείς που γιορτάζουν!!

Τυχερή στο μπαλκόνι ε??? Εγώ χθες 9 η ώρα κάθισα να ξεκουραστώ!! Μετα τη δουλειά πηγαίνω στο γραφείο του άντρα μου και του κάνω τις χαρτούρες του και μετα στις 5 γύρισα στο σπίτι μαγείρεψα, έκανα δουλίτσες κι έχω ακόμα σήμερα να κάνω άλλα τόσα και σιδέρωμα!!! Θέλω διακοπές!!!! :silly: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΧΙΣ ΔΟΥΛΕΑ ΚΑΙ ΦΕΒΓΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ..ΞΕΧΝΙΕΣΕ..ΕΓΟ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΑΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΓΙΡΙΣΟ...ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΕΜΕΝΑ ΕΝΓΙΟΣ ΠΑΡΕΤΙΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΘΕΣΙ ΜΟΥ ΠΙΓΑ ΜΙΑ ΦΙΛΙ ΜΟΥ.ΕΧΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΚΟΜΑ ΠΟΥ ΕΠΙΣΙΣ ΙΜΑΣΤΕ ΦΙΛΕΣ ΚΑΛΕΣ..ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΡΙΣΟ ΕΓΟ{ΘΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟΜΟΥ ΘΕΛΙ}ΘΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΔΙΟΞΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΑΦΤΕΣ...ΟΜΟΣ ΕΓΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΘΟ ΚΑΝΟ ΑΦΤΟ.....ΝΑ ΕΓΟ ΙΜΟΥΝΑ ΣΙΓΟΥΡΙ ΠΟΣ ΓΙΑ ΕΠΟΜΙΝΑ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΚΑΘΟΜΟΥΝΑ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ..ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΟ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ????????ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΙΝΕ ΠΟΛΙ ΔΙΣΚΟΛΟ ΝΑ ΨΑΞΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΛΛΙ ΔΟΥΛΕΑ...ΠΙΟΣ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ 2 Η 3 ΜΙΝΕΣ ΤΟ ΠΟΛΙ...ΓΙΑΤΙ ΕΛΠΙΖΟ ΝΑ ΜΕΝΟ ΕΝΓΙΟΣ ΓΡΙΓΟΡΑ....29 ΘΑ ΠΑΟ ΓΙΑ ΤΕΣΤ ΠΑΠ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...