Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟ TO KAΛΟΚΑΙΡΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ....


Recommended Posts

Σε καταλαβαίνω κορίτσι μου..

Εγώ που τον είχα και στο σπίτι χάλια ήμουν εχθές..

Κ εγώ μπαίνω συνέχεια και διαβάζω τα νέα απο τα κορίτσια.."Μωράκια Ιουλίου" :)

Το ότι δουλεύω μου κάνει πολύ καλό..1 μήνα ήμουνα στο σπίτι και κόντεψα να τρελλαθώ.Κάποιες φορές βέβαια,"πνίγομαι" τόσο πολύ στη δουλειά που πάω σπίτι και ξεσπάω..

Δύσκολη η κατασταση με τα άλλα τα κορίτσια ε??Κάπου αλλού αν έβρισκες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΕΠΙΔΙ ΘΕΛΟ ΝΑ ΜΕΝΟ ΕΝΓΙΟΣ ΟΣΟ ΓΡΙΓΟΡΟΤΕΡΑ ΜΠΟΡΟ,,ΔΕΝ ΘΕΛΟ ΝΑ ΠΑΟ ΑΛΟΥ ΔΟΥΛΕΑ..ΜΕΤΑ ΕΔΟ ΙΝΕ ΜΙΚΡΟ ΧΟΡΙΟ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΟ ΔΟΥΛΕΑ ΣΙΓΟΥΑ ΘΑ ΜΕ ΡΟΤΙΣΟΥΝ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΟΣ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΛΙΠΑ....ΚΑΙ ΕΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΔΟΣΟ ΣΙΝΕΧΙΑ ΕΞΙΓΙΣΙΣ.....ΚΑΙ ΙΠΑΡΧΙ ΚΑΙ ΠΟΛΙ ΚΑΚΙΑ..ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΕΡΙΑ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΠΟΣ ΚΑΠΙΙ ΧΕΡΟΥΝΤΕ ΠΟΣ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΜΟΡΟ...ΕΔΟ ΜΕ ΚΑΤΙΓΟΡΙΣΑΝ ΠΟΥ ΕΓΟ ΦΤΕΟ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΜΟΡΟ..ΠΟΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΘΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ....ΑΣΕ ΝΑ ΠΑΙ ..ΚΑΚΟ ΚΟΣΜΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημέρα!! Τι κάνετε σήμερα? Εγώ τη δουλειά!!

Νικουλίνα μου δεν πέρασες καλά χθες ε?Κ γιατί παρακαλώ φταις εσύ? Να μην ακούς κανένα!

Κι εγώ διαβάζω τα μωράκια Ιουνίου και Μαϊου αλλά δεν αλλάζει τιποτα!

Εσεις τι νέα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΟ ΘΑ ΓΙΝΟ ΓΙΑΓΙΑ ΣΙΜΕΡΑ....ΕΧΟ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΕΔΟ ΚΑΙ 7 ΧΡΟΝΙΑ{ΤΟ ΚΟΡΙΤSΙ ΜΟΥ}ΚΑΙ ΣΙΜΕΡΑ ΘΑ ΓΕΝΙΣΙ.....ΧΑΧΑΧΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΟΥΝΙΘΙ....ΑΝΔΕ ΣΙΜΕΡΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΠΟΛΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια συγνώμη είχα δουλίτσα και δεν μπόρεσα να απαντήσω..Σε μία εταιρεία είμαι στα γραφεία..Στη γραμματεία..

Καλά είναι δυνατόν να λένε ότι φταίς εσύ?????????????????? :evil::evil::evil::angry::angry:

Μα πού ζούμε Παναγία μου!!!Μην ακούς κανέναν..ξέρω πως είναι τα χωριά..κ εγώ μένω έξω απο την Θεσσαλονίκη κ σε μας κάπως έτσι..

Γιαγιά ε???Άντε με το καλό τα εγγόνια σου.. :)

Μαράκι εσύ δεν έχεις κανένα κενό σήμερα :laugh: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύα μου τώρα έχω το κενό μου!!Α και δεν ξέχασα τη διαιτα απλα εχω πολύ τρεξιμο αυτες τις μερες!! Και μετα έχω ιδιαιτερα που κάνω σε μια μικρή και μετά οδοντιατρο :huh::dry:

Νικουλινα μου καλώς να τα δεχτεις!!! :cheer: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Χρύα μου τώρα έχω το κενό μου!!Α και δεν ξέχασα τη διαιτα απλα εχω πολύ τρεξιμο αυτες τις μερες!! Και μετα έχω ιδιαιτερα που κάνω σε μια μικρή και μετά οδοντιατρο :huh::dry:

Νικουλινα μου καλώς να τα δεχτεις!!! :cheer: :silly:

Οκ Μαράκι μου καταλαβαίνω..Πολύ τρέξιμο..

Άντε να περάσει λίγο ο καιρός να πάω και γυμναστήριο να έχω και εγώ κάτι

να κάνω τα απογεύματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΣΟ ΑΝΑΝΓΙ ΕΧΟ ΝΑ ΓΕΛΑΟ ΣΙΜΕΡΑ ...ΑΛΛΑ ΘΟ ΡΙΜΑΔΙ ΔΕΝ ΒΓΕΝΙ.........ΜΑΡΑΚΙ ΝΑ ΣΕ ΡΟΤΙΣΟ:ΤΟ ΔΕΦΤΕΡΟ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΟΥ ΙΡΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ?ΙΧΕΣ ΚΑΤΙΣΤΕΡΙΣΙ?ΕΜΕΝΑ ΕΠΡΕΠΕ ΜΑ ΜΟΥ ΕΧΙ ΕΡΤΙ ΑΠΟ ΕΧΤΕΣ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ....ΔΕΝ ΕΧΟ ΟΥΤΕ ΠΟΝΟ ΟΥΤΕ ΦΟΥΣΚΟΜΑ...ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΘΑ ΣΙΜΤΟΜΑΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ... :blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικουλίνα μου η δεύτερη περίοδος μου ήρθε ακριβώς στις 28 μέρες και δεν το περιμενα. Ο γιατρός όμως μου είχε πει ότι συνήθως δεν είναι σταθερός ο κύκλος τον πρώτο καιρό. θέλει περιπου 3 μήνες για να ξαναστεθεροποιηθεί! Όποτε κουράγιο!! Μάλιστα είχα και μια βδομαδα πριν συμπτώματα και την ημερα που θα μου ερχόταν εκλαιγα απο το πρωι και δεν ήξερα τι άπαθα. Μετα από λίγο μου ήρθε και ησυχασα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλει κ ο κύκλος τον χρόνο του για να στρώσει.. ;)

Είμαι πολύ περίεργη να δώ εμένα πότε θα έρθει τώρα.Μια ζωή είχα άστατο κύκλο..Πότε 32 ημέρες πότε 36..Θα συνεχίσει όπως ήταν ή θα στρώσει??

Ελπίζω να φύγω κανονικά απο την δουλειά σήμερα και να μην κάτσω πάλι παραπάνω... :(:(

Έχει ωραία μέρα για βολτίτσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια κ από μένα!

Ευτυχώς ο καιρός εδώ στη Θεσσαλονίκη έφτιαξε σήμερα κ είδαμε λίγο ήλιο... Άντε να αλλάξει κ η ψυχολογία!

Εγώ βέβαια πάλι στους γιατρούς είμαι... Έχω κάτι πονάκια χαμηλά στην κοιλιά (μάλλον δεν είναι τίποτα γυναικολογικό) κ περιμένω αποτελέσματα εξετάσεων... Δεν είχα πάει σε γιατρό 31 χρόνια κ φέτος μου έπεσαν όλοι μαζί!!! Αχ, άτιμα γεράματα...

nikulina οι φωτό που βάζεις είναι απλά υπέροχες! Να σου ζήσουν κ τα γατάκια!

Σας φιλώ όλες κ ελπίζω να είστε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ?ΜΑΡΑΚΙ ΑΚΟΜΑ ΕΔΟ ΙΣΕ? :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΕΓΟ ΜΕ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΧΟ ΑΝΧΟΤΙ ΠΟΛΙ.. :(:(:( ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΕΧΑΣΑ ΙΧΑΜΕ 2 ΕΠΑΦΕΣ ΚΑΙ ΑΦΤΑ ΜΕ ΠΟΦ. :blush::blush::blush: ΑΛΑ ΤΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΙΖΙΤΙΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΘΙΜΙΣΕ ΠΟΣ ΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΛΕΦΤΕΡΙ ΕΠΑΦΙ ΣΚΕΔΟΝ ΕΛΕΤΕΡΙ :blink::blink::blink::blink::blink: ΤΟ ΙΧΑ ΞΕΧΑΣΙ :unsure::unsure::unsure: ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΟ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ :blink::blink::blink: ΑΛΛΑ ΤΟΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΙΠΕΣ ΠΟΣ Ο ΙΑΤΡΟΣΟΥ ΣΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΙΝΕ ΤΕΜΑ ΓΙΑ 3 ΜΙΝΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΤΑΤΕΡΟΠΙΙΤΙ ΙΣΙΧΑΣΑ.....ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΙΙ ΟΛΟ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΝΑ ΚΛΑΨΟ ΚΑΙ ΟΛΟ ΖΑΛΙΖΟΥΜΕ :blink::blink::blink::S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΙΩ ΤΗ ΚΑΝΙΣ?ΤΙ ΜΑΘΙΜΑΤΑ ΚΑΝΙΣ?ΣΤΟ ΙΑΤΡΟ ΠΙΡΕΣ ΤΗΛΕΦΟΝΟ?ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΜΑ ΠΡΟΙ ΑΝ ΙΣΕ ΚΑΛΑ........Η ΓΑΤΑ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΓΕΝΙΣΕ ΜΑΛΟΝ ΤΗΝ ΝΙΧΤΑ ΘΑ ΜΟΥ ΘΑ ΚΑΝΙ..ΙΜΕ ΠΟΛΙ ΠΕΡΙΕΡΓΙ ΝΑ ΔΩ ΠΟΣΑ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΙ ΓΙΑΤΙ Ι ΓΑΤΑ ΜΟΥ ΙΧΕ ΜΑΖΕΠΣΙ ΟΛΑ ΘΑ ΑΡΣΕΝΙΚΑ ΟΤΑΝ ΖΕΒΓΑΡΟΝΕ..ΜΕΓΑΛΙ ΠΟΥΘΑ......... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω κοριτσακι μου!!μακαρι..καποια στιγμη να ειστε ολες σιγουρς οτι θα ερθει.ο θεος ξερει τι κανει.εγω επαθα μια πλακα με τα δοντια μου.χρειαστηκε να κανω απονευρωση και μου ειπε ο οδοντιατρος ελπιζω να μην εισαι εγκυος γιατι δεν θα μπορουμε να την κανουμε..αν ειχα μεινει τον προηγουμενο μηνα, θα εμενα 9 μηνες με τον πονοδοντο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

minie euxomai kai se esena kalh epityxia!!! :kiss:

H LISTA MAS:

1.mariniw

2.maimoudaki

3.stedim

4.XELONITSA

5.ΧΡΥΣΑ82

6.PIPITSAZOUZOUNA

7.ΡΟΥΛΙΝΙ

8.τονιαχαν

9.vassiliki

10.andria

11.AnnaT

12.sofilate

13.mpougatsoula24

14.nikulina

15.maraki24

16.nan

17.Elenakos

18.minie

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 mouuuuuu MESA APO THN KARDIA MOY KALH EPITYXIA KAI SE ESENA KAI PRAGMATIKA THELW NA EISAI H PRWTH EGKIOULA MAS!!!!!KSERW POSO POLY TO THES!!!FILIAAAAAA :kiss:

H LISTA MAS:

1.mariniw

2.maimoudaki

3.stedim

4.XELONITSA

5.ΧΡΥΣΑ82

6.PIPITSAZOUZOUNA

7.ΡΟΥΛΙΝΙ

8.τονιαχαν

9.vassiliki

10.andria

11.AnnaT

12.sofilate

13.mpougatsoula24

14.nikulina

15.maraki24

16.nan

17.Elenakos

18.minie

19.rose25

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

μαρινιω μουυυ ευχαριστωωωωωωωω :kiss::kiss::kiss: μακαρι να μεινουμε ολες μας πιο γρηγορα απο οτι περιμενουμε.καλη μας επιτυχια :)

:kiss::kiss::kiss: ksereis oti se exw mesa sthn kardia mou... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: το ξερω αλλα οχι και φιλακι στα χειλακια θα παρεξηγηθουμε :laugh: :laugh: :laugh: αμοιβαια τα αισθηματα μαρινιω μου :kiss::kiss::kiss::kiss: καλο βραδυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: το ξερω αλλα οχι και φιλακι στα χειλακια θα παρεξηγηθουμε :laugh: :laugh: :laugh: αμοιβαια τα αισθηματα μαρινιω μου :kiss::kiss::kiss::kiss: καλο βραδυ!!!!

:lol: kalhnyxta kai oneira glikoulia!!filia :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΙΜΕΡΑ .ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΙΝΕ ΚΑΜΙΑ?ΞΕΡΟ ΙΣΤΕ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΑ..... :blink::blink::blink: ΕΓΟ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΜΠΙΚΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΝΕΕΑ......Η ΛΙΣΤΑ ΕΦΤΑΣΕ ΙΔΙ 19 :dry::dry::dry: ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΠΟΛΕΣ :cheer::cheer::cheer: ΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ ΙΡΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΟ :P:P:P ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΧΟΡΙΣ ΠΟΝΟ :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...