Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟ TO KAΛΟΚΑΙΡΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ....


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΑΝΗΚΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΚΡΟΥΠ!ΠΕΙΤΕ ΟΝΟΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΙΣΤΑ...

ΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΞΕΚΙΝΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ?????????

ΛΟΓΩ ΚΑΠΟΙΑΣ ΑΠΟΒΟΛΗΣ ΚΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ...

ΛΟΓΩ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ...ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΥΜΕ...? ;):)

ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΡΧΗ....

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΗ ΛΙΣΤΑ... ;) :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σου Μαρινιω!!

Κ εγω ειμαι πλεον εδω.. Μετα την αποξεση λεμε να ξεκινησουμε παλι απο Σεπτεμβρη..

Αχ αντε μακαρι να ειμαστε τυχερες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας. Είμαι καινούργια στο site. Όταν γράφτηκα εδώ ήμουν μια ευτυχισμένη μέλλουσα μανούλα. Είχαμε δει το μωρό, είχαμε ακούσει την καρδούλα του... Μέχρι σήμερα. Η καρδιά του σταμάτησε. Είμαι στην 11η εβδομάδα κ το όνειρο σταματά εδώ. Το πρωι θα κάνω απόξεση. Δεν το πιστεύω ακόμα... Το λέω για να το χωνέψω... Από το καλοκαίρι κ μετά ξανά προσπάθειες... Δυστυχώς λοιπόν, μάλλον ανήκω κ εγώ εδώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΗΓΟΡΗΣΕΙ , ΣΚΕΨΟΥ ΟΜΩς ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙΣ.ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 2 ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕς ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕς ΚΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ 4 ΕΜΒΡΥΑ ΑΡΙΣΤΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΟΛΙς 32 ΕΤΩΝ.ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΖΩΣΕΙ ΤΑ ΦΙΔΙΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΜΦΥΤΕΥΟΝΤΑΙ.ΕΣΥ ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΦΥΓΕ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ 100% ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ , ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ Η ΦΥΣΗ ΝΑ ΜΓΝ ΑΦΗΣΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΝΑ ΕΞΕΛΙΧΘΕΙ ΛΟΓΟΥ ΒΛΑΒΗΣ ΣΤΟ ΜΩΡΟ.ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

opote h lista mas diamorfwnete mexri stigmis ws ekshs.... :)

1.mariniw

2.maimoudaki

3.stedim

stedim lipamai poly... :( alla edw eimaste kai paleuoume...entaksei???

euxomai na mas erthoun gera mwrakia thn allh fora!

filia :kiss:

mono toso liges eimaste gia meta to kalokairi? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ για τη συμπαράσταση. Το πρωί έγινε η απόξεση. Τελείωσε. Μαζί με αυτό τέλειωσαν κ τα ψυχικά αποθέματά μου. Έχω τον πατέρα μου βαριά άρρωστο στο νοσοκομείο από καρδιά κ δεν έχω βρει το κουράγιο να του το πω. Αναρωτιέται γιατί δεν πήγα 2 μέρες κ του λέω ψέμματα.

Καλό κουράγιο σε όλες μας, δεν υπάρχει τίποτε άλλο να πω. Μακάρι αυτή η λίστα να μείνει εδώ κ όλες να κάνουμε το όνειρό μας πραγματικότητα σύντομα. Φιλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim έγραψε:

Σας ευχαριστώ πολύ για τη συμπαράσταση. Το πρωί έγινε η απόξεση. Τελείωσε. Μαζί με αυτό τέλειωσαν κ τα ψυχικά αποθέματά μου. Έχω τον πατέρα μου βαριά άρρωστο στο νοσοκομείο από καρδιά κ δεν έχω βρει το κουράγιο να του το πω. Αναρωτιέται γιατί δεν πήγα 2 μέρες κ του λέω ψέμματα.

Καλό κουράγιο σε όλες μας, δεν υπάρχει τίποτε άλλο να πω. Μακάρι αυτή η λίστα να μείνει εδώ κ όλες να κάνουμε το όνειρό μας πραγματικότητα σύντομα. Φιλιά.

kopela mou OTI MA OTI KAI AN XREIASTEIS EDW PES TA MAS NA KSESPASEIS!

PERASTIKA STON PATERA SOU KAI SE SENA...EYXOMAI NA NIWSEIS LIGO KALITERA OSO PERNAN OI WRES...OI MERES...AN KAI TO KSERW PWS EINAI DISKOLO... :silly:

FILIA POLLA! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν κ δεν ανήκω τυπικά σε αυτή την κατηγορία, θα ήθελα να ευχηθώ όλα να πάνε καλά κ να έχετε σύντομα τα μωράκια σας!

stedim καμιά φορά στη ζωή μας όλα τα στενόχωρα συμβαίνουν μαζί, δυστυχώς...

πρώτα απ'όλα, μακάρι ο μπαμπάς σου να πάει καλύτερα και σύντομα να ολοκληρωθεί η ευτυχία σας με ένα γερό μωράκι :)

Πολλές πασχαλινές ευχές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια δυστυχώς κι εγώ εδώ...μετά από 3 εξωσωματικές θα συνεχίσουμε πάλι τον Ιούλιο-Αύγουστο. Η πρώτη μου εξωσωματική ήταν παλλίνδρομη, το σκέφτομαι πολύ κορίτσια γιατί θα γεννούσα 25 Μαρτίου. Δυστυχώς δεν μπορώ να αλλάξω τα πράγματα - το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να προσεύχομαι και να ελπίζω. Με παίρνουν τα δάκρυα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALH SOU MERA XELONITSA... KALH EPITYXIA KAI SE ESENA...

ANTE NA VGENOUME OLES MAZI...APO TO KALOKAIRI KAI META...

ME GERA MWRAKIA!!! :woohoo:

H LISTA MAS:

1.mariniw

2.maimoudaki

3.stedim

4.XELONITSA

demie14 euxaristoume!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,

μάλλον κ εγώ εδώ ανήκω πλέον..Μέχρι πριν ένα μήνα ήμουνα στα Μωράκια Ιουλίου 2010,αλλά δυστυχώς στην 23η εβδομάδα έχασα το μωράκι μου..

Ο γιατρός μου είπε ότι απο το καλοκαίρι κ μετά μπορώ να ξεκινήσω αν θέλω τις προσπάθειες.

Οπότε αν θέλετε με βάζετε κ εμένα στην λίστα σας..Να είμαι κ εγώ κάπου..

Εύχομαι καλό Πάσχα και καλή Ανάσταση σε όλες..

Και από Σεπτέμβριο να έχουμε μόνο ευχάριστα να λέμε..

Φιλιά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ

ΣΤΕΙΛΕ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑΤΑΚΙ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΟΜΟΙΟΠΑΘΟΥΣΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου και σενα ΧΡΥΣΑ82! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ...!!

ΣΕ ΒΑΖΩ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΥΝΤΟΜΑ... :) ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ!!!

ΕΔΩ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΛΑ... ;)

ΜΑΡΙΝΑ 14 ΣΥΝΟΝΟΜΑΤΗ ΝΑ ΣΕ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ??????

Η ΛΙΣΤΑ ΜΑΣ:

1.mariniw

2.maimoudaki

3.stedim

4.XELONITSA

5.ΧΡΥΣΑ82

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμένα εδώ θα με βάλλω…..

Η Ενδοκρινολόγος είναι στις 19 Απριλίου…..

Κάτι μου λέει πως αποκλείεται να προλάβω να κάνω εκείνες τις μέρες τις Ορμονολογικές (2η-5η μέρα περιόδου)….. γιατί θα έχω ήδη αδιαθετήσει πολύ νωρίτερα…… γκρ……

Επομένως πάμε για μέσα-τέλη Μαΐου…..

Μέχρι να κάνει κι ο αντρούλης μου τις δικές του……

Να μιλήσουμε με τη Γυναικολόγο μου…..

Να δούμε εάν χρειάζεται να κάνω Υστεροσκόπηση……

(Δεν ξέρω μήπως….. μου προτείνει κι προσοχή…. για ένα Α διάστημα……)

Ουφ….. κουράστηκα……

Ε…… του χρόνου…..

Όχι ότι σταματήσανε οι προσπάθειες….. αλλά…..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pipitsazouzouna poso xeromai pou se vlepw...se vazw sthn tixerh mas lista...kalh sou epityxia kai se sena!!!ola tha ginoun.... ;);)

H LISTA MAS:

1.mariniw

2.maimoudaki

3.stedim

4.XELONITSA

5.ΧΡΥΣΑ82

6.PIPITSAZOUZOUNA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ κοριτσια.μαρινιω μου βαλε με και εμενα σε αυτη τη λιστα γιατι μετα απο 4 αποτυχημενεσ εξωσωματικεσ οπου η τελευταια εγεινε το δεκεμβριο θα ξεκινησω παλι τον σεπτεμβριο αν φυσικα ο θεοσ δεν μου το δωσει λιγο νωριτερα με τον φυσιολογικο τροπο.ευχομαι καλο πασχα σε ολεσ σασ και του χρονου να εχουμε αυτο που ολεσ μασ ποθουμε περισσοτερο.

φιλακια πολλα!

ΥΓ. μπορει να μην γραφω συχνα αλλα να ξερετε οτι τουλαχιστον 1 φορα την εβδομαδα μπαινω και δια βαζω νεα σασ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALWS IRTHES ΡΟΥΛΙΝΙ!!!

H LISTA MAS:

1.mariniw

2.maimoudaki

3.stedim

4.XELONITSA

5.ΧΡΥΣΑ82

6.PIPITSAZOUZOUNA

7.ΡΟΥΛΙΝΙ

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΚΩ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ''ΛΙΣΤΑ'' ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΗΘΩ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!ΕΓΩ ΕΧΩ ΗΔΗ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ...ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαλτε με κι εμενα εδω γιατι νομιζω οτι απο τον Ιουνιο και μετα θα αρχισω προσπαθειες για εξωσωματικη. Εχουμε προβλημα με το σπερμα του αντρα μου και αν και εκανε επεμβαση κιρσοκηλης μεχρι τωρα το μπεμπε δεν εχει ερθει φυσιολογικα. Εκκρεμει η επανεξεταση αλλα ειμαι απαισιοδοξη, ειμαι σιγουρη οτι θα καταφυγουμε σε υποβοηθηση!! Κουραγιο σε ολες μας, μακαρι η προσφατη Ανασταση να ...αναστησει την ελπιδα μεσα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H LISTA MAS:

1.mariniw

2.maimoudaki

3.stedim

4.XELONITSA

5.ΧΡΥΣΑ82

6.PIPITSAZOUZOUNA

7.ΡΟΥΛΙΝΙ

8.τονιαχαν

9.vassiliki

αχ κοριτσια μακαρι να εχουμε το μωρακι μας μετα το καλοκαιρι!!! Ας ειναι γουρλιδικη η λιστα μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονιαχαν έγραψε:

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΚΩ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ''ΛΙΣΤΑ'' ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΗΘΩ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!ΕΓΩ ΕΧΩ ΗΔΗ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ...ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ

euxaristoume paraaa poly!!!opote se vazw kai esena sthn lista gia meta to kalokairi!!! ;)

na sou zisei to paidaki sou! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou k emeis leme me to kalo na 3ekinisoume ton Iounio afou Maio einai o gamos mas (8riskeutikos)..Meta apo mia e3wmitria kuisi pou eixa ton Dekemvrio eipame na min to palevoume wspou na figei k o gamos..

H diorthwmeni lista:

H LISTA MAS:

1.mariniw

2.maimoudaki

3.stedim

4.XELONITSA

5.ΧΡΥΣΑ82

6.PIPITSAZOUZOUNA

7.ΡΟΥΛΙΝΙ

8.τονιαχαν

9.vassiliki

10.andria

Mariniw mou pira tin prwtovoulia k evala ton euato mou moni mou.. Euxomai na min peirazei!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...